mmsmws Venray's [annenkoor iiiaai Crescendo Jeugdvereniging De Springplank Venray's Gregoriaans Koor Wereldwinkel Venray Aostrumse zangkompeneej Wijkgebouw 'Op 't Nipperke' Ars Musica Jongerenkoor Chrisko Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Venray Karei Knabbelaar Brukske Orkestvereniging Venray Scouting De Peelspeurders Philatelica WAO Belangen Werkgroep Venray Lourdeswerk Heil der Zieken Batu Badaun Jeugd- natuurwacht Bijeenkomsten voor mensen met een fobie De Zonnebloem Rincon Espanol Katholiek Vrouwen Gilde KB0 Venray-kom Wereld naturistendag VVD Leden vergadering koninklijke Harmonie Euterpe M.M.S.K. St. Petrus Banden Jeugdkoor Tomorrow People I Afmelden by Joke, tel. 83806. Kinder- en Jeugdkoor De Troubadourtjes Zangers van St. Frans Dameskoor Venrode Kinderkoor De Bandelieren Wijkcentrum Noord-West ™;EL EN MAAS Gemengde Zangvereniging Donderdag 3 juni (vanavond) club voor de jeugd van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur gaan we Pim, Para, Pet spelen. Donderdag 3 juni: Programma- vergadering voor de donderdag- groep, aanvang 20.15 uur. Donderdag 3 juni: We gaan wer ken aan de tuin. Degenen die zich opgegeven hebben dienen om 18.30 uur aanwezig te zyn. Zaterdag 5 juni: 'Buitendag'. We gaan naar De Lystert in Roggel. Ver trek 10.00 uur, terug omstreeks 17.30 uur. Meenemen: zwemspul len, lunchpakket, stevige tas met naam. Zaterdag 5 juni: Zoals ieder zater dag gezellige avond voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar. Ben je nog nooit geweest? Kom dan kijken van 19.30 tot 22.30 uur. Maandag 7 juni: Spelen kermis voor de kinderen van de groepen 3 en 4 van 18.30 tot 20.00 uur.De spe- lenkermis bestaat uit een aantal spelletjes (blikgooien, zaklopen, enz.) die men allemaal moet doen via een rouleersysteem. Dinsdag 8 juni: Van 18.30 tot 20.00 uur voor de jeugd van de groepen 7 en 8 en ouder. We gaan in de bossen op Vlakwater een 'ty- geijacht' houden. Zorg datje op tyd bent en breng je fiets mee. Dinsdag 8 juni: Programmaverga dering voor de dinsdaggroep, aan vang 20.15 uur. Jongelui: Wat de donderdag- groep betreft willen we graag weten wie er niet aan de wandelvierdaag se meedoet Vrydag 4 juni: Om 16.00 uur H. Mis 25-jarig huw. in Smakt b.g.v. het 25-jarig huw. van Ben Winants en Pauline Schaeffers. Om 15.30 uur aanwezig zyn in offiële kleding. Zondag 27 juni: om 11.00 uur re petitie in de St. Servatiuskapel van het Vincent van Gogh instituut. Vrydag 2 juli: Barbecue-avond met de dames. Inlichtingen en afmelden: W. Snyders, tel. 82975, Venray. Week van de koffie. Op 27 mei opende de heer D. Tbmmel voor het stadhuis van Venlo de week van de koffie met een fikse roffel op de trommel. De heer Tbmmel is lid van de tweede kamer en tevens voorzit ter van de S.O.S. Wereldhandel in Culemborg. Deze organisatie is een van de belangrijkste importeurs van de Wereldwinkels. De reden dat Venlo was uitgekozen voor de ope ning van de week van de koffie was het 650-jarig bestaan van Venlo en het feit dat de gemeente was overge gaan tot het schenken van Max Ha- velaarkoffie op het Stadskantoor. De week van de koffie is bedoeld om de Max Havelaarkoffie extra te pro moten. Om aan het Max Havelaar keurmerk te voldoen zyn er vijf voorwaarden. De koffie wordt recht