NO LIMIT Erdogan Cadirgi ontvangt Bronzen Piëlhaas 'W Jeugdzitting in teken van Wilde Westen Orde van verdienste voor echtpaar Versteegen Joekskapellenfestival voor vijfde keer in Meerlo Raad gemeente Vierlingsbeek weerkompleet Zilveren Bömke Kursussen Volksuniversiteit RIGHT CONNECTION REGIOKALENDER Nog twee dagen... De Karklingels Oostrum voor Harry Rutten Ruime belangstelling voor onderhoudskontrakt DANCING1 DE BREYENBURG PEEL EN MAAS Donderdag 6 januari 1994 - Pagina 13 CARNftUftL Erdogan Cadirgi ontvangt dit jaar de Bronzen Piëlhaas. De nu 53-jarige Venraynaar van Turkse afkomst krygt het kostbare klei nood door vastelaovesvereniging De Piëlhaas op zondag 6 februari uitgereikt tijdens het zondagoch tendconcert van het Hofkoër. De Piëlhaas eert daarmee een Turkse inwoner, die zelf volledig in de gemeenschap is geïntegreerd, maar ook zyn best heeft gedaan voor zyn landgenoten in deze ge meente. Daarnaast heeft Erdogan Cadirgi, in de wandeling Ed ge noemd, zich ingezet voor de Ven- rayse gemeenschap zelf. Cadirgi kwam dertig jaar geleden naar Nederland, in een tyd dat be drijven hier arbeidskrachten te kort kwamen. Hy begon bij Inalfa, maar solliciteerde in 1968 bij Sint Servatius als kapper. Destijds was dat een hele stap voor een Turkse inwoner in Venray. Via de schoon maakdienst werd Ed Cadirgi huis meester in een van de paviljoens. Vorig jaar was hy 25 jaar in dienst van het Vincent van Gogh Insti tuut. Erdogan Cadirgi, twintig jaar ge leden genaturaliseerd, kreeg in Venray meer bekendheid vanwege zijn deelname aan de politiek. Niet als raadslid, maar als commissielid (sociale zaken) namens het CDA. Sinds 1982 is hij vaste kracht in de CDA-achterban. Daarnaast heeft hij zich vele jaren ingezet voor de vakbond. Doordat hy zelf snel helemaal geïntegreerd was in de Venrayse sa menleving werd hij "vraagbaak en raadsman van de Turkse gemeen schap in Venray. Hy leerde, mede door zijn Nederlandse vrouw, uit stekend Nederlands en werd zo doende beëdigd tolk bij onder meer de rechtbank Roermond. Verder werd Cadirgi benoemd tot voorzit ter van het platform van buitenlan ders by de Limburgse Immigratie Stichting. In zyn 'vrye tijd' is de Venray naar een aantal jaren jeugdleider geweest by de voetbalclub. Al acht tien jaar is hy Nederlandse corres pondent voor een Turks dagblad. En in 1980 was hy zelfs boerenbrui- degom tijdens de carnavalsdagen. Voor vastelaovesvereniging De Piëlhaas voldoende kwaliteiten en feiten om de hoogste jaarlijkse on derscheiding aan Erdogan Cadirgi uit te reiken. Het zondagochtend concert begint om 11.33 uur in de schouwburg. Jeugdzitting De Hazekeutel op zaterdag 15 januari Nadat Jeugdvastelaovend De Ha zekeutel haar jeugdzitting de laat ste jaren op zondagmiddag en vrijdagavond heeft gehouden, zal de nieuwe jeugdprins dit jaar weer 'als vanouds' op zaterdagavond in de schouwburg uitkomen. Op 15 januari om 18.30 uur zal De Hazekeutel haar jaarlijkse pronkzitting houden met als hoog tepunt, het uitkomen van de nieu we jeugdprins. Wie wordt de opvolger van Prins Bart den Twed- de en zijn adjudanten Bjom en Da vid? Rond 20.30 uur zullen we het weten. Voordat het zover is, krygt de be zoekende jeugd een wervelend pro gramma voorgeschoteld. Dit jaar staat de carnaval bij De Hazekeutel in het teken van het Wilde Westen. In nagenoeg alle programma onderdelen zal de sfeer van cow boys en indianen te proeven zyn. Het aanbod van deze avond is niet gering en is geheel van eigen bo dem. De dansgroepen First Choice en Dizzy zullen optreden terwijl ook de meisjes van de jeugdgarde hun danskunsten zullen vertonen. Voor een muzikale noot zorgen Da ve en Milton Cavis en de Rooyse Hofkapel. Vooral hét eerstgenoem de