korting Wörtelstemp in Jera Venray's Mannenkoor Gemengde Zangvereniging Crescendo Zangers van St. Frans Kinder- en Jeugdkoor De Troubadourtjes Kinderkoor De Bandelieren Collegium Vocale Venray Aostrumse zangkompeneej Jeugdkoor Tomorrow People Dameskoor Venrode Ars Musica Orkestvereniging Venray Koninklijke Harmonie Euterpe Fanfare O.L.V. Gilde Holthees-Smakt Harmonie-orkest Noord-Limburg M.M.S.K. St Petrus Banden O.J.C. Dingus Wijkcentrum Noord-West Jeugdvereniging De Springplank PEEL EN MAAS Rincon Espanol 0 1 Huisvrouwen- kontakt Brukske Computerclub Regio Venray Schutterij 't Zaudakker Gilde St Jan Venray EHBO-vereniging Venray PEEL EN MAAS Amnesty International Omroep Venray VW-nieuws PEEL EN MAAS Donderdag 23 dec.: Om 19.30 uur I repetitie gehele koor. Donderdag 30 dec.: Om 19.30 uur repetitie gehele koor. Na afloop van deze laatste repetitie van het jaar 1993 is het kwa'rtaaltoepen. Leden die nog pryzen beschikbaar willen stellen kunnen dit kenbaar maken bij Jac Nooyen of Theo Janssen. Donderdag 6, 13. 20 en 27 jan.: Om 19.30 uur repetitie gehele koor. Zaterdag 25 dec. (Ie Kerstdag): Om 11.00 uur Hoogmis in de Grote Kerk voor alle levende en overleden leden van het VMK. Verzamelen om 10.40 uur in uniform achter in de Grote Kerk. Hofkoor: Zondag 26 dec. en 2 jan.: Om 11.00 uur repetitie by café Thielen. Zaterdag 8 jan.: Om 1730 uur re- I petitie met piano by café Thielen. Donderdag 12 jan.: Repetitie met piano na de VMK-repetitie in de Vol le Maon. Zaterdag 15 jan.: Optreden tydens het ondertrouwbal in de schouw burg. Oud papier kunt u afleveren bij de papiercontainer aan de Molen hofweg. Afmelden by W. van Osch. tel 88930 tussen 18.30 en 19.15 uur. Ook dit jaar was de belangstelling groot by de uitvoering van het kerstconcert door vyf Venrayse ko ren. Er werd door ieder koor apart, naar ook gezamenlyk een goede prestatie neergezet. Crescendo mocht het concert openen met sa menzang. waarna de drie gekozen kerstliederen werden uitgevoerd. let werd een gedegen, maar ook j ern gewaardeerde uitvoering. A.s. vrydag 24 dec. nachtmis in let Schuttersveld om 20.30 uur. We verwachten de leden utterly k om 20.15 uur in de kapel, j Volgende week donderdag 30 dec. vordt u verwacht in het SL Vincen- i tushuis aan de Heuvelstraat Door en voor de bewoners wordt aldaar een kerstspel opgevoerd. Crescendo zil kerstliederen ondersteunen, naar daarnaast ook enkele eigen lederen uitvoeren. Wilt u om 15.10 tur in de zaal aanwezig zyn; niet in miform. Vrijdag 31 dec. plechtige oude- parsviering in de Paterskerk, om Ï9.00 uur. In uniform. De reguliere repetities vinden normaal doorgang. Er wordt veel gevraagd van de leden in deze maand, maar met enthousiasme en volle inzet, staat men er iedere keer veer. Dat is Crescendo; niet stil staan, maar steeds hoger. Bij verhindering graag uw afmel ding aan mevr. V.d. Ven, tel. 81317 of dhr. Croymans, tel. 81578. Donderdag 23 dec.: Om 19.30 uur repetitie voor het hele koor in de Paterskerk. Vrijdag 24 dec.: 19.00 uur verza- nelen in Galmhut voor uniform; L9.15 uur naar de kerk. Na de eerste Avondmis naar de Galmhut. Er ivordt voor broodjes, koffie of thee gezorgd. 