SPORT IN VENRAY S.V. Venray S.W. Veteranen Piet Philipsen stopt als elftalleider S.V. Ysselsteyn S.V. DIS Oirlo ;e 8.7. Merselo 8.7. Leunen PEEL EN MAAS Lopersgroep Peelrunners Triathlon Vereniging regio Venray Atletiekvereniging Venray-Regio H.B.S. Diana Lopersgroep Venray H.S.V. de Roerdomp H.V. Manual Biljarten 80WLCN Tennisclub Rodhe Jeugdtoernooi Regiotennis Venray Badmintonclub Venray Duivensport Schaakvereniging Venray Ruitersport St. Jan Merselo Jumpers '76 Springwedstrijd Seurenheide tc Well Spio Budovereniging Erised PLhL tN MAAS a 12 oonoeraag januari Pagina 13 Programma 9 en 10 jan.: l.v.m. le veranderde weers- en ter- reinonstandigheden kunnen er in zowel le geplande wedstrijden als in de ïanvangstyden wijzigingen voorkonen. Raadpleeg publika- tieborc clubgebouw of je trai- ner/leiler. Prog-ainma zondag 10 jan.: Danus: VOW 1 Venray 1 11.30 Op dinsdag 12 jan. speelt SV Ven ray eei oefenwedstrijd tegen de le divisieilub. aanvang van de wed strijd un 19.30 uur op sportpark de Wieèn te Venray. Nieuyjaarsinstuif Langs deze weg willen wy alle sdiënlers van de prijzen voor de loterij, die gehouden is tydens de traditimele nieuwjaarsinstruif liarteljk bedanken. Dankzij uw bij drage s onze loterij weer bijzonder goed geslaagd. 29 Net afgehaalde prijzen blijven t/m zoidag 24 jan. beschikbaar in de kaïtine. Vrijlag 8 jan.: Ondjrling zaalvoetbaltoernooi voor senioren. Bijeenkomst 19.00 uur inde kantine van De Boggerd. Aanniilden is nog steeds mogelijk. Projramma zaterdag 9 jan.: DIS-SW v. 14.30 De volgende spelers worden verwaht: A. Als. H. Mulder, H. Coppus. J. Geurt* J. v. Kempen, E. v. Mill, A. Momnen. W. Peters, J. Smits, H. SteveiB, H. Swaghoven, T. Swinkels, P. Verneulen, J. Vievermans. De ameldingen uiterlijk donder- dagavoid bij A. Sijbers, tel. 83196. Als ce wedstrijd wordt afgelast is er om 17.00 uur zaalvoetbal in de spoithJ aan de Oostsingel. Maaidag 11 jam. om 20.00 uur jaarvegadering in de kantine, oveneas aan de Oostsingel. De Ynrayer Piet Philipsen stopt aan he eind van dit seizoen, na ne gen jaa\ als leider van het eerste elftal vn S.V. Venray. Piet Philipsen wordt omende maand 65 jaar en vindt at een mooie leeftijd om te stoppe:. Daarmee komt een einde aan eti jarenlange Verhouding' tussenhem en S.V. Venray. In het verledei heeft hij vele jaren in het eerste lftal van Venray gevoetbald. Piet PKlipsen had vorig jaar al te kennei gegeven om te stoppen als leider, le laatste trainerswisseling leidde tot uitstel van een jaar. Na dit seizoenzal Piet Philipsen zich meer op zyn andere hobby, de duiven sport, pan richten. De hiidige trainer van S.V. Ven ray. Marien Arts. heeft zyn kon- trakt net een jaar verlengd, en daarbijnog een optie voor nog een jaartje S.V. Venray. Dat deelde de voorziter van S.V. Venray, Wiel Mi- chiels p nieuwjaarsdag tijdens de nieuwjarsreceptie mede. Op dezelfde receptie werden di verse lden van S.V. Venray gehul digd nor hun inzet voor de verenigng. De gouden S.W. speld werd (verliandigd aan de heren Joop Cd sen en Jep Kersten wegens hun 4'-jarig lidmaatschap. Verder werd <e bronzen speld uitgereikt aan Mchel Arts en Tbm van de Hoek unwege hun 12V2-jarigjeugd- leiderchap en aan Wiel Crooy- mans vanwege zijn 10-jarig bestuurslidmaatschap. 