Yvonne Keuls vertelt in schouwburg Venray 1 Griepvaccinatie Venray 1993 Schouwburgnieuws 1 t/m 6 november A AGENDA 33 'je -1 lil Drumband Vriendenkring Overloon eerste prijs Zondagochtend concert Drumband St. Catharina Leunen, Veulen en Heide eerste prijs Studiedag vrijwilligsters meidenwerk Nieuwe informatie brochure Venray Boekenmarkt Diabetes Vereniging Toy-run '93 Grens- overschrij dend Wereldwinkel Venray Wereldwinkel Kom eens WereldWinkelen Nu ook chocola met Max Havelaar keurmerk! Kelderpraat uit de henseniusstraat Wijnhandel Covinet 2 peel en maas Donderdag 28 oktober - Pagina 3 'Meneer en mevrouw zijn gek' Vrye verkoop: ƒ20,-; abonnement ƒ17,50; pashouders en donateurs van het Literair Café Venray-regio 15,- (op vertoon van de op naam gestelde donateurskaart). "UW KOMPLETE SANITAIR EN C.V. LEVERANCIER' Kom eens langs en laat het ons u voorrekenen Wij geven u vrijblijvend goede en eerlijke adviezen. Onze deskundige montage is vanzelfsprekend! NEFIT FASTO RADSON GROHE VERSLEIJEN OIRLO A A CASTENRAYSEWEG 14 TEL.:04780-719 41 VROUWEN KIEZEN IN DE POLITIEK W In het maatschappelijk leven vervullen vrouwen vaak bestuurlijke funkties; op scholen in medezeggenschapsraden en oudercommissies, maar ook m besturen van sport- en 'sociaal-culturele vereni gingen. De wereldwinkel in Venray is opgericht en wordt gerund door bijna alleen vrouwen. Vrouwen kunnen de politiek een ander ge zicht geven! Dorine Pappers secretaresse M.L.K.-school, vrijwilliger Wereldwinkel Venray In het kader van de verkiezingen in 1994 geeft wekelijks een inwoonster/inwoner van Venray een citaat over 'Vrouwen in de Politiek'. Organisatie Werkgroep Vrouwen en Politiek. Informatie: 04780-23428 ('s ochtends). Een van Nederlands bekendste Bn beste schrijfsters, Yvonne Keuls, is donderdag 4 november te gast in Venray. Streekschouwburg De Bee- lekurf Venray heeft in samenwer king met het Literair Café Venray-Regio deze literaire avond georganiseerd. Het literaire- jrogramma: Yvonne Keuls vertelt over 'Meneer en mevrouw zyn gek' vindt plaats in de grote zaal van de schouwburg en begint om 20.00 uur- 'Meneer en mevrouw zijn gek is een serie verhalen die zich afspeelt in de psychiatrische inrichting. De so sociaal bewogen toneel- en ro manschrijfster Yvonne Keuls heeft jarenlang bezoeken gebracht aan verschillende inrichtingen waar ze mensen ontmoette die haar inspi ratie gaven voor nieuwe persona ges. In haar boek gaat het om de aloude vraag: wie is gekker - de mensen buiten de pooit, die zich in alle bochten wringen om zich aan te passen aan het leven van de maatschappij, of de mensen bin nen de poort, die zichzelf zijn. Yvonne Keuls, die in 1992 als eer ste uit handen van staatssekretaris Simons de Floortje Bloem-Prijs ont ving (vernoemd naar haar boek 'Het verrotte leven van Floortje Bloem') kreeg grote bekendheid door haar romans, waarin zij socia le misstanden aan de kaak stelt en ingaat op de problematiek van drugsverslaafden en heroïne- hoertjes. Haar heldere stijl en sobere ver teltrant spreekt het publiek bijzon der aan. Yvonne Keuls is de schrijf ster van een groot aantal bestsellers zoals 'Jan Rap en z'n maat' en 'De moeder van David S.'