Raadsvergoedingen toch omhoog Tijdelijk parkeerterrein aan Raadhuisstraat Wethouder Driessen opent 'Kies Techniek' ALLES HALVE PRIJS Grote belangstelling voor nieuwe expositie in Galerie Toro Beter aan de bak met een beroepsopleiding OPROEP Poppenbeurs in In den Engel Mad Habit in 't Podium Weekend Londen voor Venrays paar bij AMV LOUWMAAND Zangertjes vragen zangertjes Geslaagd VV V-nieuws Distriktsmeeting tamboerkorpsen Parkeren bij het ziekenhuis Omroep Venray ia 2 PEEL EN MAAS Dondafdag 21 januari - Pagina 3 Ondanks het tegenstemmen van de fraktie V.d. Vorle, werd het raads voorstel om de vergoedingen van raads- en commissieleden te verho gen tot 100% van het wettelijk toe gestane, door de rest van de raad wel goedgekeurd. De discussie in de raadsvergadering van afgelopen dinsdag spitste zich niet zozeer toe op de omvang van de verhoging maar meer op de gang van zaken rondom dit voorstel. Dhr. V.d. Vorle bleef erby dat hij op 30 juni niet meer dan een mede deling had gehad, dat het college met dit voorstel zou komen. Dat was in een besloten vergadering van de commissie AZ. 'Toen dit in de be groting naar buiten kwam hebben wij dat besproken met onze achter ban. Zy hebben toen gezegd dat ze erop tegen waren'. Burgemeester Waals liet dhr. V.d. Vorle nogmaals weten dat het meer dan een mededeling was. 'Ik heb toen gezegd dat als er een van de fraktievoorzitters op tegen zou zyn, wy niet met dit voorstel zouden ko men. Toen was er niemand op te gen dus zyn we met het voorstel gekomen.' Gemeentesekretaris De Bever lichtte later toe dat die vraag gesteld was om een politieke discussie hierover zoveel mogelyk te vermij den. Hy betreurde het dat die (voor de gemeente negatieve) discussie er toch gekomen is, al gaf hy wel aan dat hier de democratie werkt, ge zien het feit dat V.d. Vorle door zyn achterban is teruggefloten. In het verslag van die besloten yergadering staat overigens te lezen dat de commissie unaniem instemt met een voorstel dat dan nog in de vorm van een b. en w.-nota is voor gelegd, aangaande de onkostenver goeding voor wethouders! Tevens valt daaruit te lezen dat in de ont werpbegroting voor 1993 zal wor den opgenomen een verhoging van de onkostenvergoeding voor raads leden naar 100%. Hiermee wordt dan een bezuinigingsmaatregel uit het verleden teruggedraaid. Dat ver slag is vervolgens in de commissie algemene zaken van 21 juli d.a.v. door de commissie goedgekeurd, inclusief dhr. V.d. Vorle. Uit de ver slaglegging blykt niet dat over het onderwerp vergoedingen raads- en commissieleden gediscussieerd is of dat de burgemeester gezegd heeft dat als er een fraktie op tegen was, hy dat voorstel niet zou brengen. Het feit dat nu een fraktie tegen stemde vormde echter geen aanlei ding om het voorstel alsnog in te trekken, om daarmee het negatieve effekt van de discussie ook terug te draaien. Dhr. V.d. Vorle noemde dat desgevraagd tegenstrijdig. Tegen strijdig ook met de eerdere uitspra ken van burgemeester Waals waar in deze aangaf dat de kloof tussen burgers en politiek alleen ver kleind kan worden als de raad meer de emoties van de bevolking zou gaan vertolken. Op de hoek Raadhuisstraat-Gas- straat, waar nu nog een gymzaal en een onbewoond pand staan, komt op korte termijn een (tijdelijke) par keervoorziening voor 80 auto's. Het parkeerterrein kan worden uitge breid tot een apaciteit van 130 auto's. Wethouder Truyen van openbare werken deelde dat vorige week mee tijdens een voorlichtingsbijeen