5-5 10-6 0-12 2-1 0-2 3-1 14.30 14.00 13.30 SENIOREN Programma zondag 10 jan.: V riendschappely k: Meterik 1-Ysselsteyn 1 11.00 Ysselsteyn 2-Meterik 2 11.00 HBSV 2-Ysselsteyn 3 11.00 Bruheze 3-Ysselsteyn 5 11.00 KORFBAL 'DE PEELKORF' Uitslagen: De Merels-Senioren 1 Astrantia-Senioren 3 KCHB-Junioren 1 Orarye Wit-Aspiranten 1 Aspiranten 3-Swift 3 Pupillen 1-Castenray Programma zondag 10 jan.: Blerick: Odos 3-Senioren 4 17.00 Senioren 5-Castenray 2 13.15 Programma zaterdag 9 jan.: Venray: Castenray-Junioren 1 Aspiranten 1-DIS Aspiranten 3-Merselo Blerick: Aspiranten 2-Vonckel Girls 12.30 Lottum: Maaskorf 1-Mono 1 11.00 De Merels - De Peelkorf 5-5 De derby tussen de Merels en Peelkorf eindigde onbeslist. Net als de wedstrijd in de eerste helft van de veldkompetitie namen de ploe gen ieder 1 punt mee naar huis. In de eerste 15 min. van de wed stryd kregen beide ploegen ver schillende kansen, maar kwamen moeilyk tot scoren. Toen de Merels het openingsdoelpunt scoorde had Peelkorf meteen een antwoord klaar. Een afstandschot van Moni que Voennans trok de stand gelijk. Tot aan de rust ging het over en weer. Er werd aan beide kanten on nodig balverlies geleden. Toch ging Peelkorf met 1 doelpunt voor sprong de rust in; ruststand 2-3. Na de rust bouwde Peelkorf de voorsprong verder uit: 2-4. Maar de Merels gaven zich niet gewonnen en 'vochten' terug tot 4-4. Door het fel verdedigen van de Merels op de direkte tegenstander moest het spel vaak onderbroeken worden voor vrije worpen, wat niet ten goede kwam aan het spelpeil. Uiteindelijk scoorde ieder nog lx; eindstand 5-5. Doelpunten werden gescoord door Monique Voemians, Maria Claessen, Cindy Mansvelders, Re- nate Janssen en Suzanne Sturme. KORFBAL Uitslagen: Swift 1-Dis 1 jun. 23-1 DIS 1-Swift 1 asp. 0-5 DIS 1-Oostrum 1 pup. 0-0 De Zwaluw 1-DIS 1 sen. 4-6 Vonckel Girls 3-DIS 3 sen. 6-2 Programma zaterdag 9 jan.: Venray: Merselo 1-DIS 1 pup. 12.00 Peelkorf 1-DIS 1 asp. 14.00 Programma zondag 10 jan.: Grubbenvorst: DIS 4-Merselo 2 sen. 18.00 De sfeeravond van de senioren was druk. bezig en ontspannen. Ruim 100 leden namen er aan deel. Ook werd die avond het Vincent van Gogh Instituut officieel be dankt voor de gastvrijheid. Climax van de avond was de ontmanteling van de bekende, onbekende Kerst man in de persoon van Jan Strybos uit Castenray. Foto-wandeltocht. Zondag 10 jan. a.s. wordt weer de traditionele foto wandeltocht door Oirlo gehouden. Hieraan kan geheel Oirlo meedoen evenals buitendorpse leden. Begin- en eindpunt is gemeenschapshuis De Linde alwaar men tussen 13.45 en 14.45 uur kan vertrekken. De tocht is voor jong en oud gemakke lijk te voldoen en de deelname is ïze VOETBAL KORFBAL Uitlagen: Mersto-Lottum asp. 0-0 Mersco-Grubben pup. 1-3 Prgramma zaterdag 9 jan.: Venny: Mersto-DIS pup. v. 11.30 Peelktrf 3-Merselo asp. v. 12.45 Prgramma zondag 10 jan.: Overlon: DES /Merselo 1 sen. v. 13.00 Grublenvorst: DIS 4Merselo 2 sen. v. 16.45 JEUGD Projramma zaterdag 9 jan.: F-, E- n D-Jeugd: Tocht der Bodys- 1 natsjes; 10.00 uur aanwezig j sportjark. SENIOREN Programma zondag 10 jan.: Leuim 1-Volharding 2 11.00 Excelent 1-Leunen 2 11.30 Excelent 2-Leunen 3 11.30 gratis. Bestuursvergadering: donderdag 7 januari. elke week nieuws Uitslag: Sylvesterloop Pfalzdorf. Duits land (stratenloop) 10.000m: Petro v.d. Sterren 33.14 (2e plaats). Agenda: 10 jan.: Open clubkampioenschap pen Tegelen. tweede wedstryd Dag blad