Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie maatschappelij ke zaken Commissie economische zaken Commissie milieu «>4o Commissie openbare werken Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Ingekomen Bouwaanvragen Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwvergunning verleend Meer gemeente praat op pagina kerkelijke diensten. "SM o M Qo 5Ho Grondwaterwet ei d a; te D 1. 2 3. 4 5, 6. 7. 8, 9. li I e< di ki O M D 1. 2. 3. 4. 5. Donderdag 30 september - Pagina 16 Wegens gebrek aan voldoende agendapunten gaat de geplande vergadering van de commissie on- derwijs, jeugd, sport en rekreatie van 7 oktober 1993 niet door. Teneinde te voldoen aan de for mele termijnen stelt de voorzitter voor twee concept-raadsvoorstellen via een schriftelijke procedure af te handelen. Mij gaat er daarbij van uit dat de commissieleden over de ze formele besluiten geen inhoude lijke discussie noodzakelijk achten. Het gaat om de volgende voor stellen: 1. Concept-raadsvoorstel inzake bui tengebruikstelling van de gehele westvleugel aan de Tinnegie terstraat van basisschool Co- ninxhof. 2. Concept-raadsvoorstel inzake vaststelling overzicht gewenste ver meerdering van voor blijvend ge bruik bestemde huisvestingsvoor zieningen t.b.v. het basisonderwijs voor de periode 1995 tot en met 1997. Voor vragen over deze concept- raadsvoorstellen alsmede voor een eventueel commentaar kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de sekretaris van de commissie, de heer J. Brueren, tel. 04780-23355. Overigens wordt de vergadering van donderdag 4 november in ver band met de begrotingsbehande ling verschoven naar donderdag 11 november, aanvang 18.00 uur. Op dinsdag 5 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie maatschap pelijke zaken, aanvang 18.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Verslag vorige vergadering (6 j u- li 1993). 4. Ingekomen stukken. 5. Gewestzaken: agenda van het portefeuillehoudersoverleg Volksgezondheid en Welzijn van 1 okt. 1993. 6. a. Jaarreking 1992 en begroting 1994 van NLW-bedrijven; b. Jaarrekening 1992 stichting al gemene reserve gemeentelijke bijdragen sociale werkvoor ziening. 7. Subsidieverzoek Arbeidsrehabi- litatieprojekt 8. Jaarrekening en jaarverslag 1992, begroting en werkplan 1994 en stichting RISC. 9. Jaarverslag 1992 GGD Noord- Limburg. 10. Rijksnota Geestelijke Gezond; heidszorg ('Ondere Anderen') en stand van zaken Vincent van Gogh Instituut. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Op dinsdag 5 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie economi sche zaken, aanvang 18.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Vaststelling van het verslag van 1 juni 1993. 5. Concept raadsvoorstel met be- trekking tot het beschikbaar stellen van krediet van ƒ100.000,- in de kosten van ac quisitie Nestlé. 6. Europese Structuurfondsen/ doelstelling 5b. 7. Rondvraag en sluiting. Op woensdag 6 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie milieu, aan vang 18.00 uur in het gemeente huis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag d.d. 1 sept. 1993. 5. Ingekomen stukken en medede lingen. 6. Aanpassing legesverordening 1984, onderdeel Hinderwet 7. Versterking van de milieusamen- werking in het Gewest 8. Rondvraag. Donderdag 7 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie openbare werken, aanvang 18.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag vergadering 2 sept. 1993. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Betaald Parkeren. 8. Verkeersmaatregelen. Advies wordt oixder voorbehoud van b. en w.-behandeling d.d. 5 okt. 1993 gevraagd over de volgende maatregelen: 1. Aanpassing ver- keerscirculatie n.a.v. inrichting parkeerterreinen De Gouden Leeuw en Blekersveld voor be taald parkeren met achteraf be talen en wijziging voorrangs situatie kruispunt Lanstraat/ Langeweg/Patersstraat. 2. Instel len van zones voor parkeren door uitsluitend vergunning houders. 3. Intrekken blauwe- zone maatregel. 9. Overeenkomsten inzake nieuwe regelingen tussen provinciale nutsbedrijven en gemeenten. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Op maandag 4 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, aan vang 18.00 uur in het gemeen tehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken. 4. Jaarverslag 1992 Woningbouw vereniging Noord-Limburg. 5. Ter informatie het vooront werp-raadsvoorstel Werkpro gramma Volkshuisvesting. 