streeks ingekocht, er is een gega randeerde eerlijke prijs voor betaald, de koffieboeren krijgen een toeslag op de wereldmarktprijs, er vindt voorfinanciering plaats en er worden meeijarenkontrakten af gesloten. Eigenlijk doet U aan een strukturele vorm van ontwikke lingswerk door Max Havelaarkoffie te kopen. Vrijdagavond en zaterdagmorgen schenkt Wereldwinkel Venray in de bibliotheek een eerlijk (heerlijk) kopje koffie. Het adres van de Wereldwinkel is Henseniusstraat 3a. Iedere dag is de Wereldwinkel open en wel: maan dag 12.00-17.00 uur; dinsdag t/m donderdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.00-21.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Voor meer informatie tijdens ope ningsuren: tel. 88571. U kunt ook terecht bij An Wondergem, tel. 84545 of Karla Menger, tel. 88005. 3 juni: Om 19.30 uur voor het gehele koor. 5 juni: Om 20.30 uur 3 jjren concert in de Grote kerk. Tnaf 19.45 uur vindt de repetitie iats van het gezamenlijke werk in kerk. Na het concert zal de ond met onze gasten uit Zwolle i Schinveld in de foyer van de liouwburg worden voortgezet. Zondagmorgen zingt het Groot annenkoor Zwolle om 11.15 uur j hoogmis in de Paterskerk. Aan- aitend vindt nog een gezellig sa- lenzijn plaats in cafe de Volle aan tot ca. 14.30 uur. Donderdag 10 juni: Om 19.30 uur •petitie voor de tenoren en om 5,00 uur gehele koor. Donderdag 17 juni: repetitie om 9.30 uur voor de bassen en om O.OO uur voor het gehele koor. Zondag 20 juni: om 11.00 uur I lechtige hoormis voor de schutte- y 't Zandakker Gilde SL Jan met - armonie Euterpe. DE VKM zomervakantie periode op 22 en 29 juli en 5 augustus. Oud papier kunt u afleveren by e papier container aan de Molen- ofweg. Afmelden by W. van Osch, tel 8930 liefst tussen 18.30 en 19.15 ur. Wy brengen nogmaals onder uw aandacht: A.s. zaterdag 5 juni Driekoren- concert in de Grote Kerk te Venray om 20.30 uur. Zondag 6 juni neemt de heer Rob Berben na 20 jaar afscheid van 'zyn' gemengd koor 'Ars Musica'. Vanaf de oprichting stond dit koor onder direktie van de heer Berben. 's Morgens om 11.00 uur plechtige gezongen Eucharistieviering te Smakt Tevens herdenkt Ars Musi ca haar 20-jarig bestaansfeest Vrydag 18 juni Korendag te Ge- mert. Er bestaat de mogelykheid dat er een extra repetitie wordt in gelast, in een andere lokatie. U wordt hierover nader geïnformeerd t(jdens de repetitie. Afgelopen week hebben de leden, die aan deze zangersdag deelne men, uitgebreide informatie ont vangen via het (Kjwartaaltje. U ontvangt hierover geen schriftelij ke mededelingen meer. Noteer in uw agende, wat U van belang vindt. Wy verwachten uiteraard geen (on nodige) afmeldingen voor de ko mende repetities. Bent u deson danks toch verhinderd, geef dat dan even door aan mevr. V.d. Ven, tel. 81317 of dhr. Croymans, tel. 81578. 9, 16, 23 en 30 juni: Repetitie. 6 juni: Optreden in Helden Pan- ningen. 27 juni: Jaarlykse Koorfeestdag. 