cefcfer Venrays gemeenteraad vergadert Nieuw vergunningenbeleid voor speelautomaten Nieuwe tarieven sportparken kerkdorpen 156 Bouwtoestemming op Bouwmeldingen wet milieubeheer commissies Werkbezoek commissies aan bossen Bekendmaking otbo OOK PLATINA SIERADEN VAN VGRLINDGN JUWGLIGR Inschrijving aanduiding politieke g groepering fe Bouwvergunning verleend Meer gemeentepraat op pagina Kerkelijke Diensten PEEL EN MAAS Donderdag 25 november1993 - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen. handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 30 november a.s., aanvang 19.00 uur en voort gezet op woensdag 1 december a.s., aanvang 17.00 uur, in het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray. 1. Opening 2. Mededelingen. 3. Notulen openbare vergadering van de gemeenteraad gehouden op dinsdag 26 okt. 1993. 4. Ingekomen stukken. 5. Struktuurplan Venray: Projekt- delinitie. 6. Vaststelling van het werkpro gramma volkshuisvesting 1993- 1997. 7. Aanpassing verordening tot wij ziging van de 'Legesverorde ning Venray 1984' tengevolge van het in werking treden van de nieuwe woningwet en het invoeren van een nieuw ver gunningenbeleid voor speelau tomaten. 8. Aanpassing zesentwintigste wij zigingsverordening legesveror dening Venray 1984. 9. Aanpassing tarieven gemeente lijke sportaccommodaties met ingang van 1994. 10. Representativiteitsverklaring lokale omroep. 11. Statutenwijziging Stichting CAI Venray. 12. Beschikbaar stellen van een krediet voor het vervangen van de discussie- en geluidsappara tuur t.b.v. de raadzaal en bur gerzaal. 13. Beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. de aanleg van riole ring vanaf vliegbasis De Peel naar rioolgemaal te Ysselsteyn. 14. Beschikbaar stellen van een krediet tb.v. de openbare wer ken in het bestemmingsplan Oostrum-Zuid. fase 7, Buitenhof. 15. Aanpassing 'Verordening gelde lijke voorzieningen raads- en commissieleden' en de 'Veror dening onkostenvergoeding wethouders 1992'. 16. Beschikbaar stellen van een krediet voor vervanging van de boiler by openbare basisschool De Flierefluit. 17. Verzoek ex artikel 74 van de Wet op het basisonderwijs om ver goeding van de kosten van het herstellen schade als gevolg van vandalisme by basisschool St Petrus Banden. 18. Verzoek ex artikel 74 op het ba sisonderwijs om vergoeding van de kosten van gedeeltelijke vervanging van de schrijfbor den van basisschool St Petrus Banden te Venray. 19. Verzoek ex artikel 74 van de Stichting Katholiek Onderwijs Vredepeel om vergoeding van de kosten van de aanschaf van een klimtoestel by basisschool Regina Pacis te 20. Verzoek ex artikel 74 WBO van de Stichting Katholiek Onder wijs Venray om verwijdering van een oude olietank by basis school St Petrus Banden te Venray. 21. Arob-bezwaarschrift van de heer J. van Reenen. Wester Thienweg 15a te Oostrum tegen weigering om bestemming ach ter huisperceel te wijzigen. 22. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan Centrum tb.v. het bouwplan van Bouwmy Janssen bv i.v.m. de bouw van een appartemen tencomplex aan de Hensenius- 23. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Buitengebied' tb.v. de vliegba sis De Peel. 24. Ongegrond verklaring van het bezwaarschrift ingediend door de Vereniging van zelfstande ondernemers Venray tegen het voorbereidingsbesluit tot par tiële herziening van het bestemmingsplan 'Buitenge bied tb.v. de bouw van een boe renbondwinkel. 25. Behandeling en vaststelling van de gemeentebegrotingen 1994. 26. Eerste wyziging van de begro ting 1994. 27. Vaststelling tarieven onroerend goedbelastingen, rioolrechten en afvalstoffenheffing de be taaltermijnen en samenvoegen aanslagen. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een schuur aan de Eligiusweg 35 te Venray tnv G.F. van Leeuwen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Kennedystraat 16 te Ven ray tnv A.H.M. Creemers; het bouwen van een tuinhuis je aan de Fbxtrotstraat 1 te Venray tnv H. Schulz; Venray. 25 november 1993 VERGUNNINGAANVRAGEN Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbelieer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerpbeschikking; beschikking; b(j iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbelieer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy voor nemens zyn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: Rank Xerox Manufacturing Neder land bv. Maasheseweg 89. 