. Afgelopen seizoen liet Yvonne Keuls een nog onbekende kant van zichzelf zien. Aan de hand van haar laatste novelle bracht zy onder de titel 'Het Land van myn Moeder' een vertelling over haar kindertyd in het voormalige Indië. Dat was zo suksesvol dat ze het dit jaar pro longeert. De humor die Yvonne Keuls in haar programma verwerkt zorgt voor veel vrolijke momenten. Haar nieuwe programma is weer een ver ademing in het hedendaagse, zorge lijke bestaan. Een literaire avond dus die aller aandacht verdient. Zondag 24 oktober jl. wist de drumband van fanfare Vriendenk ring uit Overloon, o.l.v. instrukteur Toon van Opbergen en tambour- maitre Piet Lavrijssen, wederom een prima prestatie te leveren op het bondsconcours van de Bossche Bond te Goirle. Het korps behaalde in de hoogste afdeling sektie Ab 310,5 punten, goed voor een eerste prijs. Voor de drumband van fanfare Vriendenkring betekende dit het laatste concours o.l.v. instrukteur Toon van Opbergen, die aan het ein de van dit jaar afscheid neemt van Vriendenkring. Het resultaat van afgelopen zondag is een mooie af ronding van een zeer suksesvolle periode van Tbon van Opbergen bij fanfare Vriendenkring. Binnen een tijdsbestek van slechts enkele jaren promoveerde de drumband uit Overloon in het begin van de jaren '80 van de tweede naar de ere divisie waar sinds 1986 steeds fraaie eerste prijzen in de wacht werden gesleept. Sinds 1988 musi ceert de drumband in de sektie Ab. Op zondagmorgen 12 december a.s. wordt dit mooie resultaat ge vierd, tegelijkertijd met het af scheid van Tbon van Opbergen als instrukteur van fanfare Vrien denkring. Diefstal siervelgen Een inwoner deed aangifte van diefstal van vier siervelgen van zyn Volvo, die hij had geparkeerd in de Mozartstraat. De diefstal heeft het afgelopen weekend plaatsge vonden. Voor het zevende achtereenvol gende jaar zullen een groot aantal Venrayse huisartsen samen met de apothekers een gezamenlijke griep vaccinatie organiseren in de foyer van de Venrayse schouwburg. Uitsluitend voor bezoekers die deelnemen aan de griepvaccinatie mag er geparkeerd worden op het Schouwburgplein. De gemeente heeft laten weten dat het Schouw burgplein bereikbaar zal zijn vanaf de Kempweg (nieuwe rijlichting vanaf 1 november 1993!). Deze griepvaccinatie zal plaats vinden op: dinsdag 2 november van 13.30 tot 18.00 uur. De patiënten van de verschillen de artsenpraktijken worden op af zonderlijke tijden in de schouw burg verwacht. DkL Bloemen en Schraven 13.30- 14.40 uur. DkL Gabeler 14.40-15.00 uur. DkL Vercauteren 15.00-15.30 uur. DkL Lankveld en Wittgen 15.30- 16.30 uur. DkL Corver 16.30-17.00 uur. DkL De Vocht 17.00-17.40 uur. DkL Schmeetz 17.40-18.00 uur. Voor de groepsvaccinatie in de schouwburg ontvangen de patiën ten van hun huisarts een oproep- Aan het zondagochtendconcert op zondag 31 oktober a.s. om 11.30 uur in de foyer van de schouwburg in Venray wordt medewerking ver- leend door dameskoor Ven rode, ge mengde zangvereniging Crescendo en fanfare O.L. Vrouwe Gilde Holt- hees Smakt. De gemengde zangvereniging Cre scendo, onder leiding van Theo Ja cobs. opent het conceit en zingt de volgende werken: Wanneer ik door de velden ga; Veni Jesu Amor Mi (3-stemmig oud Italiaans lied); Ein Tiroler (een vrolijk Duits lied) en Des Zomers (onder voorbehoud). Dameskoor Ven rode. onder lei ding van Maurice Bessems zingt de volgende werken, aan de piano be geleid door Henriëtte Spanjers: Chaste fille de Latonne; lm Walde; L'esperance; Ik hoor het gefluit van de vogels; Oh, I can't sit down; Daar boven op dat bergsken; Stimmen; Try to remember. Fanfare Onze Lieve Vrouwe Gilde sluit het concert en brengt de vol gende werken onder leiding van Frans Lemmersn: Rondo-, Variazio- ni in blue; Leningrad; Heal the world; Barcelona. Algelopen zondag, 24 oktober, nam de drumband van Harmonie St. Catharina Leunen, Veulen en Heide deel aan de marswedstrijden van de FKM te Tubbergen. In 1991 promoveerde de drum band te Goirle naar de eerste divi sie. Er was de afgelopen maanden bijzonder hard gewerkt om een eer ste optreden in die divisie tot een sukses te maken. In Tubbergen