komst over de gemeentelijke plan nen voor het parkeerterrein achter Eurotapijt-ABN-Amrobank. De wet houder schetste die avond ook de overige werkzaamheden in het oosten van Venray-centrum. Daar worden dit en volgend jaar een aan tal straten van een nieuwe riolering voorzien. Het gaat daarbij om de Ju- lianasingel, die in twee fasen wordt aangepakt, het noordelijk deel van de Henseniusstraat en het gebied tussen Stationsweg, Oostsingel, Oude Oostrumseweg en Julianasin- gel. In dit laatste gebied wordt na af ronding van de werkzaamheden een 30 km-regeling van kracht. Alle straten worden tevens opgeknapt en heringericht Op zaterdag 23 januari laten een groot aantal regionale bedryven in een landelijk beschouwd uniek sa menwerkingsverband weer him he le kunnen zien in het kader van de Open Dag Kies Techniek. Door deze bijzondere opzet wordt de nationale manifestatie Kies Techniek ner gens met zo'n breed voorlichtend karakter uitgedragen als juist in de regio Venray. Wethouder Driessen van onderwijs komt de Open Dag op gepaste wyze inluiden, en jonge bezoekers krijgen deze keer de gele genheid om zelf een fraaie alumi nium sleutelhanger in elkaar te zetten. Voor de Open Dag zullen een tweetal vlak by elkaar gelegen be drijven, Nelipak Thermoforming en MMI, hun poorten openen om ouders en hun kinderen te ontvan gen die meer willen weten over de technische beroepsbxanche. In to taal presenteren meer dan twintig plaatselijke bedryven en een drie tal onderwijsinstellingen zich bij de twee gastondememingen. Elk bedryf °P 23 januari haar tech nieken demonstreren, waarby be zoekers volop de gelegenheid krijgen om zelf met de machines te mogen werken en allerlei vernuf tigheden in elkaar te sleutelen. De lues Techniek dag in Venray is de laatste jaren niet meer uitsluitend een 'kijk-aktiviteit' geworden. Ver ledenjaar lokte dat liefst 1250 men sen naar de Open Dag Kies Tech niek, die toen bij drie bedrijven aan de Smakterweg werd georgani seerd. Door de samenwerking van alle bedryven krijgen belanghebben den een optimale indruk over wat winterkollektie het werken in de techniek inhoudt. Niet alleen zyn er voor jonge men sen mogelijkheden te over in de technische branche, ook kunnen zij zo met eigen ogen aanschouwen dat er een hele verschuiving aan de gang is naar schoner en milieu vriendelijker werken. Bovendien betekent automatisering nog lang niet het einde van fantasie en crea tiviteit in deze levendige branche. De Open Dag is bedoeld voor ouders en kinderen van het basisonder wijs, maar ook MAVO-, HAVO- en VBO-scholieren zyn van harte welkom. Aan het einde van de rondleiding, die begint by Nelipak Thermofor ming en dan doorloopt naar MMI, kunnen de bezoekers rekenen op een heerlijke snack. Tussendoor zal het aan entertainment niet ontbre ken. Enkele speciaal ingehuurde artiesten zullen beslist voor een prettige sfeer zorgen en de dag nog meer opfleuren! Een extra verrassing van deze Open Dag Kies Techniek is om kin deren eigenhandig een sleutelhan ger te laten maken. Bij enkele centrale punten ontvangen ze daar voor steeds een deel van de sleutel hanger, en moeten dan zelf enkele technieken aanwenden en machi nes bedienen, om uiteindelijk aan het einde van de route hun eigen gemonteerde surprise mee naar huis te nemen. De Open Dag begint om 11.00 uur en duurt tot 15.00 uur. Parkeren is mogelyk tegenover Nelipak Ther moforming, aan de Maasheseweg 75. MMI is gelegen aan de Smakter weg 25. Vergeet