Actrice Anne-Mieke Ruyten leest voor in schouwburg Venray Zeer geslaagd gemeentelijk Muziektoernooi Venray Eerste Literatuurprijs Regio Peel en Maas '93 Boerenbond geknipt voor huisdieren Mode Nieuws a(s morgana agenda Kinderen en volwassenen luisteren gratis naar verhaal van Annie M.G. Schmidt VAN OORSCHOT MODE Rommelmarkt bij Red Stars Geslaagd PEEL EN MAAS Speelgoedmarkt in Veltum Zomaarpop '93 WV-nieuws Bibliotheek- nieuws Vriendjes, Maatjes, Kameraadjes Expositie in Oorlogsmuseum verlengd Ledenwerving De Hakkespits PEEL EN MAAS Donderdag 7 oktober - Pagina 3 Een stoer jack, van 100% katoenen kanvas, in de kleur steenrood. Afgezet met een behaaglijke borg-kraag. Grotestraat 73, Venray loosendaal, Helmond, Boxmeer, Oss De in Venray geboren en in Am sterdam woonachtige actrice Anne-Mieke Ruyten (33) verzorgt zondag 10 oktober in het Cultu reel Centrum De Beejekurf te Venray een uniek voorleespro gramma. Zij doet dat samen met de Engelse filmmaakster Krishna Calland. In alle grote en kleine theaters en schouwburgen in Europa wordt die dag door meer dan 200 bekende acteurs en actri ces het verhaal 'Vreemde Juf frouw Bok' van Annie M.G. Schmidt voorgelezen voor jonge ren en ouderen. Dat gebeurt on der het motto van 'Laat ons onze verhalen delen' doelend op het feit dat duizenden kinderen en volwassenen in heel Europa op het zelfde moment het verhaal de len. Juffrouw Bok is een lieve heksachtige dame en als zy in de buurt is staat de wereld op zijn kop. Ouderen worden opgeroepen om samen met hun kinderen naar de schouwburg te komen en samen met hun kinderen te luisteren naar het verhaal. De en tree is gratis. Kinderen tot 14 jaar kunnen gratis buskaartjes krij gen om per openbaar vervoer naar de schouwburg in Venray te komen. Het is de eerste keer dat deze Europese Theater Voorleesdag plaatsvindt. Het Cultureel Centrum De Beejekurf Venray en het Literair Café Venray-regio hebben de han den ineen geslagen en samen de Europese Theater Voorleesdag in De Stichting Literair Café Venray- Regio houdt op vrijdag 17 december dit jaar een grote literaire mani festatie voor amateurs. Voor deze gelegenheid worden amateur schrijvers en -dichters uitgenodigd deel te nemen en mee te dingen naar de eerste Literatuurprijs Regio Peel en Maas 1993. Het is de bedoeling dat de ama teur auteurs hun eigen proza en/bf poëzie tijdens dé litéraire avdhd voordragen of laten voordragen. Om in aanmerking te komen voor de Literatuurprijs dienen de inzen dingen te voldoen aan enkele voor waarden. De teksten moeten origi neel en in het Nederlands (geen dialekt!) geschreven zijn door de in zendende auteur en nog niet eerder gepubliceerd. Onder dit motto organiseerden de winkels van de Boerenbond een fotowedstrijd waarbij de winnaar een prijs van ƒ1.000,- in de wacht kon slepen. Uit de ruim 800 foto's koos de jury uiteindelijk een foto van een jong poesje. Deze foto van het echtpaar Heiligers uit Horst is nu te zien by alle Boerenbondwin kels in Limburg. Om deze aktie verder te on dersteunen stelde de Boerenbond Leunen nog enkele kadobonnen ter beschikking voor de baasjes die Tafeltennisvereniging Red Stars organiseert op zondag 17 oktober a.s. een grootse rommelmarkt. Aan vang is 10.00 uur, einde 16.00 uur. Plaats van handeling: Tafel ten nis centrum Red Stars, Kiosk la, Ven ray (wijk Brukske naby De Foeke- pot). Om 13.30 uur zal een opbod plaatsvinden. De te verkopen goe deren voor dit opbod zijn vanaf 10.00 uur te bezichtigen. Een