I Hinderwet Op vakantie met het Rode Kruis Biljartvereniging Het Groeie Laken PEEL EN MAAS Donderdag 27 januari 1994 - Pagina Grote Kerk Deken J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 81275; kapelaan H. de Wit, Paters- straat 29, tel. 82385; kapelaan L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664; kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 71215. Opgeven misintenties: ma t/ni za (niet op do) 09.30-10.30 uur Eindstraat 6. Zaterdag: 29 9.00 Harrie Messe- maekers 19.00 Gezinsviering: Jo- han Jonkers, Jan Flinsenberg en overl. familie, Gerrit Bekkers (coll.), Herman Verhaeg en echtgenote, ouders de Bruyn-van der Voort, Eli sabeth Krijger Zondag: 4e Zondag door het jaar. 8.00 voor de parochie 9.30 Hoogmis, Jacqueline Oudenhoven-Aarts (coll.), overl ouders van de Beuken- Schaeffers, Harry Stevens (buurt), Jrd. Herman Nagelhout 11.00 Jrd. overl. ouders Lucassen-Janssen en overl. kinderen, Peter Haegens (coll.), ouders Truyen-Hendricx en zoon Jan. Maandag: H. Johannes Bosco, priester 9.00 voor de bestuurders van ons land, in het bijzonder voor Koningin Beatrix. Dinsdag: 9.00 Tot een bijzondere intentie; overl. ouders Thuyls- Muyzers en overl. kinderen. Peter van Meijel, familie Hendrikus Arts en Jacoba Huberdina Janssen, The odora Verstraaten, Bertha Hendriks-van Maris (coll.) 19.00 Voor vrede in het voormalige Joegoslavië Woensdag: Opdracht van de Heer in de Tempel 9.00 Drien Pouwels, An Hendriks-Janssen (coll.), uit dankbaarheid b.g.v. een verjaardag. Donderdag: 9.00 Overl. ouders Bouten-van Megen en Bertha van Megen, ouders Schols-Leers en overl. familie. 19.00 Overl. echtpaar J. Tillemans-Duyf. Vrijdag: Eerste veij aardag: Vandaag wordt de H. Communie naar de zie ken gebracht. 9.00 Elisabeth Krij ger (coll.), Gerrit Bekkers (coll.), Jac Backus. Akolieten: Zo: 9.30 Louis Truyen en Piet Vosbeek. 11.00 uur Peter Harrewijn en Wilbert van Ham, lec tor: J. Truyen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Bart Thomassen en Ties Koopmans Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Lektrice: T. Blom. Er rydt een bus vanaf de SL Annaka pel naar de Stationsweg; vertrek 18.15 uur. Na afloop van de viering brengt deze bus u ook weer terug. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lektrice: Zr. Jacinta. Er ijjdt een bus vanaf de St. Servatius kapel naar de Noordsingel; vertrek 09.45 uur. Na afloop van de viering brengt deze bus u ook weer terug. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het stiltecentrum boven Den Kerk dijk (ingang aan de achterkant). We bespreken de lezingen van de ko mende zondag. 16.45 Groepsmedi- tatie in het stiltecentrum. 16.45 Liturgieviering in de St An nakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de SL Annakapel. 16.45 Groepsmeditatie in het stiltecen trum boven Den Kerkdijk. Paterskerk Zaterdag: 14.00 uit dankbaarheid b.g.v. het 25-jarig huwelyk Jacobs- Kellenaers. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 jrg. Antoon Boveé, Gon Crooijmans-v.d. Pasch (Buurt), Piet Sehwaghöfer Zondag: 9.00 voor de parochie. 11.15 jrg. Herman Folbers, Pater Florus Claessens, Margriet van Lierop-Alards (coll.), Leo Hesen (coll.), jrg. Tbon Kateman, jrg Lee Vermeulen en overl. fam. Maandag: 19.00 Mathilde Wasscher en Le.v. H. Geest. Dinsdag: 19.00 Levende en overle den familie. Woensdag: FEEST VAN DE OP DRACHT VAN DE HEER IN DE TEMPEL: MARIA LICHTMIS 19.00 om meer vertrouwen. Na de H. Mis van vandaag en morgen is er gele genheid om de Blasiuszegen te ont vangen. Donderdag: FEEST VAN H. BLASI- US. 19.00 Wilhelmina Vercoulen- Keijsers. Vrijdag: le VRIJDAG VAN DE MAAND, TOEGEWIJD AAN HET H. HART. 19.00 GEZINSMIS, ECHT PAAR Custers-Vergeer, Gerrit Martens. