Ton Maessen winnaar quads-klass OUDE Ruitersport St. Jan Merselo Huisvrouwen- kontakt Brukske D'66 Venray Rooyse V.K H.B.S. Diana PEEL EN MAAS Oonderdag 22 april Pa Grote Kerk Pastorie, Bindstraat 6, tel. 81275; ad- mlnlfitrator EL de Vit OÜ1L, EV torsstraat 29. tel. 82285 b.gg 85855; kapl. L. Houben. I)r. IVielsstrual 4. tel. 11864. H. Missen bestellen: ma t/m za 09.30-1030 uur Bindstraat 6. Zaterdag: H. Fidelis van Sigma ringen, priester en martelaar. 9.00 Lsm. Ouders Neeteson-Custers; fam. Schr(jiiei»maekere-Jacobs. 19.00 ZONDAGSDIENST; Pierre Nooyen kol 1ouders T. van Dyck-Deiikx kol 1Tang Jeuken (koll.): fam. Ba- rens, Cis Arts-Schwachofer (broers en zussen); Jrd. Nelly Janssen-Muis; Harrie Minten (vrienden); Anna van Dooren-van de Ven (koll.); Ad Taminaiau (koll.). Zondag: 3e Zondag van Pasen. 8.00 Lsm. Voor de parochie. 9.30 LaL Hgm. T>t zekere intentie; ouders Swinkels-Borghs en lam.: Jnl. Herman Ebberink (S); uit dank baarheid (V); Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay; Harry Hans- sen (koll.): Marieke Jacobs- Theunissen. 11.00 Harrie Hanssen (buurt); zeswd. Guus van Berkel (koll.); zeswd. Mia Hennen (koll.); Jrd. ouders Hennan Ebberink- Iletickens: Herman Theeuwen (koll.); Tbn de Koster (koll.). Maandag: 9.00 Lsm. Lev. en overl. fam. Roex-v.d. He(jden. Dinsdag: H. Petrus Canisius, priester en kerkleraar. 9.00 Lsm. W. Broers, echtgen. en overl. kinde ren. 19.00 Lsm. Johan Janssen en zoon Harrie. Woensdag: 11. Petrus Chanel, priester en martelaar. 9.00 Lsm. ouders Schols-Leers en overl. fam. Donderdag: II. Catharina van Hlena, maagd en kerklerares. 9.00 Lsm. Voor roepingen tot het priesterschap, diakonaat en reli gieuze leven. 14.00 Eucharistievie ring w.o. huwelijkssluiting K. Strybos en P. Vermeulen. 19.00 Lsm. Voor vrede in de wereld. Vrijdag: II. 1*1 us V, paus. 9.00 Lsm. voor H.K.H. Koningin Beatrix en haar familie. Akolieten: Zo: 9.30 Tbm Fbolen en Wilbert van Ham. Lektoren: Za: 19.00 T. Verbeek. Zo: 11.00 L. Truijen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 1830 Liturgieviering met volkszang. Lektor: P. Wit- tenbols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: zr. Hëlène, Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in spreekkamer 2 in het hoofdgebouw. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is welkom. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Antoinette Else vier en Eva ltojer. Geen biechtgele genheid. 1630 Vormselviering voor de leerlingen van groep 8, school De Bongerd. 1830 ZONDAGSVIE RING. Wim v.d. Munekhof en overl. fam.: Harrie Volleberg; Nel van Meyel-Hendrix (koll.); Joos v.d. Be- kerom; T»os Houba-Verheyen (koll.); Jrg Jeu I\»els; Danielle Lie- brand (koll.); Jos Hoedemaekera- Nass (koll.). Zondag: 9.00 Jig. Antoon en Nel Luypers-Philipsen: overl. fam. Linders-v.d. Woldenberg; Leo v.d. Berg. 11.15 Johannes en Helena van Helden; Sjang Spee (koll.): Mien Driessen-Klaassei»; jrg. Jan Brekel- mans; overl. fam. Hendriks- Hendriks. Maandag: 8.00 Fkn. Petera-Arts. 19.00 Overledenen (oflerbus) Dinsdag: Derde dinsdag van de Antoniusnoveen. 8.00 Lev. en overl. fam. (B). 15.00 Uit dankbaar heid b.gv. 50-jarig huwelyk Vkn der Wy.st-Kuypers. 19.00 Avondmis met voorbeden voor eigen en aanbevo len intenties; Jan Peters; Hendrika Kleuskens-Achten. Woensdag: 8.00 T.e.v. St Antoni- u& 19.00 Wielly Verhoeven en overl. fam. Donderdag: 8.00 Tbt zekere int 19.00 Overledenen (T). Vrijdag: 800 Overl. medebroe ders. 19.00 Gezinsmis; voor de ge zinnen. