Aktie 'Tankslag' Bekendmaking verkeersmaatregelen NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY commissies commissies Commissie algemene zaken Commissie openbare werken Commissie sociale zaken Openstelling automobiel bedrijven Bouwvergunning aangevraagd Ingekomen Bouwaanvragen Bekendmaking Geen auto- en fietsverkeer op begraafplaats Bekendmaking wet milieubehe wet milieubeheer t milieubeheer Bouwvergunning verleend Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwvergunning verleend PEEL EN MAAS Donderdag 7 oktober - Pagina tj RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer-' king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be- vorde/ing toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10100-11.00 uur ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten. vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk, akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Tydens de vergadering van 28 september jl. heeft de gemeente raad van Ven ray besloten geld be schikbaar te stellen voor de uitvoering van de Aktie Tmkslag. De nog aanwezige ondergrondse olietanks die niet meer in gebruik zijn vormen een bedreiging voor onze bodem en het grondwater. Daarom moeten deze tanks gesa neerd of verwijderd worden. Om verontreiniging en onnodige hoge kosten in verband met bodemsane ring te voorkomen is een Aktie Tmkslag hoognodig. Sinds 1 maart 1993 is het Besluit Opslaan in Ondergrondse Tknks (BOOT) in werking en is iedereen verplicht een niet in gebruik zijnde tank te laten saneren door een er kend saneringsbedryf. Het is ook een verplichting om de gemeente over het bestaan van de tank in te lichten. Ook een nog in gebruik zijnde olietank moet by de gemeen te worden aangemeld. Dit kan via het 'meldingsformulier Besluit op slaan in ondergrondse tanks' van het Ministerie van VROM dat ver krijgbaar is by de gemeente. Via de ze weg informeert de gemeente u over de voortgang van de Aktie Tankslag. De Aktie Tmkslag houdt in dat men de niet in gebruik zijnde on dergrondse olietanks op een milieuverantwoordelyke wyze on schadelijk laat maken. Iedereen die een dergelijke tank heeft is op basis van BOOT verplicht deel te nemen aan een Aktie Tmkslag. In het buitengebied is de gemeen te reeds begonnen met de inventa risatie van de ondergrondse tanks. Binnenkort zal de inventarisatie in de overige delen van de gemeente van start gaan. SANERINGSKOSTEN De kosten voor het verwijderen of schoonmaken van de tank moet de eigenaar zelf betalen. Een grote deelname aan de Aktie Tankslag kan een forse korting op de kosten opleveren. By individuele sanerin gen kunnen deze overigens varië ren van 1000 tot 1700 gulden. De gemeente zal een erkend sane ringsbedryf inschakelen dat ver antwoord de saneringen kan uitvoeren. SUBSIDIE Tbt het instellen van de subsidie regeling werd besloten voordat BOOT van kracht werd met als be doeling de burgers te stimuleren deel te nemen aan de Aktie Tankslag. Nu het verplicht is om deel te nemen aan de aktie vormt de subsidie een tegemoetkoming in de kosten. Er is een maximaal be drag beschikbaar voor de subsidie verlening. De verdeling van dit bedrag vindt plaats aan de hand van een aantal gesaneerde tanks. Het maximale bedrag dat kan wor den uitgekeerd is ƒ300,- per tank. Afhankelyk van het aantal meldin gen en de verruiming van de subsi dieregeling zal het feitelyke subsidiebedrag aanzienlek lager komen te liggen. RANDVOORWAARDEN Om in aanmerking te komen voor de subsidie moet aan een aan tal voorwaarden worden voldaan: - De subsidie wordt alleen verstrekt indien de aanvrager kan aanto nen dat de tank gesaneerd is con form de eisen uit het BOOT. Dit kan door middel van het overleg gen van een KIWA-certificaat. Al leen dan heeft de gemeente een garantie dat de sanering zorgvul dig is uitgevoerd. - De subsidie is in beginsel van toe passing voor gesaneerde onder grondse olietanks vanaf 1 januari 1992 en alle saneringen in het ka der van de Aktie Tmkslag. - De subsidie wordt verstrekt aan degene die een niet milieuvergun- ningplichtige ondergrondse olie tank saneert of reeds heeft gesaneerd. Uitgesloten worden de milieuvergunningplichtige onder grondse olietanks. Om in aanmer king te komen voor subsidie dient de aanvrager als eigenaar van een tank by de bedrijfswoning aan te tonen dat de tank alleen voor huishoudelijk gebruik is ingezet. Een bedryf kan wel deelnemen aan de Aktie Tankslag. Het krijgt dan weliswaar geen subsidie maar kan wel in aanmerking komen voor de kwantumkorting. - Al naar gelang u de tank laat ver wijderen of saneren gelden ver schillende subsidiebedragen. Als u de tank laat verwijderen komt u in aanmerking voor het gehele be drag dat voor de subsidie per tank wordt vastgesteld. Als u de tank al leen laat reinigen zonder deze te verwijderen krygt u 2/3 van dat bedrag. Vanuit milieu-oogpunt heeft het verwijderen de