OUDE FOK) PEEL EN MAAS Ruitersport St Jan Merselo Bekendmaking Vrijwilligers voor pleinen PEEL EN MAAS Donderdag 1 juli - Pagina Grote Kerk Deken. Bindstraat 6, tel. 81275; ad ministrator H. de Wit O.F.M., Pa- terastraat 29. tel. 82385 b.gg 85855; kapl. L:' Houben. Dr. Poelsstraat 4, tel. 11684. H. Missen bestellen: ma t/m za 09.30-10.30 uur Bindstraat 6. Zaterdag: 3 Juli:9.00 Harry Mes- seniaeckers .19.00 Zondagsdienst: .Jan Peters en overl. fam. Maria v.d. Boom-Custers (coll)ouders Piet Lenssen-Jeuken (coll) ouders Piet Lenssen-Jeuklen (coll); Cis Arts- Swaehofer (coll) Anna van Dooren-v.d. Ven (coll); Jan Arts (coll) Ad Thminiau (coll). Riek Beelen-Beerkens; Joep Loonen (coll) Overl. ouders Kelders en doch ter Els; Riek Bisschops-Hoevenaars; Mie Swinkels-Seykens; Jan van der Zanden. Zondag: Veertiende zondag door het jaar. 8.00 Helena Amolda Hanraets en H.E.H. Henricus Haenraets 9.30 Jrd Piet Janssen; tot zekere in tentie; Chris Smits (coll), P. Janssen-Oudenhoven en overl. lam Harry Hanssen (coll) Jrd Tbos v.d 'Ven Janssen; overl. echtpaar Tillemans-Duyf (s); overl. ouders Thyssen-Maters, overl. kinderen en overl. lamilie. 11.00 Sjef Vermeulen (coll); Jan M.H. Janssen, overl. ouders en overl. broers. Tbn de Koster (coll) 'johannus Swaghoven (coll) Zswd Mia Wynhoven- Munninghof (coll) Zswd Sjaak Janssen(coll); Jrd Tbng Manders. Maandag 9.00 Voor de Parochie Dinsdag 9.00 Tbt zekere intentie (A)19.00 Voor hen die dakloos zyn. Woensdag: 9.00 Voor een zieke zus Lsm. Donderdag: Jo Wennekers Muy- res (s Lsm. 19.00 Lies Geuns, Leo Gerards Herman Voorwald. Lsm. Vrydag: 9.00 Voor de vervolgde christenen. Akolieten: zo. 9.30 Tom Fooien en Wilbert van Ham Lectoren: za: 19.00 T. Verbeek zo 11.00: J. Truyen. Vredeskerk Zaterdag: Priesterdag. 10.30. Rozenkrans en biechtgele genheid 11.15 H. mis voor Priesterroe pingen. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 14e zondag door het jaar. Kinderwoord dienst. Zang door het Jongerenkoor Chrisko. Voor Jan Rybroek (coll) voor Bertha Thyssen-Pelzer (coll) voor Maria Sybers-Franssen (coll) Jaardienst voor Pierre Hendrix, voor Gel van der Velde (coll) Zondag: 14e zondag door het jaar. 8.30 Voor Harrie Janssen en overl. fam. voor overl. ouders Drabbels- Klassen, voor het geestelyk en ty- deiyk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, NederlandsTbt bj- zondere intentie (K) voor Maria van Meyel en overl. fkmleden uit dank baarheid g.gv. een verjaardag (C) V(K»r overl. ouders. Maandag H. Anton ius Maria Zacca- ri. 8.00 Voor de zieken van de paro chie. Voor Handrie Kleuskens. DinsdagH. Maria Goretti 8.00 Voqx Gel. vxl. Velde (buurt), jaardienst voor Agnes van Ass Woensdag 8.00 Voor Jan Nelissen, voor Piet Vermeltfoort en overl. lam. Donderdag8.(M) overl. fam. Simons- Willems Vrydag: H.H. Martelaren van Gorcum. '8.00 Voor overl. ouders van Rooy- Hendriks en overl. zonen en doch ter, voor overl. ouders Janssen- I'eters en zoons Gerrit en Piet 13.30 Kapel: 25 jarig huwelyk van Dhr. en Mevr. Raaymakers van R(js- wyck. N.B.: In verband met de retraite en vacantie van de pastoor zullen er vanaf maandag 5 juli door de week alleen H. Missen zyn van maandag t/m vrydag om 8.00 uur Dus geen ochtendmis op zaterdag, en geen avondmissen. De tyden van de weekend missen biyven onge- wyzigd. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer 17.00 Gelegenheid om te biechten. 1830 ZONDAGS VIERING. Overl. ouders Derickx- Jacobs en Karei; Jan van leuken (Koll); Jan Hendriks (Koll); Harry Vermeulen; Jeanette v. Opbergen - Houba(koll); overl. ouders Buyssen- Reintjes; Wim Hagelaar. Zondag 9.00 Voor de Parochie; 11.15 Gezongen door de Zangers van St Frans: Jean Dericks (koll) Maandag 8.00 Geen intentie 19.00 jrg Piet Basten. Dinsdag 8.00 te.v. St. Anthonius; 19.00 tot zekere int. (T) Woensdag:8.00 overl. medebroe ders; 19.00 overledenen (offerbus) Donderdag 8.00 Geen int 19;00 Wielly Verhoeven en overl. fam. Vrydag 8.00 te.v. de Martelaren van Gorcum; 19.00 Gezinsmis: echtpaar Custers-Vergeer.. AKOLIETEN en MISDIENAARS. Zaterdag: 1830 Pascal Kuste rs; Zon dag Martin Leenders: 11.15 'Emiel Custers. Maandag en Vrydag: 19.00 Roel en Mark. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Tb van Ryn en Overl. fam. afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Pa terskerk: tel. 80202. Protestantse Kerken gemeenschap Venray e.o. Op zondag 4 Juli zal in het inter ven college Leunseweg 2a te Ven ray Mevr. Ds. W. Weersma uit Venray voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 930 uur Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt kindemevendienst ge houden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wyck zal Mw. Ds Weersma even eens voorgaan in de dienst. Aanvangstyd is 11.00 uur. Hier is geen kinderopvang en geen kindemevendienst. Na af loop is er koffiedrinken. Op zondag 11 juli zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray Mevr. Ds. W. Weersma uit Venray voorgaan in de dienst, waarin de maaltyd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstyd is 9.30 uur Tydens de dienst is er kinderop vang en wordt de kindemeven dienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk in Blitterswyck is er om 11.00 een dienst waarin Mevr. Ds Weersma eveneens voor zal gaan Hier is geen kinderopvang en er wordt geen kindemevendienst ge houden. Na alloop is er koffie drinken. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gezinsmis, einde van het schooyaar. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wólters, Harrie Claessens, Tbon Muller. Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie. Kin derkoor Zondag: 830 Overl. ouders jans-verheggen, Antoon Janssen, 10.00 Lei en Ger Janssen, overl. ouders Haegens van Lin, Giel Vennekens en echtgenote en we derzydse familie (Koor Harmony) Maandag: 9.00 Tot byzondere intentie Dinsdag: 9.00 Chrit Broekmans Woensdag: 9.00 Herman de Kleyn Donderdag: 9.00 Voor een goede uitkomst Vrydag: 9.00 Wies Janssen Misdienaars: Za: 19.00 Sqskia Janssen, Lisette Janssen. Bianca Camps, GVfenda Nielen. Zo: 8.30 Emil Moure, Wim Clephas, Paul van Haeren, leo van Delft; 10.00 Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels, Wim Kessels. Kerkpoetsen: 2 Juli Nelly Potten en Nel Martens, 9 juli Truus van Dyck en Nel Kessels. Maandelijkse collecte: In dit week end in alle H. Missen de maande lykse collecte voor onze eigen kerk. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Kin- derkoor)Thei Classens (Blakt) Sjang Direks (Zeswekendienst)Tbi Philip- sen Tbon Cos namens buren led Vervuurt Jozef en Johannus Baten, Theo Vol- leberg. Piet Verheyen.en zoon Wiel, Uit dankbaarheid. Zondag: 11.00 Hoogmis.(Heren- koor) Nel Verstappen-Stevens. Mthieu van RJswyck Woensdag: 9.00 H. Mis te.v. O.L. Vrouw Vrydag: 14.00 uur Pl.Gez.H.Mis uit dankbaarheid b.gv. 25 jaren hu welijksfeest Echtpaar Colbers- Engels. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Piet Smulders, Sjaak Hermans, Handrie Kuypers en dochter Truus Jaardienst: Ger Geerets. jrd Willem v.d. Sterren Jrd Gertruda Jenniskens. H. Mis 'Uit dankbaarheid'. Woensdag: 09.00 overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen Misdienaars zaterdag: Sanne en Thjs Parochie Leunen 14e Zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand: by zondere kollektie voor onze eigen parochie Zaterdag: 19.00 Lsm.v. Wim Bou ten,lsm vMichel Loonen, Elly Loo nen en Elly van Berlo. jrg v Gerard Willemse en Marie Willemse-Janssen gest. jrd v. Ma- thys Litjens en echtgenote, zondag: 10.00 Hgm v. Willem Jen niskens en Wilhelmina Jenniskens-Martens Hgm van Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen 11.15 weekd. v. Marie vari Leipsig -'Wilms (3) gestjrd v. Antoon Jans sen en Elisabeth Jenniskens. 