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Jaap Janssen. Zo: 9.00 Ber nard Swüste. 11.15 Martin Leenders. Parochie Brukske Zondag: 9.45 Hoogmis. Voor de pa rochie. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 Ter ere van de H. Maagd Maria. 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 4e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Zang door het Dameskoor "Ven rode". Voor Wil Broekaar-v.d. Boom (koll.), overl. ouders v. Bergen-Stiphout en zoon Jos, Piet van Tilburg, Jan Es- sing en dochter Ibnny, Jqja Tamini- au (koll.), tot byzondere intentie (G), Gerda Carlier-Agten (koll.), Theo v. Thiel (koll.), jaardienst Harry Hermans. Zondag: 4e Zondag door het jaar. 8.30 Voor overl. ouder Drabbels- Klaassen, voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Voor Maria Albers-Cup, Maria v. Meijel en overl. fam.leden, Jac. van Ass (koll), Marian van Haperen en overl. fam. van Haperen-Verschuren, uit dank baarheid b.g.v. een 87e verjaardag, tot bijzondere intentie (A). Maandag: H. Johannes Bosco. 8.00 Voor overl. ouders van Rooy- Hendriks, zonen en dochter. Dinsdag: 19.00 Misintentie: In alle nood; voor Sjef en Christine Vermeulen-Albers. Woensdag: Maria Lichtmis. 19.00 Voor overl. ouders Janssen-Peters en zoons Gerrit en Piet, uit dank baarheid (Z.L.) Na de H. Mis zijn ge zegende kaarsen in de sacristie verkrijgbaar. Donderdag: H. Blasuis 19.00 H. Uur. Uitstelling van het Allerhei ligste. Misintentie: voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Na de H. Mis is er gelegenheid om de Blasius-zegen te ontvangen. Vr\jdag: Eerst vrijdag. 14.00 Maria al taar: 25-jarig huwelijk van dhr. en mevr. Clephas-Gal. 18.30 Kruiswe goefening. 19.00 Voor ouders Thiele-Hendriks en overl. fam. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jac. v.d. Munckhof, Jeu Arts, Ties Joosten, Gerrit Rut ten. Harrie Stevens, Giel Venne- kens en echtgenote en wederzijdse familie. Zondag: 8.30 Jaardienst van Jan v.d. Berg, overl. ouders Jans- Verheggen. 10.00 Overl. ouders Hendriks-Geurts, Herman Verhei- jen, toon Muller, Peter Haans, Giel Vennekens en echtgenote en we derzijdse familie (Gem. koor met Volkszang). Maandag: 9.00 Ibt bijzondere intentie Dinsdag: 9.00 Tot intentie v.d. fami lie T. Woensdag: Feest van de Maria Lichtmis. Donderdag: 9.00 Gest. jaardienst Frans Poels en echtgenote Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 9.00 Tot bijzondere inten tie en uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 Martin Moorrees en Wim Versleijen, jaardienst Nel v.d. Berg-Linskens, Harrie Claes sens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaars: Za: 19.00 Iris van Dijk, Linda v.d. Wielen, Maike Koch, Fieke Basten. Zo: 8.30 Erik Schuurmans, Ralph Kessels, Mauri ce van Mill, Paul van Haeren. 10.00 Maud Kessels, Maud Lepsi, Susan Janssen, Annet Jeucken. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (kinder koor); Hendrina Loonen- Raymakers vanwege Oudersvereni- ging St. Machutus. Sjang Direks na mens SL Antoniusgilde Wim Vogelzangs. Overleden ouders Voermans-Striibosch. Zondag: 11.00 Hoogmis (Heren koor); Overledenen van de familie Custers-Litjens. Voor genezing van een zieke. Woensdag: 9.00 H. Mis voor onze parochie. Vrijdag: 9.00 Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priester roepingen. SL Baten-Jeurissen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Dien Classens- Vissers. Jan Jakobs. Overleden ouders Janssens-Egmonts en kinderen. Woensdag: 9.00 Overleden fam. Gooren-Dinghs. Vrijdag: 14.00 t.g.v. 40-jarig huwe lijk Vollenberg-Seijkens. Misdienaars: zaterdag: 19.00 Ibm en Jos. Vrijdag: 14.00 Thijs. Parochie Leunen 4e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. v. Harry van Dijck (vw neven en nichten Loe- nen. Lms. v. Marie Versteegen- Moorrees (vw de buurt). Lsm. v. Wim Bouten. Lsm. v. Frans Berkers-Schwaghöfer. Lsm. v. Frank Vogelsangs en overl. fam. Vogelsangs-Hendriks. Lsm. v. Joos Jenniskens. Weekd. v. Cor Cremers (2). Gest. jrd. v. Hendrina Jenniskens-Voermans en echt genoot. Zondag: 10.00 Hgm. als weekd. v. Comelis Kuenen (5). Hgm. als gest. jrd. v. Leida Poels en echtgenoot. 