Reparaties aan riool in Venray Nieuwe ophaalronde Klein Chemisch Afval Fietspad Hop in Landweert verplaatst Gemeentelijke bedrijvengids Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Aantal commissie vergaderingen vervallen Bouwtoestemming op Bouwraeldingen Openstelling afdelingen sociale zaken en burgerzaken Bouwvergunning aangevraagd verleend Afsluiten spoorweg overgangen PEEL EN MAAS Hinderwet Bouwmeldingen Ingekomen Bouwaanvragen PEEL EN MAAS Donderdag 2 september - Pagina 14 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. De gemeente Ven ray is van plan het fietspad Hop in Landweert 1 dertig meter naar het zuiden te ver plaatsen conform de oorspronkelij ke planopzet Het huidige fietspad, dat de verbinding vormt tussen Ho- ningklaver en Hertekruid, zal wor den opgebroken en beplant. Dertig meter naar het zuiden zal de ge meente een kortere doorsteek van Hertekruid naar Honingklaver aan leggen. Voor nadere inlichtingen omtrent de verplaatsing kunt U vanaf komende maandag contact opnemen met mevr. E. de Nooijer, afd. openbare werken, tel. 23385. Reacties kunt U binnen 14 dagen richten aan het college van b. en w. van Ven ray. Postbus 500, 5800 AM Ven ray. De gemeente Ven ray is gebleken dat diverse Venrayse bedreven on langs zyn benaderd door een orga nisatie die zegt de uitgever to zijn van de "enige officiële gemeentelij ke bedrijvengids". De gemeente wil er nadrukkelijk op wijzen dat een dergelijke uitgever in alle gevallen een brief van burgemeester en wet houders van Ven ray moet kunnen overleggen, waaruit blijkt dat de ge meente Ven ray aan de uitgifte van zon gids meewerkt Beschikt een organisatie niet over zo'n brief, dan moet men ervan uit gaan dat het initiatief buiten de gemeente omgaat. De gemeente Venray zal in de ko mende maanden reparaties aan een aantal riolen uitvoeren. Op het programma staan de vol gende projecten: - vanaf 6 september starten de werkzaamheden op de Leunse- weg tussen de Zuidsingel en het viaduct op de Deumeseweg; - vanaf 6 september starten te vens reparaties in Landweert 1, in Boterbloem, Honingklaver en het Herderstasje; - vanaf 27 september zyn de Overloonseweg en het Biezen- venneke aan de beurt; - medio november tenslotte is het de beurt aan de Maasheseweg, gelegen tussen de St. Odastraat en de Willemstraat. In de meeste gevallen gaat het om riolen die zijn beschadigd door boomwortels. De riolen worden van binnenuit gerepareerd met behulp van de zogenaamde kousmethode Op donderdag 9 september a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie onder wijs, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De vergadergkamer is vanaf 9 sep tember bij de receptie bekend. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2.Kennismaking met en presenta tie door het Stichtingsbestuur en het management van De Sprank over de struktuur en de aanpak van de interim-fase. 3. Spreekrecht publiek. 4. Ingekomen stukken en mede delingen 5. Gewestzaken. 6. Vaststelling verslag commissie vergadering van 8 juli 1993. 7. Concept raadsvoorstel inzake erf dienstbaarheid aan PTT Vast goed bv van de weg over het Sportpark De Vlies te Ys- selsteyn. 8. Concept raadsvoorstellen inzake verzoeken WBO en ISOVSO: 1. verzoek ex art. 74 WBO om vergoeding van de kosten van de aanschaf van een klim toestel t.b.v. basisschool SL Oda te Ysselsteyn. 