x 'De gezonde stad, dat ben je zelf Venrayse kermis 1993 met nieuwe lokatie J Onderhoud bruggen Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Ingekomen Bouwaanvragen Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie maatschappelijke zaken Bouwvergunning verleend Gekombineerde vergadering commissies OJSR, AZ en FIN Commissie algemene zaken Bouwvergunning aangevraagd Aanbrengen parkeervakken Hinderwet Bouwvergunning verleend Dunning houtopstand Hinderwet Parkeerterrein Raadhuisstraat Sluiting gemeentearchief Commissie economische zaken Bouwmeldingen PEEL EN MAAS Donderdag 6 mei - Pagina 18 0* RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Vanaf 26 april jl. is de gemeente Venray gestart met onderhouds werkzaamheden aan diverse brug gen in de gemeente. De werkzaamheden zullen plaats vinden tot eind 1993, mits de weersomstandigheden dit mogelijk maken. Het gaat hierbijom de volgende 3 bruggen, zogenaamde kunstwer ken. die over diverse waterlopen zijn gelegen: 1. de brug in Zandweg Zwartwater over het afleidingskanaal, start werk 26 april; 2. de brug in rijbaan Overloonse- weg over het afleidingskanaal, start werk 26 april; de brug in de Vredeweg over het afleidingskanaal, start werk 31 mei. Aangezien in alle gevallen ook de waterstand in de waterlopen moet worden aangepast vinden deze on- derhoudswerkzaamheden plaats na en in overleg met het Waterschap Noord-Limburg. Indien noodzakelijk zullen de we gen waarin deze bruggen zijn gele gen worden afgesloten voor het verkeer en zal een omleidingsroute worden ingesteld. Vanzelfsprekend zullen niet alle bruggen gelijktijdig worden aangepakt, zoals ook bo venstaande startdata al aangeven. De aanwonenden van de genoem de straten zullen door de afdeling openbare werken worden geïnfor meerd over de afsluiting van de bruggen. Getracht zal worden in deze ru briek in de week voorafgaand aan een afsluiting van een weg dit te vermelden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Open bare Werken: dhr. P. Schoenma kers, dagelijks bereikbaar tussen 09.30 en 10.00 uur via tel.nr. 23401. Expositie met prijsvraag in bibliotheek Vrijdag 14 mei om 16.00 uur vindt in de openbare bibliotheek in Venray de officiële opening plaats van de tentoonstelling 'de gezonde stad, dat ben je zelf. Deze ten toonstelling is naar Venray gehaald om meer bekendheid te geven aan het bevolkingsonderzoek naar borstkanker. Alle Venrayse vrou wen in de leeftijd van 50 tot 70 jaar krijgen de komende weken auto matisch een uitnodiging om koste loos röntgenfoto's te laten maken van hun borsten. De expositie 'De gezonde stad, dat ben je zelf laat de bezoekers zien dat gezondheid een veelomvattend begrip is. Niet alleen het bevol kingsonderzoek komt aan de orde, ook zaken als rekreatie, milieu, leef omgeving, werk en scholing wor den getoond. Bij gezondheid gaat het om de kwaliteit van het leven en de tentoonstelling geeft voor beelden van wat hieraan op plaatse lijk niveau lean gebeuren: van GGD, sportvereniging en groenvoorzie ning tot chemokar en warme maal tijden voor ouderen. De gemeente probeert door haar beleid een goe de bijdrage te leveren aan de ge zondheid van haar burgers. Dit beleid kan alleen maar slagen als de bevolking meewerkt. De expositie is van 13 tot 25 mei te bezichtigen in de openbare bi bliotheek aan de Merseloseweg 59 in Venray. De openingstijden zijn 's maandags tot en met donderdags van 14.00 tot 18.00 uur, vrijdags van 14.00 tot 21.00 uur en zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur. De bibliotheek is voor iedereen vrij toegankelijk. Naast de tentoonstelling is een vi deo over 'gezonde steden' te zien. De bibliotheek sluit bij de ten toonstelling aan met een selektie van boeken en tijdschriften over het thema gezondheid. Onder het motto 'de gezonde stad, dat ben je zelf wil de gemeente graag de mening van haar inwoners horen. Bezoekers van de tentoon stelling kunnen daarom een formu lier invullen, waarop ze de volgende zin afmaken: 'Voor de gezondheid van de Venrayse mensen is het be langrijk dat de gemeenteDeel nemers maken kans op gezonde prijzen: als hoofdprijs een FIETS en verder een aantal vrij kaartjes voor de Sprank. Een deskundige, onafhankelijke jury beoordeelt de inzendingen. Tijdens de officiële opening zul len wethouder De Loo, bibliotheek- direkteur mevr. A. Coopmans en GGD-direkteur dhr. A. van Os korte toespraken houden. De bijeen komst vormt tevens het officiële startsein voor het borstonderzoek. Op die dag zijn vanaf de opening tot 21.00 uur medewerksters van de GGD aanwezig om vragen van het publiek over het borstonderzoek te beantwoorden. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het bouwen van een dakkapel aan de Langeweg 49 te Venray tn.v. mevr. C. Jans-Bollen; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Pr. Irenestraat 13 te Ven ray tn.v. W.F.M. van Zwamen. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het verbouwen van een door gang binnenplaats (trouwzaal) aan de Raadhuisstraat 1 te Venray tn.v. gemeente Venray; het bouwen van een woning aan de Veldstraat te Merselo tn.v. J.P.G. Michels, Veldstraat 4; het bouwen van een woning aan de Laagheidseweg 17 te Venray tn.v. L.H.L.W. Sikes, Overloonseweg 95; het bouwen van 7 woningen op de Kolkweg/Pr. Bemhardstraat te Venray tn.v. Planofonn bv. Post bus 1080 te Eindhoven; het bouwen van een opslag loods aan De Hulst te Venray tn.v. A.P. Bexkens, 365 D South Olive, Orange, Califomië; het bouwen van een berging/ garage aan de Tbrmentil 7 te Venray tn.v. J.M.A. Gubbels, Gentiaan 32; het bouwen van een biggen- batterij aan de Haag 5 te Merselo tn.v. W.P.M. Michels; het renoveren van een var kensstal aan de Haag 5 te Merselo tn.v. W.P.M. Michels; het bouwen van een var kensstal aan de Ringweg 12 te Ys- selsteyn tn.v. L.T.G.M. Philipsen; het verbouwen van een wo ning aan de Blauwververstraat 22 te Venray tn.v. T.W.G. Vervoort; het bouwen van een woning aan de Silvesterweg 16 te Venray tn.v. J.T.J. Smits, Prins Ber- nardstraat 30a. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Op maandag 10 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.30 uur in de trouwzaal van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Gewestzaken. 5. Vaststelling verslag van de com missievergadering van 1 april 1993. 6. Concept-raadsvoorstellen inzake verzoeken ex art 74 WBO en art. 82 ISOVSO. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. De vergadering van de commissie maatschappelijke zaken van 11 mei a.s. gaat niet door vanwege het ont breken van voldoende agenda punten. De eerstvolgende vergadering is gepland op 1 juni a.s. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zij die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd "be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het verbouwen van de kan toorruimte in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 1 tn.v. ge meente Venray.; het bouwen van een trouw/vergaderzaal aan de Raad huisstraat 1 te Venray tn.v. de ge meente Venray; het het bouwen van een werk- tuigenloods aan de Laagheidseweg 15 te Venray tn.v. A.M.J.M. v.d. Ven; het bouwen van een var kensstal aan de Laagheidseweg 15 te Venray tn.v. A.M.J.M. v.d. Ven; het bouwen van een woning aan de Brennnenkamp 11 te Oirlo tn.v. J.L.L.M. Willems. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Op maandag 10 mei a.s. vindt er een gekombineerde vergadering van de commissies onderwys, jeugd, sport en rekreatie, algemene zaken en financiën plaats. Aanvang 19.00 uur in de trouwzaal van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Concept-raadsvoorstel inzake te rugblik realisering zwem-, squash- en rekreatiecentrum De Sprank en perspektief toekom stige exploitatie. De rapportage van Twijnstra Gudde, de aanvul lende brief, alsmede het ant woord van het college van de fraktie V.d. Vorle vormen mede onderdeel van de diskussie. Dhr. Pluijmers van Twijnstra Gudde is ter vergadering aanwe zig om zo nodig op onderdelen het rapport toe te licht. Voor de leden van de commissies ligt het komplete dossier rondom De Sprank vanaf de voorberei dingstijd tot en met heden op ka mer 238 ter inzage. 4. Sluiting. Op maandag 10 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie algemene za ken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Vaststelling verslag yan de ver gadering van 29 maart 1993. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Stand van zaken regionale politie. 7. Richtlijnen inzake organise ren van examenfuiven etc. 8. Oritwerp-raadsvoorStöl' inzake uitbreiding machtigingsgébied Kabel Televisie Venray. 