1 Autobedrijf van Haren neemt Boxmeerse collega over Passieconcert Collegium Vocale in de Grote Kerk Muzikaal Oirlo presenteert zich tijdens Lindeconcert Gedanste tranentrekker Expositie bloemschikkursus was een groot sukses Gimsel Natuurvoeding, de smaak van de toekomst! Bonsaibomen Rommelmarkt i- Stiena en haar Stoeptegels in 't Podium Verloren en gevonden voorwerpen WV-nieuws PEEL EN MAAS Uitslag ballonnenwedstrijd Kloonströppe Geslaagd Bewegingskursus methode Feldenkrais Kursus Touch for Health Spaghetti Snel klaar, altijd lekker! Van biologiscne geteelde tarwe. I Bio-Idea Luxe Muesli Gimsel Rijk aan noten en zuidvruchten! Van biologische teelt. Venray Paterstraal 4, tel. (04780) 87217 De rustperiode van de bosaibo- men is nagenoeg voorbij. Tijd dus om de handen uit de mouwen te steken. Takken en wortels snoeien, schaal of pot kiezen cn zo nodig be draden. Om elkaar advies te geven en te telpen bij dit werk is er op zaterdag .2 maart om 10.00 uur een bijeen- ;omst in het jeugdgebouw van lostrum, Witte Vrouwenstraat 1. Belangstellenden zijn van harte 'elkom. Voor inlichtingen kunt u 1771 bellen. De Griekse Werkgroep Apollo ■houdt een rommelmarkt op zondag ■13 maart a.s. van 11.00 tot 15.00 uur jin wykcentrum 't Schöpke te Vel lum. De opbrengst hiervan is voor in goed doel. Iedereen is van harte welkom. TIMMERWERKEN voor: ramen, deuren, kozijnen isolatieglas, renovatie dakvernieuwing, verbouwing Timmer- én onderhoudsbedrijf J. van de Ligt Wanssum, De Cuyperstraat 37 04784-2184 Zondag 13 maart is de Deumese formatie Stiena en haar Stoeptegels te gast in café 't Podium. Stiena en haar Stoeptegels spelen één enkel akkoord en het publiek herkent on middellijk de classic uit het schier eindeloze smartlappenrepertoire en zet massaal en uit volle borst het nummer in. De populariteit van Stiena is vooral in de regio Oost- Brabant oneindig groot en aan 'n optreden komen veel zweet en tra nen te pas. Om de stemming nog op te voe ren spelen Stiena en de haren Blau we Korenbloemen, Brandend zand, Mario en Marina. Technisch en vocaal is het verre van perfekt, maar de presentatie is overdonderend. Stiena zelf is bijna de personificatie van de smartlap. By na, want aan kleine dingen merk je dat de liedsoort tóch wel gepersifleerd wordt. De aankondi gingen zijn van een zelden gede monstreerde onverschilligheid, de bewegingen zijn te houterig en de begeleiding is net wat anders dan op het origineel. Tijdens het optreden komt ook hun CD 'Clandestiena' aan de beurt. Op deze CD staan onder meer vijf eigen nummers. Het hoogste doel van Stiena is en blijft een feestje bouwen, van het begin tot het eind. Dat zullen ze zondag in 't Podium ongetwijfeld doen. liet feest begint omstreeks 17.00 uur en de 'inkom' is ƒ5,-. Donderdag 10 maart 1994 - Pagina 3 Overzicht van verloren en gevon den voorwerpen aangemeld bij de politie. VERLOREN Bankpassen: ABN-AMRO rek. 52.73.28.707; Rabo rek. 15.39.27.003; Rabo; Rabo rek. 15.43.07.300. Diversen: Gouden dichte scha kelarmband; Lees- en kykbril, opschr. 'Frame Italia'; Maltherser leeuwtje, reu (poedelachtig); OV- jaarkaart op naam van R. Polcnz,- Omslagdoek 'Laura Ashley', bloem motief; zwarte jersey damespanta lon; Rybewijs; Rijbewijs in blauw mapje; rugzak met schoolboeken; Sleutel aan grijze sleutelhanger opschx*. 'achterdeur'; 5 Sleutels in biTxin hoesje 'Castelijn Beerens'; 4-5 Sleutels waax*van 1 Volvo- sleutel; 2 Huissleutels aan ring voorzien van gleufje; Verblijfsver gunning. Portemonnees: Knipmodel; Knipmodel inh. ea. 50,-'; Met bank- pasje, schoolpasje, school kaait; Knipportemonnee met twee sleu tels en geld; Met 'Sesamstxaat'fi- guuitjes, Rabo bankpas groen; Met bankpas. GEVONDEN Union fiets 5961AH40A; Hand schoen, linker, gevoerd/leer); da meshorloge Fehaka,- Zwerfkat; Poes; Poitemonnee inh. o.a. Rabopas 15.59.14.289; Sleutel van Lips slot; 2 Sleutels aan zwaxte sleutelhanger; Baardsleutel nr. 850 en sleutel merk Kalkhoven,- Sleutels met etui opschx*. Dansparty Janssen; Draag tas Basismarkt inh. trainingspak en