2. verzoek ex art. 74 WBO om vergoeding van de kosten van vervanging van de lichtstraal by basisschool De Kemp. 3. verzoek ex art. 74 WBO om vergoeding van de kosten van vervanging van de binnenzon- wering by basisschool de Hei te Heide. 9. Rondvraag en sluiting Op maandag 6 september a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie ruimte lijke ordening en volkshuisvesting aanvang 18.00 uur in 18.00 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: l.opening en mededelingen 2.spreekrecht publiek 3. ingekomen stukken (liggen ter inzage) 4.vaststelling verslag vergadering 5 juli 1993 en vergadering 21 juni 1993 5. Gewestelijke zaken 6. Raadsvoorstellen inzake grond- transakties aten behoeve van woningbouw, de verkoop van bouwgrond in het bestemmingsplan Land weert fase III aan diverse bouwbed ry ven/ontwikkelaars tegen een totaalprijs van ƒ4.690.508,- (excl. b.tw.) b. ten behoeve van woningbouw, de aankoop van gronden in het bestemmingsplan Land weert, fase III van 1. dhr. P. Jeuken, Stationsweg 82 te Oostrum, 0.48.20 ha tegen de prijs van ƒ68.000,-- in totaal; 2. Mega Limburg 120 m2 te gen de prijs van ƒ3.000,- totaal. c. ten behoeve van de vestiging van een multifunctionele huisartsenpraktijk aan de Lit- senbergweg te Ysselsteyn, de verkoop van een perceel grond, groot ca. 522 m2 tegen de prys van ƒ70.470,- in totaal aan dhr. R.A. Keyzer en Mevr. L.A.M. Keyzer-Bors, Van Beur- denweg 10 te Ysselsteyn, als mede ten behoeve van dat perceel de vestiging van een erfdienstbaarheid van voetpad. 7. Lyst van aandachtspunten com missie ROV. 8. Rondvraag 9. Sluiting en manchette afdichtingen. Bij de kousmethoude wordt er een kous gemaakt, bestaande uit twee wan den met daartussen glasvezel en een laag hars. Zodra de kous klaar is - een deel van de produktie ge schiedt in een tijdelijke fabriek op de Acaciastraat - wordt deze opgeta keld en in het riool gebracht. Met behulp van een stoomaggregaat wordt de kous zodanig opgeblazen dat hy de vorm van het riool aan neemt. Daar moet hij vervolgens enige tyd uitharden. Dit gehele pro ces neemt tussen de 12 en 24 uur in beslag. De andere toegepaste methode van reparaties maakt gebruik van manchetafdichtingen. Deze metho de is alleen mogelijk voor buizen die toegankelijk zijn voor mensen. Hierby worden op de lekkende voe gen aquaringen geplaatst Deze be staan uit een rubberen manchet met roestvry stalen spanbanden. Met een hydraulische pers worden de banden zov er opgespannen dat de manchet de voeg in zyn geheel afdicht. De werkzaamheden zullen in to taal circa twee maanden in beslag nemen. De gemeente verwacht dat de verkeersoverlast beperkt zal blij ven. Mochten op sommige locaties aanvullende verkeersmaatregelen noodzakelijk blijken, dan zal de ge meente deze tijdig aankondigen in deze informatierubriek. De gemeente zal daarnaast in een persoonlijke brief de betrokken aanwonenden informeren over de hinder die zy van de werkzaamhe den zullen ondervinden. Wy vra gen uw begrip hiervoor en rekenen op uw medewerking. Mocht U nog vragen hebben over de riool reparaties dan kunt U bel len met dhr. H. van Dyk, tel. 23455 of met dhr. J. de Bruijn, tel. 23383 van de afdeling openbare werken. Vier commissievergaderingen, die voor volgende week op de agen da stonden, gaan niet door wegens het ontbreken van voldoende agen dapunten. Het gaat om de commis sies maatschappelijke zaken, economische zaken en culturele za ken, die geplend stonden voor dins dag 7 september. Ook de commissie sociale zaken, die zou plaatsvinden op 6 september, vervalt De vergade ring van deze commissie, die gep land stond voor 4 oktober, wordt verschoven naar maandag 11 okto ber. De commissievergadering van november vindt in verband met de begrotingsbehandeling plaats op maandag 8 november. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Randenrade 76 te Oostrum tn.v J.J.G. Hellegers te Oost rum; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Maijolein 44 te Venray tn.v. P.C.M. Janssen te Venray; de bouw van een serre aan de Boudewynhof 3 te Venray t.n.v. J.H. Vermeulen te Venray; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Pinksterbloem 28 te Ven ray tn.v. E.H.F.D. Wiegman te Venray; het plaatsen van een tuinhuis je aan de St Barbarastraat 16 te Venray tn.v. A.P.M. Linders te Venray. Venray, 2 september 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken In verband met een interne ver huizing van een gedeelte van de af deling sociale zaken van de gemeente Venray, zal deze afdeling op woensdag 8 september a.s. voor het publiek gesloten z(jn. De verbouwing van het gemeente huis bevindt zich in een afrondend stadium. Binnen de afdeling sociale zaken is dit dan ook de laatste inter ne verhuizing! Wy vragen begrip voor de overlast welke deze sluiting voor U met zich mee brengt. In geval van dringende situaties welke geen uitstel lyden, kunt U met de afdeling sociale zaken telefo nisch contact opnemen. Indien zich zo'n situatie voordoet en U niet over telefoon beschikt, dan kunt U zich persoonlijk melden bij de ba lie van het gemeentehuis waar dan contact wordt opgenomen met een van de hulpverleners. De afdeling burgerzaken zal op woensdag 8 september een gedeelte van de dag voor publiek gesloten zyn. De afdeling is van 14.00 tot 16.00 uur geopend maar dan uit sluitend voor geboorte- en overly- densaan giften. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. bouw van een garage en car port aan de Penningkruid 32 te Venray t.n.v. H.P.M. Janssen, Arons kelk 44 te Venray; plaatsen van ballenvangers op het speelveld aan de Rosemaryn - Hertekruid te Venray. tn.v. Ge meente Venray, Raadhuisstraat 1 te Venray; bouw van een garage en carport aan de Penningkruid 30 te Venray, tn.v. S. Erben, Spiekert 1 te Heide; het plaatsen van een kantel- deur en een deur aan de Zandakker 13 te Venray tn.v. A.J.B.W. van der Weiden, Zandakker 13 te Venray; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Penningkruid 38 te Venray tn.v. J.G. Robben, Beethovenstraat 49 te Venray. De op de bouwaanv ragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 2 september 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer, kamer 107 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders hebben deze week voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. bouw van een woning aan de Ranonkel 17 te Venray tn.v. A. van der Wal, Claudiahof 22 te Venray; bouw van een paar- denstal/hooiopslag aan de Beekweg 42 te Venray; bouw van een tuinkas aan de Lorbaan 3 te Veulen tn.v. J.G.T. Reintjes, Lorbaan 3 te Veulen. bouw van een carport aan de Koningskaars 11 te Venray tn.v. R.T.C.M. Hendrix, Koningskaars te Venray; bouw van een berging/carport aan De Leng 3 te Oirlo tn.v. PW.G Classens, De Leng 3 te Oirlo. bouw van een kantoor, werk