Oud-Venrayer start huiswerk begeleidingsinstituut Natuurlijk produkt voor chemisch toilet Autocrossweekend op circuit 'de Peel' Maasheese surfer Bas Keysers verdedigt Europese titel De ene 1KB is de ander niet Sjoekbakwedstrijd in De Bleek succesvol E enteken graveren in Venray Ook vader en zusjes doen mee in België Crescendo PEEL EN MAAS En zoë was >ïën Veni is 'n welkcjm vakantiekado Verkrijgbaar in de boekBandel Expositie in Galerie Altamira Expositie in Geysteren Expositie in St. Elisabeth ziekenhuis Beekweg voor 1 oktober gerenoveerd KENTEKEN GRAVEREN "j naar triest record: Stijging 24% Anjer loterij PEEL EN MAAS Donderdag 1 juli Pagina 7 Zaterdag 3 en zondag 4 juli wor den op circuit 'de Peel' in Ys- selsteyn autocrosswedstrijden gehouden. Er komen coureurs uit binnen- en buitenland aan de start, met als hoogtepunt de finale om de Ferrie de Boer Challenge Trophy op zondagmiddag. Er wordt gecrosst in de klassen Standaard, Superstandaard, Sport 1600, Sprint 1600, Sport 2000, de superklasse en de standaard regio- gast ryders. De eerste wedstrijden beginnen zaterdag om 13.00 uur. Zondag beginnen de races om 12.30 uur. De entreeprijs bedraagt voor volwassenen 10,- per dag. Kinde ren tot 12 jaar betalen 3,- per dag. De autocrosswedstrijden worden georganiseerd door de Stichting Autosport Werkendam. Bas Keysers uit Maashees is als u dit leest vertrokken naar de Vlaamse badplaats Koksijde. Daar moet de 18-jarige zijn vorig jaar veroverde Europese titel windsur fen in de Mistral-klasse by de jeugd verdedigen. Bas krijgt in België gezelschap van van zus An ke (15) en vader Louis, die beide eveneens meedoen aan de Euro pese kampioenschappen in hun klassen. Bas Keysers is niet pessimistisch, maar hij weet desalniettemin dat het moeilyk zal worden z'n titel te prolongeren. "Doordat de Mistral klasse dit jaar een Olympische klasse is geworden is het niveau enorm hard gestegen. Daarbij komt nog dat we dit jaar op zee varen. Aangezien ik altijd op binnenwater gewend ben te varen, zal het flink wennen zijn", aldus Bas. k Ook de nieuwe wedstrijdopzet kan problemen geven. Oip> de wedstrijden voor het publiek aan trekkelijker te maken wordt er vol gens een afvalsysteem gevaren en zyn de banen korter. "De kans is dus groot datje al na één foutje uit de race ligt", zegt de regerend kam pioen. Het is overigens de laatste kans voor Bas Keysers op een Euro pese jeugdtitel. Volgend jaar komt hy by de senioren uit. Dat geldt niet voor Anke, de drie jaar jongere zus van Bas. Zy gaat het proberen by de dames junio ren. Vader Louis maakt het familie trio compleet door mee te varen in de Masterklasse. Direct na afloop van de Europese kampioenschappen, volgende week woensdag, reist de familie Keijsers door naar Noord-Holland waar en kele dagen later de Nederlandse kampioenschappen beginnen, Vorige week berichtten wy over de PW/IKB-erkenning die Hou- bensteyn in Ysselsteyn ten deel was gevallen en over dezelfde erken ning voor het bedrijf Comelissen uit Vredepeel. Achteraf bleek het om niet helemaal vergelijkbare grootheden te gaan. De inhoud van het artikel in 'Peel en Maas' van 24 juni was ook niet helemaal correct. Hoewel het gaat om het hetzelfde project en dezelfde erkenning, is de waarde van het IKB- deelnemervignet niet hetzelfde. Dat heeft te maken met de rol van de slachterij in het project 1KB staat voor Integrale Ketenbeheersing. Met dit systeem wil de varkenssec tor ervoor zorgen dat de consument een stukje vlees op het bord krygt met een gegarandeerde kwaliteit en hoge veiligheid. Dat kan alleen door het produktieproces van begin tot het einde te controleren en te bewa ken. In het systeem worden eisen gesteld aan medicijnen, voeders en moeten de varkenshouders alle be langrijke gegevens