22.00 uur naar de Paters kerk voor de tweede nachtmis. Na leze nachtmis gaat het uniform (be halve overhemd) mee naar de Galmhut. Zondag 26 dec.: De bus staat om 09.00 uur bij de Galmhut. Uniform achter in de Tauskoffer' in plastic. Om 10.15 uur verstrekken we, wie er dan niet is... Vrydag 24 dec.: Geen repetitie. Vrijdag 31 dec.: We zingen om 18.00 uur de oudejaarsavondmis in hei ziekenhuis. Vrydag 7 jan.: Repetitie kinder koor 15.30-16.15; jeugdkoor II 16.15-17.00; jeugdkoor III 16.45-17.30. Morgen is er geen repetitie. We verwachten jullie op oudejaarsa vond om 1730 uur in de kapel van het ziekenhuis om in te zingen. Je hoeft geen klapper mee te nemen, wé de sweater aantrekken. We re kenen op jullie, dus niet vergeten. Maandag 27 dec.: Geen koorrepeti- tic i.v.m. kerstvakantie. 24 dec.: Kerstviering om 19.00 uur; 1600 uur by elkaar komen in het zaaltje. 25 dec.: Kindeke wiegen in de kerk an 15.00 uur, wie wil komt zingen. 31 dec.: Optreden Beukenrode, om 15.45 uur by het zaaltje, rond 15.30 uur terug Afhielden bij Doortje, tel. 83888. Zondag 26 dec.: 10.00 uur Eucha ristieviering in de SL Annakapel van het Vincent van Gogh Insti tuut, Noordsingel te Venray. Aanwe zig zyn om 09.15 uur i.v.m. inzingen en korte repetitie. Kle ding: vry. Maandag 3 jan.: Repetitie 20.30- 22.30 uur. By het Collegium Vocale Venray is plaats voor een enthousiaste tenor. Repetitie: maandagavond van 20.30- 22.30 uur in de foyer van de schouwburg van het Vincent van Gogh Instituut. Inlichtingen: Hans van Aalst tel. 12874. Vrydag 7 en zaterdag 8 jan.: Optre den by de zittingsavonden van de Karklingels in Oostrum. Zaterdag 5 febr.: Optreden in Beu kenrode. Wilt u graag zingen in een niet te groot koor met een zeer gevarieerd repertoire en daarbij regelmatig op treden dan bent u by ons aan het juiste adres, want wij zoeken nog enkele enthousiaste zangers. Wy repeteren elke woensdagavond in het zaaltje van 't Allemanscafé in Oostrum. Aan- of afmeldingen graag by Frank Ritmeyer, tel. 84565. Dinsdag 28 dec.: Geen repetitie. Vrydag 24 dec.: Kerstviering om 21.00 uur. Afmelden by Joke, tel. 83806. 's Woensdags om 20.00 uur repe titie in zaal Thielen. Zondag 26 dec. (2e Kerstdag): 10.00 uur Hoogmis in de kapel van het ziekenhuis. Woensdag 29 dec.: Geen repetitie. Zaterdag 8 jan.: Om 15.00 uur H. Mis in de Vredeskerk b.gv. 25-j. huw. Tbos en Wiek Boom. By verhindering graag uw afmel ding doorgeven aan mevr. V.d. Beke- rom, tel. 83332 of aan mevr. Siibers, tel. 81353. Zaterdag 25 dec. (Ie Kerstdag): H. Mis in de Paterskerk, aanvang 11.15 uur. Dinsdag 28 dec.: kerstconcert in Beukenrode, 19.30 uur. Dinsdag 4 jan.: Voorrepetitie voor de sopranen. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden by: mevr. R. Janssen. Adelbertweg 1, tel. 84227 of mevr. E. Coppus, Houtza gerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container by dhr. J. van Osch, Akkerweg 6. Vrydag 24 dec. a.s. zal het blok- fluitensemble En Block o.l.v. mej. A. Thyssen samen met de Zangers van Sint Frans de mis van 20.00 en 23.00 uur opluisteren in de Paters kerk. In de kerk aanwezig zijn om 18.15 uur. Harmonieorkest Donderdag 23 dec.: 20.00 uur Re petitie. Donderdag 30 dec.: 20.00 uur Re petitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda Donderdag 23 dec.: ALV 21.00 uur Perdstal. Vrydag 24 dec.: Kerstviering Grote Kerk, 20.30 uur. 16 jan.: Joekskapellenfestival. Jeugdorkest Donderdag 23 dec.: 18.45 uur Re petitie. Donderdag 7 jan.: 18.45 uur Re petitie. Afmelden: P. Noten. tel. 87858. Agenda 24 dec.: 19.00 uur Grote Kerk. Drumband Maandag 27 dec.: 19.30 uur Re petitie. Maandag 3 jan.: 19.30 uur Repetitie. Agenda 16 jan.: Joekskapellenfestival. Bestuur Bestuursvergadering: 22 dec. db, 