sterie, spanning en humor "l'De Italiaanse Meesterhand' Les Charmeurs in Dingus ana INêEZONDEN een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren ïeelgroep Balans brengt avondvullend stuk idagochtend- meert door %n Rosenthaler voor en stijlvol rieur van uw ^pkamer gaat nvoudigweg naar: ielderpraat uit de iseniusstraat Zelfs Sinterklaas O koopt hier° z'^lette^? Welke letters? Nu 5 halen 4 betalen! ECHT... JE PROEFT T Beatmuziek in 't Podium Traditionele vlooienmarkt en veiling in Veulen Dansavond in In den Engel Ouder worden en Levensloop Uit de raad van Meerlo-Wanssum Herfstmarkt Jubilerende zangers Geslaagd Rommelmarkt Gevonden Omroep Venray H MAAS Donderdag 19 november - Pagina 3 2. iotheek van een afgelegen fj huis, een volslagen krank- ffamilie, een geslepen p. Jvokaat, Julius Ceasar, een UJ j, en twee volslagen onbe- u- Dat zyn de ingrediënten 11 avond spanning, sensatie, eugje erotiek. Tbneelgroep - it Venray biedt u dit in de v g van 'De Italiaanse Mees- -- een komische thriller van Robbins in de vertaling av.d. Knaap. me! bedryven ontwikkelt zich nachtmerrie voor de ogen publiek. Door de dood van Sebastiaan Tombe is er een en' ke erfenis te verdelen. De lei, er stelt zyn erfgenamen »r grote verrassingen. De 2| es die hy aan zyn familie- I* heeft meegegeven liegen am. Bovendien komen er slagen onbekenden opda- zjj met de buit' stryken? de familie alsnog aan haar nd wordt het pas echt als geen dode valt. Is er spra- oord? Wie is de mysterieu- 22 november verzorgen kapel Die Fidelen Rosen- drumband St Oda uit |het zondagochtendconcert jhouwburg te Venray. (askapel zal dit jaar voor het |et zondagochtendconcert pi met hun nieuwe dirigent 'Rongen en hun twee nieu- Ü5 lessen, Tydens dit concert laskapel een groot aantal nummers ten gehore gen 1 tand St. Oda heeft zondag 1 er.jl. deelgenomen aan het )b0 s te Oud Gastel en heeft ,00( i eerste prys met 315 pun- i2g( Ie eredivisie behaald. Zon- »n zy onder leiding van Wil ck o.a. concoursnummers keAre brengen. ia9 ivang is om 11.30 uur. slaapkamers )E BEST-NOY II11U, Boxmeer, 06655 71488 Egs gesloten - vrijdag koopavond rzoek van velen, wil ik nog ugkomen op de wynproeve- 8 november in zaal In den let is een doorslaand sukses k( in met zeer veel belang- aame de wynen uit Nieuw- eul I, Portugal en Australië zijn b ied ontvangen. Als bewaar- 11 hebben de cru Bourgeois uit loc de 'proeve' glansrijk in1ln- ferschillende kanten is my zoek gedaan enkele wijn- 0 te organiseren. Niet zozeer sus' maar gewoon om eens ir wyn te weten te komen, lan ook meer van te kunnen verzoek wil ik graag vol lere eerste donderdag van 1. te beginnen by 4 februa- ls er gedurende 5 avonden ld thema aan de orde. De ind bezoeken we dan een ibedryf. Geef u snel op, groep mag niet al te groot Bgenen die zondag 8 no niet op de proeverij waren ens graag 'op herhaling' wil- 8at het goed beviel, is er op I wond 20 november tussen 1822.00 uur in de kelder van lusstraat 1 een Beaujolais rproevery. is Primeur geniet een ile populariteit. Door de 1 tweede gisting vlak achter |te laten plaatsvinden in de tweede gisting in het i krijgt men een opmerke- Afjjn, proef het zelf maar ond. U ben van harte wel- l-Vlek. ze dader? Iedereen is verdacht, zelfs de meest betrouwbare, en iedereen verdenkt iedereen. Is het de gesle pen familie-advokaat, de onnozele Marcus of de hysterische Dora? Of heeft de oude Sebastiaan zyn eigen dood in scene gezet, en waart hy als een spookachtige geest rond in zyn landhuis, om zyn familie een loer te draaien en iedereen de stuipen