Crosscup, vanaf 12.15 uur. 15 jan.: Feestavond in het Östen- riekske horst 17 jan.: Wallenbosloop Tungelroy vanaf 10.00 uur; Commanderye Cross Gemert, 11.00 uur. Trainingen: Dinsdag: Vertrek 18.50 uur Ber- kelstraat 12 Horst en in Sevenum om 19.30 uur vanuit Peperstraat 10. Donderdag: PHV Dykerheideweg Horst aanvang 19.00 uur. Zaterdag: Schadyksehe Bosschen Meterik, vertrek 15.30 uur vanaf parkeerplaats. Helle VuUings overtuigend Zuidnederlands crosskampioene Op zondag 3 jan. vonden in Ber gen op Zoom de Zuidnederlandse kampioenschappen veldloop pllats. By de dames was Helle Vullings een van de favorieten voor de titel. Al bij de start van de 3700m zat Helle al direkt voor in het veld. Een kop- groepje van 3 personen wist zich al snel van de overige deelneemsters af te scheiden. Na de eerste heuvel- rij sloeg Helle een gaatje op de an dere 2 dames dat ze uitbouwde tot maar liefst 27 sekonden. Helle was dus overtuigend Zuidnederlands kampioene in een tyd van 13.19 min. By de heren namen diverse leden deel. Als team wist Triathlon Ver eniging Regio Venray als 4e te ein digen. De klasseringen van de heren waren over 10 km: Hennie Freriks 18e in 32.08: Gerrit Loonen 33.18 37e; Hein Hoeymakers 33.49 42e; Peter Scheres 34.17 47e en Mynco Peterink 60e in 35.13 min. Henk Raassens is uitgestapt, hij had een zware wedstrydstry nog in zijn benen die hy 2 dagen terug had gelopen. Henk Raassens 3e in Silvestercross Op donderdag 31 dec. vond in Soest de Nationale sterk bezette Sil vestercross plaats. Op de korte cross over 3100m wist Henk Raas sens een zeer goede prestatie neer te zetten. Bij aanvang van de cross kon Henk zich al snel bij de eersten zetten. Hij nam de koppositie in het middelste gedeelte van de wedstryd over. maar moest de overwinning in de laatster 500m uit handen ge ven. Hij veroverde op een sterke manier de 3e plaats in een tyd van 10.06 min. Helle vullings startte op de 5100m. Het parcours was zeer zwaar door het losse zand. Op de vlakke gedeeltes kon Helle zich naar voren toe werken, maar in het zware gedeelte gaf ze toe. Uiteinde- lyk werd ze 9e in 19.44 min. Petro v.d. Sterren 2e in Paldorf Op Nieuwjaarsdag nam Petro v.d. Sterren deel aan de Silvester stra tenloop in Paldorf in Duitsland. Op de 10 km zette Petro een goede prestatie neer door als 2e te eindi gen in 33.14 min. Trainingstijden: Vrijdag: 18.00-19.00 uur Zwem men in De Sprank. Zaterdag: 15.00-16.30 uur Lopen, bijeenkomst parkeerplaats oude zwembad. Zondag: 10.00 uur Fietscross, by- eenkomst De Vers in Overloon. Dinsdag: 21.30-22.30 uur Zwem men in De Sprank. Woensdag: 19.00-20.30 uur Baan- training. Wedstrijdagenda 10 jan.: Scopiacross Tegelen. Uitslagen: Goede afsluiting van het jaar 1992 voor AV Venray Regio door overwinningen van jeugdatleten in eindejaarscrossen. 20 Dec. jl. heeft Monique Peeters de Kerstcross in Beegden op haar naam gezet in de kategorie meisjes t/m 14 jaar. Ze werd le in een schit terende tijd van 7.45 min. 27 Dec. jl. is Katja Broers le ge worden bij de meisjes jun. D in de Oudejaarseross in Oirschot. Ze leg de haar afstand af in een tyd van 4.06 min. 31 Dec. jl. werd in Weert de Syl- vestercross Zwartbroek afgewerkt. In deze wedstrijd werd Monique Peeters opnieuw le in de kategorie t/m 17 jaar. over een afstand van 1250m. Katja Broers Zuidnederlands kampioen veldlopen Afgelopen