4 juli: Optreden in de kiosk in het Brukske 7 juli: Laatste repetitie voor de vakantie 10 juli: Opluistering 25-jarig huwe lijksfeest Wim Vollenberg. Ons koor is op zoek naar enkele le tenoren. Degenen die interesse hebben kunnen komen luisteren. Wy repeteren elke woensdagavond in het zaaltje van 't Allemanscafé in Oostrum. Afmeldingen repetitie graag by tel. 84565. Zaterdag 5 juni: Kienen 20.00 uur, zaal open 19.00 uur. Maandag 7 juni: 9.00 uur Volks dansen. Biljartclub Op 't Nipperke, aanvang 19.00 uur. Amnesty Inter national Vergadering, aanvang 20.00 uur. Dinsdag 8 juni: 14.00-17.00 uur Vereniging voor Ouderen Ons Ge noegen. Kaarten en biljarten. Country- en dansgroep Green River met de country-dansles, aanvang 20.00 uur. Woensdag 9 juni: 9.00 uur Gym en koersbal. Jeugdvereniging de Spetters van 14.00 tot 16.00 uur. Donderdag 10 juni: Kienen Ons Genoegen, aanvang 14.00 uur. Kaar ten en biljarten van 19.00-23.00 uur. Dinsdag 8 juni: Van 19.30-20.00 uur repetitie voor de sopranen, voor het hele koor van 20.00-22.00 uur in De Essel, Ursulastraat, Vrydag 4 juni: repetitie in de kerk in Smakt om 20.00 uur. Zondag 6 juni: Afscheid/jubi leum, 11.00 uur H. Mis in Smakt. Laatste repetitie voor de vakantie op dinsdag 13 juli Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden by: mevr. R. Janssen, Adelbertweg 1, tel. 84227 of mevr. E. Coppus, Houtza gerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container bij dhr. J. van Osch, Akkerweg 6. Hallo jongens en meisjes. Ons jongerenkoor Chrisko nodigt en thousiaste zangers/zangeressen uit om te komen zingen. Kom gerust eens kyken tydens onze repetitie avond, elke woensdag van 19.00- 20.30 uur in het parochiezaaltje van de Vredeskerk, Whistlerstraat 1. We hebben een gevarieerd repertoire wat je zeker zal aanspreken! Voor meer informatie kun je kon- takt opnemen met Marly Driessen, tel. 88176 of met onze diligente Nor- ma Ansinger, tel. 85234. We zingen iedere maand lx in de kerk en wel op zaterdag 12 juni en 3 juli om 19.00 uur. Heden, donderdagavond, oefenen schieten en excercitie op de schut- tersweide, aanvang 19.30 uur. As. zaterdag werken op de schut- tersweide, aanvang 08.00 uur. A.s. zondag oefenen schieten en excercitie op de schuttersweide, aanvang 10.30 uur. 13 juni: SCNL Sint Martinus Maasbree. 14 juni: Ledenvergadering. 19 juni: SCNL Sint Anna Maasbree. 20 juni: Sint Jansfeest 4 juli: OLS Koningsbosch. Karei Knabbelaar haalt oud pa pier op in het Brukske op zaterdag 5 juni vanaf 9 uur en vervolgens el ke le zaterdag van de maand. Wy vragen om uw medewerking en het papier verbonden tot een bundel aan straat te zetten. By voorbaat hartelijk dank voor uw mede werking. Woensdag 9 en 16 juni: Om 20.00 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boo- gaarts in de aula van het Vincent van Gogh Instituut (Noordsingel). Afmelden by B. Grootemaat, tel. 80358. Woensdag 9 en 16 juni: Om 20.00 uur repetitie voor het blokfluiten semble "En Bloc" o.l.v. A Thyssen in het Vincent van Gogh Instituut (Stationsweg). Afmelden by R Hou- ba, tel. 87362. Zondag 6 juni verzorgt "En Bloc" haar jaarlykse concert in de aula van de muziekschool te Venray om 11.30 uur. De rowan groep was zaterdagmid dag te gast bij de brandweer van Rank Xerox, dat was een gave mid dag. Het komende weekend gaan ze naar Expo 93 in Weert waar ze met nog 500 andere jongeren allerlei aktiviteiten gaan doen. RUILBEURS Op zondag 6 juni is er weer een ruilbeurs voor postzegels, munten, ansichtkaarten, enz. Deze beurs wordt gehouden in wykcentrum De Kiosk in het Brukske te Venray. De beurs begint om 10.00 uur en duurt tot 