'Beeld Tuin 1993' in de Botanische Tuin Sjako! bij Stichting Rock Revue 0 Midsummer herleeft REGIOKALENDER Jó Rabobank Voorverkoop Muziekfeesten Leunen van start AGENDA DESKUNDIG VERZEKERD, GERUST GEVOEL Rabobank. Aangenaam. Amateur-toneelvereniging Ventiel zoekt vrijwilligers voor Jeugdtoneel Taalkursussen bij de Volksuniversiteit Weer extra voorstelling in schouwburg FIOM start incest verwerkingsgroep Opanka zoekt teeners voor volksdansen Bibliotheek- nieuws Omroep Venray WV-nieuws PEEL EN MAAS uonoeraag iy augustus - Pagina 3 Expositie van 21 augustus tot 24 oktober te Overloon Net als in 1991 en 1992 organi seert Botanische Tuin D'n Hof weer een kunstexpositie onder de naam Beeld Sc Tuin. De opzet is dit jaar nogal veranderd. Voorgaande jaren plaatsten de kunstenaars hun bestaande beelden op een mooie plek in de botanische tuin. Dit jaar moet de kunstenaar er echter meer moeite voor doen. De organisatie heeft een thema en dertien afzonderlijke gebieden in de tuin gekozen. Het thema 'evenwicht' en één van de dertien gebieden werden voorgelegd aan een keur van kunstenaars. De op dracht was om een kunstwerk te maken dat geïnspireerd is door de plek, de omgeving en dat het the ma 'evenwicht' in zich draagt Het resultaat is dat dertien kunstenaars een werk hebben ge maakt speciaal voor deze expositie. De expositie zal een zeer divers ka rakter hebben. Zo heeft Jos Ber- trand uit Nuth een werk gemaakt bestaande uit een tiental kerami sche vazen. Het betreft hier een klassieke vaasvorm die al eeuwen in de tuin en bouwarchitektuur ge bruikt wordt. Hij plaatst ze echter in een ruw en heuvelachtig gebied. De aard van dit gebied versterkt het gevoel van 'vreemd element' in de natuur in plaats van het 'versieren de' wat normaal de funktie van deze vorm is. Een ander werk is van de hand van Fé Bazelmans uit Geldrop. Zij heeft een werk gemaakt met als ti tel 'Cyclus'. Zelf zegt ze hierover: 'Planten reageren op verschillende seizoenen, ze ontkiemen, groeien, bloeien en sterven weer af. Deze cy clus blijft zich herhalen en zorgt voor een kontinuïteit in de natuur'. Het getoonde werk 'Cyclus' is opge bouwd uit cirkels die tezamen weer een nieuwe cirkel vormen. Ze hou- Anti-rimpel behandelingen Plaatselijk afslanken Uitgebreide make-up adviezen make-up met het "Oog* op de toekomst SCHOUTENSIRAAJJE 16 VENRAY TEL. 04760-89295 den elkaar in 'evenwicht' en vor men een doorgaande beweging. De ringen zyn ogpebouwd uit byenwas en ge-olied afgebrand papier. Van een heel ander kaliber is het werk van de uit Duitsland alkostige Harald Kubiczak. Hij heeft een in stallatie gemaakt bestaande uit piezo-elektrische speakertjes en zonnecellen, geplaatst in een aantal bomen. Aihankelijk van de positie en de sterkte van de zon ten opzich te van de zonnecellen veranderd de kompostitie van het geluid in de loop van de dag waarby ook de wind en het bewegen van de wol ken hun invloed hebben op de kompositie en de geluidssterkte. Beeld «Sc Tuin 1993 heeft zo der tien kunstenaars in de gelegenheid gebracht één van de dertien plek ken in de tuin op persoonlyke ma nier in evenwicht te brengen met hun kunstwerk. Een prachtige uit daging voor kunstenaars die belang hechten aan een plaats en een ma nier van presenteren die niet alle- De overige deelnemende kunste naars zijn: Paul v.d. Nieuwenhof uit Den Bosch; Wim Bartels uit Gen nep: Annet van Dijck uit Nuth (oud- Overloonse); Mark Dykstra uit Eindhoven; Andries Hoogeniaads uit Maastricht; Guus Koenraads en Paul Panhuysen uit Eindhoven; Beeldende kunstenaars societe uit Helenaveen; Arno Tummers en Lei- di Haayer uit Den Bosch. De expositie is van 21 augustus tot 24 