zondag 3 jan. werden in Beigen op Zoom de Zuidneder landse veldloopkampioenschappen afgewerkt op een koud maar mooi heuvelig parcours. By de meisjes jun. D werd Katja Broers le en daar door Zuidnederlands kampioen in haar kategorie. Ze legde de afstand van 1250m af in een tyd van 4.45 min, waardoor ze haar konkurren- ten voorbleef met 4 sekonden. Wedstrijd 10 Jan. Donekcross te Someren. De jeugdleden die zich hebben op gegeven voor de LimBrakompetitie (5e wedstrijd) dienen uiterlyk om 10.30 uur aanwezig te zyn in het clubgebouw aan de baan waarvan ze gezamenlyk vertrekken. Begeleidende ouders zyn: Emonts, Derks en Peeters. Ouders die voor het vervoer zor gen: Broers, Dericks, Nabuurs, Pee ters, Schonenberg, Vervoort. De Wit, Linsen Heyne. Trainer: Mark Verstappen. Wedstrijdkalender 24 jan.: IJzeren Manloop in Weert (6e wedstrijd LimBrakompetitie). 31 jan.: Vlakwatercross Venray (7e wedstrijd LimBrakompetitie; te vens clubkampioenschappen). Donderdag OC. Zaterdag toernooi te Grashoek. Aanvang 18.00 uur. Voornemens De wereld om ons heen nodigt steeds minder uit tol bewegen. Een groot deel van de dag brengen we zittend door en komfort maakt dat we steeds minder lichameiyke ar beid verrichten. Helaas, want rust roest en het fitheidsniveua van ve len onder ons laat wel wat te wen sen over. Misschien is uw fitheids- niveau de laatste jaren ook wat minder geworden? En misschien hebt u zich voorgenomen daar in 1993 iets aan te gaan doen? Dat kan. De beste vorm van fitheid is het bezit van uithoudingsvermogen. Uithoudingsvermogen wil zeggen in staat zyn langdurig arbeid te ver richten zonder moe te worden. Er zijn aktiviteiten die zich uitstekend lenen voor het vergroten van het uithoudingsvermogen. Hardlopen is zo'n aktiviteit. Voor sommige mensen is het ech ter niet altyd even gemakkelijk 's avonds uit de luie stoel omhoog te komen, de pantoffels te wisselen met de sportschoenen en een blok je om te rennen. Vooral als het bui ten natter en kouder wordt, ver dwijnt de motivatie als snel. Voor die mensen is het lopen in groeps verband misschien een oplossing. Een of twee vaste loopavonden in de week en de wetenschap dat er altyd anderen aanwezig zyn om de moti vatie op te krikken. Lopersgroep Venray is een lopersgroep die iede re loper wat te bieden heeft. Veel lo pers uit de regio hebben inmiddels de weg naar onze vereniging gevon den. Om aan de wensen van al deze verschillende lopers te kunnen vol doen, wordt er getraind in niveau groepen. In niveau 1 wordt het uithou dingsvermogen van de beginner in ongeveer 6 maanden tyd op een ni veau van 45-60 minuten ontspan nen hardlopen gebracht In niveau 2 loopt de loper die 1 of 2 keer in de week rustig een uurtje wil lopen. De loper in niveau 3 wil net iets meer dan enkel lekker lopen. Deze loper neemt af en toe deel aan een trimwedstryd en evenementen als Vaals-Venlo en de Zevenheuvelen- loop. In niveau 4 bevindt zich de echte wedstrijdloper. Trainingen: Niveau 1 en 2:dinsdag- en don derdagavond. 