Tentoonstelling Freulekeshuus fanfare Dorpsklank treedt zondag tweemaal op Drie mannenkoren verzorgen Lenteconcert in de Grote Kerk Sponsorlopers overhandigen geldbedragen aan verenigingen AGENDA Bedevaart naar Banneux Geslaagd Muziekschool docenten geven zondag concert Voorjaarsconcert En Bloc Volksmuziek festival Geysteren Country en Westerndag bij De Bonte Koe Bibliotheek- nieuws Vrije markt Brukske Omroep Venray Honingslinger demonstratie Donderdag 3 juni - Pagina 3 Ambtenaren worden door de burgers niet altijd als vindingrijk beschouwd. Afgelopen donderdagmiddag was dat wel even anders toen een deel van de Venrayse gemeente-ambtenaren aktie voerde om een loonsverhoging van 2,5% gerealiseerd te krijgen. Om aan B burgemeester Waals een petitie aan te bieden hadden de ambtena ren de ladderwagen van de Venrayse brandweer ingeschakeld. Burgemeester Waals, tijdelijk gevestigd op de tweede verdieping van het gemeentehuis, kreeg dus hoog bezoek aan zijn raam. Waals werd gevraagd of hij zich sterk wilde maken voor de wensen van de ambtenaren. De burgemeester liet weten dat het Venrayse colle ge zich in ieder geval sterk zal maken voor het behoud van de koop- kracht van de Venrayse ambtenaren. Het Geschied- en Oudheidkundig Museum 't Freulekeshuus Venray presenteert van 5 juni tot en met 12 september 1993 de tentoonstelling WAT VENRAY BEWAARDE. Deze titel wyst op een van de hoofdtaken van ieder museum: n.l. het bewaren van goederen voor het nageslacht. Ook 't Freulekeshuus wil dingen bewaren, die voor het historisch beeld van Noord- Limburg van belang zyn. Zoals uit dé tentoonstelling blykt, hebben echter niet alleen musea de drang tot bewaren. Bedreven, in stellingen en burgers slagen er vaak by zonder goed in om cultuur goederen waarmee ze zich verbon den voelen op een zorgvuldige manier te bewaren en behouden. De tentoonstelling WAT VENRAY BEWAARDE is opgebouwd rond drie thema's: De aanwinsten; die het museum de laatste jaren heeft verworven. In deze bonte verzameling vallen me teen het weefgetouw, de tekeningen van Giel Kusters en het Gildezilver van Oostrum op. De Limburgse Mynbouw; twee grote Venrayenaren, dhr. H. Poels en ir. C. Raedts hebben een belang rijke rol vervuld in deze mijnbouw. Van 1945 tot 1970 hebben ruim tachtig Venrayse mannen gewerkt in deze mijnen, terwijl vanaf 1970 veel oud-mijnwerkers uit Zuid- Limburg een nieuw bestaan heb ben opgebouwd in Venray. Enige van hen en het Mijnbouw Museum te Kerkrade hebben de voorwerpen ter beschikking gestéld. De verzameling ertsen en postze gels van een Venrayse familie is het derder onderwerp van de ten toonstelling. In een mooi verzorgde combinatie komt dit boeiende the ma tot leven. De tentoonstelling WAT VENRAY BEWAARDE betrekt een aantal Ven rayse mensen by het museum. Zy verruimen hierdoor het inzicht in onze gezamenlyke geschiedenis. Deze byzondere tentoonstelling is naast de vaste collectie van het mu seum gedurende de hele zomer te zien op iedere woensdag, zaterdag en zondag van 14.00-17.00 uur. Groepen kunnen een afspraak maken. 