5804 AB Venray voor het veranderen van de inrichting en het in werking hou den van die veranderingen voor de produktie. opslag en distributie van kopieerapparaten, onderdelen en verbruiksartikelen gelegen aan de Maasheseweg 89 te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 25 november tot 25 december 1993 (bezwarentermyn) ln het ge meentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermyn kun nen de stukken ook. na telfonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na de bezwarentermyn tot het einde van de beroepstermijn ter inzage in het gemeentehuis ty dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermyn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa rentermyn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. Tevens kan een ieder by die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-beschikking Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zyn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wyze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelykerwys niet in staat te zyn geweest zyn lan ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds veigunning is verleend kan voor veranderingen van die inrich ting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Voorwaarde hier voor is dat redelykerwys moet wor den aangenomen dat de verande ringen geen of uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de gevolgen voor het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er mel dingen zyn ingekomen van: 1. Incomo bv voor het uitbreiden van een spuitgietproduktie be- dryf met de opslag van grond stof en gereed produkt en een meetruimte gelegen aan Kei- zersveld 18 te Venray. V l tS 2. Zanders Pluimveebedryven bv voor het wijzigen van een pluimvee-opforkbedryf door toekenning van groen label aan de stallen 2 en 3 gelegen aan de Meerloseweg 7 te Oirlo. De meldingen kunnen worden in gezien van 25 november tot 25 de cember 1993 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Amvb-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieuwbeheer (artikel 8.40) is by algemene maatregel van bestuur (amvb) een aantal categorieën van bedryven vrygesteld van de ver gunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zyn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zyn in het be lang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er amvb- meldingen zyn ingekomen van; 1. «Maatschap Wijnhoven voor het uitbreiden of wyzigen van een melkrundveehoudery, dan wel veranderen van de gebezigde werkwyze in het kader van het Besluit melkrundveehoudery - en Wet milieubeheer gelegen aan de Geysterseweg 30 te Oostrum. De meldingen kunnen worden in gezien van 25 november tot 25 de cember 1993 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray. 25 november 1993 Burgemeester en wethouders er J Het vergunningenbeleid voor speelautomaten in de gemeente Venray wordt met ingang van 1994 gewijzigd. Tbt nu toe werden in elk horecabedrijf ten hoogste twee speelautomaten toegelaten, on geacht of het een kansspelautomaat (zgn. gokkast) of een behendigheid sautomaat betrof. Als gevolg van de toenemende gokverslaving en de daarmee ge paard gaande ongunstige verschyn- selen heeft het college van b. en w. dat beleid moeten herzien. Ge steund door de gemeenteraad, heeft het college besloten met ingang van 1994 weliswaar nog twee speelauto maten per inrichting toe te laten, maar met de beperking dat alleen in een café, bar of restaurant - de zgn. hoogdrempelige inrichtin gen - ten hoogste één kansspel automaat wordt toegelaten. Incafetaria's, snackbars, shoar- ma-zaken (Chinees-Indische) restaurants met aihaalgelegenheid en eventuele andere vergelijkbare zaken - de zgn. laagdrempelige in richtingen - mag voortaan dus géén kansspelautomaat meer worden ge plaatst. Onder laagdrempelige inrichtin gen worden verstaan die horeca- inrichtingen die het publiek niet in de eerste plaats pleegt te bezoeken voor het nuttigen van alcoholhou dende drank, maar voor andere doeleinden zoals bijvoorbeeld het kopen en nuttigen van etenswaren, rekreatie en sport. In hoogdrempelige inrichtingen staat het café- en restaurantbezoek op zichzelf en is het geen onderdeel van andere laagdrempelige aktivi- teiten. Indien een inrichting zowel hoog- als laagdrempelig kan worden be schouwd, zal zy in dit verband als laagdrempelig worden aangemerkt. De beleidswijziging houdt verder in dat de vergunningen voortaan van jaar tot jaar worden verleend. Op 30 november a.s. zal de ge meenteraad beslissen over het le gestarief voor speelautomaten. Voorgesteld is, ongeacht of het om een kansspelautomaat of een be hendigheidsautomaat gaat, ƒ125,- voor één automaat en 75,- voor el ke