Algemene ontheffing vuurwerk Kerstboomverbrandingen zaterdag 9 januari 1993 Afsluiting kruispunt Wanssumseweg/Witte Vennenwe Mgr. Hanssenstraat NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie milieu Sluiting gemeentelijke gegraafplaats Boschhuizen Hinderwet Ingekomen Bouwaanvragen Hinderwet Commissie sociale zaken Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Commissie culturele zaken Gemeentearchief Venray HET GEMEENTEBESTUUR VAN VENRAY WENST U EEN VOORSPOEDIG 1993 Commissie economische zaken Commissie financiën Commissie maatschappelij ke zaken Commissie openbare werken Bekendmakii „H Algemene»;; ontheffing sluitingsue PEEL EN MAAS Donderdag 31 december - pJEN kol' ouw; en l I late RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.' De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Op donderdag 7 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie, aanvang ia00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Gewestzaken. 5. Vaststelling verslag van de verga dering van 3 dec. 1992. 6. Bespreking begroting 1993. 7. Concept-raadsvoorstel inzake de vierde en laatste fase achterstal lig onderhoud artikel 12. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Op woensdag 6 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie milieu, aan vang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag van 2 dec. 1992. 5. Ingekomen stukken en medede lingen: a. De agenda en stukken van het bestuurlijk overleg Handhaving van 18 dec. 1992 te Sevenum; b. Werkzaamheden in het kader van het Lozingen besluit bodembescherming. 6. Begroting 1993, onderdeel Milieu. 7. Rondvraag. De burgemeester van Venray, ge let op artikel 3, lid 2, van de Alge mene Politieverordering Venray: besluit: I. een ieder boven de leeftijd van 16 jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 67, lid 2 van de Algemene Politieverorde ning Venray vervatte verbod om op of aan een weg of op een door het publiek toegankelijke plaats vuurwerk te bezigen of by zich te hebben, als bedoeld in de lyst van vuurwerken Get ters A t/m D), genoemd in arti kel 4, lid 1, onder f, van het Reglement Gevaarlijke stoffen (RGS); II. de ontheffing te beperken tot de dagen 30 en 31 december 1992 voor wat betreft het by zich hebben en tot de tijd van 31 december 1992 na 08.00 uur tot 1 januari 1993 02.00 uur, voor wat betreft (het bij zich hebben en) het bezigen (af steken); III. aan de ontheffing het voor schrift te verbinden, dat het be zigen van vuurwerk geen gevaar, schade of hinder van ernstige aard of overlast mag veroorzaken en dat eventuele aanwy zingen van de politie, strekkende tot bescherming van voornoemde belangen, stipt moeten worden opgevolgd. Toelichting Op grond van vorenstaande onthef fing mag gedurende de daarin ver- Op de gemeentelijke begraaf plaats Boschhuizen zullen op een aantal ochtenden in januari a.s. werkzaamheden worden verricht, waardoor de begraafplaats voor al het publiek zal zyn gesloten. Het betreft de volgende ochten den: maandag 11, 18 en 25 januari 1993. Op deze dagen geldt dat de be graafplaats van zonsopgang tot 12.00 uur is gesloten. Mocht u naar aanleiding van de sluiting vragen hebben dan kunt u zich wenden tot mevr. M. de Bres- ser, afd. Openbare Werken, tel, 23389. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zijn hinderwetvergunning te verlenen aan: Maatschap Swinkels. Paarde- kopweg 13, 5813 AT Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een rundveehouderij gelegen aan de Jaegerhofweg la tc Veulen; Frans Maas Verpakkingen bv, Witte Vennenweg 1, 5807 EJ Oostrum voor het oprichten en in werking hebben van een magazij nencomplex en kantoor tb.v. opslag en overslag van goederen, gelegen aan de Witte Vennenweg 1 te Oostrum. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bybe- horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 14 januari 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelykerwijs niet in staat is ge weest kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient kan verzoeken zyn persoonlyke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimteiyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken melde tyd het volgende vuurwerk in het openbaar worden afgestoken Getters A t/m D van RGS): A. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken, die na ontsteking door de reaktie geheel of gedeel telyk uiteen worden gereten (zo als snoeren, strengen en zeven klappers); B. 1. zichzelf niet voortdryvende vuurwerken met rook- of ge- luideffekt of met een kombi- natie van rook-, geluid- of lichteffekt die na ontsteking door de reaktie niet uiteen worden gereten: 2. zichzelf niet voortdryvende vuurwerken met uitsluitend lichteffekt; C. zichzelf voordryvende vuurwer ken met knaleffekt, die na ont steking door de reaktie geheel of gedeeltelijk uiteen worden gere ten (zoals vuurpijlen en roteren de, niet opstijgende vuur werken); D. zichzelf voortdryvende vuurwer- Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand een overzicht van de in de afgelopen week by burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een kast voor de motor tb.v. regeninstallatie aan de Steegse Peel weg 33 te Veulen, tn.v. Maatschap Dings - van Hou- tum, Steegse Peelweg 33 te Veulen; het plaatsen van een fietsen berging/schuurtje aan de Kroon- kruid 61 te Venray, tn.v. F.M. Thijssen, Kroonkruid 61 te Venray; het bouwen van een garage aan de Gitaarstraat 50 te Venray. t.n.v, P.J.M. van Lierop, Gitaarstraat 50 te Venray. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu, ir. G.FJ.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgermeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Maatschap Drabbels, Volen 2, 5812 AG Heide voor het oprichten en in werking hebben van een fruitteeltberijf, gelegen aan de Vo len 2 te Heide; Maatschap H. en Th. Verhey- en. Van Broekhuizenstraat 40, 5807 AL Oostrum voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een varkensfokkery en -mesterij gelegen aan de Van Broek huizenstraat 40 te Oostrum. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 31 ja nuari 1993. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook. na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burge meester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoon lyke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termijn in de gele genheid worden gesteld ook mon delinge bezwaren in te brengen. Daarby bestaat dan tevens de moge- ïykheid tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het be voegd gezag, de aanvrager en overi ge aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re delykerwijs niet in staat zyn ge weest, kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken ken, die na ontsteking door de reaktie niet uiteen worden gere ten (zoals roterende en opstij gende vuurwerken). Het gebruik van de zogenaamde overige vuurwerken (als bedoeld onder letter E van de lijst van vuur werken), zoals booby-traps, trek- touwtjes, boscocylinders, confetti- bommen, cotillonvruchten. flits- watten, knalbonbons, bloemkaar- ten, blaadjes collodiumpapier, bengaalse lucifers, bengaalse hand fakkels, wonderkaarsen zonder ontstekingskop, klappertjes (amor ces), knalstroken (amorcesstroken), knal ringen (amorcesringen) en derbyplaatjes, was rees toegestaan. Evenals vorige jaren is - in ver band met de gluidshinder - het tyd- vak waarbinnen vuurwerk mag worden afgestoken (gebezigd) sterk beperkt. Op grond van het streven naar uniformiteit zal in de meeste Noordlimburgse gemeenten, over eenkomstig bovenstaande onthef fing het volgende gelden: a. verkoop vuurwerk op 30 en 31 december aan personen boven 16 jaar; b. afsteken vuurwerk op 31 de cember vanaf 08.00 uur tot 1 ja nuari 02.00 uur. Op maandag 4 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie sociale za ken, aanvang 18.00 uur in K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Verslag vorige vergadering. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Bespreking gewestaangele genheden. 5. Jaarverslag Budgetprojekt 1991. 6. Verhaal en terugvorderings- beleid. 7. Begroting 1993. 8. Rondvraag. Op maandag 4 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, aan vang 19.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Vaststelling verslag van de ver gadering van 30 nov. 1992. 5. Gewestelijke zaken. 6. Begrotingen 1993. 7. Concept-raadsvoorstel tot ver koop gedeelte Wilhelminaplein aan Levas Beheer bv te Cuijk. 8. Concept-raadsvoorstellen inza ke voorbereidingsbesluiten. 9. Lijst aandachtspunten cie-ROV d.d. jan. 1993. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Op dinsdag 5 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie culturele za ken, aanvang 18.00 uur in kamer 004 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening mededelingen en inge komen stukken. 