19.00 uur; 24 jan. ab, 20.00 uur. Donderdag 23 dec. de wekelykse repetitie o.l.v. dirigent F. Lemmens, aanvang 20.00 uur in de kerk te Smakt Zondag 26 dec. (2e Kerstdag): Opluisteren H. Mis van 10.00 uur. daarop aansluitend het jaarlijks kerstconcert m.m.v. het kerkkoor. Na afloop gaat de huldiging van de jubilarissen en het koffiedrinken in de hal van de kerk helaas niet door. De huldiging en het afscheid van Harrie Nellen is verschoven naar zondagochtend 16 jan. 1994 in het Pelgrimshuis, aanvang 11.30 uur. Opruimploeg voor de maand december: Geert Mulders, Joost Kersten, en Chantal Wynen. Voor afmeldingen: Marian van Os, tel. 36538 of Leo van Dyck. tel. 36779. Voor algemene informatie: Geert Mulders, tel. 36830. Openbare repetities: Woensdag 12 jan.: In de kerk in Lomm, aan vang 20.00 uur. Woensdag 19 jan.: In zaal 't Kruuspunt. Zondag 23 jan.: 14.00 uur Inspelen in de kerk in Lomm. Afmelden: tel. 04709-83665 of 81211. Concerten: Zondag 23 jan. in de Antoniuskerk in Lomm, m.m.v. ge mengd koor De Maasgalm. aanvang 15.00 uur. Zondag 27 maart: Koffieconcert in de schouwburg te Venray m.m.v. ge mengd koor Ars Musica. Bestuursvergadering: Dinsdag 11 jan. in café-restaurant J. Coppus, Jacob Merlostraat 1, Horst, aanvang 20.00 uur. Muzikantenbijeenkomst: Woensdag 5 jan. in zaal 't Kruuspunt, aanvang 20.00 uur. Maandag 27 dec.: Helpen kienen: P. Linders. Woensdag 29 dec.: Helpen kienen: fam. Lindeman. Indien men ver hinderd is om te helpen by het kie nen, dient men zelf voor vervanging te zorgen. Dinsdag 4 jan.: Bestuursverga dering Zondag 9 jan.: Nieuwjaarsreceptie. Vr(jdag 14 jan.: Serenade Els, bij eenkomst om 19.15 uur by KTS. Repetities mini/mqjoretten: zon dag van 10.00-12.00 uur en woens dag van 18.30-20.30 uur in de gymzaal van de KTS. Repetities muzikanten woensdag avond van 20.00-22.00 uur en zon dagochtend van 10.30-12.00 uur in de aula KTS, St Jozefweg Leerlingen groepsrepetitie woensdagavond van 19.00-20.00 uur. Opgave en inlichtingen nieuwe leden tydens genoemde repetitie- uren. Afmelden by ziekte: mini/m^jo- retten: mevr. H. Linskens, tel. 83307; muzikanten by de blokhoof den, indien niet bereikbaar dan by dhr. P. Alaerds, tel. 80418. Op zaterdag 25 dec. organiseert Open Jongerencentrum Dingus een grandioze House Party. De en tourage en sfeer zyn in eigen kerstsfeer. Wederom zorgen de (Ij's TTM «Sc OTB voor een swingend feest! Het begint om 21.00 uur en de entree is ƒ7,50. Op zaterdag 25 december, ook wel le Kerstdag genoemd, speelt de in middels roemruchte formatie Wör- telstemp in de Je ra te Ysselsteyn. Dat dit een by zonder optreden zal gaan worden is byna zeker, want het viertal gaat hier haar eerste lustrum vieren. Hoogtepunten van deze vijfjaar zullen de revue passe ren. Deze mannen zaetten enige ja ren geleden voor het eerst voor zichtig hun voeten op diverse podia in het kader van hun Love. Peache Destruction tour. Na wat love, pea ce en veel destruction, heeft men Donderdag 23 dec.: 6e en laatste kaartavond met pryzuitreiking uit de serie van 6 (Kerstconcours). Wijkcentrum Den Hoender is vanaf vrijdag 24 dec. t/m zaterdag 1 jan. gesloten. Zondag 2 jan. staan wy weer voor u klaar: 19.30 uur kienen. Jokeren, rikken, kruisjassen. Het kaartconcours begint op don derdag 13 jan. en de volgende don derdagen 20, 27jan. en 3 en 10 febr. Van de vijf donderdagen mag u er een missen in de puntentelling. In schrijfgeld voor alle avonden te sa men 7,50. Tbt