i! Parkeren in het centrum Verkeersvoorzieningen tb.v. werkzaamheden in Oirlo Geen bijstand voor 'minderjarige' schoolverlaters! oo\y Help ze 'n handje i Jaarlijkse controle hondenbelasting Sluiting gemeentearchief louwmeldingen Hinderwet Commissie openbare werken Bekendmaking Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Bouwvergunning verleend Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Ingekomen Bouwaanvragen Eenmalige silicose-vergoeding voor oudmijnwerkers D= D=, D, Bouwvergunning aangevraagd KoUektekalender PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking. bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht. stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving, gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum. schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. In verband met het overladen van de heer J. Renkens, medewer ker gemeentearchief Venray, is het gemeentearchief tot 1 september 1993 gesloten. Raadpleging van stukken uit het gemeentearchief is uitsluitend mo gelijk na afspraak met Th. Jeuken (tel. 04780-23257) of b(j diens afwe- igheid met H. Woltring (tel. 1780-23255). (Procedurestart art- 18a WRO »1 Lb.v. bouwmeldlngen) Burgemeester en wethouders z(jn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldi ngen het plaatsen van een tuinhuis je aan Den Aldenweg 3 te Venray Ln.v. R. Hermans. Schepen Ringen* berghstraat 96 te Arnhem: het plaatsen van een tuinhuis je aan de Pinksterbloem 36 te Ven ray Ln.v. J. van Vfeen. De op de bouwmeldlngen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 4 juni 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310. van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen schriftelijke bezwaren by burge meester en wethouders worden in gediend. Burgemeèster en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimteiyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Tbr verbetering van de parkeersi tuatie in het centrum van Venray is inmiddels een nieuw parkeerter rein voor gebruik gereed gekomen aan de Raadhuisstraat Met dit ge heel van bestrating voorziene ter rein is op circa 300 meter van het centrum een parkeerterrein gerea liseerd voor circa 95 personen auto's, vooral bestemd voor lang- parkeerders. Tfen aanzien van parkeren in/na- by het centrum wordt de aandacht gevestigd op het volgende. In het centrum is een parkeerver bodszone van kracht Daarmee wordt het parkeren naar plaats be perkt Binnen een parkeerverbods zone is het verboden binnen het door borden aangegeven gebied (zo ne) te parkeren behalve op de daar toe aangewezen plaatsen, door P-borden en/of vakkenaandui- dingen. Daarnaast wordt het parkeren op een aantal plaatsen ook in tyd be perkt Daarvoor is de parkeerschyf- zone ingesteld, ook wel blauwe zone genoemd. Dit betekent dat in een dergeiyk door borden aangeduid gebied slechts gedurende bepaalde tyd mag worden geparkeerd. Parke ren mag bovendien uitsluitend op met blauwe beiyning aangegeven plaatsen. Op deze plaatsen is parke ren slechts toegestaan gedurende maximaal de tyd zoals die op de on derborden is aangegeven. Het ge bruik van een parkeerschyf is verplicht Met deze parkeerschyfregeling of blauwe zone worden de mogelijkhe den om in/naby het centrum kort te parkeren aanzieniyk verbeterd. Immers één parkeerplaats kan ge durende een dag voor meerdere kort-parkeerders beschikbaar zy'n. Met name voor (winkeljbezoek bete kent daarom de parkeerschyfrege ling een aanzienlijke verbetering van de parkeermogeiykheden. Het Zuiveringschap Limburg legt een nieuwe transportleiding aan voor het rioolwater. De aanleg van deze leiding is thans zover gevor derd dat de kern van Oirlo is bereikt. In verband met deze werkzaam heden is het noodzakelyk dat tyde- ïyk enige verkeersmaatregelen genomen worden in en naby Oirlo. Met name betreft het de afsluiting van de Hoordstraat. Door middel van de bekende ver- wyzignsborden worden ter plaatse omleidingsroutes aangegeven. Het werk zal in drie fasen worden uitge voerd, zoals hierna beschreven. Fase 1: 1 t/m 28 juni 1993. De Hoofdstraat is afgesloten vanaf huisnummer 1 tot aan de kruising Hoofdstraat/Depute Petersstraat Het verkeer op de Haalakker, Ger- trudisstraat en Gunhoekweg rich ting Hoofdstraat is gestremd. Fase 2: 28 juni t/m 12 juli 1993. De Hoofdstraat is afgesloten vanaf Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: F.A.M. Gommers, Steegse Peelweg 100, 5813 BG Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een varkensfokkery en niester\j ge legen aan de Steegse Peelweg 100 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 3 juli 1993. Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Ibt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- teiyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient kan verzoeken zyn persooniyke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één weck voor het verstrijken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogeiykheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re- deiykerwys niet in staat zyn ge weest kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. GJ.F.M. Frencken huinummer 1 tot aan huisnummer 39. Het verkeer op de Haalakker, Gertrudisstraat Gunhoekweg De pute Petersstraat en Zandhoek rich ting Hoofdstraat is gestremd. Fase 3: 12 t/m 23 juli 1993. De Hoofdstraat is afgesloten vanaf de kruising Depute Petersstraat/Hoofd straat, tot aan huisnummer 39. Het verkeer op de Hogeweg en Onder de Linde richting Hoofdstraat is gestemd. Informatie. Voor nadere infor matie over het werk en de verkeers situatie kan men zich wenden tot de heer Th. Haerkens (uitvoerder, ing bureau Van Kleef bv), direktie- keet Zuivelweg te Leunen, tel. 04780-88350. De uitvoerder is in ieder geval bereikbaar op werkda gen van 09.00-0930 uur en van 1230-13.00 uur. Voor vragen inzake de verkeerssituatie kunt u zich ook wenden tot de heer G. Rutten van de gemeente Venray, tel. 23387. Heden, donderdag 3 juni wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie openbare werken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht 3. Vaststelling verslag vergadering 6 mei 1993. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen: L Invoering Be taald Parkeren; 2. Verkeersvei ligheid Oirlo. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Meerjarenraming 1994-1997. 8. Beschikbaarstellen krediet ƒ8.881.000,- tb.v. aanleg openba re werken Land weert III, fase 3. 9. Beschikbaarstellen raam kre diet groot ƒ1.950.000,- tb.v. inza meling GIT-afval. 10. Bekostigingsbesluit aanleg rio lering Oirlo (Hoofdstraat/Oir- loseweg). 11. Tbelichting op het bosbeheer van de gemeente Venray. 12. Rondvraag 13. Sluiting De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22. lid 2 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening be kend. dat de gemeenteraad van Venray in zyn vergadering van 25 mei 1993 in voorbereiding heeft verklaard: I. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Oostrum- Zuid' voor gronden, gelegen aan de Binnenhof, de Buitenhof en de Randen rade te Oostrum, tb.v. het realiseren van woningbouw plannen: II. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Oosteiyke Woonwyk' voor het perceel Oostsingel 32 te Venray, tb.v. het bouwen van zeven vrije sektor- woningen. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 4 Juni 1993 en liggen voor een ieder ter inzage in het raadhuis. Raad huisstraat 1 te Venray. afdeling volkshuisvesting ruimtelyke orde ning en milieu, tydens kantooru ren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester voornoemd, dra. J.F.H.A.B. Waals Binnenkort zullen opnieuw veel jongeren hun studie (dagonderwijs) beëindigen of afbreken waarna hun uitkering ogv. de Wet Studiefinan ciering 18+ komt te vervallen. De schoolverlaters van 18 t/m 20 jaar, die nog geen werk hebben, kunnen in beginsel geen bijstand meer krij gen. Voor hen geldt een wachttyd van minimaal twee kalender kwar talen. Gedurende deze wachttyd, tot 1-1-1994, hebben de ouders recht op kinderbijslag. Om voor deze kin derbijslag in aanmerking te komen geldt als voorwaarde, dat de school verlater, als werkzoekende staat in geschreven by het Arbeidsburo. De schoolverlaters, die per Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaatsen van een schuur aan de Menuetstraat 10 te Venray tn.v. J.E.A. Huys; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Jofferspas 22 te Oostrum tn.v. A.H.M. van Kessel; het plaatsen van een dakkapel aan de Gasstraat 16 te Venray tn.v. C.W.M. Druiven; het bouwen van een berging aan de Past de Botst raat 5 te Meree- lo tn.v. J.B. Windsant; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Heuvelstraat 7 te Venray tn.v. het Vincentiushuis. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieu. ir. G.FJ.M. Frencken Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een opslag loods aan De Hulst 17a te Venray tn.v. A.P. Bexkens, p/a Leunseweg 43 te Venray; het uitbreiden van een kraam- en zeugenstal aan de Lollebeekweg 20 tn.v. Maatschap van Casteren; het bouwen van een woning aan de Veldstraat 6a te Merselo tn.v. J.P.G. Michels, Veldstraat 4 te Merselo; het bouwen van een woning aan de Veldstraat 6 te Merselo tn.v. G.A.M. Franssen. Coppelberg 36; het uitbreiden van de woning met een serre aan de Merseloseweg 141 te Venray tn.v. G.P.A. Stiphout; het plaatsen van een dakkapel aan de Helmkruid 8 te Venray tn.v. RJ.M.P.G. v.d. Kerkhof; het uitbreiden van de woning aan de Kamperfoelie 61 te Venray tn.v. G.HJ. Wilmsen; het uitbreiden van de woning aan de Kievitsweg 9 te Ysselsteyn tn.v. GJ.M. Spreeuwenberg; het bouwen van een hygiëne- sluis aan de Deumeseweg 59 te Hei de tn.v. Maatschap Janssen-Litjens, Heidseweg 66 te Heide; het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan 10 te Venray tn.v. L.T.G. v.d. Heyden, Seilierpad 1 te Venray. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frendken 1-1-1994 nog geen baan hebben kunnen vinden, krijgen dan in plaats van de Algemene By- s landswet, te maken met de Jeugd Werk Garantiewet (JWG). De JWG garandeert voor deze jon geren, die meer dan een halfjaar werkloos zyn, een tydelyke baan. Door deze werkervaring op te doen. krygen zij meer kansen op de ar beidsmarkt Ook kan scholing of een kombinatie van scholing en werk worden aangeboden. JWG- arbeid wordt betaald volgens het wettelijk minimumjeugdloon. Voor meer informatie over de JWG kan men terecht by de Stichting Werk op Maat Henseniusstraat 3, 5801 AW Venray, tel. 04780-12908. De werkloze schoolverlaters van 21 tot 27 jaar hebben in beginsel wel recht op bystand. De JWG is op him (nog) niet van toepassing Ge durende het eerste halQaar krygen zy echter een lagere uitkering dan de gewone bijstandsuitkering Na dere informatie over dit artikel en de eventuele uitzonderingen op de regels, wordt verstrekt door de afd. sociale zaken van de gemeente Ven ray, tel. 04780-23330/23334/23332. Op maandag 7 juni a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie ruimtelyke orde ning en volkshuisvesting aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken. 4. Vaststelling verslag van de ver gadering van 3 mei 1993. 5. Gewestelijke zaken: agenda por- tefeuillehoudersoverleg Volks huisvesting en Ruimtelyke Ordening van 1 juni. 6. Raadsvoorstel tot vaststelling verordening 'Woninggebonden Subsidies gemeente Venray 1993'. 7. Meeijarenraming 1994-1997. 8 Raadsvoorstel inzake Struk- tuurplan/Bestemmingsplan Buitengebied; keuze adviesbu reau kredietaanvraag 9. Raadsvoorstel tot verkoop pan den Grotestraat 1 en 3 aan de heer G Sloots, Brienenlaan 1 te Venray. 10. Raadsvoorstellen inzake diverse voorbereidingsbesluiten. 11. Lyst aandachtspunten cie-ROV d.d. juni 1993. 12. Rondvraag Iter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een woning aan het Nassauplein te Venray tn.v. J. Haumann, Vilgert 25 te Velden; het verbouwen van de zolder aan de Boterbloem 68 te Venray tn.v. de heer Beerkens; het verbouwen van de zolder aan de Boterbloem 70 te Venray tn.v. M. Janssen; het plaatsen van een carport aan de Anemoon 1 te Venray tn.v. GJ.M.G. v.d. Munckhof; het plaatsen van een antenne mast en een appartuurhuisje aan de Ysselsteynseweg te Ysselsteyn tn.v. PT.T. Vastgoed, Postbus 410 te Roermond; het bouwen van een contai- nerloods aan de Steegsepeelweg 45 te Ysselsteyn tn.v. G. van Kempen, Schei weg 15 te Ysselsteyn; het bouwen van een zeugen- stal aan de Zwartwater te Vredepeel tn.v. P.GJJ. van Zuthpen. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieu. De gemeenteraad heeft besloten dat er jaarlijks een controle dient plaats te vinden voor de hondenbelasting. Deze controle zal plaats vinden in de maanden juni en juli. Als u houder bent van één of meer honden waarvoor nog geen hondenbelasting wordt betaald, dan wordt u verzocht deze zo spoedig mogelijk aan te melden bij de afdeling financieel beheer, postbus 500, 5800 AM Venray. De afdeling is telefonisch be reikbaar onder nummer 23286 voor uy A v KETTING- w FORMULIEREN dtuRkerij /van den! pnunckhof bv A ygrotestraat 68 venray^ tel. 04780-82727 e Stichting Silicose oud- mijnwerkers is met staatssecretaris Ter Veld van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en diverse andere instanties in overleg over het ver strekken van een eenmalige uitkering van ƒ20.000,- aan silicosepatiënten. O» 'mdat het belangrijk is om op korte termijn te weten om welke ex- mijnwerkers met silicose het gaat, heeft de stichting besloten om toch nu al de belanghebbenden uit te no digen een aanvraag in te dienen. Over de vraag of iemand inderdaad recht heeft op een vergoeding en over de hoogte van een eventuele vergoeding, kan op dit moment geen enkele toezegging worden gedaan. arbeid hebben verricht en in die tijd lid zijn geweest van het Alge meen Mijnwerkersfonds van de Steenkolenmijnen Limburg en/of van het Beambtenfonds vgor het Mijnbedrijf; 4. laatstelijk in een Nederlandse mijn hebben gewerkt; 5. daar silicose/stoflongen hebben opgelopen; 6. als gevolg hiervan voor-30% of meer arbeidsongeschikt zijn; 7. als gevolg daarvan daadwerkelijk nadeel ondervinden in zijn dage lijkse levensverrichtingen. W,c ie voor een vergoeding in het kader van deze regeling in aanmer king wil komen, moet in elk geval: 1. een oud-mijnwerker zijn; 2. de Nederlandse nationaliteit heb ben of in Nederland woonachtig zijn; 3. 5 jaar of meer ondergrondse /egene die denkt in aanmerking te komen voor een vergoeding, kan een aanvraagformulier opvragen bij: Stichting Silicose oud-mijnwerkers Postbus 4471 6401 CZ Heerlen Telefoon 045-763249 "e aanvraagformulieren moeten voor 1 augustus 1993 worden in gediend. OPROEP Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het uitbreiden van een wo ning aan de Klaproos 23 te Venray tn.v, L.P.M. Hoex; het uitbreiden van een wo ning aan de Langeweg 55 te Venray t.n.v. A. Millen; het bouwen van een garage aan de Sleutelbloem 61 te Venray t.n.v. AJ.M. Pijpers; het bouwen van een garage aan de Veldstraat 6 te Merseli. tn.v. G.A.M. Franssen, Coppelenberg 36; het vergroten van een ber ging/hobbyruimte aan de Marjolein 25 te Venray t.n.v. J.H.L.M. Muysers. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 4 juni 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. frencken 13 t/m 19 juni: Veneniging AVO Ne derland. 26 juni: Jeugdopvang Rooyse Vol leybal Kombinatie Venray. 20 t/m 25 juni: Heil der Zieken. 27 juni t/m 3 juli: Nationaal Epilep sie Fonds. 3 juli t/m 17 juli: Lourdescomité. Alleen voor deze kollekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. U kent ze wel, onze verkeersbriga- diers. Gekleed in een orarye jas of overgooier en met een stopbord in de hand zijn ze een bekende ver schoning in Venray. Leunen, Oostrum, Oirlo en Castenray. Verkeersbrigadiers leveren een belangryke bijdrage aan de (ver- keers-)veiligheid van onze kinderen die dagelijks naar school gaan of van school komen. Ook oudere mensen maken dankbaar gebruik van de verkeersbrigadiers. In onze gemeente is een groot aantal jeugd- verkeersbrigadiers en volwassen verkeersbrigadiers werkzaam. Het zal u duidelijk zyn dat de "be manning' van een ouderbrigade een stuk moeilijker ligt dan het aanstellen van jeugdverkeersbriga- diers die veelal na ieder schooljaar weer wisselen. De werving van volwassen ver keersbrigadiers levert helaas niet altyd de resultaten op die we ervan verwachten. Op dit moment hebben enkele verkeersbigades te kampen met opengevallen plaatsen. Indien u in het belang van de vei ligheid van het schoolgaande kind wilt meewerken in zo'n verkeers- brigade, kunt u kontakt opnemen met de koördinatoren van de ge meentepolitie, de heren Van Boven of Van der Zee, tel. 04780-84888 of by de gemeente Venray, de heer Nellen, tel. 04780-23250 Laat de verkeersbrigadiers niet in de steek en bied ze 'n helpende hand. t elke week nieuws j ~.wtê je i eek, cbte Bi 1 Mig kb M i ar hee inn; con Rys ).C 2'. iant irs-ï oom lijk lisa eloï CE 10 ony Sf itn 30 ito ule mie: D li -nu rd ie ïdf iel 01 hi ip, V< 0F

Peel en Maas | 1993 | | pagina 14