ruime parkeergelegenheid is aanwezig, evenals een barvoorziening. Venray georganiseerd. Het voor- leesprogramma vindt plaats in de Venrayse schouwburg en is van 11.30 tot 13.00 uur. liet kinderkoor De Bandelieren uit Venray o.l.v. Do- ra Vlennix luistert het geheel op. Anne-Mieke Ruyten leest het ver haal voor in de Nederlandse taal, de Engelse Krishna Calland neemt de Engelse versie voor haar rekening. Deze voorleeshappening is opgezet voor scholieren van basisscholen en voortgezet onderwijs. Van deze laatste categorie verwachten de or ganisatoren vooral jongens en meisjes die de Engelse taal graag spreken. ROOTS 'In Venray liggen myn roots', zegt Anne-Mieke Ruyten, die het fan tastisch vindt dat zij juist is uitge nodigd door het Literair Café en de schouwburg om in haar geboorte plaats het spannende verhaal van Nederlands beroemdste schryfster te mogen voorlezen. De actrice speelde al eens eerder thuis wedstrijden in De Beejekurf. Zo schitterde zij enkele jaren geleden naast erkende grootheden als Mary Dresselhuys, HenriëtteTol en Sacco van der Made op het toneel in het stuk 'Harold en Maude'. De basis voor Anne-Miekes to neelloopbaan ligt in Venray. Als jong meisje speelde ze samen met haar vader, destijds tandarts en vorst van De Piëlhaas, al in de grote pronkzittingen van Circus Mök. Anne-Mieke volgde met sukses de De teksten moeten van een dus danige omvang zyn dat de jury zich een beeld kan vormen van de vaar digheid van de auteur. Voor wat de minimum lengte betreft geldt als richtlyn dat voor poëzie minimaal 75 en maximaal 150 woorden gel den en voor proza minimaal 750 woorden en maximaal 1500 woor den. Iedere deelnemer mag slechts met één inzending meedingen. De inzendingen (voorzien van naam, voornaam, adres, geboorte plaats en -datum) kunnen worden ingezonden tot en met 31 oktober 1993 aan Stichting Literair Café Venray-Regio, Rochusstraat 1, 5801 RR te Venray (tel. 04780-82948). Op dit adres is ook het wedstrijdregle ment verkrijgbaar. hun foto inleverden bij de Boeren bond Leunen. Natuurlijk was er ook wat lekkers voor de gefotogra feerde huisdieren, want zy staan natuurlijk centraal bij de Boeren bond. De winnende foto's zyn te be zichtigen by de Boerenbond Leunen. Op de foto de winnaars by de Leunse Boerenbond: v.l.n.r. mevr. Moerkerk, dhr. Kessels, mevr. Moor rees en II. Philipsen (Boerenbond Leunen). Judith Bloemen slaagde aan de universiteit van Leiden voor het doctoraal examen psychologie. Op vrijdag 15 oktober zal Marian ne Stoics uit Venray aan de Katho lieke Universiteit Brabant te Tilburg haar doctoraal scriptie ver dedigen om hiermee de studie tekstwetenschappen af te ronden. uw weekblad Havo op de scholengemeenschap Jeruzalem te Venray. Tussen de be- dry ven door bezocht zij al de dans- academie in Arnhem. Na de Havo studeerde de Venrayse aan de to neelschool in Maastricht en later in Antwerpen. In de zomer van 1986 studeerde Anne-Mieke af en trad ze IVfe jaar op met het Amsterdamse gezelschap De Kompaan voor mid delbare scholen. Inmiddels heeft Anne-Mieke aan de meest uiteenlo pende produkties meegewerkt: mu sical (West Side Story, Me and my Girl), een lunchvoorstelling van Hans Dorresteijn, experimenteel theater, dans, tragedie en komedie. T.V. Anne-Mieke heeft zich de laatste jaren ook ontwikkeld als een vlotte televisie-persoonlykheid. Zo schit terde zij twee jaar geleden als Yvon ne in 13 afleveringen van de popu laire serie 'Spykerhoek'. Vorig jaar was ze elke