1430 Doopviering van Jelle Reinljes 15.00 Doopviering van Stefan Claessens maandag: 19.00 maand van Hen drik Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenberg gestjrd v. Frans Verkoeyen dinsdag: 19.00 gestjrd v Hendrik Marcellis en echtgenote, woensdag 19.00 lsm v Bert Jennis kens en echtgenote dond. GEEN AVONDMIS, vrydag: 19.00 lsm v. Frans Baltus- sen en overl. lain. Baltusssen- Lichteveld. MISDIENAARS: za 19.00 Erik Lit jens en Roel Litjens zo. 10 uur Hgm Josine Geurts,Ma- rieke Gomman sen Bianca Achten 11.15 Mike Buise en Davy Leyen- deckers ma T/M wa en vr 19.00 Bart Jeu ken en Jeroen Swinkels. Willen alle misdienaars schrifte lijk aan mynheer Pastoor doorge ven,wan neer zyn in de grote vakantie echt niet kunnen mis- dienen? Doe dit zo spoedig moge lijk! Maar ook in de vakantie hopen wy te mogen rekenen op jullie dienstbaarheid by de heilige missen in onze kerk. LEKTOREN: za 19.00 Dhr. Jan Jen niskens zo 11.15 Dhr. Jan Reintjes. HUWELIJ KSAFK.Wilbert Vul- lings uit onze parochie en Mariet- te van Dongen uit Veulen (2e roep.) Protestantse Kerken gemeenschap Venray e.o. Op zondag 4 juli zal in het inter ven college Leunseweg 2a te Ven ray Mevr. Ds. W. Weersma uit Venray voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 9.30 uur Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt kindemevendienst ge houden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters wyck zal Mw. Ds Weersma even eens voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 11.00 uur. Hier is geen kinderopvang en geen kindemevendienst Na af loop is er koffiedrinken. Op zondag 11 juli zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray Mevr. Ds. W. Weersma uit Venray voorgaan in de dienst waarin de maaltyd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstyd is 930 uur Tydens de dienst is er kinderop vang en wordt de kindemeven dienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk in Blitterswyck is er om 11.00 een dienst waarin Mevr. Ds Weersma eveneens voor zal gaan Hier is geen kinderopvang en er wordt geen kindemevendienst ge houden. Na afloop is er koffie drinken. Vincent van Gogh Instituut St Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. VoorgangerJ.Korff. Lekt F. Blom Intentie Jan Cuypers namens oud collega's. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lekt Zr. Helene, Voorganger J. Korft'. ii >;i Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 1330 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Rektoraat Veulen Zaterdag: 19.00 Hgm. Petran Muy- zers en Dora Muyzers-Smits; Anna Vollenberg-v. Rywyck en echtge noot; voor prieserroepingen Zondag: 11.00 Hoogmis voor Grad Reintjes Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor broe der Jozue en Broeder Servatius. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen Vrydag: 13.30 H. Misb.b.gv. 25 ja rig huwelijksfeest van Wim Spleeu wenberg en Tbos van Vegchel. Akolieten: Za: Yvone Emonts en Annelie Reintjes. Misdienaars: zondag: Karin Jeu ken en Sandra Smets Huwelijksafkondiging Wilbert Vul- lings en Mariette van Dongen (2e Roep) Gedoopt: Mandy Bouweriks Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpecye 2a Horst Pastorie: Clapvaeren 4, Horst tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 27 juni om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: Ds. C.M. Buys, Resteren. Tydens de middagdienst is er kinderopvang elke week nieuws Rektoraat Vredepeei Vrydag: 8.30 uur Communie dienst (eerste vrydag) Zondag: 14e Zondag door het jaar. 11.00 ti.v. Fhm Botden- Classens. Pam Huys-v. Enckevort Pastoor Jans Woensdag: 19.00 uur bidden van het rozenhoedje Misdienaars: Maaike en Antoon Lezer: Jan Classens Attentie: Na het overlijden van Pastoor Jans zal voorlopig de Hoog mis op Zondag om 12.00 uur zyn. Parochie Ysselsteyn