6. Vaststelling verslag van de ver gadering van 6 sept. 1993. 7. Gewestelijke zaken. 8. Raadsvoorstel inzake het Struc tuurplan Venray, fase 1: Wo ningbouw op korte termyn; Deelrapport: Venray. 9. Raadsvoorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit tb.v. het bouwen van een hou topslagloods met bedrijfswo ning aan de Ysselsteynseweg door J.E Maessen, Ysselsteynse weg 84 te Ysselsteyn. 10. Lijst aandachtspunten cie-ROV. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge- meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een serre aan de Wilhelminastraat 13 te Venray t.n.v. E.M.Th.J. Wolters; het bouwen van een woning aan de Ringweg te Venray tn.v. R. Waayenberg, Pavanestraat 86; het veranderen van een werk plaats/opslag aan de Stationsweg 120 te Venray t.n.v. P. Reintjes, Leunseweg 24; het bouwen van een garage aan de Van Berlostraat 5 te Leunen t.n.v. fam. Van Dyk; het plaatsen van een gedeelte lijke terrasoverkapping aan de Fr. Michelsstraat 22 te Venray t.n.v. P.F.H. Berben; het bouwen van een machine- loods/mestput aan de Moostdyk 14 te Ysselsteyn tn.v. Gebr. Van Neei*van; het bouwen van een opslag ruimte aan de Mgr. Ilanssenstraat 17 te Oostrum tn.v. M. Derks, Vloe- teind 41 te Veldhoven; het bouwen van een garage aan de Hoebertweg 3 te Venray tn.v. Th. Vollenberg, Deurneseweg 40 te Heide; het bouwen van een garage aan de Westsingel 66 to Venray tn.v. H.J.W. Herzfeld; het uitbreiden van een wo ning aan Dennenoord 7 te Venray tn.v. L. Weys; het veranderen van een woon huis/kapsalon aan de Heidseweg 41 te Heide tn.v. S. Gielens. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Theo Janssen Ysselsteyn on roerend goed bv, Pottevenweg 7, 5813 BJ Ysselsteyn voor het oprich ten en in werking hebben van een metaalbewerkingsbedrijf, gelegen aan Keizersveld 32 te Venray; Allers Bedrijfswagens bv, Paul Burgmanstraat 1, 5800 AD te Ven ray voor een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning voor een herstelinlichting voor mo torvoertuigen, bestemd voor het herstellen van vrachtwagens waar bij gebruik wordt gemaakt van een autogeen en elektrisch lasapparaat en diverse andere elektromotoren met een vermogen van meer dan 1.5 kW, gelegen aan de Paul Burg manstraat 1 te Venray; Maatschap Houwen, Brem- menkamp 14, 5808 AD te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Bremmenkamp 14 te Oirlo; Maatschap Van Dijck, Moost dyk 13, 5813 AV te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Moostdyk 13 te Ysselsteyn. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 107, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 30 oktober 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schoreing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschilft indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschilft binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een tuinhuis je aan de Pinksterbloem 49 te Ven- ray tn.v. E.M.G.G. van Roon. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 28 september 1993 voor de onder staande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het uitbreiden en veranderen van Zwakzinnigen Paviljoen 'de Vel- lu' te Oostrum tn.v. St Nieuw Spraeland, Wanssumseweg 15. Ik' burgemeester van Venray, dra. .J.EII.A.B. Waals VERGUNNINGAANVRAGEN Een groot aantal bedrijven en in richtingen is verplicht om ingevol ge de Wet milieuwbeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden mi lieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De normale procedure ingevolge de Wet milieubeheer bestaat uit 2 verschillende stappen: ontwexp-beschikking; beschikking; bij iedere stap wordt het besluit op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieuwbeheer bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer). Ontwerp-beschikki ngen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voor nemens zijn vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap Dobbe, Kempkens- berg la, 5813 AE Ysselsteyn voor het uitbreiden of wyzigen van een varkens- en rundvee houderij gelegen aan de Kemp- kensberg la te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De ontwerp-besehikking en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 30 september tot 30 oktober 1993 (bezwarentermijn) in het ge meentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens de bezwarentermijn kun nen de stukken ook, na telfonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Bovendien liggen alle relevante