mwm Zaterdag 30 april Oranjefeesten 1994 Zaalvoetbaltoernooi Amnesty International Bridgeclub Venray Voorlichting over groenplan Landweert Hl Aanleg A73: Baggerweg afgesloten Inschrijfformulier Oranjezaal voetbaltoernooi 1994 Rincon Espanol Katholieke Vrouwen Vereniging PEEL EN MAAS Donderdag 17 maart 1994 - Pagina 20 Grote Kerk Deken J. Coenen. Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit, Paters- straat 29, tel. 82385; kapelaan L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11(J64; kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Casten ray, tel. 71215. Opgeven raisintenties: ma t/m za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag: H. Jozef, bruidegom van de H. Maagd Maria. 9.00 To Lamers-Drissen (koll.). 19.00 ZON DAGSVIERING; Lev. en overl. leden buurtvereniging St. Jozef; Herman Verhaegen; Dora Theeuwen-Wel- bers; jrd. overl. ouders Alfons Vereaurteren-Poels; Herman Ver- haeg; Tonie Flinsenberg-Cremers en Jan (koll.); overl. ouders Jansen- van Dyck en zoon Frits; echtp. Janssen-Teeuwen; ouders Geurt- jens-Vermaazeren en kinderen; overl. ouders Kelders-Winnen en dochter Els. Zondag: 5e Zondag van de Veertig dagentijd. 9.30 Jrd. Jacques Bac kus; jrd. Antoon van Osch-Hebben en echtgen.; Piet Janssen-Ouden- hoven en overl. fam.; Martha Ger- rats-Stienen en zoon Ilay. 11.00 Overl. fam. Janssen; overl. fam. Geurts-Rieter; Peter Haegens (koll.); jrd. Mia Janssen-Deters; overl. ouders V.d. Lisdonk-v.d. Hout. Maandag: 9.00 W. Broers, echtgen. en overl. kinderen. Dinsdag: 9.00 Jacques Backus. Woensdag: 9.00 Johannes Hendri- cus Willems en Maria Huberdina Reijnders. Donderdag: 9.00 Voor de parochie. Vrijdag: Maria Boodschap, aan kondiging van de Heer. 9.00 Dat voor veel mensen en volkeren een nieuw leven mag worden ingezet. Akolieten: Zo: 9.30 II. van Pelt en G. Hoppenbrouwers. Misdienaars en lektoren: Za; 19.00 Suzanne en Sylvia Laurensse; lek tor: C. Hendriks. Zo: 11.00 Ties Koopmans en Koen Voermans; lek tor: J. Truijen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: T. Blom-v. Brakel. Er rijdt een bus vanaf de St. Annakapel naar de Stationsweg; vertrek 18.15 uur. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. van Loenen. Lektor: Edward de Jong. Er rijdt een bus vanaf de St. Servatius kapel naar de Noordsingel; vertrek 09.45 uur. Dinsdag: 16.45 Groepsmeditatie in het stiltecentrum. 16.45 Liturgievie ring in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. 16.45 Groeps meditatie in het stiltecentrum. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: zie Grote Kerk. Opgeven misint. ma t/m vr van 09.30-10.30 uur, Leunseweg 5, oastorie, tel. 80202. Zaterdag: Feest van 8t Jozef. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 ZONDAGSVIERING; t.e.v. St. Jozef; Jan Willem Wijnhoven; jrg. overl. ouders Kateman-Drabbels en overl. fam.; Sjang Achten; jrg. Sjaak Ja cobs en overl. fam. Koenen; Bertha en ouders Oudenhoven-Evers; Boy de Ras. Zondag: 8.30 Gerrit Martens (koll.); Teng Hendrix. 11.30 Sjen Gooren (koll.); Jan Bonants (koll.); uit dank baarheid; G. Linders en overl. fam.; Petronella Baeten-Martens en overl. fam. Maandag: 19.00 Overl. (offerbus); overl. fam. Rojer. Dinsdag: 19.00 Voor de leden van de KW; fam. Peters-Arts. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Derickx-Jacobs en Karei. Donderdag: 19.00 Overl. fam. Rojer. Vrijdag: 19.00 T.e.v. Maria; jrg Luc. Rijnja. Misdienaars en akolieten: Za: 18.00 Roel Blomsma, Mark Beer- kens en Paul Jeuken. Zo: 8.30 Mar tin Leenders en Frank van Bracht. Ma: Rick Bonten en Mark Bloms ma. Di: Stefan van Bracht en Paul Jeuken. Wó: Martyn Peeters en Robert-Jan Groen. Do: Stefan en Frank van Bracht. Parochie Brukske Zondag: 10.30 Hoogmis; Jan Lin- ders; Cor Bouwmans. Misdienaars: Paul Engelen en zusjes. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Hoogfeest van de H. Jo zef. 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de 5e zondag van de Veertigdagentijd. Kinderwoord dienst. Ibt bijz. int. (G); Jan van Cuck (koll.); Antoinette Janssen- Kusters (koll.); jrd. Piet Swaghoven; jrd. Piet Egidius Rouvroye; tot bijz. int. (L). Zondag: 5e Zondag van de Veertig dagentijd. 8.30 Overl. ouders Drabbels-Klaassen; voor het geeste lijk en tijdelijk welzyn van de paro chie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Voor Maria van Meyel en overl. fam.; overl. fam. Van Rossum- Janssen: tot bijz. int. (C). Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. Dinsdag: 19.00 Overl. ouders Linssen-Vullinghs-Kerstjens. Woensdag: 19.00 Matinus Pontman en Gijsbertus van Blokland. Donderdag: 19.00 Overl. ouders Jenneskens-Elbers en fam. Vrijdag: Hoogfeest van Maria- Boodschap. 14.30 Kapel Veltum: Huwelijk Bart Janssen en Helmie Poels. 19.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart; Jan v.d. Laar (koll.). Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Toediening van het Sacrament van het Vormsel; voor de vormelingen en hun ouders. Zondag: 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Lei en Ger Janssen; overl. ouders Poels-Janssen; Harry Thuijls; tot zekere int.; overl. ouders Graat-Verhaag; overl. ouders Verheijen-Michiels: gest. jrd. Jozef Jenneskens en echtgen.; Johanna Baltussen-Peeters; Fien Broeren- Kersten; Piet Peeters; Giel Venne- kens en echtgen. en wederz. fam. (Herenkoor). Maandag: 9.00 Tbt zekere intentie. Dinsdag: 9.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. Woensdag: 9.00 Gest. jrd. Willem Jenneskens. Donderdag: 9.00 Truus Vermeulen. Vrijdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Misdienaars: Za: 19.00 Maijolyn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten, Linda Camps. Zo: 8.30 Erik Schuur- mans, Ralph Kessels, Martijn Kem pen, Maurice van Mill; 10.00 Iris van Dijk, Els Basten, Loes Kessels, Maud Kessels. Parochie Oirlo 5e Zondag van de Vasten. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde koor); Thei Classens (Blakt, namens buurt); Piet Rongen en ger- truda. Euwals; Wim Vogelzangs; Drieka Wismans-Mooren; Chrit Ja cobs; Jan Houwen (fam. Houwen); Annie Nelissen-Gerards (vriendin); overl. fam. Gommans-van Rhee. Zondag: Geen Hoogmis vanwege af scheid pastoor te Wanssum. Woensdag: 9.00 II. Mis voor Mathi- as Boinm en Maria Poels, Jan en Grada Bomm; Jan Classens (fam. Heldens-Classens). Vrijdag: Maria Boodschap. 9.00 H. Mis Mathias Góoren en Gertruda v.d. Water. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jan Jakobs; Albert Druggen; jrd. Piet Smulders; jrd. Huub van Rhee; overl-. ouders Janssen-Emonts en kinderen. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Al tijd Durende Bijstand (zij die of ferden). Misdienaars: Fred en Jos. Parochie Leunen 5e Zondag in de Veertigdagentijd. Zaterdag: 19.00 Lsm. Marie Versteegen-Moorrees (buurt); Harry van Dijck; Wim Bouten; Michel Loo- nen, Elly Loonen en Elly van Berlo; Fer en Marie Lucassen; mndd. Teng Jenniskens. Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Jans sen; overl. fam. Claessens-Gussen; Anna Martens-Clephas. 11.15 Lsm. Bert Custers en overl. fam. Custers- Linders; mndd. Piet de Louw. Maandag: 19.00 Lsm. pastoor Jac ques Ilaenen en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Mndd. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loo nen en beide echtgen., Johanna Verheijen-Loonen en .echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Woensdag: 19.00 Lsm. Wim Man- ders en overl. fam. Manders-Litjens; Door Philipsen-Verdijk (ouderen vereniging); Cor Cremers (ouderen vereniging). Donderdag: 19.00 Lsm. Eduard en Stans Dietz. Vrijdag: Hoogfeest van Maria Boodschap. 13.00 Huwelijksmis Ron Vullings en Amie van Vegchel. 14.30 Huwelijksmis Bart Janssen en Helmie Poels (in de Veltumse Ka pel Ven ray). 19.00 Lsm. Han Ouwer- kerk-Manders en overl. lam.; Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; t.i.v. Van Vegchel-Hoeymakers. Misdienaars: Za: 19.00 Stephan Jenniskens en Rick Cremers. Zo: 10.00 Josine Geurts, Marieke Gom- mans en Maayke Jenniskens; 11.15 Nanette v.d. Berg en Kim Berkers. Ma t/m vr: 19.00 Bianca Achten en Maayke Jenniskens. Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weijs. Zo: 11.15 Harry Bovee. Huwelyksafk.: Bart Janssen uit onze parochie en Helmie Poels uit Venray (3e roep); Ron Vullings en Amie van Vegchel, beiden uit Ven ray (3e roep); Geert Janssen uit Hei de en Mariet Janssen uit onze parochie (le roep). Rektoraat Heide Zondag: 5e Zondag van de Veertig dagentijd. 9.30 Hoogmis voor Jo- hannus en Hendrikus Ger v. Kempen-Friezen; Truus en Piet van Kempen; Herman Janssen en Pe tronella Janssen-Franssen; ggjt. Ar- noldus Gielens en Elisabeth Gielens-Stax en Truus Gielens; Jan Janssen (vrienden); overl. fam. Muysers-Spee. Misd.: Mariëlle en Sanne. Donderdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Rektoraat Veulen 5e Zondag van de Veertigda gentijd. Zaterdag: Feest, van St. Jozef. 19.00 Hgm. als jgt. Lies Mulders; overl. fam. Thkken-Nabuurs. Zondag: 10.30 Hoogmis voor Cecilia Engelen en Jac. v. Wijlick. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis Antonia Janssen en Jo Denissen. Donderdag: 8.00 H. Misfam. Jeu ken en fam. Van Kuyk. Vr|jdag: 8.00 H. Mis uit dankbaar heid (S). Akolieten: Za: Marcel Vermuist en René Reintjes. Misdienaars: Zo.- Roy Smets en Eric Wismans. Parochie Ysselsteyn 5e Zondag in de Veertigdagentijd. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); mndd. H. Koonings-Janssen; jrd. Fr. v.d. Pas; jrd. Jan Janssen en overl. fam. Janssen-van Gompel; L. Koo- nings-Veron; ouders Teunissen en dochter Dini; lev. en overl. fam. Fleurkens. Zondag: 9.30 M. Derikx-Hendriks (oude buurt); jrd. H. v.d. Ven en echtgen.; Theo v.d. Ven. 11.15 Jrd. A. Broeders; M. Tonnaer-Franssen; Sjang Classens. Maandag: 19.00 Overl. fam. Mulders-Maessen; overl. paro chianen. Woensdag: 19.00 M. Derikx- Hendriks (buurt); jrd. Martinus Arts en echtgen. Vrijdag: 19.00 Geestelijk welzijn van onze parochie. Vanwege het Hoogfeest van Maria Boodschap houden wij vanavond géén Kruis wegoefening. Misdienaars: Za: 19.00 M. en N. Pouwels. Zo: 9.30 H. v.d. Hoff en K. Jaspers; 11.15 J. Slangen en D. Scheepens; M. Peters en I. Poels. Ma en vr: 19.00 M. Spreeuwenberg en M. Verheijen. Vastenaktie '94: U doet toch ook mee? U kunt uw bijdrage storten in de offerbus achter in de kerk of via de bank (14.41.01.408). 'Help een handje!' Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Linda Peeters, Heidse Peelweg; Rik Rongen. Lovinckplein; Koen Scheepens, Rouwkuilenweg. Doopschema: (april) Op de zonda gen 10 en 24 april kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Eveneens kan dit tijdens de Paas wake (2 april) 's avonds om 20.30 uur. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Bernard en Maria Giel en-Arts en overl. fam. Misd.: Paul en Patricia Arts. Zondag: 10.00 Gien Arts-Aben (buurt); fam. Koerlin. Misd.: Mariël le Poels en Ingrid Willems. Dinsdag: 8.30 Hanrie v. Rijswijck (koll.); Tien de Rijk. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje, Vastentijd. 19.00 Dina Carels- Huismans (Bejaarden). Misd.: Paul Engels en Bjom de Mulder. Vrijdag: 8.30 Jgt. Jan Mathijs Mi- chels, Christina v.d. Hoven en zoon Gerard; Tien de Rijk. Kerk poetsen: Mevr. Van Dijck en mevr. Loonen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: SL Jozef. 19.00 Voor onze gezinnen; M. Jansen. Zondag: 10.00 T.i.v. LLTB Merselo Vredepeel. Maandag: 19.00 Voor vrede. Woensdag: 19.00 Kruisweg met dia's. Misdienaars: Za-. Roel en Anita. Zo: Nicole en Grard. Lektoren: Za: Jo Wijnands. Zo: Ma ria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zaterdag: Hoogfeest van de H. Jo zef. 9.00 T.e.v. H. Jozef; voor fam. V.d. Biggelaar; fam. Ebus; fam. Bongaerts-Kersten; overl. ouders; Jeu Custers. 10.30 Plechtige Hoog mis opgedragen door mgr. Frans Wiertz, bisschop van Roermond. Int.: Franciscus Ponje, Christina Broekmans, Nieleke Popje, Antoon de Klein Ponje; fam. Luyten-v.d. Berg; ouders en fam. Bastiaans- Huijgen en zoon Victor; Herman Maurik; fam. Den Dries; fam. Sanders-van Bakel; Dora Verstee- gen-van Kempen; fam. Versteegen- Kuijpers; Martinus Martens; Hen- drika Martens-Michiels; Theo Arts; fam. V.d. Broeken; overl. fam. Logtens-v.d. Berg. 15.00 Gebeds dienst t.e.v. de H. Jozef. 19.00 Avond mis opgeluisterd door Ars Musica Venray. Int.: Susan Diriks en fam. Van Loon (Diesen); ouders en fam. Nellen, Rikie Nellen-Geerits; fam. Keyzers (Cuyk); fam. Kruisen-van Doom; fam. V.d. Ven; fam. Peters; vader en moeder Kersten-Geurts; Sraar en Corry Peters; vader en moeder Mulder en uit dankbaar heid v.b.i. Zondag: Geen H. Mis te Holthees. 9.00 H. Mis te.v. de H. Jozef. Int.: Tbn en Mariet Janssen (25-jarig Een zonnig kiekje op, een evenzo zonnige dag. Op zondag 30 maar! 1959 werd deze opname gemaakt Het betreft hier een gedeelte van de Kruisstraat. De fotograaf maakte een onge dwongen en spontaan kiekje van de spelende en druk in gesj zijnde jeugd, stoepconversatie mag men wel zeggen, voor het huis van Lej Ewals. In de drie woningen ver derop woonden resp. de fam. Jan sen, fam. Arts en fam. Jeurissen. Jan v.d. Putten huw.); fam. Ebus; fam. Bongaerts- Kersten; fam. Hendriks-Peters; Jeu Custers. 10.30 Hoogmis opgeluis terd door zangvereniging Vondel uit Vierlingsbeek; Theed Schouten; Nelly Hendrikx; fam. Vissers- Vissers; fam. V.d. Broek; Jan van Hoof; Peter Fleuren; fam. G. Jans sen (reünie); fam. De Groot-van Dijck; Sjaak Janssen en Jo Thijs- sen, Herman Janssen, Josephina en Henricus Janssen; Josephina v.d. Winkel-Geurts; Josephine v. Etten-Lepelaars. 15.00 Gebeds dienst t.e.v. de H. Jozef. Dinsdag: 10.30 H. Mis groep Oss. 14.30 Gebedsdienst Vincent van Gogh Inst. en ziekengroep. Woensdag: 9.00 II. Mis groep Vortum-Mullem. 9.30 Bedevaart H. Mis Uden. 11.30 Lof. 14.00 H. Mis bedevaart Oirlo. 15.00 H. Mis Vin- centius. 19.30 Bedevaart OVB en KVO Oostrum. Donderdag: 14.30 Bedevaart Schut tersveld H. Mis. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 20 maart zal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. W. Weersma uit Venray voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bywonen van een bijbeltoespraak met als thema 'De geest van zelfo poffering doen herleven' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 20 maart om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: evangelist J.A.J. Bals, Horst. Tijdens de middagdienst is er kinderoppas. Na de middagdienst is er gezamen lijk koffiedrinken. Voor kinderen vanaf 4 jaar is er zondagsschool om 