over de dieren in een logboek noteren. Elk varken krygt daardoor een soort paspoort/leven sloop. Uiteindelijk komen ook 1KB- varkens in de slachterij terecht, die aan het einde van de keten staat. Daarom is aan de slachterij een centrale rol toegedacht in het systeem van 1KB. Slachterijen zijn eindverantwoordelijk voor de nale ving van de voorschriften. Ze moe ten er zelf voor zorgen dat de vermeerderingsbedryven en vlees- varkensbedryven en de eventuele handelaars zich daaraan houden. Deelname aan het IKB-systeem is dan ook alleen mogelijk via een slachterij. Acht In ons land zijn momenteel acht slachterijen in het het bezit van een PW/IKB-vignet. Aan elke slachterij zitten weer een aantal varkenshou derijen gekoppeld. In het geval van Houbensteyn-Porkhof horen die tot hetzelfde bedryf. Andere slachterij en werken met zelfstandige var kenshouders, zoals het bedrijf van de Gebr. Comelissen in Vredepeel er een is. Het verschil tussen beide erkenningen is dus dat Houbensteyn-Porkhof aan het ein de van de keten staat en het Vrede- peelse bedrijf -net als de varkenshouderijen van Houbensteyn- ergens in het mid den. Maar ze maken wel deel uit van dezelfde keten die dezelfde doelstelling heeft: een betere kwali teit varkensvlees voor de consu ment Op termyn is het de bedoeling dat ook de detailhandel (slagers) aan het projekt gaan mee werken en dat de klant vlees met een 1KB-vignet kan kopen. Vuilniszak uit Deurne. By de politie kwam een melding binnen dat in de buurt van Janslust aan de Deumeseweg mogelijk een voor de politie belangrijke vondst kon worden gedaan.De melder dacht dat 'die vondst' wel eens met een diefstal te maken zou kunnen hebben. De politie ging op onder zoek uit en vond een leeggestorte vuilniszak.Aan de hand van ver schillende papieren was te herlei den dat de zak afkomstig was van een inwoner uit Deume. Die inwo ner geconfronteerd met de vondst verklaarde niet te weten hoe die zak in Venray terecht zou zyn geko men, want hy had die zak op de ge bruikelijke dag voor zyn woning neergezet. Hy kon dus niet worden aangesproken voor de opruiming en dat moesten maar de mannen van de Gemeentereiniging doen. Snelheidscontrole Dinsdagmorgen hield de politie weer snelheidscontroles op de Mgr. Hanssenstraat, de Stationsweg, de Overloonseweg en de Albionstraat. In totaal werden 350 voertuigen ge controleerd waarvan er 102 harder reden dan de maximum snelheid van 50 km per uur. De hoogste snel heid bedroeg maar liefst 101 km per uur. I A.s. woensdag 7 juli zal ons koor medewerking verlenen aan de Piek Nick voor ouderen Aanvang 3 uur in de tuin van Beukenrode .In uniform. Aan deze picknick zal niet alleen Crescendo deelnemen, maar ook koren van jongeren.Leden van ons koor, die aan deze Piek Nick deelne men, hebben reeds via het sekreta- riaat een gratis entreekaart etc. ontvaangen. Zo niet, stel u dan even in verbinding met H. Beerkens, tel: 8342K Zaterdag 10 juli: 15.00 uur 40 jarig huwelyk in de Paterskerk, 'uitge voerd wordt de twee-stemmige mis met meerstemmig tussengezang. Ook hierbij wordt iedereen in uni form verwacht Zo mogelyk een kwartier voor aanvang in de kerk aanwezig zyn. Wy hebben goede verwachtingen, dat ons koor binnenkort weer en kele nieuwe leden zal kunnen be groeten. Naast dames,zyn ook mannen van harte welkom.Kom ge rust vryblyvend een of meerdere repetities bijwonen. De repetities worden geholuden in de 'Kemp haan', Kennedyplein l,van 17.30 tot 19.00 uur. Bent U verhinderd laat dat dan even weten aan Mevr. v.d. Ven, tel: 81317 of Dhr.. P. Croymans, Jan Diiy'ens (36) uit Almelo start met ingang van het nieuwe school jaar met een huiswerkbegeleiding sinstituut. Als geboren en getogen Venraynaar startte hy met succes een soortgelyk instituut vier jaar