duo zal met him 'hit' 'Haeske rept ow' de zaal in beweging krygen. Naast de jeugdprins zal de Raad van Elf zich met enkele nieuwe ge zichten presenteren waaronder een nieuwe vorst en een nieuwe cere moniemeester. Ook zal het nieuwe jeugdboerenbruidspaartje bekend worden gemaakt. De avond is rond 21.30 uur afgelo pen waarna voor de volwassenen het boerenbruiloft ondertrouwbal begint Entree Jeugdzitting ƒ3,-; gardero be voor kinderen gratis. De Orde van Verdienste, de hoog ste onderscheiding van de Vastelao vesvereniging De Zagewetters uit Merselo gaat dit jaar naar een echt paar, nl. Marie en Harrie Verstee gen, in Merselo beter bekend als 'den Dikke Versteegen en Marie van iDikken Hay'. Marie en Harrie Versteegen zijn echte dorpsfiguren. Doordat ze al by na twintig jaar Merselo voorzien van diverse dag- en weekbladen (en natuurlijk het dorpsblad Os Krent je), zyn ze graag geziene gasten. Dat er dan veel 'gepraat' wordt spreekt voor zich. In Merselo heeft men het inmiddels al jaren over 'Verstee- genspraot'. Marie is al meer dan 20 jaar lid van het gemengd zangkoor. Sinds korte tyd heeft ze een nieuwe hob by: oma spelen. Harrie Versteegen is al 37 jaar lid van Handboogschutterij St. Huber- tus. Verder zit hy al sinds jaar en dag in het bestuur van de Bond van Ouderen. Voor diezelfde ouderen trad Harrie al jaren op om als 'Mer- selse Heiligen St. Jan en St Oei' het wel en wee in dit Venrayse kerk dorp te vertellen. Dit tweetal, dat open staat voor iedereen, dat in Merselo een mar kante plaats inneemt, en bereid is om iedereen te helpen, zal door de Zagewetters in het zonnetje worden gezet. Op zondag 23 januari zal de uitreiking van de Orde van Ver diensten plaatsvinden in café D'n Tbmmes. Iedereen is dan welkom om deze twee dorpsfiguren de hand te schudden. De Meerlose joekskapel Beter As Niks organiseert zondag 9 januari voor de vyfde keer in suksessie een groots opgezet Joekskapellenfesti val. Traditioneel luisteren gereno- meerde. kapellen uit de regio dit muzikaal eerster lustrum op. Het festival vindt wederom plaats in de grote zaal van zaal 't Brugeind te Meerlo en begint om 15.00 uur. De presentatie wordt dit jaar ver zorgd door leden van de joekskapel zelf. Andere jaren stonden daar Pierre Cnoops en Temke (alias Frans Coenders) uit Horst HOOGTEPUNT Hoogtepunt van het Meerlose joekskapellenfestival is de finale rond 19.00 uur. Alle deelnemende kapellen staan dan op het grote po dium en zullen tegelijk enkele nummers presenteren. De finale is altijd een muzikaal spektakel waar muzikanten en het publiek uit de bol gaan. De Meerlose kapel kan zelf ook deelnemen aan het eerste lustrum festival dankzij de medewerking van een groot aantal leden van de Meerlose carnavalsvereniging De Voskes. Die helpen namelijk een handje bij de organisatie en de drankvoorziening. Op deze wyze willen De Voskes de joekskapel iets terugdoen voor de fantastische wy ze waarop deze muzikale groep ty- dens de carnavalsperiode acte de Nog twee dagen en dan weten we meer!!! Wie wordt dit jaar de nieu we prins? De vraag die Venray elk jaar opnieuw bezig houdt. Uit welke hoek zou de prins komen. Hoe zal hij uitkomen? Welke truc heeft men dit jaar weer bedacht? Is het enne Rooyse jong? Op 8 januari ko-_ men de antwoorden op al deze vragen. De prinsenproclamatie 1994 is klaar. Een bonte stoet artiesten staat klaar om de zaal toe te leiden naar de grote finale en de nieuwe prins. Naast Cato en Hendrien, die ook dit jaar Ad Haans weer als bege leider hebben, treden o.a. op Zuut- jes An, de Bekse Klinkerkes, Dansschool Janssen en Moj Zat. Daarnaast natuurlyk ook weer de APK en de Raad van Elf. Onder het motto 'Gezelligheid kent geen tyd' wordt de negenen- veertigste