Gezamenlijke Nicolaasad kerkdorpen Taai-Taai Duiven- tentoonstelling in Overloon Feest bij Leo Hendriks Boekenmarkt in bibliotheek PEEL EN MAAS Oude fotr Wegdek Geijsterseweg niet in orde Speciale dagvergadering Jehova's Getuigen PEEL EN MA1 Receptie ruitervereni: 'Ons Genot' PEEL EN MAA PEEL EN MAAS Donderdag 12 november.) Ui Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: 9.00 Lsra. Harrie Mes- seraaeckers. 19.00 ZONDAGS DIENST; Wilhelmus Lenssen (coll.); Jan Verbruggen (coll.); Bert van de Broek (coll.); ouders Aben-Jansseri; jrd. ouders van Vegchel-Muysere (S); Riek Neuvel-Weerts (buurt); Jo- han Jonkers en overl. familie; Ellen Janssen-Hendricx (coll.); Teng Jans sen; Jan Janssen (buurt). 20.00 uur KERKCONCERT door uit Praag afkomstige organist en trompettist Het programma be vat stichtelijke muziek uit 17e en 18e eeuw, geschreven voor trom pet en orgel. Het concert duurt tot 21.30 uur. Entree vry. Zondag: Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de overledenen, col lecte Allerzielen. 9.30 Lsm. Martha en Mariet Goumans-Janssenvoor het slagen in een onderneming; jrd. Peter Muijzers; Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay 11.00 zal Z.H.E. Mgr. Dr. J.M. Gijsen, bis schop van Roermond, het nieuwe altaar wijden. Tevens is daarmee de restauratie van de binnenkerk beëindigd. Wy nodigen U allen dan ook uit met ons deze wyding mee te vieren. Voor het geestelyk en tijdelyk welzijn van onze paro chie; Joos Buijssen; Toos Peters- Cuijpers; Herman Verhagen; Grada Rutten-Martens; Frans Ariëns; Ger- rit Rutten; jrd. Marian Hagens- Maessen; Toon Jeuken. Maandag: 9.00 Lsm. Antoon Claessens en Hendrika Jenniskens Dinsdag: 9.00 Lsm. Jac Backus en overl. ouders Backus-Thuijls; 19.00 Lsm. Toos Zwetsloot- Buschman en overleden ouders. Woensdag: Kerkwijding van de basilieken van de Heilige aposte len Petrus en Paulus. 9.00 Lsm. oude stichtingen Donderdag: 9.00 Lsm. voor de overledenen 19.00 Lsm. Pauline Corzilius. Vrijdag: 9.00 Lsm. Herman Ebbe- rink, Teng van Meijel. Akolieten: Zo: 9.30 Peter Harre- wyn en Ramon Klinckenberg. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Bart Thomassen en Hans Wei- jers, lector J. Truijen. Zo: 9.30 Su zanne Laurensse; 11.00 Mark en Joris Timmermans. Lector A. Noyens. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering m.m.v. huiskoor o.l.v. Ad Haans. Lektrice L. Heutinck. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice Zr. hélène. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag ledereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Vrijdag 18.30 uur Ceciliafeest, li turgieviering in de kapel. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Mathilde Was- scher en t.e.v. H. Geest; 17.00 gele genheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING, overl. fam. Vollenberg-Aerts; Toon de Bruijni fam. Piet Koenen en overl fam; overl. ouders Lucassen-Billion jrg Martien Stoks; Ber Tanen (Colle ga's); Tang Verschuuren. Zondag: 9.00 overl. ouders Relouw-van Kempen; 11.15 Gezon gen door de zangers van St. Frans jrgt. Wilhelmina Vercoulen- Keijsers; Anna Verheyen- Verkoeijen (kol.) Bep Heymans (Kol) overl. fam. v.d. Berg-Paulussen Maandag: 8.00 t.e.v. H. Antonius 19.00 Johanna Huberta Lamers en familie, Antoon Lucassen Dinsdag: 8.00 Antoon Bovee en overl fam. 19.00 Pater Florentius Lucassen en familie; Luc Rijnja Woensdag: 8.00 Ram. Peters-Arts; 19.00 Marie Kersten-van Bracht (derde orde); Donderdag: 8.00 overledenen coll. Allerzielen; 19.00 overl. fam. Vrydag: 8.00 overl. fam. Philip- sen; 19.00 gezinsmis overl. ouders Huybers Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Emiel Kusters. Zo: 9.00 Pascal Kuster; 11.15 Jaap Janssen. Dins dag en vrydag 19.00 Roel Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Jo han Flinsenberg en jrg Gerardus Flinsberg en Johanna Peeters; In- grid van Rossum; overl. fam. Kersjes-Hoex. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 14 november 8.00 ter ere van het Onbevlekt Hart van Ma- ria;18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 33e zondag door het jaar. tydens deze H. Mis zal het sacrament van het H. Vormsel worden toegedient. Geen kinderwoorddienst. Jaargetij de voor Bert en Door Kleuskens- Kusters, voor overl. ouders Relouw- Linders, voor Trees Reynders-van Kuyk (Coll.) voor Tom en Fanny Taminiau-Croque (Coll) voor Wim Hendriks en zoon Martien, voor Jan van Gerwen, voor Leo Corten- bach, voor Willy Morjaan-Lange, voor Jan Essing en dochter Tbnny Zondag: 33e Zondag door het jaar. 8.30 voor overl. oudere Cremere-van Bree. Voor het geeste lijk en tijdelijk welzyn van de paro chie. 10.00 Hoogmis, gregoriaans voor familie van Rossum-Janssen; Piet Fleurkens (Coll) voor Johanna Bodden, voor een byzondere inten tie (L) Maandag: 16 november 8.00 voor de zieken van de parochie, voor Tbon Albers 19.00 Voor Thei Lensen-Giezen Dinsdag: H. Elisabeth van Hon garije 8.00 voor alle overledenen 19.00 voor Jep Janssen v.d. Buurt Woensdag: Kerkwijding van de basilieken van de H.H. apostelen Petrus en Paulus; 8.00 Jaargetijde overl .ouders Albere-van Leeuwen en overl. fam.; 19.00 voor Theo v.d. Wëegh en fam. Donderdag: 8.00 voor het be houd van vrede en gerechtigheid. 19.00 jgL voor Elisabeth Geurts jgt. voor Annelies Beterams, voor Wim Peeters (Coll) overl. oudere Loonen- Lensen en fam. Vrijdag: 8.00 ter ere van het Kost baar bloed van Onze Heer Jezus Christus 19.00 voor Jan Schmitz. Mededeling: De hulpaktie kerk in nood-Oostpriesterhulp verza meld evenals vorig jaar kerstpak ketten, ditmaal voor de 80000 Joegoslavische vluchtelingen in de- kampen in Hongarije. Gevraagd worden pakketten van 5 kg met met rijst, meel, suiker, conserven, ook chocolade voor de kinderen en andere houdbare levensmidden. Af te leveren van 16 tm 21 november by de zy ingang van de Vredeskerk. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Johan Camps, Herman Hoex, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Zondag: 8.30 Overl. oudere Jans- Verheggen; Antoon Janssen 10.00 Overl. oudere Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Sjaak Poels en echtgenote Anna Poels- Janssen; Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, overl familie Peetere-Vereteegen; Jan Kes- sels en overl. fam. (Herenkoor) Maandag: 9.00 Tbos Bemaerts- Pander Maat Dinsdag: 9.00 Moeke Vermeulen; Jan Verheijen Woensdag: 9.00 Pierre Vandeven- ne en overl. fam. Donderdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest Vrijdag: 9.00 Gest. Jrd. Willem Loonen en Elisabeth van Heijster Misdienaars: Za: 19.00 Irene Camps, Saskia en Bianca Janssen. Karlyn Jacobs,. Zo: 8.30 Leo van Delft, Paul van Haeren, Ivo Ghielen, Wim Clephas; 10.00 Iris van Dijk; Judith Philipsen, Annet Jeucken, Susan Janssen. Parochie Oirlo Feest van de H. Machutus. Deze beschermheilige tegen alle kwalen in het bijzonder tegen jicht, rheu- ma. zenuw- kinderziekten. De bede vaart naai' deze Heilige bestaat vanaf 1868. Men kan water en brood laten zegenen tijdens het feest Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dames koor). Overl. oudere Baltissen- Ingepass en kinderen; overl. oudere Petere-Kemmelings (mnd.) Peter van Rhee (jrd.) en overl. fam. van