1 oude rot Jubilarissen bij Kerkelijk Zangkoor Oirlo Gebruikt gereedschap Geslaagd Expositie in Horst L Zondagochtend concert Bouwvergunning verleend Bouwvergunning verleend Bouwtoestemming op Bouwmeldingen Commissie ruimtelijke ordei en volkshuisves OOK j V I PEEL EN MAAS Donderdag 26 november Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 Lsm. te.v. de H. Maagd Maria voor roepingen tot het priester schap, diakonaat en religeus leven. 19.00 ZONDAGSDIENST; Riek Beelen-Beerkens-, Jan Oevers (koll.); Johan Jonkers en overl. fam.; Ellen Janssen-Hendricx (koll.); Jan Janssen (koll.); Gerrit Rutten (koll.); Sjang de Lauw (koll.); voor de lev. en overl. leden van de Kon. Harmonie Euterpe te.v. St Cecilia. Zondag: Eerste Zondag van de Advent. 8.00 Lsm. voor de paro chie. 9.30 Lat Hgm. José Kremer- Vullinghs; Kitty Pouwels (koll.). 11.00 GEZINSVIERING thema: Ver wachting; Martha en Mariet Gommans-Janssen; Theo Vermeu len; Frans Ariëns (koll.); Riek Neuvel-Weerts; Jeanette Tillemans- Jansen; Jo Heesbeen; jrd. Wilhel mus Slütter en Bemardina Slütter- Geerdink. Maandag: H. Andreas, apostel. 9.00 Lsm. overl. ouders Kersten- Daniels en zoon Piet; Piet Cuppen; overl. ouders Van Soest-Swinkels en Theo van Soest; uit dankbaarheid; voor overl. ouders en zus. Dinsdag in de eerste week van de Advent: 9.00 Lsm. Heeroom Jan en M. Hogens; tot zekere intentie. 19.00 Lsm. Riek Neuvel-Weerts (buurt). Woensdag in de eerste week van de Advent: 9.00 Lsm. oude stich tingen. Donderdag: H. Franciscus Xave- rius. 9.00 Lsm. overl. echtpaar J. Tillemans-Duyf (S). 19.00 Lsm. overl. ouders Van Osch; Jac Backus; jrd. Leonard v.d. Hurk; jrd. Hendrik Vermeulen-Fransen Vrijdag: H. Johannes Dama scus; Eerste Vrijdag van de maand. 9.00 Lsm. te.v. H. Hart voor roepingen tot het priesterschap, di akonaat en religieus leven'; tot zeke re intentie (B). Om 9.00 uur wordt de H. Communie naar de zieken ge bracht. Akolieten: Zo: 9.30 Louis Truyen en Piet Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Tbm Fooien en Wilbert van Ham; lektor: W. Bistervels. Zo: 8.00 Maurice Brons; 9.30 German en Pie- ter Reynders; 11.00 Frank Kappel en Ties Koopmans. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektrice: H. Brouwer. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: L. Heutinck. Int Huub v.d. Bekerom; overl. lam. V.d. Bekerom-Straatman; Mathieu v. Houdt Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif in het Stiltecentrum (gebouw G.). 16.45 Groepsmeditalie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita- tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Overl. medebroe ders. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Jrg René Timmermans en overl. echtgen.; Harrie Volleberg; overl. ouders Jenniskens-Janssen en Els (koll.); Marie Kersten-van bracht (koll.). Zondag: Eerste Zondag van de Advent 9.00 Giel Troisfontaine. 11.15 Gezongen door de Zangers van St. Frans; Constance Berends- Kleeman (koll.); jrg. Toon Sanders; overl. ouders Leo Wekx en Louise Wekx-Weinrich. Maandag: 8.00 Constance Snij ders en Jacoba Palm. 19.00 Ben Peters. Dinsdag: 8.00 Voor overl. lam. (B). 19.'00 Harrie Dechnar en overl. fam.; uit dankbaarheid; Jan Arts en overl. fam. Woensdag: 8.00 Overl. fam. Phi- lipsen. 19.00 Overledenen (koll. Al lerzielen). Donderdag: 8.00 T.e.v. St. Antoni- us. 19.00 Tbos Heinen; Jan Cuppen. Vrijdag: 8.00 Overl. medebroe ders; 19.00 Gezinsmis; voor de ge zinnen. Akolieten: Za: 18.30 Bernard Swüste. Zo: 9.00 Martin Leenders-, 11.15 Emiel Kuste rs. Parochie Brukske Zondag: Eerste Zondag van de Advent 10.00 Hoogmis. Voor Heinz Müller (koll.). Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbe vlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de le zondag van de Advent. Kinderwoorddienst Zang door jongerenkoor Chrisko. Voor Trees Reijnders-van Kuijk (koll.); Tam en Fhnny Thminiau- Croqué (koll.); Jep Janssen (koll.); Willy Moijaan-Lange (koll.). Zondag: Eerste Zondag van de Advent 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Piet Fleurkens (koll.); voor alle overl. le den van het Maria-Legioen; Bert Custers; uit dankbaarheid. Maandag: H. Andreas. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Anna Reintjes-Lensen; Ber Philip- sen en fam. Philipsen-den Holder. Dinsdag: 8.00 Voor de vrede en gerechtigheid. 19.00 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Woensdag: 8.00 Jan Nellissen. 19.00 Overl. ouders Wynhoven- Philipsen; Bert en Door Kleuskens- Kusters. Donderdag: H. Franciscus Xave- rius. 8.00 Txm Albers. 19.00 H. Uur. Uitstelling van het Allerheiligste. Voor Wim Peeters (koll.). Vrijdag: H. Johannes van Dama scus; Eerste Vrijdag. 8.00 Als eer herstel aan het Goddelijk Hart. 14.00 Kerk: 25-jarig huw. dhr. en mevr. Pelzer-Litjens. 18.30 Kruiswe goefening. 19.00 Overl. ouders Thielen-Hendriks en overl. fam. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jrd. Pim Peeters; Harry Achten; overl. ouders Sikes- Rutten; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Blokfluitensemble En Bloc, Ven ray). Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Jean Potten; Jan Raedts, Lucie Raedts-Bouwmans; overl. ouders Loonen-van Rens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor en volkszang). Maandag: 9.00 Tot zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Gest. jrd. Wilhel- mina Jeuken en ouders; Jan Ver- heyen. Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Voor een goede uitkomst Vrydag: Eerste Vrydag van de maand. 9.00 Gest jrd. Antoon en Wilhelmina Verheyen. Misdienaars: Za: 19.00 Karlijn Ja cobs, Yvonne Thielen, Nicole van Osch, Lonneke van Asseldonk. Zo: 8.30 Leo van Delft, Paul van Haeren, Wim Clephas, Emil Moure; 10.00 Maike Koch, Linda v.d. Wielen. Lin da Stammen, Maijolein Moraal. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Wim Vogelzangs; overl. van de fam. Maas; overl. van de fam. Janssen-Nellen tevens uit dank baarheid; overl. fam. Helligers- Marcellis; overl. fam. Drabbels-v.d. Ven. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor); Handrie Steeghs (vrienden); st. Christiaan Steeghs en Petronella Smits; jrd. Lei Direks. Woensdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid (R). Vrydag: 9.00 H. Mis te.v. H. Hart van Jezus en vpor priesterroe pingen. Parochie Leunen Eerste Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathijs Lit- jens en echtgen.; Piet Janssen, echtgen. en overl. fam. Janssen- Martens; Gerard Willemse en Marie Willemse-Janssen; weekd. Wim Bouten (6); gest jrd. Gertruda van Opbergen. Zondag: 10.00 Hgm. Harrie Ver- steegen; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; Frans Strolen- berg; overl. fam. Claessens-Gussen. 11.15 Weekd. Bert Custers (2). Maandag: H. Andreas, apostel. 19.00 Lsm. overl. fam. Koenen- Janssen; mndd. Pierre Philipsen; jrd. Henri Martens. Dinsdag: 19.00 Lsm. overl. fam. V.d. Munckhof-Goumans en Jo en An v.d. Munckhof. Woensdag: 19.00 Mndd. Wilhel mina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen., Johanna Verheijen-Loonen en echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: H. Franciscus Xave- rius, priester. 19.00 Lsm. te.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en te.v. de H. Jozef. Vrydag: Eerste Vrijdag van de maand. Vanaf 8.45 uur ziekencom munie aan huis. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (offerblok): Frans Baltussen en overl. fam. Baltussen-Jioonen. Misdienaars: Za: 19.00 Erik en Roel Litjens. Zo: 10.00 Mark de Klein, Tam Bos en Jeroen Swinkels; 11.15 Mike Buise en Davy Leyen- deckers. Ma t/m vr: 19.00 Bart Jeu ken en Pieter van Pol. Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weys. Zo: Jan Heintjes. Gedoopt: Chris Koenen, Rector Nabbenstraat 18. Overleden: Op 11 nov. 1992 over leed in het verpleeghuis Beukenro de in Venray Bert Custers, Weipas 7 in de leeftyd van 81 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst op 14 nov. in onze parochiekerk H. Catharina legden wy hem te rusten op het RK kerkhof in Leunen. Rek to raat Heide Zondag: Eerste Zondag van de Advent 10.00 Hoogmis uit dank baarheid en als eerherstel van de H. Harten van Jezus en Maris. Akoliet: John Verkoeyen. Rektoraat Veulen Eerste Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 Hgm. Dina Drabbels-Klaassen; Jacobus Ewals en Maria Ewals-Holtackers; Bèr en Wim v. Ooi en overl. fam.; overl. ouders Sanders-Poels en zoon Thy. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Frans Hoogers. Maandag: Geen H. Mis. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor Gertru da v. Opbergen en overl. fam. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de overledenen. Vrydag: Eerste Vrijdag van de maand. 8.30 H. Mis te.v. H. Hart tot byz. int 14.00 PI. Hgm. b.g.v. 40-jarig huw. Harry Mulders en Ma ria van Lipzig. Akolieten: Za: Yvonnen Emonts en Sandra Sm ets. Misdienaars: Zo: Bas Snoeks en Gertjan Holtermans. Parochie Ysselsteyn Eerste Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 (Samenzang); mndd. J. Janssen; F. v.d. Pas (vrien den); ouders Vullings-Jansen en dochter. Zondag: 990 Geestelijk welzyn van onze parochie. 11.15 Overl. pa rochianen. Maandag: 19.00 M. Teunissen (KBO). Woensdag: 17.00 T.i.v. de Oude renvereniging (KBO). 19.00 Geen dienst. Vrydag: 19.00 T.e.v. het H. Hart van Jezus. Misdienaars: Za: 19.00 I. Potten en I. Slangen. Zo: 990 H. vd. Hoff en R. Keyzer; 11.15 S. Ewals en T. van Asten. Ma: M. en W. Claessens. Wo en vr: K. Jaspers en M. Spreeu- wenberg Spreuk van de week: 'Weest waakzaam want ge weet niet wan neer de Heer komt!' Doopschema: (december) Op de zondagen 6 en 20 dec. kan in onze kerk het Sacrament van het Doop sel worden toegediend. Maak tydig een afspraak! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Lev. en overl. Kerkkoor (Ceaciliafeest). Misd.: Lin da Poels en Diana v.d. Duyn. Zondag: 10.00 In dankbaarheid; jgt Antonius Poels, echtgen. en zoon Herman. Misd.: Paul Arts. Dinsdag: 8.30 Tien de Ryk. Woensdag: 18.40 Rozenhoede. 19.00 Jgt. Martinus Poels en Petron. Wismans. Misd.: Aiya v. Dyck en El len Poels. Donderdag: 8.30 Antonia Gielen- v. Cuyck (koll.). Vrydag: Eerste Vrydag. 8.30 T.e.v. H. Hart; M. de Ryk (koll.). Kerk poetsen: Mevr. Bouten en mevr. Wismans. De opbrengst van de Radboudkol- lekte was ƒ295,25! Heel hartelijk dank. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Catharina Laboure. 19.00 Voor de parochie. Zondag: Eerste Zondag van de Advent Begin van de voorberei ding op Kerstmis. 10.00 Jgt mevr. Weerts-Nelissen. Maandag: H. Andress, apostel. 8.30 Byz. int. (MJ). Dinsdag: H.H. Edmund Campi on, Robert Southwel, martelaren in Engeland. 8.30 Voor overl. ouders. Woensdag: Zal. Johannes van Ruusbroec, Belgische heilige. 8.30 Voor roepingen. Donderdag: H. Franciscus Xave- rius, missionaris. 8.30 Voor de mis sies (China). Vrijdag: H. Johannes Dam as ce il us. Eerste Vrydag van de maand; Schoolmis. 8.30 T.e.v. H. Hart. Misdienaars: Za: Mariska en Leo- nie. Zo: Maaike en Roel. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: Het Christelijk leven is helemaal geen vlucht uit de werke lijkheid. Integendeel. Ze willen meewerken aan een betere wereld. Anders is hy geen Christen... Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor de overl. van de Carmel en tz.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid; v.b.i.; voor zieken en alleenstaanden; Harrie Pingen (kaartclub). 10.00 Hoogmis voor An toon Janssen en Theodora Vermeu len; Arnoldus Reynders; Ria v.d. Oord-Bergê; tz.