slippers. Autobedrijf van Harenhv uit Ven-., ray heeft eind vorige maand haar Boxmeerse collega Janssen overge nomen. Daannee is Van Haren ook Ford-dealer voor het Land van Cuijk geworden. De dii'ektie van het Box meerse bedrijf zal worden gevoerd door Bert van Haren en zijn zoon Stan. Zo kan men zien dat een balletje raar kan rollen. Autobedrijf van Ha ren is al sinds 1926 in Venray ge vestigd als Ford-dealer. In het verleden had het een compagnon schap met dhr. V.d. Hombergh üi Boxmeer. Die zaak werd later ver kocht aan dhr. Janssen... De reden waarom Van Haren het bediijf van hun Boxmeerse college hebben overgenomen ligt in het feit dat de kinderen van dhr. Janssen niet voornemens zijn om hem in dit bedryf op te volgen. Dhr. Jans sen heelt zijn klanten inmiddels la ten weten dat hij alle vertrouwen heeft in de overname door Van Haren. De afgelopen maanden is middels een samenwerkingsverband de overname voorbereid. Personeel van de Boxmeeree garage en het Venrayse management hebben aan elkaar kunnen wexxnen. Irx die pe riode is ook gekeken xxaar de conti nuïteit van het bedrijf en voor de cliënt. 'Klantvriendelykheid staat bij ons voorop' laat Bert van Haren we ten. 'Wij stellen daarom hoge eisen aan onszelf en aan onze medewer- kere. Dit zullen onze cliënten in Boxmeer ook temgvinden' aldus Bert van Haren. Ook in Boxmeer zal Autobedryf van Haren met goed ge schoold pereoixeel en moderne ap- paiatuur aaxxtonen dat het een van de toonaangevende Fox'd-dealers in Nederland is. Velgen met banden gestolen In de nacht van maandag op dins dag werd toegang verkregen tot het afgesloten terrein van een garage aaix de Leunseweg. Daar werdeix van een op dat terrein geparkeerde personenauto vier komplete wielen (banden plus velgen) afgehaald. Te vens was een ruit van die auto in geslagen. Uit de auto werd de radiocassettespeler ontvreemd. De totale schade voor het bedrijf be draagt ƒ2.700,-. Het is niet de eerste keer dat van daar geparkeerde pei*sonenauto's onderdelen werden ontvreemd of dat auto's beschadigd werden. Winkeldiefstal ging niet door Door het afgaan van het alarm werd het personeel van een kle dingzaak attent gemaakt op een diefstal. Een nog onbekende man had een leren jas met een waarde van ƒ750,- aangetrokken en wilde daarmee vertrekken. Personeel hield de man aan, maar die beweer de dat hy de jas alleen maar wilde passen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten vair W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: za: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 zo: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corvei", G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenerx, F. Schxneetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: za: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 zo: W. v.d. ACKER Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vxijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur Vei'der alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMEKT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.G.A.M. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspiaak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geuxts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makere, mevr. Van Eexten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazex-en M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de pxaktijk van mevr. Van Eerten en mevi\ Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waaigenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspiaken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Maart: 11: Paul van Vliet, Rotterdam 12: Traetor Pulling, Rotterdam 15: Prorns: Asko Ensemble, Am sterdam 18: Goi-den en Anita Meyer. Axix- stex'dam 18-19: Karin Bloemen, Rotterdam 19: BZN-Sweet Dreams. Den Bosch 20: B.B. King, Eindhoven 23 t/m 27: Moscow on Ice. Geleen 24: Boh Foi Toch. Arnhem 25 t/m 27: Davis Cup, Eindhoven 27: City-Pier-City loop. Den Haag 31: Morbid Angel, Amsterdam 31: Artiesten festival. Eindhoven April: 1: Candy