PEEL EN MAAS Oude foto WAO-AWW Belangen vereniging WAO Belangen Werkgroep Venray Rooyse V.K. Red Stars Sterk debuut Helle Vullings Omroep Venray PEEL EN MAAS Donderdag 7 oktober - Pagina Grote Kerk Deken J. Coencn, Bindstraat 6. tel. 81275; administrator H. de Wit O.F.M., Patersetraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855: kapl. L. Houben. Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. 11. Missen bestellen: ma t/m za 09.30-10.30 uur Bindstraat 6. Zaterdag: 8.40 Gelegenheid om sa men de Rozenkrans te bidden. 9.00 Jaap Hendricx. 19.00 ZONDAGS DIENST; Herman de Bruyn (koll.); Harrie Minten (Roll.); Maria Bbberink-Henckens (koll.); Albert Stevens (koll.); Jaap Boom (koll.); Jan Arts (koll.); Leo Oudenhoven (koll.); jrd. Grada Rutten-Martens; Johan Moorrees en overl. fam.; El len Janssen-Hendrlcx; ouders Van den Heuvel-Dommeck; lbon Jen- niskens (reisvereniging): jrd. overl. ouders Alfons Vereauteren-Pbels (S); Jrd. Jan vxl. Zanden; An Geurts- Versteegen. Zondag: 28e Zondag door het jaar. 8.00 Voor de parochie. 9.30 Overl. ouders Verbeek-Peeters en Pierre Janssen; Herman Nagelhout (koll.); Toon Jenniskens; overl. vrienden; mevr. Mary Deguee-Voncken; jrd. overl. echtp. Comelis Hogervoret- Michels (S); Jacques Gossens (koll.); Johannes Jacobs (koll.); Jan Coppus (koll.); Bert van Duuren (koll.K 11.00 Dora Theeuwen-Welbers; Go iy/ ny Voermans-Franssen; Cor Jans sen (lam.); Toon Peeters (koll.); Sjef Truien en overl. lam.; overl. echt paar H. Gerrits-Hermans en overl. ouders (S); Tbng van Kessel (koll.); Annie Lindere-Rutten (koll.); jrd. Teng Peetere. Maandag: 8.40 Gelegenheid om sa men de Rozenkrans te bidden. 9.00 Voor hen wier namen vermeld staan op de lijsten van de oude stichtingen. Dinsdag: 8.40 Gelegenheid om sa men de Rozenkrans te bidden. 9.00 Nicolaas Bekkers, echtgen., dochter en kleinkinderen (S). 19.00 Grad Goumans; Tteng van Kessel (buurt). Woensdag: 8.40 Gelegenheid om sa men de Rozenkrans te bidden. 9.00 Voor de slachtoffers van de aardbe vingsramp in India en hun na bestaanden. Donderdag: 8.40 Gelegenheid om samen de Rozenkrans te bidden. 9.00 Voor alle zieke medeparochia nen, om sterkte en kracht 19.00 Voor alle overleden priesters van onze parochie en ons dekenaat Vrijdag: H. Theresia van Jezus, maagd en kerklerares. 8.40 Gele genheid om samen de Rozenkrans te bidden. 9.00 Anna Jenniskens- Spreeuwenberg (S). Akolieten: Zo-. 9.30 L. Truyen en P. Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Mark en Joris Timmermans; lek tor: C. Hendriks. Zo: 11.00 Frank Kappel en 'Hes Koopmans; lektor: A. Noyens. Vincent van Gogh Instituut St Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: J. Korlï. Lektrice: Zr. Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: J. Korff. Lektrice: L. Heutinck. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het stiltecentrum boven Den Kerk dijk (ingang aan de achterkant). We bespreken de lezingen van de ko mende zondag. 16.45 Groepsmedi- tatie in het stiltecentrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Grocpsmeditatie in het stiltecentrum boven Den Kerkdyk. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Mathilde Wasscher en Le v. H. GeesL 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGS VIERING. Overl. ouders Smits- Lljssen; Diny Pirlo-Smits; Harrie Clephas; ouders Duponts-Gooren-, Bër en Wim van Ooi en overl. fam.; Harrie Rollers (koll.); Nel van Grinsven-Peeters (koll.); overl. ouders Miehicls-Wynen. Zondag: 9.00 Piet en Wout Lenssen en overl. fam. 11.15 Margaretha Veldhuizen en overl. fam.; Han Derickx-Janssen (koll.); Tiny Janssen-Wolbertus (koll.); Jan Wil lem Wijnhoven (koll.); Gerard Leen- dersi Tbon Kateman. Maandag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Wielly Verhoeven en overl. tam. Dinsdag: 8.00 Run. Hendriks- Hendriks. 