ziens in wijkcentrum Den Hoender. A.s. vrydag 24 dec. nachtmis in Het Schuttersveld om 20.30 uur. We verwachten de leden uiterlijk een kwartier voor aanvang in de kapel. Vrydag 31 dec. feestelijke oude- jaarsviering in de ftaterskerk, om 19.00 uur. By alle uitvoering ver wachten we u in uniform. De wekelykse repetities op woensdag vinden normaal door gang. By verhindering graag uw af melding aan mevr. V.d. Ven, tel. 81317 of dhr. Croymans, tel. 81578. Donderdag 23 dec. (vanavond) knutselen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur houden we ons bezig met het maken van kerstkaarten en ster ren. Een en ander kan dan nog in de kerstboom gehangen worden. De uitslag van de afgelopen donder dag gehouden 'Kerstmannetjes- tocht': 1. Martyn, Raymond, Quincy en Ronny; 2. Marlou, Judith, Noesi on en Annelieke. Zaterdag 25 dec.: Geen club voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar. Dit i.v.m. le Kerstdag. Zondag 26 dec.: 2e Kerstdag, kerstborrel voor bestuur, leiding en aanhang. Dit van 11.00 tot 13.00 uur. Maandag 27 dec.: Club voor de kleintjes van de groepen 3 en 4. Van 18.30 tot 20.00 uur spelen we levend bingo. Het spel van kwisvra- gen en doe-opdrachten. Dinsdag 28 dec.: Van 18.30 tot 20.00 uur vrye avond i.v.m. de kerstvakantie. De jeugd van de groepen 7 en 8 en de schoolverla ters mogen zelf uitzoeken wat ze willen spelen. Alle spelen staan hiervoor ter beschikking. 'n abonnement waard La Colonia Espanola de Venray desea a todos los lectores de Rincón Espanol una Felices Navidades y un Prospero ano 1994 y en parti- cula a todos los espanoles de Ven ray y sus alrrededores. El dia del Socio ha sido un gran exito. todo ha salido mejor de lo que se pensaba todos los presentes des- frutaron en armonia, alegria, con la müsica de Mario y la satisfación que dejan al ver bailar a nuestras Rocieras, para que se quiere mas. El dia 25 dia de Navidad el Centro de Cuyk in vita a divertirse a lo Espanol con tapas müsica etc. apartir de las 21 horas. En el Con- greso de la LTS, hay que destacar la gran atención prestada por la Mi- nistra Sra. H. d' Ancona durante tres horas hacia una representa- ción de jovenes allochtonen en sü problematica de estudios y contac- to, padres, maestros, alumnos. Hasta el proximo ano con un sa- ludo de HACE. nieuwe instrumenten gekocht, een nieuwe drummer moeten zoeken en is inmiddels weer klaar voor de tweede poging om een CD op te nemen. Als u meent dat dit uw Last Christmas is, vergeet dan vooral niet om zaterdag a.s. naar de Jera te komen en ƒ3,50 mee te nemen voor de entree en nog iets extra voor een versnapering voor de innerlijke mens. Het voorprogramma (dat een gro te verrassing zal zyn) begint om 20.00 uur. i:ï EXCLUSIEVE I DAMESMODE grotestraat 7, tel. 04780-84263 Afgelopen dinsdag hebben we op sfeervolle wyze 1993 afgesloten. We vonden het fyn, dat u allen aanwe zig was. Ook in 1994 kunt u weer op ons rekenen. We zyn nog druk be zig met enkele programma's, maar een voorlopig overzicht geven we u alvast: 11 jan.: Moeders helpen moeders. 25 jan.: Hoe gaan slechtzienden om met het dagelyks leven? 8 febr.: Voedsel van de toekomst 22 febr.: Luisteren naar je lichaam (2e ochtend dhr. Tferwyn). 8 maart: Zandschilderen. 22 maart: Schotels opmaken. 12 april: Asielzoekers. 20 april.: Beelden van Venray. 