plaats en opslag aan de Ripseweg 1 te Vredepeel tn.v. Min. van Defensie te Breda. Venray, 2 september 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afd. volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieu Ir. H. Frencken De Nederlandse Spoorwegen zul len in de komende week onder houd plegen aan enkele spoorwegovergangen. Het betreft de overwegen Rosmolenweg en de iets noordelijker gelegen onbewaakte overweg in Oostrum en de overwe gen Pelgrimslaan en Loobeek in Smakt De twee overwegen Rosmolen- weg en de onbewaakte overweg in Oostrum zullen worden afgesloten in de nacht van maandag op dins dag 6 en 7 september 1993. De af sluiting gaat in om 00.00 uur en duurt tot 08.00 uur in de morgen of zoveel langer als in verband met de werkzaamheden noodzakelyk is. De twee overwegen Pelgrimslaan en Loobeek in Smakt zullen wor den afgesloten in de nacht van dinsdag op woensdag 7 en 8 sep tember 1993. Deze afsluiting gaat in om 00.00 uur en duurt tot 08.00 uur in de morgen of zoveel langer als in verband met de werkzaamhe den noodzakelyk is. 'n abonnement waard Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: de Gebroeders Classens, Beek- weg 98. 5816 AB te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een pluimveebedryf en schapenhoude rij, gelegen aan de Beekweg 98 te Vredepeel. H. Maessen Grondverzet BV, Peelweg 12. 5813 AD te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een aannemings- en grondverzetbe- dryf, gelegen aan de Peelweg 12 te Ysselsteyn. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. kamer 107, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien van 2 september tot 2 oktober 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Venray, 2 september 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken (Procedurestart art 18a WRO tb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding z(jnde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen: de bouw van een tuinhuisje aan de Pinksterbloem 49 tn.v. E.M.G.G. van Roon, Pinksterbloem 49 te Venray. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 3 september 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter Iinzage bij de onderafdeling bouw- Ibeheer, kamer 310, van het raad- |huis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen schriftelijke bezwaren b(j burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.EJ.M. Frencken Iter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het wijzigen van een winkel pui aan de Grotestraat 36 te Venray tn.v. P.J.M. Claessens, Grotestraat 36 te Venray; bouw van een carport en dakka pel aan de Binnenhof 23 te Oostrum. tn.v. H.G.M. Gielens, Bin nenhof 23 te Oostrum; bouw van een berging/garage aan de Muurpeper 3 te Venray tn.v. de heer Merken, Vivaldistraat 3 te Venray; bouw van een berging/garage aan de Muurpeper 1 te Venray tn.v. dhr. Vollenberg, G. Houbenstraat 36 te Wanssum. bouw van een berging/garage aan de Muurpeper 2 te Venray tn.v. de heer Michiels, Wilhelminastraat 37a te Venray; bouw van een berging/garage aan de Muurpeper 10 te Venray tn.v. dhr. Oomens, Fluitekruid 20 te Venray; bouw van een berging/garage aan de Muurpeper 4 te Venray tn.v. dhr. Franssen, Kapelstraat 22 te Wanssum; bouw van een berging/garage aan de Muurpeper 11 te Venray tn.v. dhr. Wibbelink, Deken Ber denstraat 6 te Venray; het veranderen van de opsla gruimte in