behaalde de drum band onder leiding van instrukteur Jan Voesten met 288 punten een eervolle eerste prys. Bij thuiskomst vond er een warm onthaal plaats in gemeenschaps huis De Blink, waar de blaaskapel voor een mooie serenade zorgde. De dag werd afgesloten met eexx gezelli ge avond in De Blink. kaait die dienst doet als recept en dus voor de vaccinatie moet worden ingeleverd. Indien u geen oproep kaart ontvangt en toch een griep- spuit wilt hebben, moet u zich in verbinding stellen met uw huisarts. Voor verdere vragen of informatie over de griepvaccinatie kunt u zich wenden tot uw huisaxts of uw apotheek. De patiënten van de groepsprak- tijk Paiersstraat (dkL De Muinck Keizer, Van Loon en Coenen) wor den evenals voorgaande jaren voor de griepvaccinatie verwacht in de eigen praktyk, nl. op woensdag 27 oktober van 14.00-16.00 uur of op donderdag 28 oktober van 14.00-16.00 uur. Tellermijn... Tydens landbouwwerkzaamhe- den werd op een stuk landbouw grond aan de Overloonseweg bij een boom een,'myn' gevonden. Al thans dat dat een landbouwer en ook de politie, die na de melding ter plaatse ging kijken. Die stelde ech ter vast dat het niet ging om een tellermyn maar om een rem- trommel... Navraag bij de EOD bevestigde dat het vaker voorkomt dat remtrom- mels, als die jarenlang in de grond hebben gezeten, veel gelijkenis heb ben met tellermynen. CV-ketel ontvreemd Uit een bijna gereed zynde mo delwoning aan de Sleutelbloem werd de reeds geïnstalleerde cv- ketel gedemonteerd. De waarde van de ketel bedraagt ƒ6.000,- Zaterdag 30 oktober vindt er in De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray een studiedag plaats voor vrijwilligsters in het meidenwerk. De studiedag staat in het teken van 'meiden en sport'. De ervaring leert dat meiden vaak moeilijk te porren zyn voor sportaktiviteiten. Deze dag komen manieren en mogelijk heden aan de orde om met meiden tot bewegen te komen. De dag wordt georganiseerd door de Stichting RISC. De inhoud van de dag zal door Bres verzorgd wor- den. Het belooft een interessante dag te worden van 10.00-16.00 uur. Voor meer informatie kan men tercht bij de Stichting RISC, tel. 04780-86245 (Mariska) of 04709- 86565 (Yvonne). De VW Venray heeft een nieuwe info-brochure over Venray en de di- rekte omgeving samengesteld. Vol met informatie over bezienswaar digheden in Venray, culturele voor zieningen, evenementen en aktivi- teiten. Ook wordt uitgebreid aandacht besteed aan hotels, restaurants en andere horecagele genheden. De excursiemogelykhe- den geven een aantal tips voor een dagje uit! Kortom een brochure die niet al leen interessant is voor de bezoe kende toerist of rekreant maar waar ook de inwoners van Venray veel informatie uit kunnen halen. /VI is het maar om kennis te nemen van de diensten die de VW/ANWB biedt. De inl'o-brochure Venray is voor ƒ1.- verkrijgbaar by: VW/ANWB Venray. Grote Martk 23, Venray, tel. 04780-10505. Donderdag 28 en vrydag 29 oktober, 20.00 uur BUBBLING BROWN SUGAR Bubbling Brown Sugar: terug naar de tyd van Fats Waller, Billie Holiday, Bessie Smith, Ellington en Basie. Water entertainment betreft waren de decennia voor de Tweede Wereldoorlog een gouden tijd voor Hai'lem. De musical Bubbling Brown Sugar neemt ons in een kleurrijke, uitbundige, sprankelen de en levenslustige show mee naar die jaren. In een aantal scenes zien we het straatleven van toen, we gaan naar de nachtclubs van Har lem en naar de Savoy Ballroom, we worden uitgenodigd op een House- rent-party. In de originele regie en choreografie van Billy Wilson, die de show op Broadway tot een suk ses heeft gemaakt, laten artiesten van nu ons de sfeer proeven