volgende automaat te rekenen. Voor de (twee) speelautomaten- hallen blijft het beleid ongewijzigd. Behalve dan dat ook daar de ver gunningen voortaan een geldig heidsduur hebben van één jaar. Nu de huidige vergunningen eind dit jaar hun geldigheid verliezen, dient men vóór 1994 een nieuwe vergunning aan te vragen. Daar voor kunt u gebruik maken van een formulier dat onlangs is toegezon den aan de beroepsmatige horeca ondernemers en exploitanten van speelautomaten hallen. U kunt het formulier ook alhalen op de afde ling burgerzaken in het raadhuis. Speelautomaten waarvoor op 1-1-1994 geen vergunning is ver leend, moeten uiteraard uit de in richting zyn verwijderd. Met de politiechef basiseenheid Venray zijn afspraken gemaakt over een intensief toezicht op de nale ving van het nieuwe vergunningen beleid. In de afgelopen weken is in deze rubriek ingegaan op het voorne men van de gemeente de sporttarie- ven met ingang van 1995 funda menteel te wyzigen. Vorige week werd aandacht besteed aan de ge volgen van de nieuwe tariefstelling voor de binnensportaccommoda ties; deze week gaan we in op de ta rieven voor sportparken in de kerkdorpen. In de uitgangspunten van de nieuwe tarieven is vastgesteld dat de omvang van een buitensportac commodatie van invloed zal zijn op het tarief. Daarnaast is aangegeven dat er een vaste verhouding van 3:1 zal ontstaan tussen de tarieven voor de binnensport (gymzalen/sport hal) en die voor de buitensport In de binnensport wordt met de tarie ven een dekkingspercentage gerea- lisserd van 52%. Voor de buiten sportaccommodaties is dan ook in principe gekozen voor een dek kingspercentage van 373 daarvan, is 17%. Voor de sportparken in de kerk dorpen is een aantal jaren geleden een vorm van privatisering doorge voerd. Beheer en onderhoud van kleedlokalen zyn daarby in han den gelegd van de gebruikers of sportstichtingen. De gemeente heeft daarbij een financiële vergoe dingsregeling in het leven geroe pen. Deze aanpak heeft voor de gemeent de desbetreffende sportor ganisaties besparingen opgeleverd. Tot en met 1994 wordt voor de sportaccommodaties in de kerkdor pen een tarief gehanteerd dat voor elk sportpark hetzelfde is. Uit het onderzoek door de Stichting Spel en Sport is naar voren gekomen dat daarby onredelijke verschillen per sportpar zyn ontstaan. Hoewel het ene sportpark dubbel zo groot is als het andere, werd tot nu toe toch hetzelfde tarief gehanteerd. In de nieuwe tarifering wordt met deze verschillen in grootte reke ning gehouden. Het nieuwe tarief wordt dan ook voor elk sportpark afzonderlijk vastgesteld. Het zal duidelijk zijn dat voor een sport park met maar twee velden een be duidend lager tarief zal gelden dan voor een sportpark met drie of vier velden. Voor de sportparken in de kerk dorpen heeft deze nieuwe tarifering forse verhogingen tot gevolg. In principe heeft het college van bur gemeester en wethouders besloten deze verhogingen niet ineens door te voeren, maar in drie jaar, te be ginnen in 1995. In 1997 wordt het definitieve tarief by alle gebruikers in rekening gebracht Overigens blyft de bestaande exploitatierege ling voor de sportparken in de kerkdorpen onverkort van kracht. De desbetreffende sportorganisa ties zullen een dezer dagen meer concrete informatie over de nieuwe tarievensystematiek ontvangen. Zij zullen worden uitgenodigd voor een van de informatiebyeen- komsten over de tarieven in januari a.s. De leden van de commissies openbare werken en milieu zullen op donderdag 2 december een werkbezoek brengen aan twee bos sen, waarvan een deels in Venray ligt en het andere in Horst. Ze ma ken deel uit van resp. het be heersplan Heidse Peel en het beheersplan Horst De heer Beijk van Staatsbosbeheer zal de beide plannen toelichten. Het werkbe zoek wordt verzorgd door de afde ling openbare werken. Aansluitind vindt de commissievergadering openbare werken plaats. Het schema voor deze middag en avond ziet er als volgt uit: 13.00 uur: Vertrek vanaf gemeente huis via gezamenlijk vervoer naar desbetreffende bossen. 15.00 uur: Toelichting op de be heersplannen Horst en Heidse Peel door de heer Beyk van Staatsbosbe heer; in gemeentehuis. 17.00 uur: Pauze met kleine maaltijd. 18.15 uur: Vergadering commissie openbare werken. 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag vergaderin gen van 4 en 11 nov. 1993. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Betaald Parkeren. 8. Beschikbaarstellen krediet t.b.v. werkzaamheden aan/op werk plaats gemeentewerken. 