de raadsvergadering van i gemeente Vierlingsbeek Groepstentoonstelling Galerie TORO een sukses Mestkontrole leverde geen overtreders op .LERHEILIGEN november i6|ieel in Oirlo oneel in redepeel Foto-tentoonstelling van Hans Ploum Aostrumse Zangkompeneej in Zondag ochtendconcert Sukses voor Eikenhofkapel uit Oostrum Reünie RA-32 Wim Peeters Groots Oud-op-Nieuw feest in de schouwburg Speel-o-theek Basiskursus typen Ouder worden en Levensloop Gevonden Omgaan met een dementerend familielid Venray gaat openbare verlichting uitbreiden Grote buit bij inbraak speelgoedzaak OOK H EN MAAS Donderdag 29 oktober Pagina 3 let,» T. 2| 3 bis 5801 BB V I.L04780-88I98 Fat 04780-11959 iets speciaals voor uw dierbaren krijgt u bij 'September' e vorige week donderdag ge- raadsvergadering van de Vierlingsbeek werden de |e besluiten genomen, jzigde bouwverordening iform het voorstel van het vastgesteld. Enkele raadsle- len wel bedenkingen by idat de vergaderingen van de welstandszorg niet zijn. Dit is gedaan omdat ng bij de afhandeling inen veroorzaken. Die ;n zagen het nut van het tbaar maken niet in maar lach daar, na de toelichting iouder Litjens, toch bij ivragers voor een bouw- ning krijgen voldoende gele- d om hun aanvrage toe te i K>p van gemeentegrond ten re van de aanleg van Ryks- 11 bleek een hamerstuk te zijn. b- igeboden aankoopprijs be- )0' f59.698,-. Datzelfde was ook val bij de onttrekking van v'a ieelte van de Kevelaerdijk. v 2 vervanging van de riolering Grotestraat tussen Klaphek- Spoorstiaat voteerde de raad drag van ƒ210.000,-. Die ver- g zal plaatsvinden tussen 26 4 dec. 1992, in welk tijdvak rkeer zal worden omgeleid, aad was akkoord met de aan een 12-tal lichtpunten op di- lokaties. Daarvoor werd een van ƒ22.300,- beschikbaar L Vanuit de fraktie OVerloon nog getracht een 3-tal licht- uit te breiden in Overloon tl de Kuluutweg. Daar voelde jen raad niets voor. Daarom !*fle fraktie Overloon tegen orstel. m ergoeding voor de leden van jwlllige brandweer werd aan- g 7 november vindt de plaats van het blijspel 'De stc huisman' door toneelver- g Oirato uit Oirlo. Deze voor- vindt plaats in gemeen- uis de Linde, aanvang ir. Op 8 november is er ook voorstelling, isscling. Een onderwerp teel regelmatig over gespro- irdt Vast ook bij u. En het is ime de heer des huizes die igaat. Hij dient zich huishou- rop te stellen. Hij moet zyn ns wat vaker verruilen voor oek of afwaskwast. Of is het penisnijd? s het thema: Een (k)luchtig en speels toneelstuk. Maar daar als speler heel serieus moet zijn, kunt u op 7 en mber komen bekijken, ten voor de voorstelling zijn 1 Foorverkoop verkrijgbaar by obank in Oirlo en op de dag zaal. elvereniging Vreato speelt op zondag 8 en 15 november üht 'Contact met Kootje', aan- O.OO uur in gemeenschaps- b Kleine Loef te Vredepeel. iet met Kootje' is een In 3 bedrijven, geschreven is van Wijngaarden, i is vrijgezel en hoopt via elyksadvertentie een ge lvrouw voor hem te vinden, chtje Jolanda heeft deze ad- - lie gelezen en vindt dat er ''Hem maar één vrouw is die r m past en dat is Dien, zyn J Bdster. m deze twee mensen bij elkaar 'gen heeft ze de hulp ingeroe- t nhaar vriendin, Yvonne, die raad op weet. Omdat Yvonne I omslachtig te werk gaat en a wat ze bedacht hebben by- "Ot water valt, zijn er heel wat Ion voor nodig om alles in ^nen te leiden. TE KOOP nte langgevel boerderij boxenstal en open Schuur, op 1 ha grond (meer. Op de grens Sselsteyn-Brabant. |TEl. 04930-13452 gpast volgens de vergoedingsreg- ling