16.00 uur. Catechisatie/Bijbelonderwijs: Deze week zyn er geen catechi saties. Bijbel/Kontaktavond: De eerst volgende Bijbelkontaktavond is op donderdag 31 maart, aanvang 20.00 uur. Boekenweek 1994: 16 t/m 26 maart Jenny Arean Jan Dedeir Lenette van Dongen Hans Dorrestijn De Dijk Boudewijn de Groot Youp van 't Hek Herman ik Erik van Muiswinkel Willem Nijholt Adelheid Roosen Els de Schepper Jetty Terborg Wannes van de Velde Bram Vermeulen Joop Visser zingen de gedichten van hun voorkeur op een unieke cd voor een unieke prijs: f 14,90. Alleen te koop bij de boekhandel, zolang de voorraad strekt, boekhandel van den munckhof grotestraat 68 venray Zondag 20 maart a.s. wordt in Horst een multiculturele mani festatie gehouden tegen racisme. Amnesty International stelt zich ten doel bij te dragen aan het we reldwijd naleven van de rechten van de mens, zoals die zijn uiteen gezet in de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens. In zeer veel landen worden men sen gevangen gezet, gemarteld of ter dood gebracht vanwege hun overtuiging, etnische afkomst of huidskleur. Zeer veel schendingen van mensenrechten vinden plaats in de context van diepgaande etni sche konflikten. Denk bijvoorbeeld aan de Koerden in Irak of Turkije, aan de situatie in (voormalig) Joe goslavië of Azerbeidsjan, aan Sri Lanka of aan Afrikaanse landen als Somalië en Ethiopië. Amnesty In ternational verzet zich tegen deze ernstige schendingen van mensen rechten. Vaak komen slachtoffers van der gelijke vormen van vervolging naar Nederland om hier bescherming te zoeken. Amnesty International ver zet zich tegen het terugsturen van mensen naar een land waar hen vervolging te wachten staat. Zij pleit dan ook voor een ruimhartig asiel beleid dat niet onder druk mag staan van racisme of vreemdelin genhaat. Amnesty International hanteert bij haar werk het uitgangspunt dat ieder mens de plicht heeft de rech ten en vrijheden die hij zelf geniet ook aan anderen toe te staan. Een samenleving die dit principe in al haar geledingen huldigt, biedt de beste garantie tegen ernstige schendingen van mensenrechten en kan een belangrijke positieve bijdrage leveren aan de naleving van de mensenrechten in andere landen. De groep Venray van Amnesty In ternational zal daarom ook op de genoemde manifestatie met haar stand aanwezig zijn. Tevens hebben de Wereldwinkel, Vluchtelingen werk en Amnesty International op vrijdag 18 maart a.s. tijdens de koopavond een gezamenlijke stand. Voor meer informatie over het werk van/voor Amnesty Internatio nal kunt u kontakt opnemen met de kontaktpersoon van de groep Venray, mevr. H. Stevens, tel. 04780-89642 of met de penning meester, mevr. C. Hoedemaekers, tel. 04780-84497. Wij hopen dat iedereen die tegen racisme is naar de stand en de ma nifestatie komt. De kaarten zijn geschud. De eer ste kompetitieronde van 1994 zit erop. Na een wat bewerkelijke start, omdat we aangenaam werden ver rast met maar liefst 17 nieuwe le den, waar we uiteraard erg blij mee zyn, zijn we nu weer in wat rustiger 'kaartwater' gekomen. Vanaf deze plaats willen wij ook deze nieuwe leden van harte welkom heten en we hopen dat ze zich spoedig thuis en op hun gemak zullen voelen bij ons. De laatste voorlopige uitslagen van de kompetitie luiden: Geel: 1. ds. Jungslager en Volle- berg; 2. ep. De Mooy; 3. hr. Bender en Maes. Rood: 1. dhr. Goumans en mw. V.d. Heuvel; 2. ds. Jonkers en Stappers; 3. ep. Janssen-Lemmens. Groen: 1. ds. Janssen en Thijssen; 2. ep. V. Tbor; 3. ep. Willemsen. Oranjes/blauw: 1. ep. V. Gils (met de komplimenten, omdat dit een van de nieuwe paren is); 2. ds. Bors- sen