niet deze bijzondere voorlichtingsdag tydig in uw agen da te noteren, zodat u met eigen ogen kunt aanschouwen dat tech niek wel degelijk een schatkist vol kansen is! Schoorsteenbrand in Ysselsteyn Woensdagavond werd de brand weer gealarmeerd voor een schoor steenbrand in een woning aan de Moerslag in Ysselsteyn. Bewoners wisten de brand in de kiem te smo ren. De brandweer kontroleerde of de brand goed was geblust en veeg de tevens de schoorsteen. De brand was ontstaan by de centrale verwar mingsketel. De schade bleef be perkt. Expolsief gevonden Tydens werkzaamheden naby de Loobeek op de Smakt kwam een nog intakt zynde 40 cm lange bri- santgranaat van Duitse makelij k naar boven. De mannen van de EOD zullen zich over dit oorlogssouvenir ontfermen. Voor een artikelenserie over WIN KELDIEFSTAL wü de redactie van „Peel en Maas" graag praten met mensen die regelmatig of soms pro letarisch winkelen. Steelt u voor het geld of voor de kick? Bent u wel 'ns gepakt of bent u de politie te slim af? Wie iets over winkeldiefstal wil vertellen kan via een brief onder nummer kontakt opnemen met de redaktie. Zet in de brief ook uw adres en telefoonnummer. Namen en adressen worden aan niemand bekendgemaakt Ook in het artikel kunt u anoniem bly ven. Een gesprek vindt plaats op een af te spreken plaats. Mensen met hun ervaringen als winkeldief/dievegge kunnen hun brief sturen naar: redaktie Peel en Maas, postbus 1, 5800 AA Venray, zet op de enveloppe: brief nr 33. Iedereen die 'iets' heeft of heeft gehad met poppen, zal zaterdag 23 januari zy'n of haar hart kunnen ophalen tydens de poppenbeurs die in zaal In den Engel wordt ge houden. De beurs was de afgelopen drie jaar eveneel keer te zien in de schouwburg. De Ven ray se poppenmaaksters Annie Thyssen en Nel van Rossum tonen het beste uit hun kollekties. Zij en de andere deelneemsters pra ten graag over hun hobby en laten zien hoe de pop gemaakt wordt. Ook vragen van poppenmaaksters onder het publiek, die met proble men met hun eigen pop zitten, wor den met genoegen beantwoord. Fhntasiepoppen, waar ook de creaties van de genoemde Venrayse poppenmaaksters onder vallen, zyn erg popiair in de zuideiy ke pro vincies. Fraaie exemplaren zyn ook te zien op de stands van Nolly van Uden uit Heesch en Jenny Vliegen- berg uit Aarle-Rixtel. Poppendokter Henk Hemkes is ook aanwezig. Sinds zes jaar is Hemkes als professioneel poppen dokter aan het werk. Hy is één van de weinigen die het oude ambacht nog uitoefenen. Stands met fabriekspoppen wor den in principe niet op de beurs toegelaten, een uitzondering is ge maakt voor de poppen van de inter nationaal bekende ontwerpster Anette Himstedt. Voor verzamelaars van antieke en oude poppen is er ook een mooie stand. De poppen zyn niet alleen te be wonderen, maar by de regionale deelneemsters is inschryving op een poppen kursus öok mogelyk en er zyn lesboekjes aanwezig Ba sismaterialen zijn te koop maar ook accessoires, kant en band, patro nen en komplete garderobes zyn De beurs/expo is geopend van 10.30 tot 16.30 uur en toegankelyk voor ƒ4,50 terwyi 65 ƒ3,- betalen. Kinderen tot 12 jaar ƒ1,-. De organi satie is van Max L. Wolters. Mad Habit bestaat sinds augustus 1989 en heeft sinds die tyd een aar dige live-reputatie op weten te bou wen, wat betreft afwerking sound, swing en enthousiasme. Aanwezig heid op de bekende muziekgebeur- tenissen in de regio is dan ook meer regel dan uitzondering. Zy speek zowel eigen composities