vrijwilligers by de gemeente lijke brandweer. De raad vond het een goede zaak dat voor de Nederlandse kampioen schappen run-bike-run, die door Triathlonvereniging Regio Venray worden georganiseerd en gedeelte lijk op het grondgebied van de gemeente Vierlingsbeek worden ge houden, ook de gemeente Vier lingsbeek garant zal staan voor een bedrag van ƒ5.000,-. De gemeente Venray heeft zich bereids akkoord verklaard voor een garantiestelling voor een bedrag van ƒ15.000,-. KINDEROPVANG De Vierlingsbeekse gemeente raad heeft in de gehouden raadsver gadering met verzoenende woor den getracht de kommotie, die ontstaan was over de kinderopvang, te sussen. De aanleiding was dat het onlangs geïnstalleerde raadslid T. Hendriks (CDA) uit Overloon in een interview in het Boxmeers Week blad stelde dat geld, dat aan kinder opvang wordt gegeven, in een bodemloze put verdwynt. Dat was voor een bestuurslid van het kin derdagverblijf De Knuffelbeer aan leiding een boze brief te sturen aan het college en de raad. In die brief wordt dhr. Hendriks verweten een man van de vorige eeuw te zijn. Naar aanleiding van die brief merkte burgemeester Dittner op dat er verschillende opvattingen be staan over de rolpatronen en de rol van de vrouw. Hy vond het geen goede zaak om nu inhoudelyk in te gaan op die brief en stelde voor de brief voor kennisgeving aan te ne men. De frakties Overloon en PK 85 hadden dezelfde mening. Franktie- voorzitter Van de Berg van het CDA nam het voor zijn fraktiegenoot op en ging in de tegenaanval. 'Voor een verantwoorde besluitvorming is het nodig dat de partijen hun stand punt uiteen zetten'. De op dhr. Hen-' drilts gerichte verwyten hadden het CDA 'gestoord'. Het nieuwbak ken raadslid hield tijdens de be handeling wijselijk zyn mond maar wy vernamen dat hy op een ander tijdstip zijn uitgesproken standpunt zal handhaven. Hij is er van overtuigd dat hy geen ongeluk kige start als raadslid heeft ge maakt maar voor zijn persoonlijke mening te allen tijde wil opkomen. BOTANISCHE TUIN D'N HOF Het college had in de vorige raadsvergadering beloofd om in de oktobervergadering met haar standpunt te komen naar aanlei ding van het door een verificatiebu reau in te stellen boekhoudkundig onderzoek bij de Botanische Tuin. Dat rapport was nog niet gereed en het bestuur van deze tuin zal nog even geduld moeten hebben met de realisering van hun plannen om een gebouw bij de tuin neer te zet ten. De gemeenteraad stelde een be drag van ƒ100.000,- beschikbaar onder bepaalde voorwaarden. BEGROTING 1993 De aangeboden begroting van de gemeente Vierlingsbeek voor het jaar 1993 geeft een gezond beeld van die gemeente. Het is nog steeds een rijke gemeente maar om de vinger aan de pols te houden zullen de leges voor de hinderwetvergun ningen met 25% moeten worden verhoogd. Ook enkele andere ge meentelijke belastingen moeten, om ze kostendekkend te houden, worden verhoogd. De algemene re serve is goed te noemen. Groei van de reserve wordt tevens verwacht door verkoop van enkele percelen gemeentegrond. De gemeente Vierlingsbeek wil met ingang van 1994 de subsidies voor de basisschoolkatechese in 3 jaar afbouwen en bespaart daar door een bedrag van ƒ20.000,-. Het college vindt dat een schoolkathe- chese een zaak is van de basisscho len zelf. Ook wil het college het volgend jaar geen subsidie meer verlenen voor het schoolzwemmen in De Sprank in Venray. Ook dat vindt het college geen taak van de gemeente maar van de ouders en schoolbesturen. VOORLOPIG GEEN AKTIES AMPUTATIE VORTUM-MULLEM Het college zal vooralsnog geen akties ondernemen om het kerk dorp Vortum-Mullem te behouden. 