Rhee-Hermes. Tang Steeghs en Hendrika Verateegen. Zondag: 11.00 Hoogmis, van het feest van de H. Machutus (heren koor) voor de levende leden van het Broederschao van de H. Machutus; Pater van de Sterren, Bernard v.d. Sterren, Henrica Smits en Petronel- la Litjens. Voor de overl. van de fa milie Maessen-Gooren. Woensdag: 14.00 H. Mis te.v. H. Machutus voor de oudervereniging II. Machutus. Vrijdag: 9.00 H. Mis t.e.v. H. Ma chutus voor de parochie Na de H. Diensten verering van het relikwie van de H. Machutus en ze gening van water en brood. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 jaard. Herman Dinghs, jaard. Piet Keysers; jaard. Antoon Roelofs; Ger Janssen en An Janssen Vollenberg; Hay Weys, Henrica Reynders-We(js. Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders van Kuyck-Verrijdt Dameskoor Woensdag: 9.00 jaard. Leonard Heldens-Gertruda Driessen en An na Driessen. O.L. Vrouw van Altyd Durende Bijstand. (Zy die offerden) Misdienaars: Za: Marianne en Fred Parochie Leunen Zaterdag: 15.00 Doopviering van Rob Zanders 19.00 in deze avond mis zingt de Gemengde zangvereni ging Uni Sono uit Wellerlooi de Missa Brevis van Jozef Hayden lsm. voor Mathijs van Kempen en Johanna Lochten; lsm. v. eduard en Stans Dietz-, lsm v. Antoon Voer- mans echtgenote en zoon Antoon, weekd, v. Wim Bouten (4) jrg. v. Har rie Comelissen; jrd. v. Harrie Reintjes. Zondag: 10.00 Hgm v. overl. fam. Wismans-Loonen; als gest jrd. v. Martinus Heesen; Hgm. als gest. jrd. v. Piet Vullings en echtgenote 11.15 maandd. v. Herman v. Leipsig en zoon Frans; jrd. v. overl. oudere Josef Litjens en Petronella Litjens- Nabuurs; 14.30 Doopviering v. Me lissa Zwanenburg uit Verneuil en Halatte Fr. (Kleinkind v. P. Breugel- mans en E. Breugelmans-Radt) Maandag: 19.00 maandd. v. Hen drik Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwenberg; gest. jrd. v. Hendrik v. Soest, echtgenote en dochter Lena Dinsdag: H. Elisabeth van Hon garije 19.00 lsm. v. overl. fam. Mandere-Litjens; v. overl. fam. Willems-Hendriks; Woensdag: 19.00 lsm. v. oudere Mandere-Jenneskens en overl. kin deren. maandd. v. overl. fam. van rens-Loonen Donderdag 19.00 lsm. v. To Pijpers-Pjilipsen (v.w. Ouderenvere niging) lsm. v. Thei Heidens; gest. jrd. v. Johannes voermans en Petro nella Voermans-van den Bergh. Vrydag: 19.00 lsm uit dankbaar heid v.w. een jarige (V) lsm. v. Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; Lsm. v. Bert Geurts en overL fam. lsm. v. Leo Loenen en overl fam. Misdienaars: Za: 19.00 Erik en Roel Litjens. Zo: 10.00 Hgm Mark de Klein, Tom Bos en Jeroen Swinkels; 11.15 Mike Buise en Davy Leyen- deckers; ma. t.m. vrydag 19.00 Hei di Voesten en Inge van Tilburg; Lectoren: Zaterdag 19.00 Dhr. J. Jenniskens; zondag 11.15 Dhr. Har ry Bovee. Huwelyksafk.: Rob Derikx uit Broekhuizenvoret en Ine Hen- drickx uit onze parochie (2e roep) REKTORAAT HEIDE Zondag: 10.00 uur Plechtige Hoogmis voor Jan Droesen en voor de overleden oudere Spee-Arts en Michels-Poels en voor de overleden oudere Janssen-Doumen en voor Sjang Janssen en zoon Jan en voor de overleden ouders van Meyel- Seijkens en zoon Leo Acoliet John Verkoeijen. Rektoraat Veulen 33e Zondag door het jaar. Zaterdag: 13.30 Hgm. b.g.v. 40-jarig huwelyk van Frans Mul ders en Rika v. Kempen; 19.00 Hgm. Dora Muijzere-Smits v.w. de buurt Zondag: 11.00 Hoogmis voor Ge rardus Houben en echtgenote, v. Christian erben namens kaartclub, als maandd. v. Sjef Ewals. Maandag: 8.30 H. Mis v. overl. fam. Thissen-Hendriks. Dinsdag: 8.30 H. Mis v. overl. oudere Heldens-Driessen en zoons; Woensdag: 8.30 H. Mis