Veertiendee Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 MNd. M. Theunis- sen, Mnd. F. Janssen; ouders Philipsen-Cremers; jrd. Fr. Bouw- meister en Theo van Zuylen. Zondag: 930 Jrd. Henri v. Lipzig en echtgenoten; 11.15 Jrd. J. Jans sen (Spreeuwenberg); Echtgenoten Dykhuizen-Camps; Giel Tromme len en overleden familie Maandag: 19.00 geen dienst Woensdag: 19.00 M. de Wit- Gerrets (Kaartclub); G. van den Munckhof; Wilhelmus Bollen en echtgenoten. Zekere intentie (A) Vrydag: 19.00 Jr.d. Harrie Jennis kens; Jan Swinkels en dochter Jeanne. Misdienaars: Za: 19.00 T. van Asten en M. Arts. Zo: 9.30 N. Jaspers en H. v.d. Hoff; 11.15 S. Ewals en R. Key ze r woensdag en vrydag B. Poels en M. Pouwels Spreuk van de week: "Vlugge sprekers zyn vaak langzame denkers" N.B. willen de misdienaars en misdienettes of hun ouders my zo spoedig mogelijk, graag schriftelijk opgeven waneer zy in de maande juli en augustus niet kunnen die nen. Ik vertrouw er op dat als iemand niet buiten het dorp ver- biyft bereid is om te dienen. Ook in de vakantie periode gaan de kerk diensten door en heb ik dus misdie naars nodig d.itf I Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 voor de parochie; misd.: Linda Poels en Diana vd Duyn Zondag: 10.00 Theodorus Hen drix Wilhelmina Engelenjgt Misd.Paul Arts: Dinsdag: 8.30 Tien de Ryk-, Jo hannes v. Ryswyck/Klaassens Kinderen-jgt Christ Kessel-Antonia Claes kin deren jgt Donderdag: 830 Schoolmis tot afsluiting van schooyaar. Vrydag: 8.30 Peter Mathijs Gie- len, echtgn. en kinderen Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wy u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema De geest van zelfo poffering doen herlevenin de Koninkrykszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. J.l. zondag werden er op 't Kei- zersveld te Venray de clubkampi oenschappen en tevens de 2e selektie wedstrijd voor landelijke ruiters verreden. In de pryzen vie len: Tbn Arts die met 2 paarden aan de start verscheen in 3 verschillen de onderdelen .behaalde 3 prachti ge pryzen. Met Fentem in de dressuur klasse M.l een 6e plaats met 121 punten enb met springen in de M.klasse een 2e pl. Met zyn paard Enrico behaalde hy by het springen L een 6e plaats. Jan Jans sen met Grey Fellow in de dressuur klasse M.2 een 3e plaats met 130 punten. Esther Janssen met Iris in de klasse B.2 een 4e plaats met 130 punten.. Zondag 20 juni waren onze pony- ruiters naar Helden geweest helaas vorige week vergeten te vermelden dat ook onze kleine ponyruiters by het ponsspelen nog pryzen had den. Ellen Volleberg met Mirella in de groep B2 een mooie 2e plaats met 140 punten en Susan Winnen met Beauty in de groep A3 een 3e plaats met 98 punten. A.S. weekeind organiseren de L.R. en P.G STJAN MERSELO de kring kampioenschappen van Noor Lim burg voor ponyruiters op'L Keizersveld te Venray. Aan van d dressuur 9.30 uur Springen 11.00 uur afdelingsdressuur 11.30 uur. De oftïciele opening en defile met huldiging van alle kampioenen vind plaats om 15.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Entree f.5, kinderen t/m 12 jaar gratis. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierby bekend hun besluit van 29 juni 1993 waarbij besloten is tot: Het inbouwen van een belemme ring in de Korte Drilweg naby de er- fafscheiding tussen het pand Korte Drilweg 1 en het pand Korte Dril weg 3 voor het autoverkeer, zodanig dat de doorgang uitsluitend moge lijk blyft voor (brom)fietsers en voetgangers; door plaatsing van borden L8 en L9 van het Reglement Verkeersre gels en Verkeerstekens de Korte Drilweg aan beide zijden van de in te bouwen belemmering aan te dui den als doodlopende weg naby de aansluiting met de Merseloseweg en de aansluiting met de Hoen derstraat. VOor nadere informatie over deze verkeersmaatregel kunt U zich wenden tot de afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt beroep aantekenen by de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de Koningin en moet worden ingediend by de com missaris van de Koningin. Venray. 