als covers van o.a. Gary Moore, Me lissa Etheridge, Alannah Myles, Joe Jackson, Crowded House, Joe Coc ker, Little River Band, Tina Turner, Robben Ford, Wet Willie, etc. Het repertoire is, zoals gezegd, stevig swingend en afwisselend. Dit laatste mede doordat de band twee solo zangers heeft. Mad Habit's Blues-Ballads vormen een opzwe pende belevenis, waarby menig pu bliek in het verleden volledig uit de bol is gegaan. Het geheel kenmerkt zich door een kompleet geluid en arrange menten, wat met de elf-mans bezet ting en hun royale muziekervaring niet verwonderiyk is. De leden ko men van bands als Darts, Quartz, Moosegang the Clue, Ikke it of Sehake it, Decenium, etc. De zang wordt mede verzorgd door Geert Pelzer van 't Podium. Het Venrayse echtpaar Janssen uit het Groene Hart heeft een week end Londen gewonnen in de prys- vraag van autobedryf AMV en Rover. De pry svraag werd gehouden onder de bezoekers van de oud- jaarsshow van AMV in de schouw burg Het paar mag met P&O European Ferries naar de Britse hoofdstad om daar een weekend door te brengen. De prys kon volgens AMV-direkteur Van Haren niet beter terecht ko men. De familie Janssen is name lijk al sinds 1956 klant by de heer Van Haren en wisselde zelfs met hem van automerk. Zo reden de Janssens onder meer Ford, Alfa Ro meo en de laatste jaren Rover. JANUARI Deze maand bij uw Echte Bakker tijd voor ambachtelijk roggebrood Jw Efhte Bikker bakt nog sleed» ambachtelijk roggebrood. Vin de beste ingrediënten, verwerkt tt edcre Echte Bikker heeft zo zijn eigen streekrecept; vandaar dit u uit zoveel soorten noten, rozijnen, muesli, naturel wiirom komt u ze met eens zeil 1. Roggebrood m Vanaf vrijdag 22 januari de hele week: Schinken-roggebrood, pakje nu slechts f 1,50 Zoet roggebrood, pakje 11,50 Weekend-aanbieding vrijdag en zaterdag: 'n Heerlijk Echte Bakker's Jubileumbrood: chocoladebol f 2,95 Slagroom-Christoffeltaartje f 12,50 Maandag 25 januari: 5 tarwebollen halen 4 betalen Dinsdag - Woensdag - Donderdag 26-27-28 januari: 400 grams Oat Bran f 1,80 11-zaden bolletje f 2,50 1 pak roomboter-gangmakers f 3,50 echte bakker Vrydagavond 15 januri jl. werd in Galerie Toro aan de Langeweg on der grote belangstelling de exposi tie van kunstenaar Mirso B^jramo- vic en ontwerper Jaap Glandorff geopend. Naast de kleurryke schilderwer ken van Mirso kregen ook de by- zondere stoelen van Jaap Glandorff ruimschoots him aandacht. Ook het 'zwevende bed' (schaal 1:5) wek te by velen bewondering op. De avond werd muzikaal opge luisterd men zang en gitaar door Mile Lukci, een muzikant uit Sa- nyevo. Tbt slot gaf Jo Wellens (voormalig direkteur van bejaardenhuis Nor- bertus te Gennep) een poëtische voordracht geïnspireerd op het werk van Mirso. Al met al een geslaagde opening van deze expositie voor kunstmin nend Venray. De tentoonstelling loopt nog tot en met 21 februari. Kunstgalerie To ro is geopend op donderdag van 14.00-18.00 uur, vrijdag van 14.00- 21.00 uur en zaterdag en zondag van 14.00-18.00 uur. InterVen Cpll^ge: Op zaterdag 23 januari houdt het InteiVen College wederom zyn jaar- lykse Open Dag. Dat is de gelegen heid by uitstek om eens op de school rond te kyken en met lera ren van gedachten te wisselen over de mogelykheden die het InterVen College kan bieden voor een goede beroepsopleiding. Die mogelykheden nemen in het komend jaar verder toe, want het InterVen College biedt dan een aan tal nieuwe opleidingsmogelykhe- den aan. Een daarvan is de opleiding