Schouwburgnieuws Hermine de Graaf terug in Venray Evenementenkalender Bouwvergunning verleend Folder 'Stand van Zaken' Ingekomen Bouwaanvragen Kollektekalender S£l Bouwvergunning verleend Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Gemeentearchief Venray tijdelijk gesloten Gemeentehuis gesloten Start werkzaamheden Wilhelminaplein Europees jaar van de ouderen Limburgs kampioen Filmpremère 'Under Siege' in Venray Sporthal Klassiek Indiaas concert PEEL EN MAAS Donderdag 18 mei - Pagina u PI NOTITIES EN MEDEDEUNGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 2 februari 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks In hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het uitbreiden van een basis school aan de Klaproos 21 te Ven- ray, Ln.v. St. Kath. Onderwys, Postbus 227 te Venray; hel bouwen van een 2e be drijfswoning aan de Haag 29a te Merselo. Ln.v. A.M.H. Pbels, Haag 31 te Merselo-. het verbouwen van een kan toorpand aan de Patersstraat 15-17 te Venray. Ln.v. Advokatenkantoor van der PutL Patersstraat 16; het bouwen van een pluim veestal eierlokaal aan de Lolle- beekweg 33 te Casten ray. Ln.v. Mts. Rey nde rs-W illemsen het uitbreiden van een be drijfsruimte met een opslag aan de Acaciastraat 1 te Venray, Ln.v. Piet Theuws, Tb tal Coating; het bouwen van een loods aan de Klein Oirlo 14 te Casten ray, Ln.v. Maatschap Arts, Klein Oirlo 19. De burgemeester van Venray. drs. J.F.H.A.B. Waals De bekende folder 'Stand van Za ken by de sociale verzekeringen en voorzieningen' Is weer verschenen. In dit halQaariyks overzicht staan de nieuwe uitkeringsbedragen en premiepercentages vermeld. Daar naast is in de folder een korte om schrijving van de verschillende sociale verzekeringen en voorzie ningen opgenomen. 'Stand van Zaken' is een uitgave van de Ministeries van Sociale Za ken en Werkgelegenheid en Wel- zyn. Volksgezondheid en Cultuur en het Voorlichtingscentrum Socia le Verzekering De folder is schrilteiyk te bestel len by het: Voorlichtingscentrum Sociale Verzekering Rhynspoor- plein 1. 1091 GC Amsterdam. Tbr voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het aanpassen van een wo ning aan de Kruitweg 2 te Venray. Ln.v. A.P.M. Huybera. Verkleystraat 8 te Leunen; het plaatsen van tennisbaan verlichting op baan 7. 8 en 9 aan de Kempweg 150 te Venray. Ln.v. Bestuur Tennisclub Venray. p/a Brennerlaan 16; het bouwen van een tuinmeu belberging opslag en overdekt ter ras aan de Alaertslaan 18 te Venray. Ln.v. PJJ. van Aar; het bouwen van een garage- berging aan de Langstraat 74 te Ven ray. Ln.v. JJ. Voermans; het bouwen van een garage aan de Sleutelbloem te Venray. Ln.v. E.PJ. Veltrop, Pettenmakerstraat 20; het bouwen van een berging voor de cv-ruim te aan de Steegse Peelweg te Leunen. Ln.v. Mts. Dings- van Houtum, Veulenseweg 33 te Veulen; het verbouwen van een win kelpand tot job-centre aan de Passa ge 9 te Venray. Ln.v. RBA Noord- en Midden-Limburg Postbus 145 te Venlo; het verbouwen van een wo ning aan de B remmen kamp 14 te Oirlo. Ln.v. Mts. Houwen; het uitbreiden van een garage aan de Spurkterweg 1 te Venray, Ln.v. J.M. Barents, Eindstraat 43. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimteiyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken 28 febr.-13 maart: Leger des Heils. 6 maart: Jeugdwerk SW. 14-20 maart: Unicef. 20 maart: Jeugdopvang TTV Red Stars. 21-27 maart: Reumafonds. 28 maart-3 april: Simavi. Alleen voor deze kol lekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima- tiebewys kunnen vertonen. De gemeente Venray heeft onderstaande Evenementenkalender op gesteld. Verenigingen/instanties kunnen eventuele opmerkingen, aanvullin gen en/of wyzigingen doorgeven aan de gemeente Venray. afd. Bur gerzaken. Peter van Horen, tel.nr. 04780-23245. Het moet uiteraard wel gaan om aktiviteiten, die het karakter van een 'evenement' heb ben. Het is niet de bedoeling om 'eigen' aktiviteiten van verenigin gen. clubs, etc. in deze kalender op te nemen. Fëbruari 1993 20 tAn 23 Carnaval Maart 1993 27-28 Groenmarkt April 1993 11-12 12 30 Pasen Run-Bike-Run (Ned. kampioenschap) Viering Koninginnedag Mei 1993 8 t/m 11 15 