stukken na de bezwarentermijn tot het einde van de beroepstermijn ter inzage in het gemeentehuis tij dens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Tydens de bezwarentermijn kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Een ieder wordt na telefonische afspraak (tel. 04780-23439), gedurende de bezwa- renteimijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van de de beschikking van ge dachten wisselen. Tevens kan een ieder bij die gelegenheid, monde ling bezwaar inbrengen tegen de ontweid-beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Alleen degenen die bezwaar heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zyn geweest, zijn la ter tot het instellen van beroep ge rechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrich ting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Voorwaarde hier voor is dat redely kerwijs moet wor den aangenomen dat de verande ringen geen of uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de gevolgen voor het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er mel dingen zijn ingekomen van: 1. J. Wismans voor het verande ren van het puttenplan t.b.v. een spoelsysteem voor een var kenshouderij gelegen aan de Lollebeekweg 45 te Castenray. 2. M. Rongen voor het vernieuwen van een loods gelegen aan de Deurneseweg 132 te Ysselsteyn. 3. Maatschap Peters voor het ver plaatsen van een mndveestal en voedersilo gelegen aan de Timmermannsweg 130 te Ys selsteyn. 4. Maatschap Reijnders-Willems- sen voor het veranderen van een stal voor een pluimveehou derij gelegen aan de Lollebeek weg 33 te Castenray. 5. W. Michels voor het renoveren van een varkensstal gelegen aan de Haag 5 te Merselo. 6. W. Michels voor het gewyzigd uitvoeren van een biggenbatte- ry gelegen aan de Haag 5 te Merselo. 7. L. Philipsen voor het wyzigen van een varkensstal gelegen aan de Ringweg 12 te Ys selsteyn. 8. Th. Jacobs/M. Cox voor het ver anderen van eigenaar (de nieu we eigenaar is Th. Jacobs) van een vleeskalverenbedrijf gele gen aan de Lollebeekweg 11 te Castenray. 9. Maatschap Pouwels-Egelmeers voor w\jzigen van de opslag/ber ging voor een varkenshouderij gelegen aan de Pauwweg 12 te Oirlo. 10. Maatschap Wilmsen voor het veranderen van de stalindeling van een varkenshouderij gele gen aan de Kempkensberg 2a te Ysselsteyn. 11. M. Broekbroek voor de bouw van een silo gelegen aan de Veu- lensewaterweg 17 te Veulen. De meldingen kunnen worden in gezien van 30 september tot 30 ok tober 1993 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Amvb-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieuwbeheer (artikel 8.40) is bij algemene maatregel van bestuur (arnvb) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de ver gunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het be lang van de bescherming van het milie. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er amvb- meldingen zyn ingekomen van: 1. C.J.G. van Thiel voor het oprich ten van een horecabedrijf (Cafe taria van Thiel) in het kader van het Besluit horecabedrijven mi lieubeheer, gelegen aan de Ma- thiasstraat te Castenray. 2. P.J. Hermsen voor het van toe passing worden van het Besluit horecabedrijven milieubeheer op een reeds opgericht horeca bedrijf (Pannekoekenrestau- rant De Koeckerye) gelegen aan de Grote Markt 1 te Venray. 3. Y. Cekic voor het van toepassing worden van het Besluit horeca bedrijven van milieubeheer voor een reeds opgericht hore cabedrijf (L' Arena) gelegen aan de Henseniusstraat 7 te Venray. 4. P. Smits Dakbedekkingen voor het uitbreiden of wijzigen van een inrichting voor de opslag van goederen, dan wel het ver anderen van de gebezigde werk wijze in het kader van het Besluit opslag goederen milieu beheer gelegen aan de Veldstraat 22 te Merselo. 5. J.F. Maessen voor het oprichten van een inrichting voor de opslag van goederen in het ka der van het Besluit opslag goe deren milieubeheer gelegen aan de Ysselsteynseweg 84 te Ys selsteyn. 6. J.W.J. Philipsen voor het uit breiden of wyzigen van een melkrundveehoudery, dan wel het veranderen van de gebezig de werkwijze in het kader van het Besluit melkrundveehoude- rijen milieubeheer gelegen aan de Carmelietenstraat 2 te Smakt. 