't Freulekeshuus, Eindstraat 8, 5801 CR Venray. tel. 04780-83880 Zondag 6 juni 1993 organiseert de Casten rayse fanfare Dorpsklank een zondagochtendconcert in de Venrayse schouwburg. Fknfare Dorpsklank zal zondag 11 juli 1993 deelnemen aan het WE RELD MUZIEKCONCOURS in Ker krade. Ter voorbereiding op het 12e WMC is het nodig dat de muzikan ten voldoende podiumervaring opdoen. Voor de Venrayse muziekliefheb bers is het een goede gelegenheid om eens te komen luisteren naar de muzikale stand van zaken. Fhnfare Dorpsklank komt uit in de afdeling uitmuntendheid en staat onder leiding van dirigent Chris Cuppen uit America. Tydens dit concert wordt zowel het verplicht als het keuzewerk voor het WMC uitgevoerd. Het verplicht werk is een compo sitie van de Belgische toonkunste naar Marcel Poot met als titel: Ouverture de Concours. Als keuzewerk heeft de fanfare gekozen voor Pentagram van com ponist Johan de Mey. Aan dit concert wordt verder me- Woensdag 23 juni gaan we vanuit Venray naar Banneux. We vertrek ken 's morgens om 7 uur vanaf de Paterskerk, vandaar naar Het .Schuttersveld om 7.10 uur, Nieuw- eind om 7.20 uur en Oostrum om 7.40 uur. De kosten zyn 35,- p.p., koffietafel inbegrepen. We zyn om ongeveer 6 uur thuis. U kunt zich opgeven by M.P. Muyser-Janssen, De Seilier 5, tel. '83502. - dewerking verleend door fanfare St Cecilia uit het Brabantse Maashees. De Fhnfare staat sinds enige tyd on der leiding van dirigent Eric Swig- gers uit Deume. Deze dirigent is in Venray geen onbekende, hy is namely k ook diri gent van de harmonie St. Catharina uit Leunen-Veulen-Heide. Het is voor het eerst dat St. Cecilia o.l.v. Er ic Swiggers een concert geeft bin nen de regio Venray. De aanvang van het concert is 11.30 uur. Later die dag om 20.50 uur zal de Dorpsklank optreden in Posterholt tydens het Middenlim burgs streektoemooi. De Dorps klank verzorgt dan het slotconcert in cultureel centrum De Beuk. Dinsdag jl. slaagde Jolanda Roks met lof voor de opleiding MBO-AW aan het Ter AA-college te Helmond. Op de Technische Universiteit Eindhoven is Antoine van Bree uit •Venray geslaagd voor ingenieur werktuigkunde. Poging tot inbraak Uit sporen viel op te maken dat getracht was in te breken in een wo ning aan de Klaproos. Met een breekvoorwerp was getracht de ach terdeur te forceren, maar dat was niet gelukt. Ook was het glas van de deur ingeslagen, maar kennelyk was het gat niet groot genoeg en werd er een ruit van de woonkamer ingeslagen. Waarschynlyk is de da der in zyn werk gestoord want hij is niet in de woning geweest. De schade bleef beperkt tot de braak- schade. Zondag 6 juni a.s. zullen de do centen van de muziekschool Ven ray een concert verzorgen dat plaats zal vinden in de schouwburg van het Vincent van Gogh-instituut, lokatie Noordsingel (voormalig St Anna). De aanvang van het concert is 15.00 uur. Ook deze keer bieden de docen ten u weer een gevarieerd program ma. Zo zullen er ondermeer com posities ten gehore worden ge bracht van Debussy, de Groot en Rachmaninov. Ook het hedendaag se werk zal op dit concert niet ont breken. Tevens zyn er verschillen de bezettingen te beluisteren waar onder een blaaskwintet Ieder is welkom. De toegang be- draagd ƒ2,50. Op zondag 6 juni a.s. verzorgt het blokfluitensemble En Bloc haar jaarlyks concert Dit concert zal plaatsvinden in de aula van de mu ziekschool te Venray. De aanvang is om 11.30 uur. Het blokfluitensemble En Bloc is een onderdeel van de in 1982 opge richte Orkestvereniging Venray. Sinds 1985 staat het onder leiding van Ans Thyssen, blokfluitdocente aan bovengenoemde muziekschool. De leden bespelen de gehele blok fluitfamilie van de sopranino tot en met de bas, ondersteund door de bas-vedel van de dirigente. Het ensemble zal u een geva rieerd programma bieden. Voor de pauze staan op het programma wer ken van J.S. Bach, A. Bertali (in en kele bezetting), W.A. Mozart Meer moderen werken o.a. Capriol Suite van R Warlock, The Yale Blues en Fig Leaf Rag. Na de pauze wordt weer begon nen met werken uit de 17e en 18e eeuw en wel Tafelmusik van J. Fi scher, een Sonatine van Cormier (gespeeld door enkel bassen). We eindigen weer in de moderne tyd met Ragtime Dance van Scott Jo- plin en Only love vab V. Cosma. De toegang is ƒ2,50. De volksmuziekgroep Mallemoer uit Geysteren houdt op zondag 20 juni een groot volksmuziekfestival in dit pittoresk dorpje aan de Maas. Mallemoer organiseert dit festival by gelegenheid van het tweede lustrum van de volksmuziekgroep. Het festival vindt plaats van 13.00 tot 18.00 uur. Het festival vindt plaats onder de grote kastanjeboom op het schilde rachtige dorpsplein van Geysteren. In geval het weer die dag slecht is vindt het festival plaats in de grote loods van loonbedryf Jakobs in Geysteren. Aan het festival wordt deelgeno men door vier volksmuziekgroe pen. Op de eerste plaats zyn dat de Spelemannen uit België. Deze groep brengt traditionele volksmu ziek uit vele landen van Europa met het accent op Vlaanderen en Frank- ryk. Uit Venlo komt de groep Parel moer. Zy zullen vooral traditionele en eigentydse volksmuziek presen teren uit Nederland, Scandinavië, Engeland en Ierland. De groep heeft veel teksten, met hier en daar een kritische noot, zelf geschreven. De groep Extra Stout uit Amster dam is de derde groep van het Geysterse festival. Zy brengen swin gende folk music uit Schotland, Ier land en Engeland afgewisseld met Ctyunmuziek uit het zuiden van de USA. Uiteraard treedt de lustrum- vierende groep uit Geysteren zelf ook op. Mallemoer laat traditionele volksmuziek horen uit Brabant, Vlaanderen, Italië. Ierland en Schotland. Verder kan het publiek genieten van de theatergroep De La Rue uit Horst en een kykje nemen in een stand van enkele instrumenten- bouwers. Zondag 6 juni is het zover; de le Bonte Koe Country en Westemdag wordt dan een feit In samenwer king met de Venrayse country en westernclub Lone Rangers probeert De Bonte Koe de countryliefheb- bers in westemsferen te brengen. Zo is er o.a. hoefyzer gooien, een schiettent en in een huifkar kun nen de kinderen genieten van een tochtje door het dorp. De bekende countryband Down South zorgt vanaf ca. 16.00 uur voor live muziek en spontane dansoptre- dens worden verzorgd door leden van de Venrayse dansgroep The Green River. De Bonte Koe is voor deze dag ver anderd in een saloon en ook in de tent ervoor waan je je in het wilde westen. Zondag 6 juni, vanaf 16.00 uur, The Bonte Cow en haar eerste Coun try en Westemdag. Bedrij fsongeval Dinsdag was een 42-jarige auto monteur uit Panningen bezig met reparatie van een auto die op de brug was geplaatst Door nog niet opgehelderde oorzaak is de mon teur van de brug gevallen en op een op de grond liggende autoband te recht gekomen. Hy moest met een heupfraktuur naar het ziekenhuis worden vervoerd. De arbeids- inspektie stelt in samenwerking met de politie een onderzoek in naar de toedracht Diefstal in café Een inwoner deed aangifte van diefstal van zyn portemonnee. De portemonnee werd uit zyn jas ge haald en later in de buurt terug ge vonden. De daarin aanwezige (buitenlandse) valuta met een waar de van ƒ200,- was eruit gehaald. Te vens werd zyn gouden ketting met een waarde van ƒ4.000,- ontvreemd. Dit moet in een café in het centrum zyn gebeurd. Op /.ook naar dc ideale hypotheek? Starthypotheek