Informatieavond over oostwest-verbinding Bestuurs commissie begraafplaats Informatiebij eenkomst over A73 Hinderwet wet milieubeheer Commissie Maatschappelij ke zaken Openbare werken 28 januari afwezig Meer gemeentepraat op pagina Kerkelijke Diensten commissies Commissie Culturele zaken Commissie Financiën Commissie Milieu Financien 1 februari gesloten wet ruimtelijke ordening PEEL EN MAAS Donderdag 27 januari 1994 - Pagina 18 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY De openingstijden van het ge meentehuis zijn als volgt: - Het Centraal Informatiepunt (CIP) is van maandag t/m vrijdag geopend van 09.00 tot 17.30 uur. De vakbalies van Burgerzaken, So ciale Zaken, Financiën en Gemeen tewerken zijn van dinsdag t/m vrijdag geopend van 09.00-13.00 uur en op maandag van 09.00-17.30 uur. H6t gemeentehuis is telefonisch be reikbaar op alle werkdagen van 08.00-18.00 uur. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-beschikking; beschikking; bij iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voor nemens zijn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. J. Hendrickx, Buitenweg 4 te Venray voor een revisievergun ning (art. 8.4) voor een var ken smestery aan de Laagheidseweg 17 te Venray; 2. W.H.J. Claessens, Kempkens- berg 32 te Ysselsteyn voor een revisievergunning (art. 8.4) voor een pluimveehouderij aan de Kempkensberg 32 te Ys selsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 27 januari tot 27 februari 1994 (bezwarentermijn) in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, el ke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kun nen de stukken ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante De gemeente Venray organiseert op 1 februari a.s. een informatie avond over de uitkomsten van het onderzoeksrapport Oost- westverbinding. De avond is be doeld voor belangenorganisaties en omwonenden. De directe belange norganisaties hebben inmiddels schriftelijk bericht ontvangen. Om wonenden en overige belangstel lenden willen wy langs deze weg graag uitnodigen. Sinds een aantal jaren speelt in Venray de problematiek rond de eventuele aanleg van een Oostwest- verbinding aan de noordzijde van het centrum in het gebied tussen Hofstraat-Marktstraat- Hoenderstraat en de Noordsingel. De gemeenteraad heeft de wens geuit een breed en objectief onder zoek in te stellen naar de wenselijk heid en/of noodzakelijkheid van de aanleg van een Oostwest- verbinding en de eventuele uitvoe ring ervan. De bureaucombinatie Kuiper Com pagnons (KC)-Buro voor verkeers kundige advisering (BVA) heeft opdracht gekregen dit onderzoek uit te voeren. De eerstvolgende vergadering van de bestuurscommissie begraaf plaats zal plaatsvinden op maandag 31 januari a.s. om 9.30 uur in het gemeentehuis (Locatie via receptie) De agenda luidt: 1 Openingen, mededelingen en in gekomen post; 2 Inspreekrecht burgers; 3 Verslag van de bespreking van 22 november 1993. 4 Afdoeningslijst; 5 Columbarium 6 Onderhoud Graven (gem Huizen, Boxmeer, Vorden) 7 De inzet van vrijwilligers; 8 Rondvraag. Het rapport doet uitspraken over de huidige en de toekomstige ver keersbelastingen met en zonder de aanwezigheid van een Oostwest- verbinding. Ook zijn de met de ver keersintensiteiten samenhangende geluidsbelastingen aangegeven. Onafhankelijk van het verkeers kundige deel is een uitspraak ge daan over de stedebouwkundige wenselijkheid van een verbinding geschikt voor autoverkeer in de om geving van het Kerkpad (een noor delijker ligging wordt om een aantal redenen uitgesloten). Daarby wordt een een voorkeursmodel ge geven voor de situatie waarbij va nuit verkeersoogpunt de aanleg noodzakelijk zou zijn. Conclusie Hoofdconclusie uit het rapport is 'dat om stedebouwkundige en ver keerskundige redenen wordt gead viseerd de Oostwest-verbinding