prinsenproclamatie, voor een uitverkocht huis, beslist een boeiende avond. En heeft u in de door de firma Santecream versier de grote zaal geen plaats kunnen bemachtigen dan is er gelukkig nog de foyer. In de foyer staat een groot video scherm waarop u het gebeuren uit de zaal kunt volgen. Voor de- foyer zijn nog kaartjes beschikbaar (en tree ƒ5,-). Daar kunt u trouwens ook een gokje wagen door mee te doen aan het prins raden met daarby de kans op het winnen van een dames- of herenrywiel. Deze prys is be schikbaar gesteld door de firma Ja cobs zn. Na afloop van deze bonte avond is weer de spontane prinsereceptie en het gezellige samenzyn in de schouwburg. Zittingen Op vrijdag 7 en zaterdag 8 januari zyn weer de zittingsavonden in het gemeenschapshuis te Oostrum. De zaal is om 19.00 uur open en het eerste optreden van de Eikenhofka pel begint om 19.30 uur. Voor vrydag zijn op dit moment nog een 20-tal kaartjes te koop. De ze zyn verkrijgbaar by het Alle- manscafé en op Randenrade 50. Carnavalsvlaggen Wilt u met carnaval vlaggen met de 'Karklingelvlag' neem dan ge rust kontakt op met Wim Nielen, tel. 92569. Lie^jesmiddag Alle acht liedjes die op de lied jesmiddag ten gehore zyn gebracht zijn inmiddels op een cassette ge zet. Deze is te koop op de beide zit tingsavonden, op de Geeststraat 4 en by het Allemanscafé en café Van Dyk. Prinsenbal Op zaterdag 15 januari is het Prinsenbal met het aftreden van Prins Maarten 1 en het uitkomen van Prins Dinsdagavond kwam de raad van de gemeente Vierlingsbeek in bijzondere raadsvergadering by- een met als agendapunt de beëdi ging van de nieuwe raadsleden. De vacature was ontstaan door het vertrek van de raadsleden Ronnes en Broeren, die door de amputa tie van het kerkdorp Vortum- Mullem niet meer tot de gemeen te Vierlingsbeek maar tot de ge meente Boxmeer behoren. Nadat de gebruikelijke eden wa ren afgelegd waren mevr. Van den Berg-Creemers en Antoon de Jong lid van de raad der gemeente. Ver volgens werden de ontstane vacatu res in de diverse commissies aangevuld zodat ook die commissie - zij het voor enkele maanden - hun adviezen aan het college kunnen gaan uitbrengen. De burgemeester deed medede ling dat de portefeuilles waren ver deeld. Wethouder Litjens - tevens loco-burgemeester - zal ruimelijke ordening, financiën en welzyn en burgemeester Dittner verkeer, openbare werken en milieu, sociale zaken, grond- en pachtzaken en al gemene zaken gaan beheren. OPNIEUW CRUCIAAL De burgemeester vroeg zich af of het jaar 1994 een gewoon jaar dan wel een byzonder jaar zal worden voor de gemeente Vierlingsbeek. Jammer dat hy in herhaling moest vallen op één punt: voor de derde achtereenvolgende keer moest hij aan het begin van het jaar konstate ren dat het voor het voortbestaan van de zelfstandige gemeente Vier lingsbeek met meer dan 7500 inwo ners een cruciaal jaar wordt. 'Helaas moeten wy voor de zo veelste keer bewijzen dat we bestaansrecht hebben', aldus Ditt ner. 'De gemeente is een daad krachtige gemeente waarvan de opheffing geen enkele meerwaarde heeft voor de bestuurlijke organisa tie van dit deel van Noord-Brabant. Gelukkig stellen de Brabantse buurgemeenten zich op het stand punt dat het hun er niet om gaat het bestaansrecht van de gemeente Vierlingsbeek ter discussie te stellen'. 'Onze Limburgse buurgemeente Venray stelt zich op het standpunt dat het oordeel over het bestaans recht van een zelfstandige gemeen te Vierlingsbeek niet aan het college van burgemeesters en wet houders van Venray is. Ik ga er van uit dat onze buurgemeente het niet bij woorden zal laten maar zich ook zal onthouden van enigerlei feitelij ke aktie die de zelfstandigheid van de gemeente Vierlingsbeek zou kunnen bedreigen. Overigens heb ik geen enkele aanwijzing om te veronderstellen dat er van het te gendeel sprake zou kunnen zyn'. 