Fiscaal in zicht Laat de techniek in uw tuin onze zorg zijn! INGEZONDEN Engelse raketgranaat gevonden op Wilhelminaplein Keuzepakket voor uw Tuin Nieuwe direkteur 'de Keg' Wereldwinkel Kom eens WereldWinkelen Schrijvers uit de Derde Wereld vertellen Nu ook boeken te koop. Jaarvergadering Samenwerking Venray Verhuur toelast, stallen onbelast SYSTEM:CARE WAO Belangen Werkgroep Venray Vierde 'Venrodsen Aovend' bij Veldeke PEEL EN MAAS Wereldwinkel Venray PEEL EN MAAS Donderdag 18 maart - Pagina 7 Woensdagmorgen werd tijdens graafwerkzaamheden op het Wil helminaplein, rond 10.30 uur, een zg. 60 ponder raketgranaat gevon den. Dat gebeurde op enkele meters van de koffieshop Pimpernel, op een diepte van 2 meter. Omdat het om een uiterst gevaarlijke gra naat ging werd de EOD in kennis gesteld die zich direkt op weg naar Venray begaf. Rond half een werd dit oorlogstuig door de EOD meege nomen naar de zandheuvels nabij de Smakt, waar de 60 cm lange gra naat tot ontploffing werd gebracht Het komt mij voor, als of onze verkeers-deskundigen, met ver schillende maten meten. En hier mee bedoel ik, de verkeerssituatie op de Kermpweg, tussen Langeweg en de Gouden Leeuw, en de Oude Oostrumseweg, tussen Julianasin- gel en Oostsingel. Deze situaties ko men, wat drukte betreft, vrij goed met elkaar overeen. Maar op de Kempweg is parkeren verboden en een richtingsverkeer. Op de Oude Oostrumseweg is het vrij parkeren en tweerichtingsver keer. Wanneer nu op de Kempweg, komende van de Langeweg, aan de rechterzijde geparkeerd zou mogen worden, zouden hier ruim 20 par keerplaatsen vrij komen die geen cent kosten en zonder dat de veilig heid in gevaar gebracht wordt. Ongeveer hetzelfde zou toegepast kunnen worden op de Oude Oostrumseweg. Als bijkomstigheid zou de politie, in plaats van op de Kempweg te ver baliseren, tyd vry krijgen om ver balen uit te delen aan mensen die zonder licht fietsen, wat veel onvei liger is. J. Goumans Inde vergadering van de commis sie onderwijs stelde zich vorige week donderdag de heer Erik Rijs voor. Als de gemeenteraad akkoord gaat wordt Rijs per 1 augustus de nieuwe direkteur van openbare ba sisschool 'de Keg'. Hij volgt Sies Lie- brand op, die vorig jaar vertrok naar de stichting 'Werk op maat'. Erik Rijs is sinds 1972 werkzaam in het onderwijs, waarvan een aan tal jaren in Arnhem. Sinds 1985 is hy direkteur van de openbare school Elkerliek in Gennep. Net als 'de Keg' werkt ook deze school vol gens het Jenaplan. Heeft u er weieens aan gedacht om assistentie van een vakbekwa me hovenier in te roepen? Als dat zo is, dan bent u beslist niet de eni ge, want uit onderzoek blijkt, dat 76 van de 100 tuinbezitters, die de tuin zelf doen, niet tevreden zyn met het resultaat Iets meer dan de helft van de doe het zeivers stelt, dat als zy weer een nieuwe tuin zou den moeten aanleggen, of de be staande tuin moeten renoveren, zij zeker het inschakelen van een ho venier in overweging zullen ne men. En wat wil het geval? Minder dan 10% van de tuinbezitters, die de tuin echt willen aanpakken, neemt kontakt op met een erkende, vakbekwame hovenier. Hoe komt het dat een zo laag per centage van de tuinbezitters inder daad doet, wat zij zich hebben voorgenomen? Hier zijn verschil lende oorzaken voor aan te wijzen, de drie belangrijkste zijn: 1. Men weet niet welke hovenier echt een vakman is; 2. Men heeft het idee, dat een hovenier 'duur' is; 3. Ingaan op het aanbod van een hovenier voor een vrijblijvend gesprek, er vaart de konsument toch als ver plichtend. 