'Na alle varianten te hebben onder zocht' zo stelt het college in de aan geboden begroting 'hebben wy besloten geen verdere akties te on dernemen en ons neer te leggen bij het standpunt van de Provincie'. 'Mooi... maar meer'. Achter deze titel gaat een unieke expositie schuil in Galerie Altamira in Vier lingsbeek, van een uitgebreide, zorgvuldig samengestelde kollektie handgemaakte, grootformaat kleu renfoto's, uitgewerkt tot volwaardi ge muurdekoraties. Zonder meer 'mooi', maar er is 'meer'. Sinds zo'n 40 jaar fotograferend, heeft Hans Ploum, geboren in Ker- lcrade, thans wonend in America, zich vooral de laatste jaren ontwik- kels tot een fotograaf, die uitslui tend via tentoonstellingen laat zien, wat in de moderne fotografie kenmerkend, essentieel en bepa lend voor hem is. Door zyn kunde en vooral ook door zyn visie is hy in staat om een eenmaal gekozen foto-objekt of onderwerp uit te die pen en af te ronden tot een geheel eigen uitbeelding. Vanaf veel foto's spreekt zyn zoe ken naar de 'kern der materie'. Vaak is het de natuur die hem boeit. Zyn hang naar een abstracte zowel als grafische benadering maken de voorstellingen soms moeilyke toe gankelijk, maar geven wél de moge- lykheid tot grotere diepgang! Alle foto's getuigen van het werk van een perfektionist, die in staat is geheel eigenhandig te lat zien wat hem boeit en... hóe het hem boeit. Zodoende laat hij zijn foto's uitko men 'zoals hij het wil!' Galerie Altamira is gelegen aan de Spoorstraat 35 te Vierlingsbeek. In het kader van de zondagoch tendconcerten 1992/1993 in De Beejekurf te Venray treedt op zon dag 1 nov. a.s. voor u op de Aostrumse Zangkompeneej. Het concert dat vóór de pauze wordt verzorgd door de akkordeonvereni- ging Helmond A.K. begint om 11.30 uur. Na de pauze om 12.20 uur treedt voor u aan de Aostrumse Zangkompeneej met het volgende repeitoir: Das Lied; Old black Joe; Mein Mund der singet; Lip; Chiantilied; lm Leben geht alles vorüber; Capri- fischer; Jagerchor; Wen Zigeuner Hochzeit machen. Bij de laatste vyf liederen zal de kompeneej begeleid worden door een combo bestaande uit Gerard Schütte en Mart Fhessen. Het geheel staat onder leiding van Frans Verhofstad. De Aostrumse Zangkompeneej is een koor bestaande uit 16 aktieve zangers die wekelijks op woensdag onder zeer deskundige leiding re peteren in het Allemanscafé in Oostrum. Er is nog altyd plaats voor enkele enthousiaste zangers. Mis schien is dit een eerste aanzet om eens een repetitie te bezoeken in het AMC te Oostrum. U zult er zich onmiddelly k thuis voelen. Wij wen sen u veel luisterplezier. Voor inlichtingen kunt u telefo nisch terecht op nr. 83564. De Eikenhofkapel heeft het afge lopen weekeinde met veel sukses opgetreden tydens de Oktoberfeste in de Duitse stad Wittlich. In een to taal gevulde feesttent met 1700 be zoekers wisten zij het publiek tot groot enthousiasme te brengen met hun muzikaal programma. Een pro gramma dat uiteenloopt van Duitse en Tsjechische muziek tot Zuid- amerikaanse en bigbandmuziek. Onze blaaskapel is daar gepro moot met een Duitse versie van hun naam: Die Original Eikenhof Kapelle. Zy hebben wel hard moe ten werken voor het sukses. Op za terdagavond hebben zij in totaal 6 uur op het podium gezeten en ge musiceerd. Op zondagmiddag ty dens wederom een bomvolle tent hebben zy daar nog eens 4 uur aan toegevoegd om een commercieel