niet aan te leggen'. In het verlengde van deze hoofd conclusie doet het onderzoeksbu reau een aantal voorstellen om de huidige en naar de toekomst opdui kende problemen het hoofd te kun nen bieden. Deze worden enerzijds neergelegd in een aantal stede bouwkundige voorstellen rond het Kerkpadgebied, anderzijds in ver keerskundige voorstellen om de verkeersintensiteiten op met name de Paterslaan op te lossen. AI deze voorstellen geven aan dat er oplos singen mogelijk zyn. Deze voorstel len dienen echter nog nader uitgewerkt te worden. Het college van B en W heeft op 21 december 1993 besloten in te stemmen met de hoofdconclusie uit het rapport en het daarmee sa menhangende advies te volgen. Gelet op het belang van dit rap port en het besluit daarover voor de Venrayse samenleving hebben wij ervoor gekozen een informatiebij eenkomst te houden voor alle be langhebbenden. De opstellers van het rapport zullen dan uitgebreid ingaan op de totstandkoming ervan en het geformuleerde advies. De ge- Rijkswaterstaat en de gemeente Venray organiseren op donderdag 3 februari een informatiebijeen komst over de aanleg van de rijks weg A73. Langs deze weg wil de gemeente alle belangstellenden uit nodigen hierbij aanwezig te zijn. Tijdens de bijeenkomst wordt uit leg gegeven over het snelwegtraject Venray-Venlo en in het byzonder de situatie rond Venray. De werkzaam heden voor dit stuk zijn inmiddels gestart en duren naar verwachting tot eind 1996. Aan de hand van te keningen en foto's schetst Rykswa- terstaat een beeld van de toekomstige werkzaamheden en de gevolgen daarvan voor de omwo nenden en overige Venraynaren. Een panel met vertegenwoordigers van Rijkswaterstaat en de gemeente Venray zal vervolgens vragen va nuit het publiek beantwoorden. U bent van harte welkom op deze avond in hotel Asteria, Maashese- weg 80, Venray. Aanvang 20.00 uur. meente zal nader ingaan op de planning en de verdere uitwerking van het rapport. Naar verwachting zal de besluit vorming in de commissies en de raad in februari plaats kunnen vinden. De informatiebijeenkomst begint om 19.30 uur en vindt plaats in het gemeentehuis. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Maatschap Rops, Timmer- mannsweg 86, 5813 AP te Ys selsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor de rundveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 86 te Ysselsteyn De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 107, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 27 januari tot 27 februari 1994. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, stukken na de bezwarentermyn tot het einde van de beroepstermijn ter inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa rentermyn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. Tevens kan een ieder bij die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zyn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Amvb-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieuwbeheer (artikel 8.40) is bij algemene maatregel van bestuur (amvb) een aantal categorieën van bedryven vrygesteld van de ver- gunningplipht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het be lang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er amvb- meldingen zyn ingekomen van: 1. Albert Heyn BV, Provincialeweg 17 te Zaandam voor het oprich ten van een detailhandel in het kader van het Besluit detailhan del Wet milieubeheer, gelegen aan het Henseniusplein te Venray. De meldingen kunnen worden in gezien van 27 januari tot 27 februa ri 1994 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieu Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy ver gunning ingevolge de Wet milieube heer te verlenen aan: 1. H. van Rijswyck, Eykenhofweg 3 te Veulen voor een revisiever gunning (art. 8.4) voor een stieren- en