kantoorruimte aan de Dep. Petersstraat 30 te Venray tn.v. Coöp Ver. SAWECO, Dep. Pe- tersstraat 30 te Venray; bouw van een vleesvar kensstal aan de Vredeweg 21 te Vre depeel tn.v. H. Herpers, Vredeweg 21 te Vredepeel; bouw van een volliëre aan de Al legrostraat 30 te Venray tn.v. C.A.M. van der Ven, Allegrostraat 30 te Venray; het veranderen van de kantoor ruimte aan de Hofstraat 5 te Venray tn.v. Ea. Coenen, Hofstraat 5 te Venray. Venray, 2 september 1993 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.EJ.M. Frencken In de periode van 30 augustus tot 17 september a.s. kunt U uw Klein Chemisch Afval (KCA) weer afgeven by de Chemokar, zodra deze by U in de buurt komt. De stopplaatsen en - tijden van de chemokar zyn bij dit artikel aangegeven. Ook kunt U da gelijks, tydens de openingsuren, KCA afgeven by het gemeentelijk depot aan de Acaciastraat. Over de wijze waarop U zich ver antwoord van uw huishoudelyk af val kunt ontdoen, kunt U meer informatie vinden in de aan U ver strekte gemeentegids 1993/1994. In deze gids wordt onder het hoofd stuk Afvalstoffen (blz. 25 en 25) van een aantal veel voorkomende afvalstromen zoals oud papier, oud yzer, asbest e.d. aangegeven hoe en waar dit afval kan/moet worden aangeboden. Mocht U echter nog vragen heb ben. dan kunt U alsnog kontakt op nemen met de afdeling Openbare Werken. Oostrum Smakt - maandag 6 september Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Avondlocatie Avondlocatle 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00 16.15 16.45 17.00 1 17.15 2 18.3Q 12.45 uur 13.00 uur 13.15 uur - 13.30 uur 13.45 uur 14.00 uur 14.15 uur - 14.30 uur - 14.45 uur 15.00 uur 15.15 uur - 15.30 uur 15.45 uur - 16.00 uur 16.15 uur 16.30 uur 17.00 uur 17.15 uur 17.45 uur - 20.00 uur Centrum - dinsdag 7 september Locatie 1 Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Avondlocatie Avondlocatie 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00 16.15 16.30 16.45 17.00 1 18.00 2 19.00 12.45 uur 13.00 uur 13.15 uur 13.30 uur 13.45 uur 14.00 uur l<i.l5 uur 14.30 uur - 14.45 uur 15.00 uur 15.15 uur 15.30 uur 15.45 uur 16.00 uur - 16.15 uur - 16.30 uur - 16.45 uur 17.00 uur 17.15 uur 19.00 uur - 20.00 uur Hoek Stationsweg - Looierijweg Hoek Oosterthienweg - Valkenkampstraat Hoek van Broekhuizenstraat - Hatendonkstraat Hoek Witte Vrouwenstraat - Herenpasweg Hoek van Broekhuizenstraat - Ceysterseweg Hoek Geysterseweg - Mgr. Hanssenstraat Hoek Asselberghsstraat - Kloosterstraat Hoek Randenrade - Hoefslag Hoek Goetzenhof - Binnenhof Hoek Randenrade - Binnenhof Gildestruat 24 Mgr. Hanssenstraat 7 Hoek Stationsweg - Oostrumsveld Stationsweg 147 (bij Hermus) Hoek Spurkterdijk - Rosmolenweg Hoek Loobeek - Spurkt Hoek St. Jozeflaan - Carmelietenstraat Smakt parkeerplaats kerk Oostrum (Mgr. Hanssenstraat - Watermolenstraat) Hoek Esdoornstraat - Zuidsingel Eikenlaan 44 Hoek Kastanjestraat - Zuidsingel Hoek Eikenlaan - Lindenstraat Beukenlaan 25 Hoek Julianasingel - Prins Bernhardstraat Hoek Oude Oostrumseweg - Prinses Beatrixstraat Hoek Prins Bernhardstraat - Prinses lrenestraat Hoek Oude Oostrumseweg - Prinses Margrietstraat Hoek Prinses Marijkestraat - Prins Bernhardstraat pauze Hoek Oude Oostrumseweg - Oostsingel Hoek Min. Ch. Ruysstraat - Oostsingel Hoek Dr. Poelsstraat - Mgr. Nolensstraat Bongerdstraat (parkeerplaats Jan Linders) Hoek Tuinstraat - Raadhuisstraat