middagprogramma te begeleiden. Verdeeld over de gehele maand oktober vinden in Wittlicht optre dens plaats van professionele en semi-professionele Duitse blaasor- kesten onder andere uit Beieren. Onze Eikenhofkapel heeft zich per- fekt waargemaakt in dat selekte ge zelschap en tot op heden het meeste sukses geoogst De Rowan afdeling van Scouting- vereniging De Peelspeurders te Venray bekend binnen Scouting Nederland als RA-32 viert eind dit jaar een reünie. Zaterdag 19 december zyn alle ro wans van heden en weleer van har te welkom op het Peppelshuus om elkaar nog eens de hand te schud den en de avonturen met elkaar op nieuw te beleven. Het programma belooft een avon tuur op zich te worden. Zy die hier- by aanwezig willen zyn - en wie wil dat nou niet - kunnen meer infor matie krijgen by Jeroen Ewalts, tel. 04780-86323. Scouting da's pas leven! 'Buiten verwachting' zo meldt ga leriehouder en kunstenaar Tbm Rooyendyk het sukses van de groepstentoonstelling in galerie TORO. Afgelopen vrydagavond kon men onder het genot van een 'glaasje' persoonlek kennismaken met de exposanten. Dat er duidelyk be langstelling en behoefte voor zo'n tentoonstelling is blykt uit het feit dat er op deze avond tussen de tach tig en honderd mensen de galerie bezocht hebben. Ook tydens het weekend was er veel belangstelling. Gezien het enthousiasme en de aanmelding voor deelname is het voor Rooyendijk vanzelfsprekend dat er ook het komende jaar een groepstentoonstelling zal plaatsvin den. De tentoonstelling 'Kunst uit Venray en omstreken' duurt tot en met 8 november. De galerie is gele gen aan de Langeweg 30 te Venray. Vorige week woensdag en donder dag heelt de politie, in samenwer king met de AID (de algemene inspektiedienst) van het ministerie een grootscheepse mestkontrole uitgevoerd in onze gemeente. De kontroles worden regelmatig in de - provincie gehouden en deze keer was de gemeente Venray aan de beurt. De kontroles vinden plaats in het kader van het provinciaal handhavingsprojekt "Ibezicht Mestregelgeving Limburg 1992'. In Venray werd gekontroleerd op het uitryden van mest en het on derwerken daarvan. Er werd niet al leen op de bedry ven gekontroleerd, maar ook op de wegen en op het land. De Venrayse landbouwers hanteren echter de mestwetgeving zo goed dat er geen overtredingen werden gekonstateerd. De kontro- leurs van de AID hadden de indruk dat de landbouwers goed weten hoe ze zich hebben te gedragen. Het is niet zo dat, nu bij de gehouden kon- trole geen overtredingen zijn ge konstateerd, er in Venray geen kontroles meer worden gehouden. Er zal zeker steekproefgewijs ge kontroleerd worden. In memoriam Woensdag overleed in de leeftyd van 82 jaar Wim Peeters. Daarmee ging een van de laatste mannen van de opbouw van de Katholieke Arbei dersbeweging na de Tweede Wereld oorlog van ons heen. Wim Peeters heeft zich vele jaren ingezet voor de arbeidersbeweging in Venray, o.a. als bestuurslid van de KAB. Vooral zyn inzet voor de in stellingen van de KAB, en dan den ken wy aan het Priesterstudiefonds en het Dr. Poelsfonds, om kinderen van de arbeiders een vakantie aan te bieden in het vakantieoord van de KAB in Swalmen. Daarnaast zette hy zich in voor 'Herwonnen Levenskracht'. De ouderen weten het nog maar al te goed dat op de Venrayse kermis het rad van avontuur werd gedraaid waarvan de baten ten goede kwa men voor 'Herwonnen Levens kracht'. Ook voor zyn aktieve inzet in de Credo Pugnobeweging en als bestuurder van de KABO, hadden velen de grootste