Dulfer, Arnhem 1 t/m 3: Paasx*ock, Utrecht 1 t/m 4: Indonesisch Pasar Malam Weema, Rotterdam 8: Golden Earring, Arnhem 8: De Dijk, Arnhem 9: De Muzikale Noot, Amsterdam 9: Sound of the Sixties Festival, Heerenveen 11: Gerard Joling, Amsterdam 16: Slippin 'N' Slidin', Breda 19-20: The Chippendales, Am sterdam 21: Young Tsaikowsky/Young Mo- zart. Den Haag 26-27: Steps Ahead, Anxstei'dam 26 t/m 30: Sweeney Todd, Den Haag 29: The Chippendales, Maasti*icht Mei: 2 t/m 7: Karin Bloemen, Den Haag 3-4: Mathilde Santing, Rotteidam 8: Tox-i Amosin Conceit, Nijmegen 9: Lee Towers, Anita Meyer en An- dré Hazes, Amsterdam 15: Dave Brubeck, Arnhem 23: Pinkpop, Landgraaf 23 t/m 28: Hotel Marlowe, Rot terdam 24 t/m 31: 'De visch is veels te duur', Amstei'dam elke week nieuws Zoals beloofd de drie pi*yswin- naars waaivan de ballonnen de langste reis hebben gemaakt. Nicole Peters (Manche, Franki'ijk). Sandra Stevens (Zedelgem, België). Björn Klaassen (Westouter-Heuvel- land, België). Wij wensen juhie veel plezier met de prijzen en zien jullie (ook dege nen die dit jaar geen prijs hebben gewonnen) giaag volgend jaar weer op camavalszondag by het kloon ströppe terug. Commissie kloonströppe Aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen is Eric Dericks uit Venray geslaagd voor het doctoraal examen Nederlands recht. Alarm ging af Doordat het alarm tijdens een in braak in de garage van een bedryf aan de Timmermannsweg afging, zyn de daders er vandoor gegaan. De schade bleef beperkt tot de poging. Getuigen hebben nog wel gezien dan een personenauto met een gro te vaart, nadat het alarm was afge gaan. was vertrokken. Helaas was de afstand tot die auto te groot om het kentekennummer op te nemen. By voldoende deelname stait the rapeute Jeanne Smits binnenkort een kursus 'Bewust worden door bewegen'. De kursus duurt twaalf weken en is gebaseerd op de metho de van Moshe Feldenkrais. Deze methode omvat speelse oefe ningen ter verbetering van adem haling, houding, waarneming en voox-stellingsvermogen. De oefenin gen nemen spierspanningen weg, zox*gen voor een leniger lichaam en verlagen het stressniveau. Felden- krais-oefeningen hebben boven dien een gunstig effekt op het genezingsproces bij letsel en bles sures. De lessen zijn bedoeld voor alle leeftijden. Kuisusleidster Jeanne Smits is gediplomeerd rebalancing massage therapeute en heeft een eigen prak tijk in Venray. Daarnaast geeft ze sinds 1990 les in reiki, een uit Ja pan afkomstige geneeswyze. Voor inlichtingen en aanmeldingen kunt u met haar kontakt opnemen. Het adres is Kempweg 99, tel. 04780-88615. Wat is Touch for Health? We ho ren het maar al te vaalt. 'Ilt ben al door zo vreseüjk moe... er komt helemaal niets meer uit myn vin gers... het duurt uren voor ik 's morgens op gang kom... ik wordt zonder koffie gewoon niet wakker...' Klachten als deze worden nogal eens wat argwanend bekeken en niet altijd serieus genomen (kom op, je stelt je aan!), terwijl het na- tuurlylt signalen zyn dat er iets mis is. 'Ermee leren leven' is geen goede oplossing en lukt ook niet. Dat kost namelyk energie en die heb ik nu juist niet. Tbuch for Health is een spier- en energieversterkende techniek, met als doel het lichaam in een goede konditie te brengen en te houden. Het is een van huis uit Amerikaans systeem, verrykt met invloeden van de Oosteree meridiaantheorie. Met behulp van manuele spier- testen kunnen spierzwakten en energieblokkades worden op gespoord. Daardoor biedt Touch for Health ieder mens de mogelijkheid om het eigen lichaam beter te leren kennen en de aanwezige kracht en vitaliteit doelmatiger in te zetten. Touch for Health is ontwikkeld als 'een aanvulling op de huiselyke verbandtrommel' en heeft een gro te potentie. Ten eerste omdat con crete en voor iedereen uitvoerbare handgrepen worden geboden om beter met klachten als bovenstaan de om te gaan. Ten gunste van jezelf maar, in een hulpverlenereituatie, ook ten gunste van anderen. Daarnaast omdat het systeem bij draagt tot een beter inzicht in de persoonlijke