22-23 26 t/m 31 30-31 Kermis Oirlo Manifestatie Rode Kruis Kennedymars Venray Muziekfeesten Merselo Pinksteren Juni 1993 5 5 t/m 8 10 tAn 13 19 19-20 20 19-20 19 tAn 22 26-27 '26 tAn 29 Drenthe-dag Kermis Leunen Avondvierdaagse Venray Jazz festival Venray Triathlon Dorpszeskamp Ysselsteyn Peeltoemooi (muziek) Oostrum Kermis Heide Peeltoemooi (muziek) Oostrum Kermis Merselo Juli 1993 3 t/m 6 4 9 t/m 11 11 12 t/m 16 13 t/m 16 17 30 Juli t/m 4 aug. Kermis Ysselsteyn Tiptoe Venray Internationaal Jeugdweekend Volleybal-festival Oostrum Kindervakantiewerk Fietsvierdaagse Venray Klederdrachtshow Hakkespils Kermis Venray Augustus 1993 2 3 4 28 t/m 31 Kennismarkt Kermisvuurwerk Kindermiddag Kermis Kermis Casten ray September 1993 4 t/m 7 11 t/m 14 24 tAn 26 Kermis Veulen Kermis Oostrum Harmoniefeesten Leunen Oktober 1993 1 t/m 3 Harmoniefeesten Oostrum Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 16 februari 1993 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een winkel pand met parkeergarage en 14 ap partementen aan de Julianasingel/ Wilhelminastraat te Venray, Ln.v. Levas Beheer bv. Molenstraat 14 te Bee ra. De burgemeester van Venray, dra. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zyn getrof fen. kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag. waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het verbouwen van de zolder tot hobby kamer met dakkapel aan de Moderatostraat 4. Ln.v. H.J. van Dyk te Venray; het verbouwen van een gezins vervangend tehuis aan de Heu velstraat 5. Ln.v. GVT De Laterye te Venray; het verbouwen en uitbreiden van een varkensstal aan de Meersel- sepeel 11 Ln.v. A.P. Donkera te Ys- selsteyn; het bouwen van een garage aan de Vkn Megenstraat 2. Ln.v. M.FJ. Muysers te Leunen; het bouwen van een garage aan de Gitaarstraat 50, Ln.v. RJ.M. van Lierop te Venray; het plaatsen van een carport aan de Vingerhoedskruid 15 Ln.v. Bouwmy. Janssen te Venray; het verbouwen van de woning aan de SL Servatiusweg 11, Ln.v. A.A.M. Tinnenbroek te Venray; het bouwen van een garage aan de Pinksterbloem 1 te Venray. Ln.v. M.FJ. Muysers te Leunen; het verlengen van de var kensstal aan de Pastoor Jacobspeel 4a, T.N.V. G.LJ. Swinkels te Ys- selsteyn. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimteiyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een garage aan de SL Odastraat 6 te Venray, Ln.v. G.PJ. Vullings; het bouwen van een pergola veranda-overkapping aan de Bolde rik 19 te Venray. Ln.v. K.TJ. van Ham: het bouwen van een voeding- afhaalcentrum en uitbreiding the rapieruimte aan de Bergweg 2, Ln.v. Woningbouwvereniging Noord- Limburg, Plataanstraat 15 te Venray De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 19 februari 1993 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer. kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimteiyke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken In verband met interne verhui zingen en verbouwing van het ge meentehuis van Venray, zal het gemeentearchief Venray tydeiyk worden gesloten. Dit in tegenstel ling tot eerdere berichten. Dit geldt voor de periode 15 februari tot en met 12 april 1993. Na 12 april kunnen wy u weer volledig van dienst zyn en hopen u te mogen begroeten in de nieuwe I studiezaal. Maandag en dinsdag met carna val zyn de gemeenteiyke diensten gelosten behalve de burgeriyke stand. Die is van 10.00 tot 11.00 uur geopend voor het doen van geboor te- en overlydensaangiften. Vanaf 25 februari 1993 zal wor den gestart met de voorbereiding van de bouw op het Wilhelmi naplein. Gestart wordt met de bodemsane ring van het Wilhelminaplein. Aan sluitend wordt het terrein bouwryp gemaakt en zal het historisch bode monderzoek plaatsvinden. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de heer J. de Bruyn, afdeling openbare werken, telefoon 23383. Geen huisvuil ophaaldienst Op carnavalsmaandag en -dins dag wordt er geen huisvuil opge haald in Venray. -1ÏL2_i Eerste aanzet In de eerste byeenkomst van de werkgroep Europees jaar van de Ouderen, die namens de Centrale van Ouderenverenigingen de akti- viteiten op elkaar zal afstemmen, bleek er volop stof tot overleg en ak- tie aanwezig. Al eerder was bekend dat ook de zogenoemde 'Schouw- burgcommmissie' volop bezig is om de Regiodagen op 16 en 23 septem ber in het kader van het Europees jaar de uitvoeringen een internatio naal karakter mee te geven. Voorstellen In de byeenkomst van de werk groep werd melding gemaakt van een initiatief van Seniorservice om, in samenwerking met de oudere- norganisaties, in het nsyaar een grootscheepse presentatie van 'Ouderen en hun (creatieve)tyds- besteding' te organiseren. In die zelfde lyn wordt verwacht dat de Vrye Academie een open dag zou willen organiseren om ouderen te attenderen op de mogelykheden tot een creatieve hobby-beoefening. Om de solidariteit tussen de gene raties tot uitdrukking te laten ko men zullen in de loop van dit jaar binnen het onderwys ouderen gesprekken aangaan met de jeugd over de relatie 'Ouderen - Jongeren' en alle andere aandachtspunten die verband houden met het 'Ouder worden'. De jaarlykse Pick-nickdag voor ouderen, te organiseren door de ou- derenorganisaties en de verschil lende instellingen in Venray zal eveneens in het teken staan van 'Oud met Jong' door het streven naar een samenwerking met de Horeca-afdeling van het beroepson- derwys en de Muziekschool. Volksuniversiteit, Stichting Vol wassenen Educatie en de Muziek school zullen worden benaderd om hun mogelykheden tot verdere ont wikkeling voor ouderen dit jaar na- drukkelyk onder de aandacht te brengen. In het geheel zal door de werk groep de positie van de alleenstaan de oudere vrouw de allochtone ouderen binnen de gemeente als een byzonder punt van aandacht worden aangehouden. De Venrayse badminton speelster Karin Hageman van BC United is samen met haar mix-partner Ivan Kasner uit Heerlen (Espe) Limburgs kampioen geworden in het ge mengd dubbel. De voorronden van het toernooi verliepen vry probleemloos. De hal ve finale had een spannende twee de seL die uiteindelyk in de verlenging door Karin en haar part ner gewonnen werd: 15-4 en 18-17. De finale ging tegen Judith Schroembgens ook van BC United en Tim van Wyk (Espe). Deze werd ruim gewonnen in twee sets: 15-9 en 15-9. Helaas heeft Karin Hageman maar aan één onderdeel van dit kampioenschap mee kunnen doen. omdat zy een enkelblessure heeft dieijpg niet voor 100% genezen is. 4 en 6 maart 'JOSEPHINE' De musical 'Josephine' gaat over de hoogte- en dieptepunten in het leven van de legendarische Josephi ne Baker. Zij was niet alleen een ster, maar ook een vrouw die vocht en leed voor haar ideaal: een vrye wereld, waarin mensen in vrede sa menleven. Josephine Baker, zange res van het zuiverste water en een uitstekend danseres, kreeg in 1925 heel Parys aan haar voeten met haar sensationele optreden in La Revue Negre. Uit die tyd horen we oude songs als J'ai Deux Amours en la Vie en Rose, naast nieuwe en ori ginele muziek. 'Josephine' is een hommage aan een groot kunste nares. De musical 'Josephine' is de grote hit geworden van het afgelopen sei zoen. De enorme belangstelling voor de show. van zowel het publiek als de theaterdirekties, is de reden dat deze musical 'wegens grote vraag' wordt geprolongeerd in het nieuwe seizoen. Al meteen na de start in het Rot terdamse Luxor Theater kreeg de musical Josephine' juichende kri tieken die varieerden van 'een show van formaat, perfekt entertain ment' (Het Parool) tot 'ouderwetse avond, perfekt entertainment' en 'Josephine, waar voor je geld' (de Te legraaf). Ook andere kranten zoals NRC, Trouw en wie eigenlyk niet, prezen de show. Trouw schreef 'In ternationale erkenning waard'. De Trouw-critucus krygt wat dit be treft gelyk. want ook Europa heeft Josephine ontdekt. In april van dit jaar ging de musical in het belang rijke Theater Des Westens in Ber- lyn en in juni en juli in het Deutsches Theater in München. Het komend seizoen speelt men weer in de Nederlandse theaters die een voorstelling krygen die dan nog mooier en groter zal zyn. De al enorme cast zal nog meer worden uitgebreid. De chorus - nu 16 perso nen - wordt nog groter en de dekors die al imposant zyn worden nog mooier. Stardust Productions blyft, ook al is een show een sukses, al tyd aan het werk om een bestaande voor stelling te perfektioneren zoals zy dat ook deed met The Cotton Club die nu op Londons Westend draait en daar prachtige kritieken kreeg zoals van The Sunday Times die over de show schreef 'een spette rende buitengewone show van klasse'. 