zaterdagavond te zien als Christien in de tv-serie 'Zater dagavond Café' en in enkele rollen in de tv-serie 'Het rijk van Verhoef!" van Hans Dorresteijn. En nu trekt Anne-Mieke het land door met 'Noodweer', een stuk ove rigens dat wordt geregisseerd door haar man Arie Klant Dit ten- hemel-schreiend verhaal is te ho ren en te zien in de Venrayse schouwburg op maandag 8 novem ber. Maar daarvoor is Anne-Mieke te zien en te horen tijdens de Euro pese Voorleesdag op zondag 10 ok tober in De Beejekurf. Kom nu «ijken in de wondere \ereld van Morgana Slaapkamers. slaapkamers DE BEST-NOY Stsenstraal 144, Boxmeer, 08855 -71488 's fnaandags gesloten - vrijdag koopavond Vernieling ruit In de nacht van vrijdag op zater dag werd met een steen een etalage ruit van een winkel in de Grote straat vernield. De steen bleef als een corpus delicte achter. Op zaterdag 16 oktober houdt de Speel-o-theek haar jaarlykse Speel goedmarkt in 't Schöpke, Veltuinse Klelfen 63b, Venray, van 13.00 t/m 15.00 uur. Verkocht wordt alleen tweede-hands speelgoed. Als u speelgoed voor deze markt te koop hebt, kunt u dat inleveren bij de Speel-o-theek (ingang biblio theek) Merseloseweg. Op vrijdag 8 oktober van 18.00 t/m 20.00 uur, en op donderdag 14 oktober van 14.00 t/m 18.00 uur. Van de opbrengst is 2/3 deel voor de eigenaar en 1/3 deel voor de SOT. U kunt het geld of het niet verkochte speelgoed ophalen op zaterdag 16 oktober, na de markt tussen 16.00 en 16.30 uur in wijkge- bouw 't Schöpke. Als u speelgoed aanbiedt wordt van u verwacht, dat u zelf een lyst maakt met de naam van het artikel en de prys die het moet opbrengen. Als u niet weet wat voor bedrag u kunt vragen, vul dan alleen een vraagteken in achter dat artikel. Heeft u voor u zelf een minimum prijs. dan moet u die erby zetten, dan kan de inname sneller verlo pen. Als het ingeleverd materiaal niet schoon is of defekt, behoudt de SOT zich het recht voor om te wei geren, Knuffelbeesten worden niet aangenomen, daar deze niet ver koopbaar zijn. De markt is voor iedereen: leden en niet-leden. Heeft u nog vragen, dan kunt u de S0T bellen tijdens uitleenuren op woensdag van 14.00 t/m 16.00 uur en op vrijdag van 16.00 t/rn 20.00 uur tel. 86015 of 's avonds tel. 10138 of 10402. De gemeentelijke Muziekfedera- tie Venray kan terugzien op een zeer geslaagd muziektoernooi, op zondag 3 oktober jl. in Merselo ge houden. Dit jaarlijkse toernooi waaraan wordt deelgenomen door de by de Federatie aangesloten verenigin gen, wordt by toerbeurt georgani seerd door een vereniging in Ven ray-centrum en de kerkdorpen. Dit jaar was de organisatie in han den van fanfare St. Oda Merselo. Belangrijke doelstelling van dit toernooi is het verkrijgen van een momentopname, vastgelegd in een jurybeoordeling, aan de hand waar van de verenigingen kunnen zien hoe de muzikale stand van zaken is. Met name voor die verenigingen die gaan deelnemen aan een Bonds- concours is dit bijzonder waarde vol. Daarnaast biedt het toernooi de mogelykheid zich middels een con cert te presenteren aan het publiek. De voorzitter van de Federatie mevr. H. Poels-Peters mocht buiten Deze tweede voorbeschouwing van Zomaarpop '93 in Oirlo is ge wijd aan zondag 17 oktober. Op Zomaarpop-zondag zal de Horster-Wanssumse vijfmansfor- matie FROM BEYOND om 14.30 uur de spits afbijten. Deze band, die twee jaar geleden is opgericht weet het publiek te vermaken met eigen nummers en covers van o.a. Metalli- ca Slayer en Bad-Religion. Dit be