'Ik weet niet hoe ik met goed fatsoen van hem af moet komen'. Vakbekwaamheid Hoveniers, die lid zijn van Park «Sc Tuin Service dienen aan enige be langrijke kriteria te voldoen. Vak opleiding (diploma's), vakbekwaam heid van personeel, kwaliteit van het werk, komplete dienstverle ning (advies, ontwerp, aanleg, reno vatie. onderhoud) en een gunstige kwaliteitsprijs verhouding. Duidelij ke omschrijving van de uit te voe ren werkzaamheden, klanten dienen precies te weten, wat ze krij gen, zodat (Onaangename) verras singen achteraf worden voorko men. Meer tuinplezier van en in de tuin voor hun klanten staat by Park «Sc Tuin Service hoveniers voorop. Park «Sc Tuin Service zorgt voor dui delijkheid ten aanzien van vakbe kwaamheid. Duur Ambachtelijke dienstverlening is niet goedkoop. In vergelijking met de loodgieter, automonteur en noemt u maar op, werkt een P&TS hovenier met een laag uurtarief. Door gebruik te maken van moder ne machines en goed gereedschap, bereikt men een hoge arbeidspres tatie per uur. Een laag uurtarief en hoge arbeidsprestatie maakt de dienstverlening van een hovenier vaak voordeliger dan men denkt Neemt niet weg dat de aanleg door een vakman een investering vraagt die hoger is, dan wanneer men het zelf doet Keuzepakket voor uw Tuin In het nieuwe Keuzepakket voor uw Tuin maakt u gebruik van de kennis en het vakmanschap van de Park «Sc Tuin Service hovenier, daar waar dat nodig is, de andere werk zaamheden voert u zelf uit Wat houdt het Keuzepakket voor uw Tuin in? Het belangrijkste onderdeel is EEN <}0EDE ZAAK Wereldwinkel Venray Henseniusstraat 3a het voortigjekt Voordat er een schop de grond ingaat dient men haarscherp te weten, hoe de tuin eruit gaat zien. Samen met de Park Tuin Service hovenier zet men wensen en eisen ten aanzien van de tuin op een ry. U bepaalt zelf uw budget Aan de hand van deze gege vens maakt de P&TS hovenier een schets-ontwerp van een globale kosten-indikatie waarin ook een voorstel voor de verdeling van het werk is opgenomen (wat doet u en wat doet de vakman). Als men zich in het voorstel kan vinden, dan maakt de P&TS hovenier het defini tieve ontwerp, het beplantingsplan en een gespecificeerde prysopgave, waarin eventueel ook adviesuren zyn opgenomen voor begeleiding van werkzaamheden, die u zelf uitvoert In het Keuzepakket voor uw Tuin maakt men alleen gebruik van die diensten van de hovenier, die nood zakelijk zyn om samen een profes sioneel resultaat te bereiken en vele jaren meer tuinplezier te hebben. Uit onderzoek blykt, dat 80% van de tuinbezitters, die gebruik maken van diensten van vakbekwame ho veniers tevreden zfin met hun tuin. Dat is een groot verschil met tuin- liefhebbers, die het alleen doen, want daarvan is slechts 24% tevre den met het resultaat. Uw Park «Sc Tuin Service partner by ons in de buurt is: Keuten Hoe venier en Tuinc., Venray-Merselo, tel. 04780-46339. (adv.) Hierbij wordt u uitgenodigd voor de jaarvergadering die wordt ge houden op woensdag 24 maart as. in wijkcentrum De Kiosk, Brukske 1 te Venray, tel. 88235. Aanvang 20.00 uur. De agenda is als volgt: 1. Opening; 2. Ingekomen stukken en medede lingen; 3. Verslag jaarvergadering d.d. 9 april 1992; 4. Verslag leden vergadering 23 nov. 1992; 5. Jaar verslag 1992; 6. Financieel verslag 1992; 7. Verslag kascommissie; 8. Benoeming nieuwe kascommissie; 9. Begroting 1993; 10. Terugblik door de fraktievoorzitter; 11. Bestuursverkiezingen, aftredende bestuursleden zyn: H.HA Janssen- Helmerich, H.J.R.M. de Bruyn en M. Wondergem. Zy stellen zich her kiesbaar. Kandidaten voor deze bestuursfunkties kunnen zich tot de vergadering aanmelden by de sekretaris; 12. Vaststelling van het 'huishoudelijk'- en het 'verkie- zings' reglement; 13. Verkiezingen 1994; 14. Rondvraag; 15. Sluiting. M. Wondergem, sekretaris. Sere nadestraat 21, tel. 84545. Vernielingen bij school Weer werd een groot aantal ver nielingen gekonstateerd by de ba sisschool Den Bongerd aan de Eikenlaan. Zelfs hekwerken wer den vernield. Het schadebedrag be draagt ook deze keer weer vele honderden guldens. Inbraken in bedrijven