19.00 Tbon Jeuken. Woensdag: 8.00 T.e.v. SL Antonius. 19.00 Run. Peters-Arts. Donderdag: 8.00 Voor overledenen. 19.00 Leonard Kleuskens; Boy de Ras. Vrijdag: 8.00 Run. Arts-Janssen. 19.00 Gezinsmis Jacob Jacobs (buurt); Sjaak Nljsen. In de oktobermaand wordt om kwart voor zeven de Rozenkrans ge beden behalve op zaterdag en zondag Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Roel Blomsma. Zo: 9.00 Mar tin Leenders; 11.15 Bmiel Kusters. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Vbor de overledenen van de parochie. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. de H. Maagd Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 28e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst Jgt. ouders Marcellis-v. Tilburg en zoon Frans; overl. oudere Relouw-Linders; Gel. v.d. Velde (koll.); Jan Swinkels (koll.); Mia Jetten (koll.); Wil Broekaar-v.d. Boom (koll.); jgt Riek v. Soest-v. Hoolj. Zondag: 28e Zondag door het jaar. 8.30 Overl. oudere Drabbels- Klaassen; Pierre Thyssen; voor het geestelijk en tydelyk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Grego riaans. Maria v. Meljel en overl. fam.leden; tot b(jz. int. (K). Maandag: 8.00 T.e.v. de H. Naam van Jezus. Dinsdag: 19.00 Malhys Michels; voor de bedienaren van de kerk. Woensdag: 19.00 Voor het behoud van vrede en gerechtigheid. Donderdag: H. Callistus I. 19.00 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrijdag: H. Teresia van Jezus. 19.00 Als eerherstel aan het Godde lijk IlarL Gedurende de oktobermaand is er na de avondmis Rozenkransge bed behalve in het weekend. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 II. Mis op Pascalis; overl. ouders Van Soest-van Veghel; Leo Coppens (buurt); overl. ouders Sikes-Rutten; overl. fam. Madou-v.d. EisenGerrit Hermsen en overl. fam. Ilermsen-ten Haaf. Zondag: 9.30 II. Mis op Pascalis. Overl. oudere Jans-Verheggen; gest. jrd. Jan Zegers en Johanna Camps (Gem.koor). Maandag: 9.00 Hanneke van A reen- van Soest. Dinsdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw. Woensdag: 9.00 Tbt zekere intentie. 19.00 PI. Lof met Rozenkransgebed (Gem.koor). Donderdag: 9.00 Voor 'n zieke. Vrydag: 9.00 Gest. jrd. Tbon van Cuyck. Misdienaars: Za: 19.00 Lizette Jans sen. Gwenda Nielen en Linda Stam men (om 1830 op de pastorie zyn). Zo: 9.30 Susan Janssen, Maud Lepsi en Maud Kessels (om 9.00 op de pastorie zyn). Wo: 19.00 Judith Phi- lipsen en Susan Frederix. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dames koor). Overl. fam. Heetkamp- Hekking; Handrie Steeghs; Sjang Direks (buurt); jrd. Thei Philipsen. Zondag: 11.00 Hoogmis. Heren koor. Nel Veretappen-Stevens; Thei Classens (Blakt); Gerrit Bastiaans (vrienden); Thei Classens (Dep. Pe- tersstr.); te.v. het H. H art van Jezus en voor priesterroepingen. Woensdag: 9.00 H. Mis te.v. O.L. Vrouw (M); st Henrica v.d. Ven- Hagens. Vrydag: 9.00 H. Mis voor het wel zijn van onze parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Huub van Rhee; Dien Classens-Vissers,- jrd. Sjang van Kuyck; Tbon Classens; Hendri- ka Reljnders-Weys; Thei Strobos; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen- Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Al- tyd Durende Bystand (zy die of ferden). Misdienaars: Thys en Suzanne. Parochie Leunen 28e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dankbaar heid (M); Bert Jenniskens, echtgen. en overl fam. Jenniskens-Droesen; Wim Bouten; Mathys Litjens en echtgen.; jrg. Gerard Hendrickx; gest. jrd. overl. ouders Kusters- Dirckx en overl. kinderen; gest. jrd. overl. fam. Wilmsen-Verhcyen en dochter Lies. Zondag: 10.00 Hgm. als weekd. Wiel Willems (5); gest. jrd. Piet Loe- nen, echtgen. en Jan Loenen. 