19.00 uur bij clubge bouw Het Wisselpunt atletiekbaan Venray. Zaterdag bostraining 15.30 uur: vanaf de Oude Barrier. Maashese- weg. Deze bostraining is niet voor de lopers van niveau 1. Niveau 3 4: Maandag 18.30 uur: Rustige doorloop vanaf het Wisselpunt; Dinsdag 19.00 uur: Baantraining, interval, individueel; Donderdag 19.00 uur: Gevarieerde training op de weg, vanaf het Wis selpunt; Zaterdag 15.30 uur: Bostraining, vanaf camping de Oude Barrier, Maasheseweg. Superkoppel Zaterdag 2 jan. werd in de Bosch- huizer bossen voor tie eerste keer een Oliebollenestafette gehouden voor de lopers van de Lopersgroep. Het duo Wim Harrewyn-Jasper Schramm wist in 45 min. de meeste oliebollen te veroveren en werd daarom uitgeroepen tot super- koppel 1993. Kilometervreters Zondag 10 jan. is het weer zo ver: een lange duurloop. We lopen onge veer 90 min. in een rustig tempo. We volgen de paarse route. Vertrek 9.30 uur vanaf het Wisselpunt Wedstrijdkalender 10 jan.: Someren Donckkcros (Lim Brakompetitie); Uden Keiencross; Tfegelen/Venlo, Open clubkampioen schappen veldloop. Informatie: Gert Vermeulen, tel. 80999. Frank Rijshouwer, tel. 86268 en Marjo van Heyster, tel. 82397. Zaterdag a.s. koppel van 't Noor den Venlo. Opgeven tot donderdag avond bij H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw nieuwe vergunningen kunt u terecht by H. v.d. Heuvel, Langeweg 38. Venray. Programma zaterdag 9 jan.: Ma: Merefeldia 1-Manual 1 v. 12.30 Programma zondag 10 jan.: Hs: Born 1-Manual 1 v. 15.00 Hs: T. Stramproy -Manual 2 v.12.00 D.O.S. Uitslagen: DOS 1-HGL 1 5-2; DOS 2-De Steeg 1 0-7; DOS 5-Anker 3 0-9; BCY 2-DOS 1 (3b) 7-0; DOS 2 (3b)-BCY 1 4-3. Programma maandag 11 jan.: DOS 2-DOS 1 BCY 2-DOS 3 Dinsdag 12 jan.: DVM 3-DOS 4 DVM-DOS 1 (3b) DOS Cl-KOT A Donderdag 14 jan.: DOS 5-BIOS 3 DOS 2 (3b)-BCY 2 BOWLING VERENIGING VENRAY JEUGD Zaterdag a.s. is er de Nationale Trio League. Hel scratch team speelt haar wedstryden in Waal wijk. De volgende leden gaan mee: Rene G. Daphne. John en Pascal. Vertrek vanaf de bowling 9.15 uur. Chauffeur: dhr. Peeters. De handicapteams spelen in Den Bosch. De volgende leden gaan mee: Mark. Gustave, Richard. Mi chael, Mariska, Ralph. Rqland en Annelies. Vertrek vanf de bowling 9.30 uur. Chauffeurs zyn de heren Engels en Tyssen. De overige leden spelen op de normale tyd hun Ilarrie Claessens League. JAARWISSEUXGSTOERNOOI 92/93 VOOR RICHARD TU88HC In de kerstweek werd door de Bowling Vereniging Venray. in samenwerking met Jac. vd. Wielen, de eigenaar van Bowling Restaurant Venray. het traditio nele bowlingtoernooi gespeeld. Voor de halve finales kwalificeerden zich 4 spelers uit de Bediijfskompetitie. 6 leden ran de jeugdafdeling en 22 seni oren van de Bowlingvereniging met Geert Reys als beste en janneke ran Din- ther als laatste. In de halve finale werd hard gestreden om een van de 16 finaleplaatsen. Geert Reys leek de gedoodverfde winnaar te worden, omdat zyn gemiddelde per ga me op dat moment 193.6 was en hy een ongenaakbare indruk maakte, maar... 'het kan verkeren', zo bleek hem in de fi nale maar al te duidelyk. Hy had blykbaar het beste al gegeven en moest lydzaani toezien, hoe twee van de drie tot de finale doorgedrongen jeugdleden hem gingen overvleugelen. De als 6e en 10e de finale binnengeslo pen Richard Tyssen en René Clcphas, 'gezegend' met een behoorlijke handi cap, speelden als routiniers, die al jaren finales uitvochten. Uiteindelyk trok Richard Tyssen aan het langste eind en mocht als winnaar een leuk bedrag inkasseren; René Clep- has werd met 25 pins achterstand een goede 2e en Geert Reys op 31 pins toch nog 3e. De volledige uitslag: 1. Richard Tys sen 2355 pins; 