geleden in Almelo. Thans is hy vo lop bezig met de voorbereidingen om op 1 september ook in zyn ge boortedorp Venray een huiswerkbe geleidingsinstituut te starten. HUISWERK Tbt 1989 was Jan Diryens leraar economie. Jan, zoon van de in Ven ray niet onbekende "maester Dient- jes", zag toen echter wel een gat in de markt met een huiswerkbegelei dingsinstituut. "Hieraan is een gro te behoefte. Thuis kunnen leerlingen zich vaak moeilijker concentreren. Verder komt het vaak voor dat, indien beide ouders by voorbeeld werken, de kinderen liever by de video zitten dan achter de boeken. By ons krygen de leer lingen, na schooltyd, huiswerkbe geleiding. Dat houdt niet in dat er onder toezicht huiswerk wordt ge maakt, maar dat er daadwerkelijk begeleid wordt. Met een aantal vak docenten helpen we de leerlingen met hun problemen. We controle ren het huiswerk en overhoren daar waar nodig is. Behalve dat leer lingen dan meer gevoel voor plan- De door sjoelvereniging Den Hoender, afgelopen zaterdag geor ganiseerde wedstryden in De Bleek, zyn zeer succesvol verlopen. Vele mensen schoven gaarne een steentje over de bakken, met afwis selend succes. De hoofdprys, een sjoelbak, werd gewonnen door Ma- ryke Denissen uit Nieuw-Bergen. De overige winnaars, die op 17 juli deel mogen nemen aan het grote ontbyt in De Bleek, z(jn Koen Hei develd, Lotte Arts, Carla Nooyen, S. Francken (Wanssum), Ellen van Dyck (Merselo), Bjom Janssen, Eef Zeelen, A. Groffen, Mia Pirlo, Mar- tyn de Mulder, Anke v.d. Wjjn- gaard, Tezza Solgu, Roel Cremers, Aarts, M. van Gerwen, V. Gerven, Hakvoort (Maashees) en v.d. Kamp, (Oostrum). Zy allen hebben de uit nodiging voor het ontbyt reeds ont vangen. Misselijke streek By de agrarische school aan de Eikenlaan werd een volière ver nield. Alle vogels, ongeveer dertig stuks, werden weggejaagd. Velen daarvan zullen een gewisse dood te gemoet gaan. Mogelyk dat buurtbe woners iets hebben meegekregen en aanwyzingen hebben om de da ders te kunnen oppakken. elke week nieuws De traditionele chemische toilet vloeistoffen voor draagbare- en campingtoiletten zyn nogal milieu belastend. De werking berust na- melyk op een aantal moeilyk afbreekbare, agressieve, chemi caliën. Lange tyd heeft men gedacht dat deze chemicaliën onvervangbaar waren. Uiteindelijk is HG erin geslaagd om een geheel milieu vriendelijk produkt te ontwikke len: een toiletvloeistof op basis van enzymtechniek: aktieve ejwitten die biologische processen versnel len. De vloeistof werkt dus op een natuurlyke basis: ontlasting en toi letpapier worden afgebroken, gas- vorming wordt tegengegaan en onaangename geurtjes geurtjes worden onderdrukt. Na gebruik kan de bio toilet vloeistof zowel door een normaal toilet als door een toilet dat is aan gesloten op een septic tank (by boerderijen en zo) worden weg gespoeld. Zoiets is met traditionele chemische toiletvloeistoffen uit den boze. HG bio toiletvloeistof is absoluut gifvry en biologisch afbreekbaar. Eén liter (voldoende voor minimaal 30 beurten) kost ƒ19,95 en is in elk geval verkrygbaar b(f de drogist ning van huiswerk krygen, zijn ze op school ook een stuk zelfverze kerder. Het huiswerk is al eens na gekeken en ze zyn al eens overhoord. Het is dus een individu ele benadering van de leerling". Een ander voordeel is volgens Jan Dinjens het feit dat de leerlingen s'avonds niet meer hoeven te stude- ren. "Ze zyn klaar als ze by ons weggaan". Behalve huiswerkbegeleiding kunnen middelbare scholieren ook terecht voor bylessen en examen training. Verkeersongevallen Dinsdagmiddag wilde een 59-jarige inwoonster met haar fiets, komende vanaf St Anne de Noord singel over steken. Z(j had daarbij een personenauto te laat opge merkt By de botsing die volgde werd ze dusdanig gewond dat