11.15 Herman van Leipsig. Marie van Leipsig-Wilms en zoon Frans. 14.30 Doopviering van Linsey Stevens. Maandag: 19.00 Lsm. pastoor Jac ques Haenen en oyerl. fam. Dinsdag: 19.00 Gest jrd. Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Woensdag: 19.00 Mndd. Wilhelmi- na Loonen, An toon en Bernard Loonen en beide echtgen., Johanna Verheyen-Loonen en echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: 19.00 Lsm. Piet de Louw. Vrijdag: II. Teresia van Jezus, maagd en kerklerares. 1390 Hoog mis b.g.v. 25-jarig huwelijk Piet Hee- sen en Tiny Heesen-Bergs. 19.00 Lsm. Le.v. H. Gerardus en O.L. Vrouw van Altijddurende Bystand (KJ); Harry Geurta. Misdienaars: Za: 19.00 Soi\ja Broers en Jenny Jenniskens. Zo: 10.00 Nanette v.d. Berg, Josine Geurts en Marieke Gomman.s; 11.15 Davy Leyendeckers en Jeroen Swinkels. Ma t/m vt 19.00 Kim Ber- kere en Marieke Gommana Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weys. Zo: 11.15 Harry Bovée. Gedoopt: Wouter Janssen, De Hoef 8 Rektoraat Heide Zondag: 28e Zondag door het jaar. 990 Hoogmis ggjg. Piet Spee; Truus v. Kempen (koll.); Fien Droesen- Janssen (koll.); overl. ouders Peeters-Janssen; jgt. Harrie Mom men; Grad Derikx en Nellie Claessens-Derikx. Misd.: Gys en Chiel Koenen. Donderdag: Gedachtenis van de H. Callistus, paus en martelaar. 9.00 H. Mis tot zekere intentie. Itektnraat Veulen 28e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Jan Verdel len; jgt. Harry v. Lipzig. Zondag: 10.30 Hoogmis voor Frans Hoogers en Rektorb Hoogers; 4e zwd. Gèrard Geelen; voor de vrede in de wereld. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 II. Mis voor de over ledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 II. Mis voor de overledenen. Vrydag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Yvonne Emonts en Annelie Reintjes. Misdienaars: Zo: Roy Smets en Ri chard Mulders. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Wiel de Rijck. Misd.: Anja v. Dyck en Wil Poels. Zondag: 10.30 In de feestloods; voor lev. en overl. leden van de kerk. Rui fare St. Oda; Teng Emonts; Mar- tien Willekens. Misd..- Ingrid en Nancy Arts. Dinsdag: 8.30 Jgt Henricus Verhaag. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Anna van Lankveld-Giesbers. Misd.: Robbert Windsant en Bjom de Mulder. Vrijdag: 8.30 Tien de Rijk. Kerk poetsen: Mevr. Van Tilburg en mevr. Poels-Thyssen. Oktober is naast Rozen krans maand ook de maand van de Wereldmissiezondag, dit jaar op 24 oktober. Wilt u er alvast aan denken! Rcktoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Welzyn van de pa rochie. Zondag: 10.00 Jgt. mevr. Van Vegchel-Peters. Dinsdag: 19.30 LVB t.g.v. Moede ravond. Woensdag: 19.00 Rozenhoedje bidden. Misdienaars: Za: Anke en Mark. Zo: Maaike en Karin. Lektoren: Za: Jan' Classens. Zo: Ma ria Lenkens-Ermens. Rcktoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Rouwens-Smits en zoon Jan; fam. Smits-Voesten en voor een goe de afloop van een operatie. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter v.d. Ven; v.b.i. en dank baarheid. 10.00 Hoogmis voor Leo Koopmans, Jaques Jeuken en overl. fam.; vader en moeder Van Dijck en kinderen van Kilsdonk-v. Sambeek en voor de overledenen van de Carmel. Woensdag: 9.30 H. Mis tav. de H. Jozef voor Jeu Custers en uit dank baarheid. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 10 oktober zal in het InteiVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. W. Weersma voorgaan in de dienst waarin de Maaltyd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.S. zondag 10 oktober is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep 'Heel de kerk, heel de wereld'. Thema van deze woord dienst is 'Solidariteit'. Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schutters veld, Bergweg. Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kindemevendienst. U bent van harte welkom. Rehobotli nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Gebouw Rehoboth: Cuppenped- je 2a Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst tel./fax 04709-87786. Kerkdiensten: Zondag 10 okto ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorgan ger: ds. N.A. de Vries, Elspeet Tydens de middagdienst is er kin deroppas. Na de middagdienst is er gezamenlijk koffiedrinken. Zon dagsschool voor kinderen tot 12 jr. om 16.00 uur. Bybel/Kontaktavond: Donder dag 14 okt. om 20.00 uur. Thema 'Vóór de hemelpoort en dóór de he melpoort'. Iedereen is welkom. De avond wordt gehouden aan het Cup- penpetlje 2a. 'n abonnement waard Op deze 'ansicht' uit Venray v, weleer zien we dat het voorste ge deelte van wat tegenwoordig de Leunseweg heet vroeger, rond de eeuwwisseling, Paterelaan heette De bomen stonden aan weerszjj de van de laan en liepen door aan de Patersstraat. Links op de foto is gedeeltelijk tt zien de smedery van Custers. Rechts achter de bomen en de ho ge muur de Paterskerk en links, niet zichtbaar het gymnasium. J. v.d. Putten Winkeldiefstal Dinsdagmorgen omstreeks 11.00 uur liepen een man en een vrouw, die kennelyk by elkaar hoorden, en vermoedelijk een spijkerbroek bij zich hadden die niet was betaald een kledingzaak aan de Grotestraat uit Het alarm ging af en het tweetal rende weg richting Schoutenstraat je, daarbij achterna gezeten door winkelpersoneel. Via de School straat ging het tweetal over het Ka pelaanspad via de Grote Markt naar het Mgr. Goumansplein waar de achtervolgers het spoor byster wer den. De zoekaktie van de gealar meerde politie had geen resultaat Snelheidskontrole Dinsdag hield de politie weer snelheidskontroles. Van 10.50 tot 12.20 uur werden op de Deumese- weg 201 voertuigen gekontroleerd; 34 reden te snel en de hoogste snel heid bedroeg 144 km per uur. Van 13.20 tot 14.10 uur werden op de Peelweg tussen Ysselsteyn en Vredepeel 189 voertuigen gekontro leerd. Daarvan reden er 34 te snel en de hoogste snelheid bedroeg 124 km per uur. Van 14.20 tot 14.35 werden op de Overloonseweg 116 voertuigen ge kontroleerd; 34 reden er te snel en de hoogste snelheid bedroeg 91 km per uur. Van 18.00 tot 18.45 werd op de Al bion straat gekontroleerd. Van de 78 voertuigen reden er 34 te snel en de hoogste snelheid bedroeg 90 km per uur. Wieldop gestolen Maandagmorgen ontdekte een bewoner van de Claudiahof dat van zijn personenauto een wieldop was ontvreemd. Diefstal bromfiets Een 18-jarige jongeman uit Over- loon had zijn bromfiets geplaatst bij de bushalte in Ysselsteyn. Hy had de bromfiets 'beveiligd' met een beugel en een kabelslot. Maar de be veiliging was niet voldoende want toen hij bij zijn bromfiets terug keerde vond hy alleen de resten van de sloten. Ook zyn bromfiets helm was verdwenen. Ledenvergadering Op 14 oktober a.s. zal er een le denvergadering gehouden worden in D'n Opstap, Prins Bernardstraat 12a te Venray. Het bestuur vraagt aan alle leden aanwezig te zyn, om dat er een nieuwe voorzitter en nieuwe bestuursleden gekozen