op het lyf te jagen? Welk komplot wordt er gesmeed? Langzaam maar zeker wordt het mysterie aan de toeschouwer voor gelegd. Als er nog meer doden val len is er helemaal geen touw meer aan vast te knopen. Er ontspint zich een ingewikkelde plot, die zyn ontknoping vindt in het laatste be- dryf. De ware aard van de dader komt naar boven, als die op het laat ste nippertje er toch nog naast dreigt te grypen. Met veel plezier en enthousiasme heeft toneelgroep Balans gewerkt aan deze opvoering. De groep is in september vorig jaar hernieuwd van start gegaan, met een nieuwe groep spelers en een nieuwe regis- seuze, Irma Ticheloven. Na een in tensieve spelkursus, onder leiding van de LFA (Limburgse Federatie van Amateurtoneel), heeft Balans het aangedurfd een avondvullend stuk van drie bed ry ven ter hand te nemen. Naast een aantal meer erva ren spelers, zetten ook de debutan ten hun beste beentje voor. Het resultaat mag er dan ook zyn. De voorstellingen van Balans zyn op donderdag 26 november a.s. in De Maaspoort te \fenlo, aanvang 20.00 uur op zondag 2© novem ber a.s. in De Beejekurf te Venray, eveneens om 20.00 uur. ONTDEK DE ECHTE BAKKER, ECHT-IE PROEFT T - chocolade - amandel - macron - worst Van onze woratlettets vast een voorproefje in de vorm van saucijzen. echte bakker Les Charmeurs: Latijnse warm bloedigheid van Nederlandse bo dem. Een band die het prima doet in de café's en de zalen. Tbch is de groep meer dan zomaar een kroeg- bandje; daarvoor zitten Jan O.'s (de zanger) composities te doordacht in elkaar, en wordt er op een te hoog nivo gemusiceerd. Bovendien is de humor die Jan O. altyd in zijn teksten en podiumpresentatie weet te leggen maar een dun vernislaag- je waar achter heel wat melancholie en tristesse verscholen zit. Zyn nummers hebben diepgang voor wie er naar luisteren wil en zyn ge woonlijk vlot voor hen die een ge zellige avond willen. Niet alleen zijn rauwe doorleefde stem zorgt voor de nodige charme, ook het virtuoos gitaarspel van Alain Labile, de ae- Op zondag 22 nov. om 20.00 uur is er een optreden van de Sparks. De bandleden zyn afkom stig uit Venray en Horst De band bestaat uit de volgende bezetting: Ben Hermsen zang; Fkn Branssen basgitaar; Piet Hoebers rythmegi- taar; Hay Horbers gitaar; Twan van Wel sologitaar en Frans Bergs drums. De band brengt muziek uit de ja ren zestig. Nummers van de Scorpi ons, Van Morisson, Spencer Davis, Shadows en de Maskers staan op het programma. In de jaren '60 groeide deze band uit tot de populairste beatband van Limburg. Inmiddels zyn we 30 jaar verder en kreeg de band weer de kriebels om meer te gaan spelen. De laatste jaren waren ze vooral ak- tief in de zogeheten Back to the sixties-avonden en stonden in het voorprogramma van The Shoes en The Fortunes. Kortom: Rock en Roll en nostalgie vieren hoogtij deze avond. cordeon van Geert Verhaar, de con trabas van Arie van Duyvenvoorden en het zeer creatieve dromspel an An tal Steixner zorgen daarvoor. Les Charmeurs passen in het ry- tje Les Negresses Vertes, Gypsy Kings en Mano Negra. Dus kom voor een feestavond vrij dag 20 november naar Dingus, Hoenderstraat 10 in Venray. Aan vang 22.60 uur. Op 22 november a.s. is het weer zover en wordt de jaarlijkse vlooi enmarkt en veiling gehouden in café-zaal 't Veulen in Veulen. De op brengst hiervan is voor de vaste- laovendsverenigkig Het Dartele Veulen. Traditioneel biedt de veiling meester op humoristische wijze al lerhande curiosa, oude gebruiks voorwerpen e.d. te koop aan, by opbod voor één gulden. Ook liggen er ontelbare