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Etniel Kusters. Zo: 9.00 Ber nard Swüste; 11.15 Martin Leendera. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Jan Theeuwen (koll.). Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 11. Fidelis van Sigma ringen. 800 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 1800-18.30 Gele genheid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de 3e zondag van Pasen. Kinderwoorddienst. Zang door het jongerenkoor Chrisko. Ybor overl. ouders Willems-Ewals; Gerlach van Ass (veijaanlag); Jan Rijbroek (koll.): Harry Str(jbosch (koll.); Bep Smeets (koll.). Zondag: 3e Zondag van Pasen. 830 Voor Ijet geestelijk en tydeiyk welzijn van de parochie: overl. ouders Drabbels-Klaassen. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Maria Thielen-Linders; Maria v. Me(jel en overl. fam.leden; uit dankbaarheid b.gv. verjaardag (S); Paul Bartsch. Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Tbon Lange en Willie Moijaan-Lange. Dinsdag: H. Petrus Canisius. 800 Martinus Pontman en G(jsber- tus van Blokland. 19.00 Voor de Christenen die vervolging l(jden; Mieke Wolters-van Oorschot Woensdag: II. Petrus Chanel. 8.00 Tbt zekere intentie. 19.00 Voor vrede en gerechtigheid. Donderdag: II. Catharina van Siena. 8.00 Voor priester- en dia kenroepingen en roepingen tot het religieuze leven. 19.00 Jan Rybroek (wandelaars). Vr(jdag: II. Pius V. 8.00 Als eer herstel aan het Goddelijk Hart. 19.00 Piet Vermeltfoort en overl. fam. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jrd. Bert Daniels en overl. fam.; Piet Custers; Giel Vennekens en echtgen. wederz. fam.; gestjrd. Theodoras Claessens en Hendrina Fleurkens. Zondag: 830 Overl. ouders Jans- Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Eerste H. Communie van de kinde ren van De Hommel: voor de com municanten; Herman Verheyen (namens vrienden); overl. ouders Volleberg-Liyens; Sef v.d. Brandt en Louisa Weys; overl. ouders Jeuken en kinderen; Herman de Kleyn; Giel Vennekens en echtgen. en we derz. fam.; Jan Comelissen. Maandag: 9.00 Mia Ile(jiien (vriendinnen). Dinsdag: 9.00 Piet Direks. Woensdag: 9.00 T.e.v. Maria. Donderdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest Vrydag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaars: Za: 19.00 Marco Janssen. Rogier Peeters. Niels Nie- len, Niels Cox. Zo: 830 Annet Jeuc- ken, Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels; 10.30 Saskia Jans sen. Lizette Janssen. Maike Koch, Ursula Comelissen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Wim Vogelzangs; Thei Classens (Dep. Peterestr.); fam. Nelissen-Jenniskens; Tbon Cox (Ou derenbond H. Machutus): Lambert Joosten en Gertrada Hoe ij makers; overt (am. Joosten-Martens. Zondag: 3e Zondag van Pasen. 11.00 Hoogmis (Herenkoor); Pater V.d. Sterren; Lambert v.d. Sterren; st Gerard Petera en Petronella Arts; zesw.d. Tbon Cox. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 14.00 Huw.mis bruidspaar Borgere-Eysbouts. Vrydag: 17.00 Gez. H. Mis uit dankbaarheid b.gv. 80e verjaardag. Parochie Castenray Zaterdag: Geen dienst i.v.m. zon dag Eerste H. Communie. Zondag: 10.00 14 kinderen zul len de Eerste H. Communie ontvan gen; Nella Classens-Janssen en Geert Classen; Dien Classens- Vissere; jrd. overl. oudere Martinus Dinghs en Jacoba v.d. Beuken; Mien Philip8en; Marie en Sjang van Kuyck en overl. oudere Van Kuyck- Verrydt Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Altyd Durende Bystand (zy die of ferden). Vrijdag 30 april: 14.00 