11.15 Lsm. v. Piet de Louw. 14.30 Doopviering van Ilona Janssen. 15.00 Doopviering van Noud Pou wels. 15.30 Doopviering van Björn Gommans. Maandag: H. Johannes (Don) Bo sco, priester 19.00 Lsm. v. Teng Jenniskens (vw fam. Kursten). Dinsdag: 19.00 Lsm. v. Wiel Wil- lems en overl. fam. Willems- Loonen. Woensdag: Maria Lichtmis. Op dracht van de Heer in de tempel. 19.00 Lsm. tot bijzondere intentie. Weekd. v. door Philipsen-Verdijk (3). Donderdag: 19.00 Gest. krd. v. Zuster Jeanne van Rens, Michel Loonen en overl. fam. Vrijdag: Eerst vrijdag van de maand. Vanaf 8.45 Ziekencommu nie aan huis. 19.00 Lsm. Le.v. H. Hart (vw offerblok). Lsm. Harry Martens en echtgenote, zoon Toon en kleinzoon Harry, Piet Janssen en echtgenote. Misdienaars: Za: 19.00 Roel Litjens en Tom Bos. Zo: 10.00 Hgm Sonja Broers, Jenny Jenniskens en Maay- ke Jenniskens. 11.15 Nenette van den Berg en Kim Berkers. Ma t/m vr: 19.00 Henk de Klein en Jeroen Swinkels. (Als je niet kunt komen diene, moetje zelf voor een vervan ger zorgen. Het mag eigenlijk niet voor komen, dat er geen misdie naar is bij een eucharistieviering op zondag en door de week!). Lektoren: Za: 19.00 Mej. Goen Reintjes. Zo: 11.15 Mevr. Lies van Bavel. Gedoopt: Robin Manders, Laagrie- broekseweg 12; Francis Wijnhoven, Hamakersstraat 84 Ven ray. Rektoraat Heide Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Piet Rongen (koll.) Misdienaars Sanne en Ma- riëlle. Donderdag: Gedachtenis van de H. Blasius Biscliop en Martelaar. 9.00 H. Mis uit dankbaarheid aan God en de zijnen om de kracht en genade van de H. Geest, teruitbrei ding van Geloop, Hoop en Recht vaardigheid Gezin tot meerdere eer en glorie aan God. Rektoraat Veulen 4e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Wim v.d. Goor, Hendrika Baltussen en Zoons Leo en Jan, Als jgt. voor Petronella Verhoeven-Leijssen-Ewals, v. Sef Ewals, Als Jgt. v. Harry Hendrix; v. Jacobus Ewals en Maria Ewals- Holtackers Zondag: 10.30 Hoogmis voor HGm v. Jac V. Wijlick Maandag: 8.30 H. Mis v.d. Parochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis v.d. Over ledene. Woensdag: 8.30 H. Mis tot bijzonde re intentie. Donderdag: 8.30 H. Mis v. Jan Ver dellen. Vrijdag: 8.30 H. Mis Le.v. H. Hart en b(jz. intentie; le vrijdag van de maand Woensdag 2 februari Maria Licht mis en Kaarswijding. Akolieten: Za: Marcel Vérmulst en Ruud Bexkens Misdienaars: Zo: Sandra Smets en Nico Knapen Parochie Ysselsteyn Vierde Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderwoord dienst); Gerrit Peeters (Buurt); Thei v.d. Pas (orde v.d. Reuzekluutdra- gers) A. Marcellis-Deckers (Fhmilie Wijnhoven) Jrd. Jan Hendrix; Jrd. Jan spreeuwenberg en overl. fam. Wim Koonings; Piet Notten en over leden familie Coopmans-Loonen Zondag: 9.30 Jrd. Albertus Verhei- jen en echtgenote Willem Verhei- jen. 11.15 Mndd. Bert Janssen; Adrianus Broeders; overl. fam. van Soest-Claassen. Maandag: 19.00 overl. ouders Wismans-van Vegchel en H. Geurts; bizondere intentie (j) Woensdag: 19.00 Maria Lichtmis (opdracht van Jezus in de tempel van Jeruzalem) wijding van de kaar sen en eucharistieviering: A, Marcellis-Deckers (Buur); jrd. Har rie Vergeldt; Li.v. de familie Wilmsen-Verheijen; G. Arts en overl. fam.. Na de mis gelegenheid om de Blasiuszegen te ontvangen Vrijdag: 19.00 GEEN DIENST. 