vooi*waarden voor een goede gezondheid en de eigen posi tieve invloed daarop. Zo gezien kan Touch for Health een geheel nieuwe bewuste en dynamische manier van omgaan met jezelf en met ande ren betekenen. Het volgen van Tbuch for Health- ku reussen is voor iedereen moge lijk. Er wordt geen vooropleiding of specifieke voorkennis geviaagd. Het materiaal laat een viexxleling toe. Touch for Health I, II, III en VI. U gaat al tijdens de eerste kursus met concrete toepassingen aan de slag. De kursus wox-dt gegeven door Mia en Giel Tei-wijn enwel op 22, 23 en 24 apiil in De Lochting te Ven ray. Wilt u meer informatie hier over, bel 04780-86807. 19'pEEL en maas Op vrijdagavond 11 maart vindt het jaai'lijkse Lindeconcert plaats te Oirlo. Een aantal Oirlose vereni- gingexr verzox-gen dan gezamenlijk een gevaiïeerde muzikale avond. De avond zal geopend worden met een kort opti-eden van de jeugdfanfai'e van Ons Genoegen. Daarna zal het Herenkoor op het podium plaatsnemen gevolgd door de dxtxmband van Ons Genoegen. Het zal de eex-ste keer zijn dat de drumband in de huidige formatie zal aantreden met zeven nieuwe lingen. Na de diumband zal het Dames koor van Oirlo het pi'ogramma vei*- volgen. Het Dameskoor viext dit jaar haar zilvex*en jubileum. Vervol gens is het de beuxt aan de fanfare. Na het optreden van de fanfare zul len vier leden daarvan gehuldigd worden vanwege hun zilveren jubi leum. De jubilarissen zijn: R Clas sens, M. Dxabbels, L. Gommans en H. Jacobs. Na de huldiging zal het concert vervolgd worden met een optreden van het Jonge Garde Koor en de avond zal worden afgesloten met een optreden van het bekende ti'ompetduo Amezing Trumpets. Dit duo bestaat uit E. Eydems en H. van Osch, die tevens lid is van fanfare Ons Genoegen. Dit duo zal een klin kend slot geven aan de avond. Al met al een pi'ogramma van ruim twee en een halfuur, verzox*gd door jong en oud uit Oirlo. Iedereen is van harte welkom op deze avond die beslist de moeite waard is. Het Lindeconcert begint om 19.30 uur in gemeenschapshuis De Linde en de toegang is gxatis. 'Alleen op de wereld' zondag in schouwburg Wie kent niet het klassieke ver haal van Reini, het jongetje uit 'Alleen op de wereld'? Sinds Hec tor Malot het boek in 1878 schreef zyn er generaties snotte rend mee opgegroeid. Het roman- tisch-sentimentele verhaal van de jongen die pas na schier uitzicht loze ellende geluk en rykdom vindt wordt zondag 13 maart in een eigentydse en gedanste versie op het toneel gebracht door het gezelschap Opus One uit Amster dam. Het Amsterdamse dansgezel schap heeft aan het klassieke ver haal dansscènes toegevoegd en daarbij zo'n beetje alle stijlen ge bruikt die er zyn. Er is klassiek bal let, tapdans en er wordt gedanst op Jazz en rap. Ook de figuren zyn soms aangepast; zo is Garifoli, de koning van de Parijse zakkenrol- lertjes, bij Opus One een swingende neger in een glitterpak die aan Ja mes Brown doet denken. Daarnaast zitten er zang- en mimenummers is het stuk. Opvallend is de rol van Boeps. De ze straathond uit een hoofdstede lijk asiel speelt Capi, het hondje van de oude Vitalis. Een echte hond op toneel is toch iets extra's. Daar staat tegenover dat het aapje Joli- Coeur, dat zo treurig aan z'n eind komt, gespeeld wordt door een ac teur. Hetgeen op het toneel ook bij zonder overkomt. Het vei'haal is hetzelfde gebleven: de venneende wees Remi wordt door z'n harteloze stiefvader ver patst aan de oude straatartiest Vita lis. Samen met diens aapje en hond trekken Vitalis en Remi van dorp tot dorp. Na het overlijden van Vita lis komt de jongen in de sloppen van Parijs terecht. Daar wox*dt hij verliefd op Lize, die»hy na veel avon turen in z'n aimen kan sluiten, net zoals z'n oorspronkelijke moeder, die toevallig ook nog bijzonder wel gesteld blijkt te zijn. Eind goed al goed dus in deze voorstelling die ge schikt is voor de jeugd van 8 tot 88 jaar. 