bewondering. Op zyn 83e veijaardag werd hy afgelopen zaterdag, na een plechti ge Uitvaartdienst in de Vredeskerk, te rusten gelegd op de algemene be graafplaats Boschhuizen. Een vriendengroep uit Venray heeft het initiatief genomen om een groots opgezette Silvester Party te organiseren, waarvan de opbrengst ten goede zal komen aan de Invali den Sportvereniging Venray. De or ganisatie streeft ernaar een groot publiek in het centrum van Venray byeen te brengen, om daar geza menlijk eefi grandioze jaarwisse ling te vieren. Dankzij de medewerking van de gemeente Venray en de schouw- burgdirektie kan dit feest plaatsvin den in schouwburg De Beejekurf. De live-muziek zal de gehele avond verzorgd worden door de Venrayse band Design. Het welslagen van deze Silverster Party betekent voor de Invaliden Sportvereniging Venray een garan tie voor een sportief en gelukkig 1993. De organisatie probeert daar om met behulp van sponsoring de kosten van het feest grotendeels te dekken. Gezien de vele enthousiaste reak- ties is dit voor ondernemend Ven ray een mooie gelegenheid om juist rond de feestdagen via sponsoring extra naar buiten te treden. Voor sponsoring kan kontakt op genomen worden met Jac Michiels, tel. 04780-12678. Nadere informatie over kaartver koop e.d. zullen ter zyner tyd be kend worden gemaakt. Inbraken in auto's of poging tot inbraak Door forcering was toegang ver kregen tot de personenauto van een inwoner, die op de parkeer plaats by het NS-station in Oostrum stond geparkeerd. Uit de auto wer den een jerrycan met benzine en persoonlyke bezittingen tw.v. ƒ400,- ontvreemd. Op dezelfde parkeerplaats werd een poging gedaan om in te breken in een personenauto van een inwo ner van Horst. Hier bleef de schade beperkt by de poging. Een inwoner van Veulen deed aangifte van een poging tot diefstal uit zijn aan de Oostsingel, op de parkeerplaats by de sporthal, ge parkeerde auto. Elven napraten over de speelgoed- markt Het was een sukses. Wat de ruimte betreft omdat er nu een in en uitgang was, waardoor iedereen rustig binnen kon komen. Wat het speelgoed betreft Alle soorten speelgoed was te krijgen van Lego tot spel. Wij willen iedereen die hier aan meegewerkt heeft harte lijk bedanken. We doen ook nog een oproep aan de mensen die wat gekocht hebben. Van het kasteel van Little Pony is de inhoud blijven liggen. Van het Chi- co huisje liggen hier nog de sleu tels. Vooral dit laatste is vervelend, omdat die noodzakelijk zijn om de deurtjes open te krijgen. Beide mensen kunnen dit op komen ha len bij de Speel-o-theek, tijdens de openingsuren: woensdag van 14.00- 16.00 en vrydag van 16.00-20.00 uur (ingang bibliotheek). Wat ons betreft tot ziens volgend jaar op de speelgoedmarkt of het hele jaar door in de Speel-o-theek, als lid of als medewerker. Doelstelling van deze kursus is het leren typen volgens het tienvin- gersysteem. Blindtypen, het inde len en typen van teksten, het omgaan met correspondentie en fakturen, zullen in deze kursus aan de orde komen. Een en ander zon der de dwang van een examen. Zelfwerkzaamheid en doorzet tingsvermogen zijn erg belangrijk om veel uit deze kursus te halen. Het maken van huiswerk, met na me om de typevaardigheid te oefe nen, is een vereiste. Na deze kursus kunt u op een goe de manier behoorlyk typen en zult u in staat zijn om er zelf met vol doende ervaring en inzicht mee verder te gaan. Daarby biedt deze kursus u voldoende vaardigheid om computerkursussen te gaan volgen. Er wordt van de deelnemers