Langere openstelling gemeentehuis Hinderwet wet milieubeh wet milieubeheerwet milieubeheer wet niimteiijke ordening Verkeers maatregelen op Peelweg Bekendmaking PEEL EN MAAS Donderdag 13 januari 1994 - Pagina 16 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen .milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen- Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare weG ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zijn hinderwetvergunning te verlenen aan: Maatschap G. en G. van Dijek, Eykenhofweg 18,5814 AM te Veulen voor het wijzigen van de inrichting, een mestvarkens en pluimveehou derij, gelegen aan de Eykenhofweg 18 te Veulen. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerpbeschikking en by be horende stukken kunnen op het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden in gezien van 13 tot 27 januarj 1994. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschilcking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoe ken zyn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, Om de dienstverlening aan de burgers te verbeteren heeft de gemeente Venray besloten de openingstijden van het ge meentehuis met ingang van 1 januari dit jaar te verlengen. De openingstijden zyn voor taan als volgt: - Van maandag t/m vrijdag is het centrale informatiepunt (in de hal geopend van 09.00-17.30 uur. - De vakbalies van burgerza ken, sociale zaken, gemeente werken en financiën (allen op de begane grond) zyn van maandag t/m vrijdag ge opend van 09.00-13.00 uur. Op maandagmiddag zyn alle vakbalies bovendien geopend tot 17.30 uur. De donderdag middagopenstelling van Be volkingszaken vervalt hier mee. - De adv-dagen (vrijdagmiddag, oneven weken) zijn het cen trale informatiepunt en alle vakbalies geopend tot 13.00 uur. Het gemeentehuis is op alle werkdagen (behalve op de bo vengenoemde adv-dagen) tele fonisch bereikbaar van 08.00- 18.00 uur. De gemeente Veniay zal de eerste drie maanden van dit jaar benutten als een proefpe riode om ook op andere terrei nen te komen tot een betere dienstverlening voor het pu bliek. Zodra deze resultaten zijn geëvalueerd, zullen de maatregelen een definitieve vorm krijgen. U zult daarover uitvoerig worden geïnfor meerd in de rubriek Gemeen tepraat. Daarnaast zal de gemeente in maart/april een informatiefolder huis aan huis verspreiden. In april/mei volgt een open dag voor alle burgers. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedryven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-beschikking; beschikking; by iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy ver gunning ingevolge de Wet milieube heer hebben verleend aan: 1. Maatschap Smits-van Asseldon, Rouwkuilenweg 14, 5813 BH Ys- selsteyn, voor een revisiever gunning (artikel 8.4), voor een pluimveehoudery gelegen aan de Rouwkuilenweg 14 te Ys- selsteyn; 2. Rank Xerox Manufacturing Ne derland BV, Maasheseweg 89, Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een tuinhuis je aan de Jofferspas 26 te Oostrum tnv RH.J. Wolters; het bouwen van een tuinhuis je aan de Jofferspas 32 te Oostrum tnv J.M. Dupont-Wetterhahn; het bouwen van een tuinhuis je aan de Weipas 4 te Leunen tnv H.M.C. Hellegers-Achten? het bouwen van een tuinhuis je aan de Weipas 8 te Leunen tnv G. Willems; het bouwen van een tuinhuis je aan de Weipas 6 te Leunen tnv J.R Heidens; het bouwen van een tuinhuis je aan de Jofferspas 34 te Oostrum tnv H.J. v. Hout-v. Dyk; het bouwen van een tuinhuis je aan de Kruidenlaan 10 te Venray tnv L.J.G. Engels; het bouwen van een berging/ fietsenstalling aan de Wilhelmi- nastraat 45 te Venray tnv A.REM. Reichert. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wet houders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de be schikking is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Bouwvergunning aangevraagd (art 17 WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewer king te verlenen aan de volgende bouwplannen. het plaatsen van een openbaar toiletgebouw aan De Witte Vennen te Oostrum tnv Witte Wenne bv, Peelweg 12; het plaatsten van een verkoop unit voor drank en ijs aan De Witte Vennen te Oostrum tnv Witte Ven- ne bv, Peelweg 12; het plaatsen van een kijkwo- ning voor logiesverblyf aan De Wit te Vennen te Oostrum tnv Witte Venne bv, Peelweg 12. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 14 januari 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de Vakbalie Gemeente werken van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de algelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend.; het bouwen van een carport aan de Whistlerstraat 14 te Venray tnv J.W.M. Beerkens; het bouwen van een serre aan de Engelenstraat 23 te Venray tnv H.M.J.M. Theunissen; het bouwen van een toehtpor- taal/berging aan het Zandakker 22 te Venray tnv L.N.J. van Aarsen; het bouwen van een woning aan de Iieidseweg 38 te Heide tnv G.J.M. Janssen, Heidseweg 66; het bouwen van een garage/ sloop bestaande aan de Oude Oostrumseweg 29 te Venray tnv M.J.M.M. Derks; het bouwen van een woning aan de Hoopweg te Venray tnv P.J. van Benschop, Rozemaryn 1; het bouwen van 10 woningen aan de Zwanenbloem/Wèegbree te Venray tnv G. Raaymakers, Mo lenstraat 41 te Gemert; het bouwen van een woning aan het Ridderspoor 15 te Venray tnv A.J.P. Versieyen; het plaatsen van een materiaal silo aan de Maasheseweg 89 te Ven ray tnv Rank Xerox Man. bv. Post bus 43; het bouwen van een garage/ berging aan de Noordsingel 7 te Venray tnv E.J. Bennenbroek. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, Bouwmeldingen (Procedurestart art 18a WRO Lb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen: het bouwen van een tuinhuis je aan de Nicolaashof 11 te Venray tnv A.M.A. Verhagen. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 14 januari 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij Vakbalie Gemeentewer ken van het gemeentehuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen schriftelyke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Bouwvergunning aangevraagd (art 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50 van de Woningwet, medewer king te verlenen aan de navolgende bouwaanvraag: het bouwen van 37 sociale huurwoningen aan de Langstraat/ Henseniusstraat te Venray tnv Wo ningbouwvereniging Noord-Lim burg, Plataanstraat 15. De op de bouwaanvragen betrek- Icing hebbende stukken liggen met ingang van 14 januari 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de Vakbalie Gemeente werken van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volles- huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te ver lenen. het bouwen van een carport aan de Akelei 5 te Venray tnv M.G.M. Hendrix; het plaatsen van een veranda aan de Metaalweg 1 te Venray tnv J.L. Robben; het bouwen van een carport aan de Akelei 3 te Venray tnv H.M. Ver koeyen; het uitbreiden van de woning met berging aan de Fr. Mi- chelsstraat 3 te Venray tnv C.H.A. van Meyel, Lollebeekweg 51; het verbouwen van een woon huis aan de Monikesstraat 14 te Venray tnv H.W.M.M. Claessens. Vo- len 2a; het bouwen van een berging aan de Hubertusstraat 9 te Venray tnv C.J.G. v.d. Heuvel; het bouwen van 10 woningen aan de Buitenhof te Oostrum tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen bv. Jan Poelsweg la; het bouwen van een tuinka mer aan de Marjolein 43 te Venray tnv M.T.M. Dupont; het uitbreiden van de woning aan het St. Joriskwartier te Venray tnv J.B.E. van Well, Laagheidseweg 23; het bouwen van een tuinka mer aan de Eligiusweg 2 te Venray tnv E.I.T. Oomens; het uitbreiden van de woning aan de Fr. Michelsstraat 15 te Ven ray tnv H.L.A. Janssen, Van Ber- lostraat 6; het dichtbouwen van een ver anda aan de Koningskaars 5 te Ven ray tnv T.J.P.M. Wilms; het uitbreiden van de woning aan de Fr. Michelsstraat 9 te Venray tnv G. Daemen, Stuksbeemden 5 te Horst. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 14 januari 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de Vakbalie Gemeente werken van het gemeentehuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. 