14.00 T.i.v. het bruidspaar Houben- Meulendyks Misdienaars: Za: 19.00 M. Arts en T. van Asten. Zo: 9.30 uur W. en M. Verhijen, 11.15 M en N. Pouwels. Ma: en Woensdag R. Keijzer en S. Ewais; vrijdag 14.00 M. Peeters en W. Verhijen. (Do. 17.00 repetitie) Spreuk van de week: 'Eerlijkheid in kleine zaken is verre van een kleine zaak' Kinderwoorddienst: (Iedere laatste zaterdag van de maand houden wij in onze kerk een aparte woord dienst voor kinderen vanaf gr. 5 van de Basisschool. Dus morgen (za terdag 29 januari) Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 overl. fam. Tijssen Misd.: Robbert Windsant en Bjom de Mulder Zondag: 10.00 Ger Wismans Anna M. Poels en Johanna Pouwels jgt. Misd.: Marijke Loonen en Bianca Zegers Dinsdag: 8.30 Tien de Rijk Woensdag: 19.00 Gien Arts-Aben (3e 6w); Harrie v. Cuyck; Misd.: Roel Wismans en Patricia Arts Vrijdag: 8.30 Tien de Rijk Kerk poetsen: Mevr. Troisfontaine en mevr. Arts-Lenssen. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Maakt U Jehovah werkelijk tot uw vesting in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 29 januari 19.00 M. Janssen Zondag: 30 januari 10.00 overl. ouders van Vegchel-Peters en kinderen Maandag: 31 januari 19.00 Fhm. Comelissen-H endriks Donderdag: 3 februari 19.00 Voor Vrede Misdienaars: Za: Nicole en Mieke. Zo: Mariska en Leonie Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens Rektoraat Smakt Zaterdag: 15.00 Plechtige H. Mis b.g.v. 50-jarig huwelijk; 19.00 Avondmis voor Gerrit Coppis en voor alle stichtingen en de gevraag de intenties Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid en Lz.i. 10.00 Hoog mis voor ïh. Seykens-Fleurkens, Jeu Custers, Amoldus Reynders, Ria v.d. Oord-Berge, Martinus Geurts-Heldens en Lz.i. Woensdag: 9.30 H. Mis Le.v. de H. Jozef en voor Jeu Custers, Fam Jes- sen, Fam. Bakker en Zr. Theobalda Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Qp^zopdag 30 januari zal in het IntéWen College, Leunseweg 2a te' Venray, ds. W. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstyd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is wel kinderopvang en wordt er GEEN kindemevendienst gehouden. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel ./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 30 januari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: Dhr. G. Middag. Tijdens de middag- dienst is er kinderoppas. Na de middagdienst is er gezamenlyk kof fiedrinken. Voor kinderen vanaf 4 jaar is er zondagsschool om 16.00 uur. Catechisatie/Bijbelonderwijs: Voor 6-12-jarigen maandagavond om 18.45 uur. Voor 12 jaar en ouder dinsdagavond om 19.15 uur. Ieder een is welkom. Bybel/Kontaktavond: Donder dag 27 januari in gebouw Rehoboth. Aanvang 20.00 uur. Thema 'Uit de gevangenis verlost'. Toegang is vrij Iedereen is welkom. Personeel werd afgeleid Vrijdagavond omstreeks 18.00 uur kwamen in een electrozaak aan de Schoolstraat twee vrouwen en een man die kennelijk bij elkaar hoorden. De man hield de verkoper aan de praat terwyl de vrouwen naar het achterste gedeelte van de zaak gingen. Zonder iets te kopen vertrok het drietal en toen werd ontdekt dat een videocamera ter waarde van 1.800= verdwenen was. Door personeel van een textiel zaak in de Bleek werd aangifte ge- daag van diefstal van een kledingstuk. Inbraken in personenauto's In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in de personenauto van een 25-jarige die geparkeerd stond aan de Ursu- lastraat. Uit de auto werd de radio- cassettespelen ontvreemd. Tbegang was verkregen door het inslaan van een ruit. De schade bedraagt 1.250, In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in de per sonenauto van een 33-jarige Ven- raynaar die geparkeerd stond voor zijn woning aan de Goudsmid straat. Uit de kofferbak werden een videorecorder, videocamera en vi- deoaccessoires