oktober. De openingstijden zijn maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zon dag van 11.00 tot 18.00 uur. De en tree bedraagt voor volwassenen ƒ5,-, kinderen ƒ2,50 en mensen met een 65 -kaart betalen ƒ3,50. Niet uitgenodigd... Donderdagavond was er in een kantoor aan de Langeweg een klein feestje aan de gang en de deur van het kantoor stond open voor de gasten. De feestvierders ontdekten daar een hen onbekende persoon die zeker niet tot de genodigden be hoorde. De feestvierders gaven de ongenode gast geen kans om te ver trekken maar waarschuwden de po litie. Het bleek een 45-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats te zijn. De man gaf een valse naam op, maar de politie ontdekte dat hij nog een paar dagen hechtenis te goed had.-Nadat proees-verbaal in zake poging tot diefstal en het opggven van een valsernaam was opgemaakt kon hij de dagen die hij nog tegoed had in de Venrayse cel doorbrengen. Zaterdag 28 augustus zal de drie mans formatie Sjako! optreden in De Linde in Oirlo. Het concert wordt georganiseerd door de Stich ting Rock Revue. Na o.a. The Pilgrims en Claw Boys Claw is dit de zoveelste internatio naal bekende band die de Rock Re- I vue weet te strikken voor een optreden in de gemeente Ven ray. De voorverkoop voor dit optreden begint op 14 augustus in de vier or ganiserende sozen en by Music World Venray. De kaarten kosten ƒ10,- in de voorverkoop en ƒ12,50 aan de kassa. In de wekelijkse Peel en Maas Regiokalender, vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redaktionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Lm. 29-8 De Poort tot het Heden, bouwkunst in Lego in Kasteel d'n Erp te Baarlo. dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur en elke woensdag en vrijdag van 19.00-22.00 uur Tractor Puiling Bakel aan het Hollevoort (weg Bakel-Deume) Aanvang 11.00 uur Oogstcorso Kronenberg, aanvang 14.30 uur Kronenberg Cultureel van 12.00 tot 18.00 uur Luikse Markt op het Raadhuisplein in Nieuw-Bergen van 10.00 tot 17.00 uur Inlichtingen tel. 08854-2393 22-8 22-8 22-8 27 Lm. 29-8 3, 4 en 5-9 17 Lm. 19-9 18-9 18 en 19-9 KPJ Feesten Melderslo met op 28-8 Golden Earring Jubileumfeesten GFC '33 Grubbenvorst. Optredens van Rowwen Hèze. Fietsefreem. Ben Verdellen. Taljana en joekskapellen. Info: Xander Boers (077-662143) of Bert Wennekers (077-662872). Langste koffietafel in Roggel. Poging om langste koffietafel ter wereld te realiseren. Nodig zyn 7500 deelnemers. Opbrengst bestemd voor restauratie van de kerk in Roggel. Aanmelden en info: J. van Roy (04749-2432) en L. Geenen (04749-2390). Intern, hondententoonstelling in Bergen. Info: 08850-20572 na 19.00 uur. Tiptoe Venlo '93. Lambertusplein Blerick, 19.30 uur. Keramisto '93. Openluchtmarkt van het Noordlimburgs Potten- bakkerscolleclief in Milsbeek. Popquiz in OJC De Roos. Ilaageind 27. Deume. Inschrijven tot 6 september, tel. 085-457990. Manifestatie Grenzenloos in het Gasthoes te Horst. Multiculture le manifestatie. Om de bezoekers dit jaar nog be ter aan hun trekken te laten komen is gekozen voor een hoogstaand programma. Op vrydagavond opent men met een 'Gouwe Ouwe' avond m.m.v. niemand minder dan Earth «Sc Fire. Deze groep scoorde in de 60er, 70er en 80er jaren zeer hoog in de top lijsten met singels en lp's. De bezet ting bestaat nu uit begaafde muzi kanten b.v. Ab Thmboer. Bert Ruiter, Tbn Scherpenzeel, Age Kat en na tuurlijk Jerney Kaagmans. Voor programma: Groovy. Op zaterdagmiddag is er een play back discomiddag voor de jeugd m.m.v. Ruben de Jong en Paul Ver hoeven, disc-jockey's van Omroep Venray. Op zaterdagavond heeft men beslag weten te leggen op niemand minder dan