9. Ontwerp-raadsvoorstel inzake beschikbaarstelling van een krediet voor de vervanging van patemosterkasten afd. ID en archiefstellingen t.b.v. de ar chiefdepots. 10. Nota inzake toekenning een malige subsidie t.b.v. de jonge- renmanifestie 'Een greep in het donker'. 11. Nota inzake de opzet en start van een Halt-steunpunt Venray. 12. Rondvraag en sluiting. Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een berging aan de Penningkruid 28 te Venray t.n.v. J.J.A. Smals, Kruidenlaan 61; het uitbreiden en verbouwen van woning aaan de Sleutelbloem 2, 8 10 en 20 en Ranonkel 7 te Venray t.n.v. Marcel Muyres Venlo, Postbus 46 te Venlo; het bouwen van een berging/ hobbyruimte aan de Stationsweg 18 te Venray t.n.v. M.P.G.M. Claessens; het vervangen van een houten garage voor een stenen garage/ber ging aan de Landweertweg 16 te Venray tn.v. AJ.J.J. Muyses; het aanbouwen van een serre aan de Haal akker 35 te Oirlo tn.v. G.C.M. Nelissen; het bouwen van een carport aan de Vingerhoedskruid 1 te Ven ray tn.v. M.A.J. Hulleman, Bolderik 27; het verbouwen van een wo ning aan de Buitenweg 3 te Venray tn.v. P.F.J. Weys; het bouwen van een bijkeu ken en berging aan de Akelei 24 te Venray tn.v. P.J. Henssen; het bouwen van een carport aan de Marjolein 56 te Venray tn.v. C.A.C. Govers; het bouwen van een garage- carport aan de Marjolein 52 te Ven ray tn.v. W.P.M. Berden; het uitbreiden van een wo ning aan de Tuinstraat 14 te Venray tn.v. F.J. Oudenhoven. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 7 mei 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu, ir. G.F.J.M. Frencken Morgen, vrydag 7 mei, zal er in het kader van de nieuwe 'verkeers maatregelen centrum' een parkeer vak-indeling worden aangebracht in de volgende straten: - Henseniusstraat; - Langstraat, tussen Hensenius straat en Langeweg; - Kruitweg tussen Merseloseweg en Langeweg; - Patersstraat; - Poststraat; - De Omloop; - De Schakel. In verband met de werkzaamheden zal er voor deze weggedeelten een stopverbod worden ingesteld tus sen 08.00 en 16.00 uur. In die pe riode dienen autogebruikers hun voertuig elders te parkeren. De poli tie zal op de naleving van deze tyde- lyke maatregel nauwlettend toezien om vertraging van de werk zaamheden te voorkomen. By slechte weersomstandigheden zullen de werkzaamheden tot een nader te bepalen datum worden uit gesteld. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer G. Rutten van onze dienst, tel.nr. 23387. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Maatschap Bosgoed, Steegse Peelweg 24, 5809 EE Leunen voor het uitbreiden of wyzigen van een inrichting bestemd voor het be drijfsmatig houden van varkens, ge legen aan de Steegse Peelweg 24 te Leunen. A. v.d. Ven, Laagheidseweg 15, 5804 BJ Venray voor het uitbrei- den/wyzigen van een varkenshou derij gelegen aan de Laagheidseweg 15 te Venray. De beschikking en by behorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 6 ju ni 1993. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 27 april 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. de bouw van een woonhuis met garage aan de Albionstraat 15a te Leunen tn.v. P.J.A. Beckers; de bouw van 2 dakkapellen aan de Kulutweg 4 te Venray tn.v. II,A. Janssen; de bouw van een weegbrug aan de Metaalweg te Venray tn.v. Maessen Recycling te Ysselsteyn. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals INVOERING SYSTEEM BETAALD PARKEREN Hedenavond 6 mei 1993 zal in een openbare vergadering van de commissie voor Openbare Werken en commissie Financiën het voorstel voor het systeem van betaald parkeren per 1 novem ber a.s. worden besproken. De vergadering begint om 19.00 uur en zal worden gehouden in de AULA van het Boschveldcollege aan de Zuidsingel (hoofdingang). Bezoekers van deze gecombineerde vergadering, die per auto komen, worden nadrukkelijk verzocht gebruik te maken van de parkeergelegenheid voor de sporthal de Wetteling. Zoals u weet vindt de Venrayse kermis plaats in het weekend van de le zondag van augustus. Dit jaar betekent dat dat de kermis duurt van vrydag 30 juli t/m woensdag 4 augustus. Het Wilhelminaplein kan niet meer gebruikt worden voor het plaatsen van kermisattrakties; van daar dat