ver wacht dat ze zelf een typemachine meebrengen. Hebt u deze niet dan kan er een gehuurd worden via de docent. De kursus, van 14 lessen, start op dinsdag 17 november. Voor infoimatie bel: Volksuniver siteit Venray e.o., tel. 04780-80185. De Stichting RISC, aid. Ouderen werk Venray, organiseert in samen werking met de KBO wederom een themamiddag in het Aktiviteiten- centrum voor Ouderen De Kemp haan. Deze middag zal verzorgd worden door mevrouw Broekman van het RIAGG. Zij zal nader ingaan op aspekten van het ouder worden. Groei en verandering gebeurt niet alleen by kleine kinderen, ook ouderen komen te staan voor ont wikkelingen die vragen om oplos singen cq. aanpassingen. Kortom, mensen blyven verande ren zowel jong als oud. U bent van harte welkom op 19 november 1992, aanvang 14.00 uur, in De Kemphaan, Kennedy- plein 1, Venray. Geen voorrang Zondagmiddag omstreeks 17.00 uur verleende een 21-jarige inwo ner met zyn personenauto bij de kruising Veulenseweg-Kooiweg geen voorrang aan een personen auto bestuurd door een 23-jarige in woner van Merselo. De bestuurder uit Merselo moest voor behande ling naar het ziekenhuis worden vervoerd. Hij kon na behandeling naar huis worden overgebracht. De beide auto's liepen zware schade op. Gevonden voorwerpen van 20 t/m 26 oktober 3 Sleutels aan sleutelhanger; 4 sleutels; stoffen tas; gele plastic tas met kleding; blauwe helm; informa tiebord Deume; elektrische pomp; koptelefoon. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray. tel. 04780-84888, tst. 224. Dinsdag 3 november a.s. om 20.00 uur is er een voorlichtingsby- een komst voor partners en familie leden van dementerende patiënten in Grandcafé Maagdenberg, Leu- therweg 1 te Venlo. Deze avond wordt georganiseerd door de Alz heimer Vereniging Noord-Limburg i.o. 'Zorgen voor een dementerend fa milielid, grenzeloos en zwaar' is het onderwerp waarover de heer R. Smeets, arts geriater van RIAGG Noord-Limburg een inleiding zal houden. Verder zal gesproken wor den over de doelstellingen van de vereniging en van haar aktiviteiten in Noord-Limburg. De commissie voor openbare wer ken en verkeer behandelt volgende week donderdag een voorstel om de openbare verlichting op een drietal lokaties uit te breiden. Met deze uit breiding is een bedrag gemoeid van ƒ30.000,-. Deze uitbreiding was al opgenomen in het bestedingsplan 1992, dat op 30 juni door de ge meenteraad was goedgekeurd. Met deze uitbreiding wordt een start gemaakt met het verlichten van enkele vrouw-onvriendelijke plekken in Venray. In de nota 'Hoe vrouw-vriendelijk is Venray' wor den als sociaal onveilig ervaren routes en plekken aangegeven. Met name de openbare verlich ting speelt daarbij een belangrij ke rol. In deze nota zijn in totaal 12 van deze plekken aangewezen. Met het bedrag van ƒ30.000,- kun nen nu slechts drie plekken 'ver licht' worden. Op de Merseloseweg, tussen de Westsingel en het St. Elisabeth ziekenhuis, zullen in totaal acht lantaarnpalen gerealiseerd wor den. Een gelijk aantal zullen op de Kempweg verschijnen, tussen de Weg in den Berg en de Dolo mietenlaan. Tenslotte is er nog geld voor twee lantaarnpalen op de Haammakerstraat, tussen de Weverstraat en de Weg in den Berg. De commissievergadering be gint volgende week donderdag om 18.00 uur in kamer 127 van het gemeentehuis. Kontroleurs Woningbouw riepen vraagtekens op! Donderdag meldden enkele be woners van woningen van de Wo ningbouwvereniging Noord-Lim burg in het Brukske bij de politie dat ze bezoek