ontvreemd. De tota le waarde van het gestolene bedraagt 4.500, De dader moet kennelyk op de hoogte zijn geweest van de inhoud van de kofferbak, want de aanwezige autoradio werd niet aangeroerd. Beperking uitgifte verzoekschiften De burgemeester van Venray maakt bekend dat het voor de verkie zingen voor de raad van de gemeente van Venray op 2 maart, de Tweede Kamer op 3 mei en het Europese parlement op 9 juni van dit jaar het besluit tot beperking van de uitgifte van verzoeken om by volmacht te mogen stemmen, ter secretarie van deze gemeente voor een ieder ter inzage is gelegd. Nadere inlichtingen worden ter gemeente secretarie verstrekt. De kandidatenlijsten en hun nummers De voorzitter van het centraal stembureau maakt ingevolge artikel 11, lid 2, van het kiesbesluit, bekend dat de voorzitter van het cen traal stembureau heden ter secretarie van deze gemeente ter inzage heeft gelegd het proces-verbaal van de zitting van het centraal stem bureau voor het nummeren van de kandidatenlijsten en voor de beslissing over de geldigheid van de ly sten combinaties voor de op 2 maart 1994 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad. Hij maakt ons voorts, ingevolge artikel I 15, lid 1, van de Kieswet, békend dat aan deze kandidatenlijsten de volgende nummers zijn toegekend: u rr.o 1. Christen Democratisch Appèl (CDA). De Loo, E.M.A.A. (Marlies) 2. Partij van de Arbeid (PvdA), Kersten, Bert 3. Praktie van de Vorle, van de Vorle, J.H.J. (Joost) 4. Samenwerking Venray, Roling geb. Scholten, M.J.M.M. (Martinet) 5. WD, Janssen, L.G.P. (Leo) 6. Democraten 66 (D66), Teunissen, J.M.T. (Hans) Venray, 20 januari 1994 De voorzitter voornoemd, w.g. J.F.II.A.B. Waals Ter inzagelegging proces-verbaal I 4 De voorzitter van het hoofdstembureau voor de op 2 maart 1994 te houden verkiezingen van de leden van de raad van de gemeente Ven ray maakt, in gevolge artikel 11, lid 1, van het kiesbesluit bekend, dat het proces-verbaal van de zitting van het hoofdstembureau waa rin beslist is over de geldigheid van de lijsten en over het handhaven van de daarop voorkomende kandidaten, alsmede over het handha ven vand e daarboven geplaatste aanduiding van een politieke groe pering, ter secretarie van deze gemeente voor een ieder ter inzage is gelegd. Ter inzagelegging geldige lijsen van kandidaten De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente maakt bekend dat de geldige lysten van kandidaten voor de aanstaande verkiezing van de leden van de gemeenteraad, met vermelding van de daaraan toegekende nummers en - in voorkomend geval - de aanduidingen van de politie ke groeperingen, ter ter secretarie van deze gemeente ter inzage heeft gelegd. Venray, 20 januari 1994 De voorzitter voornoemd, w.g. J.F.II.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: Schietsportvereniging Reging- ton Venray, p/a Dempseystraat 10, 5801 XP Venray voor het oprichten en in werking hebben van een ge heel gesloten schietinrichting, gele gen op het perceel Sinnesstraat ong. te Oirlo. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 10 februari 1994. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede 'degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redely kerwys niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, Inbraken In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in een aan de Bleek gelegen slagerij. Toe gang was verkregen door het force ren van de deur. Slagerij en kantoor bleken doorzocht te zyn, maar er was niets ontvreemd. In dezelfde nacht was op ruwe en brutale manier toegang verkregen tot een aan de Merseloseweg gele gen speelgoedzaak. Daar waren kennelyk kenners aan het werk ge weest, want er bleken hoofdzakelijk de duurdere videospelletjes ont vreemd te zijn. De