voorkeur ofschoon het duurder is. VERDERE INFORMATIE De uitbetaling van de subsidie vindt achteraf plaats zodra alle deel nemers aan de Aktie Tankslag be kend zyn. Heeft u uw tank na 1 januari 1992 gesaneerd dan komt u wellicht in aanmerking voor de subsidie. Een aanvraag voor subsi die kunt u indienen met behulp van een 'aanvraagformulier subsi die Aktie Tknkslag' dat by de ge meente kan worden verkregen. De burgers die zich aanmelden voor de Aktie Tmkslag dienen het 'meldingsformulier Besluit opslaan in ondergrondse tanks' in te vul len. Doordat zy meedoen aan de ak tie hoeven zij niet apart een aan vraag voor subsidie in te dienen. U wordt via de gemeentepagina over het verdere verloop van de Alt- tie Tankslag op de hoogte gehou den. Heeft u specifieke vragen over het invullen van de formulieren (meldingsformulier Besluit opslaan in ondergrondse tanks, enquetefor- mulie Olietank en aanvraagformu lier subsidie Aktie Tankslag) dan kunt u kontakt opnemen met de onderafdeling milieuwbeheer van de gemeente Venray. Op maandag 11 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie algemene za ken. aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Vaststelling verslag vorige ver gadering d.d. 13 sept. 1993. 5. Gewestaangelegenheden. R Stand van zaken regionale politie. 7. Nota Gewest Noord-Limburg in zake Regionalisering van de Brandweerzorg in Noord- Limburg 8. Nota inzak w\jziging statuten 'stichting CAI Venray'. 9. Jaarverslag bestuurscommissie begraafplaats. 10. Nota inzake Europese struk- t uurfondsen/doelstelling 5b. lOaOntwerp-ruadsvoorstel inzake plaatsing speelautomaten. 11. Rondvraag en sluiting Donderdag 7 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie openbare werken, aanvang 18.00 uur in het gemeentehuis. Wegens gebrek aan voldoende agendapunten gaat de geplande vergadering van de commissie on derwas, jeugd, sport en rekreatie van 7 oktober 1993 niet door. Op maandag 11 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie sociale za ken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Verslag van de op 6 juli 1993 ge houden vergadering. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Bespreking gewestaangele genheden. 5. Nota inzake evaluatie Bijzondere bystand. 6. Nota inzake jaarverslag budget- projekt 1992. 7. Nota inzake voorlichting en pre ventie by financiële problemen. R Nota inzake verificatie- en kon- trolebeleid afd. Sociale Zaken. 9. Rondvraag Met brief van 27 augustus 1993 heeft het gemeentebestuur het ver zoek van de Venrayse Automobiel en Garagebedrijven (VAG) ingewil ligd om de bedoelde bedrijven - in het kader van de aktie Roncije Ven ray - op zondag 10 oktober 1993 ge opend te mogen in de zin van de Winkelsluitingsweg 1976. Volledigheidshalve wordt hierbij bekend gemaakt dat ook de niet by de VAG aangesloten automobiel- en garagebedrijven op die dag geopend mogen zyn. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een carport aan de Gratenstraat 11 te Venray tn.v. H.M.W. Siebers; het bouwen van een carport aan de Goetzenhof 7 te Oostrum tn.v. M.J.M. van Bommel; het vergroten van een woning aan de Castelostraat 19 te Casten ray tn.v. G.GH. Dinghs-, het bouwen van een woning aan de Hoopweg te Venray tn.v. RJ. van Benschop. Rozemarijn 1 te Venray; het plaatsen van een terras overkapping aan de Hoeveweg 16 te Venray tn.v. J.AM. Jansen; het bouwen van een woning en bedrijfsgebouw aan de Haag 5 te Merselo tn.v. J.M. Michels; het bouwen van een carport aan de Gratenstraat 13 te Venray tn.v. J. Barents; het bouwen van 10 woningen aan de Buitenhof te Oostrum tn.v. Bouwbedrijf Raedts BV, Postbus 5014 te Venray. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 oktober 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer, kamer 107 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray. 7 oktober 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit van 5 oktober 1993 waarby besloten is tot een aantal verkeers maatregelen die verband houden met invoering van het betaald par keren in het centrum van Venray. De maatregelen betreffen in hoofd zaak het navolgende: - aanpassing van de rijrichting op de Kempweg tussen De Gouden Leeuw en de Merseloseweg en de aansluitende Merseloseweg tot aan het straatje voor de schouwburg; - aanwijzing van de Merseloseweg vanaf de aansluiting met de De ken Thielenstraat tot doodlopen de weg; - instellen van éénrichtingsverkeer op de rijbaan Blekersveld; Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een garage aan de Boterbloem 74 te Venray tn.v. J.G.M. Schuurs; het veranderen van een wo ning aan de Kogeldistel 38 te Ven ray t.n.v. R Swinkels; het bouwen van een woning aan de Wijnruit te Venray tn.v. H. Goemans, Fr. v. Bynenstraat 14, Overloon; het bouwen van een woning aan de Wijnruit te Venray tn.v. N. Alofs, Etudestraat 13; het bouwen van een woning aan de Ridderspoor te