'Josephine' gaat dus nog beter het tweede seizoen in. Het zal waar- schynlyk ook meteen het af- scheidstoemee van Nederland worden, want uit Engeland maar ook uit Amerika is er nu al belang stelling voor deze musical waarmee Stardust na The Cotton Club op nieuw bewyst dat wy in Nederland musicals van internationaal for maat en klasse kunnen maken. Woensdag 3 maart MARS TEUNISZ 't Erelid (en de vraag die elke stewardess zichzelf moet stellen Deze derde solovoorstelling van Mars Teunisz zit weer doordacht en geraffineerd in elkaar. De humor getuigd van een goede smaak en werkt als camouflage voor de - meestal trieste - onderstroom in zyn verhaal. 'Opnieuw is hy er in geslaagd een heel mooie voorstelling neer te zet ten, vanuit een eigen styl, met ge voel voor humor en met inhoud' (M.T.). 't Erelid is dan ook geen simpel kabaret, maar een amusante voor stelling, waarin we kennis kunnen maken met drie generaties van de familie Van der Dorpel. Ieder van de stamhouders is in zyn leef-tyd het slachtoffer van de heersende tendens. Men vecht te gen de grote 'onbelangrykheid' en voor een medaille. Hoewel gezegd en geschreven wordt: 'avontuur bestaat nog' komt deze vlieger voor de Van de Dorpels maar moeilyk van de grond. De stewardess echter beant woordt een vraag van importantie en voldoet daarmee ruimschoots aan de verwachtingen. 't Erelid gaat dus ergens over. Mars Teunisz tracht in deze voor stelling de aanwyzingen op te vol gen van de tv-pereoonlykheid Hans K.(zan). Hierdoor lykt sukses al by voorbaat verzekerd: Mars Teunisz, dé ontdekking van het seizoen '96-'97. 't Erelid wordt van harte aanbevo len voor iedere stewardess en haar slachtoffers. Literair Café Venray-regio presenteert: De 41-jarige schryfster Hermine de Graaf is de eerste gast dit jaar by het Literair Café Venray-regio. Her mine de Graaf zal over haar werk vertellen en voorlezen uit haar bun dels tydens de literaire avond, die plaats vindt op vrydag 5 maart in café De Volle Maan aan de Merselo- seweg te Venray. Aanvang 20.30 uur. De Venrayse musicus Ad Haans zal deze literaire avond muzikaal opluisteren. De entreekaartjes kosten ƒ7,50 per stuk en zyn vanaf vrydag 19 fe bruari a.s. verkrijgbaar by boek handel Martin Cuypers, boekhan del Van den Munckhof en in de Openbare Bibliotheek, allen in Venray. BOSCHVELDCOLLE Hermine de Graaf is in Noord- Limburg geen onbekende. Zy woonde ondermeer in Swolgen en De USS Missouri. Amerika's grootste en krachtigste vliegdek- schip, staat aan het einde van haar glorieuze loopbaan. Eens was het een ware 'stad op zee' met 2400 be manningsleden, nu maakt ze haar laatste reis huiswaarts met slechts de meest noodzakelyke crew aan boord. Casey Ryback (Steven Seagal), de kok van de Missouri, nadert ook het einde van zyn karrière. Hy heeft 20 jaar in de Marine gediend en alleen zyn kapitein (Patrick O'Neal) weet van zyn verleden: Ry back is een keiharde en getrainde 'Navy Seal' met geheime missies in Vietnam, het Midden-Oosten en Panama. Casey Ryback wenst zich terug te trekken en verder te leven met zy'n herinneringen, rust wordt hem echter niet gegund... Nog één keer zal Ryback al zyn dodelyke kracht en inventiviteit moeten aanwenden als twee kor- rupte lieden, William Strannix CIbmmy Lee Jones) en beman ningslid Krill (Gary Busey), een dui vels plan uitvoeren om de USS Missouri te kapen om vervolgens de nucleaire lading te stelen. Onder de voortdurende dreiging van een fatale, nucleaire ramp gaat Ryback de stryd aan met de kapers, bygestaan door enige trouwe be manningsleden en de lieftallige Eri- ka Eleniak (van de populaire tv- serie 'Baywatch'. in haar eerste filmrol). De wereld houd vervolgens de adem in... 'Under Siege' is vanaf 18 februari in de Venrayse bioscoop te zien. Meerlo en gaf in de periode van 1975 tot en met 1985 Nederlands aan het Boschveldcollege in Venray. In die tyd verscheen van haar de eerste verhalenbundel. 