Anny Schilder met or kest Next One. Anny Schilder was jarenlang zangeres by BZN. Nu heeft zy zelf diverse CD's uitge bracht Dat dit een gezellige avond gaat worden staat wel vast. Op deze avond zal zij verschillende num mers uit haar BZN-karrière ten ge hore brengen. Zondagmorgen om 10.00 uur is er een Hoogmis m.m.v. de Zangers van St. Frans. Aansluitend Früh- shoppen. Zondagmiddag treedt wederom Rowwen Hèze in Leunen voor het voetlicht De swingende kombinatie behoeft by de liefhebber natuurlijk geen verdere aankondiging. In het voorprogramma de nog steeds po pulairder wordende band Wild Voice. Voorverkoop Earth Sc Fire ƒ10,-, kas sa ƒ12,50; voorverkoop Anny Schil der ƒ10,-, kassa ƒ12,50; voorverkoop Rowwen Hefce ƒ15,-, kassa ƒ17,50; Passe-partout ƒ27,50. Voorverkoop vanaf 27 augustus op de volgende adressen: Rabobank Leunen; Van Gassel 4=6 Veulen; Gielen kapper Heide; Muziekhan del H. van Bree Venray; Café Toetje Seven um; Boekhandel en VW Ber- kers Deume. Telefonisch reserveren onder tel.nr. 04780-85617 en 86646. Mkt spoed is" toneelvereniging Ventiel op zoek naar enkele gemoti veerde vrijwilligers die het jeugdto neel mee willen ondersteunen. Ventiel kent sinds ruim een jaar een jeugdtoneelgroep, voorname lijk bestaande uit kinderen in de leeftijd van 10 t/m 12 jaar. In juni jl. brachten zij hun eerste toneelstuk op de planken voor het Venrayse publiek. Een sukses, zo is gebleken! Zozeer zelfs dat de dringende be hoefte is ontstaan aan vrijwilligers die de regisseuse en kinderen moe ten gaan ondersteunen/assisteren gedurende het nieuwe seizoen, dat op 23 augustus a.s. een aanvang neemt. nK*;' Gezocht worden enkele enthousi aste mensen die met name kunnen helpen met het maken van kleding en/of het ontweip en opbouw van het dekor. Bent u geïnteresseerd, neem dan kontakt op met Christel Cuijpers, tel. 89607 of Trudy Gor- ree, tel. 89253. N.B.: Ook kinderen van 10 tot 13 jaar zijn nog steeds welkom om de 'Ventieltjes' te versterken. Kom eens op onze eerste repetitie-avond van het nieuwe seizoen een kijkje nemen als je toneelspelen leuk vindt of neem kontakt op met Christel Cuijpers. Meerlose soos viert dertigste verjaardag met reprise legendarisch popfestival Oudere jongeren herinneren zich vast nog het Midsummer Popfestival, dat beginjaren zeven tig in het idyllische Meerlo enkele dagen per jaar voor Woodstock- aclitige taferelen zorgde. De aktie- ve soos Merlin organiseerde in een wei buiten het dorp een twee daags openlucht festival waar later beroemde groepen hun op wachting maakten. De soos bestaat dit jaar dertig jaar en heeft ter gelegenheid daarvan een nieuw Midsummer georgani seerd. Opnieuw buiten, inaar nu slechts één dag en met heden daagse groepen. Waar vroeger Nederlandse top- Een vreemde taal leren: dat kan by de Volksuniversiteit! Ook dit jaar biedt de Volksuniversiteit Ven ray e.o. weer een gevarieerd talen pakket aan (o.a. Engels, Frans, Pools, Italiaans, Duits en Spaans). De methodes waarmee wordt ge werkt zyn speciaal afgestemd op volwassenen. De kursussen zyn voor iedereen toegankelijk en zo opgebouwd dat men zonder vooropleiding kan be ginnen in het le jaar. Wie al een ze kere kennis van een bepaalde taal heeft kan in het 2e t/m 6e jaar in stappen. Tijdens de Open Dag op 4 septem ber a.s. (van 11.00-15.30 uur) kan met docenten worden gesproken over de mogelijkheden voor instap pen. De meeste talenkursussen be staan uit 24 wekelijkse lessen van 1% uur. Voor meer informatie: Volksuni versiteit Venray e.o., tel. 04780- 80185. pers als Focus, Livin' Blues en Solu tion plus buitenlandse grootheden als Pairport Convention, Genesis en Dave Edmunds het podium vulden bij