3 mei: De Maasheggen (wandeling). Wyzigingen kunnen natuurlyk nog optreden. Zoals u inmiddels misschien weet vinden onze ochtenden plaats van 09.00 tot 11.15 uur in of vanaf wyk- centrum De Kiosk en zyn voor iedereen toegankelyk. De prys be draagt per 1 jan. p.p. ƒ3.- incl. een kop koffie. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen naar Lenie Gosling (tel. 81059) of Ria v. Brederode (tel. 87042). De geplande byeenkomst van de CRV-byeenkomst op het einde van de maand december komt te verval len. Hierdoor zal de eerstvolgende byeenkomst in het volgende jaar plaatsvinden; hierover nader bericht Houdt u er tevens rekening mee dat de kontributie over het nieuwe clubjaar vóór 11 jan. 1994 overge maakt dient te worden op de bank rekening van de CRV. Voor meer informatie over de CRV kunt u bellen met Frans. tel. 86198 of Jan, tel. 85162. Afgelopen weekend waren wy ak- tief bezig in Venray met het opzet ten van de kerststal. Reeds vrydagavond werd de kerststal op gehaald by Lies Huisman en zater dagmorgen in alle vroegte waren wy aanwezig om de kerststal op te gaan bouwen op de Grote Markt. Het is ieder jaar weer mooi om te zien in wat voor een rekordtyd wy de kerststal opbouwen, menigeen zal toch moeten konstateren dat de schuttery ook lastige karweitjes in een rekordtyd opbouwen. Ook volgend jaar zullen wy weer een nieuwjaarsinstuif organiseren op het Schutskempke en wel op zondag 2 jan. Vanaf 11.00 uur is iedereen in het Schutskempke uit genodigd om elkaar de beste wen sen voor het komende jaar over te brengen, onder het genot van een hapje en een drankje. Dinsdag 18 jan. zal de algemene jaarveigadering van schuttery 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray gehouden worden in het gildehuis café De Klomp. De aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur en daarom zal er op deze dag geen re petitie gehouden worden voor ons muziekkorps. Indien u zich geroe pen voelt voor een funktie, kunt u zich opgeven tot 24 uur voor aan vang van de vergadering by het se- kretariaat (schriftelyk). Elke maandagavond zal er ge schoten worden om de winterkom- petitie in het Trumke. Vanaf 20.00 uur bent u van harte welkom om te samen een gezellige avond te bele ven. Ook de maandag na Kerstmis en Nieuwjaar zal er geschoten wor den voor de winterkompetitie. Indien u nog kennissen, vrien den cjl weet die mee willen werken tydens de carnavalsdagen, zouden wy dit graag van u vernemen. Weet u iemand, bel dan met een van de commissie cam aval.sleden. Beste EHBO-ers. Graag wil ik ook aan het einde van dit jaar enkele woorden bk u richten. Er zyn by- zonder veel aktiviteilen geweest op ons verenigingsniveau, zoals oplei dingen tot EHBO-er, verbandleer, reanimatie, vele oefenavonden en zeker niet te vergeten al die inzet ten die wy gedaan hebben by Ven-, ravse aktiviteiten en evenementen. Meet veel enthousiasme en veelal belangenloos hebben jullie die in zetten ook dit jaar weer verricht Voor velen zal het een voorsjjoe- dig jaar geweest zyn, voor anderen was er mogelyk tegenspoed. Voor deze laatsten hoop ik dat 1994 een beter jaar zal worden. Al met al kan er van de EHBO- vereniging Venray gezegd worden dat er tussen de leden onderling een hechte band bestaat Voor noemde aktiviteiten vergen iedere keer weer een flinke inzet van mijn mede-bestuursleden. waarvoor myn hartelyke dank. Bedroevend is het dat ons streven naar erkinning in het Gemeente lijk Rampenplan nog steeds geen gestalte heeft gekregen. Erger nog na een gesprek op 1 maart 1993 werd door dhr. Peraer de eerste in zet van