7. Atebe Garage BV voor het uit breiden of wyzigen van een her stelinrichting voor motorvoer tuigen dan wel het veranderen van een daarin gebezigde werk wijze in het kader van het Besluit herstelinrichting voor motorvoertuigen milieubeheer gelegen aan de Oude Oostrum- seweg 4 te Venray. De meldingen kunnen worden in gezien van 30 september tot 30 ok tober 1993 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De stukken kunnen ook, na telefoni sche afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Venray, 30 september 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieu WET MILIEUBEHEER, WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN Kennisgeving beschikkingen Het Dagelijks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg maakt, ge let op artikel 7b, tweede lid, van de Wet verontreiniging oppervlaktewa teren juncto artikel 14.3, tweede lid. en artikel 13.22 van de Wet milieu beheer, mede namens het college van burgemeester en wethouders van Venray, bekend dat zy vergun ning hebben verleend aan II. Pee tere. Heidsepeelweg 47 voor een vergunning: ingevolge de Wet verontreini ging oppervlaktewateren voor het lozen van bedrijfsafval water afkomstig van het mestlïltratie- systeem bij het zeugenbedryf gelegen aan de Heidsepeelweg 47 te Ysselsteyn, via de gemeen telijke riolering en de rioolwa terzuiveringsinstallatie (rwzi) Ysselsteyn op oppervlaktewater (ingeschreven onder nummer V93-43); ingevolge de Wet milieubeheer voor het veranderen van de in richting met en het in werking hebben (artikel 8.1, lid 1) van een Haflo Filtreer systeem voor een fokzeugenbedrijf gelegen aan de Heidsepeelweg 47 te Ys selsteyn (ingeschreven onder nummer 15/93). Burgemeester en wethouders heb ben de vergunning verleend onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking en alle ove rige op het verzoek betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 30 september tot 30 oktober 1993 (bezwarentermijn) ter inzage en wel: op het kantoor van genoemd zuiveringsschap, Maria Theresi- alaan 99 te Roermond op werk dagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur (afd. Vergunningen en Handhaving); in het gemeentehuis, Raad huisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur, alsmede na telefonische af spraak (04780-23439), elke don derdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tijdens de bezwarentermijn kan by de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de ontwerp-besehikking tij dig bezwaren hebben ingediend. Ook degenen die om gegronde rede nen niet in staat zyn geweest be zwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afde ling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA Graven hage. Na afloop van de be zwarentermijn wordt de vergun ning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de be schikking te schorsen of een voor lopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 25.00 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. 30 september 1993 Roermond, het Dagelijks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg, Venray, het college van burgemeester en wethouders van Venray. Bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken ter vol doening aan het bepaalde in artikel 19, eerste lid, van de Grondwater wet bekend, dat er een aanvraag in gekomen is van Inalfa BV d.d. lój febr. 1993 voor het verlenen van een vergunning als bedoeld in arti kel 14, eerste lid, van de Grondwa terwet, voor het onttrekken van water aan de bodem, met als doel de grondwaterstand te verlaten t.b.v. een grondwatersanering. De aanvraag en de bijbehorende) bescheiden kunnen in het gemeen-; tehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 30 sep tember tot 30 oktober 1993. Tijdens bovengenoemde termijn kunnen de stukken ook, na telefonische af-j spraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Gedurende de termijn van terin-j zageligging kan een ieder schrifte-) lyk bezwaren indienen tegen hel verlenen van de vergunning by' burgemeester en wethouders van de gemeente binnen welke het on roerend goed waarop de bezwaren betrekking hebben, is gelegen. Op 2 november 1993 om ll.OOj uur zal op het gemeentehuis te Ven ray een openbare zitting worden ge-, houden, tydens welke: een ieder die gedurende de ter) mijn van terinzageligging be zwaren heeft ingediend tegen het verlenen van de vergun ning, in persoon of bij gemach tigde, de ingediende bezwaren mondeling kan toelichten; degenen die geen bezwaren hebben ingediend, mondeling, van hun gevoelens omtrent de aanvraag doen blijken. Venray, 30 september 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. 5^o

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16