Rabobank. Aangenaam. Vrydag 28 mei is tydens een in formele byeenkomst van ouders en nuyoretten van de Kiosk Kids, door dhr. Hans Peters een cheque ter waarde van ƒ5.700,- overhandigd aan de voorzitster van de Kiosk Kids. Dit geld is tydens de Kenne- dymars by een gelopen door de he ren Geert Hendriks en Heinz Brezinski. Mede dankzy de mensen die het geld opgehaald hebben, de bewoners van het Brukske die zo gul hebben gegeven en enkele be- dryven (KSL Horst, Foto Hoedemae- kers en Drukshop Venray) lopen de Kiosk Kids binnenkort rond in o.a. mooie trainingspakken. Op Tweede Pinksterdag is wande laar Huub ICroon naar Merselo ge gaan om de Stichting Kruisen en Kapellen in de gemeente Venray te verrassen. Hij heeft de Kennedy- mars uitgelopen en, zoals aange kondigd in dit blad, had hij sponsors gezocht voor de monu mentjes van devotie. Mede dankzy de steun van de familie ICroon heeft hy de eindstreep gehaald. Op de Aid Merselse Dag overhan digde Huub Kroon een (symboli sche) cheque van ƒ1.350,- aan stichtingsvoorzitter Koos Swinkels. Die dankte de aktieve loper voor dit geweldige gebaar, dat mogelyk is ge worden door Opticiën Myling, Win kelcentrum Venray, W. van Soest, Vat '69, H. Gerrats, aannemer J. Hoex, M. Litjens, TV-service Swag- hoven, Stevens hout. Lion d'Or en '1 Herberie, tankstation van Gerven, P. Haans en slagery Drabbels. Voor Huub Kroon zit het karwei er op. Drie keer de Kennedymars lo pen vindt hij genoeg. De stichting hoopt dat iemand zich volgend jaar meldt als opvolger-sponsorloper. Binnen de gemeente Venray is op veel plaatsen te zien, hoe goed de giften besteed worden. Zaterdag 5 juni a.s. zal om 20.30 uur in de St Petrus Banden kerk het eerste lenteconcert plaatsvin den. Liefhebbers van mannenkoor zang kunnen dan genieten van drie gerenommeerde mannenkoren t.w. het Groot Mannenkoor Zwolle olv Peter Broeren, Zangvereniging Oranje uit Schinveld olv Pierre Ge rits en het Venrays Mannenkoor olv Hans Nooyens. Het Groot Mannenkoor Zwolle telt 64 leden, bestaat 76 jaar en voert werken uit van o.a. E. Elgar, F. Schubert A. v. Beckenrath, M. In- gegneri, H. Genzmer en. hun eigen 2e dirigent Peter Broeren. Het koor heeft tal van internationale concert reizen op haar naam staan waaron der optredens in Praag, London, Boekarest Kopenhagen, Paramari bo en San Francisco. In haar ryke historie mogen optredens met Christina Deutekom, Caroline Kaart Jan Derksen, Marco Bakker en Adriaan van Limpt niet onver meld biyven. Tévens zal het Groot Mannenkoor Zwolle op zondag de hoogmis in de Venrayse Paterskerk opluisteren om 11.15 uur. Zangvereniging Oranje uit Schin veld is bekend in de Nederlandse korenwereld om zijn gevarieerde en eigenzinnige repertoire keuze. Muzikale successen in binnen- en buitenland zyn bepalend geduren de de laatste 35 jaar van hun inmid dels 95-jarig bestaan/ Het nu 47 leden tellende koor staat inmiddels 27 jaar onder de eminente leiding van Pierre Gerits. Uitgevoerd zullen worden werken van o.a. B. Joosen, A Bruckner, A. Dvorak. C. Pregey, Z. Prelovec, W. Rein en R. Rodgers. Voor de kenner biyft Oraiye Schin veld een koor met een eigen sound. Het Venrays Mannenkoor, 110 le den en een historie van 84 jaar staat sinds een jaar olv hun jeugdi ge dirigent Hans Nooyens. Hans Nooyens nam vorig jaar de diri geerstok over van Pierre Gerits. Van zyn muzikale leiding kunt u zater dag a.s. getuige zyn. Het Venrays Mannenkoor zal dan werken uit voeren van A