zul len worden. De AAW-WAO Belangen Werk groep houdt weer spreekuur op 13 en 27 okt. a.s. in wijkcentrum 't Schöpke, Veltumse Kleffen 62A te Venray, van 14.00 tot 17.00 uur. Iedereen kan hier informatie ver krijgen op het gebied van sociale uitkeringen en gemeentelijke be lastingen en heffingen. Voor een bezoek aan dit meld punt kunt u kontakt opnemen met de heer J. Peeters, tel. 04780-85874. Er wordt dan met u een afspraak ge maakt voor verdere behandeling van uw klachten. De WAO Belangen Werkgroep Venray geeft o.a. informatie over: ziektewet,- uitkeringen; werkwyze GMD. GAK, ABP; gemeentelijke be lastingen; gemeentelijke heffingen; verlagen of stopzetten van uitkerin gen; aanvragen AWW-voorzienin- gen; beroepszaken; gedeeltelijke WAO-uitkeringen; passende arbeid by WAO en W W-uitkeringen; AAW- uitkeringen. De laatste jaren is er veel veran derd op het gebied van sociale uit keringen. Daardoor is het moeilyk te weten waar men precies aan toe is. Op dit moment staat de WAO sterk in de belangstelling en het is nog maar de vraag of de WAO-uit- kering in haar huidige vorm blyft. Programma vrijdag 8 okt: Brukske: Dv 3-Phoenix 1 a.19.30 Programma zaterdag 9 okt: Wetteling: Dl-Henzo Oikos 2 a. 16.30 Tellen: D3; scorebord: Dv; vlaggen: Jan Arts en Lowie Weys. D2-Henzo Oikos 4 a. 16.30 Tellen: Gerard Alaerds en Koen Campsteyn. D3-Grashoek a.14.45 Tellen: MC2. D4-Asterix a.14.45 Tellen: Lonneke Arts en Nadia v.d. Laar. Hl-Civitas 2 a.16.30 Tellen-. MA1. H2-Civitas 3 a.1890 Tellen: D4. MAl-Athos a. 13.00 Tellen: Annemiek Weys en Barbet Verhalle; fluiten: Anita Christiaans. MBl-Flash a.18.30 Tellen: Mark Berkhout; fluiten: D2. MB2-Hovoc 2 a.13.00 Tellen.- Jeanine Arts en Yvonne Spee; fluiten: Carina Houwen. JAl-Henzo Oikos a.18.30 Tellen: JC1; fluiten: D2. Zaalwacht: 12.30-17.00u: Nel Schol ten en Miriam Kersten; 17.00-21.00u: Mia Terwijn en Trea Cremere. Programma woensdag 13 okt: H.Panningen-Dv a.21.15 Meterik 1 - Heren 1 2-3 Heren 1, met Jo Janssen als nieu we trainer/coach, begon de kompe- tie met een uitwedstrijd bij Meterik 1. De eerste set was voor Meterik, mede door hun bekendheid met de kleine zaal en de goede verdediging. In de tweede en derde set was Rooyse VK sterker door een goede service en eigen passing (1-2). Hal verwege de vierde set moest Peter Camps uitvallen door een voetbles sure. Meterik kon profiteren van de verwarring bij Rooyse VK (2-2). De vyfde set was, na een laatste goed blok van Henri Peeters, duidelijk voor Rooyse VK (5-15). Hiermee was de eerste overwinning (2-3) in het nieuwe seizoen een feit. Een goede start die volgende week een vervolg moet krygen als het sterke Civitas op bezoek komt Sondemeljer 1 - Dames 1 3-1 Ondanks de winst in de eerste set kon Rooyse VK de wedstrijd niet in winst omzetten. Rooyse speelde in de drie volgende sets te nerveus om de tegenpartij te kunnen verslaan. Op het geroutineerde spel van Son- demeyer had Rooyse geen ant woord. In de laatste set verspeelde Rooyse een 11-3 voorsprong Sonde- meijer kwam steeds beter in het spel en wist Rooyse met goed gesla gen ballen te bedwingen. Aanrijdingen met gewonden Donderdagmiddag om 14.15 uur werd een 51-jarige fietser uit Merse lo op de Pelgrimslaan in Smakt door een passerende personenauto, bestuurd door een 37-jarige inwo ner van Holthees geraakt. De fietser kwam hierdoor ten val. Hy werd zo danig gewond dat hy voor behande ling naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Vrijdagmiddag omstreeks 14.15 uur vond op de kruising Stations weg-Klaproos een aanrijding plaats tussen een 30-jarige fietser uit Well en een