interieurs venray Er zit weer Een betere Sint Nicolaas surprise bestaat er niet thomassenfj NEN Nieuwe behangcollecties tonen veel combinaties met gordijnstof Bakkerij 'Van Gassel' 10 jaar 'It's Christmas' bij Intratuin Huisvrouwen- kontakt Brukske Bennie The Amazing 20 Fingers Rincon Espan interieurs venray PEEL EN MAAS Donderdag 19 november thomassen U haalt meer rendement uit uw spaargeld wanneer u uit de diverse aanbiedingen de juiste kiest Spa ren en beleggen is op dit moment erg in en op vele manieren moge lijk. Op het gebied van sparen wor den u meerdere mogelijkheden geboden by de diverse banken, de daarby behorende teksten zyn niet van de lucht: de één nog mooier dan de ander. Waar het echter in principe om draait, is het netto rendement wat te bereiken is, want laat ons eerlyk zyn, het is geld wat dikwyls met noeste arbeid en zui nigheid bijeen is gesprokkeld, re den waarom u er zuinig op wilt zyn. Niet iedereen heeft er dezelfde be doeling mee om te gaan besteden: de één koopt er iets leuks voor, de ander gebruikt het voor een fyne vakantie, weer een ander spaart het voor de oude dag. Kortom des te groter het eindbedrag is na lang sparen, des te meer plezier u er aan kunt beleven. Beleggen, een andere manier om te sparen, kan in meerdere va riëteiten gebeuren. Het is echter niet alleen de kwantiteit die van be lang is by beleggen, maar meestal kan de fiscale kant ook een rol meespelen. Voor de kleine spaar der/belegger is toch wel goed even te weten dat er tal van mogelykhe- den zyn. Als assurantiekantoor MJJM. Janssen hebben wy naast onze werkzaamheden als verzekerings adviseur, de mogelykheid u volle dig te informeren over sparen en beleggen (zie elders onze adverten tie in dit blad). Ook over koopsommen en pen sioenen ontvangt u op uw verzoek volledige informatie en offerte. Te vens kunnen wy ook voor u uw hy potheekofferte geheel op maat verzorgen. Voor financieringen hebben wy meerdere mogelijkheden, evenals belastingvrij sparen voor de studie kosten. Informeer eens geheel vrybly- vend. Ons telefoonnummer is 04709-83010. (advertentie) ter hoogte of speels rondom een deur of raamkozijn. Bij Cor Paint Verf wand is alles bovendien fraai geëtaleerd, zodat u vanzelf op origi nele ideeën komt. Bij Cor Paint Verf Wand De consument wordt steeds vee leisender. juist wanneer het over wandmode gaat. Voor de behangfa- brikanten een uitdaging om daar aan te voldoen. De nieuwe behangcollecties 1993 geven daar op een duidelijk antwoord. De be langrijkste Nederlandse leveranciers kiezen daarin voor meer kleur en gedurfde dessins. Maar bovenal beantwoorden zij de sterk groeiende vraag naar mooi af gestemde combinaties van behang met bijbehorende gordijnstof, in een betaalbare prijsklasse. Vroeger hadden alleen enkele grote behangfabrikanten eigen showrooms in de grote steden. Nu zyn het de Verf Wand- speciaalzaken waar u al het nieuws, fraai geëtaleerd, kunt bewonderen. Een exclusief voorrecht, dat deze winkels een duideiyke voorsprong geeft in keuze, advies en combina tiemogelijkheden voor de kritische consument. In Venray is Cor Paint Verf Wand zo'n gespecialiseerd adres, waar men nog de tyd neemt om u gron dig te informeren. Collecties rond één thema Makkelijk om te weten: elk be- hangboek is meestal gericht op één thema. Bijvoorbeeld brede streep- en ruitmotieven in eerlijke naturel- kleuren bepalen de collectie van Sanderson Spectrum. Fleurige ar tistieke dessins zetten de toon by Art Color. Er is nu zelfs