Sullivan, F. Schubert, H. Badings, O. Groll en G. H einze. Het Venrays Mannenkoor wordt aan de piano begeleid door Paul Huyts. Solistische medewerking wordt verleend door Esther Putter mezzo sopraan in het werk Euterpe van Otto Groll. Het concert woidt besloten met de gezamenlyke uit voering van Landenerkennung van E. Grieg met solist Peter Broeren bariton en Paul Huyts piano. Het af sluitende werk wordt uitgevoerd olv Pierre Gerits. Het eerste Lente- concert in de Venrayse Peelkathe- draal begint om 20.30 uur en is vry toegankelyk. De bibliotheek in Venray heeft, zoals waarschynlyk by veel biblio theekgebruikers bekend, een kol- lektie grote letterboeken. Deze boeken zyn bestemd voor mensen die moeite hebben met het lezen van boeken in een klein gedrukte letter. De kollektie grote letterboe ken is sinds kort uitgebreid met een flink aantal nieuwe titels, maar ook met herdrukken van eerder in grote druk verschenen boeken. Er zyn titels by van: literaire schryvers zoals Maarten 't Hart en Harry Mulish, maar ook van detec- tiveschry vers zoals Herbert Reinec- ker en Ruth Rendell. Natuuriyk zyn er ook veel nieuwe streek- en avonturenromans gekocht Heeft u belangstelling voor deze boeken, kom dan naar de biblio theek. Er is voor elk wat wils! Op zaterdag 17 juli a.s. wordt er in Brukske weer de jaariykse vrye markt gehouden en wel op het gras veld Beethovenstraat te Venray. aan vang 10.00 uur en einde 16.00 uur. Wilt u op deze gezellige markt staan, dan kunt u een of meerdere kramen huren k ƒ35,- per stuk. Op deze markt mogen alleen zelf gemaakte en tweedehands spullen worden verkocht Dus hebt u inte resse in het huren van een kraam, dan kunt u bellen naar 04780- 10008 of schryven naar Beetho venstraat 8, 5802 GS Venray Vrydag 4 Juni: 13.00-14.00u: Varia 18.00-I9.00u: 'Natuuriyk in de tuin'. Tuintips door tuin- en landschap- sarchitekt Frits Ruyten. U kunt uw vragen zowel schriftelyk vooralf als wel mondeling gedurende het pro gramma aan Frits Ruyten voorleg gen! Adres: Raadhuisstraat 18,5801, 5801 MA Venray. Telefoon studio-. 27269. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weer bericht Zaterdag 5 juni: 12.00-14.00u: Evenementenkalen der voor Venray en omstreken. 14.00-16.00u: Cocktail. 16.00-17.00u: Muziek allerlei. 17.00-18.00u: Info. Een informatie programma met boekennieuws van de Openbare Bibliotheek Venray en de Radio-vakaturebank. 18.00-19.00u: Peelgrass, Country- muziek en informatie. 19.00-20.00u: Stopwatch - een voor uitblik op het sportgebeuren van Zondag 6 juni: ll.00-13.00u: Verzoekplatenpro- gramma, tel. 12362. 13.00-14.00u: Jo-Jo's Timemachine. 14.00-15.00u: Muziek allerlei. 15.00-18.00u: Sport op Zondag Tus senstanden uitslagen en sport nieuws. Uw sportuitslagen? bel 04780-12362! 18.00-19.00u: YOVEL - een jongeren programma Maandag 7 juni: 13.00-14.00u: Varia 19.00-21.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie, lokaal nieuws en weer bericht. 20.00-21.00u: Peelgrass, Country- muziek. Dinsdag 8 juni: 13.00-14.00u: Véria. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Woensdag 9 juni: 13.00-14.00u: Varia. 19.00-20.00u: Tussen 7 en 8. Infor matie. lokaal nieuws en weer bericht 20.00-21.00u: Verzoekplatenpro- gramma met o.a. het "Ven rods ke- tierke', tel. 04780-27269. 21.00-22.00u: Muzikaal thema programma Donderdag 10 juni: 13.00-14.00u: Varia 19.00-20.00u: 'Prisma'; maandelyks terugkerend aktualiteiten pro gramma Zaterdag 12 juni: 10.00-20.00u: Sportdag Limburg se Gezondheidszog live by Omroep Venray. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de FM 90,2 en via de kabel op FM 102,6 Mhz. Voor infor matie: Dennenoord 18, 5801 SV Venray. Tel. 04780-13656. Vandalisme Er werd aangifte gedaan van ver nieling van een ruit van een wo ning aan de Ouverturestraat Die ruit was door een kogeltje uit een luchtbuks vernield. De schutter was onvindbaar. Met een steen was een ruit van de scholengemeenschap Marian um aan de Mgr. Nolensstraat ingegooid. Een reklamebord, voor een win kel aan de Patersstraat was verdwe nen. Het vermoeden bestaat dat het bord uit puur vandalisme is meege nomen en elders is neergegooid. Oorlogstuig Het was geen 'aspergekop' die bo ven een aspergebed uitstak maar de kop van een granaat Het ging hier om een nog op scherp staande gra naat met een doorsnede van 11 cm en een lengte van 44 cm. Het oor logstuig is, in afwachting van de ruiming veilig gesteld. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GAUELEK Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Mulnck Keizer, A Coenen. F. Schmeetz. D. Wrcauteren en J. de Vocht. G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Ke(jzer en dr. Van Dongen: DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04780-41777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Ttel. 077-575757 ONGEVALLEN Tël. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluiKje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H.M. de Vocht, R.C. Goedegebuure en V. Geurts. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81330 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer, W.G.AM. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behande ling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Vbn Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKD1ENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 42116 Op het Zoemhükske, de modelby- enstand van de Imkersvereniging Horst e.o. wordt elke eerste zondag van de maand een byeenkomst ge houden met een speciaal thema. De openstelling in juni is op zondag 6 juni van 11.00 uur tot 13.00 uur en zal in het teken staan van het ho- ningslingeren. De byen hebben gedurende het voorjaar weer volop honing kun nen halen op o.a. de fruitbomen, de koolzaadvelden en de voorjaars bloemen, zoals sneeuwklokjes, blauwe druiQes, hyacinten, wilgen, paardebloemen enz. Aanstaande zondag kunt u zien. hoe de byen de honing opgeslagen hebben in de ramen die in de byen- kast hangen. De imker haalt de ze geltjes eraf en de honing kan uit het raam geslingerd worden. Dit is een van de spannendste dingen die een imker moet doen. De byenhal heeft een mooie de monstratieruimte met ondermeer vitrines waarin veel over het byen- leven te zien is. Wanneer U wilt weten hoe dit ho- ningslingeren in zyn werk gaat of hoe het byenleven eruit ziet, komt u dan zondagmorgen. De toegang is gratis voor jong en oud. U bent van harte welkom. Winkeldiefstal In een supermarkt werd een 22- jarige inwoner van Boxmeer op he terdaad betrapt toen hy voor een bedrag van 39,60 goederen mee wilde nemen zonder die te betalen. Hy werd aan de politie overgegeven die hem, nadat proces-verb aal was opgemaakt, naar huis stuurde. Trottoirtegels ontvreemd Er werd aangifte gedaan van diefstal van acht trottoirtegels in- het Brukske. Tévens werd aangifte gedaan van een poging om een af rastering in brand te steken.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3