uit dank baarheid (E) Donderdag: 8.30 H. Mis v.d. Parochie Vrijdag: 8.30 H. Mis v.d. Over ledene. Akolieten: Za: Twan Hagens, Ruud Bexkens Misdienaars: Roy Smets. Tbm Derks Parochie Ysselsteyn 33e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 kinderkoor Mndd. G. Spreeuwenberg; jrd. G. Maessen, Geertje Janssen, Oudere van Well-Thoonen en overl. fam. Zondag: 9.30 Wim Hendriks en overl. fam. Bus-Meulendijks; Jrd. M. Hubers en echtgen.; jrd. S. Lem- mens en echtg. Jrd. Petronella Cox- de Lauw. 11.15 Mndd. B. Camps; Mndd A. Broeders, jrd. A. Jespere, oudere Gooren-Keijsers. Maandag: 19.00 Mndd. Til Geurts-van Dijck Woensdag: 19.00 M. Theunissen, Wilh. Bollen en echtgen.; Mathieu Arts en overl. fam. Vrydag: 14.00 ti.v. het Zilveren Bruidspaar Arts-Hacken 19.00 geemn dienst Dinsdag 17 november 15.00 ti.v. het Gouden bruidspaar Pouwels- Voesten Misdienaars: Za: 19.00 J. Slangen en M. Claessens. Zo: 9.30 N. Jaspers en H. v.d. Hoff; 11.15 M. Arts en W. Claessens Maandag 19.00 uur en dinsdag 15.00 uur R. Keijzer en S. Ewals Woensdag 19.00 uur en vry dag 14.00 uur B. Poels en T. van Asten. Spreuk van de week: "Wan neer het geld spreekt, zwygt de waarheid" Doopschema: Op de zondagen 6 en 20 kan in onze kerk het H. Doop sel worden toegediend. Eventueel ook op andere dagen, behalve de niet genoemde zondagen. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Tien de Ryk Misd.: Anja v. Dyck en Ellen Poels Zondag: 10.00 lev. en overl. v.d. Parochie Misd.: Ingrid Arts en Nan cy Arts Dinsdag: 8.30 Henricus van Mei jel en Gertrudis Poels jgt Woensdag: 18.40 Rozenhoede 19.00 Antonia Gielen-v. Cuyck v.d. buurt Misd.: Robbert Windsant en Björn de Mulder Donderdag: 8.30 Jan Mathys Mi- chels en Gertrudis Verheijen jgt. Vrijdag: 8.30 lev. en overl. fam. Jan ssen-Pubben Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 14 nov.: 19.00 Harrie Arts Zondag: 33 week voor het jaar jaar. 10.00 Fam. Lenkens- Emiensen voor Mevr. van Vegchel- Peeters Maandag: H. Gertrudis Maagd 8.30 bijz. intentie (M.J.) Dinsdag: H. Elisabeth van Hon garije 8.30 voor overleden ouders Woensdag: Kerkwijding van de Basilieken van de H.H. Petrus en Paulus 19.30 viering van het Ceciliafeest Donderdag: H. Mechtildis 8.30 voor de vrede Vrijdag: Opdracht van Maria in de Tempel 8.30 voor alle overledenen Misdienaars: Za: Claudia en An gela. Zo: Rob en Olga Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens Rektoraat Smakt Zaterdag: 11.00 H. Mis voor de annemerebond afd. Venray 19.00 Avondmis voor Fkm. Rouwens- Smits en zoon Jan, oudere en fam. Sandere-Verbakel en voor alle over ledenen van de Carmel. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. Smits-Zegers t.z.i. en uit dankbaarheid. 10.00 Hoogmis voor overl. fam. Seijkens-Cuppen ouders Does-Sikking Herman Janssen en oudere Kleemans en v.b.i. Woensdag is door omstandigheden geen H. Mis in de Jozefkapel Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpedje 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 15 nov om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: Ds. W. J. Theunissen, Krabbendyke. Caiechisaties/Bijbelonderwijs: Maandag 16 nov.: Groep 1 (vanaf 6 jaar) 18.45 uur; Groep 2 (vanaf 12 jaar) 19.40 uur Voor diegene die op deze tijdstippen niet kunnen kan dit na overleg op een ander tydstip Bybel/Kontaktavond: Donder dag om 20.00 uur. Thema 'De heer lijkheid van het paleis van Christus Koning'. Iedereen is welkom. De avond wordt gehouden aan het Cup penpedje 2a. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 15 november zal in het InterVen College, Leunseweg 2a te Venray, ds. B. Aalbere uit Geldrop voorgaan in de dienst Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Op de dag dat Sinterklaas in Ne derland aankomt gaat Budo vereni ging Erised huis aan huis Thai Tkai verkopen. Taai taai is een van de ty pische lekkemyen die bij het Sin terklaasfeest hoort. Erised verkoopt zaterdag 14 november huis aan huis taai taai. Deze taai taai is door een Venrayse bakker gemaakt en is van een uitstekende kwaliteit. Op deze manier kunt U op de meest ge makkelijke manier taai taai in huis krijgen. Erised hoopt haar kas een beetje te vullen om daardoor met name de Venrayse jeugd de judo sport te laten beoefenen. Wekelijks trainen een groot aantal kinderen in de sporthal van Marianum. Deze training wordt gegeven door de na tionale kampioen Peer den Hoedt. Over hem stond in de afgelopen edi tie van dit blad nog een artikel. Dus ook in de sport staat Erised boi-g voor prima kwaliteit. U steunt de jeugd sport door zaterdag van onze leden een zak met taai taai te ko pen. Sinterklaas wordt zo nog een beetje feestelijker. Bedankt alvast. Diefstal uit auto Uit een aan de Poststraat geparkeer de personenauto bleek een autora dio te zijn ontvreemd, nadat de auto was opengebroken. Inbraak in auto Een 39-jarige inwoner deed aan gifte van inbraak in zijn aan de Aronskelk geparkeerde auto. De au toradio was ontvreemd. Op vrydag 13 en zaterdag 14 no vember organiseert de postduiven vereniging 't 2e Caen uit Overloon weer een grote postduiventen- toonstelling. De duiven worden in gedeeld in show- en vliegklasse. Van elke klasse zullen de duiven weer onderverdeeld worden in oude doffers, jarige doffers, jonge doffers, oude, jarige en jonge dui- vinnen evenals late jongen. Inzetten van de duiven is op vrij dag 13 november van 19.30 tot 21.00 uur. Is men dan verhinderd dan kan men na telefonische af spraak (04781-42406) nog zaterdag morgen van 8.30 tot 9.00 uur inzetten. Zaterdag zullen de duiven door een erkend NPO keurmeester via een handkeuring geklasseerd worden. Bezichtigen van de duiven is za terdagavond vanaf 19.30 uur, waar na er een gezellige avond is waarbij vele prijzen verloot worden met het rad van Avontuur.Er worden ook ge schonken duiven verkocht van zeer goed spelende liefhebbers. En er zijn natuurlijk weer prachtige vleespryzen te verdienen. De tentoonstelling wordt gehou den in 't Gildehuis, Pastoor van Bostellaan 2 te Overloon. Meer informatie over deze ten toonstelling kunt U krijgen onder telefoonnummer 04781-42406. Het tienjarig bestaan van Enorm Leo Hendriks kondigt zich aan. Sinds de Venrayse ondernemer in 1982 startte in het voormalig pand van Fonck aan de Hofstraat is er veel gebeurd. Het tienjarig bestaan is de volgende mijlpaal in de historie. Want in de afgelopen jaren barst te de zaak voortdurend uit haar voe gen en dat noopte telkens tot nieuwe veranderingen en vergro tingen. De laatste van de zeven ver bouwingen dateert uit 1990, toen de zaak in ijzerwaren en elektri sche gereedschappen tevens toe trad tot de Enorm-groep. Enorm is een samenwerkingsverband van zo'n 70 zelfstandige ondernemers in de branche, die gezamenlijk in kopen en promotionele activiteiten ontplooien. Ook de bordeauxrood- grijze huisstyl vindt de klant bij iedere Enorm-zaak terug. Twee jaar geleden vergrootte de Venrayse winkelier het pand van 120 tot 350 m2 vloeroppervlak. Bij Leo Hendriks kan zowel de vakman als de doe-het-zelver te recht voor kwalitatief goed gereed schap en materialen. De Venrayse Enorm-zaak heeft een uitgebreid aanbod (elektrische) gereedschap pen van bekende merken, hang- en