hadden gehad van twee personen, die zich uitgaven als kontroleurs van de Woningbouw vereniging en een onderzoek moesten instellen hoe deuren en ramen beveiligd waren. Dit in ver band met inbraken. De bewoners vonden dat maar vreemd. De politie deed vervolgens navraag by de Woningbouwvereni ging die aan de politie verklaarde daar aan niemand opdracht te heb ben gegeven om zo'n kontrole uit te voeren. De politie adviseerde vervolgens geen onbekende personen binnen te laten als zy niet voorzien zyn van een deugdelijk door de Woning bouwvereniging afgegeven legiti matiebewijs. Later deelde een woordvoerder van de Woningbouwvereniging aan de politie mede, dat wel degelijk twee personen, in opdracht van de Woningbouwvereniging, met dat onderzoek bezig waren. De woord voerder van de politie deelde ons desgevraagd mede, de houding van de Woningbouwvereniging te be treuren, zeker omdat de kontro leurs niet voorzien waren van een goed legitimatiebewijs. De politie verzoekt ons. gezien dit voorval, u erop te wijzen om geen personen in de woning toe te laten, die zich niet kunnen legitimeren. Maandagmorgen werd ontdekt dat er in het afgelopen weekend was ingebroken in de aan de Merse loseweg gelegen speelgoedzaak. Tbegang was verkregen door force ring van een deur. Ontvreemd wer den 9 spelcomputers ter waarde van ƒ399,- per stuk, 3 spelcompu ters van ƒ266,- per stuk, 2 spelcom puters van ƒ199,- per stuk. 25 spelcassettes van ƒ189,- per stuk, 9 koffers van ƒ350,- per stuk en nog enkele andere spelattributen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten ran W. Bloemen, R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van R Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paters laan 2, tel. 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluily'e) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: BILLET, tel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak R. EELÜERINK Boterbloem 44, tel. 10021 DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van WindenAV.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. van EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 88408 voor uw A KETTING A w FORMULIEREN W drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 Loslopende koeien Een op de Ossendyk in de rich ting van de Merselsepeel lopende koe kon door de politie met veel moeite in een weide worden ge dreven. Uit het politierapport bleek dat op de Hoofdstraat in Oirlo in het nachtelijk duister een 6-tal 'dames' aan de wandel waren. Ook hier bleek het om loslopende koeien te gaan. Ook die koeien konden, door de politie, voordat zy verkeersge- vaarlijk werden, in een weide wor den gedreven. Snelheidskontroles Dinsdag hield de politie weer snelheidskontroles en ook nu bleek weer dat er te snel gereden wordt Van 8.30 tot 9.00 uur werd op de Twistweg gekontroleerd naar aan leiding van klachten van buurtbe woners. Van de 91 voertuigen reden er 18 te snel en de hoogste snelheid bedroeg 98 km per uur. Van 11.00 tot 11.30 uur kontro- leerde men op de Overloonseweg 97 voertuigen. Hiervan reden er 38 te snel; de hoogste snelheid bedroeg 96 km per uur. Van 13.00 tot 13.30 uur werden op de rondweg Brukske 42 voertuigen gekontroleerd. Hiervan reden er 8 te snel. De hoogste snelheid be droeg 74 km per uur. Op de Horsterweg werden van 14.00 tot 1430 uur 97 voertuigen gekontroleerd en daarvan reden er 34 te snel. De hoogste snelheid be droeg hier 91 km per uur.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3