varkenshouderij ge legen aan de Eykenhofweg 3 te Veulen 2. J. Voermans, Meerloseweg 6 te Oirlo voor het oprichten en in werking hebben op grond van artikel 8.1, van een landbouw- productiebedryf gelegen aan de Meerloseweg 6 t Oirlo 3. C.A.V. Leunen B.A., St Apolloni- astraat 5 te Leunen voor het oprichten en in werking heb ben ingevolge artikel 8.1, van een inrichting voor het aanko pen, verkopen en verwerken van land- en tuinbouwproduk- ten, en het exploiteren van een boerenbondwinkel gelegen aan de Zuivelweg te Leunen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 27 ja nuari tot 27 februari 1994 (bezwa rentermijn) in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermyn kun nen de stukken ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tijdens de bezwarentermyn kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door de aanvrager en dege nen die tegen de ontwerp-beschik king tydig bezwaren hebben inge diend. Ook degenen die om gegron de redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het be roepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur. Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de be zwarentermijn wordt de vergun ning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de be schikking te schorsen of een voor lopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelyke ordening en milieu De eerstvolgende vergadering van de Commissie Maatschappelijke za ken wordt gehouden op dinsdag 1 februari a.s. om 18.00 uur in het ge meentehuis. De agenda luidt als volgt: 1 Opening en mededelingen; 2 Spreekrecht publieke tribune 3 Verslagen vorige vergaderingen; 4 Ingekomen stukken; 5 Financiering verslavingszorg jaarverslag 1992 CAD Limburg. 6 Sociale vernieuwing. a Tydelijke Wet Stimulering Sociale Vernieuwing. b Project stad wachten Brukske 7 Rondvraag 8 Sluiting De volledige afdeling Openbare Werken is op 28 januari afwezig. Dat betekent dat de afdeling de ge hele dag gesloten is. Voor eventuele calamiteiten kan men zich in ver binding stellen met het magazijn aan de Acaciastraat, tel. 23403 of 82029 De eerstvolgende vergadering van de Commissie Culturele zaken zal plaatsvinden op dinsdag 1 februari а.s. om 18.00 uur in het gemeen tehuis. De agenda luidt: 1 Opening 2. Uiteenzetting over bezoek aan ge meente archief 3 Spreekrecht publieke tribune 4 Mededelingen en ingekomen stukken 5 Verslag van de vergadering 9 no vember 1993 6 Bespreking jaarverslag 1993 van t Freulekeshuus 7 Bespreking jaarrekening 1992 en brochure op weg van de muziek school Venray 8 Rondvraag en sluiting. De eerstvolgende vergadering van de commissie financiën wordt ge houden op woensdag 2 februari. De vergadering wordt gehouden aan sluitend aan de gecombineerde ver gadering met de commissie Milieu over de evaluatie van de legesveror dening. Agenda: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de ver gadering van 5 januari 1994 4. Raadsvoorstel evaluatie rioolrechten 5. Nota evaluatie raakstelling be groting 1993 Nota brutering in de volkshuisvesting 7. Raadsvoorstel grondprijzen 1994 8. Raadsvoorstel garantie herfi nanciering lening Stichting CAI Venray 9. Raadsvoorstel aanpassing le gesverordening aan nieuwe regelgeving 10. Gewestaangelegenheden a. Raadsvoorstel gewestraads besluiten b. Raadsvoorstel begrotingswij ziging gewest 11. Ingekomen stukken en mededelingen 12. Rondvraag 13. Vaststelling datum volgende vergadering 14. Sluiting De agendapunten 5,9 en 10 komen aan de orde in de vergadering van het college van B en W van 25 ja nuari 1994. De eerstvolgende vergadering van de commissie milieu wordt gehou den op 2 februari 1994 om 18.00 uur in het Gemeentehuis te Venray. Agenda: 1. Opening 2. Spreekrecht 3. Gewestaangelegenheden 4. Vaststelling verslag van 10.11.1994 5. Ingekomen stukken en mededelingen 