'De provincie Noord-Barabant, by monde van gedeputeerde De Geus staat achter onze zelfstandigheid'. 'Er is alle reden om optimistisch te zyn. Hetgeen echter niet inhoudt dat we een afwachtende houding kunnen aannemen. De strijd is nog niet gewonnen, maar we staan op punten voor en uiteindelijk zullen we op punten winnen.' GEBAAR De wateroverlast is weliswaar in de gemeente beperkt gebleven en dat is zeker te danken aan het op treden en de grote inzet van de vele medewerkers in binnen- en buiten dienst en dan mag zeker niet verge ten worden de inzet van de brand weer. In vele Limburgse gemeenten is de schade zodanig dat die zonder hulp niet te herstellen zal zyn. Burgemeester Dittner vond het een eer bekend te maken dat de le den van de vrijwillige brandweer van Vierlingsbeek unaniem heb ben besloten een deel van de ver goeding voor hun inzet als brand weerman tijdens de watersnood beschikbaar te stellen aan het Ram- presence geeft. KAPELLEN Aan het Meerlose festival wordt dit jaar deelgenomen door Ibte Los uit Blitterswyck, Ut Kumt uit Tien- ray, Schabber Joeks uit Ysselsteyn en de organiserende joekskapel Bé ter As Niks uit Meerlo. Andere ja ren stonden meer kapellen op het podium. De Meerlose joekskapel heeft dit jaar gekozen voor minder kapellen zodat elke kapel wat lan ger mag spelen. De traditionele onderscheiding van de wijkvereniging Land weert, het Zilveren Bömke, is dit jaar toe gekend aan Harry Rutten. Tydens de nieuwjaarsreceptie van afgelo pen zondag heeft Rutten z'n onder scheiding in ontvangst mogen nemen. Harry Rutten krygt het 'Bömke' vanwege z'n inzet voor alles wat penfonds. Een bedrag van achttien maal ƒ100,-. Een prachtig initiatief dat het college aanleiding gaf om aan de gemeenteraad te verzoeken eenzelfde bedrag beschikbaar te stellen en daar had de raad geen moeite mee. Dat is een goed begin van de gemeente Vierlingsbeek in het jaar 1994. Zwitserse Tegelkachels Antiek in Eiken en §rene Gopie Antiek geloogd §renen Eet- en Salontafels Stoelen Kasten Dressoirs en Gommodes tamers IBabykamers 13anken en fauteuils Loyd Loom en IZiet Wlessing IBinnenverlichting Spiegels Woon- en Tuindecoraties IBuitenverlichting IBielsen en Hekwerk Stationsweg 86 5807 AG Oostrum-Venray tel. CW8O-85956/8036/ Open: di. t/m do. 13.30-17.30 uur. vrij. 13.30-21.00 uur za. 9.00-16.00 uur Schapen verwaarloosd By de politie kwam zondag een melding binnen van verwaarlozing van een 30-tal schapen die in een wei aan de Rouwkuilenweg te wei nig gras hadden om te eten. De poli tie gaf de bezorgde inwoner gelijk en spoorde de eigenaar op. Deze kreeg de aanzegging onmiddellijk ervoor te zorgen dat de schapen een andere wei kregen. Daaraan heeft de eigenaar medewerking verleend. De abnormale regenval was mede oorzaak dat in de bedoelde wei te weinig voedsel was voor de scha pen. De politie liet het deze keer bij een waarschuwing maar zal wel in hun surveillance kontrole uit oefenen. Inbraak in loods In de nacht van zaterdag op zon dag was door forcering toegang ver kregen tot een loods van een aan de Roffert te Castenray gelegen bedryf. Ontvreemd werden een aantal ge reedschappen. Inbraak in bedrijf In de nacht van dinsdag op woensdag werd ingebroken in een bedryf aan de Timmermannsweg in Ysselsteyn. Door forcering was toegang verkregen en er werd hand- en elektrisch gereedschap ontvreemd. De waarde bedraagt en kele duizenden gulden. Inbraak in showroom garage Door vernieling van een ruit van 2.40 by 2.40 meter van de show room van een garagebedrijf aan de Leunseweg was toegang verkregen. Ontvreemd werden vier