zy naar het ziekenhuis moest worden overgebracht Dinsdagmiddag wilde op de Albi onstraat ter hoogte van de Molen- hofweg, een chauffeur met zyn auto linksafslaan. Dat werd te laat opge merkt door een 27-jarige auto- bestuurster uit Horst die achter op de andere auto reed. Beide bestuur ders moesten met verschillende verwondingen naar het ziekenhuis worden overgebracht. Bewoonster werd wakker. In de nacht van zaterdag op zon dag werd een 30 jarige bewoonster van een flat aan de Hubenweg wak ker doordat zy gemorrel hoorde aan de voordeur van haar flat. Zy belde de politie en kennelyk heeft de inbreker dat bemerkt, want toen de politie arriveerde was er nie mand te vinden. Wespennest Een bewoner aan de Isabellahof had in het dak een wespennest ont dekt wat hij zelf wilde wegbranden. Dat gebeurde echter iets te grondig waardoor het dakbeschot in brand raakte. Gelukkig kon hy dat ook zelf blussen. De uitgerukte brand weer behoefde alleen maar na te controleren. Voor de verwijdering van dergelyke nesten hebben de imkers een opruimdienst in gesteld, die regelmatig in ons blad gepubliceerd wordt Het is beter om deze deskundigen voor de verwyde ring van zo'n nest in te schakelen. Dader werd kennelijk gestoord. Vrijdagavond parkeerde een 25 jarige inwoner uit Overloon zyn personenauto op de bewaakte par keerplaats by het ziekenhuis. Ttoen hy zaterdagmorgen na gedane dienst in het ziekenhuis by zijn auto terugkeerde, ontdekte hij dat het portierslot was bewerkt waar door dat geheel ontzet was. De poli tie vermoedt dat getracht is in te breken in de auto, maar dat de da der in zijn werk is gestoord, 'er was niets uit de auto ontvreemd en de eigenaar zit nu alleen met de schade. In Galerie Altamira te Vierlings beek wordt vanaf 20 juni op de be- nedenetage van de galerie een expositie gehouden. Te zien zyn aquarellen van Elly Collet-Smeets en sculpturen van Toos Meulepas- Martens, Anneke Weerts-Fleuren en Jac Bus. Op de bovenetage zyn portretten in pastel van Elly Collet- Smeets te bezichtigen. Deze expositie is vanaf 20 juni tot 12 juli alleen op afspraak te bezoe ken. Daarna, behalve op afspraak, ook op de gebruikelijke openings tijden, vrydag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. De expositie blyft in Galerie Alta mira tot 9 augustus a.s. Tbt en met 6 juli is er in café 't Trefpunt een expositie van veertien werken van Henny van den Boom. Henny van den Boom is woonach tig in Geysteren en zy maakt met name aquarellen en olieverfschilde rijen van bloemstillevens en land schappen. Ook schildert z(j wande laars en speelgoed. Henny v.d. Boom schildert al vele jaren. De laatste zes jaar heeft zy hier meer tyd voor gevonden en sindsdien zyn haar schilderyen ook 'gewild'. De werken die nu in Geysteren worden geëxposeerd hebben allemaal betrekking op Geysteren en de direkte omgeving. De expositie is tijdens de ope ningstijden te bezichtigen. - Mevrouw Benny Peulen expo seert tot eind juli in de poliklinie ken van het St Elisabeth zieken huis. Mevrouw Peulen is autodidact en houdt zich de laatste tien jaar vooral bezig met aquarellen. Bloe men zyn haar belangrijkste thema, met af en toe een zijsprongetje naar een waterlandschap. Vorig jaar ex poseerde zy voor het eerst met suk- ses alleen in het Venlose zieken huis. Vissers Wegenbouw mag tussen half augustus en eind september de Beekweg gaan renoveren. Dat bleek na een openbare aanbesteding van deze weg door de gemeente, waar voor vier wegenbouwers waren uit genodigd. De totale kosten van de renovatie bedragen ƒ974.000,-. De mensen van Vissers gaan in de week van 9 augustus van start Eerst zal de bovenlaag eraf gehaald worden. Zoals wy al eerder mede deelden, zal die worden gebruikt voor het verharden van de Buiten weg, waar