een apar te collectie met 'de rand' als basis voor 125 combinaties. Want randen zyn weer heel populair, ook als 'lambrizering' op ongeveer één me- Vrijdag 27 november is het bij Bakkerij Van Gassel een beetje feest. Dan wordt namelijk het feit gevierd dat 10 jaar geleden de deu ren van de geheel nieuwe bakkerij openden. Bakkery Van Gassel vindt haar oorsprong in Veulen, waar Grad (opa) van Gassel in 1934 een bakke rij annex kruidenierszaak met café begon. In 1974 werd die gesloten. In 1976 opende Jan van Gassel (zoon van Grad) een bakkerij in zyn supermarkt, omdat er inmiddels geen warme bakker meer was in Ys- selsteyn. Met veel sukses, want na een aantal jaren werd de bakkery te klein. Doordat zoon Geert alleen in teresse had voor het bakkersvak en niet voor de supermarkt, moest er naar een andere lokatie worden ge zocht. Het pand van de heer Baltis- sen kon worden aangekocht en er werd een geheel nieuwe bakkery neergezet met een eigen bakkers winkel. De opening vond plaats op 27 november 1982 en werd verricht door opa Van Gassel. De afgelopen 10 jaar hebben al veel mensen de weg naar Bakkery Van Gassel gevonden. Ze genieten dan ook dagelijks van een ruim as sortiment brood, roggebrood, ge bak, koek en vlaaien. De bakkery geniet ook veel bekendheid in de omliggende plaatsen. Daarby is de bakkerij snel en gemakkelijk te be reiken en heeft veel parkeergele genheid. Veel toeristen keren regelmatig terug speciaal voor de 'Limburgse vlaai'. De produkten zyn ook verkrijgbaar by super markt Fleurkens in Veulen. Het 10-jarig bestaan wil Bakkery van Gassel niet ongemerkt voorby laten gaan. In de week van 23 t/m 28 november hebben zy een paar aanbiedingen voor u, die u elders in dit blad vindt Oproep voor getuigen Graag zou de politie in kontakt komen met getuigen van een onge val dat vrijdagmiddag rond 17.30 uur plaatsvond op de Stationsweg tussen Halfweg en de spoorweg overgang. Op dat tijdstip fietsten twee meisjes langs elkaar toen één van hen door de buitenspiegel van een achteropkomende auto werd gegrepen en ten val kwam. In haar val sleurde ze haar vriendin mee. Het 14-jarig meisje uit Wanssum moest voor behandeling naar het ziekenhuis worden overgebracht. De bestuurder die de aan ryding veroorzaakte reed door zonder zich om de slachtoffers te bekommeren. Door de schrik wisten beide meisje alleen dat het om een personenauto ging. Daarom vraagt de politie medewerking van getuigen. Die kunnen zich met de politie in ver binding stellen. Intratuin Venray aan de Lang straat 133 is al helemaal in de ban van de Kerst Het hele groene wa renhuis is één grote Kerstmarkt. Met zoveel feestelijke dagen in het vooruitzicht is gezelligheid immers troef in huis. By Intratuin vindt u nu net die artikelen die uw inte rieur dat extra feestelijke vleugje geven in de donkere winter maanden. Zoals u gewend bent by Intratuin introduceren wij ieder jaar weer een aantal nieuwe Kerstlynen. Zo treft u dit jaar weer verschillende thema's aan die inhaken op de mode- en interieurtrend van dit moment, zoals terug naar de na tuur en romantiek. Maar ook voor speelgoed en Kerst- en kado- artikelen uit de muziek- en eir- cuslyn bent u by Intratuin aan het juiste adres. Dat u ook voor een Kerstboom by Intratuin moet zyn, is natuurlijk vanzelfsprekend. Met name de kunstbomen, die nauweiyks van echt te onderscheiden zyn, zyn sterk in opkomst de laatste jaren. Hiervan treft u bij Intratuin dan ook een schitterende kollektie aan. Vanaf heden kunt u by