looft dus een pittige opening van de 8e editie van Zomaarpop te worden! De tweede band op Zomaarpop '93 is een oude bekende want ook vorig jaar speelde deze Roermondse groep op Zomaarpop. Dankzy een daverend sukses vorig jaar mogen zy ook nu weer verschynen. Hun muziekstijl kan het beste omschre ven worden als eigenzinnige prakti sche popmuziek. Met een reper toire dat voornamelijk bestaat uit eigen nummers, aangevuld met co vers van o.a. The Cramps en The Ra- mones. Verder speelt de band een aantal flink door de mangel gehaal de nummers van Prince en U2, wel ke steevast tot de publieksfavorie ten behoren. Kortom een enthousi aste en humorvolle band: KACHUP WHOP. Deze band begint om 16.15 uur. De derde band van Zomaarpop '93 is de uit de omgeving van Bre da/Tilburg afkomstige band SILICO NE KIDS. Deze band is samenge steld uit vier ervaren muzikanten. De Silicone Kids zorgen voor flink zweten, kicken en lachen. Silicone klodders van garage-(p)funk en six ties vullen de zaal en de cowboy punk komt weer tot leven. Hun optredens staan bol van energie, soms zyn ze overgevoelig tot op het bot maar blijven ze boeien tot de laatste noot is uitgestorven. Karak teristiek voor de sound van de band is hun balans tussen snoeiharde ra zendsnelle (p)l'unkrock en intieme songs. Deze band, die om 18.00 uur begint, is de derde uit het ook dit jaar weer zeer gevarieerde Zomaar pop programma. de deelnemende verenigingen vele bezoekers welkom heten. De jurering van dit door fanfare SL Oda Merselo byzonder fyn ver zorgde toernooi was in handen van dhr. Dirk Koster uit Deume. Door de deelnemende gezel schappen werd een werk ter beoor deling uitgevoerd, dat gewaardeerd kon worden met de predikaten: vol doende ruim voldoende goed zeer goed. De behaalde resultaten waren als volgt: fanfare De Peelklank Yssel- steyn: goed; drumband De Peel klank Ysselsteyn: zeer goed; drumband Euterpe Venray: goed; jeugdorkest Euterpe Venray: ruim voldoende; kon. harmonie Euterpe Venray: ruim voldoende; harmonie St. Catharina Leunen: goed; drum band St. Catharina Leunen: goed; drumband Ons Genoegen Oirlo: zeer goed; fanfare Ons Genoegen Oirlo: goed; drumband SL Oda Mer selo: goed; fanfare SL Oda Merselo: zeer goed. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Oktober: 1 t/m 31 (behalve maandag): Phan tom of the Opera, Scheveningen 8: Candy Duller, Arnhem 9: Houseparty. Groningen 15: John Iliatt, Maastricht 19: Scorpions, Rotterdam 21: Young Tsjaikovsky, Den Haag 22: Julien Clerc, Den Haag 22: Eros Ramazzotti, Maastricht 28-29: BZN, Groningen 29: Lois Lane, Arnhem 30: Jazz Politie, Arnhem 31: Aardschok, Arnhem November: 1 t/m 30 (behalve maandag): Phan tom of the Opera, Scheveningen 13: Fats Domino. Bameveld 14: Hair, Den Haag 18: Chippendales, Den Haag 21: Don Carlos, Den Haag '24: The Stars, Ansterdam 25 t/m 28: A Chorus Line, Am sterdam 26: Indo Rocknight II, Arnhem 27-29: Chippendales, Groningen 29: Whitney Houston, Parys December: 1 t/m 31 (behalve maandag): Phan tom of the Opera, Scheveningen 4: Gilbert Bécaud, Amsterdam 8: René Froger, Den Haag 12: Young Christmas, Amsterdam 14-15: Chippendales. Amsterdam 16 t/m 28: Porgy Bess, Den Haag Januari: 1 t/m 31 (behalve maandag): Phan tom of the Opera, Scheveningen 7: Bernstein of Stage. Den Haag 22: BZN. Den Haag 23: La Traviata, Den Haag Het gehele toemee van de Indo nesian Tbp Artists Tbur 1993 is af- gelasL De concerten van The Al Super Band op 8 en 13 okt. komen bte vervallen. Een