6. Stukken ter kennisname 7. Evaluatie Legesverordening 8. Het beslisdocument afvalstof fen, het concept- afvalstoffenplan en de notitie afvalbedryfsplan 9. Rondvraag 10. Sluiting De medewerkers van de afdeling Financien zijn op dinsdag 1 februa ri vanwege een cursus de gehele dag afwezig. Dat betekent dat de vakbalie Financien die dag gesloten is voor het publiek en dat de afde ling ook telefonische niet bereik baar is. •■'7 I Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te ver lenen. het bouwen van 14 woningen aan de Kruidenlaan te Venray t.n.v. De Zondag Bouwgroep, Herenstraat 28 te Rh en en; het bouwen van 8 sociale- lcoopwoningen met berging aan de Zwanenbloem te Venray t.n.v. MC Projectmanagement BV, Akerstraat 96a te Heerlen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 28 januari 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de Vakbalie Gemeente werken van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het uitbreiden van een ber ging/bouw carport aan de Dil- lingstraat 7 te Ysselsteyn t.n.v. W. Camps, Dillingstraat 7; het bouwen van een mestput aan de Laagriebroekseweg 30 te Leunen t.n.v. J.M. Heesen-Maas, Laagriebroekseweg 30; het bouwen van een serre aan de Vicarieweg 66 te Leunen tn.v. W.M.M. Jacobs, Vicarieweg 66; Het bouwen van een woning in Landweert III te Venray t.n.v. T.H. Borg, Am. Gaswerk 21 te Stolzenau; Het bouwen van stallings ruimte aan de Langstraat 104 te Venray t.n.v. J.G.M. van Leek, Langstraat 104; het veranderen van een pavil joen aan de Noordsingel te Venray t.n.v. Vincent van Gogh Instituut, Postbus 5; het bouwen van een woning met garage aan de Jaegerhofweg te Veulen tn.v. J. van Dongen, Blen- kert 15 te Roggel; het veranderen en vergroten van winkels en woningen aan de Hofstraat 10 te Venray t.n.v. J. Meurs Beheer BV, Schoolstraat 13; het uitbreiden van een rund veestal/sleufsilo aan de Vredeweg 8 te Vredepeel t.n.v. J.P.E. Bloemen, Vredeweg 8. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een tuinhuis je aan de Vicarieweg 34 te Leunen tnv J.M. Vullings, Vicarieweg 34; het vernieuwen van een schuur tto hobbyruimte aan de Beukenlaan 41 te Venray tnv F.W. van Lieshout, Beukenlaan 41; het bouwen van een serre aan de Reekgraafstraat 9 te Venray tnv P.L.M. Verstegen, Dakdekkerstraat 7. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend.; het veranderen van een ca fé/terras aan de Grotestraat 107 te Venray tnv fa v.d. Munckhof/Klee- ven. Grotestraat 107; het platsen van een antenne mast en apparatuurhuisje aan de Ysselsteynseweg te Ysselsteyn tnv PTT Vastgoed, p/a Grontmij., Post bus 410 te Roermond; het bouwen van een woning aan de Vredeweg 2a te Vredepeel tnv T.G.M. Kooter, Vredeweg 2a; het bouwen van een carport en dakkapel aan de Binnenhof 23 te Oostrum tnv H.G.M. Gielens, Bin nenhof 23; het bouwen van een opslaghal aan de Wilhelminastraat 35b te Venray tnv PT. Zwiers, Merselose- weg 131; het bouwen van een woonhuis aan de Wynruit te Venray tnv H. Goemans, Frans van Bijnenstraat 14 te Overloon; het bouwen van een woonhuis aan het Ridderspoor te Venray tnv G.A. Gerrits, Etudestraat 44; het bouwen van een woonhuis aan de Wijnruit te Venray tnv N.G.G. Alofs, Etudestraat 13; het bouwen van een woonhuis aan de Alaertslaan te Venray tnv A. Bongers, Baljuw 31 te Naaldwijk; het vergroten van de woning aan de Broekweg 12a te Venray tnv P.W. v.d. Broek, Broekweg 12a. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend.; de bouw van een carport aan de Serenadestraat 4 te Venray tnv H.L.M.J. Fleuren, Serenadestraat 4; de bouw van een carport aan de Serenadestraat 3 te Venray tnv J.A. Stiphout Serenadestraat 3; Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Venray, 27 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu,

Peel en Maas | 1994 | | pagina 18