13.00 uur. De entree is gratis en er is vol doende parkeergelegenheid. Tbt ziens op onze ruilbeurs. De AAW-WAO Belangen Werk groep houdt weer spreekuur op 10 en 24 maart a.s. in wykcentrum 't Schöpke, Veltumse Kleffen 62A te Venray. Iedereen kan hier informa tie verkrygen op het gebied van so ciale uitkeringen en gemeentelijke belastingen en heffingen. Voor een bezoek aan dit meld punt kunt u kontakt opnemen met de heer J. Peeters, tel. 04780-85874. Er wordt dan met u een afspraak ge maakt voor verdere behandeling van uw klachten. De WAO Belangen Werkgroep Venray geeft o.a. informatie over: ziektewet; uitkeringen; werkwyze GMD, GAK, ABP; gemeentelijke be lastingen; gemeentelijke heffingen; verlagen of stopzetten van uitkerin gen; aanvragen AWW-voorzienin- gen; beroepszaken; gedeeltelijke WAO-uitkeringen; passende arbeid b(j WAO en WW-uitkeringen; AAW- uitkeringen. De laatste jaren is er veel veran derd op het gebied van sociale uit keringen. Daardoor is het moeilijk te weten waar men precies aan toe is. Op dit moment staat de WAO sterk in de belangstelling en het is nog maar de vraag of de WAO-uit- kering in haar huidige vorm blyft Op zaterdag 5 juni halen we oud papier op aan de route Vredeskerk. Wilt u het papier goed gebundeld, lege dozen opengevouwen, aan de straat zetten. De fotomiddag van de meibede vaart is op zondag 20 juni in zaal Martens te Leunen. De aanvang van deze middag is 1430 uur. De maand juni heeft voor ons weer het een en ander in petto. Beu kenrode zet haar deuren in de week van 7 t/m 11 juni voor het publiek open. Woensdag 9 juni staat in het te ken van de Molukken. In het kader van 'Het jaar van de Ouderen' wil len wy, als Molukse bevolking van Venray, ons steentje bydragen en de bewoners van Beukenrode een programma aanbieden dat vol staat met Molukse muziek, zang en dans. Ook is er een fototentoonstelling met foto's van de Molukken en haar historie, alsmede zal er een dia/klankbeeld-presentatie gegven worden met beelden uit het vroege re kamp 'Vlakwater'. Tevens zullen videobeelden van de Molukken non-stop worden vertoond. Zaterdag 12 juni komt mevr. A Noya-Tuwanakotta uit Aalsmeer naar Venray. Mevrouw Noya vertelt Molukse volksverhalen en heeft reeds op diverse plaatsen in Neder land met haar vertelkunst jong én oud kunnen boeien. Dit program ma is niet alleen voor de kinderen bestemd maar voor IEDEREEN. De ouderen onder ons zullen in haar verhalen zeker met weemoed terug denken aan vroegere tyden. Verder is voor deze maand nog een dagje uit en een weekend gep land voor de kinderen. De data hiervan zullen nog bekend ge maakt worden. Tbt ziens! Hallo Jeugdnatuurwachters. Zo als we vorige week al hebben ver meld, gaan we binnenkort de scholen bezoeken om de opgaven voor de nieuwe leden te gaan verza melen. Het schooljaar is voorby voordat we er erg in hebben en we willen op tyd starten met het verza melen van de nieuwe leden. Ook zyn we druk bezig met het sa menstellen en drukken van de zo- meruitgave van de Natuurvriend. Deze zal dan ook op school worden bezorgd. Verder hebben we natuurlyk nog onze Vlytige Li esjes en de zonne bloemen. Blyf deze goed ver zorgen!!! Tbt volgende week in Peel en Maas. De Stichting Zelfhulpgroepen voor mensen met een fobie, heeft eens in de