personenauto bestuurd door een 33-jarige inwoonster. De fietser verleende geen voorrang aan de auto. die hy wel aan had zyn ko men, maar door het misgrypen van de handrem kwam hy niet tydig tot stilstand en werd door de auto ge schept De fietser werd voor behan deling van o.a. nekklachten naar het ziekenhuis vervoerd. Op ongeveer dezelfde hoogte op de Stationsweg vond vrijdagavond om 20.00 uur weer een aanrijding plaats. Een 25-jarige voetgangster liep langs de rybaan van de Sta tionsweg. In dezelfde richting reed een personenauto bestuurd door een 31-jarige inwoner van Aarden burg. De voetgangster stak zonder om te kyken de rybaan over en de bestuurder van de auto kon de da me niet meer ontwyken. Zy werd geschept door de auto en moest voor behandeling van verschillen de verwondingen naar het zieken huis worden vervoerd. Red Stars mist kans Het herenteam van Red Stars heeft de kans laten liggen om de leidng over te nemen in de eerste divisie. Na een voorsprong verloor het uiteindelijk in een wonderlijke wedstryd met 6-4 van Shot Wage- ningen. De achterstand op Shot bedroeg voor aanvang 3 punten. Hetgeen in hield dat met minstens 6-4 gewon nen moest worden. En in de begin fase leek dat alleszins mogelyk. Paul Comelissen won de eerste wedstrijd van de tot dan toe on geslagen kopman van Shot Hans de Boer. Vervolgens versloeg Jan He- sen de Wageninger Steeghuis (2-0). Ronald Bogaard kon de stijgende lijn niet vasthouden en verloor in drie games van Leeferink. Het dub bel Bogaard/Comelissen leek op een dikke nederlaag af te stevenen. Nadat de eerste game verloren ge gaan was met 21-13 liep het Venray- se duo een 17-12 achterstand op. Op miraculeuze wijze wonnen Bo- gaard/Comelisssen deze game en stormden in de derde game naar een 19-12 voorsprong. Om net met 22-20 de partij te winnen (1-3). Comelissen had de kans om te gen de op papier zwakste man Steeghuis de voorsprong uit te bou wen. Maar Comelissen verloor met 21-19 in de derde game zodat Shot terug kwam in de race (2-3). De volgende 2 partyen werden door Shot gewonnen (4-3), waarna Bogaard in een thriller zijn party wist te winnen. Na een matchpoint in de tweede game afgeweerd te hebben, kwam Bogaard in de derde game met 19-9 voor. Maar door ge brek aan concentratie kwam de te genstander terug. Pas by 20-19 kon Bogaard het beslissende punt sco ren (4-4). De laatste twee partijen werden echter verloren, zodat de Wageningse formatie met een 6-4 overwinning aan de haal ging. Ondanks een spektakulaire wed stryd werd wederom een ruime voorsprong niet omgezet in een ho ge uitslag. Hierdoor heeft Red Stars 5 punten achterstand op Shot. Za terdag tegen DOV uit Heerhugo- waard zal dus royaal gescoord moeten worden. Uitslagen: Heren: Shot 1-Red Stars 1 6-4 Red Stars 2-0kl 3 4-6 Red Stars 3-Irene 3 3-7 Helden 1-Red Stars 4 2-8 Red Stars 5-DVO 2 9-1 DVO 3-Red Stars 7 3-7 't Belke 4-Red Stars 8 5-5 Red Stars 9-'t Belke 5 9-1 Red Stars 11-Wap In 3 1-9 Dames: Red Stars 2-Schimmert 1 9-1 Jongens: Kluis 1-Red Stars 1 7-3 Red Stars 2-ATTC 1 2-8 Blue Star 2-Red Stars 4 2-8 Asterix 2-Red Stars 5 0-10 Red Stars 6-Maasbree 3 3-7 TTC 1-Red Stare 7 5-5 TTC 3-Red Stars 8 3-7 Red Stars 9-Asterix 4 0-10 Meisjes: Elsloo 1-Red Stars 1 6-4 Red Stars 2-Maasbree 2 8-2 Panningen 2-Red Stars 3 8-2 Koningslust 2-Red Stars 4 5-5 Red Stars 5-Maasbree 6 8-2 Afdelings-meerkampen in Venray Red Stars jeugd was de afgelopen twee weken weer suksesvol op deze eerste ronde. In totaal 11 spelers/ sters hebben zich geplaatst voor de regionale ronde te Baarlo op 28 nov. a.s. De geplaatsten waren 5 meisjes en 6 jongens en wel: Meisjes.