commerciële dienstverle ning. Dit is een opleiding die zich speciaal richt op funkties in bank en verzekeringswezen, uitzendbu reaus, de makelaardy, groothan delsbedrijven en bedryven in de sfeer van import en export. De opleiding is daarmee een kombina- tie en uitbreiding van richtingen De Zangers van Sint Frans kun nen weer nieuwe leden gebruiken. Een dergeiyke oproep heeft al meer in onze Peel en Maas gestaan; en el ke keer stond erby dat het noodza- kelyk was dat er nieuwe leden kwamen by dat koor. Ook voor de werving van nieuwe leden in 1993 gelden weer dezelfde motieven. Al leen er is deze keer wat haast by": Het koor gaat half juli 1993 een toe mee maken in Ierland en de 'goede' nieuwe leden moeten de huidige sopranen en alten ver sterken. We benaderen scholen, geven for mulieren uit, zingen in kerken, we doen alles wat in ons vermogen ligt om nieuwe leden by ons koor te krygen. Wanneer er geoefend wordt staat elke week in de Peel en Maas. Tydens zo'n repetitieavond is iedereen die met het koor wil ken nismaken van harte welkom. Voor de goede orde: we repeteren elke dinsdag-, woensdag- en vrydag- avond vanaf zeven uur in ons repe titielokaal in de Athoniusstraat 3a. Dus alle pa's en ma's: als uw zoon maar even een teken geeft van zangneigingen, stuur hem naar on ze GalmhuL Dus alle opa's en oma's: als uw kleinzoon zo'n mooie stem heeft, stuur hem naar de GalmhuL Daar weten ze er wel raad mee. Dus alle ooms en tantes als het neeQe zo'n lief stemmetje heeft, kan dat neeQe gaan galmen in onze Galm huL die tot dusverre werden aangebo den in het MEAO en het MMO. Een andere mogelykheid is de richting Bedrijfsinformatiekunde (BIK), een nieuwe variant van de Be- dry fsadministratieve richting in het MEAO. Deze opleiding leidt op voor de (geautomatiseerde) infor matievoorziening in ondernemin gen. Wie deze opleiding met een goed resultaat afsluiL kan boven dien by een aantal HEAO's in het tweede leerjaar instromen in BIK- richting. Ook binnen de bestaande oplei dingen vinden allerlei vernieuwin gen plaats die de mogelijkheden vergroten. Zo worden de bestaande korte en lange opleidingen in admi nistratie en handel geïntergreerd, waardoor het veel makkelyke wordt in de loop van de opleiding zonder tydverlies te kiezen voor een meer praktische of een meer theoretische opleiding. Het InterVen College biedt verder ook opleidingen in dienstverlening en gezondheidszorg. In deze sektor zal de komende jaren in toenemen de mate behoefte zyn aan perso neel. De bevolking wordt immers steeds ouder en de behoefte aan verzorging neemt toe. De be- roepsperspektieven zyn hier dan ook zonder meer gunstig te noemen. Zeer goede vooruitzichten zyn er ook in de opleiding Horeca- en Voe- dingsdiensL Deze opleiding heeft een uitstekende reputatie en in de afgelopen jarerr zyn de afgestudeer den daarvan vooral in gerenom meerde restaurants in binnen- en buitenland terechtgekomen. By voldoende belangstelling zal deze opleiding bovendien een korte opleiding Consumptieve Techniek aanbieden. Tenslotte mag niet onvermeld blyven, dat het InterVen College steeds meer internationale stages verzorgt. Zo'n stage is niet alleen in teressant als buitenlandse oriënta tie. maar verhoogt ook de markt waarde op de arbeidsmarkL Op 23 januari is er van 10.00 tot 14.00 uur de gelegenheid zelf de mogelykheden te komen bespre ken. De Open Dag vindt plaats op al le lokaties van het InterVen College, te weten: Laaghuissingel 4 te Venlo, Leunseweg 2 te Venray en Kerk straat 27 te Pan n in gen. 