9. Rondvraag. Volgende week zullen in deze ru briek de tarieven voor sportpark De Wieën aan de orde komen. Belang hebbenden kunnen voor nadere in formatie kontakt opnemen met de ambtenaar sport en recreatie van de gemeente: B. Suilen, afd. welzijn, tel. 04780-23294. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis dat bij Gedeputeerde Staten van Limburg een aanvraag is ingediend door Zand- en Grinthandel Teune- sen bv te Gennep om vergunning voor het ontgronden van de perce len, kadastraal bekend gemeente Venray, sektie R. nr(s). 84. 85, 86, 102 (ged.), 842, 1242, 1243 (ged.) en 1267, gelegen in het gebied De Die- peling te Venray. Met de ontgronding wordt beoogd de winning van industriezand, grint en ophoogzand voor de regio nale behoefte. Op grond van het in februari 1992 vastgestelde provinci aal ontgrondingenplan wordt gevraagd de huidige concessie een malig in noord-westelyke richting uit te breiden. De aanvraag ligt met ingang van 29 november 1993 gedurende der tig dagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afd. volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieu, kamer 2.33, Raadhuis straat 1 te Venray, tijdens kantoor uren van 09.00 tot 12.00 uur. Ingevolge het bepaalde in de 'Ver ordening op ontgrondingen in Lim burg' kan een ieder binnen boven genoemde termijn schriftelijk bezwaren indienen tegen het inwil ligen van de aanvraag, te richten aan gedeputeerde staten van Lim burg. maar in te dienen bij de ge meente Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 25 november 1993. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris voor uw ITTING- FORMULIEF N drukkerij 'an de munckhofbv 'grotestraat 68 venray i tel. 04780-82727 Grote Markt 7 Venray Tel. 04780-86817 Verkiezing van de lede: van de gemeenteraad K 0 deli De burgemeester' van Ven ra] maakt op grond van het bepaalde it L c artikel G3, lid 1, van de Kieswet bej8\i kend, dat politieke groperingen di^er een vereniging zyn met volIedig< le f. rechtsbevoegdheid, kunnen verzoe loc! ken ten behoeve van de op 2 maart Ot 1994 te houden verkiezingen van »ep de leden van de raad van deze ge meente, waarvoor de kandidaatstel Ain ling zal plaatshebben op 18 januari" 1994, hun aanduiding daarvin in t schrijven in een register, dat dooi het centraal stembureau voor di< verkiezing wordt aangelegd. Het verzoek daartoe moet schrif- telyk worden gericht tot het een b°' traal stembureau voor de verkie- zing van de leden van de raad van deze gemeente, gevestigd ter sekre- tarie van deze gemeente, uiterlijk1^0 op de drieënveertigste dag voor de*1 dag van de kandidaatstelling (dus uiterlijk 6 december 1993). fa Politieke groeperingen waarvan 9 de aanduiding reeds bij de Kiesraad ter is geregistreerd hoeven geen in-^tei schryving aan te vragen. j^j Voor de registratie moet een waar-M» borsom van ƒ250,- worden betaald aan de gemeente. Nadere inlichtingen omtrent de|ly1 wettelijke voorschriften betreffen-ljp< de de inschrijving worden ter ge-Jkle meentesekretarie verstrekt. p2? Venray, 25 november 1993 Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning yerlèend. Zij die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar- schrft indienen en wel binnen der tig dagen na de dag. waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het vergroten van de keuken van het Tijm 8 te Venray tnv M.H.G.M. Linskens; het bouwen van een garage aan de Hoebertweg 3 te Venray tnv T.H. Vollenberg, Deumeseweg 40; het vergroten van de Caste- lostraat 19 te Castenray tnv G.C.H. Dinghs; het uitbreiden van de woning aan de Mgr. Hanssenstraat 55 te Oostrum tnv H.M.M. Raedts, Mgr. Hanssenstraat 57; het uitbreiden van de apo theek aan de Stationsweg 5 te Ven ray tnv P.G.M.J. Weerts; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Heidsewe Peelweg 50 te Ysselsteyn tnv Gebr. Fleurkens; het bouwen van een garage/ carport aan de Vicarieweg 76 te Leunen tnv M.C.J. Jacobs; het bouwen van een dakkapel aan de Allegrostraat 30 te Venray tnv C.A.M. v.d. Ven; het veranderen en vernieu wen van een bedrijfsgebouw aan de hag 5 te Merselo tnv W.P.M. Michels; het bouwen van een paar- destal aan de Rosmolenweg 5 te Oostrum tnv P.L.M. Staaks, Ane moon 13 te Venray; het bouwen van een dakkapel aan de Heuvelstraat 16 te Venray tnv J.J.G. Volleberg; het bouwen van een biggen- stal aan de Ysselsteynseweg 67 te Ysselsteyn tnv Houbensteyn Hol ding bv, Ysselsteynseweg 69; het bouwen van een berging en garage aan de Twistweg 10 te Vredepeel tnv A. v. Hoof; Venray, 25 november 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, Aai

Peel en Maas | 1993 | | pagina 20