In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in een be drijf de Leun se weg. Daar wer den twee zg. haakse slijptollen en een bedrag van ƒ57,- ontvreemd. Met die slijptollen werd in een an der bedryf 3311 de Leunseweg een daar gevonden geldkluis open geslepen. Het aanwezige geldbedrag van ƒ1.500,- werd meegenomen, de slijptollen bleven als corpus delicto achter. Toegang tot de bedrijven werd verkregen door forcering van een deur. Door het intikken van een ruilje was toegang verkregen tot een aan de Plataanstraat gelegen automate- rialenhandel. Er werd een groot aantal automaterialen ontvreemd. De waarde daarvan kon ons, han gende het onderzoek, niet worden medegedeeld. Een maandelijkse rubriek over fiscale aktualiteiten De Hoge Raad heeft op 2 decem ber 1992 een opmerkelijke uit spraak gedaan. Een eigenaar van een woning met grote eigen schuur stalde in die schuur caravans. De Hoge Raad vond dat hy over die stal lingsopbrengst naast de normale toepassing van het forfait voor de eigen woning geen inkomstenbe lasting verschuldigd was. Wellicht ook voor u aanlokkelijk, dus enige uitleg lykt op zyn plaats. Voor alle eigen huisbezitters een bekend fenomeen: het forfait voor de eigen woning. Het genot geeft aanleiding voor een bytelling waar van in de praktijk alleen hypothee krente met bijbehorende kosten afgaat Die bytelling drukt in - be lastbare - guldens uit wat de over heid vindt dat de woning na lasten u als bate brengt De Hoge Raad besliste in deze zaak dat de onmoge lijkheid om extra kosten af te kun nen trekken ook in dient te houden dat enkele extra inkomsten onbe last biyven. In het geval waarover de rechter moest oordelen, bezat een huiseige naar een grote schuur. Hy betaalde over de hele (privé)-woning inclu sief de schuur belasting op grond van het forfait In de schuur stalde hij caravans van particulieren te gen een vergoeding. Het is duidelijk dat geen sprake is van verhuur. Geen van de caravan-eigenaren heeft recht op een vaste plek in de schuur. Ze hebben slechts recht op een goede overdekte plaats. Geen nood dacht de inspekteur. Ik belast op grond van een speciale regeling binnen het forfait Indien een wo ning geheel of gedeeltelijk niet ter beschikking staat aan de eige naar/bewoner, doordat de ruimte ter beschikking staat aan een an der. is 75% van de bate belast en eventuele hypotheek normaal af trekbaar. De inspekteur redeneerde dat de schuur door plaatsing van al die caravans niet meer ter beschik king van de eigenaar stond. H(j tel de dus 75% van de bate by diens inkomen. De eigenaar ging in be roep en kreeg by Hof en Hoge Raad gelyk. Hy spreekt met de caravan eigenaren af dat de caravans gestald worden. Niet relevant is of dat in de eigen schuur of elders gebeurt Zo lang die vrijheid voor hem bestaat heeft hy recht over zyn eigen wo ning te beschikken dus valt er niets by het forfait te tellen. Het zou an ders zyn geweest indien de schuur integraal aan iemand verhuurd zou zyn geweest die er caravans zou stallen. Het praktische verschil is klein maar belangrijk. Bate onbe last of bate belast Welke ruimte laat dit arrest voor de eigen woning bezitters die over een schuur, zolder, of garage be schikken? In ieder geval is elke vorm van opslag aanleiding om de byverdienste direkt als netto aan te merken. Belangrijk is dan om slechts de 'opslag' overeen te k«. men en niet 'opslag op plaats X'. want dan staat plaats X niet meer ter beschikking en is de opslag belast Wat te doen met de auto van de werkgever? Een afspraak zou kun nen zyn dat de werknemer zorgt voor stalling van de auto die de werknemer ter beschikking js gesteld. De werknemer moet zelf maar zien waar en krygt de kosten van een garagebox ƒ600.- per Jaar) vergoed. De werknemer steekt deze ƒ600.