sluitwerk, beveiligingsapparatuur, bouwbeslag, maar ook verlichting en een sleutelservice behoren tot het produkt- en dienstenpakket. Een pré is verder dat veel materia len als schroeven en dergelijke in grootverpakking en los verkrijg baar zijn. Bovendien beschikt Leo Hendriks inmiddels over een zes man sterke ploeg deskundig per soneel. Vrijdag 20 november houdt de openbare bibliotheek Venray voor de zevende keer een boekenmarkt. Opnieuw is er volop keuze uit jeugdboeken, verhalen, strips, prentenbeoeken, romans, informa tieve boeken en gebonden jaargan gen van tijdschriften. Tijdens de markt wordt onder de kopers de complete Winkler Prins Encyclopedie van 20 delen, uitgave 1970, verloot. By ieder besteed tientje ontvangt men een lot De trekking vindt om 20.45 uur plaats. Wieldoppen ontvreemd Een 21-jarige inwoonster deed aangifte van diefstal van vier wiel doppen vanaf haar aan de Kiosk ge parkeerde auto. 'n abonnement waard Afgelopen vrydag vond er Roelanzia in Ysselsteyn een plaats van oud-leerlingen landbouwschool St. Martli Venray, die in 1955 examen k gedaan. Onder leiding vanu Wijnhoven, Gerrits en De werden hier de eerste begii geleerd van de landbouw veeteelt. Op de foto v.l.n.r. zittende ven, II. Slangen, M. Arts, .J. P. Gerrits t Wijnhoven litus, P. de Ponti, A. Ewals, l lenberg t. L. Jacobs, J. v.d. 2e rij v.l.n.r. J. Philipsen, ders, C. Janssen, II. Clepfe Janssen, L. Pouwels, II. \yf Jenniskens, J. Reintjes, G. Michels. A. Rambags, J. Len J. Spreeuwenberg. 3e ry v.l.n.r. M. Marcellis, lemse, J. Litjens. WE. van D Comelissen, W. van Kei Heidens. W. Cox, M. Rong» mens, R. van Dijckf. P Balt] van Rijswijk. Bovenste ry v.l.n.r. G. GeL- Zanders, J. Stiphout, P. Wille Verhoeven, S. Michels, J. Cl G. Verstegen, W. Arts, P. Era: Poels, R. Nijssen, H. Willem (g. J. van Kempen. Keni] m igenfl BaltJT? De ondernemers van de kerkdor pen Castenray, Heide. Leunen. Mer selo, Oirlo, Oostrum, Smakt, Veulen, Vredepeel en Ysselsteyn houden dit jaar een gezamenlijke Sinterklaa sactie. Het initiatief tot de actie is af komstig van de ondernemersverenigingen van Ys selsteyn en Oostrum. In totaal doen dertig bedrijven mee aan de actie die loopt van 16 november tot en met 5 december. Tte winnen zyn drie superprijzen en dertig prijzen van 75 gulden. De consument krijgt in de actie periode by elke f 5,- contante beste ding een spaarzegel. Een kaart met twintig van deze zegels dingt mee naar de pryzen. De prijsuitreiking wordt zondag 13 december gehou den in zaal Roelanzia in Ysselsteyn. Deze activiteit wordt opgeluisterd door een Rad van Avontuur met honderden prijzen en een loterij waaraan elke bezoeker gratis kan meedoen. Hoofdprijs in deze aparte loterij is een weekend Center Pares. Verder zyn er die dag Oudhollandse spelletjes. Volle kaarten kunnen tot en met 7 december worden ingeleverd by dé Rabobanken in Ysselsteyn, Oostrum, Oirlo en Merselo, bij Fleurkens-Van Gassel in Vrej Piet Rutten in Heide en tyj derebedryf Gommans in U Op al deze adressen staat een j jji ton, maar de spaarkaart kam de brievenbus worden poneerd. Aan de actie nemen onda L de bedrijven deel: Ysselsteyn: Herberg de Peel, ri Gebr. Keijsere BV, Mini Res Ooi, 't Diepvrieshuis, bakkei Gassel, Kopak H. Seuren, F.w rendonck, Garantmarkt W Ibtal Tankstation, rywielhuis Vegchel en frituur-slijterjj E Veulen: 4=6 Markt M. Flew "f Heide: Stomerij P. Rutten. Leunen: Schilden! Gommans. Oostrum: Jan Verheijen bro banket. Pro-vers winkel Kessé gerij Biennann-v.d. Eijnden, man Verheyen brood en Cuypers rijwielhandel, Bruidsmode, dameskapsaloi Vloet, vakfotgraaf Wilbert k