keuze uit de nieuwe boeken van de jeugdafdeling. Lena Anderson. KnulTellap. Wan neer Olie naar bed gaat kan hy pas slapen ids hy zyn knuffellap heeft (tekstloos); peuterboek, vanaf 3 jaar. Penny Dale. Ales over Alee. Ale- daagse belevenissen van Aice en haar grote zus Laura. Peuterboek, vanaf 3 jaar. Toon Teilegen. Jannes. De jonge olifant Jannes leeft in een wereld waarin alle 'mensen en dieren' oli fant heten en dingen doen die men sen en dieren ook doen. A-boek. voorlezen vanaf 6 jaar, zelf lezen vanaf 8 jaar. Nina lïawden. Apekool. Omdat haar grootmoeder korte tyd naar het ziekenhuis moet, gaat Cora loge ren b(j een buurvrouw en haar dochtertje. Maar dat loopt uit op een groot drama. B-boek, vanaf 9 jaar. Carry Slee. Confetti conflict- Mark ontdekt dat zyn vader homoseksu eel is en hy schaamt zich daar erg voor. Hy durft het niet eens tegen zyn beste vriendin te zeggen. B- boek, vanaf 10 jaar. Marjo Roeven. Ales loopt in de soep. In hotel Rozebottel komen vyf meisjes van een hockeytoer- nooi logeren. Het leek iedereen erg leuk deze gasten te ontvangen, maar alles loopt anders. B-boek. vanaf 11 jaar. Lesley Beake. Ontevrede. Een meisje, dat behoort tot het volk van de Bosjesmannen, overziet haar le ven op de weinig welvarende boer derij van een blanke boer waar haar grootvader werkte. C-boek, vanaf 12 jaar. Gil Vander Heyden. Uit het water gefloten. Susan wordt uit het water gefloten als ze met haar brandwon den gaat zwemmen. Haar vrienden en zyzelf vragen zich af hoe ze daar op moeten reageren. C-boek, vanaf 12 jaar. Veroniea Hazelhoff. Elmo. Vera's leven verandert ingrijpend wan neer er een jongen by haar in de buurt komt wonen wiens moeder country-zangeres is. C-boek. vanaf 13 jaar. Van 13 tot en met 23 oktober vindt de jaarlykse Kinderboeken week plaats. Bibliotheken en boek handels staan in die periode in het teken van het thema van dit jaar 'Vriendjes, Maatjes, Kameraadjes'. Uiteraard sluit ook de Jeugdbiblio theek Venr&ybyrdezefeuxUüykegé- beurtenis aan. Tydens de opening van de kin derboekenweek ontvangen de schryvers en illustratoren van de 'beste' kinderboeken van 1992 een pr(js. De bekroonde boeken en de boe ken bekroond door de Nederlandse Kindeijury liggen tydens de Kin derboekenweek ter inzage bij Jeugdbibliotheek Venray. Uiteraard krygen ook de boeken met het the ma: 'Vriendjes, Maatjes, Kameraad jes' ruimschoots aandacht in de bibliotheek. Op woensdagmiddag 13 en 20 ok tober is e? natuurlijk ook voorle zen in de bibliotheek: van half 4 tot half 5. Tydens de Kinderboeken week worden er uiteraard 'Vriend schapsverhalen' voorgelezen, ledereen is welkom. Op maandag 18 en dinsdag 19 ok tober vindt in de bibliotheek de af sluiting van het leesprogramma 'Dikke Vrienden' plaats. Kinderen die een volle 'Dikke Vrienden- lezerspas' hebben ingeleverd, ont vangen hiervoor een persoonlijke uitnodiging Tévens worden de prijswinnaars van de verhalen- wedstryd: 'Hallo, hallo, wie...' uitge nodigd bij deze feestelijke bijeen komsten van de 'Club van Dikke Vrienden' aanwezig te zijn en ont vangen zy een kleine attentie. Openingstijden bibliotheek Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Vin af 1 juli t/m 30 september pre senteerde het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum Overloon 'Het On derste Boven'. Wegens grote belangstelling is de ze expositie verlengd tot tenminste 31 oktober a.s. Het Onderste Boven is een ar chieftentoonstelling waarin het museum