allerhande dingetjes uitgestald in diverse kraampjes. Het is er altyd gezellig druk en onder het genot van een kopje kof fie of een drankje kunt u gerost een gulden meer bieden. Evenals vorig jaar is de toegang gratis en ontvangt iedere bezoeker weer een gratis lot om mee te din gen naar een leuke prijs, te weten een levensmiddelenmand t.w. van ƒ100,-. Dus tot a.s. zondag in zaal 't Veu len, Veulenseweg 49 te Veulen tus sen 13.00 en 17.30 uur. Aanvang veiling om 1330 uur. DODENHERDENKING 1992 De heer Verheyen gaf in een ingezonden brief in dit blad zijn on genoegen weer over het niet plaats vinden van de jaarlijkse doden herdenking op de begraafplaats Boschhuizen bij gelegenheid van Allerzielen 1992. Een ongenoegen dat wy niet alleen begrijpen, maar ook met hem delen. Jammer is al leen dat hy, zonder zich nader op de hoogte te stellen van de redenen hiervoor, de geestelijkheid de schuld hiervoor in de schoenen meent te mogen schuiven, ja, hen zelfs meent te moeten beschuldi gen dat zy het 'schromelijk' hebben laten 'afweten'. Maar ja, het is alge meen bekend dat het gemakkelij ker is om je ongenoegen te venti leren en je vermeende recht te halen via de media, dan in gesprek te gaan en te zoeken naar een konstroktieve oplossing. Jammer, want de geestelijkheid van de gezamenlijke parochies van de kom Venray heeft zich altyd met hart en ziel ingezet voor deze her denkingsbijeenkomst. Juist omdat zij weten hoe belangryk het is dat mensen in de gelegenheid worden gesteld om samen met elkaar hen te herdenken die door de dood uit hun leven zyn weggenomen. Maar diezelfde geestelijkheid moest tot haar spyt, teleurstelling en ongenoegen konstateren dat het de laatste jaren steeds moeilijker en uiteindelijk onmogelijk werd om medewerking te vinden voor het gestalte geven van deze bijeen komst Zowel koren als muziekge zelschappen haakten een voor een af. En dat in een tijd waarin ieder een er zo vol van is dat de geestelijk heid meer moet streven naar aktieve deelname van 'leken' in de verschillende vormen van kerkelij ke vieringen. Een mooie gedachte, maar als het er op aankomt zijn slechts zeer weinigen bereid om zich daar ook daadwerkelijk voor in te zetten wanneer die inzet tijd en inzet vraagt. Het meeste komt weer, of liever nog steeds op de geestelijk heid neer. Maar ook dat is voor dhr. Ver heyen geen reden om de herden king geen doorgang te laten vinden. Dan maar zonder opluiste ring. Dat zou zeker kunnen, en dat zouden wy ook zeker doen wan neer wy wisten dat koren en mu ziekgezelschappen absoluut niet in de gelegenheid waren om ons te as sisteren. Maar wij vragen ons af waarom wy als katholieke paro chiegemeenschappen als enigen moeten afzien van een dergelijke medewerking. En dat by een gele genheid die toch ons allen raakt. Voor byna alle "andere akttVitéiten is zo een medewerking wel aanwe zig. Wy menen dat de Kerk en haar gelovigen recht hebben op een sfeervol verzorgde viering, waarin merkbaar wordt dat de hele ge meenschap meeleeft met hen die treuren om hun overledenen. Dat is geen zaak voor de geestelijkheid al leen. Wie dat beweert schuift zijn of haar eigen verantwoordelijkheid af. Komt niet op voor de waarde van het menselyk verdriet en het respekt dat wij verschuldigd zijn aan hen die zoveel in ons leven be tekend hebben en voor velen nog betekenen, ook al zijn zij gestorven. Daar medewerking niet mogelijk bleek hebben wy van de herden king op het kerkhof afgezien. Dat wil echter niet zeggen dat wij de ge lovigen in de kou hebben laten staan. In iedere parochiekerk