- in zyn eigen zak en stalt de auto in de garage vin de eigen woning Op grond van bovenstaan de uitgangspunten een onbelaste bate. iiy voldoet immers aan de af spraak met de werkgever, maar houdt zyn garage volledig ter be schikking Met die ontwikkeling zal de fiscus niet gelukkig z(|n. Z(j zul len proberen by dit geval de bate als loon te belasten. Ze moeten daar voor een (belastbaarJverband aanto nen tussen de bate en de beloning Of dat lukt is maar zeer de vraag. Al met al weer een uitspraak in het belastingrecht die zal zorgen voor de nodige nasleep. In ieder ge val zal menig staller van caravans of andere zaken er deze aangifle- ronde zyn voordeel mee doen. Wie durft een procedure over de auto van de werkgever in de eigen gara ge aan? We zoeken een werkgever die ƒ600.- aan zyn werknemers voor een stallingsovercenkomst wil voldoen. Bel gerust. Mr. T.C. van Zwieten Rühl/liaegens/van Aar Accountants en Belastingadviseurs Kantoren te Boxmeer. Venray en Reuver, tel. 08855-76464. Automatisering voor het kleine bedrijf. Automatiseringsadviezen O Systeembeheer Netwerkbeheer Instructie Programma's op maat Computers O Netwerken Printers Meer weten Bel even, wij komen graag langs voor een kennismakingsgesprek. TT 04780 85138 De AAW-WAO Belangen Werk groep houdt weer spreekuur op 24 maart en 7 april in wykcentrum 't Schöpke, Veltumse Kleffen 62A te Venray. Iedereen kan hier informa tie verkrygen op het gebied van so ciale uitkeringen en gemeentelyke belastingen en heffingen. Voor een bezoek aan dit meld punt kunt u kontakt opnemen met de heer J. Peeters, tel. 04780-85874. Er wordt dan met u een afspraak ge maakt voor verdere behandeling van uw klachten. De WAO Belangen Werkgroep Venray geeft o.a. Informatie over: ziektewet; uitkeringen; werkwyze GMD, GAK, .ABP; gemeentelyke be lastingen; gemeentelyke heffingen; verlagen of stopzetten van uitkerin gen; aanvragen AWW-voorzienin- gen; beroepszaken; gedeelteiyke WAO-uitkeringen; passende arbeid by WAO en WW-uitkeringen; AAW- uitkeringen. De laatste jaren is er veel veran derd op het gebied van sociale uit keringen. Daardoor is het moeilyk te weten waar men precies aan toe is. Op dit moment staat de WAO sterk in de belangstelling en het is nog maar de vraag of de WAO-uit- kering in haar huidige vorm blyft. Diefstal portefeuille Een inwoonster had by een marktkraam wat uitgezocht afgelo pen maandag, toen haar aandacht op een ander kledingstuk viel. De marktkoopman gaf het gevraagde kledingstuk aan de dame en die liet haar portefeuille even liggen. Dat was voldoende, want toen ze die weer wilde oppakken greep ze mis. Die was verdwenen, net als de in houd, honderd gulden, wat buiten landse valuta en twee bankpa^es. Inbraak in jongerensoos Door forcering van een deur was toegang verkregen tot de jongeren soos aan de Hoenderstraat- Er wer den twee 'hoge tonen' speakers ontvreemd. De waarde kon ons niet worden medegedeeld. Autobrand Vermoedeiyk is door kortsluiting brand ontstaan in de personenauto van een inwoner van Meerlo, op het moment dat de bestuurder de auto. die hy aan Florishof had gepar keerd wilde starten. De bestuurder heeft nog getracht de brand te blus sen, maar dat lukte niet Dat lukte wel de gealarmeerde brandweer, maar desondanks liep de auto be hoorlijke schade op. De brand vond dondeyoagavond omstreeks 20.00 uur pi Inbraak in flats Vrydagavond hebben onbevoeg den kans gezien tydens afwezig heid van de bewoners toegang te verkrygen tot twee flats op een gale- ry' van de Gouden Leeuw. De inbra ken moeten zich snel hebben voltrokken want een 74-jarige be woner was maar een kwartiertje af wezig De beide flats bleken doorzocht te zyn en er werden gou den en zilveren sieranden en enke le muntstukken ontvreemd, alles ter waarde van enkele duizenden guldens By deze inbraken waarschuwt de politie nogmaals om onbekenden geen toegang te geven tot de flats. Het komt voor dat dit