de vyf edities van Midsummer Pop. moet Midsummer Revival het doen met zes vaderlandse bands. Maar net als destijds heeft Merlin ook in 1993 de regionale inbreng niet vergeten. De Venlose speedfol- kies rond Paddy Langan openen om 12.00 uur het festival, gevolgd door de vette blues en r«Scb van Great Balls of Fire uit Horst. Feest muziek brengt ook Captain Gumbo, de groep gebouwd op de puinhopen van Toontje Lager. Daarna gaat het in rocktempo verder met achter eenvolgens de Jack of Hearts. The Bob Color en als uitsmijter de mo derne Haarlems funkband Gotcha!. De laatste groep staat rond 22.00 uur gepland. Het festival terrein aan de Peschweg (tegenover het jonge rencentrum) gaat open om 10.00 uur. De entree bedraagt ƒ15,- in de voorverkoop en ƒ17,50 aan de dag kassa. Op het terrein zijn in elk ge val eten, drinken, T-shirts een een boekje over de groepen verkrijg baar. Inbraak auto Door forcering van een ruit was toegang verkregen tot een aan de Poststraat geparkeerde personen auto van een 41-jarige inwoner. Uit de auto werd de radiocassettespeler ontvreemd. Weer benzinediefstal Een 24-jarige inwoner deed aan gifte van diefstal van circa 15 liter benzine uit zyn aan de Veltumse Kleffen geparkeerde personenauto. Het is voor de vierde keer binnen een week dat dergelijke diefstallen by de politie bekend zyn geworden. Op de eerste beursdag was de voorstelling SIKULU meteen uitver kocht. Vele malen moest intussen NEE verkocht worden. Het is nu echter gelukt op op za terdag 2 oktober een extra voorstel ling naar Venray te halen. Vorigjaar was de musical reeds in Venray te zien en dat werd een groot sukses. Door de mondreklame was de voor stelling van 1 oktober a.s. snel vol geboekt. Daarom is het gelukkig dat er toch nog een dag bij kan komen. Er is voor deze voorstelling dus weer volop plaats. De FIOM, het bureau voor hulp verlening bij zwangerschap en al leenstaand ouderschap, start in september een groep voor vrouwen die in het dagelijkse leven last heb ben van hun incestervaring. De gevolgen van sexueel mis bruik kunnen zijn: onzeker voelen, verward en bang zyn, schaamtege voel, schuldig voelen, kwaadheid voelen en geen plezier ervaren aan sexualiteit en onzeker zijn in rela ties en in de opvoeding van kinderen. In de groep kunnen vrouwen het zwijgen doorbreken eiï door over hun ervaring te praten het verleden verwerken. Daarna Lflï er weer ver-, trouwen komen in jezelf, de ande ren en de toekomst De groep wordt begeleid door twee maatschappelijk werksters en deelname is gratis. Voor meer infor matie kun u bellen naar de FIOM: tel. 077-548507. Verder start de FIOM ook gespreksgroepen voor gescheiden mensen en voor jonge ongehuwde moeders. Ook daarvoor kan men bij bovenstaand telefoonnummer terecht. De volksdansvereniging Opanka in Venray zoekt jongens en meisjes in de leeftyd van 12 tot 16 jaar om een demonstratiegroep te begin nen. Het streven is om binnen zo kort mogelijke tijd een dusdanig ni veau te bereiken dat demonstraties en optredens mogelyk worden. Dansen is een vrijetijdsbesteding waar veel jongens en meisjes zich wekelijks mee vermalten. Stijldan sen is in en is een sport voor zowel jongens als meisjes. Praat men ech ter over volksdansen, dan denken velen alleen maar aan boerendan sen. Jongens zien het vaak al hele maal niet als iets voor hen. Volksdansen wordt vaak gezien als iets voor ouderen en iets voor vrou wen. Niets is minder waar. Er zyn heel veel dansen zelfs alleen maar voor mannen: zwaarddansen en de atletische dansen uit Rusland b.v. Volksdansen zijn vaak zelfs geva rieerder dan de stijldansen en mo derne dansen. Opanka hoopt een leuke groep sa men te kunnen