veertiendagen, op don derdagmiddag en donderdagavond, een bijeenkomst in de Cloekert om samen uit de problemen te komen. Voor inlichtingen kunt u bellen: Resie, tel. 80633 voor de middag- groep en Roos, tel. 86088 voor de avondgroep. De vrywilligers van de regio Ven ray hebben met assistentie van partner en vele vriendinnen de af gelopen weken de jaarlykse loten - verkoop tot een groot succes gemaakt. Er zyn meer loten verkocht dan het vorige jaar en met de opbrengst kunnen de regio Venray en de lan- deiyke Zonnebloemorganisatie weer goede programma's bieden aan hun gasten. Dank aan de men sen die geen vrywilliger zyn maar toch geheel belangeloos zich heb ben ingezet voor dit goede doel. Mochten er mensen zyn die niet thuis waren toen de loten verkocht werden, maar ze alsnog willen ko pen, er zyn nog loten te koop by Mevr. D. Heetkamp, Langeweg 37, Venray, tel. 82724. Namens de Zonnenbloem regio Venray alle mensen in Venray heel hartelijk bedankt die loten hebben gekocht ten behoeve van het werk dat de Zonnebloem verricht voor langdurig zieken, lichamelijk ge handicapten en hulpbehoevende ouderen. Sabado dia 6 de Junio es Kina a las 20 horas aproximadamente con buenos premios. Thmbien el mismo sabado, ten- dran lugar en Espana las Eleccio- nes Generales, segun las ultimas noticias, los votos de los emigrantes que, Ueguen mas tarde del 8 de Ju nio, no entraran en escrutinio. Con la devaluacion de la peseta por tercera vez en 8 meses con un porcenta del 20%, hoy en dia se esta pagando el florin en Espafia 67.50 pts. esto es bueno para las proximas vaeaciones, pero no asi para la economia Espanola. Un saludo de HACE. Leden kunnen gezamenlijk mee doen aan de Venrayse Fietsvier daagse van 13 t/m 16 juli as. Opgeven kan tot 15 juni by mevr. W. Smeets, tel. 82935. Bezoek Klokkenmuseum Voor liefhebbers van klank en techniek is een bezoek aan het Klokkenmuseum te Asten zeer de moeite waard. Op woensdag 16 juni aanstaande gaat de KBO daar op ex cursie. Vertrek vanaf het Kennedy- plein om 14.00 uur. Daarvoor zoeken we autobezitters die bereid zyn om de deelnemers mee te nemen tegen een vergoe ding van 10 cent per kilometer, per persoon. De andere kosten betreft de en tree. Denk er aan om de 65 -kaart mee te nemen. Dat scheelt in de entree-prys. Zowel deelnemers aan deze excur sie als de autobezitters dienen zich vóór 12 juni aanstaande te melden by Ida Claassens, tel. 85123 of Leny Steyien, tel. 81221. Kienen Voor een gezellige middag, waar bij gekiend wordt, is iedereen van harte welkom op woensdag 9 juni in het aktiviteitencentrum De Kemphaan aan het Kennedyplein. Aanvang 14.00 uur. Op zondag 6 juni a.s. is wederom de jaarlykse wereld naturistendag. Zoals elk jaar zullen ook dit jaar weer diverse naturistenterreinen die dag hun poorten openen voor belangstellenden. Zo ook De Ossendyk, het natu ristenterrein van de Venrayse ver eniging Vry Uit Het is nu al weer 8 jaar geleden, dat een aantal naturisten uit de re gio Venray aan de slag gingen in de bossen naby vliegbasis de Peel aan de Midden Peelweg. Inmiddels is het, door de gemeen te Venray ter beschikking gestelde terrein, omgetoverd tot een echt verenigingsterreintje waar het goed toeven ia Ongeveer 50 gezinnen zyn inmiddels lid van de vereni ging en regio Venray moet inmid dels erg ruim worden uitgelegd. Van heinde en ver stryken regelma tig bezoekers neer op de Ossendyk. In naturistisch Nederland heeft Vry Uit inmiddels een eigen plaats verworven en zelfs by de organisa tie van landeiyke aktiviteiten we ten ze ons te vinden. Aanstaande zondag. 