waarde bedraagt 7.500, Enkele maanden geleden kreeg dezelfde zaak ook ongewenst bezoek. Toen werd voor ongeveer eenzelfde bedrag gestolen. Scheiden doet lijden, ook v<x een franciscaan. Pater Thomas Pt thol heeft het zelf uitgesproken de eerste Peel en Maas van het jaa "Je zilt in goede gezondheid 82 jaas worden en daarvan met alle plezii wonen in Venray en er rondfietse op je Fongers-rywiel, trouw aan bruine py!" Want zo zullen wij on hem blijven herinneren. Ook aan deze kant is er pijn. H heeft zijn sporen hier verdient mar wij zyn hem wel kwijg! Hiei naast peter Pothof als steltlope Was het zijn fransiscaanse ziel dj hem op deze toer deed gaan? Of gt woon de gedachte: Eens kijken het nog lan? Op zyn afscheidsreceptie afgek pen zondaj is hem deze foto aangi boden. Het is een opname uit 196 en genomei op het einde van Kastanjestnat - hoek Zuidsinge Op de achte-grond nog geen nieui nieuwbouw, wel enkele aspergeve den. Rechts cp de foto zien we Eug ne Clermoits met zyn tw< broertjes. En nu maai hopen dat hy gind met een dankbaar hart aan Venra lean terugdenken. Jan v.d. Putten Vakaities zyn belangryk voo iedereei. Lekker uitrusten, paar dafen er tussen uit, alle dage lijkse zergen kunneh vergeten. Da kan ooieals u een handicap heft c een chnnische ziekte. Het Rodt Kruis oraniseert vakanties in Ne derland n in het buitenland. Va kanties, eaarvan u onbezorgd kun genieten, omdat u goed verzorgt^ wordt doir tientallen vrywilligei waaronde verschillende verpleeg kundigen.| De loka'ies, waar de vakantie worden gerganiseerd, zijn pracl) tig gelegen en de accommodate goed aangepast. U kunt er elke ds genieten va tal van aantrekkelijk uitstapjes, ht Rode Kruis heeft \i kantiehuize, in Rheden "De Val kenberg" ei in Wezep by Zwoll "Huize IJssevliedt". Beide huizei zijn oude lailhuizen met een vei bouwde modene accommodatie. Voor de kosen wordt u een klei ne eigen bijdrge gevraagd. Heeft er zin in, of wit u meer weten, dai kunt u contactopnemen met de cretaresse van iet Rode Kruis Ven ray mevrouw José Hoftnans, Pi Irenestraat 1 te Venray, tel 04780-81969. Zikan en wil u alle vertellen over de Rode Kruis vakanties. Meldlu vóór 15 februai 1994 aan. Zy waht op uw reactie Nationaal tampioenscha anker-kader 38/S le klasse Venray. Ter gelegenheid an het 30-jari bestaan van biljarvereniging H(. Groene Laken hebfen wij de orgs nisatie toegewezen gekregen vai het Nederlands ampioenscha) anker-kader 38/2 eerste klassi Voor de eerste keer en Nederland kampioenschap orgniseren, eei toernooi op het alerhoogste n veau, ook nog in deztzeer boeiend spelsoort, is voor onseen uitdagin die we ter gelegenheid van ons jub leum graag aannemei. Dit toernooi dat order auspicië staat van de Koninklyce Nederlam se Biljartbond zal opvrijdag 4 ff bruari om 11.30 iur worde geopend door de heer^.J. Driessen wethouder van sportaken van d Gemeente Venray, waarna de strij tussen de acht finalisen zal kun nen beginnen. Op zaterdag 5 februan beginnet de wedstryden om ll.Q uur en zr evenals vrydag duren bt laat in di avond. Op zondag 6 fetruari woi om 12.00 uur begonnen met de nalepartyen, waarna on ongevef 17 uur de Nederlands kampioei seizoen 1993-1994 zal worden gfl huldigd. De party lengte, voor des klasse bedraagt 250 carambok met moyennes van 18.C0 tot 27.01 Deze finaie wordt gespeeld in cs Klomp, Laigstraat 16 te Ven ray ej de toegang is gratis. De acht finalisten zyn J. Hanse uit 's-Graveihage, J. v.d. Belt uit Dé venter, Th. Willems uit Nymegei E. v.d. Linden uit Nijkerk, F. Maai sen uit Didtrn, P. Swan uit Velse broek, G. Stjf uit Epe en M. va Grinsven uitSt. Michielsgestel. W i wensen alle ieelnemers heel vei1 succes en pretige en sportieve pa tyen toe.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 20