sportvel- gen en vier autobanden. Met de ruit van ƒ2.900,- meegerekend, bedroeg de totale schade ruim ƒ7.000,-. Deze inbraak vond plaats in de nacht van zaterdag op zondag. In de Peel en Maas Regiokalender, vindt u een korte opsomming van eve nementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wjj in onze redakti- onele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. t/m 23-1 Expositie Elly Collet-Smeete in galerie Altamira Vierlingsbeek. Geopend vrydag, zaterdag en zondag 14.00 tot 17.00 uur. 15-1 Chakra meditatiedag Geode, St Annaweg 41 in Venlo. Van 10.00 tot 17.00 uur. Voor info: H. Manderveld, tel. 077-826347. t/m/ 28-2 Expositie amateur fotograaf Hub Vermeeren. Zwart-wit en kleu- renfoto's.In verpleeghuis Elzenhorst Dr. v.d. Meerendonkstraat 2, Horst. Dagelyks 10.00-20.00 uur. 6-2 t/m 24-4 Museum de Wieger, Deume. Expositie 'Het naakt in de Neder landse schilderkunst van de 20e eeuw'. Concert 'Get rythm' in Gryphus, Vierlingsbeek. Aanvang 21.00 uur, entree 5,-. Computerkursus voor senioren Het belang van informatica in on ze samenleving is zo groot gewor den dat gesproken wordt van een 'informatiemaatschappij'. De com puter heeft die ontwikkeling enorm versneld en het gezicht van onze samenleving ingrijpend ver anderd. Deze kursus behandelt dan ook de werking van de computer en geeft een indruk van de voor naamste toepassingen ervan (u werkt ook tydens de gehele kursus aan een computer). Ook de gevol gen van het toegenomen computer gebruik worden besproken, omdat deze niet alleen doordringen in het bedrijfsleven maar ook in privége- bruik, want misschien wordt u ook in kontakten met kinderen en/of kleinkinderen met het toenemen de computergebruik gekonfron- teerd en wilt u hierover ook meer weten. Dan is deze kursus echt iets voor u. De kursus is zo opgezet dat hy voor iedereen begrijpelijk is en er geen speciale vooropleiding nodig is. De kursus van tien lessen start op woensdagmorgen 19 januari by de Volksuniversiteit Venray e.o., tel. 04780-80185. Vrouwen en gezondheid Op de werkconferentie 'Vrouwen en gezondheid' die de werkgroep Emancipatiebeleid in juni 1991 heeft georganiseerd is vastgesteld dat er behoefte bestaat aan een kur sus Vrouw en gezondheid. Deze kursus heeft tot doel het bevorde ren van de deskundigheid m.b.t. de eigen gezondheid; het bewust wor den van het wel-en wee van de geestelijke en lichamelijke gezond heid; je bewust worden van je rol als vrouw in de samenleving en te werken aan een 'groeiproces' samen met je gezin waarbij elemen ten als: zelfvertrouwen, zelfwaarde ring, opkomen voor jezelf, maat schappelijk inzicht vergroten en kennis hieromtrent te vergaren, onderdelen zyn; stimuleren van be grip en kennis van en voor vrou wen m.b.t. haar eigen gezondheid en lichamelijkheid, want gezond heid is het grootste goed dat men kan bezitten. Zorg dragen voor je eigen geestelijk en lichamelijk wel zijn is hierbij v*111 groot belang, hierin ligt immers een groot gedeel te van ieder geluk 'verborgen'. Deze kursus is bedoeld voor alle vrouwen die de 'gezonde kern' in iedereen aanwezig, goed willen ver zorgen en positief willen stimu leren. De kursus start om maandag avond 1 februari in Venray by de Volksuniversiteit Er zyn tien les sen. Voor inlichtingen: tel. 04780- 80185. Geheugentraining Deze kursus richt zich m.n. op de oudere mensen die hun geheugen willen verbeteren. Dit geldt zowel voor mensen die moeite hebben zich gegevens eigen te maken, als degenen die moeilyk iets kunnen onthouden. In deze kursus wordt als eerste ingegaan op de funktie van het ge heugen als zodanig en worden alge mene regels en begrippen die met Onder de huurders van huizen van de Woningbouwvereniging Noord-Limburg