6 juni, zyn belangstellenden van harte wel kom. Iedereen die het naturisme een warm hart toedraagt of die er wel eens iets meer van wil weten kan die dag op de Ossendyk te recht. Ook mensen die nou wel eens willen weten wat er op de Os sendyk nou eigenlijk allemaal aan de hand is, wat er de afgelopen 8 jaar allemaal is gerealiseerd, zyn welkom. U vindt het terrein aan de Midden Peelweg, tussen Usselsteyn en Vredepeel. Met boixyes NFN (Ne derlandse Federatie voor Natu ristenverenigingen) staat van daaruit de kortste route aangege ven. De koffie staat klaar. Hebt u vooraf vragen, dan kunt u tydens kantooruren bellen met het NFN-hoofdkantoor, telefoon 030- 328810. Donderdag 3 juni - Pagina 9 Vrydag 28 mei 1993 vond in restaurant Buitenlust een ledenver gadering plaats van de WD afde ling Venray. Deze was uitgeschre ven i.v.m. Gemeenteraadsverkiezin gen 1994 en werd geleid door onze voorzitter, Frank Hazeu. In de voorafgaande bestuursver gadering hield de heer Robberegt een zeer interessante uiteenzetting over de verhouding regeringslei ding en ons koninklijk huis. Wel licht een onderwerp voor een spreekbeurt by een volgende leden vergadering. Ons commissielid economische zaken, Theo Janssen, heeft zyn lid maatschap van deze commissie moeten opgeven wegens tydgebrek. Dank en waardering voor zyn inzet en bydragen. Leo Verhaag is bereid gevonden Theo's plaats in te ne men. Sukses Leo! Het hoofdthema van deze leden vergadering was het bespreken van het plan de campagne voor de nade rende verkiezingen. Besloten is geen ïystverbinding aan te gaan met andere partyen. Het bestuur heeft besloten, om technische rede nen, niet te werken met een inter ne commissie gemeenteraadsver kiezingen. Hiermee bereiken wy dat alle nuttige mensen op de kiesiyst kunnen worden geplaatst. PR De PR commissie zal wekeiyks overleggen wat er aan publiciteit wel en niet moet gebeuren. Byeen komst by Peter van Elswyk, Julia- nasingel 49. 's maandags om 20.30 uur. Er wordt in juli en augustus een bezoek aan de residentie gebracht op uitnodiging van ons Limburgse 2e kamer lid Nellie Verbugt. De le den ontvangen hiervan spoedig een uitnodiging en nadere informatie. WD standje Om aandacht voor onze party en onze kandidaten te verkrygen komt er een WD stand op een stra tegisch juiste plaats en tyd, in ieder geval einde zomer of begin herfst Verkiezingsprogramma Het bestuur en de fraktie zyn be zig om het programma voor de ge meenteraadsverkiezingen te sohry- ven. Met dank aan de regerende frakties in de gemeenteraad. In de vergadering werden enkele hete hangijzers besproken van de ge- meenteiyke politiek, zoals daar zyn De Sprank, de schouwburg en het Schouwburgplein, het Wilhelmina- plein en het beleid van de gemeen te om externe adviesbureau's in te huren. Is het misschien wenseiyk een extern bureau in te huren om de noodzaak van het inhuren van externe adviesbureau's eens onder de loep te nemen? De Noord- Tkngent blijkt ook een van die han- gyzers