2. René Clephas 2330; 3. Geert Reys 2324; 4. Eric Wong 2306, 5. Firmin Apers 2306; 6. Pascal Comelis- sen; 7. Mamie Wynhoven; 8. Maria Sie- bers; 9. Gertjan van Weeghel; 10. Jac. Linskens; 11. Caroline van Ryt; 12. Henk Janssen; 13. Jan Aben; 14. Jan Bal- tussen; 15. Els Willems; 16. Wim Minten. De hoogste game ind. handicap was bij de dames voor Janneke van Dinther met 261 pins en by de heren voor Fir min Apers met 270 pins. De organisatie kan terugzien op een in alle opzichten zeer geslaagd toernooi en is iedereen, die daar op enigerlei wy- ze aan heeft byged ragen daarvoor dan ook zeer dankbaar. Uitslagen Wintercircuit: Casmer-Geysteren 2-6 De Malers-Öp Goed Geluk 4-4 Deuce-Voesten 7-1 Flop-Heyco 0-8 Programma zaterdag 9 jan.: Twenty Fourty-Etam Putih 17.00 Drop Shot-De Meppers 17.45 KZO-Koenen 20.00 Kweenie-v. Dyk/BP 20.45 Jeugdsuksessen Bij de Limburgse Indoorkampi oenschappen te Weert werd Sai<\ja Drentje met ovennacht le in de ka tegorie t/m 16 jaar. In de Schaapskooi werd tydens de kerstdagen een juniorentoer- nooi gehouden. Daar haalden de Rodhe-junioren de volgende re sultaten: DD 12 jaar: Danielle Strybosch- Lonneke Ermers: le plaats. DD 17 jaar: Mieke Hurkmans- Cristel Gielens: le plaats. HD17 jaar: Rogier Kramer-Ralph Alden hoven: halve finale; Bas Mickers-Roy Kusters: halve finale; Leander Tyssen-Michel: 2e plaats. Voor Mieke Hurkmans was het een dubbel sukses in het toernooi omdat zij ook nog de le prijs won in de Kerstlotery. Clubblad In de week vóór Kerstmis hebben alle leden, als alles goed is verlo pen, het clubblad in de bus gehad. Tevens was by de One-In de kontri- butienota 1993 gevoegd! Indien men het clubblad niet heeft ont vangen. k an dit ook betekenen, dat de kontributie niet of te laat wordt overgemaakt, wat weer tot gevolg heeft, dat men geen spelerspasje krijgt. Bent u dus niet in het bezit van het clubblad meldt dit dan z.s.m. bij het sekretariaat. Nieuwe leden Het is NU een prachtige gelegen heid lid te worden van onze ten nisclub. Als u van tennissen houdt of er iets meer van te weten wilt ko men, neem dan even kontakt op met het sekretariaat: G. Schoonder- beek, Pr. Bern hardst raat 5. tel. 86274. Aanmeldingen dienen ver gezeld te zyn van een zwart-wit pasfoto. Dameskompetitie Op dinsdag 12 jan. gaat de dames- kompetitie van start. Mocht men hieromtrent nog inlichtingen wen sen dan kan dit rechtstreeks via hel paviyoem tel. 88453. Het was een gezellige drukte ty dens de finaledag van liet tweede open kerst-jeugdtoernooi in tennis bal De Schaapskooi te Vlakwater. Woensdag 30 dec. stond in het te ken ran de halve finales en finales met om 15.00 uur de prysuit rei king en aansluitend een tombola. De pry'zen. gesponsord door A&S Intersport te Venray, weixlen uitge reikt aan jongens en meisjes uitko mend in 7 kategorieën. Omdat het een zogenaamd 'open' toernooi was kon iedereen die graag een partytje tennis speelt, deelnemen. 