vriendelyk wordt gevraagd met alle mogelyke smoesjes. Eerst wordt via de inter com geprobeerd of men thuis is en als er geen gehoor komt, dan pro beert men via andere bewoners op de galery te komen. Auto had twee kentekens De politie stelde een onderzoek in naar een aan de Gitaarstraat gepar keerde personenauto. Aan de voor zijde was de auto voorzien van een kentekenplaat, die was afgegeven voor een Citroen, aan de achterzy- de ontbrak het kenteken. Het in de auto aanwezige deel III was afgege ven voor een Volkswagen. Van beide kentekens was de APK verlopen, de auto was niet verzekerd en er was vermoedelyk ook geen wegenbe lasting betaald. Tegen de eigenaar is van een en ander proces-verbaal Rookoverlast Naar aanleiding van klachten van buurtbewoners over rookoverlast vanuit een tuin aan de Pr. Hen drikstraat, stelde de politie een on derzoek in. Er werd een hoop afval verbrand en dit gebeurde zonder vergunning. Het is namelyk door de milieuwetgeving verboden snoeisel en tuinafval op te stoken. De politie raadt iedereen aan om. indien men tuinafval wil verbran den eerst kontakt op te nemen met de brandweer of het mogelyk is. Ook nu moest de 'vuilverbrander' op last van de politie het vuur do ven, waaraan hy gevolg gaf. Telefoonbeantwoorder onder jas Een Venraynaar werd op heter daad betrapt toen hy by een bedryf aan de Gouden Leeuw een telefoon- beantwoorder ter waarde ran ƒ169,- mee wilde nemen zonder te beta len. Hy deed het apparaat onder zyn jas en dat werd door personeel gezien. Dat personeel gaf de man over aan de politie die hem na ver hoor en opmaking van proces verbaal, zonder telefoonbeantwoor- der, huiswaarts stuurde. Loos brandalarm De brandweer moest uitrukken voor een brand, die zou zyn uitge broken by Houtbewerking Venray. een houtverwerkingsbedryf aan de Energieweg. Daar gekomen bleek het om een valse melding te gaan. Brisantgranaat Op een landbouwperceel aan de Veulensewaterweg werd een nog uiterst gevaarlyke brisantgranaat aangetroffen. Dat oorlogstuig is, in afwachting van de EOD, veilig gesteld. Inbraak in schaftkeet Door forcering was toegang ver kregen tot een schaftkecr van een bouwbedrijf op het Kclzersvcld. Ontvreemd werden enkele lampen die by de bouw gebruikt worden en wat gereedschap. 20 en 21 maart vooijaarsshow bij Versieyen De lente is doorgebroken, ook by Versleyen in Oirlo. Voor iedereen, die zich nu eens terdege wil oriën teren op de mogelykheden van hun tuin en alles wat daar omheen hangt, staat en ligt houdt deze zaak een voorjaarsshow op 20 en 21 maart Versieyen zet dan de bloe metjes buiten met leuke aanbie dingen. Versleyen was al een bekende naam in de agrarische wereld als le verancier. maar ook de gewone kon sument kan by deze zaak alles van zyn 'tuingading' vinden. Die ga ding begint by de aanleg van de tuin. Daarby is goed gereedschap, van byvoorbeeld de merken Wolf en Gardena, onontbeerlyk. Veel aandacht by Versleyen ook voor het snoeigereedschap. By het onder houd van de tuin is de bemesting een must Door het veranderen van het milieu en zure regen wordt de mosvorming in de hand gewerkt Een juiste bemesting met de door dachte supenneststoffen van Wolf of Parkmeststoffen (verkrygbaar in handzame verpakkingen en met duideiyke gebruiksaanwijzing) en tydig verticuteren kunnen die mos- vorming voor een belangryk deel tegengaan. En dan moet natuurlyk nog re gelmatig het gras gemaaid worden. Onder het motto 'laat de techniek in uw tuin onze zorg zyn', presen teert Versleyen een komplete lyn Wolf gazonmaaiers. Tb ven s beschikt zy over een volledig ingerichte werkplaats met elektronische meetapparatuur voor reparatie en onderhoud van alle merken gras machines. De verhuur van de Wolf verticuteermachine met gratis pak potgrond, is al door velen beproefd en geschikt bevonden. En dan het meest aardige