te zyn, die maar niet afkoe len. Waardering van de vergadering van de inzet van ons raadslid om te voorkomen dat de besluitvorming over de Noord tangent over de ko mende gemeenteraadsverkiezingen wordt heengetild. De ontwikkeling in verband met de mogelijke opheffing van de ge meente Vierlingsbeek zyn voor on ze gemeente van groot belang cn worden nauwlettend gevolgd. Ook in verband met mogelyke vervroeg de of verschoven gemeenteraads verkiezingen. Bedankbriefje Van de Stichting Venrays's Caril lon hebben wy een bedankbriefje ontvangen voor onze schenking van een Carillonklok. Mogen wy onze leden die nog niet het gevraagde bedrag hebben overgemaakt, verzoeken dit alsnog te doen. ƒ40,- op bankrekening 4841.17372 t n.v. WD aid. Venray o.v.v. "WD Klok', postgiro van de bank 1061535. Meer of minder dan ƒ40,- mag ook. DUkstal Het 2e kamelid Dykstal zal op maandag 21 juni in de Postkoets in Hom een spreekbeurt houden met als thema criminaliteit Alle geïn- tresseerde leden zyn van harte welkom. Fraktie, Ondercentrale, Kamercentrale Leo Janssen, Frank Hazue en Ge rard Thyssen gaven ieder een boei end verslag van de aktiviteiten c.q. ontwikkelingen in de respektieve- ïyke geledingen. Fietsende jongen werd onwel De ambulance werd gealarmeerd voor een gewonde Duitse jongen die op de Veulenseweg met zyn fiets ten val was gekomen. Uit het door de politie ingestelde onderzoek kwam vast te staan dat de jongen onwel was geworden waardoor hy ten val was gekomen. Hy werd naar het ziekenhuis vervoerd en ter ob servatie opgenomen. De jongen maakte deel uit van een groep Duit se jongeren die momenteel op een van de bungalowparken in America verblijft. Inbraken in auto's Door forcering van een portier was toegang verkregen tot een op het Kennedyplein geparkeerde auto van een 58-jarige inwoner. Uit de auto werd de radiocassettespeler ontvreemd. Op dezelfde wyze was toegang verkregen tot de auto van een 24- jarige inwoner, die zyn auto had ge parkeerd op de parkeerplaats by de Hubenhof. Uit deze auto werden de radiocassettespeler en 30 eassette- bantyes ontvreemd. Harmonieorkest onderdag 3 juni: 20.00 uur Re- etitie. kinderdag 10 juni: 20.00 uur Re- etitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda 1-5 juni: Werkweekend i.v.m. loncours. 3 juni: ALV LET OP DATUM VER ANDERD!! 6 juni: 14.00 uur Vincent van Gogh Instituut lokatie Noordsingel. 13 juni: Jeugdvierdaagse. 20 juni: v.m. Opluistering H. Mis schutterij, Grote Kerk; n.m. Peel- toemooi. Aanvang 15.30 uur. Aan wezig 14.00 uur. 2juli: Serenade b.g.v. opening Kiosk Brukske. 27 nov.: Concours Veldhoven. Jeugdorkest Donderdag 3 juni: 18.45 uur Re petitie. Donderdag 10 juni: 18.45 uur Re petitie. Afmelden: P. Noten, tel. 87858. Drumband Maandag 7 juni: 19.30 uur Repetitie. Maandag 14 juni: 19.30 uur Re petitie. |j Agenda 3 juni: ALV LET OP DATUM VER ANDERD!! 6 juni: 14.00 uur Vincent van Gogh Instituut lokatie Noordsingel. 13 juni: Jeugdvierdaagse. 