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; uit dankbaarheid en voor alle gevraagde intenties en stichtingen en fundaties. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 29 nov. zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. T. Kruiswijk Janssen uit Nuenen voorgaan in de dienst Aan vangstijd is 10.00 uur. Tydcns de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'Ouders - Bouwen jullie met vuurbestandige mate rialen?' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpec(je 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst. tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 29 novem ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorgan ger: evangelist J.A.J. Bals, Horst. Catechisaties/Bij belonderwy s Maandag 30 nov.: Groep 1 (vanaf 6 jaar) 18.45-19.30 uur; Groep 2 (vanaf 12 jaar) 19.40-20.30 uur. Bybel/Kontaktavond: Donder dag 3 dec. om 20.00 uur. Thema 'De oordeelsdag...'. Iedereen is welkom. De avond wordt gehouden aan het Cuppenpetye 2a. Zondag jl. werden aan twee leden van het Kerkelijk Zangkoor eredi ploma's met gouden insigne uitge reikt voor hun 40 jaren inzet voor de kerkmuziek. Het zyn de heren Frans Michels en Jac. Kemmelings. Na de hoogmis volgde een drukke receptie en een gezellig samenzijn van het koor. Seniorservice aktief De projektgroep van Seniorservi ce die zich inzet voor de inzameling van gereedschappen is op de goede weg. De volgende week gaat een de legatie van de groep op excursie naar een werkplaats van de Stich ting Vraag en Aanbod Internatio naal. Daar zal worden bekeken welke greedschappen naar oordeel van die stichting in aanmerking ko men voor reparatie. Ook zal men daar meer informa tie worden verzameld over een effi ciënte organisatie de reparatie. Samenwerking Met mensen van genoemde stich ting zal worden overlegd welke ge reedschappen voor welk doel bruikbaar zyn. Ook zullen afspra ken gemaakt worden over de be kostiging van de onderdelen, die nodig zyn om het ingezamelde ge reedschap weer bruikbaar te maken. In Venray zelf zullen kontakten worden gelegd met het bedryfsle- ven en instellingen die een rol zou den kunnen en willen spelen in het kader van deze aktie ten behoeve van de ontwikkelingslanden. Behoeften Uit de kontakten met mensen die zich hebben georiënteerd op de be hoeften in de ontwikkelingslanden blykt dat vooral het onderwijs aan jongeren en kleine startende be drijfjes aldaar zeer gebaat zijn met het gereedschap, dat hier wordt ver zameld en zo nodig gerepareerd. Anneke Steylen slaagde aan de Pedagogische Hogeschool de Kem- pel te Helmond voor lerares basis onderwijs. Zondag 29 november is er van 11.00 tot 17.00 in Herstraat la (schuin tegenover 't Gasthóes) een expositie van verschillende kunste naars zoals Twan v.d. Vorstenbosch, Peter Motz, Willem Haenraets, ens. De te bezichtigen werken zyn o.a. zeefdrukken, sportlitho's, olieverf, enz. De organisatie is in handen van Lijstenmakerij Derikx. Alb. Schwei- tzerstraat 31 te Horst, tel. 04709- 84268. Hypotheek met startrente 7.5% nÉlVAN DE KAMP ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 Op zondag 29 november a.s. ver zorgen Zanggroep Evergreen uit Vierlingsbeek, het Gemengd Koor van Wanssum en Fanfare Concordia uit Wanssum een zondagochtend concert in het cultureel centrum De Beejekurf in Venray. Het concert wordt geopend dooi de Zanggroep Evergreen waarna het Koor uit Wanssum met de Fan fare het tweede gedeelte voor hun rekening nemen. Het concert begint om 11.30 uur. Het programma van het Ge mengd Koor Wanssum o.l.v. Wim Schreurs: G^t me to the Church; Al ma Dei creatoris; Réjoice in the Lord always; Turöf eszik A cigany. Samen met de fanfare: Locus iste; The Young Amadeus. Samen met kopergroep: Get me to the church on time. Het programma