'Alleen op de wereld' wordt zondagmiddag vanaf 14.30 uur ge speeld. Entreeprijs ƒ15,-; kinderen tot 12 jaar ƒ10,-. ln maart 1984 richtte een aantal nthousiaste zangers een kamer oor op met als doel het instuderen n uitvoeren van muziek, speciaal oor kamerkoor en voornamelijk a apella. Met elf leden werd gestart, erwijl dirigent Rob Berben werd evraagd om het dirigentschap op eh te nemen. Sinds 1986 is Frank uaedvlieg dix*igent en het ensem- le heeft nu vijftien leden. Van de orsprorikelijke groep zijn nog vijf agers bij het Collegium Vocale, al lijn sommige een aantal jaren geen "®ld geweest. In de afgelopen tien jaar heeft het in binnen- en buitenland ioncerten gegeven, eucharistievie- igen opgeluisterd, ja, zelfs meege- aan de popmuziek-manifes- ;ie 'Musique en Masse' van Cultu- iy. Er werd ook samengewerkt andere ensembles, o.a. Box- s Strijk Ensemble, En Bloc en lallemoer, en met solisten zoals lenriëtte Spanjere en Carlo van Hft. In het kader van het 10-jarig be- itaan verzorgt Collegium Vocale fen ray twee concerten: 13 maart »en Passieconcert in de Grote Kex*k e Venray om 15.00 uur en 12 juni iet Lustrumconcei*t in de aula van iet Boschveldcollege om 11.30 uur. Tijdens het Passieconcert wordt Die Johannes-Passion' van Hein- rich Schütz (1585-1672) uitgevoerd. De passie is een uitbeelding van het Ijdensverhaal van Christus met de daarbij horende dramatische aktie. Sen verteller (evangelist), dialogen /an individuen (soliloquenten als Het Itamerkoor Collegium Vocale Venray. Christus, Pilatus, Petrus, de knecht van de maagd) en uitroepen van de menigte (turba als Joden, kryglie- den en hogepriesters) wisselen el kaar af. Al vanaf de 9e eeuw werden passies in de kerk uitgevoerd, eerst met wisselende reciteerhoogtes van het Gregoriaans. Schütz schreef zgn. responsoi'iale passies-, evange list en solioquenten zingen een stemmig en qua voim liturgisch reciterend ofwel tekstuitbeeldend. De turbakoren zijn vierstemmig. Bij Schütz ontbreekt een instru mentale begeleiding. In latere ver sies zijn er koralen ingevoegd, een ontwikkeling die in de loop van de 17e eeuw op gang kwam. Deze ontwikkeling leidt naar de bekende oratoriumpassies van o.a. J.S. Bach. In deze uitvoering zijn ook enke le koraal-strofen ingevoegd, nl. van Hassler, Wessnitzer en Crügei*. De tenor Paul van den Bemt ver leent zijn medewerking aan dit passieconcert als evangelist; de soli loquenten zijn leden van het ka merkoor. Het passieconcert begint met het 'Vater unsers' van Schütz. Met mo tetten van o.a. Byrd, Palestxina (herdenkingsjaar: 1525-1594) en Th- verner volgen we Christus in de Goede Week van Witte Donderdag tot en met Pasen. Het concert is vrij toegankelijk. Zondag 27 februari jl. heeft bij Evergreen Int. bv te Oostrum een eerste expositie van bloemschik- kureussen plaats gevonden. Van de totaal 16 kureisten werden de resul- taten van 10 lessen tentoongesteld. Evergreen kon zich deze dag op een zeer grote belangstelling ver heugen. De diverse bloemstukken kwa men zeer goed tot hun recht door dat er op verschillende hoogtes, met draperiën en houtsnippers was gewerkt. Elke kursist had haar eigen hoek en voorzien van haar eigen naamkaartje. Dat er in de kursus met diverse thema's was gewerkt was duidelijk in de bloemstukken te herkennen. Zo waren er Biedermeyei*s, corsa ges, moderne en 'landschap'bloem- stukken te aanschouwen. Met het totaal beeld van deze ex positie is getracht om elke kursist haar eigen persoonlijkheid te laten ontdekken. Men lean stellen dat ze voor een gx*oot deel hierin geslaagd zijn. Op deze manier heeft de kur sist en het publiek met de veelzijdi ge mogelijkheden van het bloem schikken kennis kunnen maken. Thema's die in de bloemschik kursus, voor beginners aan bod komen zijn: Theorie; Voomerpver- siering m.b.v. corsage; Biedermey- er; Biedermeyer decoratief; Klas sieke tafelschikking; Eenzijdige driehoeksschikking; Eenzijdig li neair; Vegetatieve schikking; Vege tatieve schikking met decoratie; Vrije keuze. Voor meer infoxmatie kimt u zich wenden tot Evergreen Int. bv, tel. 04780-87039, vragen naar Hanneke of Trudy.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 3