19 juni: Peeltoemooi. Aanvang 14.40. Aanwezig 12.00 uur. 2 juli: Serenade b.g.v. opening Kiosk Brukske Bestuur Bestuursvergadering: 3 juni ALV LET OP DATUM!! Maandag 7 juni: Helpen kienen: Thierry Werinussa. Indien men verhinderd is om te helpen dient metn zelf voor vervanging te zorgen. Zondag 6 juni: optreden te Empel. Bijeenkomst om 14.00 uur by sw KTS. Voor vertrek worden eerst fo to's gemaakt gaarne iedereen aan wezig. Terug in Venray om ongeveer 20.00 uur. Repetities mini/mqjoretten: zon dag van 10.00-12.00 uur en woens dag van 18.30-21.30 uur in de gymzaal van de KTS. Repetities muzikanten woensdag avond van 19.00-22.00 uur en zon dagochtend van 10.30-12.00 uur in de aula KTS, St. Jozefweg Leerlingen groepsrepetitie woensdagavond van 19.00-20.00 uur. Opgave en inlichtingen nieuwe leden tydens genoemde repetitie uren. Afmelden by ziekte: mini/mqjo- retten: mevr. H. Linskens, tel. 83307; muzikanten bij de blokhoof den, indien niet bereikbaar dan by: dhr. P. Alaerds, tel. 80418. Dinsdag 8 en 15 juni: Koorrepetitie van 19.00 tot 20.00 uur. 19 juni: Bloemenaktie, aanvang 11,30 uur. 27 juni: Gezinsviering. 9 juli: Huwelijksmis leap el Veltum. 24 okt: Optreden Maria Roepaan. 14 nov.: Jeugdkoorfestival Bosch- veld 14.30 uur. Vrydag 4 juni: Repetitie kinder koor 15.15-17.15 uur; repetitie jeugd koor groep I II 16.15 - 17.00 uur. Repetitie jeugdkoorgroep III 16.45- 17.30 uur. Zaterdag 5 juni: We zingen om 19.00 uur de mis Vredeskerk. Dinsdag 8 juni: Repetitie kinder koor 15.30-16.15 uur; repetitie Jeugdkoorgroep I II 16.15-17.00 uur. Vrydag 11 juni: Repetitie jeugd koorgroep III 16.15-17.15 uur. Zaterdag 19 juni: Optreden Elzen- horst, Horst 19.00 uur. De donderdag-repetitie van 3 juni vervalt en is dus op vrydag 4 juni. De donderdag-repetitie van 10 juni vervalt ook en is gepland op dins dag 8 juni voor kinderkoor en jeugdkoorgroep I II. A.s. zaterdag zingen we de laatste mis van het kooijaar. We verwachten jullie om 18.35 uur in het parochiezaaltje. Met name op de jeugdkoorleden doen we een dringend beroep, we rekenen op jullie allemaal. Vrydag 4 juni: Om 19.00 uur repe titie sopranen en alten; om 19.45 uur tenoren en bassen komen erby. Zaterdag 5 juni: Tussen 10.00 tot 12.00 uur inleveren oud papier aan de container in Landweert (achter de supermarkt aan de Krui denlaan). Dinsdag 8 juni: Om 19.00 uur re petitie voor de sopranen. Woensdag 9 juni: Om 19.00 uur repetitie voor de alten. 's Woensdags om 20.00 uur repe titie in zaal Thielen. Woensdag 9 juni: party-repetitie voor de sopranen. Zaterdag 19 juni: om 19.00 uur H.Mis in de Vredeskerk. Aanslui tend barbecue-avond in Leunen. Woensdag 7 juli: Laatste repetitie; we gaan dan heerlijk fietsen. Vrijdag 30 juli: om 15.00 uur hu welijksmis in de Veltumse kapel. By verhindering graag uw afmel ding doorgeven aan mevr. V.d. Beke- rom, tel. 83332 of aan mevr. Linders, tel. 89813 Maandag 7 en 14 juni: Koorrepetitie van 15.30 tot 16.30 uur. 4-5 juni: Mini boerenkamp; vertrek vrijdags om 17.00 uur per fiets by het zaaltje; vanaf 16.30 uur spullen brengen. 19 juni: Bloemenaktie, aanvang 11.30 uur. 27 juni: Gezinsviering. 7 juli: Optreden tydens picknick Beukenrode. Afmelden by Doorije, tel. 83888. Maandag 7 juni: 20.00 uur. Sjoe len Den Hoender. Dinsdag 8 juni: 09.00 uur Volks dansen, groep 1. Woensdag 9 juni: 09.00 uur Volks dansen, groep 2. 14.00 uur Hand werken. 18.45 uur Dansgroep First Choice. 21.00 uur Volksdansen Den Hoender. 22.15 uur Nog een gezellig uurtje vertoeven. Tot ziens in wykcentrum Den Hoender.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 9