Inspraakavond over Landschapsbeleidsplan Hinderwetvergunning Vincent van Gogh Instituut KOOK Hinderwet Hinderwet Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwvergunning verleend Bouwmeldingen Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Bouwvergunning verleend Ingekomen Bouwaanvragen Bouwvergunning aangevraagd Ongemak door verhuizing Sociale Zaken Sluiting gemeentearchief Openbare kennisgeving Bouwvergunning aangevraagd Folder 'Stand van Zaken' PEEL EN MAAS Donderdag 12 augustus - Pagina 12 RAADHUtS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestigmg. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing, emancipatie Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwas; volwassenen-edukatie; sportzaken, rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie- aangele genheden. sociaai-cuitureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Ven ray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat zy voornemens zyn ge deeltelijk hinderwetvergunning te verlenen aan: J. Janssen. Deumeseweg 160. 5813 AC Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een varkens- nieste r\j gelegen aan de Deumeae- weg 160 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in liet be lang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op liet raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven- ray, kamer 1.07, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 26 augustus 1993. 'Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook. na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 1&30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De- bezwaar schriften moeten schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den Ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoe ken zyn persooniyke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wel houders voornoemd, namens d«*e. het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer. ir. O.FJ.M. Froncken Burgemeester en wethouders van Ven ray, maken bekend, dat op dins dag 7 september 1993, aanvang 20.00 uur, in de foyer van het cultu reel centrum. Schouwburgplein 1, een openbare inspraakbijeenkomst over het Landschapsbelcidsplan van de gemeente Ven ray zal worden gehouden. Het plan en de overige daarop be trekking hebbende stukken liggen van 28 juni 1993 tot 19 september voor een ieder te inzage in het ge meentehuis, afdeling openbare wer ken, Raadhuisstraat 1 te Venray, tydens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde ter mijn bestaat voor een ieder gele genheid eventuele op- of aanmer kingen schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wet houders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders voornoemd. drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dra. A.W.M. de Bever, sekretaris Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu- hygiëire, dat zy voornemens zijn hinderwetvergunning te verlenen aan Stichting Vincent van Gogh In stituut, Stationsweg 46, 5803 AC Venray, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een psychiatrisch ziekenhuis gelegen aan de Stationsweg 46 en Noordsingel 39 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bybe- horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray. elke werkdag van 09.00 tot Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat zy voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: Maatschap Goumans-IIermus, SL Jozeflaan 2. 5817 AC Smakt voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensmestery gelegen aan de Rosmolenweg ongenummerd te Oost rum; Maatschap van Dyk, M oost- dijk 13, 5813 AV Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een var kenshouderij gelegen aan de Mooetdyk 13 te Ysselsteyn; Theo Janssen Ysselsteyn on roerend goed bv, Fottevenweg 7. 5813 BJ Ysselsteyn voor het oprich ten en in werking hebben van een metaalbewerkingsbedryf gelegen aan het Keizeraveld 32 te Venray; Maatschap Houwen, Brem- men kamp 14. 5808 AD Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een tuinbouwbedrijf geiegen aan de B remmen kamp 14 te Oirlo; Handboogsportvereniging Di ana Venray. p/a M. Thyssen. Kal- verstraat 29, 5823 AJ Maashees voor het oprichten en in werking hebben van een handboogsportak- kommodatie. geiegen aan de Sport- laan 4 te Venray: .