1 juli 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, J.F.H.A.B. Waals, burgemeester AWM de Bever, secretaris iu.0 Boompje op de auto. Een bewoner van de Van Me- genstraat werd in de nacht van za terdag op zondag in zyn slaap gestoord, doordat een aantal jonge ren afkomstig uit het uitgaanscen trum in Leunen over de Van Megenstraat liepen en iets op zijn geparkeerde auto gooiden.De poli tie werd gewaarschuwd en die stel de vast dat op de geparkeerde auto een boompje was gedumpt Dat boompje was in de buurt uit de tuin getrokken. De politie zocht de buurt af maar, de vandalen konden niet meer worden achterhaald. De schade aan de geparkeerde auto viel mee. Alarm In de nacht van dinsdag op woensdag ging het alarm af in een woning aan de Peter Janssenweg in Ysselsteyn. Reden voor de inbre- ker(s) om er vandoor te gaan. Hy had daarvoor een deur geforceerd. De eigenaar zit nu alleen met de braakschade. Diefstal CD-speler Tydens een onbewaakt moment heeft men kans gezien om by de in gang van een zaak in de Grotestraat een CD-speler weg te nemen. De diefstal vond maandagmiddag plaats. De waarde van de appara tuur bedraagt ƒ1299,-. Bromfiets In brand De brandweer kon een in brand geraakte bromfiets niet meer red den. De bestuurder van die brom fiets ontdekte op de Zuidsingel dat er vlammen uit zyn uitlaat kwa men. Hy stopte maar kon dat vuur niet meer doven. De bromfiets kan als verloren worden beschouwd. Ruiten vernield Er werd aangifte gedaan van ver nieling van drie ruiten van een ge- meenteloods aan de Acasiastraat- Op deze foto een van de talrijke versierde praal wagens,welke mee trok in de feestelijke optocht ter ge legenheid van het 4Ö-jari| regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina op 6 sep. 1938. Dez< fraaie wagen stelt voor: een boeren gezin uit die tyd en werd ingezon den door het Venrayse kerkdorp Heide. De situatie is: Hensenius straat. Op de achterste ry herken nen we van l.n.r.: Jan Michels Maria Peeters - Harrie Rutten Nella Ewals. In het midden-. Fier Driessen en Fer Driessen. Vooraar in het looprek is Eugenie Dri^sserv CultuRooy kan by de openings festiviteiten van de pleinen, in het weekend van zaterdag 10 en zondag 11 juli, nog wat medewerkfstjers ge bruiken, met name voor hand- en spandiensten op het horecavlak. Mensen die iets willen doen voor het culturele leven in Venray kun nen kontakt opnemen met Jan En gels van de stichting, tel. 86099 of met Leo Creemers, tel. 10401 of 8952B Het toch al mooie winkelcentrum van Boxmeer is onlangs geheel ge renoveerd. De promenade Steen- straat is voorzien van een nieuwe bestrating, verlichting en begroei ing. Met name rolstoelers zullen ge lukkig zyn: het plaveisel is veel gladder en de ingangen naar de winkels zyn in veel gevallen 'trap loos'. Een en ander was realiseer baar omdat de Boxmeerse onder nemers met de gemeente een deal gesloten hebben en samen voor de kosten opkomen. Deze bedragen een klein drie-kwart mihoen gulden. Gemeente en winkeliers laten dit niet ongemerkt voorby gaan. Het weekend van vrydag 25 en zaterdag 26 juni stond bol van aktivititeiten, die het bezoek van eenieder meer dan aangenaam maakten. Aller eerst was er een grote receptie waarby ruim twintigduizend hap jes aan de konsumenten werden aangeboden. In de vele winkels werd bovendien een Kir geschon ken. een lekker fris dranlye uit midden Frankrijk. I Ook de gezelligheid is troef. Diver se muziekgroepen zullen zieh-laten horen, terwijl ook aan andere vor- j men van vertier is gedacht Het be- langrykste is echter de nieuwe sfeer die het winkelgebied van Box-1 meer uitstraalt Zeer de moeite waard om eens te bewonderen!

Peel en Maas | 1993 | | pagina 18