Kom kijken en informeer hoe u kunt wonen in Ven ray H/YJZER 199.900,-., Vifcof-c.- Zondag 13 maart van 12?° tot 16.° Hotel Asteria - Maasheseweg 8C1V - Venray f87.000,-, 207,500,-235.000,-. Ruime herenhuizen met Landhuizen op één van de leukste plekjes in het plan grote tuin op het Zuiden Speels ingedeelde herenhuizen met tuin op het Zuiden Herenhuizen met een opmerkelijke architectuur makelaardij bv Telefoon 077-512944* Wonen in uw eigen huis in Venray. Op een schitterende locatie in een mooi plan. Op de woon-info-middag geeft makelaardij Hauzer u alle informatie. Wij gaan uitvoerig in op alle facetten die bij de aankoop van belang zijn. Onze hypotheekadviseur belicht aan de hand van uw persoonlijke omstandigheden de zaken die aan bod komen bij de keuze van een passende hypotheek. En natuurlijk besteden wij de nodige aandacht aan de woningen zelf. Uitgebreide brochures liggen klaar. U bent van harte welkom en de koffie staat klaar. Projectontwikkelingsmaatschappij Planoform uit Eindhoven realiseert op één van de mooiste plekken in Landweert III aan het Sneeuwklokje en Sterrenmuur enkele werkelijk schitterende vrijstaande en halfvrijstaande landhuizen. In de totale afwerking is volop inspraak mogelijk. Een moderne,strakke en krachtige vormgeving kenmerkt deze woningen heel bijzondere huizen met bijvoorbeeld een woonkamer van 40 m2 deze woningen hebben 3 slaapkamers en een royale zolder alle woningen hebben een ruime badkamer die volledig afgewerkt kan worden perceelsgroottes circa 250 m2. Begane grond 1' verdieping Bouwbedrijf Verhoeven BV in samenwerking met Amstelland Vastgoed BV realiseert een 8-tal twee onder een kapwoningen in bovenvermeld plan. Deze moderne onder speelse architectuur gebouwde woningen hebben de volgende indeling: ruime, zeer lichte entree, toilet, rpime woonkamer met halfopen keuken, totaal ca. 42 m2 werkkast (bijkeuken in de meerwerksfeer mogelijk) extra grote garage van ca. 20 m2 ruime achtertuinen met Zuidligging derhalve optimale bezonning 3 slaapkamers en badkamer met douche en vaste wastafel \via vaste trap naar ruime bergzolder cq. 4e slaapkamer Kavelgrootte van 238 m2 tot 314 m2. Prijzen vanaf: Begane grond 1' verdieping Vlasco Bouw BV in samenwerking met Grouwsels-Daelmans uit Maastricht realiseert in boven vermeldplan 102/1 kapwoningen met garage en slechts 1 vrijstaan de woning eveneens met garage en zeer speelse erker. Deze woningen met een uitstekende Zuid-ligging hebben de hieronder staande kenmerken. Perceelsgroottes van 215 tot 325 m2 ruime woonka mer met tuindeuren totale grootte ca. 37 m2 ind. open keuken, bij keuken tegen meerwerk mogelijk garage en tuin met o'ptimale bezonning 3 slaapkamers en volledig afgewerkte badkamer met ligbad, separate douche, vaste wastafel en toilet via vaste trap naar bergzolder cq 4e slaapkamer de woning is volledig geïso leerd en hoogwaardig afgewerkt\de woningen vallen onder de garantieregeling van het G.I.W. derhalve onbezorgd kopen!! Prijzen halfvrijst. won.v.a.: Prijs vrijst. woning: Begane grond V verdieping B.B.O.M. BV uit Sittard ontwikkelde in samenwerking met Architectenbureau Colsen BV en Hauzer Makelaardij BV uit Venlo een qua architectuur en indeling opmerkelijk bouwplan. Enkele kenmerken: ruime halpartij woonkamer met open keuken van circa 42 m2 garage circa 30% groter dan normaal zodat we terecht spreken van garage/berging 3 slaap kamers en complete badkamer ruime zolder c.q. 4* slaapkamer via vaste trap bereikbaar goede zonligging op kavels van circa 210 tot 270 m2. Prijzen vanaf: SPECIALE PROJEKTRENTE St. Martinusstraat 70 5911 CK Venlo Van diverse banken kunnen speciale projektrentes verstrekt worden via Hauzer Makelaardij BV Op dit projekt is de unieke inruilgarantie van Hauzer Makelaardij BV vai toepassing. Dus als u reeds in het bezit bent van een eigen woning kun1 u toch risicoloos kopen.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 12