2. Verslag van de vergadering van 3 nov. 1992. 3. Spreekrecht publieke tribune. 4. Raadsvoorstel inzake besteding gelden uit het bestedingspro gramma 1992 tb.v. het technisch beheer archief. 5. Tbr kennisbrenging plaatsing kunstwerk Poseidon nabij Mavo De Kolk. 6. Tbr kennisbrenging brief bestuur Muziekschool d.d. 19 nov. 1992 inzake de begroting 1993 en het antwoord van het college van b. en w. daarop. 7. Raadsvoorstel inzake gemeente begroting 1993. 8. Rondvraag en sluiting In verband met de feestdagen is de studiezaal van het gemeentear chief voor het publiek gesloten van 24 december 1992 tot en met 3 ja nuari 1993. Vanaf 4 januari 1993 kunnen wij u weer van dienst zijn. Brukske, St. Antoniusveldweg te 17.00 uur; Wijkvereniging, hr. W. Marsman, Mozartstraat 20, 5802 HP. tel. 10402. Land weert, Kruidenlaan, te 17.45 uur; Wijkvereniging hr. M. Vollen- berg Akelei 102, 5803 CD, tel. 82329. Oostruin, Van Broekhui zenstraat, te 16.00 uur, Werkcomité, hr. T. Swemers, Mgr. Hanssenstraat 13, 5807 BA, tel. 83952. Leunen, Engesteeg te 17.00 uur; Wijkvereniging, mw. E. Clermonts- Op dinsdag 5 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie economi sche zaken, aanvang 18.00 uur in kamer 019 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 1 dec. jl. 5. Behandeling van de begroting 1993, onderdeel ekonomische ontwikkelingen. 6. Rondvraag. Op woensdag 6 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie financiën, aanvang 18.00 uur in de b. en w.- kamer van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening; spreekrecht publiek. 2. Vaststelling verslag van 2 dec. 1992. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. Ter inzage: overzicht grondverkopen december; be leidsnota wegenbeheersplan, fa se 1; rapportage onderzoek bebouwingsgegevens. 4. Gewestaangelegenheden. 5. Artikel 12-aangelegenheden. 6. Begroting 1993. 7. Rondvraag. Op dinsdag 5 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie maatschap pelijke zaken, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Verslag vorige vergadering. 3. Ingekomen stukken. 4. Spreekrecht. 5. Gewestzaken. 6. Evaluatie buurtbeheer Brukske. 7. Evaluatie aktiviteiten art 36 WWV. 8. Concept-raadsvoorstel inzake gemeentebegroting 1993. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Donderdag 7 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie openbare werken, aanvang 18.00 uur in ka mer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag van de ver gadering 92-11 van 3 dec. 1992. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. 6. Gewest. 7. Civieltechnische werken bp Keizersveld 4e 1'ase. 8. Startnotitie Invoeren Betaald Parkeren. 9. Bestedingsplan riolering 1991- 1992-1993. 10. Begroting 1993. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Thyssen, Loenerveld 17, 5809 BA, tel. 80878. Ysselsteyn, Peter Janssenweg, te genover LLTB, te 17.00 uur; Jeugd- sociëteit Jera, hr. H. Beelen, Pioniersstraat 38, 5813 BX, tel. 04785-1793. Van de by de betreffende lokatie vermelde organisatie wordt ver wacht dat zy: - ter plaatse gedurende twee uur voor de verbranding tegen elke in geleverde kerstbpom een bon Got) uitdeelt; de bonnen kunnen daags ervoor op het politie bureau, bij de administratie (le verd.) worden afgehaald; - het vuur ontsteekt en het onder toezicht van ten minste twee vol wassen personen houdt totdat het in overleg met en door de brand weer (v.w.b. Ysselsteyn, brandweer mob.complex) is geblust; - het (vooral jeugdig) publiek op vei lige afstand van het vuur houdt. Brandweer (restrictie Ysselsteyn) en politie houden rondrijdend toe zicht op de verbrandingsplaatsen en kunnen daarbij aanwijzingen geven met betrekking tot de open bare orde of veiligheid. De gemeente, afd. openbare wer ken, ruimt de brandplaatsen op. De trekking van de lotery vindt plaats op het politiebureau door de commissaris, waarna de winnende nummers in Peel en Maas en de dorps-Zwijkbladen worden bekend gemaakt. Attentie Uit kosten- en niit6 overwegingen ziet het gemei bestuur na de kerstboomvert dingen op 9 januari 1993 af verdere verbrandingen. Voor betekent dat, dat tot versnipjx wordt overgegaan. Van de be, ken organisaties wordt graat t vernomen of zy ook aan de ven ju pering medewerking verlenen, n \i IT I Tggï Ingevolge artikel 19 sub 2 Wet persoonsregistratie hierby bekendgemaakt dat reglement is opgesteld voor d< soonsregistratie Behorend lij \yj Verstrekking Van IdentS LVE kaarten. rd i Het reglement treedt in veri 11( met ingang van 1 januari 19931 Pr Het reglement is ter inzage gel 1^— op het gemeentehuis, afde PO! bestuursondersteuning, kaïner nj< en is aangemeld by de tiekamer. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals h: tel lief: •bn IN ge' De burgemeester van Vennyibez leent hierby - gelet op de anlki ndi 3 en 48 van de Algemene Polüie ordening Ven my - algemene at! yg fing van het sluitingsuur s DA horecabedrijven in de nacht m december 1992 op 1 januari 1 L r met dien verstande dat deze 01 .00 fing niet geldt voor horecabï ven die worden geëxploiteerd! WJ een sportvereniging of -stichti De burgemeester voomoennl J_ namens deze, i (X het hoofd afd. Burgerzaken kaa W. Crooymans L* Cl Kerstversiering bij woning vernield A> Een by een woning aan de Ke Q/ weg aangebrachte kerstversiet hi bleek gedeeltelyk verdwenen n zyn, terwyl de rest vernield 1 Van die vernieling en diefstal* aangifte gedaan. y Het Zuiveringschap Limburg legt een nieuwe transportleiding aan voor het rioolwater. Deze leiding moet onder de Wanssumseweg door worden gelegd. Hiervoor zal de leiding onder de weg door worden geperst en zullen aan beide zyden van de weg werkputten worden ge graven. In verband met deze werkzaam heden zal het noodzakelijk zijn om de Mgr. Hanssenstraat en de Witte Vennenweg geheel of gedeeltelyk nabij de kruising van de Wanssum seweg af te sluiten. Het werk zal in vier fasen worden uitgevoerd. Deze worden hieronder beschreven evenals de bijbehoren de afsluitingen van wegen en in gestelde omleidingen. De faseringen voor het maken van doorpersingen en het leggen van een transportleiding vanaf het gemaal langs de Mgr. Hanssenstraat ter hoogte van de Hoefslag tot de spoorwegkruising in de Witte Ven nenweg is als volgt: Ease 1: 11 t/m 30 januari 1993 Doorpersing onder de Provinciale weg: - éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarby inryden vanaf de Provinciale weg niet meer mogelijk is; - éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg waarbij uitryden naar de Provinciale weg niet meer mo- gelyk is: - omleidingsroute is aangegeven. Ease 2: 20 januari t/m 5 maart 1993. Doorpersing onder de Oostrum- sche Beek en het leggen van de transportleiding in de Mgr. Hans senstraat vanaf het gemaal tot de Provinciale weg: - afsluiten Mgr. Hanssenstraat voor alle verkeer vanaf de Hoefslag tot de Provinciale weg; - omleidingsroute is aangegeven. Ease 3: 1 t/m 12 maart 1993 Aansluiten van de transportlei ding op de doorpersing onder de Provinciale weg en aanvangen met het leggen van de transport leiding in de Witte Vennenweg: - éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarbij inryden van de Provinciale weg niet meer lel mogelijk is; - éénrichtingsverkeer op de Vennenweg waarbij uitryden de Provinciale weg niet meen |0 geluk is; J 01 - omleidingsroute is aangegeven - Fase 4: 1 maart, t/m 16 april lil Leggen transportleiding in I ,n Witte Vennenweg: N. - éénrichtingsverkeer op de Mi ,g Vennenweg vanaf de Oirlose tot de Provinciale weg wa* >11 inryden vanaf de Oirlosei in niet mogelyk is; in - omleidingsroute is aangegeven |vc Omleidingsroute K( Als omleidingsroute wordt ini W fasen, voor zover als nodig is. zen voor de Witte Vennenweg loseweg - Stationsweg - Mgr. senstraaL e Busbediening De bus Wanssum-Venray OÜ" zal gedurende fase 1, 2 en 3 wonl omgeleid via de Witte Vennen en Oirloseweg naar NS-station. De bus Venray-Wanssum 0Ün zal alleen tydens fase 2 worden geleid vanaf NS-station via Oiii' weg en Witte Vennenweg en ven gens naar Wanssum. Informatie Voor nadere informatie over werk en de verkeerssituatie men zich wenden tot de heer Haerkens (uitvoerder, ing.biU Van Kleef bv), Direktiekeet Zit weg te Leunen, tel. 04780-88351 uitvoerder is in ieder geval bet baar op werkdagen van 09.00' uur en van 12.30-13.00 uur. vragen inzake de verkeerssit kunt u zich ook wenden tot del G. Rutten van de gemeente Ven tel. 23387. Inbraak in woning Tydens de afwezigheid van de woners werd door het verwijd" van een plastic noodruit, toog verkregen tot een woning aan Haammakerstraat. De gehele ning bleek doorzocht te zijn dader moet kennelyk naar hebben gezocht. Dat werd gevoii' in een potje waarin een bedrag ƒ200,- aan kleingeld zat. Verder' er niets ontvreemd.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 10