Intratuin terecht voor de 'echte' bomen, klein of groot, met of zonder kluit. U vindt ze op de Intratuin Kerst markt Bovendien worden ze gratis verpakt voor een schoon transport Bent u op zoek naar een kadootje voor uzelf of iemand anders, dan heeft u keus te over. Mocht uw Kerstdekoraties en kadootjes liever zelf maken dan vindt u ook hier voor een grote verzameling doe-het- zelf-artikelen by Intratuin. Voor het aanleren van de benodigde technie ken bent u ieder zaterdag van harte welkom. Er zal o.a. gedemonstreerd worden hoe u aparte schikkingen kunt maken met kruiden en ande re geurende natuurlijke materia len, hoe u zelf dekoraties maakt in de byzantium stijl, hoe u uw Kerst tafel eens op een andere wyze aan kleedt en hoe u zelf Kerst- en/of menukaarten kunt maken. Kortom: Kom. kyk en geniet, een bezoek aan de Intratuin Kerst markt te Venray is meer dan de moeite waard. De extra koopavonden by Intra tuin zyn.- 2, 3 4,21,22 en 23 decem ber (tot 21.00 uur). De koop zondagen zyn 29 november en 20 december van 10.00 tot 17.00 uur. Als ik de Zonnebloem noem, gaat er by menigeen onder u vast een lampje branden. Zeker in deze tyd van het jaar horen we nogal eens van de aktie Laat de zon in de schoorsteen schynen. Tbch weten de meeste mensen niet dat de Zon nebloem nog veel meer dingen doet. Dinsdag 24 nov. zullen we daarom van 9.00 tot 11.15 uur een voorlichtingsochtend houden over deze hulporganisatie. Een mevrouw zal een en ander komen vertellen, maar ook krijgen we een leuke vi deofilm te zien. die een heleboel zal verduidelijken. Wilt u graag meer over dit alles weten, komt U dan 24 nov. naar wijkcentrum De Kiosk. Zoals gebruikelijk is iedereen wel kom. Deelname kost ƒ2,75 p.p. incl. 1 kop koffie. Voor nadere inlichtingen kimt u terecht bij Lenie Gosling (tel. 81059) of Ria v. Brederode (tel. 87042). Op zaterdag 21 nov. a.s. treedt op veler verzoek de formatie Bennie The Amazing 20 Fingers op in café zaal 't Veule te Veulen. Autobrand Zondagmiddag wilde een inwo ner van Venray zijn onder de car port van de Etudestraat gepar keerde personenauto starten toen er een steekvlam onder het motor compartiment uitkwam. Hy kon de auto nog onder de carport vandaan trekken en de gealarmeerde brand weer bluste de brand die beperkt bleef tot het motorcompartiment. Oorzaak was een defekt in de LPG- leiding. El Sabado que biene el dia 21 las 20.00 horas disco para todc entrada es libre pa el socios y o cios. El Domingo el 22-11 a las 1 horas. Empezar el curso de tesania. A.s. zaterdag 21 nov. dansaï voor iedereen. Zondagmiddig 14.00-16.00 uur begint de kul handenarbeid. Un saludo muy cordial. Harmony. Een kast met kwartcirkelelementen. Design Arnold Merckx. Pastoe. We zien steeds meer ronde vor men in de ontwerpen van de meubelen. Of het nu de ronde eettafel is of de bank die een gebogen vorm heeft. We zien het bij kasten en wandmeubelen, bij lampen en accessoires. De hang naar ronde vormen zal ongetwij feld te maken hebben met de hang naar geborgenheid. De toepassing van warme kleuren en houtsoor ten als noten en essen hoort daar Dit model wordt gedragen door fraai gebogen poten van genoest esdoorn in naturel of zwart. Dit model is een spel van gebogen lijnen, voor hen die de nieuwe baroktrend aanhangen. Een romantisch conversatiebankje waarvan de hogere rug aan weerszijden uitloopt in een armlegger. Plastisch model met een omsluitende zitvorm en schuinlopende pootjes.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 20