men gezocht heeft naar een alternatief, welke gevonden is in het gedeelte van de Raadhuis straat tussen de Hofstraat en de Sta tionsweg. Dit betekent dat het gedeelte van de Raadhuisstraat tus sen de Stationsweg en kruising Hof- straat/Dr. Poelsstraat tydens de kermisperiode afgesloten zal wor den voor alle verkeer. In totaal zullen er 55 attrakties geplaatst worden op het Schouw- burgplein/Henseniusplein, de Gro te Markt, Het Ttaadhuisplein' en een gedeelte van de Raadhuisstraat. Op korte termyn zullen in de houtopstand, gelegen achter het ziekenhuis naby de Hoenderstraat/ Gemmadal, onderhoudswerkzaam heden worden u" rd. De werkzaamheden worden uit gevoerd in het kader van het bos- onderhoud en het betreft dunning van de houtopstand. Dunning betekent dat een aantal bomen wordt verwijderd, zodat de overblijvende bomen meer ruimte krijgen en daardoor meer kansen hebben om goed uit te groeien. Te vens komt er na een dunning meer licht op.de bodem, waardoor de on derbegroeiing meer groeikansen krygt. Voor nadere informatie omtrent de werkzaamheden kan desge wenst kontakt worden opgenomen met M. de Bresser van de afdeling Openbare werken via het doorkies- nummer 23389. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: G. Swinkels, Pastoor Ja- cobspeel 4a, 5813 AH Ysselsteyn voor het wyzigen van een varkens houderij, gelegen aan de Pastoor Ja- cobspeel 4a te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 20 mei 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelykerwys niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Uit ruim 250 inschrijvingen heeft de gemeente een keuze moe ten maken en ook dit jaar zullen er diverse nieuwe zaken Venray bezoe- ken zoals: de Topspin, Crazy Juin per. Super Bowl, Inferno, Dragon en Muziek Express. De salonwagens zullen ook dit jaar geplaatst worden ^5pe op het bedrijfsterrein van de firma Inalfa. uu s Ife^ Natuurlijk zullen er diverse pro motionele aktiviteiten tijdens de kermis plaatsvinden zoals het tradi tionele vuurwerk, kindermiddag, kennismarkt en een ballonnen- wedstrijd. Meer hierover kimt u le-, zen in de volgende publikaties. Mocht u met betrekking tot het' bovenstaande nog vragen hebben' dan kunt u - bij voorkeur in de och tenduren - kontakt opnemen met de afdeling burgerzaken, dhr. Peteï van Horen, tel. 04780-23245. Onzt ders ireel erks- ude 1 102 tier/ Hall apn uur grar öiuy üaess n Ma m. Geb "KM ANP doel us e 1815 Geb Marti '1 Johai Uarjc /litew mt indj On: Qe api We 8TIJ] Ton, Dirk In het kader van de parkeersitua tie in het centrum van Venray wen! in maart 1993 besloten een par keerterrein aan te leggen aan Raadhuisstraat. Na de planontwikkeling startte Vissers' Wegenbouw op 29 maart 1993 met de werkzaamheden waar voor 6 weken noodzakelijk leken. Na 4V2 weken werk is het parkeer terrein per 30 april 1993 gereed y voor gebruik. Met dit geheel van een bestrating voorziene terrein aan de Raadhuisstraat is er op circa 300m van het centrum van Venray een langparkeerterrein voor circa 95 personenauto's. In verband met het overlijden van de heer J. Renkens, medewer ker gemeentearchief Venray, is het gemeentearchief tot 1 september 1993 gesloten. Raadpleging van stukken uit het gemeentearchief is uitsluitend mo gelijk na afspraak met Th. Jeuken (tel. 04780-23257) of bij diens afwe zigheid met H. Woltring (tel. 04780-23255). In verband met het ontbreken van agendapunten gaat de geplande vergadering van dinsdag 11 mei van de commissie economische za ken niet door. (Procedurestart art 18a WR0 Lb.v. bouwmeldingen) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om van toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruim telijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zynde herziening bestemmings plan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen het plaatsen van een tuinhuis je aan de Sleutelbloem 58 te Venray t.n.v. J.T.M. Arts. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 7 mei 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen schriftelijke bezwaren by burge meester en wethouders worden in- gediend. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieu. L1ZZ Eliza Slari li Ham Scha Groe 5801 Wfjj li Zu Lud; sre Vica DEN Petr Zo Marl Jans

Peel en Maas | 1993 | | pagina 18