5804 AB Venray, voor het veran deren/uitbreiden van de inrich ting (artikel 8.1, lid 1) voor een inrichting voor de produktie, opsalg en distributie van ko pieerapparaten, onderdelen en gebruiksartikelen, gelegen aan de Maasheseweg 89 te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 13 ja nuari tot 13 februari 1994 (bezwa- rentermyn) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kun nen de stukken ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 Tijdens de bezwarentermijn kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door de aanvrager en dege nen die tegen de ontwerp-beschik king tijdig bezwaren hebben ingediend. Ook degenen die om ge gronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het be roepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de bezwarenter mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum be roep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het verzoek tot schorsing of het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieu Geldigheid kandidatenlijsten De voorzitter van het hoofdstembureau voor de op 2 maart 1994 te houden verkiezing van de leden van gemeenteraad de raad van de gemeente van Venray maakt, ingevolge artikel 14 van de kieswet be- kènd, dat dit bureau op 21 januari 1994 om 16.00 uur, in een openba re zitting zal beslissen over - de geldigheid van de ingeleverde kandidatenlijsten; - het handhaven van de daarop voorkomende kandidaten: - het handhaven van de daarboven geplaatste aanduiding van een politieke groepering. Venray, 5 januari 1994 De voorzitter voornoemd, w.g. J.F.H.A.B. Waals Nummering kandidatenlijsten De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Venray maakt bekend dat op don derdag 20 januari 1994 a.s. te 16.00 uur, in een openbare zitting in de kamer burgemeester, gemeentehuis de nummering van de inge leverde lijsten van kandidaten en de beslissing over de geldigheid van de lijstenkombinaties voor de op 2 maart 1194 te houden verkie zing van de leden van de gemeenteraad zal plaatshebben. Venray, 5 januari 1994 De voorzitter voornoemd, w.g. J.F.H.A.B. Waals Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Kolkweg te Venray tnv W.A.M. Manders, Mr. de Haanstraat 9 te Leunen; het veranderen van de woning aan de Oude Oostrumseweg 25 te Venray tnv F.J. de Vilder; het bouwen van een berging aan de Hubertusstraat 9 te Venray tnv C.J.G. v.d. Heuvel; het bouwen van een carport en serre aan de Koningskaars 5 te Venray tnv T.J.P.M. Wilms; het verbouwen van een woon huis aan de Monikesstraat 13 te Venray tnv H.W.M.M. Claessens, Vo- len 2a; het veranderen van een wo ning aan de Hoogriebroekseweg 7 te Oirlo tnv H. Lensen, Molenhoek 7; het bouwen van een pluimvee stal aan de Rouwkuilenweg 14 te Ys- selsteyn tnv Maatschap Smits-van Asseldonk; het bouwen van een woning aan de Alaertslaan 11 te Venray tnv H.G. Visscher, Proosdijweg 33 te Ede; het bouwen van een mortuari um aan de Merseloseweg 130 te Venray tnv Dela Uitvaartverzorging bv, Oude Stadsgracht 1 te Eind hoven; het verbouwen van de woning aan de Overloonseweg 32 te Venray tnv J.H.G.C. Heeren. Venray, 13 januari 1994 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, In de periode van 10 januari tot medio maart zal de gemeente Ven ray een persriolering aanleggen langs de Peelweg vanaf de ingang van vliegbasis De Peel via Vredepeel naar Ysselsteyn. Gedurende deze werkzaamheden zal overdag één rijbaanvak over een lengte van maximaal 400m worden afgezet. Het verkeer wordt door ver keerslichten geregeld. De werkzaamheden vinden itslui- tend overdag plaats, zodat in de avond en nacht het verkeer nor maal doorgang zal kunnen vinden. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening be kend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 21 december 1993 in voorbereiding heeft verklaard: 1. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Buitengebied' voor een gebied gelegen naby de Jan Poelsweg te Ysselsteyn, t.b.v. de vestiging van een mestverwer kingsfabriek. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 3 januari 1994 en ligt voor een ieder ter inza ge in het gemeentehuis, Raadhuis straat 1 te Venray, bij de Vakbalie Gemeentewerken, tijdens kantoor uren van 9.00 tot 12.00 uur. Venray, 13 januari 1994 De burgemeester voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals Groen licht Vrydagavond werd een 74-jarige voetganger, toen hij gebruik maak te van de voetgangersoversteek- piaats aan de Langstraat, aange reden door een personenauto die vanaf de Westsingel rechtdoor de Zuidsingel opreed. De bestuurder, een 77-jarige inwoner van Venlo, verklaarde groen licht te hebben gekregen en daardoor was doorge reden. De voetganger werd ge schept en liep een onderbeen- fralituur op. Hij moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Getui gen verklaarden echter dat de voet ganger groen licht had gekregen. Brand Zondagmiddag omstreeks 12.20 uur werd brand ontdekt op de eer ste verdieping van een woning aan de Merseloseweg. Van die woning zyn de kamers aan alleenstaanden verhuurd. Het was een geluk dat de brand tijdig werd ontdekt en dat er geen slachtoffers zijn gevallen. Me de doordat de brandweer snel ter plaatse was kon uitbreiding worden voorkomen. Wel was er veel rook-, roet- en waterschade. De hoogte van de schade en de oorzaak daarvan kon nog niet worden medegedeeld. Vandalisme In de nacht van zaterdag op zon dag om even na middernacht werd met een bierfles een raam van een woning aan de Pastoor v.d. Gaet- straat ingegooid. Daar werd op dat moment een 40-jarig huwelijks feest gevierd. Ook de voor de wo ning aangebrachte sierboog bleek vernield te zijn. Een verdachte buurtbewoner werd door de politie aangehouden maar ontkende be trokken te zijn geweest bij die ver nieling. De politie verzoekt getuigen (die verzekerd kunnen zyn dat hun me dedelingen vertrouwelijk zullen worden behandeld) zich met haar in verbinding te stellen. Onenigheid na waterpolowedstrijd Zaterdagavond omstreeks 20.40 uur, na afloop van de waterpolo wedstrijd tussen Venray en Weert, kwam het tot een onenigheid tus sen een Venraynaar en een Weerte- naar. De Venraynaar werd vol in zijn gezicht geslagen waardoor zijn lip scheurde. In het ziekenhuis moesten vier hechtingen worden gezet. Een 40-jarige inwoner van Weert had de klap uitgedeeld maar verklaarde dat hy van de 23-jarige Venraynaar een trap in zijn kruis had gekregen. Beide besturen zullen trachten de oorzaak op te sporen maar ook de vrede tussen beiden weer te te kenen. Tbt nu toe heeft de politie geen proces-verbaal opgemaakt. Inbraak in Vredeskerk In de nacht van vorige week woensdag op donderdag is ingebro ken in de Vredeskerk. Of de dader via een openstaand wc-raampje is binnengekomen of dat hij zich liet insluiten is niet duidelijk. De drie offerblokken en de kist voor de ge zinsbijdrage waren opengebroken. De dader is het kennelijk om geld te doen geweest maar de buit kan hooguit enkele tientjes bedragen. De offerblokken de de kist worden regelmatig geledigd. Wel was er voor enkele honderden guldens schade. Ruiten vernield Er werd aangilte gedaan van ver nieling van vier ruiten van scholen gemeenschap Marianum aan de Mgr. Nolensstraat. Autoradio ontvreemd Zaterdagavond tijdens het be zoekuur in het ziekenhuis, tussen 18.50 en 20.00 uur werd door ver nieling van een zijruit, toegang ver kregen tot de personenauto van een inwoner van Griendtsveen. Die had zijn auto op de parkeerplaats bij het ziekhuis geparkeerd. Uit de auto werd de autoradio ontvreemd. Inbraak in woning In de nacht van zondag op maan dag was door vernieling van een i-uit naast de voordeur toegang ver kregen tot een woning aan de Peel weg in Ysselsteyn. De gehele woning bleek doorzocht te zijn. Kennelyk was het de dader om geld te doen. Ontvreemd werd een geld bedrag van 400,-. Vernieling van meterkast Het afgelopen weekend zyn er vernielingen aangericht aan een meterkast van een bedrijf aan de Energieweg. De verzegeling was ver broken en de draden waren er van af getrokken.

Peel en Maas | 1994 | | pagina 16