'dalisme 'aangifte gedaan door een net van een flat aan de Kiosk 'het bekrassen van zyn leur. Mevr. Hannie van den Einden-v.d. Akker is aan de Hogeschool te Sit- tard geslaagd voor de Hogere Be roepsopleiding voor Verpleeg kundigen (HBOV). Mevr. v.d. Einden is werkzaam by het Groene Kruis als wykverpleegkundige. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Januari: 27: Jeff Dahl. Utrecht 29-30: Opera Nabueco, Rotterdam 30: De Muzikale Noot met aa. Re- né Froger, André Hazes. Gerard Joling en Anita Meyer, Am sterdam Februari: 1: Kek A-Mouse, Arnhem 4 ton 27: Residentie OrkesL Den Haag 8: The Flying Pickets. Tilburg 11: Rufus Thomas en Junior Wal ker. Utrecht 14: Zap Marrta, Utrecht 15: Jim Rose Circus Sideshow, Utrecht 20: Gala Concert KLM Harmonie 40 jaar en de Gevleugelde Vrien den Louis van Dyk en Daniël Wayenberg, Amsterdam 23 ton 26: Cyrano, Derr Haag 27-28: Musical Hair, Amsterdam Maart: 4: Die Kastebruther Spatzen, En schede 11 ton 27: Residentie OrkesL Den Haag 12-13: Hair, Den Haag 12 t/m 15: Cyrano, Amsterdam 13: Tractor Pulling, Rotterdam 18: La Boheme, Den Haag 19: Candy Dulfer, Eindhoven 20: BZN Rhythm of my Heart, Zwolle 23; Turn Parker in Concert, Den Haag 28: Voorjaarsfestival Leiden, Leiden April: 1 ton 30: Cats, Amsterdam Op 24 januari a.s. zal er in het Dis- trikt Noord-Limburg van de Lim burgse Bond van Tamboerkorpsen weer de jaarlykse Meeting voor de aangesloten lidkorpsen worden ge houden. Deze vindt plaats in de sporthal te Bergen. Aan deze meeting nemen 13 korpsen uit het distrikt deel Lw.: Mardrukro Kronenberg, Kiosk Kids Venray, First Choice Venray, SL Pe trus Banden Venray, Concordia Wanssum, De Kloppers Bergen, 7Mkarten Schëhk Afferden, Een dracht Melderslo, Wilhelmlna Horst, SL Joseph GrubbenvorsL Nooit Gedacht Wellerlooi en Amici- tia Swolgen. Er zal een gevarieerd optreden plaatsvinden van rmyoret- tengroepen en drumbands. Tydens de finale zullen alle deel nemers optreden o.l.v. Jeu Vekens uit Horst. De aanvang is gesteld op 11.45 uur terwyi de finale om streeks 17.30 uur op het program ma staaL De entree bedraagt 2,50 voor vol wassenen en ƒ1,- voor kinderen. Voor nadere informatie kunt u terrecht by H. Roozeboom, sekreta- ris van distrikt Noord-Limburg LBT onder tel. 04780-85823. Afsluiting parkeerterrein In verband met de verbouwings werkzaamheden op de operatie- en eerste hulpafdeling zal een deel van het parkeerterrein van het zieken huis afgesloten moeten worden. Om de parkeersituatie en de toe gang tot het ziekenhuis zo goed mo gelyk te reguleren heeft het ziekenhuis maatregelen getroffen, die op woensdag 20 januari van kracht werden. Parkeer- en toegangsregel!ng - Het terrein by de oude EHBO- err Ambulance-ingang is afgesloten. Ook de toegang tot het ziekenhuis via de oude EHBO is afgesloten. Naby de ingang van de nieuwe, ty- delyke EHBO- en Ambulance ingang (aan de achterzyde van het ziekenhuis) zyn parkeerplaatsen gekreëerd voor EHBO-bezoekers. - Het parkeerterrein in het souter rain (parkeergarage) is afgesloten en uitsluitend bestemd voor dienstdoende artsen en verpleeg kundigen. Ook zyn hier een aan tal parkeerplaatsen gereserveerd voor ziekenhuisbezoekers die be schikken over een van gemeente wege verstrekte invalideparkeer- kaarL Slechts degenen die toe gang hebben tot de parkeergarage kunnen via de souterrain-ingang het ziekenhuis binnengaan. - Polikliniek- en ziekenhuisbezoe kers zyn