parkeerplaats Raadhuis (hoek Stationsweg) Prins Bernhardstraat - Prins Hendrikstraat Hoek Oranjestraat - Wilhelminastraat Kolkweg - Min. Ch. Ruysstraat Vlierstraat - (bij Atebe-garage) Centrum - woensdag 8 september Locatie 1 12.30 - 12.45 uur Hoek St. Franciscuslaan - St. Anloniussl Locatie 2 12.45 - 13.00 uur St. Antoniusstraat 32 Locatie 3 13.00 - 13.15 uur Hoek Schutsboom - Zandakker Locatie 4 13.15 - 13.30 uur Hoek Reekgraafstraat - Westsingel Locatie 5 13.30 - 13.45 uur Hoek Nieuwlandstraat - Arkstraat Locatie 6 13.45 - 14.00 uur Hoek Langstraat - Kennedystraat Locatie 7 14.00 - 14.15 uur Langeweg 9 Locatie 8 14.15 - 14.30 uur Hoek Doormanstraat - Whistlerstraat Locatie 9 14.30 - 14.45 uur Hoek Kempweg - Montgommerystr&at Locatie 10 14.45 - 15.00 uur Hoek Helfrichstraat - Whistlerstraat 15.00 - 15.15 uur pauze Locatie 11 15.15 - 15.30 uur Kempweg 33 Locatie 12 15.30 - 16.00 uur De Gouden Leeuw 53 Locatie 13 16.00 - 16.15 uur Hoek Henseniusstraat - Langstraat Locatie 14 16.15 - 16.30 uur Paterslaan 7 Locatie 15 16.30 - 16.45 uur Kruisstraat 12 Locatie 16 16.45 - 17.00 uur Paterslaan 12 Avondlocatie 1 18.00 - 19.00 uur Henseniusplein Avondlocatle 2 19.00 - 20.00 uur Kennedyplein Centrum - donderdag 9 september Locatie 1 12.30 - 12.45 uur Burggraaf 24 Locatie 2 12.45 - 13.00 uur Hoek Akkerweg - Hoeveweg Locatie 3 13.00 - 13.15 uur Hoek Gasstraat - Heuvelstraat Locatie 4 13.15 - 13.45 uur Hoek Hoenderstr. - Deken Thielenstr. (Torro Locatie 5 13.45 - 14.00 uur 't Liene 60 (parkeerplaats) Locatie 6 14.00-14.15 uur Hoek Helfrichstraat - Tedderstraat Locatie 7 14.15 - 1430 uur Hoek Tedderstraat - Doormanstraat Locatie 8 14.30 - 14.45 uur Hoek Kruitweg - Eisenhowerstraat Locatie 9 14.45 - 15.00 uur Hoek Helfrichstraat - Gerbrandystraal 15.00 - 15.15 uur pauze Locatie 10 15.15 - 15.30 uur Hoek Gerbrandystraat - Rooseveltstraat Locatie 11 15.30 - 15.45 uur Hoek Merseloseweg - Churchillstraat Locatie 12 15.45 - 16.00 uur Hoek Merseloseweg - Dempseystraat Locatie 13 16.00 - 16.15 uur Hoek Schoolstraat - Passage Locatie 14 16.15 - 16.30 uur Schoutenstraatje 2 Locatie 15 16.30 - 17.00 uur Wilhelminapleln Avondlocatie 1 18.00 - 19.00 uur Hoek Hoogakker - Akkerweg Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uu Parkeerplaats Bibliotheek Brabander Molenklef Centrum - vrijdag 10 september Locatie 1 12.30 - 12.45 uur Hoek Overloonseweg - Buitenweg Locatie 2 12.45 - 13.00 uur Hoek Overloonseweg - Laagheidseweg Locatie 3 13.00-13.15 uur Hoek Overloonseweg - Noordsingel Locatie 4 13.15 - 13.30 uur Hoek de Aldenweg - Hagelweg Locatie 5 13.30 - 13.45 uur Hoek Lamersveld - Molenkleff^n Locatie 6 13.45 - 14.00 uur Hoek Hagelweg - Witzand Locatie 7 14.00-14.15 uur Hoek Gemmadal - Hoenderstraat Locatie 8 14.15-14.30 uur Hoenderstraat (ingang Schuttersveld) Locatie 9 14.30 - 14.45 uur Bergweg (ingang Schuttersveld) Locatie 10 14.45 - 15.00 uur de Houtenhoek 20 15.00 - 15.15 uur pauze Locatie 11 15.15 - 15.30 uur Hoenderstraat 44 Locatie 12 15.30 - 15.45 uur Hoek St. Ceciliapad - St. Urselastraat Locatie 13 15.45 - 16.00 uur Hoek Pastoor v/d Gaetstraat - St. Barbarastn Locatie 14 16.00 - 16.15 uur St. Ambrosiusstraat 15 Locatie 15 16.15 - 16.30 uur Hoek St. Luciastraat - Pastoor v/d Gaelstraa Avondlocatie 1 17.00 - 18.00 uur De Hoge Beek Avondlocatie 2 18.00 - 19.00 uur Westsingel - Hagelweg

Peel en Maas | 1993 | | pagina 14