heb ben wy hen die gestorven zijn eer biedig herdacht in een gezamen lijke viering van de Eucharistie. En dat zullen wij, zoals altijd, blijven doen. ongeacht het aantal gelovigen dat aan deze viering deelneemt. Want nog nooit is er een eucha ristieviering uitgevallen omdat er te weinig mensen aanwezig waren, wel omdat er te weinig priesters zyn. Hopelyk geeft dhr. Verheijen ons daar niet ook nog eens de schuld van. Het is immers gemak kelijk om de schuld altijd bij een ander te zoeken, maar niet altijd juist. Deken C.J.R. Buschman Huiclub De Zwerver organiseert op 20 november een gezellige dans avond in zaal In den Engel. De mu ziek wordt verzorgd door het orkest De Vrijbuiters. De aanvang is om 20.00 uur. De avond is voor ieder een toegankelijk. De Stichting RISC, afd. Ouderen werk Venray, organiseert in samen werking met de KBO wederom een themamiddag in het Aktiviteiten- centrum voor Ouderen De Kemp haan. Deze middag zal verzorgd worden door mevrouw Broekman van het RLAGG. Zy zal nader ingaan op aspekten van het ouder worden. Groei en verandering gebeurt niet alleen by kleine kinderen, ook ouderen komen te staan voor ont wikkelingen die vragen om oplos singen cq. aanpassingen. Kortom, mensen blyven verande ren zowel jong als oud. U bent van harte welkom op 19 november 1992, aanvang 14.00 uur, in De Kemphaan, Kennedy- plein 1, Venray. Schoolstraat 34, Venray In de raadsvergadering van de ge meente Meerlo-Wanssum, die maandagavond werd gehouden, werden de volgende voorstellen zonder stemming goedgekeurd. Medewerking aan het herstel van de daken van de basisschool in Blit- terswijek. Uit het door deskundi gen ingesteld onderzoek is komen vast te staan dat de constructie niet geheel volgens de regels is geweest, maar dat het schoolbestuur niets verweten kan worden. Uit de reser ve technisch onderhoud zullen de kosten worden betaald. Voor een bedrag van ƒ33.696,- Op zondag 22 november is er in de Vrye School De Morgenster aan de Van Coothstraat in Boxmeer (waar ook veel Venrayse leerlingen zitten) een herfstmarkt. Deze jaar lijks terugkerende bazar is in eerste instantie opgezet om de school ex tra financiële armslag te geven. Ouders en andere betrokkenen zijn weken lang bezig geweest met de voorbereidingen. Waar het samen aan het werk zyn toe leidt kunt u die dag zien. Er zyn door de gehele school kramen opgebouwd met prachtige handgemaakte poppen, pasteltekeningen, houten speel goed, edelstenen, etc., alles van na tuurlijke materialen. Het is niet alleen allemaal te koop, je kunt er ook "'allöen met vreugde naar kyken. Vrye School onderwijs Vreugde is iets wat vooral ook in het Vrije School onderwys terug komt. Dit is een belangrijke bron van waaruit ieder mens kan putten om zyn leven te vormen.Tydens de herfstmarkt is er geen onderwijs, maar iets daarvan kunt u wel proe ven als u rondkykt in de lokalen. Indien u meer wilt weten zyn er mensen aanwezig die u kunnen in formeren, of die u een oriënterende brochure kunnen aanreiken. En natuurlijk is er op de herfstmarkt een eetcafé met allerlei zelfgebak ken koek, taart en andere lekkere hapjes. Ook voor de kinderen zal het een vreugdevolle dag zyn. Sprookjesbos Voor de kleintejs is er een werke lijk schitterend sprookjesbos inge richt, maar ze kunnen ook grab belen, vissen, etc. Natuurlijk is er ook weer de traditionele taartenver loting en dit jaar voor het eerst een rad van fortuin. Kortom de herfst markt is uw bezoek dubbel en dwars waard. U bent welkom op zondag van 11.00 tot 15.00 uur. Voor mensen die echt beslagen