aangewezen op de open bare parkeerterreinen tegenover het oude ziekenhuis en by het oude zwembad en worden geacht gebruik te maken vair de hoofdin gang. Ook het afhalen of brengen van patiënten dient te gebeuren middels 'voorryden' by de hoofd ingang. - Na de sloop van het oude zieken huis komen er op dat terrein ook parkeerplaaLsen beschikbaar. Ook van dat terrein dient men via de hoofdingang het ziekenhuis te be treden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wlttgen: J. WITTGEN Langstraat 1(M). tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz, D. Yfcrcauteren en J. de Vocht: D. VERCAl TEREN Merseloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Mui Dongen: UK. Van DONGEN PasL Jeuckenstraal 6, America tel. 04764-1707 vry dag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 kit 12.00 uur en van 17.00 tot 18,00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het naehtlulKje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST V EN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonisehe afspraak neemt waar: II. JANSSEN, tel. 87273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENKLINIEK VENRAY E.M. Ruyrubeeky J.M. van WindenAV.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling hl het weekend vol gens telefonische afspraak E. Rl'YMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen. G.W. Gelling en R. Eelderink. Behan deling kleine huisdieren zaterdag en zondag volgens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostruni tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktykerr van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren II. van EERTEN Jan Poelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 42116 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de prakt yk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door II. van EEKTEN Jan Poelsweg 2a, Ysselsteyn tel. 42116 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 82411 Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00-21.00 uur: De Hooy-iyn met Paul Verhoeven. 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. VrQdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-iyn met Frank v.d. Molen, met oa Mu- zaRooy. 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. Zaterdag: 18.00-19.00 uur: Het doen met Je roen (van Loon). 19.00-20.00 uur: Stopwatch: Sport met Huub Geurta en Jeroen van Loon. Zondag: 10.00-11.00 uur: Frank van der Molen. 11.00-13.00 uur: Veraoekplatenpro- gramma met Hayke de la Whisky. Bel voor een groet of plaat: 04780- 12362. 13.00-14.00 uur: Jejo's Time machine met Jos Gom mans. 14.00-16.00 uur: Ruben in de mid dag met Ruben de Jong 16.00-18.00 uur: Frans Janssen met muziek, sport en informatie: 04780-12362. 18.00-19.00 uur: Nico Broers. 19.00-20.00 uur: Houwe Zo! met Hanna van Beek. 20.00-22.00 uur: Muziekprogram ma met Jos Gommans. Maandag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-iyn met Eric Thönissen. 21.00-22.00 uur: Peelgras». Het we- keiykse country-program ma van Rein Wortelboer. Dinsdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-iyn meL.. 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. Woensdag: 19.00-20.30 uur-. De Rooy-iyn met Gido Boom. 20.30-22.00 uur: Verzoekplatenpro- g ram ma met Liesbeth Lucassen voor OuL de instellingen. Bel tydens de uitzending voor de groeten, een felicitatie of een verzoekplaat: 04780-27269. 22.00-23.00 uur: Wisselprogram-

Peel en Maas | 1993 | | pagina 3