Venray tn.v. G. Gerrits, Etudestraat 44; het bouwen van een byenhut aan de Spurkt tn.v. H. Kryszat Knopkruid 27; het bouwen van een woning aan de Vredeweg 2a te Vredepeel tn.v. Th.G. Kooter, Vredeweg 2a; het bouwen van een berging aan de Pinksterbloem 14 te Venray tn.v. R.C.A. Swakhoven; het bouwen van een woning aan de Ranonkel tn.v. H.A.F.P. de Visser, Hondsdraf 4. Venray, 7 oktober 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, - omdraaien van de voorrangsre gels op de kruising Langstraat- Paterslaan-Langeweg zodanig dat het verkeer op de Langstraat voor rang heeft op het kruisende verkeer; - instelling van een verplichte rij richting voor voertuigen langer dan 8 meter, komend over de Langstraat vanuit het centrum,- - instellen van een parkeerzone door plaatsing van borden E9 op/naby de navolgende wegvalt- ken: De Omloop; De Schakel; de parkeerhavens langs de westzijde van De Gouden Leeuw; de zuidzij de van de Wilhelminastraat tus sen Julianasingel en Pr. Hendrik straat; - aanduiden westelijke rijbaan van De Gouden Leeuw als doodlopen de weg; - intrekking van de parkeerzone (blauwe zone). Venray, 5 oktober 1993 burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Voor nadere informatie over deze verkeersmaatregelen kunt u zich wenden tot de afdeling openbare werken van de gemeente Venray, by welke afdeling het besluit ter inzage ligt Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt beroep aantekenen by de Kroon. Het beroepsschrift dient te worden gericht aan de Koningin en moet worden ingediend by de Com missaris van de Koningin. Burgemeester en wethouders van Venray, brengen hierbij ter algeme ne kennis dat by besluit van de raad van deze gemeente d.d. 28 sep tember 1993 is vastgesteld de 'Ver ordening Samenlevingsregister Venray'. «lat» m Deze verordening ligt vanaf he den gedurende drie maanden voor eenieder ter inzage in het gemeen tehuis, kamer 024, Raadhuisstraat 1 te Venray. De verordening treedt in werking met ingang van 1 okto ber 1993. Venray, 28 september 1993 burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris In de Verordening op de gemeen telijke begraalplaats Boschhuizen is bepaald dat motorry tuigen en fietsen niet op de begraalplaats wor den toegelaten. Dit in verband met piëteit, de handhaving van de rust op de begraalplaats en om te voor komen dat over de graven gereden wordt De grote poort zal voortaan voor autoverkeer van bezoekers gesloten zyn; toegang is dus alleen mogelijk via de kleine poort. Alleen voor het vervoeren van planten en andere benodigdheden voor het grafonder houd kan eventueel van een fiets gebruik worden gemaakt. Houders van een invaliden- parkeerkaart kunnen wel op de be graafplaats worden toegelaten. In dat geval kan tydens werkuren (van 8.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur) worden aangebeld via de bel bij de poort, waarna de beheerder de poort zo spoedig mogelijk zal ope nen. Het is ook mogelyk om met de beheerde vooraf telefonisch een af spraak te maken (tel. 88329). Onttrekking aan het openbaar ver keer gedeelte Scheiweg te Leunen Burgemeester en wethouders van Venray, brengen ter openbare ken nis dat zy voornemens zyn aan de raad vafi de gemeente Venray het voorstel te doen tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Scheiweg te Leu nen, kadastraal bekend gemeente Venray sectie O nr. 294. Het betrok ken weggedeelte, met een lengte van ca. 250m, is gelegen tussen Houbenweg en het perceel Schei weg 31. Het betreffende voorstel ligt met bybehorende tekening nr. 12662, waarop het te onttrekken gedeelte is aangegeven, met ingang van 7 ok tober 1993 gedurende 14 dagen ter inzage in kamer 2.47, afdeling open bare werken gemeentehuis Venray. Belanghebbenden kunnen gedu rende genoemde termyn bezwaren tegen het voorstel indienen by de gemeenteraad van Venray. Venray. 7 oktober 1993 burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris VERGUNNINGAANVRAGEN Een groot aantal bedryven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwerp-beschikking; beschikking; bij iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy voor nemens zyn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap Rops, Timmer- mannsweg 86, 5813 AP te Ys- selsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een rundvee- houdery, gelegen aan de Tim- mermannsweg 86 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten die nodig zyn in het belang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 7 tot 21 oktober 1993 (bezwa- rentermyn) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermyn kun nen de stukken ook, na telfonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na de bezwarentermyn tot het einde van de beroepstermyn ter inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermyn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- telyk worden ingediend by burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa rentermyn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. Tevens kan een ieder by die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlyke gege vens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wyze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelykerwys niet in staat te zijn geweest, zyn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Venray, 7 oktober 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelyke ordening en milieu Kennisgeving beschikkingen Het Dagelyks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg maakt, ge let op artikel 7b, tweede lid, van de Wet verontreiniging oppervlaktewa teren juncto artikel 14.3, tweede lid, en artikel 13.22 van de Wet milieu beheer, mede namens het college van burgemeester en wethouders van Venray. bekend dat zy vergun ning hebben verleend aan: 1. Maatschap Schoenmakers- Jacobs VB, Den Tiel 6, 5815 EE te Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een pluimvee- houdery gelegen aan Den Tiel 6 te Merselo. 2. Th. Clephas, Jaegerhofweg 8 5814 AL te Veulen voor het oprichten en in werking heb ben van een varkens- en kony- nenmestery, gelegen aan de Jaegerhofweg 8 te Veulen. 3. Maatschap Verstappen-Peelen, Gunhoekweg 8, 5808 AP te Oir- lo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning voor een varkensfokkery, gelegen aan de Gunhoekweg 8 te Oirlo. Burgemeester en wethouders heb ben de vergunning verleend onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking en alle ove rige op het verzoek betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 7 oktober tot 7 november 1993 (bezwarentermyn) ter inzage en wel: op het kantoor van genoemd zuiveringsschap, Maria Theresi- alaan 99 te Roermond op werk dagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur (afd. Vergunningen en Handhaving); in het gemeentehuis, Raad huisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur, alsmede na telefonische af spraak (04780-23439), elke don derdag van 1630 tot 19.30 uur. Tydens de bezwarentermyn kan by de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de ontwerp-beschikking ty- dig bezwaren hebben ingediend. Ook degenen die om gegronde rede nen niet in staat zyn geweest be zwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afde ling voor de geschillen van bestuur. Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Na afloop van de bezwarenter myn wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum be roep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorzie ning te treffen. Het verzoek tot schorsing of het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 25.00 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Venray, 7 oktober 1993 Roermond. het Dagelyks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg, Venray, het college van burgemeester en wethouders van Venray. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrft indienen en wel binnen der tig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het vergroten van een garage/ berging aan de Pinksterbloem 45 te Venray tn.v. LJ.G. Lucassen; het bouwen van een loods en opslag aan de J. van Wyttenhorst- weg 18 te Vredepeel t.n.v. RJ. van Duynhoven; het bouwen van een garage aan de Oude Oostrumseweg 9 te Venray tn.v. G.J. Barents; het overkappen van sleufsilo's aan de Deumeseweg 182 te Ys selsteyn tn.v. Pluimveebedryf F. Jenniskens; het overkappen van een terras aan de Klaproos 57 te Venray tn.v. L.G. Hiep; het uitbreiden van een wo ning aan de Spiekert 12 te Heide tn.v. G.L.M. Michels; het bouwen van een mest- loods aan de Meerloseweg 7 te Oirlo tn.v. Zanders Pluimveebedryven, Zandhoek 13a-, het wyzigen van een winkel pand aan de Schoolstraat 11 te Ven ray tn.v. Gebr. Van Dooren, De Dellenstraat 6 te Venray; het uitbreiden van een wo ning aan de Ranonkel 5 te Venray tn.v. Marcel Muyres Venlo, Postbus 46 te Venlo; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Juliansingel 34a te Venray tn.v. S. Boyaciyan. Venray, 7 oktober 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Z(j die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een tuinhuis je aan de Hagelweg 22 te Venray t.n.v. J.H.T. Brueren; het bouwen van een volière/ tuinhuisje aan het Grootdorp 40 te Merselo t.n.v. J.J.G. van Meyel; het bouwen van een tuinhuis je aan de Randenrade 72 te Oostrum tn.v. W.F.P. van Keysteren; het bouwen van een dakkapel aan de Adelbertweg 48 te Venray t.n.v. T.J.P. Hendrix, Adelbertweg 48. Venray, 7 oktober 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 1 oktober 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het uitbreiden van een 1» dryfsgebouw aan de Timmer mannsweg 100 te Ysselsteyn, tn.v- PJ.M. Verhoeven. Venray, 7 oktober 1993 De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.AB. Waals

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16