-Miers Bedrijfswagens bv. Paul Burgman straat 1, 5800 AD Venray voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een herstelinrichting voor motor voertuigen, gelegen aan de Paul Burgman straat 1 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray. kamer 1.07, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 26 augustus 1993. Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook. na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van l(x30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redclykerwys niet in staat is ge weest. kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoe ken zyn persooniyke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze. liet hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Freneken 12.00 uur worden ingezien van 12 tot 26 augustus 1993. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook. na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest. kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten sehriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan,verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Freneken Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet ARGB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze püblikatie wordt ingediend. het bouwen van een tuinhuis je aan de Niessenstraat 1 te Venray, t.n.v. M.H. Weegels; het bouwen van een tuinhuis je aan de Randen rade 51 te Oostrum, tn.v. J.H.J. Weys; .het bouwen van een tuinhuis je aan de Pinksterbloem 18 te Ven ray. tn.v. J.P.M. Martens; het plaatsen van een dakkapel aan de Lisdodde 2 te Venray, tn.v. J.T.M. Janssen; het bouwen van een tuinhuis je aan het Lenteklokje 10 te Venray. tn.v. L.M.M. v. Veghel; het bouwen van een tuinhuis je aan de Vicarieweg 27 te Leunen, tn.v. W. Voermans. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Freneken Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 6 juli 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het aanbrengen van een luifel aan de Metaalweg 7 te Venray, tn.v. Oliecentrum Zuid-Nederland, Rooy- akkersstraat 5 te Eindhoven; het verbouwen van de woning aan de Stationsweg 93 te Venray. tn.v. W.L.P. van Eyk; het renoveren van de bedrijfs ruimte aan De Hoef 2 te Leunen, tn.v. Maatschap Hermans-Clabbere. De burgemeester van Venray, dra. J.F.H.A.B. Waals (Procedurestart art 18a WRO tb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telyke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zynde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen: het uitbreiden van een wo ning aan het Lenteklokje 7 te Ven ray. tn.v. G.C.J. van Leeuwen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Tbrmentil 3 te Venray. tn.v. P.G.M.H. Martens. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 augustus 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer. kamer 107, van het raad huis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen schriftelijke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Freneken (art 17 WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening medewer king te verlenen aan de volgende bouwaanvragen. het bouwen van een loods met opslag aan de Johan van Wytten- horetweg 18 te Vredepeel. Ln.v. Tim merfabriek Van Duynhoven; het plaatsen van een MOT- opvang aan de Johan van Wytten- horetweg 18 te Vredepeel, t.n.v. Tim merfabriek Van Duynhoven. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 augustus 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw beheer, kamer 107, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Freneken Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Maatschap Dings van Houtum, Veulenseweg 33, 5814 AA te Veulen voor het oprichten en in werking hebben van een tuindersbedrijf, ge legen aan de Steegse Peelweg ong. te Leunen. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 12 september 1993. Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Ibt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de gesehillen van bestuur, postbus 20019. 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de gesehillen van bestuur van de Raad van State. Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd. namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Freneken Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zij die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen der tig dagen na de dag. waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze püblikatie wordt ingediend. het wijzigen van de voorgevel van een café aan de Hoenderetraat 4 te Venray, tn.v. W.P.J.M. Jeuken; het verbouwen van een wo ning aan de Blauwververetraat 22 te Venray. t.n.v. Th.W.G. Vervoort; het uitbreiden van een wo ning aan de Kamperfoelie 67 te Ven ray, tnv. R.M.W. Rutten; het verbouwen van een wo ning vaan de Buitenweg 3 te Venray, tn.v. P.F.J. Weys; het bouwen van een opslag loods aan de Metaalweg te Venray, t.n.v. Maessen Recycling bv, Peelweg 12 te Ysselsteyn; het bouwen van een garage aan de Vcldstraat 6 te Merselo, tn.v. G.A.M. Franssen, Coppelenberg 36 te Oostrum; het bouwen van een vleesvar kensstal aan de Twistweg 14c te Vredepeel, tn.v. Gebr. A. en H. Cor- nelissen, Van Haandelstraat 7 te Westerbeek; het uitbreiden van een wo ning aan de Maasheseweg 103 te Smakt tn.v. J.Th.M. Denissen; het bouwen van een berging aan de Stationsweg 18 te Venray, tn.v. M.P.G.M. Claessens; het bouwen van een garage/ berging en carport aan de Sleutel bloem 37 te Venray, tn.v. P.J.E. Bongera; het vergroten van een berging/ hobbyruimte aan de Marjolein 25 te Venray, tn.v. J.H-Ol. Muysers; het uitbreiden van een wo ning aan de Langeweg 55 te Venray, tn.v. A. Millen; het plaatsen van een dakkapel aan de Boterbloem 70 te Venray, tn.v. M.A.G.M. Janssen; het veranderen van een wo ning aan de Hagel weg 24 te Venray, tn.v. H.J.J.M. Peters; het bouwen van een carport aan de Immenhof 1 te Ysselsteyn, tn.v. A.A.M. Janssen-van Gompel; het bouwen van 34 woningen aan de Marjolein 2 t/m 16 (even), Melisse 1 t/m 15 (oneven), 2 t/m 12 (even) en Morgenster 1 t/m 12. tn.v. B.B.O.M., Slot Hillenradelaan 5 te Hoensbroek; het bouwen van een contai- nerloods aan de Steegse Peelweg 45 te Leunen, tn.v. G. van Kempen, Scheiweg 15; het plaatsen van een dakkapel aan de Boterbloem 68 te Venray, tn.v. P.M. Beerkens; het bouwen van een carport/ berging aan de Churchillstraat 6 te Venray, tn.v. J.J.M. Hendrix; het bouwen van een zeugen- stal aan Zwartwater 2 te Vredepeel, tn.v. P.G.J.J.M. van Zutphen; het uitbreiden van een wo ning aan de Kogeldistel 4 te Venray, tn.v. J.A. Janssen; het bouwen van een berging aan het Penningkruid 50 te Venray. t.n.v. R.W.H. Hollanders, Achter de Linde 62 te Overloon; het bouwen van een carport aan de Merseloseweg 102 te Venray, tn.v. E.T.H.M. v.d. Pas; het bouwen van een carport aan het Kroon kruid 56 te Venray, tn.v. M.J.J.M. Rutten; het bouwen van een carport aan het Kroonkruid 54 te Venray, tn.v. P.W.G.M. Janssen; het plaatsen van een garage deur in carport aan de Anemoon 1 te Venray, tn.v. G.J.M.G. v.d. Munckhof; het uitbreiden van een wo ning aan de Kolkweg 4 te Venray, tn.v. J.M. Lianes Robles, Julianasin- gel 3. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Freneken kerij ^van den ^munckhof bv grotestraat 68 venray W i tel. 04780-82727 Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het maken van een verdie pingsvloer aan de Beukenlaan 6 te Venray, tn.v. Kinderdagverblijf Duimelot; het plaatsen van een dakkapel aan het Hoefblad 7 te Venray, tn.v. J.L.P. Bergmans; het uitbreiden van een wo ning aan de Deken Thielenstraat 7 te Venray, tn.v. P.G.P.M. Rutten; het bouwen van een var kensstal aan de Deumeseweg 104 te Ysselsteyn, tn.v. Maatschap Wilmsen; het bouwen van een big- genstal aan de Ysselsteyn seweg 69 te Ysselsteyn, tn.v. Houbensteijn Holding; het bouwen van een carport aan de Gratenstraat 11 te Venray, tn.v. H.M.W. Siebers; het bouwen van een carport aan de Gratenstraat 13 te Venray, tn.v. J. Barents; het overkappen van een terras aan de Hoeveweg 16 te Venray, tn.v. J.A.M. Jansen; het veranderen van een wo ning aan de Oude Oostrumseweg 25 te Venray, tn.v. F. de Vilder, Leo XII- Istraat 94 te Tilburg; het wyzigen van de trouw/ver gaderzaal aan de Raadhuisstraat 1 te Venray, tn.v. Gemeente Venray; het bouwen van een jong veestal aan de Geysterseweg 30 te Oostrum, tn.v. Maatschap Wijnhoven; het bouwen van een loods aan de Deumeseweg 132 te Ysselsteyn, tn.v. M.A.G. Rongen; het plaatsen van een dakkapel aan de Paterslaan 28 te Venray. tn.v. P.H. v.d. Heide; het bouwen van een carport aan het Zandakker 13 te Venray, tn.v. A.J.B.W. v.d. Weiden; het bouwen van een garage aan de Tormentil 3 te Venray, tn.v. P. Martens. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Freneken Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een serre aan de Melchiorhof 20 te Venray, tn.v. M.P.E. Rouw. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 augustus 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer. kamer 107 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Freneken Als gevolg van de verbouwing van het Venrayse gemeentehuis moet een deel van de afdeling sociale za ken tijdelijk intern verhuizen. Het aantal spreekkamers wordt hier door aanzienlijk ingekrompen. Burgers moeten dan ook met lange wachttijden rekening houden. Het is niet uitgesloten dat wy u tydelyk niet te woord kunnen staan vanwe ge het gebrek aan spreekkamers. Wy vragen daarom uw medewer king door zoveel mogelijk zaken te lefonisch af te handelen met de afdeling sociale zaken. Wy verzoe ken u vriendelijk niet te komen wanneer dat niet echt nodig is. Kan uw bezoek echt niet wachten, maakt u dan tevoren telefonisch een afspraak. Deze tijdelijke rege ling duurt tot en met vrijdag 10 september. In verband met vakanties is het gemeentearchief gesloten van maandag 19 juli a.s. tot en met vrij dag 20 augustus a.s.. Vanaf maan dag 23 augustus kunnen weer telefonische afspraken gemaakt worden. MONUMENTENLIJST VAN DE GEMEENTE VENRAY Ter aanvulling op de eerdere ken nisgeving en met verwijzing naar artikel 5, lid 1, van de monumen tenverordening van de gemeente Venray, brengen burgemeester en wethouders van Venray vanwege toevoeging huisnummer nogmaals ter algemene kennis, dat het vol gende pand op de gemeentelijke monumentenlijst geplaatst is: Bindstraat 6a en 6b te Venray, schoolgebouw met dienstwoning; buitengevels, dak en alle daarop in grijpende overige zichtbare ele menten. De gemeentelijke monumenten lijst en de overige stukken die hier op betrekking hebben, liggen ter inzage op de sekretarie van de ge meente (kamer 230), Raadhuis straat 1. Op basis van artikel 5, lid 3, van de genoemde verordening, kunnen belanghebbenden binnen één maand na de datum van püblikatie van deze openbare kennisgeving bij de gemeenteraad gemotiveerd be roep instellen tegen ons besluit In het beroepschift dienen alle rede nen aangevoerd te worden, op grond waarvan beroep aangetekend wordt tegen plaatsing op de ge meentelijke monumentenlijst. Het beroepschrift dient gestuurd te worden naar postbus 500, 5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris (art 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het bouwen van een woning aan de Ranonkel te Venray, tn.v. P.L.E. Mooren, Kroonkruid 10. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 augustus 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer. kamer 107. van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Freneken De bekende folder 'Stand van Za ken bij de sociale verzekeringen en voorzieningen' is weer verschenen. In dit halfjaarlijks overzicht staan de nieuwe uitkeringsbedragen en premiepercentages vermeld. Daar naast is in de folder een korte om schrijving van de verschillende sociale verzekeringen en voorzie ningen opgenomen. 'Stand van Zaken' is een uitgave van de ministeries van Sociale Za ken en Werkgelegenheid en Wel zijn, Volksgezondheid en Cultuur en het Voorlichtingscentrum Socia le Verzekering. De folder is schriftelij te bestellen by het: Voorlichtingscentrum So ciale Verzekering. Rhynspoorplein 1, 1091 GC Amsterdam. 'Autodisco' inbeslaggenoinen In de nacht van zaterdag op zon dag kwamen er by de politie, vanuit Ysselsteyn, verschillende meldin gen binnen van geluidsoverlast Tben de politie de grote kruising Deumeseweg-Midden Peelweg na derde kon zy al op het geluid af gaan. Dat bleek vanaf de parkeer plaats by een dancing in Ysselsteyn te komen waar enkele mannen rond een auto stonden en 'genoten' van de harde muziek. Die werd ge produceerd door de nieuwe geluids installatie van een 24-jarige inwoner. Hy had die aan laten bren gen in zyn auto. De 'autodisco' be vatte twee versterkers met een vermogen van twee maal 130 watt en vier maal 80 watt. Daarnaast wa ren er drie luidsprekers met elk een uitgaand vermogen van 200 watt. De geluidsinstallatie is inbeslag- genomen. De officier van justitie zal uitmaken of de apparatuur vernie tigd zal worden. 1

Peel en Maas | 1993 | | pagina 12