bestaat ruime inte resse voor het afsluiten van een on derhoudskontrakt. Dit kontrakt, wat ƒ7,50 per maand gaat kosten, is een afspraak tussen verhuurder en huurder, waarin de verhuurder een groot aantal klusjes in huis voor haar rekening neemt. Inmiddels hebben zich ongeveer 1000 huur ders voor zo'11 kontrakt aangemeld. Huurders die interesse hebben in zo'n kontrakt kunnen zich nog tot 1 maart a.s. aanmelden. Daarna wordt een entreegeld geheven van ƒ50,-. met wy keent rum 't Stekske te ma ken heeft. Harry is meer dan een welkome hulp voor de beheerder. Daarnaast is de onderscheidene voorzitter geweest van de ouderen vereniging en is hy bij diverse acti viteiten achter de schermen in de weer. Het Zilveren Bömke werd zon dag voor de tiende keer uitgereikt het geheugenproces to maken heb ben verduidelijkt. Dat alles hoort tot de theorie van het geheugen. Als u deze kent krygt u greep op het eigen geheugenpro ces en kan gestart worden met de aanpak ter verbetering van het ge heugen en worden methoden en mogelijkheden aangeleerd. Belang rijk bij deze training is het 'huis werk'. Tydens de lessen leert u de methoden kennen. Gedurende de rest van de week heeft u tijd te oefe nen en hoe intensiever u dit doet, hoe beter het resultaat. In deze kursus worden theorie en praktische oefeningen afgewisseld en in onderling verband behan deld. Een belangrijk onderdeel in deze kursus is een training van de concentratie. De kursus van tien bijeen komsten start op woensdagmorgen 26 januari by de Volksuniversiteit, tel. 04780-80185. Video in theorie en praktijk In deze kursus leert u in eerste instantie de technische mogelijk heden kennen van video-appara- tuur en in het byzonder de video camera. Vervolgens gaat u door middel van kleine eenvoudige op drachten zelf het een en ander pro beren met de camera. Zodoende leert u de camera te hanteren en welke effekten dit heeft. U zult ook het te filmen onderwerp stap voor stap leren voorbereiden om het ge wenste resultaat te krijgen. Als u zelf een videocamera heeft, kunt u deze tydens de kursus na tuurlijk gebruiken. Hebt u speciale wensen, dan zal daar in de kursus zoveel mogelijk rekening mee ge houden worden. Deze kursus wordt uitgevoerd door de Volksuniversiteit Venray e.o. en start op woensdagavond 26 januari in Venray. Voor informatie bel 04780-80185. Kunstbeschouwen Omdat by kunstbeschouwing de waarneming centraal staat is kunst beschouwing een vaardigheid. Zo als by elke vaardigheid moetje ook by het waarnemen van het beelden de in de ons omringende wereld eerst een basis aangereikt krygen. Vanuit die basis wordt de vaardig heid door oefening vergroot In dit verband past een variant op een be kende zegswijze: 'oefening open baart kunst'. De kursus Kunst Beschouwen bestaat uit tien avonden van twee uur. Aan de hand van enkele dia's wordt geïllustreerd hoe de aspek- ten licht, kleur, vorm, ruimte en or dening in de beeldende kunst worden gebruikt. Per aspekt wor den twee avonden besteed. In het eerste uur van de avond wordt een onderdeel van zo'n aspekt in de beeldende kunst be handeld. Het tweede deel van de avond bekijken we meerdere dia's en wordt, in dialoog, de beeldende toepassing van dat aspekt in sa menhang gebracht met de beteke nis van een kunstwerk. Bij deze kursus lig het accent van de voor beelden die worden behandeld op de westerse kunst van de laatste twee eeuwen. Deze kursus van tien wekelijkse lessen start woensdagavond 26 ja nuari in Venray. Voor informatie bel Volksuniversiteit Venray, 04780- 80185. Iedere vrijdag een gezellige disco-, dansavond! Vrijdag 7 januari Zaterdag 8 januari Mgr. Bekkersstraat 56 Ledeacker tel.: 08858 - 3133

Peel en Maas | 1994 | | pagina 13