men, zeker in deze droge t(jden, veel overlast van stof heeft Tijdens de zes weken die de werk zaamheden in beslag nemen, zal de Beekweg over een periode van twee weken geheel afgesloten worden. Dit om de werkzaamheden zo effi ciënt mogelijk te laten verlopen. Wanneer dat zal zyn zal tz.t nog worden medegedeeld. Na de renovatie zullen spoorvor ming en enkele zwakke plekken in het wegdek verdwenen zyn. Het fietspad aan de noordzijde van de Beekweg is niet bij de werkzaamhe den betrokken. De mate waarin het zuidelijke fietspad gebruikt zal gaan worden zal bepalen of in de toekomst het noordelijke fietspad ook aangepast moet worden. Overigens zal voor 1 april volgend jaar een riolering aangelegd wor den vanaf Ysselsteyn, langs de Mid den Peelweg tot aan de hoofdingang van de Vliegbasis, die daarop aan gesloten wordt. Het is niet uitgeslo ten dat het kerkdorp Vredepeel in de toekomst ook op die riolering aangesloten zal worden. A y -v.$ Wederom is het aantal auto diefstallen in 1992 gestegen ten op zichte van het jaar daarvoor. Na een stijging van de autodiefstal van 16% in 1990 en 22% in 1991 is er in de eerste helft van het vorig jaar maar liefst een groei geweest van 24%! Een nieuw dieptepunt De cyfers van de tweede helft van 1992 zijn nog niet verwerkt, maar een totaal van ruim 32.000 gestolen voertui gen is niet denkbeeldig. Praktisch een verdubbeling te opzichte van 1989, het jaar dat het Oostblok open ging- In Europa werden vorig jaar twee miljoen auto's gestolen en voor speld wordt dat dit aantal alleen nog maar zal toenemen. Niet zo ver wonderlijk als je bedenkt dat een professionele dief binnen een halve minuut een auto steelt Op de Duit se markt zyn er nu zelfs legaal autodiefstal-setjes met videode monstraties te koop, waarin ge toond wordt hoe je de meest gangbare automerken openmaakt. Steeds minder auto's worden terug gevonden. Werd vroeger nog 60% van de gestolen voertuigen terugge vonden, nu komt nog maar 40% terug Volgens de Centrale Recherche In formatiedienst (CRI) was het jaar daarvoor ruim een kwart van de gestolen auto's een Opel, hetgeen bewijst dat er niet alleen voor „du re" merken een heler is te vinden. Het op een na meest gestolen merk was Volkswagen en de nummer drie Ford. De Fiat Uno liet een stij ging zien van 77,5% De markt voor kleinere auto's is blijkbaar onverza digbaar. Kleine auto's zyn makke lijk verhandelbaar en sedert het opengaan van het Oostblok is er niet ver van de grens een flinke tweedehands markt bijgekomen. Dat heeft Duitsland gemerkt Daar kon men vorig jaar ook een triest record melden: een 100% toename van de autodiefstal. Overigens lig gen er van de zes plaatsen met het hoogste diefstalpercentage maar liefst vier in Limburg. Het stelen van auto's is volgens het CRI een vry simpele manier om je te verrijken en de pakkans is klein. Het opsporen van een gesto len auto is tijdrovend en kostbaar. Een goede en goedkope manier om een auto onaantrekkelijk te maken is het graveren van het kenteken in de uatoruiten. Een gestolen auto wordt namelijk vaak met gestolen papieren van een andere auto weer doorverkocht Alleen als uw eigen kenteken in alle ruiten van uw auto gegraveerd is, is duidelijk van wie de auto is en kan iedereen zien of de papieren kloppen. Dieven heb ben dan ook een duidelijke voor keur voor niet gegraveerde auto's. Politie en verzekeringsmaatschap pijen staan achter deze vorm van diefstal preventie. Deze week op zaterdag 3 juli van 09.00 tot 16.30 uur kunt u op de parkeerplaats de Gouden Leeuw by de Kempweg voor f25,- per auto la ten graveren. Een hierin gespeciali seerd bedryf komt hiervoor naar Venray. Automark dat al acht jeer in Nederland professioneel kente kens graveer, voorziet de beide voorportieren ook van