'Een kaart, niet het gebied' waarvoor zy in 1984 de Geertjan Lubberhuizen- prys ontving. Haar derde verhalen bundel, 'Aanklacht tegen onbe kend', werd in 1987 genomineerd voor de AKO-literatuurprys. Aan de ze bundel werd een jaar later de G. Bordewykprys van de Jan Cam perstichting toegekend. Van haar hand verschenen verder o.a. de ver halenbundels 'De regels van het huis' en 'De zeevlam'. Driejaar gele den verscheen haar eerste roman 'Stella' en een jaar later de tweede 'Alleen de heldere uren'. Daarin be- schryft ze een roerige dag uit het le ven van ziekenhuisdirekteur Bastiaan Koeldert die zyn voltallig personeel psychologisch wil laten testen. In dit verband is het vermel- dingswaardig dat haar man Ted de Graaf, als psychotherapeuL verbon den is geweest aan een ziekenhuis in Venray. BUITENBEENTJE De schryfster Hermine de Graaf is geboren in Winschoten en was het derde kind uit een gezin van vyf. Haar vader was leraar Klassie ke Thlen. Bij Hermines ouders stond het leveren van intellektuele prestaties hoog aangeschreven. Hermine was, met een zwakbegaafd zusje, een buitenbeentje binnen het gezin. Op de lagere school haal de zy slechts tweeën en drieën. Hermine identificeerde zich met haar zwakbegaafd zusje tot onge veer haar achttiende. Zy herinnert zich dat zy aan haar zu$je van kindsaf verhalen vertelde. Vanaf haar twaalfde schreef ze deze op en verzamelde ze in een koffer. In haar verhalen legt Hermine een grote be langstelling aan de dag voor de minder vanzelfsprekende 'werel den', zoals die van zwakzinnigen. Het is met name ook deze aandacht voor andere denkwerelden, die het werk van Hermine de Graaf byzon der maakL De Wette ling Donderdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Rooyse VK/Manual 21.00-22.00 Manual 22.00-23.00 Vrydag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Zaterdag, zondag, mnnnHag en dinsdag: Gesloten Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, II. Schraven en J. Wittgen: za/zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 ma; R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 di: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: za: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 zo: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 ma: D. VERCAUTEREN Mereeloseweg 75, tel. 82200 di: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten i van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN PasL Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VER VOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: za/zo: H. PETERS, tel. 83478 ma/di: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen, G.W. Gelling en R. Eelderink. Behan deling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak R. EELDERINK Boterbloem 44, tel. 10021 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Jan Poeisweg 2a, Ysselsteyn, tel. 42116 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04784-2273 Op zondag 28 februari wordt er in De Lochting Laagheidseweg 16 te Venray. een klassiek Indiaas con cert gegeven. Het concert wordt ge geven door de Indiase sitarspeler Pandit Ashoke Pathak en zal om 11.00 uur beginnen. Na het concert wordt er van 14.00 tot 16.00 uur een workshop gehouden met het thema 'muziek en meditatie'. Belangstel lenden kunnen zich ook opgeven voor muziekles gegeven door Pan dit Ashoke Pathak. Hy komt hier speciaal voor naar Venray. Pandit Ashoke Pathak wordt ge zien als een van de grootste si tarspelers uit India. Vanaf 1964 geeft hy concerten in India, de Ver enigde Staten, Venezuela. Enge land. Frankryk. Italië, Duitsland. Zwitserland en Nederland. Sinds 1979 woont Ashoke Pathak in Ne derland en heeft in Den Haag een school voor klassiek Indiase muziek. Voor meer informatie en inschry- vingen kunt u bellen naar Frits v. Duynhoven. tel. 04780-11396 (na 17.00 uur) of Martin Grob, tel. 04780-83857. Harde knal Een inwoner was op bezoek by kennissen in de LuitstraaL Ze hoorden een harde knal en ontdek ten dat een ruit van de auto was in geslagen. Van de dader was geen spoor meer te bekennen.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 16