voorwerpen, dokumen- ten. foto's en films laat zien die niet tot de normale permanente exposi tie behoren. De interessantste, meest bijzondere en ontroerendste archiefstukken zyn samengebracht in een 'Waterlooplein-opstelling', waarin elke bezoeker iets van zyn of haar gading kan 'vinden'. De titel slaat op de archiefstuk ken die uit de kelder van het mu seum bovengronds zyn gebraehL waar zy niet eerder te zien waren. Het museum is dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. september t/m mei. Voor meer inlichtingen: tel. 04781-41250. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgem 11. SCH RAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van R Oorver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. C'oenen, F. Schmeetz, D. Vereauteren en J. de Vocht: I). VERCAl 'TEREN Merseloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Kejjzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN PasL Jeuekenstraat 6, America tel. 04704-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens ran 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN 8T. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tol 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en ran 17.00 tot 1300 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-Y8SELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 11132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de VochL R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT, tel. 81336 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer. W.G.A.M. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak G. GELLING Vlasakker 1, Oostrum. tel: 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Vkn Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 42116 De Hakkespits gaal nieuwe leden werven. Zij zijn dringend aan nieu we leden toe, daarbij denkt men speciaal aan paren rond de 40 jaar. De Hakkespits is een dansgroep bestaande uit elf dansparen, zes muzikanten, een dansleidster. De meeste leden zyn vanaf de oprich ting in 1983 gebleven. Dat betekent dat ze allemaal tien jaar ouder zyn geworden en het toch dringend noodzakelijks is dat er wat jongere paren worden ingevoerd. Het streven van de Hakkespits is om oude dansen in kombinatie met kleding van rond 1900 in ere te houden en dit ook geregeld zicht baar te stellen en te tonen. Om die reden is De Hakkespits ook lid van de Nederlandse Federa tie van Folkloristische dansgroe pen. Dit geeft tevens een band met andere groepen en geregeld een op treden of uitwisseling, welk beslist geen belasting hoeft te zijn, maar een aangename bezigheid is. Het zou jammer zyn als een unieke dansgroep als De Hakkespits zou vergryzen. Dus: - Houdt u van dansen en wat nostalgie? - Was u toch al van plan om geza menlijk wat te gaan ondernemen? - Bent u toe aan wat sociale kon takten? - Wilt u ook wel eens naar het bui tenland en andere culturen leren kennen? - Of misschien uw eigen land wal beter Ieren kennen? - Ook zin in plezier en lol? - Wilt u eenmaal per twee weken lekker oefenen en zwieren? En wilt u uitgebreide danskennis opdoen? Voelt u zich tot een van bovenstaan de zaken aangetrokken, aarzel niet, maar neem kontakt op met het bestuur van De HakkespfLs. Zij staan met een warm onthaal voor jullie klaar. Voor meer informatie: O. Pljpker, tel. 04780-86260; T. Dik. tel. 04789-. 1837; G. Weys. tel. 04780-88662. Wedstrijd voor amateur-schrijvers en dichters

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3