en Gorree; 3. ep. Willems. Tbt slot een drietal dienstmedede- lingen: Vanavond beginnen we met. onze kampioenskompetitie in de vier groepen. Witte Donderdag, 31 maart, hou den we onze paasdrive. Een aanra der voor iedereen. Een maand later, op zaterdag 30 april, de jaarlijkse Oranjedrive in de schouwburg die open staat voor alle club- en thuisbridgers uit de re gio en omstreken. ÏS NOTITIES EN MEDEDEUNQEH VAN DE GEMEENTE VENRAY De afdeling openbare werken lioudt op woensdag 30 maart een voorlichtingsavond over het groen plan Landweert III, fase 1. Dit plan zal dit vooijaar worden uitgevoerd. Aan de orde komen het inrich tingsplan voor het groen en de speelvoorzieningen in Landweert III, fase 1. Het gaat hierbij om het woongebied tussen de Sleutel bloem, Kruidenlaan, Wijnruit en Vossestaart. De gemeente nodigt alle be langstellenden graag uit om deze bijeenkomst bij te wonen. De avond begint om 19.00 uur en vindt plaats in de aula van de openbare basis school Landweert, Boterbloem 45. In verband met de aanleg van een ondergrondse leiding voor de om legging van de Oostrumsche Beek onder Rijksweg 73, bij het voorma lig viadukt 'Hulstweg', wordt dc Baggerweg voor alle verkeer af gesloten van 18 maar t/m 22 april. Het gaat om het gedeelte vanaf de T- kruising dat parallel loopt aan dc Rijksweg tot aan de Beemdweg. De aangrenzende percelen van het afgesloten gedeelte van de Bag gerweg blijven voor bestemmings verkeer bereikbaar. De Baggerweg tussen de Weide- weg en Rijksweg 73 blyft voor het verkeer vanaf de Beemdweg bereik baar via de wegen De Locht - Laag- riebroekseweg - Weideweg. Evenals vorige jaren zal ook in 1994 het Oranje zaalvoetbaltoernooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koningin nedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelne men wordt verzocht onderstaand inschrijf-formu- lier in te leveren bij de afdeling Welzijn van de gemeente Venray, t/m vrijdag 22 april a.s. 12.00 uur of bij Sporthal De Wetteling (dhr. Van Katwijk). Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten bedragen per team ƒ20,-. Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoet baltoernooi 1994 met 1 herenteam: Naam van het team Kleur shirts/broek Naam kontaktpersoon Adres Woonplaats/pc Telefoon Con motivo del dia del Padre el proximo sabado dia 19 de marzo el Centro permanecera cerrado, sole- mente los que se consideran padres tienen asceso. Queremos llamar la atención de las personas que, son conducts ras de vehiculos, tengan mucho cuida- do con las nuevas reglas de circula- ción y recuerden que los escesos de velocidad asi como elcinturón de seguridad tienen multas de 50 flori- nes para el esceso de 0 al 4 km. y de hasta 75 florines por no llevar el cinturOon (atras) puesto y de 35 pa ra el chofer por no avisar al pasqje- ro de estas reglas. Desde estas lineas nos unimos al dolor de la familia de Jan van de Laar por la perdida del ser querido. Un saludo de IIACE. Dinsdag 22 maart is onze moe derdagviering. We beginnen deze avond met een II. Mis in de Paters- j kerk (graag vooraan plaatsnemen). Na de H. Mis bijeenkomst in zaal In den Engel. Na een kopje koffie met i gebak zal de toneelvereniging een toneelstuk opvoeren. De partners zijn op deze avond ook hartelijk welkom. Er wordt geen bijdrage ge- vraag. Het zal een leuke en ontspan- nende avond zyn. Er wordt een grote opkomst verwacht. Er zijn nog plaatsen vrij voor ons uitstapje naar Den Haag en Utrecht (Den Haag Tweede Kamer, Utrecht Douwe Egberts). De kosten zyn ƒ45,-1 all-in. Opgeven b|j Agnes Drabbels.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 20