stellen, om een de monstratiegroep te kunnen begin nen, waarmee de vereniging straks een internationaal programma kan verzorgen. Belangstellenden kun nen zich melden by Gerry Penris. tel. 85364 of by Mientje Wester, tel. 88600. Naast de nieuw op te richten tee- nergroep kent Opanka reeds langer een tweetal groepen voor volwasse nen en een aantal kindergroepen. De volwassenen dansen op maan dagavond of dinsdagmorgen. De kindergroepen dansen op donder dagmiddag na schooltijd. Be langstellenden voor de kindergroep en de volwassenengroep kunnen zich eveneens aanmelden by bo vengenoemde personen. Inbraak in loods Vrijdag werd ontdekt dat een ruit was ingeslagen van een loods by een landbouwbedrijf aan de Hcidse- weg. Ontvreemd werden o.a. drie slijpsehijven en enkele gereed schappen. Een keuze uit de nieuwe studie boeken: Feiten: Feiten tegen vooroordelen: over de discriminatie van etnische minderheden in Nederland. Hutch ins, C: Fergie: het verhaal van Sarah, de hertogin van York. Logtenberg, H.: Minikursus Quat- tro Pro: tot en met versie 4.0 NL. Russisch: Russisch (Kosmos taal gids) (Wat «Sc hoe). Scandinavië: Scandinavië: reisgids. Weet: Weetje (nog) wel: de jaren 60: de aspekten van het leven in Neder land in de periode 1960-1970. Zee, Rein v.d.: Kies uw klassieker voor dagelijks gebruik. Raadgevin gen voor de aanschaf van klassieke auto's. Vrijdag 20 augustus: 13.00-14.00u: Varia. 18.00-19.00u: 'Natuurlijk in de tuin'. Herhaling van de uitzending van 13 augustus. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weerbe richt voor het weekeinde van weerman Bert Vloet. Zaterdag 21 augustus: 12.00-14.00u: Evenementenkalen der voor Venray en omstreken. 14.00-16.00u: Cocktail. 16.00-17.00u. Muziek allerlei. 17.00-18.00u: Info. Een informatie programma met boekennieuws van de Openbare Bibliotheek Venray en de Radio-vakaturebank. 18.00-19.00u: Peelgrass, Country- muziek met veel informatie. 19.00-20.00u: Stopwatch - een voor uitblik op het sportgebeuren van zondag. Zondag 22 augustus: ll.00-13.00u: Verzoekplatenpro- gramma. Voor uw verzoekjes kunt u bellen naar de studio, tel. 12362. 13.00-14.00u: Jo-Jo's Timemachine. 14.00-15.00u: Muziek allerlei. 15.00-18.00u: Sport Magazine. Tus senstanden uitslagen en sport nieuws. Voor uw sportuitslagen kunt u bellen naar 12362. 18.00-19.00u: YOVEL - hét jongeren programma van Omroep Venray. Maandag 23 augustus: 13.00-14.00u: Varia. 19.00-21.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weer bericht 20.00-21.00u: Peelgrass, Country- muziek met informatie. Dinsdag 24 augustus: 13.00-14.00u: Varia. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Lokaal nieuws en weerbericht. r 20.00-21.00u:' All Flavors. Muziek .yit^e jaren vy'ftig. IF- a -i Woensdag 25 augustus: 13.00-14.00u: Varia. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weer bericht 20.00-21.00u: Verzoekplatenpro- granuna met o.a. het 'Venrods ke- tierke', tel. studio 27269. 21.00-22.00u: Muzikaal thema programma. Donderdag 26 augustus: 13.00-14.00u: Varia. 19.00-20.00u: Lokaal Centraal. Een informatie- en aktualiteitenpro- gramma. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de FM 90.2 Mhz. en via de kabel op 102.6 Mhz. Voor in formatie kunt u schrijven of bellen naar: Cees Matthijssen, Denne noord 18, 5801 SV Venray, tel. 04780-13656, fax 04780-87598. Vernielingen Een inwoner van Oostrum deed aangifte van vernielingen aan zyn op het Gouden Leeuwterrein gepar keerde auto. Aan de hand van getui gen kon de vernieler worden opgespoord en die krygt een proces-verbaal. De vernieler had te gen de auto geschopt waardoor deu ken waren ontstaan. Een bewoner van de Pinkster