T.gv. 25-jarig huw. Jaeobs-Rambags. Misdienaars: Z: Jos en Fred. Vr: Sanne en Tbm. Parochie Leunen 3e Zondag van Pasen; kerkdeur- kollekte voor het Nationaal Katho liek Thuisfront Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid (W); Gerard Willenise en Marie Willeinse-Janssen; Fer en Ma rie Lucassen; Grada Holtackera- Vullings (oude buurt); Wim Bouten; Door Jenniskens-Reintjes (buurt); gest jrd. Grad Bomm. Zondag: 10.00 Hgm. Harrie VEr- steegen; jrd. overl. ouders Croymans-Peetere en Martin Croy- mans: gest jrd. Helm Claessens en Carolina Claessens-Verachuuren. 11.15 Aloys Lucassen (buurt); 14.30 Doopviering Dirk van Enckevort; 15.00 Doopviering Stefan Claessens; 15.30 Doopviering Mandy Linders. Maandag: 19.00 Mndd. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen- Spreeuwenberg Dinsdag: H. Petrus Canisius, priester en kerkleraar. 19.00 Lsm. overl. fan». YUn Vegchel-Hoymakers; gest jrd. I'eter Johannes van Rens en Gertrada van Rens-Litjens. Woensdag: 19.00 Lsm. Thei Heidens. Donderdag: H. Catharina van Siena, maagd en kerklerares. 19.00 Lsm. Grada Holtackere- Vullings (kaartclub); gest jrd. Jo hanna Liyens. Vrydag: 19.00 Lsm. Frans Baltus- sen. Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: Za: 19.00 Mike Bui- se en Davy Leyendeckere. Zo: 10.00 Soi\ja Broers. Jenny Jenniskens en Maayke Jenniskens.; 11.15 Marieke Gommans en Jos ine Geurts. Lektoren: Za: 19.00 Mia Theunis. Zo: 11.15 Jan Reintjes. Huweiyksafk.: Henk Raedts en Maijan Fleurkens, beiden uit Maas hees (le roep). Rektoraat, Heide Zaterdag: 19.00 Avondmis hgm. voor rector Cox uit dankbaarheid; ggjt. Sef Michels; jgt Harrie Muy- sere. Akoliet: Ron Swinkels. Zondag: Geen H. Mia Donderdag: Gedachten ia aan de H. Catharina van Llëna, maagd en kerklerares. 9.00 H. Mis uit dank baarheid kracht van de H. Geest Rektoraat Veulen 3e Zondag van Pasen. Zaterdag: 15.00 Hgm. t.i.v. fam. Koenen. 19.00 Hgm. Jacobus Ewals en Maria Ewals-Holtackere; overl. oudere Sanders Pöels en zoon Thy; Moniek Spee. Zondag: 11.00 Hoogmis voor overl. fam. Geelen-Boonen. Maandag: 800 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 3e van de negen dins dagen Le.v. St Antonius. 8.00 H. Mis ti.v. offeraars. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrydag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Ruud Bexkens en René Reintjes. Misdienaars: Zo: Sandra Smets en Karin Jeuken. Parochie Ysselsteyn 3e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Kinderwoord dienst; inndd. L. Koonings-Veron Fr. Jansen (fam. Van W.); jrd. M. Janssen-Keysere; jrd. oudera Nyssen-Billekens; J. Lemmen: oudere Willemse-Vos (fam. Smits) H. Stiphout en echtgen.; A Janssen-Spreeuwenberg; Jan Hen- drix en overl. fam.; uit dankbaar heid (M). Zondag: 9.30 Fr. Jansen (M. Spreeuwenberg); overl. fam. Fleurkens-van Staveren. 11.15 Mndd. A. van Asten-Winnen; jrd. Gertr. Elisab. Christina Mulders. Maandag: 19.00 Voor het gecste lyk welzyn van de parochie. Woensdag: 14.00 T.i.v. bruidspaar Swinkels-van Raaij. 19.00 Geen dienst. Vrydag: 19.00 T.i.v. een 55j. bruidspaar. Misdienaars: Za: 19.00 M. Potten en R. Jenniskens. Zo: 930 M. Spreeuwenberg en W. Verheyen; 11.15 B. en S. Slangen. M% K. Jaspers en Sj. Ewals. Wo: T. v. Asten en W. Verhiejen. Vr: M. En W. Claessens. Spreuk van de week: 'Iedereen went gemakkelijk aan zyn eigen ge breken!' (BZN) Doopschema; (mei) Op de zonda gen 2 en 16 kan in onze kerk het Sacrament van het Doopsel worden toegediend. Maak tydig een af spraak! Kinderwoorddienst: zaterdag 24 april! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Fidelis van Sigma ringen. 19.00 Voor de parochie. Zondag: 3e Zondag van Pasen. 10.00 Mevr. Van Vegchel-Petere (bu ren Ven ray). Maandag: H. Marcus, evangelist. 8.30 Byz. int (MJ). Dinsdag: H. Petrus Canissius, Nederlandse heilige. 8.30 Overl. fam. Fleuren-Janssen. Woensdag: H. Petrus Chanel, martelaar. 830 Missies in Oceanie. Donderdag: H. Catherina van Siena. 830 Voor katechisten. Vrydag: H. Pi us V, paus. 830 Voor de zieken. Misdienaars: Za: Antoon en Leo- nie. Zo: Claudia en Roel. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Rouwens en Jan; Mia Sandere- Merks; fan». Naus-v. Gorp; Jeu Custers (vrienden); Piet Geurts (buurt); Cornelia Weerdenburg en voor een goede levenspartner. Zondag: 830 H. Mis te Holthees voor vader en moeder Smits-Zegers; Piet Ermere v.b.i. en uit dankbaar heid. 10.00 Hoogmis voor oudere en fam. Benschop-Weerdenburg. Ar- noldus Reyndere; Ria v.d. Oord- Berge; Johannus v.d. Winkel; oudere en fam. Cuppen-van Vegchel en uit dankbaarheid. 12.00 H. Mis voor bedevaart Amsterdam. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef en voor Jeu Custers; Mia Rob bers; fan». Benschop-Weerdenburg; fam. Pennings-Dameii; fan». Raai- m akers-Bugel ing I.v.m. de Eerste Communie is op zondag 2 mei de Hoogmis niet om 10.00 uur maar om 1030 uur. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 25 april zal in het In- te r\ën College, Leunseweg 2a te Vei»nay. mevr. d& W. Weerema uit Yfenray voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 9.30 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindenievendienst gehouden. Deze week een opname uit lj Het Oraiyeeomité gezeten in fraaie uit 1918 daterende 6 cylin (Locomobile?). De foto is genu voor de ingang van Hotel De den Leeuw by gelegenheid van 25-jarig regeringsjubileum H.M. Koningin Wilhelmina op september 1923. Voor deze gelcg beid werd de auto prachtig bloemen versierd. De heren in de auto zyn v.Li Hubert Janssen (voorzitter), Sala, dhr. Knopen (dir. postkant en dhr. Kraykamp. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het by wonen van een by bel toespraak met als thema 'Jongeren vanuit Je hovah's standpunt bezien. Berm hartigheid een overheersende eigenschap van ware Christenen' in de Koninkrykszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 25 april is er een vie ring van de oecumenische basis groep 'Heel de kerk, heel de wereld'. Deze viering is tevens een doopvie ring. Voorganger is pastor F. Meyer. Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schuttersveld. Bergweg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinde ren is er een kindernevendienst Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpe^je 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 25 april om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: evangelist J.A.J. Bals, Horst. Tydens de middagdienst is er kinderoppas. Na de middagdienst is er koffie drinken. Catechisaties: Maandag 26 april: Groep 1 (vanaf 6 jaar) 18.45-1930 uur: Groep 2 (vanaf 12 jaar) 19.40-2030 uur. Iedereen mag komen. Bybel/Kontaktavond: Vanavond donderdag 22 april om 20.00 uur. Thema 'Op de Kermis'. Iedereen is welkom. De avond wordt gehouden aan het Cuppenpetye 2a. Snelheidskontroles In het kader van de landelijke ak- tie om op de buitenwegen de 80 km-grens aan te houden werden woensdag jl. weer snelheidskontro les gehouden op de Wanssumseweg, De Midden Peelweg tussen Yssel steyn en Vredepeel en de Deur- neseweg. Ook