- Simone Tbmlow, Susan Zegers, Judith Linders, Sabina Lar- mene, Loes Koenen. Jongens: Roel Zegers, Sander Ren kens, Jeroen Ren kens, Marty n Dehing, Stefan v.d. Donck en Ray- mon Larmene. De Horster atlete Helle Vullings, lid van Triathlonvereniging Venray. is sterk gedebuteerd op mondiaal niveau. Op de WK halve marathon in Brussel werd de Horsterse 52e in een tyd van 1 uur 15 minuten en 28 seconden. Ze verbeterde daar mee haar persoonlijk record met bijna twee minuten. Donderdag 7 okt: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Gerrü Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en Nieuws, aktualiteiten en het lokaal weerbericht Nabeschouwing reakties op het convenant van ha Vincent van Gogh Instituut. Vrydag 8 okt: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek nieuws in de middag met Gerrii Baten. 18.00-19.00u: 'Natuurlyk in de tuin Tuintips door tuin- en landschap sarchitekt Frits Ruyten. U kunt uw vragen zowel schriftelijk vooraf als wel mondeling gedurende het pro gramma aan Frits Ruyten voorleg gen! Adres: Raadhuisstraat 18, 5801 5801 MA Venray. Telefoon studie* 27269. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weerbe richt voor het weekeinde. 20.00-21.00u: Regio-pop. Zaterdag 9 okt: 12.00-14.00u: Weekendkalender. In formatie, evenementen, boeken nieuws, filmnieuws en radiovaka turebank. 14.00-16.00u: Cocktail. 16.00-18.00u: Jo on the road again. 18.00-19.00u: Peelgrass. 19.00-20.00u: Stopwatch - een voor uitblik op het sportgebeuren zondag Zondag 10 okt: 15 Jaar Venrayse Omroep Stichting Omroep Venray stelt de hele dag haar zendtyd ter beschikking van de jubilerende VOS. 10.00-1 l.OOu: H. Mis vanuit de kapel van het Vincent van Gogh Instituut lokatie Noordsingel. ll.00-13.00u: Verzoekplatenpro gramma voorafgegaan door openingswoord door voorzitter dhr Kooien. 13.00-14.00u: Klassieke muziek. 14.00-15.00u: Gevarieerd muziek programma. 15.00-16.00u: '78-toeren'. 16.00-17.00u: Houwen zo. 17.00-18.00u: 'Een internationaal programma!' 18.00-19.00u: Peelgrass. 19.00-20.00u: 'De deur staat open'. Maandag 11 okt: 12.00-13.00u: Omroep Venray op be zoek by Rank Xerox. 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Geril! p Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infof matie, lokaal nieuws en weer bericht. 20.00-21.00u: Peelgrass, Country- muziek lokaal en internationaal j met veel informatie. Dinsdag 12 okt: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek nieuws in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Lokaal nieuws en weerbericht. 20.00-21.00u: Rock and Roll all fla vors. Muziek uit de jaren 50. Woensdag 13 okt: 13.00-14.00u: Varia. 14.00-15.00u: Na tweeën. Muziek en nieuws in de middag met Gerrit Baten. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weer bericht. 20.00-21.00u: Verzoekplatenpro gramma met o.a. het "Ven rods ke tierke'. 21.00-22.00u: Muzikaal thema-pro gramma presentatie VOS. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de FM 90.2 Mhz. en via de kabel op 102.6 Mhz. Voor in formatie kunt u schryven of bellen naar: Cees Matthijssen, Denne- noord 18. 5801 SV Venray. tel 04780-13656, fax 04780-87598. Buitenverlichting gestolen Een inwoonster deed aangifte van diefstal yan haar buitenlamp van de gevel aan de achterzijde van haar woning aan Dennenoord. Een inwoner deed aangifte van diefstal van twee spaarlampen die uit de fitting van zyn tuinhui# aan Dennenoord waren gedraaid. Een inwoner deed aangifte van lielstal c.q. vernieling van twee bui tenlampen van zyn woning aan de Schoolstraat

Peel en Maas | 1993 | | pagina 18