Venrays gemeenteraad vergadert a.s. dinsdag De gemeenteraad beslist wat u voor uw huisvuil gaat betalen maar eerst beslist u over de gemeenteraad. Hinderwet PEEL EN MAAS wet milieubeheer Bekendmaking Bekendmaking wet ruimtelijke ordening Parkeren gehandicapte bezoekers gemeentehuis PEEL EN MAAS Donderdag 17 februari 1994 - Pagina i; GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY De openingstijden van het ge meentehuis zijn als volgt: - Het Centraal Informatiepunt (CIP) is van maandag t/m vrijdag geopend van 09.00 tot 17.30 uur. De vakbalies van Burgerzaken, So ciale Zaken, Financiën en Gemeen tewerken zijn van dinsdag t/m vrijdag geopend van 09.00-13.00 uur en op maandag van 09.00-17.30 uur. Het gemeentehuis is telefonisch be reikbaar op alle werkdagen van 08.00-18.00 uur. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 22 februari, aanvang 19.00 uur, in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray. 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Notulen openbare vergadering van de raad van de gemeente Venray gehouden op dinsdag 30 november 1993. 4. Notulen openbare vergadering van de raad van de gemeente Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij hinderwetvergun ning hebben verleend aan: - Maatschap G. en G. van Dyck, Eykenhofweg 18, 5814 AM te Veulen voor het wijzigen van de inrichting, een mestvarkens en pluimveehou derij, gelegen aan de Eykenhofweg 18 te Veulen. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 107, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 17 februari tot 17 maart 1994. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zjjii geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 17 februari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de aldeling volles- huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, Venray gehouden op dinsdag 25 januari 1994. 5. Ingekomen stukken. 6. Evaluatie legesverordening, on derdeel Hinderwet. 7. Evaluatie rioolrechten. 8. Oost-west-verbinding. 9. Vaststelling grondprijzen per 1 maart 1994. 10. Afvalstoffenplan gemeente Venray. 11. Vaststelling Verordening Be handeling Bezwaar- en Beroep schriften. 12. Benoeming voorzitter en plaats vervangend voorzitter van de commissie voor bezwaar- en be roepschriften. 13. Intrekking Subsidieverorde ning stads- en dorpsvernieu wing van de gemeente Venray en verhuis- en herinrichtings verordening kosten bij stads- vernieuwingsaktiviteiten. 14. Beschikbaar stellen van een krediet groot ƒ335.600,- t.b.v. openbare werken Wilhelmina- plein c.a. 15. 2e Aanpassing van het voor- deelbesluit woninggebonden subsidies 1993 (BWS). 16. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Molenklef t.b.v. het bouwplan van dhr. Savelsberg, De Alden Weg 11. 17. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Centrum t..b.v. het bouwplan van de Stichting Conlerentie- en Partycentrum De Witte Hoe ve, Gasstraat 5 te Venray. 18. Wijziging gewestbegroting 1993. 19. Gewestraadsbesluiten met betrekking tot: abeschikbaar stelling krediet vervangingsin vesteringen sekretariaat; b. beschikbaarstelling krediet ver vanging compagniescomman dovoertuig regionale brand weer; c. nota taken en middelen 1994; d. beschikbaarstelling krediet aanschaf voorlichtings folder inzameling GFT-afval. 20. Garantie herfinanciering le ning Stichting CAI Venray. 21. Verkoop pachtgrond gelegen nabij Klein Oirlo te Castenray aan pachter dhr. J.G.L. Vollen- berg, Klein Oirlo 11 te Castenray. 22. Verkopen bouwgrond in het bestemmingsplan Landweert, fase III, aan diverse bouwbedrij ven/ontwikkelaars, zulks t.b.v. de bouw van vrije sektor- en so ciale koopwoningen. 23. Voorontwerp Streekplan Noord en Midden-Limburg. 24. Sluiting. elke week nieuws Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-besehikking; beschikking; by iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ontwerp-beschikklngen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy voor nemens zyn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: H. Clephas bv, De Hulst 24 te Oostrum voor het oprichten en in werking hebben ingevolge artikel 8.1 lid 1 van een konstruktie- en in stallatiebedrijf aan het adres De Hulst 24 te Oostrum. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-besehikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 17 februari tot 17 maart 1994 (bezwarentermijn) in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, el ke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermyn kun nen de stukken ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien üggen alle relevante stukken na de bezwarentermijn tot het einde van de beroepstermyn ter inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermijn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend b(j burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa rentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. Tevens kan een ieder by die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-besehikking. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zyn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wyze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij ver gunning ingevolge de Wet milieube heer verlenen aan: Maatschap Dobbe, Kempkens- berg 1 en la te Ysselsteyn voor het veranderen van de inrichting en het in werking hebben van die ver anderingen (artikel 8.1 lid 1) voor een varkens- en rundveehouderij gelegen aan de Kempkensberg la te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 17 fe bruari tot 17 maart 1994 (bezwaren termijn) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kun nen de stukken ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tijdens de bezwarentermijn Iran bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door de aanvrager en dege nen die tegen de ontwerp-besehik king tijdig bezwaren hebben ingediend. Ook degenen die om ge gronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het be roepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur. Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de bezwarenter mijn wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum be roep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het verzoek tot schorsing of het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 17 februari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, Afsluiting Rosakker Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 11 februari 1994, nr. 94.001864, waarbij is besloten tot: Tydens de periode van 7 maart tot en met 1 november 1994, of zo veel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: voor alle verkeer gesloten te ver klaren de Rosakker, voor wat be treft het gedeelte gelegen tussen de aansluiting met Sinnestraat/Wus- tervveg en de aansluiting met de Bremmenkamp. Gedurende de periode van de af sluiting is een omleidingsroute via de Hoogriebroekseweg ingesteld. Voorzover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van perso nen of goederen niet in gevaar wordt gebracht is ontheffing ver leend aan de onder 1 genoemde verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij hun bedrijf uitoefe nen aan het onder 1 genoemde gedeelte van de afgesloten weg; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming van de onder 2.a. vermelde personen en onder aan die personen gestelde voor waarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de on der 1 genoemde verkeersmaatre gel geldt, gebruik moet maken van het onder 1 genoemde weg gedeelte voor het laden of lossen van goederen of het verrichten van noodzakelijke werkzaamhe den met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze aktivitei- ten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belangstellenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag waarop het besluit bekend is ge maakt bezwaar aantekenen by het college van burgemeester en wet houder. Toelichting: In verband met de aanleg van RW 73 wordt het via- dukt Rosakker gesloopt en vervan gen door een nieuw kunstwerk. De sloop is gepland voor de nacht van 11/12 maart a.s. Om dit werk te kunnen voorbereiden is afsluiting van de Rosakker vanaf 7 maart noodzakelijk. De bouw van het nieuwe viadukt met bijkomende voorzieningen zal volgens planning 1 november 1994 gereed moeten zijn. Een omleidingsroute via de Hoogriebroekseweg is ingesteld. Gedurende de periode van 7 maart tot en met 1 november 1994 Iran voor nadere informatie over het gebruik van de weg in relatie tot bereikbaarheid aan aanliggende percelen kontakt worden opgeno men met de aannemerskombinatie Heymans/NBM, de heer J. Leenders of de heer J. Schaap, tel. 04780-10708. Voor nadere informatie over deze verkeersmaatregel en inzake van de tekening met omleidingsroute kunt u zich wenden tot de vakbalie gemeentewei-ken, tel. 04780-23333. Venray, 17 februari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.I1.A.B. Waals, burgemeester dr. H. Gilissen, loco-sekretaris, Afsluiting Hulstweg Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 11 februari 1994, nr. 94.001864, waarby besloten is: voor alle verkeer gesloten te ver klaren de Hulstweg, voor wat be treft het gedeelte gelegen tussen de aansluiting van de Blakterweg en de aansluiting met de Baggerweg. De afsluiting geldt voor de perio de van 21 februari tot en met 31 au gustus 1994, of zoveel korter of langer als in verband met de werk zaamheden mogelyk dan wel nood zakelijk is. Gedurende de periode van de af sluiting is een omleidingsroute via de Hoogriebroekseweg ingesteld. Voorzover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van perso nen of goederen niet in gevaar wordt gebracht is ontheffing ver leend aan de onder 1 genoemde verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zy hun bedryf uitoefe nen aan het onder 1 genoemde gedeelte van de afgesloten weg; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming van de onder 2.a. vermelde personen en onder aan die personen gestelde voor waarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de on der 1 genoemde verkeersmaatre gel geldt, gebruik moet maken van het onder 1 genoemde weg gedeelte voor het laden of lossen van goederen of het verrichten van noodzakelijke werkzaamhe den met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze aktivitei- ten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belangstellenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na de dag waarop het besluit bekend is ge maakt bezwaar aantekenen bij het college van burgëmeester en wet houder. Toelichting: In verband met de aanleg van RW 73 wordt het via dukt Hulstweg gesloopt en vervan gen door een nieuw kunstwerk. De sloop is gepland voor de nacht van 25/26 februari a.s. Om dit werk te kunnen voorbereiden is afsluiting van de Hulstweg vanaf 21 februari noodzakelijk. De bouw van het nieuwe viadukt met bijkomende voorzieningen zal volgens planning 31 augustus 1994 gereed moeten zijn. Een omleidingsroute via de Hoogriebroekseweg is ingesteld. Gedurende de periode van 21 fe bruari tot en met 31 augustus 1994 kan voor nadere informatie over het gebruik van de weg in relatie tot bereikbaarheid aan aanliggende percelen kontakt worden opgeno men met de aannemerskombinatie Heymans/NBM, de heer J. Leenders of de heer J. Schaap, tel. 04780- 10708. Voor nadere informatie over deze verkeersmaatregel en inzake van de tekening met omleidingsroute kunt u zich wenden tot de vakbalie gemeentewerken, tel. 04780-23333. Venray, 17 februari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.EH.A.B. Waals, burgemeester dr. H. Gilissen, loco-sekretaris. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het verbouwen en renoveren van een ruimte voor scouting/peu- terspeelzaal/biljartclub aan de Ka- pelweg 4 te Leunen tnv Werkgroep Renovatie De Schakel, p/a Steegse Peelweg 13; het bouwen van een carport aan de Koningskaars 1 te Venray tnv A.RM.C. Eaessen; het bouwen van een serre aan de Rumbastraat 20 te Venray tnv H.G. Mulder; het uitbreiden van een wo ning aan de Kamperfoelie 64 te Venray tnv W.M.N. van Hoek; het bouwen van een hygiëne- sluis en opslagruimte aan de Ys- selsteynseweg 80 te Ysselsteyn tnv H.W.M. Janssen. Venray, 17 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te ver lenen. het bouwen van een verkoop- magazyn aan de Zuivel weg te Leu nen tnv C.A.V. Leunen, St. Apol- loniastraat 5 te Leunen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 februari 1994 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeente werken. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 17 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend.; het bouwen van een woning aan de Ranonkel 14 te Venray tnv J.M.G.M. Smits, Wingerd 11 te Schaijk; het veranderen van een win kel/brasserie aan de Kempweg 2b tej De ambtelijke organisatie bestaat uit de sectoren "Maatschappe lijke Diensten" en "Gemeentewerken", die ondersteuning krijgen van de sector "Staven" (bestaande uit de stafafdeling "personeel, organisatie en informatie" en financiën"). In verband met het vertrek van de huidige funktionaris is binnen de afdeling sociale zaken (onderafdeling administratie), onder deel van de sector Maatschappelijke Diensten, de funktie vacant van: MEDEWERK(ST)ER ADMINISTRATIEVE ONDERSTEUNING (20 uur per week) op- Funktie-inhoud: - het ontvangen van cliënten, hen te woord staan en het door verwijzen en registreren van het aantal binnenkomende cliënten; - het verstrekken van algemene informatie over procedures en werkwijze van de afdeling; - het zorgdragen voor (nieuwe) juiste en volledige cliëntendos siers en archivering hiervan; - het sorteren van de voor de afdeling binnenkomende post en het bewaken van de afhandelingstermijnen; - het mede verzorgen van spoedbetaling en het zorgdragen voor doorgave aan de uitkeringenadministratie voor nadere verwerking; - het verrichten van overige administratief ondersteunende werkzaamheden, zoals op het gebied van tekstverwerking, verzendklaar maken poststukken, het mede verzorgen van be talingen enz. Funktie-eisen: - minimaal MAVO-werk- en denkniveau met bijscholing en erva ring op het terrein van receptiewerkzaamheden en geauto matiseerde gegevensverwerking; - aanvullende applicaties in de vorm van modules SOD 1 dan- wel een ECABÓ-opleiding strekt tot aanbeveling; - bij voorkeur kennis van de gemeentelijke organisatie; - uitstekende communicatieve vaardigheden, praktisch en oplossingsgericht; - bij voorkeur aantoonbare ervaring met de in de funktie-inhoud genoemde werkzaamheden. Salariëring: Als salarisindicatie geldt aanloopschaal III en funktieschaal IV (minimaal (2314,- en maximaal (3369,- bruto per maand. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Overige informatie: De gemeente Venray voert een positief aktie-beleid teneinde de postie van vrouwen, gehandicapten en etnische minderheden op de arbeidsmarkt te verbeteren. Bij gelijke geschiktheid wordt aan hen de voorkeur gegeven, v Informatie kan worden opgevraagd bij de heer L. Langenberg, chef administatie, tel. 04780-23317. Sollicitaties, gericht aan het College van Burgemeester en Wet houders, postbus 500, 5800 AM Venray, dienen uiterlijk 25 fe bruari 1994 te zijn ingediend, onder vermelding van het vacaturenummer PZ-401. 2 maart gemeenteraadsverkiezingen Venray tnv W.J.R van Waayenburg, Oostsingel 22a; het bouwen van een berging aan de Pater Tulpstraat 27 te Ys selsteyn tnv P.H.W. Spreeuwenberg. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 17 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Vanaf 14 februari wordt het voorterrein van het ge meentehuis afgesloten. Om de ze reden zijn er nieuwe parkeerplaatsen voor invalide bezoekers van het gemeente huis gecreëerd. Deze parkeer plaatsen bevinden zich binnen het (betaalde) parkeerterrein voor het gemeentehuis (ingang Raadhuisplein) van waar u het gemeentehuis snel kunt berei ken. Bij de receptie van het ge meentehuis kunt u dan op vertoon van uw invalidenpar- keerkaart en tegen inlevering van uw parkeerkaartje een gra tis parkeerkaartje verkrijgen zodat u zonder betalen de par keerplaats kunt verlaten. voor kleine en grote drukwerken van den munckhof b.vJ grotestraat 68 venray - natuurlijk mag u bellen: 8272?I

Peel en Maas | 1994 | | pagina 12