EHBO-ers by rampen er kend en werd door hem toegezegd de de EHBO Venray zou worden in gepast in het op te stellen rampen plan voor de Noordlimburgse gemeenten. Na maanden van wach ten heb ik via het dist rikt Limburg op 27 aug. 1993 een brief doen uit gaan naar de GGD, maar helaas tot op heden hebben wy geen enkele reaktie mogen ontvangen. Ik wil nog eenmaal de hoop uit spreken dat er dit jaar weer schot zal komen in het Gemeentelyk Rampenplan en zeer zeker met na me de taak van de EHBO-er daarin. Zie byvoorbeeld rampenplan ge meente Weert en provincie Noord- Brabant. Ik betreur het dat onze gemeente bestuurders vergeten dat onze le den deel uitmaken van een EHBO- groepering waarin vrywilligheid. hulpvaardigheid en vriendschap een grote rol spelen. Laat ik de hoop uitspreken dat ik my het komend jaar niet meer met deze zaak behoef bezig te houden, maar dat ik myn aandacht volledig kan richten op de basis van onze EHBO-vereniging daar waar het echte mooie EHBO-werk plaats vindt. Tenslotte: 'Ieder zyn verant- woordelykheid...' Jules Kessels, voorzitter EHBO- vereniging Venray. elke week nieuws Ons laatste bericht van dit jaar. Om u de opbrengst van de kollekte van zaterdag 11 dec. jl. mede te de len. Deze bedroeg ƒ1.247,15. En om een ieder te bedanken die ons het afgelopen jaar heeft ondersteund: donateurs, leden, thuisschryvers. gemeentelyke overheden, de schry- vende pers. scholieren en leraren, sympatisanten (voor hun handteke ning. éénmalige inzet gift of an derszins). Wy bedanken u allen. U weet inmiddels wel dat het werk van Amnesty International helaas noodzakelijk is; niet alleen waar oorlog is worden mensenrech ten doorlopend geschonden (wille keurige arrestaties, buitengerechte- lyke executies, martelingen), ook waar iemand wordt gearresteerd en gemarteld vanwege zyn/haar ras, geloof of geslacht is er sprake van schending van mensenrechten. Zo lang dit soort praktyken blyft be staan is het nodig dat er mensen zyn die d.m.v. brieven, petities, persberichten etc. druk uitoefenen op diegenen die ervoor verantwoor- delyk zyn. Juist in deze tyd van verzoening nu het ene vredesakkoord na het andere wordt getekend (Israël en de PLO. Noord-Ierland en Engeland. Zuid-Afrika) is het nodig alert te blyven op situaties waarby mensen zelf in het gedrang komen. Vreem delingenhaat en racisme nemen toe, internationale verdragen bestryken steeds grotere, moeiiyk kontroleerbare gebiedsdelen, poli tieke moorden en verdwyningen (b.v. de straatkinderen in Brazilië) zyn aan de orde van de dag Daartegenover staat een toename van het aantal communicatiekana len: middelen die by uitstek ge schikt zyn voor publiciteit en voorlichting Maar zonder mensen geen communicatie. Daarom: mocht u in het nieuwe jaar akliever willen meewerken aan de best lij ding van mensenrechtenschendin gen (en u weet: vele handen maken licht werk), neemt u dan kontakt op met de kontaktpersoon van de Amnesty-groep in Venray, mevr. H. Stevens, tel. 04780-89642. P.S.: Wist u dat Amnesty Interna tional voor haar leden een maand blad uitgeeft: 'Wordt Vervolgd' is met ingang van het decembernum mer los in de winkel te koop. De ar tikelen in dit blad zyn niet alleen bedoeld als achtergrondinformatie, zy vormen ook een goede kennis making met het wereldwyde werk van Amnesty International. Donderdag 23 december 1993 - Pagina 15 Donderdag 23 dec.: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Gcrrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie. lokaal nieuws en het lokaal weerbericht. In de 'Zendtyd voor politieke partyen' hoort u de WI). Vrijdag 24 dec.: ia00-14.00u: Vkria. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Gerrit Baten. 18.00-19.00u: 'Natuurlyk in de tuin'. Tuintips door tuin- en landschaps- architekt Frits Ruyten. U kunt uw vragen schriftelyk vooraf en mon deling gedurende de uitzending voorleggen aan Frits Ruyten. Adres: Raadhuisstraat 18.5801 MA Venray. Ibl. studio 27269. Een programma van Ruben de Jong 19.00-20.00u: Rock and Roll all fla vors. Muziek uit de jaren vyfUg met Tbn Lemmers. Zaterdag 25 dec.: 10.00-1 l.OOu: Kerstviering vanuit Paterskerk met de Zangers van St Frans. ll.0O-ll.15u: Kerstboodschap uit gesproken door dominee mevr. W. Weersma. 11.15-12.00u: Korenconcert. Kerst concert door vyf Venrayse zangko ren in de Grote Kerk. Een opname van 19 dec. 12.00-13.00u: Kerstfeest in Limburg met Lenie Gosling 13.00-14.00u: Kerst-country niet Rein Wortelboer. 16.00-1800U: Jo on the mad again. Zondag 26 dec.: ll.00-13.00u: MuziekverzocKjes op zondag U kunt bellen 12362. 13.00-15.00u: Ruben in de middag Informatieve chaos met Ruben de Jong 15.0O-1K00U: Sport Magazine. Rechtstreekse verslagen, kommen- taren en uitslagen van wedstryden. U kunt bellen naar 12362. 18.00-19.00u: YOVEL op lokatie in Merselo met de Tbp 100 Allertyden. Maandag 27 dec.: 13.oo-14.00u: Wria. 14.00-15.00U: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Gerrit Balen. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie. lokaal nieuws en weer bericht 20.00-2l.OOu: Pcelgrass met Rein Wortelboer. Dinsdag 28 dec.: 13.00-14.00u: Vbria. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8 lokaal nieuws en weerbericht. Woensdag 29 dec.: 13.00-14.00u: YUria. 14.0O-15.00u: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie. lokaal nieuws en weer bericht. 20.00-21.00u: Vcrzockplutcnpro- gramma met o.a het 'Venrods ke- tierke', presentatie Licsbeth Lucassen 21.00-22.00u: Muzikaal thema programma. presentatie VOS. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de FM 90.2 Mhz. en via de kabel op 102.6 Mhz. Voor in formatie kunt u schrijven of bellen naar: Cees Matthyssen. Dennen oord 18. 5801 SV Venrav. lel. 04780-13656. fax 04780-87598. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. December 23 t/m 30: Miny Maxi. Rot terdam 23 t/m 31: Wereld Sterren Circus. Arnhem 28-29: Wien Bleibt Wien. Rot terdam 31: Oudejaarsnacht 93/94. Rot terdam 31: Nieuwjaarsparty 93/94, Zwolle Januari: 7: Bernstein on Stage. Den Haag 7-8: Seth Gaaikema. Den Haag 13 t/m 16: A Chorus Line, Rot terdam 15: Heaven's Place House. Kam|>en 18 t/m 31: Forgy and Bess. Am sterdam 19. 21. 23. 26. 28. 30: Cavalleria Rusticana. Rotterdam 23: Golden Earring Tilburg 23: La Traviata, Den Haag 28: fóul Rodgers 6c Company. Tilburg 29: BZN. Amsterdam Februari: 1 t/m 6: Sweeney Todd. Den Haag 3: Kim Wilde. Utrecht 5: Frank Boeyen, Rotterdam 12: BZN. Eindhoven 14 t/m 20: My Pair Lady. Am sterdam 22 t/m 26: Tineke Schouten. Rot terdam 26: Rob de Nys. Den Haag Maart: 8: Benny Neyman. Rotterdam 10: Der Zigeunerbaron. Den Haag 16 t/m 19: Purper 10. Rotterdam 20: B.B. King Eindhoven April: 1 t/m 30 (behalve maandag):. Sche- veningen 8: Carmen. Den Haag 12 t/m 30: Paul van Vliet. Rot terdam 15. 18 19: Phil Collins. Dormund 17: Garth Brooks. Rotterdam 27: Bee Gees, Donlmund

Peel en Maas | 1993 | | pagina 15