van een tuin; erin zitten en vergenoegd rondkyken. Dat kan In tuinmeubi lair, eveneens van Versleyen. Een enorme kollektie in een 1000 m2 grote (opnieuw ingerichte) show room met bekende merken als Hartman. Kurz en Kettlcr heeft deze Olrlose zaak daarvoor ter be schikking Nieuw in hun assorti ment is de kwalitatief hoogwaardige kollektie rotan meubelen. By Ver sleyen vindt u meer als 1000 tuinstoel kussens in alle moderne dessins en modekleuren. Veel tuin plezier. Ook is deze zaak gespecialiseerd op het gebied van sanitair, verwar ming en loodgieterewerk. Tydens deze dagen zullen ook enkele nieu wigheden gepresenteerd worden. Een bezoek aan de vooijaarsshow is beslist de moeite waard en er zyn bovendien tydens deze dagen prachtige pryzen te winnen waar onder een prachtige tuinsct. Tbt ziens op 20 en 21 maart by Ver sleyen in Oirlo. (adv.) Op dinsdag 25 mei 1993 wordt voor de vierde maal de 'Venrodsen Aovend' gehouden in zaal In den Engel te Venray. De voorgaande uit voeringen waren zo'n overweldi gend sukses dat een vervolg niet kan uitbiyvcn. Ook dit jaar verzorgt Veldeke Ven ray een avond die geheel gepresen teerd wordt in de Venrayse taal, waarby iedereen die dat wil, zyn of haar medewerking mag en kan ver lenen. Een aantal deelnemers van de vorige 'Venrodsc Aovend' heb ben hun deelname reeds toegezegd. Veldeke Venray wil graag ieder een in de gelegenheid stellen hier aan deel te nemen. Denkt u op een of andere manier uw medewerking aan deze avond te kunnen verlenen door byvoorbeeld: een gedicht voor te dragen; een lied te zingen; voor te lezen uit eigen werk of van een ander; een sketch voor te dragen; of zo maar iets leuks te doen. Iaat het Veldeke Venray weten. Wy willen u graag in ons programma opnemen. Voorwaarde is wel dat het in de Ven rayse taal moet zyn: Ook dit jaar kunnen wy zorg dra gen voor een muzikale begeleiding, indien u dat wenst Alhankelyk van de wensen zullen wij één of meer dere personen hiervoor kunnen be naderen. De presentatie van de avond is in handen van Frits Basten. Indien u meer wilt weten of in dien u zich hiervoor wilt aanmel den. kunt u, gaarne vóór 4 april, kontakt opnemen met Ad van Zwol. Trynesstraat 15. 5809 .AR Leunen, tel. 04780-85011. 'n abonnement waard BOEKENWEEK Sinds enige tyd verkoopt Wereld winkel Venray boeken. Boeken over de Derde Wereld. Boeiende boeken. In veel van deze boeken staal de si tuatie van de vrouw centraal, zoals in 'de gesluierde Eva' van de Egypti sche arts en schryfster Nawal el Saadawi, die gaat over de onder drukking van de Arabische vrouw. 'De pelgrimage van Veronica". "Titu- ba, de zwarte heks' en 'Scgou' zyn van de hand van de bekende schryfster, uit Guadeloupe Maryse Condé. Interessant zyn 'de prys van de bruid' en 'als een tweederangs burger' van Buchi Emccheta. een Nigeriaanse die in Engeland woont Een aanrader is 'De aderlating van een continent' van Eduardo Ga- leano over vyf eeuwen ekonomi- sche exploitatie van Latyns-Ameri- ka. En, om by het thema van de na tionale boekenweek - het leven geschreven - te biyven, is er 'Brie ven van Souad' van Marion Bloe men, een briefwisseling met een Marokkaans meisjes. Wereldwinkel verkoopt ook kin derboeken zoals 'Maryam en het gestolen beeld' Maryam en de ben de van het kerkhof, 'Remi en de ro vers'. 'de witte olifant'. Nieuwsgierig kom dan naar de Wereldwinkel. Ilensen lust raat 3a. Behalve boeken zyn er heel veel leuke dingen uit de Derde Wereld te koop. Iedere dag is de Wereldwinkel open en wel maandag van 12.00- 17.00 uur. dinsdag t/m donderdag van 14.00-17.00 uur. vrydag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00-1600 uur. Voor meer Informatie tydens ope ningsuren: tel. 88571. U kunt ook terecht by An Wondergem. tel. 84545 of Kar la Menger, tel. 88005.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 7