waarschu wingsstickers die by de prys zyn inbegrepen. Voor flO,- extra kunt U - by droog weer - een speciale reflec- tielaag over de gravures laten aan brengen, waardoor de inscripties ook bij regen en 's avonds by wei nig licht goed zichtbaar blijven. Dat verhoogt de preventiewaarde. Het aanbrengen van de gravures kost slechts enkele minuten. Dus zater dag 3 juli van 09.00 tot 16.30 uur kunt U op de parkeerplaats de Gou den Leeuw, by de Kempweg Uw au to beveiligen door het laten graveren van het kenteken in alle ruiten. U herkent Automark aan de gele outfit In juni en juli zyn ook dit jaar in heel Limburg weer duizenden men sen op pad om loten voor het Anjer fonds Limburg te verkopen. In hun eigen leef- en woonomgeving bie den zy de loten van de Aiyerlotery 1993 aan. Binnenkort kunt ook u een van deze lotenverkopers aan uw deur verwachten. De prys per lot is op ƒ1,50 ge handhaafd, maar de loterij is geheel vernieuwd. Zo is het aantal pryzen van voorheen 25 stuks ver hoogd naar thans 100 stuks en ook het prijzenpakket is geheel gewij zigd. Geen geldprijzen meer te win nen, maar vele aantrekkelijke pryzen, zoveel mogelijk aangepast by de doelstellingen van het Anjer fonds. Wat dacht u van een drie- 'weekse reis voor twee personen naar de Grand Canyon en Disney land in Amerika, een exclusief kunstwerk, een vierdaagse vlie greis voor twee personen naar Lon don, een ballonvaart, een schouwburgabbonement, een be zoek aan Thermae 2000 en nog veel meer! Ook zullen de loten er dit jaar ge heel anders uitzien. Bovendien is aan de loten een zogenaamd stock gemaakt, waarop de verkoper de naam van de koper van het lot kan vermelden. Zo is bij de vereniging bekend waar de loten zyn verkocht en kan bevorderd worden dat alle pryzen ook daadwerkelijk worden afgehaald. Verder zijn de oude raa- maffiches vervangen door moderne affiches van de loterij. Het Anjerfonds Limburg hoopt dat dit jaar het aantal verkochte lo ten flink zal stijgen. Werden er de afgelopen jaren rond 170.000 loten verkocht, dit jaar streeft men naar een verkoop van ongeveer 200.000 loten. Voor alle zekerheid is het aantal te verkopen loten vastgesteld op maximaal 250.000. Voor elk ver kocht lot ontvangt de verkopende vereniging ƒ0,50. Door het kopen van de loten le vert u bovendien een bijdrage, die in uw eigen omgeving goed zal wor den besteed. Geven om cultuur die je lief is. staat by het Atyerfonds Limburg hoog aangeschreven. Het Anjerfonds Limburg is ver bonden aan het Prins Bernard Fonds, dat in 1940 in het leven werd geroepen. De 15 regionale fondsen zetten zich in voor cultuur en natuurbehoud in ruime zin. Daartoe rekent het fonds naast mu ziek, letterkunde, dans, toneel, beeldende kunst, film en fotografie ook wetenschap, natuur- en monu- mentenbehoud en culturele vorming. Het Anjerfonds Limburg zamelt gelden in voor het goede doel. Deze gelden worden gebruikt om activi teiten in uw eigen lokale cultuur te stimuleren. De muziekverenigin gen, de koren, de toneelgezelschap pen zyn voorbeelden van verenigingen die met behulp van de financiële steun van het Aiyer- fonds hun culturele activiteiten kunnen ontplooien. De belangrijkste bron van in komsten voor het Anjerfonds Lim burg is de jaarlijkse AqjerloteryDe Anjerloterij Limburg maakt het mede mogelyk jaarlijks ongeveer 400 verzoeken om een financiële bydrage te honoreren. Daarmee is dit jaar in totaal een bedrage van ruim zevenhonderdduizend gulden gemoeid. Uw steun is onmisbaar voor het functioneren van het An jerfonds en daarmee voor uw eigen cultuur. Geef om de cultuur die u lief is. - Voor meer informatie kunt u te recht b(j de gemeentelyke contact persoon Anjerfonds, dhr. F. in 't Zandt, tel. 04780-23361.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 7