schildersbedrijf Bert Arts &i antiekhandel Stoffel hoeve. Oirlo: Wolschuur de Blakt! Modestoffen, Electro Gommi Vereleyen Doe het zelf. Tijdens de commissie voor open bare werken en verkeer, vorige week donderdag werden er vragen gesteld over de toestand van de Geijsterseweg. Aan deze weg zijn onlangs herstelwerkzaamheden ge pleegd. Nu blijkt echter dat er water op de weg blijft liggen. Volgens we thouder Truijen is het probleem in middels ook bij de gemeente bekend. "De weg is niet afgewerkt zoals het hoort" aldus de wethou der. Inmiddels wordt de zaak nader bekeken. "Dit kwaliteitsrapport moeten we nog afwachten", aldus de wethouder. "Dan zullen we met de leverancier in gesprek gaan, want we betalen immers voor een kwalitatief goede weg". Pseudo vogelpest in Ysselsteyn Begin deze week werd op een pluimveebedrijf in Ysselsteyn pseu do vogelpest geconstateerd. Op het bedrijf moesten 38.500 leghennen op de voorgeschreven manier wor den afgevoerd. Door het uitbreken van de pseudo vogelpest moesten vervoersmaatregelen voor dit ge bied worden afgekondigd. Reeds eerder werden gevallen geconsta teerd op bedrijven in de gemeente Deume. Het toen afgekondigde ver- voereverbod was maar voor een klein gedeelte van Ysselsteyn van toepassing. Het vervoereverbod geldt nu voor het vervoer van pluimvee en eieren. Uit de plaatsen Nijmegen, Cuijk, Uden, Veghel, Venray, Oss en omge ving gaan op 15 november a.s. weer meer als 1000 Jehova's Getuigen naar een speciale dagvergadering in Bennekom. Sprekers uit deze plaatsen zullen hier toespraken houden met als thema „Jongeren die wyselyk aan een theocratische toekomst bou wen." Daarnaast zuüen nog ande ren, op de bijbel gebaseerde lezingen worden gehouden over de levenswijze van christenen, en het behoeden van geestelijke wermo- gens in een wereld die veel meer om materiele zaken geeft. Tevens zullen enkele interviews worden af genomen met veel interresante er varingen uit onze regio. De vergadering begint om 10.00 uur 's morgens en eindigt op 4.00 uur 's middag. Toegang is gratis en er is geen collecte. 'n abonnement waai Inbraken in personenauto's Afgelopen weekeinde werd in diverse auto's igebroken. gavond werd tussen 19.30 en uur met geweld toegang verki tot een aan de Raadhuisstiaf~ parkeerde personenauto, werd de radiocassettespeler vreemd. Zaterdagmorgen bleek eeni Hoofdstraat te Oirlo geparï personenauto te zyn open) ken. Ook hier werd de radioo Ju tespeler ontvreemd. Door het inslaan van een was op zondagmorgen, toeganjZ kregen tot een aan de i,flp huisstraat geparb |flr personenauto. Uit de auto w twee paraplui's en het kentei J wijs ontvreemd. Maandagmorgen werd dat er was ingebroken in eena Bontekoestraat geparkeerde' - Hieruit was de radio ontvreen nr id( ft- c Landelijke ruitervereniging Genot' uit Leunen-Veulenl biedt haar lid René Voermans dag 13 november een receptie Voermans werd afgelopen tweemaal kampioen samengei wedstrijden en won bovendfc Rabobank-competitie. De ra wordt gehouden in zaal de Bi Oirlo en duurt van 20.00 tot uur. René Voermans behaalde i oktober dit jaar het kampioens samengestelde wedstrijd (SGV verreden werd in Helden. Op vember behaalde hij nog eeng succes door ook het t kampioenschap by de NKB aa Jp palmares toe te voegen, was ook de RabobankconipJ- 1992 voor hem, waarvoor deu gen van meerdere wedstrijd* het seizoen meetelden. elke week nieuws Gereedschap ontvree Een inwoner van Leende aangifte van diefstal van schap ter waarde van enkele' derden guldens vanaf bouwterrein aan de Maashes^

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16