van toen. Een geheel Amerikaase cast, met de internationale topactrice Kimberly Harris aan het hoofd. In de jaren twintig schoten in Harlem de jazzclubs als paddestoe len uit de grond. Het waren voorna- melyk blanken die kwamen luiste ren naar de swingende klanken in beroemde gelegenheden als Con nie's Inn, Smaal's Paradis. Cotton Club of Pod's and Jerry'. In deze laatste club maakte Billie Holiday, die was aangenomen om te dansen, haar debuut als zangeres. Bessie Smith zong de blues in de Garden of Joy, Count Basie speelde piano in Leroy's, Duke Ellington debuteerde met een klein orkest in Barron's, pianist Fhts Waller was de onbet wiste koning van de Harlem-Stride- styl. Hun muziek, waarvoor de lief hebbers van heinde en verre naar Harlem kwamen, was bekend ge worden door de House-rent-parties, feesten die door de arme negers werden georganiseerd om geld bij een te krijgexx voor het betalen van de huishuur. Dinsdag 2 november, 20.00 uur INDIANENVERHALEN André Manuel André Manuel, winnaar van het Leids Cabaretfestival in 1990, werd voor zyn eerste theaterprogramma 'Ik wil een beest in mijn bed' door de VSCD genomineerd voor de offi ciële cabai'etprijs 1992. Indianenverhalen, het tweede programma van André Manuel, werd in oktober van 1992 door de Op zondag 7 nov. houdt de wijk- vereniging Leunen Centrum haar tweedehand boeken-, platen- en cd- markt. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in Leunen in het gemeen schapshuis De Brink terecht om wat leuke boeken etc. uit te zoeken. En wie het eerst komt. het eersL..! Wij denken dat er ook nog veel Peel en Maas lezers zyn die uitgele zen boeken, lang niet meer gedraai- de platen en/of cd's hebben liggen. Welnu, wij willen deze spullen waar u anderen nog een groot ple zier mee kunt doen, kostenloos bij u ophalen! (Alleen in Venray.) Een telefoontje met adres en tel.nr. naar 85435 of 89210 is voldoende. Wy halen deze dan z.s.m. bij u op. Bij voorbaat hartelyk dank. De werkgroep DVN aid. Venray heeft prof. dr. F. Hendrikse bereid gevonden om op 1 nov. a.s. een le zing te houden over het ondenverp: Moderne behandeling van oogafwij kingen Lg.v. Diabetes. Prof. dr. F. Hendrikse was eerder verbonden aan het Radboudzieken- huis te Nymegen en is momenteel werkzaam in het Akademisch zie kenhuis te Maastricht. De avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden in De Witte Hoeve, Gasstraat 6 te Venray. Wij hopen u op deze avond te mogen begroeten en nodigen u hierby van harte uiL De financiële opbrengst van de Toy-run was dit jaar ƒ2.500,- plus nog een heleboel speelgoed. Dit is ten goede gekomen aan het kinder dagverblijf voor gehandicapte kin deren Kindervreugde te Venlo. Namens MTC Aostrum en Kinder vreugde willen wij alle sponsors en alle mensen die hieraan meege werkt hebben van harte bedanken. MTC Aostrum landelijke pers uitbundig geprezen. Manuel werd uitgeroepen tot een van de grootste cabarettalenten voor de toekomsL In Indianenver halen worden, om een beetje tege moet te komen aan de kritiek op het eerste programma, 97 liec\jes gespeeld, worden de teksten over het algemeen nog harder de zaal in geschopt en gekryst en wordt ge bruik gemaakt van maar liefst ze ven professionele regisseurs: één voor de tekst, één voor de muziek, één voor het licht, twee voor de ver haallijn, één voor de continuïteit en de laatste regisseur dient vooral als coach voor de overige zes. Daar door is Indianenverhalen een op en top Amerikaans produktie gewor den, 50 mensen doen het werk van één. MAG HET WAT ZACHTER Lenette van Dongen Na een studie ballet aan de Nel Roos Academie en een opleiding aan de Academie voor Kleinkunst debuteerde zy als Sally Bowles in de musical Cabaret. Daarna zong en danste ze in Jeans en speelde met Peter Lusse in de cabaretgroep Pap- penhem. Ze heeft meegespeeld in Adèle in Casablanca, Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen en in de mu sical Tsjechov. Nu komt Lenette van Dongen met haar eerste solopro- gramma. 