112 Kinderen uit Venray en om geving maakten ran deze mogeiyk- heid gebruik, een reden temeer voor regiotrainer en organisator Bas Mulder om volgend jaar op nieuw dit gezellige toernooi te orga niseren. De drukte tydens de poule- wedstryden. het enthousiasme waarmee 'gekaart' en 'gesjoeld" werd en de sportiviteit op de baan zorgden ervoor dat veel junioren ty dens de kerstvakantie op een ple zierige manier met de tennissport bezig konden zyn. Uitslagen finales: Mini's: Willem Dittrich/liené Cox- Rob Claessens/Wout Pel 6-6 (40-15); Lonneke Ermers/Danëlle Stry- bosch-Haitske de Veen/Violette v. Beemen 8-2. Jongens 12: Daan Loonen/Daniël Snyders-Frank Janssen/Jeroen Heynen 5-2. Meisjes 14: Sanne Tros/Anke Kus- ters-Fieke Gommers/Marie-Thérese Mathyssen 7-7 (40-30). Jongens 14: Rob Brandsma/Eric- Jan Iding-Micha Peuten/Martyn Hoppe 8-3. Meisjes 17: Kristel Gielen/Mieke Hurkmans-Judith Bouten/Lieke Ilermsen 8-4. Jongens 17: Bram Xiesink/Wilko v. Kampen-Maikel Wennekers/Lean- der Tyssen 11-3. Programma zaterdag 9 jan.: Roosteren 4-Ven ray 2 18.45 Programma zondag 10 jan.: Venray 1-Veredot 1 09.30 Venray 3 vry. Good Luck 8-Ven ray 4 10.15 Venray rekr.-Tegelen 09.30 Er zyn zondag a.s. van 9.30 tot 12.30 uur enkele banen beschik baar om vry te spelen. Alleen leden zijn gerechtigd om van deze extra speelgelegenheid gebruik te maken. Cluhkampioenschappen 1993: De clubkampioensohappen wor den gehouden op zondag 7 febr. van 9.00 tot 19.00 uur. Uiterlyk woensdag 27 jan. moeten de in schrijfformulieren zyn ingeleverd. Clubshirt De leden worden erop attent ge maakt, dat dit gesponsorde polos hirt van prima kwaliteit nog leverbaar is in de malen M. L en XL voor de prys van slechts ƒ20.- per stuk. We zijn bijna door de huidige voorraad heen. dus heb je nog geen clubshirt of ben je aan vervanging toe wees er dan snel by want we weten niet of de huidige lage prijs ook voor de straks nieuw te bestel len shirts kan worden gehand haafd. Levering en betaling van de shirts gebeurd via Jos Arts. Marktstraat 6. Kindermalen zyn op dit moment niet beschikbaar. Met name in situaties waarin de leden namens de club naar buiten treden zou het dragen van een clubshirt iets vanzelfsprekends moeten zyn. Te denken valt aan de regiokompe titie voor rekreanten. uitwisselin gen en by deelname aan toernooi en. Voor de teams in de officiële NBB-kompetitie is uitkomen in clubshirt al verplicht gesteld. P.D.V. DE ZWALUW Door omstandigheden z(jn de data van onze hoktentoonstelling iets gewijzigd en zyn verplaatst naar zondag 17 en 31 jan. Inzet ten der duiven op zaterdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Op de eerste dag keuring van zowel jon gen als jaarlingen, dus 2 groepen in een. Opgave tot aan de vergade ring komende maandag. 0|>en Rapid kampioenschap Evenals in voorgaande jaren zal ook dit jaar om het open Rapid kampioenschap van Venray ge speeld worden. De voorronden zyn op de dinsdagen 26 jan, 16 febr. en 16 maart. De finale vindt plaats op 13 april. Aanvang steeds 20.06 uur. in het clubgebouw. Kcnnedvplcin 1. Deelname en speeltempo Deelname is vrij voor alle schaak- liefhebbers. Niet-clubleden zyn ex tra welkom. Per avond worden 3 ronden gespeeld. De liedenktyd is 30 min. per persoon per party. U kunt zich opgeven by J. Hagens. tel. 89289 of J. Tiggeloven. tel. 82411. U kunt ook gewoon op 26 jan. komen. Jl. weekend 2 en 3 jan. wenl in de manege ran Horst de 3e en tevens laatste selektie dressuurwedsirijd voor ponyruiters verreden. Nu deze laatste wedstryd wonlen de 2 best verroden wedstrydpunten by el kaar opgeteld, zodat bekend wordt wie er zich heeft gekwalificeerd voorde Limburgse kampioenschap pen 30 en 31 jan. in Weert. Van on ze vereniging hebben zich geplaatst: Angelina Basten niet Fli- ka