ten ys willen komen is er zaterdagavond van 20.00 tot 21.00 uur alvast een kykavond om hun verlanglijstje sa men te stellen. A.s. zaterdagavond zal Jeu Derikx uit Ysselsteyn gehuldigd worden. Jeu Derikx is nl. 50 jaar lid van het gemengd kerkelyk zangkoor Viva ce uit Ysselsteyn. In al die jaren heeft hy maar zelden verstek laten gaan tydens de repetities en eucha ristievieringen. Daarvoor ontving hy tien jaar geleden al een Gregori- usmedaille. A.s. zaterdag zal hy. na de avondmis, tijdens de cecilia- avond in het Ysselsteynse gemeen schapshuis, voor dit byzondere ju bileum in het zonnetje worden gezet Ook binnen het kerkkoor van de Vredeskerk, zyn er enkele jubilaris sen. Acht leden van dit koor zullen zondag een gouden of ilveren Gre- goriusspeld ontvangen. Dat gebeurt tydens de Eucharistieviering van 10.00 uur. Dhr. Kees Simons, oprichter en oud-dirigent van het kerkkoor heeft gedurende 60 jaar veel ener gie in dit en andere kerkkoren gestoken. De huidige dirigent Peter van de Velden, is al 40 jaar aktief binnen diverse kerkkoren evenals organist Gerrit Beerkens. Tesamen met de sekrètaris van het koor, Deen van Stiphout en met Nicu Ul- der, zullen zij a.s. zondag de Gou den Gregoriusspeld ontvangen. De Zilveren Gregoriusmedaille wordt uitgereikt aan de voorzitter van het koor. Jan van de Mortel, aan solist-Leo Houdyk en aan Sjaak Ver- steegen. werd een perceel grond aan de Steyerhofweg verkocht aan de fir ma Jenniskens voor uitbreiding van dit bedryf. De raad had geen moeite met de verkoop aan dhr. Fu van het buiten gebruik zynde toiletgebouw aan de Jachthaven. Hy stoort zich aan dat gebouwtje wat aan zyn eigendom grenst. Voor zyn gasten op het ter ras geeft dit geen fraai uitzicht. Hy wil er nu een garage en een maga zijn neerzetten. Voor eeri bedrag van ƒ5.250- is hij nu de nieuwe eigenaar. Wel maakte de raad zich zorgen omtrent de toe komst van enkele bomen aldaar. De raad ging accoord nadat werd me degedeeld dat hiervoor de normale procedure van een kapverguiwring moet worden doorlopen. De raad had geen moeite met het voorstel om de gemeentelijke be lastingen te wyzigen cq. te verho gen. Zo stygt de afvalstoffenheffing van ƒ234,- naar ƒ240,-. De wijziging en verhoging van de havengelden zullen worden aangehouden tot de begrotingsbehandeling. De politie is in de nieuwe opzet dag en nacht bereikbasar. De gemeente Meerlo-Wanssum zal bekyken wat gedaan moet worden voor de verwijdering van de versle ten vloerbedekking van de Peu terspeelzaal in Blitterswyck, als blijkt dat in die vloerbedekking as best aanwezig is. Het promotiecomité 750 Wan- ssum heeft een bijdrage gevtoagd in de kosten van een slotnaantfssta- tie. In het verleden is nooit oia sub sidie voor dergelijke festiviteiten gevraagd. Reden voor het college om zich te beraden over een subsi die die in de toekomst op alle dor pen van toepassing kan zijn. Criteria daarbij zal een 50-jarig bestaansfeest of een veelvoud daar van zijn. Per inwoner zal dan een bedrag van 75 cent beschikbaar worden gesteld. Dat zal de gemeen te omgerekend nog geen ƒ1086.