'Mag het wat zachter' is een pro- gramma dat bescheiden wil zyn, -een beetje terug uaar de goede din gen van vroeger toen een lied jesprogramma nog in één auto paste. Tben de snoeren van het or kest alleen nodig waren voor de lichtjes op de muziekstandaards. Dit programma wil van de kracht van het lawaai af en naar de kracht van de stilte toe. Mag het wat zachter van gevoel, zachter van geluid, zachter van tem po. Omdat de wereld best wat aardi ger mag iworden. Lenette van; Dongen wil terug naar waar het om gaat tussen mensen. Met een pro gramma waarin, naast showele menten, de bescheidenheid, de zelfrelativering en de humor een hoge prioriteit hebben. Pianist: Henk Ruiter. Donderdag 4 november, 20.00 uur 'MENEER EN MEVROUW ZIJN GEK' Verhalen van en door Yvonne Keuls Zie elders in dit blad. Burgemeester Jos Waals is vo rige week donderdag, 21 okto ber, 50 jaar geworden. Die voor velen gedenkwaardige leertijd was voor de Venrayse raadsle den dinsdag aanleiding om hem figuurlijk in de bloemetjes te zetten. Waals trakteerde op zyn beui*L Aan het begin van de raads- vergadering bood de gemeente raad haar voorzitter een fles geestrijk vocht aan. Het oudste raadslid qua dienstjaren, me vrouw Poels-Peters, hield een toespraakje. Daarin haalde zy een aantal grenzen aan, die Venray onder leiding van Jos Waals is gepasseerd of nog wil passeren. Ze noemde de grens van 23 naar 25 raadsleden, de 40.000 inwoners, maar ook het lonken over de provinciegrens naar buurgemeente Vier lingsbeek. Burgemeester Waals dankte de raad en sprak de hoop uit de komende jaren met de raad nog vele grenzen te kunnen ver- leggen. Autokrakers gepakt In de nacht van woensdag op donderdag kwam om 04.15 uur bij de politie een melding binnen dat enkele personen bezig waren in te breken in een personenauto op het Gouden Leeuwterrein. Toen de poli tie arriveerde waren ze verdwenen maar ze hadden een goed signale ment van de auto en de mensen. Tben de politie de auto signaleerde in de Paterslaan werd deze staande gehouden. De vier personen, twee mannen en twee vrouwen uit Box meer en Eindhoven, in de leeftijd van 18 tot 22 jaar. werden naar het politiebureau overgebracht. In de auto trof de politie een aantal inbre kerswerktuigen aan. 01" het viertal in het verleden al betrokken is ge weest bij inbraken kon de politie niet meedelen, maar wel zal het on derzoek ook betrekking hebben op eerdere inbraken in Venray die nog niet zyn opgelosL ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: G. van LOON Patersstraal 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 04780-41777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEK EN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 1800 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN' WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uiLsluitend na telefonische afspraak neemt waar II. JANSSEN jr., tel. 87273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostruniseweg 26 E.M. Ruynibeek. J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. GeurLs. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK, tel. 81336 Dl EKEN ARTSEN PRAKTU K W.H. Kremer, W.G.A.M. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak R. EELDERINK Moleneind 13, Meerlo tel. 04789-2820 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. ltaay- makers. mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven eu mevr. Véi ni^zeren H. van EERTEN Jan Pöelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 04780-42116 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur t«t vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Jan Pöelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 04780-42116 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 82411 CACAO Op 13 okt. was het zover. Tben zag een nieuw keurmerkprodukt het licht. Op die dag nam minister An- driessen en economische zaken de eerste Max Havelaar keurmerkcho cola in ontvangst. De Wereldwinkel verkoopt al lan ger chocoladerepen onder de naam Mascao. Nu hebben die het Max Ha- velaar keurmerk gekregen. De cho cola in de repen komt van de organisatie El Ceibo in Bolivia, waar 800 boerenfamilies by aangesloten zijn. Dankzy de hogere prys die zy via de eerlyke handel krijgen kun nen zy overschakelen op biologi sche teelt. Er worden dan geen bestrijdingsmiddelen gebruikt en om de erosie te voorkomen planten de boeren schaduwbomen. Zo helpt de eerlyke handel de toekomst voor deze boeren te verzekeren. De sui ker van de Mascao repen komt ook uit de Derde Wereld. Deze is eerlyk ingekocht in de Filippijnen. Van de ze twee bestanddelen is in ZwiLser- land een reep gemaakt. Binnenkort heeft Wereldwinkel Venray chocoladeletters, de M van Max Havelaar )ppur) en chocolaat jes. Deze laaLste twee produkten ko men van Baronie-de Heer en worden uitgebracht onder de merk naam TjoklaL De voorwaarden voor het Max Havelaar cacaokeurmerk zyn dezelfde als voor de koffie: rechtstreekse inkoop, een gegaran deerde minimumprijs, een toeslag op de wereldmarktprijs, vóórfinan ciering kontrakten voor langere tyd. Iedere dag is de Wereldwinkel, Henseniusstraat 3a open en wel: maandag 12.00 17.00 uur; dinsdag t/m donderdag 14.00-17.00 uur; vrij dag 14.00-21.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Vlag uiL winkel open! Voor meer informatie tijdens ope ningsuren: tel. 88571. U kunt ook terecht by An Wondergem, tel. 84545 of Karla Menger, tel. 88005. ïfcr gelege nhe id van de overname van Foto Printshop Venray waren er de hele maand september grandioze feestaanbiedingen, met als superstmit de verloting van een fotocamera. ledereen die in september een fotorolletje inleverde bij Foto Printshop Ven ray maakte kans om een Minolta camera tw.v. f500,- te winnen. OUo Schreurs en Carla van Iiooijdonk zijn de gelukkige ivinnaars gewor den, Zij ontvingen uit handen van de eigenaar, Frido Smeets, de fraaie prijs. EEN qDEDEMM Wereldwinkel Venray Henseniusstraat 3a Nationale slijtersweek. Ter gelegenheid van de nationale slijtersweek is er veel te doen in de winkel. Voor iedere klant heb ik een gratis boekje: 'Culinair met dranken'. Ook een boekje met we tenswaardigheden over allerlei ver schillende dranken ligt voor u klaar. Bij besteding van tenminste ƒ30,- ontvangt u een boekje met ver schillend aanbiedingen voor 6,95. Het boekje bevat een coupon voor een gratis C.D. Houdt u zondag 7 november vrij voor een bezoek aan de wijnproe verij in zaal 'In Den Engel'. Deze wordt gehouden van 13.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis. Als u geen uitnodiging hebt ont vangen bent u bij deze alsnog van harte uitgenodigd. Slijtersweek - aanbieding: Bij inlevering van de waardebon op de voorpagina ontvangt u op 28, 29 en 30 oktober op een literfles tapwijn 10% korting. De wijnstempelkaart blijft ook geldig. Uitknippen die bon dus!!! Tot het volgende Covinet-nieuws. Henseniusstraat 1 Venray, tel. 04780-81801

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3