van Fhnfare Con cordia o.l.v. Jan Bartels: Amsterdam Harbour; Summer Fhntasie; La Sto- ria; Princes street parade; Castell Coch. Harde knallen en lichtflits Verschillende verontruste buurt bewoners belden woensdagavond om even voor 11 uur de politie na dat ze waren opgeschrikt door har de knallen, die vergezeld gingen met lichtflitsen vanaf de rondweg Brukske ter'hoogte van de Vival- distraat. De rookontwikkeling die volgde dreef in de richting van de Wagnerstraat en was zeer hinder lijk, ook voor weggebruikers, die door het rookgordijn hun snelheid moesten aanpassen. De direkt door de politie gestarte zoekaktie leverde geen resultaat op. Wel werden de resten van wat volgens deskundi gen afkomstig leek te zijn van geïm proviseerd vuurwerk, dat door 'niet-deskundigen' in elkaar was 'gebouwd'. De politie die het maken van dit soort explosieven hoog opneemt, zou graag in kontakt komen met mensen die mogelijk iets hebben gezien. Zelfs de kleinste waame- meing kan in dit onderzoek van groot belang zyn. Die mensen kun nen ervan overtuigd zijn dat hun inlichtingen vertrouwelijk zullen worden behandeld. Tegen boom Een 20-jarige bestuurster van een personenauto nam op de kruising Blauwververstraat-Veltumse Kleffen de bocht niet korrekt en botste te gen een boom. De auto werd zwaar beschadigd maar de bestuurster liep geen noemenswaardig letsel op. Het ongeluk vond vrijdagavond omstreeks 22.30 uur plaats. Inbraken in personenauto's Door forcering van het portier was toegang verkregen tot een aan het Lovinckplein in Ysselsteyn ge parkeerde personenauto van een inwoner. Ontvreemd werd o.a. de CD-speler. De waarde van het gesto- lene en de hoogte van de schade be droeg samen ƒ1.340,-. Een aan de Aronskelk geparkeer de personenauto van een inwoner was met geweld opengebroken. Uit de auto verdween de radiocasset- tespeler. Ook werd ingebroken in een aan de Patersstraat geparkeerde perso nenauto van een inwoner. Ook hier werd de radiocassettespeler ont vreemd. Een inwoner van Helmond had zyn auto op de parkeerplaats aan de Peelweg in Ysselsteyn geparkeerd en was gaan wandelen in de bossen van de Testrik. By terugkeer ont dekte hij dat er gepoogd was in te breken in zijn auto. Beide por- tiersloten waren 'bewerkt'. Hier bleef het bij een poging. Wel was er voor enkele honderden guldens schade. Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. Zy die me nen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd be- zwaarschrft indienen en wel bin nen dertig dagen na de dag, waarop de beschikking is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het verbouwen van een ber- ging/dierennachtverblijf aan de Geysterseweg 22 te Oostrum t.n.v. M.J.G. Alders-Hoex, Geysterseweg 22. Venray, 26 november 1992 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 17 november 1992 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning verleend. Zij die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het uitbreiden van een wooir- huis vervangen dakkonstruktie aan de Hoebertweg 1 te Venray, t.n.v. M.M. Drabbels; het bouwen van een serre aan de Spinetstraat 35 te Venray, t.n.v. J. v.d. Geer; het bouwen van 18 vrije sek- torwoningen met garage en erfaf- scheiding aan de Sleutelbloem 2 t/m 20 (even) en Ranonkel 1 t/m 15 (oneven), t.n.v. Marcel Muyres Bouw bv. Postbus 46 te Venlo. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.AB. Waals Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. Zy die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB daartegen by het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen nadat de beschik king is gegeven. Die termyn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een be zwaarschrift binnen 3 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Maijolein 56 te Venray t.n.v. C.A.C.M. Govers, Maijolein 56 te Venray. Venray, 26 november 1992 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieu. ir. G.F.J.M. Frencken Vernielingen aan auto's Een aan de Mambostraat wonen de autohandelaar deed aangifte van vernielingen aan enkele van z\jn auto's, die in de straat geparkeerd stonden. Het is niet de eerste keer dat hy hiermee gekonfronteerd wordt en aangifte moest doen. Een inwoner deed aangifte van vernielingen aan zyn personenauto die hy aan de Veltumse Kleffen had geparkeerd. Ook aan de auto van een 47-jarige inwoner, die eveneens aan de Vel tumse Kleffen stond geparkeerd, waren vernielingen aangebracht Deze week een (geen al t* foto van het oude gebouw Boerenbond te Leunen vai 1939 met de vaste kern vaj werkers op dat moment. Er in die tyd door de Boen hoofdzakelijk zaken gedaan voeders (meel en graan), meststoffen en div. vaste stoffen. Men kan er nu tereci de meest uiteenlopende za) als land- en tuinbouwartike van levensmiddelen tot bjj doe-het-zelf materialen en schappen. Op 19 maart (St. Jozefdag)j werd het nieuwe pakhuis toor van de Boerenbond, vo gaan door een plechtige door pastoor Vorstermans gend en daarna in gebi men. Speciale aandacht het St Isodorus-beel^je nense kunstenaar L. (Gussen Wie) die in de vooi aangebracht Het was in precies 40 jaar geleden dat renbond afdeling LeunenV 1 gericht. Dubbel feest dus! igQ We zien op de foto v.l.nj Buysen, Thies Buysen, Pie tens, Sjef Ewals, Piet Philip Piet van Meyel. J. v.<L ibruil :ht Wé '.err Op maandag 30 novemb wordt een openbare vergadei houden van de commissie lijke ordening en volkshuis aanvang 18.00 uur in kam van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken delingen. 4. Vaststelling verslag van gadering van 2 nov. 199; 5. Gewestelyke zaken. 'ai 6. Concept-raadsvoorstel tc stelling 'Nota grondprip meente Venray d.d. dec en de grondprijzen kaan 7. Concept-raadsvoorstellen 3a9 ke voorbereidingsbeslul tb.v. de bouw van een werkingsfabriek te Yssf b. tb.v. de bouw van eem /wooncomplex met park der op het Wilhelminap Venray; c. tb.v. de bou vrye sektorwoningen hoek Kolkweg/Prins Bei straat te Venray; d. t bouw van een 10 KV-sta uitbreiding van het Me keistation in Keizersvek de bouw van een woning Ringweg te Ysselsteyn heer H.P.M. van Asten. 8. Lyst aandachtspunten d.d. dec. 1992. 9. Behandeling Buck-rapjx 3r d 10. Rondvraag. ate 11. Sluiting. ;d's voor uw KETTING FORMULIEREN!"' drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 j al c d w th it Qi nd nrac oe ik vi gste s b ZC Duitse oplichter bel Een 24-jarige man uit dacht in Venray van zyn spaarbankboekje geld op tei Door de argwaan die de diende van het Venrayse toor had, kon hij door de worden aangenhouden. Door een internationale fl komst kunnen Duitsers ook tenlandse postkantoren g> men van het spaarbankbi man uit Essen had echter spaarbankboekje geknoeid spaarbankboekje stond oo I Q( kelijk een tegoed van 550 Haarlem had hij legaal een van 400DM van zyn tegcf; genomen. Op stuntelige wijze had na, zoals hy bekende, een bijgeschreven van 1400 D)! door zyn tegoed op 1550 DM komen. In Luik had hy 'ik tegoed 500 DM opgenomen, jjf goed' bedroeg toen weer löf Vrijdagavond wilde hy postkantoor een bedrag o maar de loketbediende vert het niet en schakelde de po Tijdens de verhoren gz zelf de vervalsing te hebbi bracht. Het spaarbank boek) in beslag genomen en nadat verbaal was opgemaakt kon a vertrekken. Bedrijfsongeval Dinsdagmiddag omstreek» uur vond op een metaalverW bedrijf aan de Maasheseweg dryfsongeval plaats. Een C heftruckbestuurder schat! en hoogte van een branddeur vi in en daardoor botste de vra< 1 die heftruck tegen de muur die deur. Brokstukken viel( volgens op zijn rug en i werd naar het ziekenhuis bracht maar kon na beha» naar huis worden vervoerd zo

Peel en Maas | 1992 | | pagina 26