- per jaar kosten. Organisatoren zui len wel van te voren het program ma bekend moeten maken om voor subsidie in aanmerking te kamen. De door het college gedane belof te om. toen de bouw van het acou- tinggebouw op de gevraagde plaat» in Blitterswyck geen doorgang kon vinden, met spoed een andere loka- tie aan te bieden werd gestand ge daan. Het college denkt dat scouting nu binnen 3 maanden aan het bouwen is, als er geen bezwaren worden ingediend. De schoongrond verklaring komt voor rekening vaai de gemeente. Aan de Akademie Industriële Vormgeving Eindhoven behaalde op 11 november jl. Franis Bastiaans het diploma in de afstudeerrichting Mens en Informatie. Aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen is onze plaatsgenoot Mar cel Clephas geslaagd voor het docto raal examen Scheikunde. Buurtvereniging St Jozef organi seert op zondag 22 november een rommelmarkt Tussen 10.00 en 14.00 uur kan men in het wyhge- bouw Den Hoender aan ée Ursu- 1 ast raat terecht om mogelijk datgene, waar U al lang naar zocht, te kunnen bemachtigen. Kruiwagen in de bossen Een jager vond in de bossen langs de Maasheseweg een kruiwagen. De politie heeft nog geen aangifte van diefstal een een kruiwagen binnen gekregen. Gevonden voorwerpen van 27 okt t/m 16 nov. Herenbril zilverkleurig metaal; beige hond; bruine hond; kat; zwar te handschoen; gouden armband met schakeltjes; sleutelbos met 3 sleutels; bordeaux rode beurs met 2 .sleutels; een huissleutel; een Lipssleutel; dameshorloge; dames horloge met leren bancye; draadlo ze telefoon; kinderpop; koptelefoon. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, teL 04780-84888, tst 224. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënte» van W. Bloemen, R E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. de MUINCK KEIZER 60, teL 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg ML Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van H&00 tot 11.00 uur 's middags van 1780 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 19.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtkiilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST V ENRAY-Y8SELST E YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIEREN ARTSENPRAKTIJ K E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten. mevr. Tïggeloven en mevr. Vermazeren H. van EESTEN' Kruisdistel 5, tel. 88408 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten eh mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 Afspraken maken *s middags tussen 6 e» 7 u«r, tel. 82411 Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102.6 Mhz met op-. Donderdag: 19.0O-21jQO uar: De Rooy-lyn met Paud Verhoeven. 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. Vrijdags 19.00-21.00 uur: De Rooy-iy» met ik v.d. Molen, met, o.a. Mu- Franh zaltnoy. 21.00-22.00 uur: Gastpjesentator. Zaterdag: 18.00-19l00 uur: Het doen met Je roen (van Loon), 10.00-20.00 uür: Stopwatch: Sport met Huub Geurts en Jeroen van Loon. Zondag: 10.00-11.00 uut: Frank van der Molen. 11.00-13.00 uur: Verzoekplatenpro- gramma met Hayke de la Whisky. Bel voor een groet of plaat: 04780- 12362. 13.00-14.00 uur: Jojo's Time machine met Jos Gomman s. 14.00-16.00 uur: Ruben in de mid dag met Ruben de Jong. 16.00-18.00 uur: Frans Janssen met muziek, sport en informatie: 04780-12362. 18.00-19.00 uur: Nico Broers. 19.00-20.00 uur: Houwe Zo! met Hanna van Beek. 20.00-22.00 uur: Muziekprogram ma met Jos Gomman s. Maandag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lljn met Eric Thönissen. 21.00-22.00 uur: Peelgrass. Het we keiykse country-pregramma van Rein Wortelboer. Dinsdag: 19.00-21.00 uur: Be Rooy-lyn met... 21.00-22.00 uur: Gastpresentator. Woensdag: 19.00-2030 uur: De Roo-y-iyn met Gido Boom. 20.30-22.00 uur: Veraoekplatenpro- gramma met Liesbeth Lucassen voor o.a. de instellingen. Bel tydens de uitzending voor de groeten, een felicitatie of een verzoekplaat: 04780-27268. 22.00-23.00 uur: Wisselprogram ma.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3