nu bleek dat de lik op stuk- kontrole effekt sorteert, maar ook dat de weggebruikers in een vroeg stadimn al gewaarschuwd worden voor die kontroles. Er werden in to taal 25 transakties aangeboden en dat er nog steeds te snel gereden wordt bewees ook nu weer deze kontrole, want de gemeten snelhe den laten tussen de 92 en 123 km/uur. Ook hield de politie snelheids kontroles binnen de bebouwde kom van Castenray, Leunen en Venray. Van 08.30 tot 09.00 uur werden op de Horeterweg 89 voertuigen ge- kontroleerd; 34 reden te snel en de hoogste snelheid bedroeg 81 km/ uur. Van 09.10 tot 09.50 uur werd ge- kontroleerd op de Albionstraat. Van de 93 voertuigen reden er 34 te snel met een hoogste snelheid van 80 km/uur. Van 0935 tot 10.15 uur werden op de Noordsingel 102 voertuigen ge- kont rol eerxl waarvan er 35 te snel reden. De hoogst genieten snelheid bedroeg hier 85 km/uur. Radiateur ontvreemd Uit een aan de Deurneseweg ge parkeerde bedrijfsauto bleek de ra- diateur gesloopt te zyn. Van deze wel zeer ongewone diefstal werd aangifte by de politie gedaan. De ra- diateur heeft een waarde van ƒ1.000,-. Inbraak in auto Tben zaterdagavond een werk neemster van het ziekenhuis by haar geparkeerde auto terugkeerde, ontdekte zy dat een ruit was in geslagen. Uit de auto was de radio- cessettespeler ontvreemd. Paard op rijweg Voordat er ongelukken waren ge beurd had de politie een op de Noordsingel lopend paard gevan gen. Later kon het paard aan de eigenaar worden overgegeven. Die kreeg de raad de afrastering in orde te maken. Inbraken in landbouwbedrijven In de nacht van vorige week woensdag op donderdag zyn er weer inbraken geweest in verschil lende landbouwbedrijven. Zo werd er in twee bedrijven aan de Roffert in Castenray ingebroken en in be dryven aan de Teeuwenhofweg en de Schei weg. In al die bedrijven werden gereedschappen ter waarde van ongeveer ƒ25.000.- ontvreemd. Ook werd gepoogd in te breken in een bedryf aan de Lollebeekweg Omdat de eigenaar 's nachts nog een roncye ging maken zijn de in brekers er waarschijnlijk vandoor gegaan. By een bedryf aan de Lorbaan ging het alarm. Dat was mogelijk het sein voor de daders om er van door te gaan. Omdat er de laatste tyd by afgele gen bedrijven inbraken plaatsvin den, doet de politie een dringend beroep op de bewoners. Indien men iets verdachts waarneemt moet men onmiddellijk de politie bellen. Dat kan in Venray nog het beste via 84888 of de alarmcentrale 06-11. Dan is de kans groter om de daders in de kraag te grijpen en daar is iedere inwoner mee gebaat. Rijp voor de sloop Op de kruising Kempweg-West- singel verleende een 31-jarige bestuurster van een personenauto geen voorrang aan een personen auto bestuurd door een 28-jarige in woner van Horst. De botsing was zo hevig dat beide auto's als total loss moeten worden beschouwd. Het was eigenlijk onverklaarbaar dat zowel de bestuurder als de bestuur ster geen noemenswaardige ver wondingen by de botsing hebben opgelopen. De botsing vond zondag avond om even voor zeven uur Poging tot diefstal personenauto Een inwoonster deed bij de poli tie aangifte van poging tot diefstal van een personenauto, die gepar keerd stond op de parkeerplaats by het NS-station in Oostrum. Het tochtraampje was vernield en er was getracht om het kontaktslot te verbreken en de bedrading door te verbinden. Dat was niet gelukt De schade bleef beperkt. Op hetzelfde parkeerterrein was getracht in te breken in de perso nenauto van een inwoner van Seve- num. Hier bleef de schade