bloem deed aangifte van vernielin gen in zyn tuin. Vandalen hadden het leuk gevonden om de toppen uit enkele bomen af te breken. Ge zien het feit dat de laatste tyd in die buurt meerdere vernielingen aan bomen en planten zyn aangebracht vraagt de politie de medewerking van de bewoners, om zo de vanda len in de kraag te kunnen grijpen. De politie verzoekt om by vernielin gen direkt te bellen. De bellers kun nen verzekerd zijn dat hun infor matie vertrouwelijk zal worden behandeld. Van woningen aan de Pr. Bem- hardstraat en aan de Kempweg wer den ruiten ingegooid. Personenauto beschadigd Een 27-jarige inwoonster deed aangifte van beschadiging van haar personenauto die zij aan de Noord- singel had geparkeerd. De veroorza ker heeft zijn visitekaartje niet achtergelaten. Uit de sporen viel op te maken dat die beschadigingen door een motorvoertuig zijn aan gericht. Vernielingen aan geparkeerde auto Een 39-jarige inwoner deed aan gifte van vernieling van de autopor tier van zyn aan de Veltumse Kleffen geparkeerde personenauto. Het bestuurdersportier was onge veer 15 centimeter naar buiten ge bogen. Mogelyk dat getracht is om in de auto te komen of deze te ont vreemden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R E. Gabeler, T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgcn: W. Bl.OFMKN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Oorver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Mui Dongen: DR. KEUZEK Van Beurdenweg 10, Ysselsleyn tel. 04780-41777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur *s middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKEN VERVOER Ttel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 00-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Katerslaan 2, tel. 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H.M. de Vocht. R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN, tel. 81336 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer. W.G.A.M. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 «r WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor cje,.praklykg^ ASUi. tuevr. Haay- makers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Vhn Eerten en mevr Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tol vrydag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraal 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 42116 Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Augustus: t/m 31: Phantom of the Opera. Scheveningen 22: Midsummer Revival, Meerlo 26 t/m 31 (niet op 29 aug.): 'Ihptoe, Breda 27-28-29: Belgian Grand Prix, Francorchamps 28-29: Drei Tagen Open Air. Mon- chengladbaeh D. 28: Jazz Night at the Dorint, Eindhoven September: 1 t/m 4: Thptoe, Breda 1 t/m 30: Phantom of the Opera, Scheveningen 4: Internationaal Jazz Festival. Noord wyk 5: Bel Canto Concert, Den Haag 7-8: Staatscircus van Moskou. Uden 10: 10e Blues rock festival, Tégelen 13: Tbwer of Power. Arnhem 16: Bon Jovi, Gent België 16: The Nits, Hoensbroek 16-17-18: Herman Finkers, Rot terdam 18: Javaans Indonesisch Gala Con cert, Breda 23: UB 40. Den Bosch 28: Lynyrd Skynyrd, Utrecht Oktober: 1 t/m 31: Phantom of the Opera. Scheveningen 3: The Dubliners, Zwolle 8: Candy Dulfer. Arnhem 9-10: Concert Paul McCartney. Rot terdam 21: Young Ifejaikovsky. Den Haag 28: Eros Ramazzotti, Maastricht November: 1 t/m 30: Phantom of the Opera, Scheveningen Inbraak in auto Mogelyk door gebruikmaking van een valse sleutel was toegang verkregen tot de personenauto van een inwoner die op de parkeer plaats by Hubenhof stond. Uit de auto werd de radiocassettespeler ontvreemd.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3