klasse DL1: Aukje Poe Is met Cas- sidy klasse DL2; en Marieke Oudenhoven met Sandra klasse DM1. Allemaal alsnog proficiat! Eveneens afgelopen weekend be zocht 'Ibn Arts een dressuur- wedstryd in Roennond/Asenray. Met zyn paard Fentem behaalde hy in de klasse licht een mooie 3e plaats met 126/129 punten. As. weekend wordt er in de ma nege van Horst de 2e en tevens laat ste selektie dressuurwedstryd voor landelyke ruiters verreden. Deze keer verschynen aan de start de klassen LI. Ml. Z1 en Z2. Eveneens komend weekend zul len enkele ponyruiters een dres- suurwedstrijd bezoeken in Ven-Zei- derheide. Allemaal veel sukses! Uitslagen: Heren 2-PSV Almonte 5 57-31 JJunioren 1-Attacus 1 64-128 J.Junioren 2-EBCG 2 35-45 J.Kadetten 1-Peell.Beh.Cr. 1 60-25 J.Kadetten 2-Deurne Pioniers 28-28 M.Kadetten-Erp'70 1 54-24 Programma zaterdag 9 jan. uit: Grave 1-J.Junioren 2 13.00 Grave/de Stoof. Rydem Roy Iler msen. Vertrek Wetteling: 11.45 uur. Grave 2-M.Kadettcn 14.00 Grave/de Stoof. Itydeii: Baugi Lamers-Brigitte kmniaiis-Yvette Chapman. Vertrek Wetteling: 12.45 uur. Blaek Out 1-J.Kadetlen 2 16.00 Mierlo/de Weyer. Hydeii. Martyn Hendriks-Jan Swinkels. Vertrek Wetteling: 14.45 uur. Programma zondag 10 jan. uit: Nieuw: Quo Vadis-Mini's 2 14.00 Gemert/spoiieoinplex Molenbroek. Rydeii: Wim Schellen-Joost Jans sen. Vertrek Wetteling: 13.00 uur. Quo Vadis 3-Heren 2 15.00 Gemert/sportcomplex Molenbroek. Scheidsrechter: Martien Flin- senberg. Gennep Cougars 1-Heren 1 15.30 Gennep/de Niers. Selex BSW 1-J.Junioren 1 17.30 Weert/Boshoven Attentie alle leden: Wil iedereen die zyn/haar kontributie nog moet betalen, dit doen door storting op de GIROREKENING van Jumpers '76. Het nummer van deze rekening is 804381, en staat ook vermeld op de kontributie-brief. Wy vragen dit i.v.m. de (relatief hoge) kosten die de C.L.bank berekent voor het beta lingsverkeer. Op zaterdag 9 jan. as. houden wij onze maandelykse vrye spring wedstrijd. Pbny's aanvang 18.00 uur. Hoogte pony's: 70. 80 en 90 cm. P&arden aanvang 19.30 uur. Hoog te paarden: 80, 90 en 100 cm. Vooraf aan deze wedstryd zal er van 16.00 tot 18.00 uurgespnogeii worden door manege-ruiters (rui tertjes). KUN81YWEMMEN Uitvoeringen oefenen zondag 10 jan.: Groep 013 jaar; duet: Ma- non en Trudy, Marieke en Josien. Anctte en Natasja. Ingrid en Mi ehelle. Meisjes die naar «le wedstryd gaan op 17 jan. kunnen extra figu ren komen oefenen op /«nidag- niorgen. WATERPOLO Trainingen: Heren: maandag en vrijdag ran 21.30-22.30 uur: Jeugd Dames: maandag en woensdag van 1800-19.00 uur: Pupillen: maandag ran 1730-1830 uur en woensdag ran 18.00-19.00 uur. Programma zaterdag 9 jan.: Zeps-Heren 1 v. 16-30 Zeps-Dames v.17.15 Zon S&S-I leren 2 v. 17.45 Programma zomlug 10 jan.: Eszet-Jeugd v. 10.30 Let op: Deze wedstryd is verplaatst van 9 naar 10 januari. Op het Sylverster judotoernooi dat het afgelopen weekend in Echt gehouden werd was ook Budovere niging Erised ran de party. Het nieuwe Jaar ging goed ran start. Wegingen met 12 judoka's op pad. waarvan de volgende 10 in de prijzen vielen: -26 Jeffrey B roe ren le: -36 Tho mas Gerrlts le; -36 Tristan Kunen 2e: -22 Monique Beurskens 2e: -28 Redney Janssen 2e: Angela Beurs kens 2e: -38 Marlie Jans 2e; -40 Emiel Jans 2e-, -28 Rob Winnen 3e; -32 Jakey Bollen 3e. Allemaal proficiat.

Peel en Maas | 1993 | | pagina 13