beperkt tot een ingeslagen zyrait. Inbraak in Chinees restaurant Met een trottoirtegel was de dure geslepen ruit van de deur van het aan het Kennedyplein gelegen Chi nees restaurant ingeslagen. De aan wezige gokkast was opengebroken en het daarin aanwezige geld, een bedrag van ƒ1.000,- was ontvreemd. Stoomcleaner gestolen Uit een loods by een landbouwbe drijf in Kleindorp in Mereelo werd een stoomcleaner met een waarde van ƒ5.000,- ontvreemd. Winkeldiefstal Er werd aangifte gedaan van diefstal van twee broeken ter waar de van ieder ƒ97,90 uit een kleding zaak aan de Marktstraat Portemonnee gestolen Een inwoner deed aangifte van diefstal van zijn portemonnee in de automatenhal aan de Poststraat. In de portemonnee zat een geldbedrag van ƒ1.300,- en enkele bankpasjes. Vandalisme Vandalen hebben een verkeers bord aan de Julianasingel uit de grond gehaald en dat eldere neer gegooid. Aanhangwagen gestolen Een aan de Ardennenlaan by een woning staande aanhangwagen bleek gestolen te zyn. De waarde van de aanhangwagen kon niet worden medegedeeld. Oorlogstuig Tydens tuinwerkzaamheden werd in een tuin aan de Sleutel bloem een deel van een afgeschoten granaat gevonden. In afwachting van de ruiming door de E0D werd het stuk oorlogstuig veilig gesteld. Motorcrossers regio Venray Bij de wedstrijden die werden verreden op het circuit De Smelen- berg te Wychen werd Tbn Maessen uit Ysselsteyn winnaar by de vier wielers of de quads. Door in de le manche als 2e te finishen en in de 2e manche met ruime voorsprong als winnaar te worden afgevlagd stelde hy zyn plaats op het erepodi um veilig. By de 125cc promotie ging Ed Classens uit Castenray als 11e van start. Hy reed een prachtige wed strijd en passeerde als 6e de streep, terwijl hij in de 2e manche na een felle strijd als 5e de finish passeer de. John Vollenberg uit Wanssum werd algemeen 11e door als 13e en als 12e de streep te passeren. By de wedstryden die dit week end op het circuit De Bergen te Wanroy werden verreden toonde Rob Simons uit Well in de super klasse B wat hy waard was. Door het ryden van sterke manches werd hij in de le manche als 3e af gevlagd en in de 2e manche wist hy beslag te leggen op een 4e plaats wat hem in de dagzege een alge- Tydens het jubileum concours in Ysselsteyn, waar ook onze ponyrai- tere aan de start verschenen, vielen verschillende van hen in de prijzen of pakte wederom een winstpunt. Uitslagen: Viertallen: St. Jan 1, kl. Z, 2e met 112p: St. Jan 2, kl. M. 6e 108p: St. Jan 3, kl. L, 6e 108p; St. Jan 4, kl. L, 4e 109p. Individueel dressuur: Aukje Poels, Cassidy, kl. DL2 een schitte rende le plaats met 132p; Helga Witzel, Fe<ya, kl. DB2, 2e 131p: Ka rin Winnen, Crusader, kl. AB LI. 3e 128p, eveneens behaalde Karin met haar pony Desiree in de klasse CL1 met 123p wederom een winstpunt Eveneens een winstpunt wisten te behalen: Angelina Basten, Flika, kl. DL1125p en Ingrid Arts, Danny, kl. CB2 12lp. Ponyspel A3: Kelly Swinkels met haar pony Goldy behaalde een mooie 3e plaatst met 102p. Ponyspel BI: Ellen Volleberg met haar pony Mirella wist een schitte rende 2e plaats te behalen. A.S. weekend organiseert Over- loon een concours hippique voor landelijke ruitere. Onze grote rui tere zullen ook hier weer aan de start verechynen. Dinsdag 4 mei sluiten we in wyk- centrum De Kiosk het eerste sei zoen van dit jaar af. We willen dit doen door dan nog eens een korte terugblik te werpen op de afgelopen maanden en gezellig samen te gour metten. Natuurlyk bent u allen weer van harte welkom. Zoals ge bruikelijk beginnen we om va. 9.00 uur en eindigen we rond 11.15 uur. Deelname kost ƒ2,75 p.p. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met Lenie Gosling (tel. 81059) of Ria v. Brederode (tel. 87042). Voor de leden die zich daarvoor opgegeven hebben, is er zaterdag een scholingsdag met betrekking tot de gemeente financiën. Deze dag staat onder begeleiding van het D'66 scholingsinstituut en de wet houder van financiën van Brans- sum. De aanvang is 10.00 uur te Grabbenvoret Dinsdag 27 april is er een leden vergadering in het wykcentrum De Kiosk in 't Brukske, aanvang 2030 uur. Het voornaamste onderwerp van deze avond zal zyn de verdere uitwerking van het verkiezingspro gramma. Voor inlichtingen over D'66 Ven ray: tel. 10863, Hans Teunissen. meen 3e plaats opleverde, ten Sjaak Frederix uit Leunen in dagklassement 9e werd door als en als 9e de streep te passeren. In de 250cc junioren B wist R Kersten uit Smakt nog verschill de punten in de wacht te slej door zich in het dagklassement 17e te plaatsen met in de le mam als 23e te finischen en in de manche als 12e. Eddie Janssen Wanssum werd algemeen 18e n een 19e en een 15e plaats. Bij de 500cc junioren werd B Bruining uit Venray door een en een 21e stek in het algeme klassement 24e. Het aankomend weekend rydt jeugd op zaterdag in Cuyk en m op het circuit Vossenberg te op 24 april de 250 junioren B. 5 junioren, 250 promotie, een bra fietsklasse en het restant van zijspan verreden. Op zondag 25 april verechynen naast de jünioren, promotie zyspan-klasse de 250 senioren ai de start. Tevens wordt er een 1MB zyspanwedstryd georganiseerd. Programma vrijdag 23 april; Brukske: Dames vetl-Peelpush 1 a 19 Dames vet3-AV Flash 1 a.21 Programma zaterdag 24 april Wetteling: Dl-Thcopa 1 a.16 Tellen: Joy Sassen, Marian Sch ten; scorebord: JC; Driessen, H. Linders. D2-Aspargos a 18, Tellen: Simone v.d. Bekerom. Hl-Aspargos a 18 Tellen: Jasper Kersten, Jas; Cremere. H2-Civitas 5 al8 Tellen: Ron Coppers. MA2-S62 al» Tellen: Gerda Arts, Celinka Rooyb fluiten: Anita Alards. MB1 a. 14 Beslissingswedstrijd D-kampi« Tellen: Barbet Verhalle, Lotte ft ris, Loes Geure, Annemiek Wej fluiten: Nevobo. JA-Athos a.18 Tellen/fluiten: i.o.a Zaalwacht: 1230-17.00 uur: Manders en Tineke Hout; 17.0 21.00 uur: Lenie Wessel en Jacqi line Kessels. Programma zondag 25 april; Vincent van Gogh InsL: Heren vet3-Hovoc 3 Het jaarlijkse koningschiett mocht zich dit jaar verheugen een verrassende ontknoping Sin mensenheugnis bepaalden 2 hac boogsportere wie er met de titel* de haal ging Dit jaar viel de eer beurt aan M. Hendriks. Een weii onder de indruk mocht hy hi voor de bybehorende vereierseh in ontvangst nemen. De titel prinses was wederom voor A Th? sen. By de jeugd eiste R. Vreugd water de eerste plaats voor zich u By de aspiranten behaalde W Ooi de eerste plaats. De OC werdg wonnen door R. Hendriks, 2. Vreugdewater en 3. F. Ramakers.! de OC voor de jeugd behaalde Dial v. Ham de le plaats, 2. G. Braiye< 3. W. v. Ooi. Tydens het Paastoemooi Tien ray scoorde het eerste tel 1352p. Hoogste deelnemers hier J. Dekkers. Team twee beb* de 1282p. Hoogste werd Piet v. 0< By de aspiranten behaalde W. v. 0 de eerste plaats met liefst 226p Zaterdag 8e en laatste DW Horst, aanvang 18.30 uur. Donderdag oefenen. Offerblok gelicht Tydens de Paasdagen heeft 'n« bevoegde de offerblok in de W van het ziekenhuis gelicht Yërntf del ijk zat er een geldbedrag ƒ20,- in.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 18