venray Ét i geslaagd Gemeentelijk piektoernooi Venray iskapellenfestival te Oostrum maarpop Oirlo RONDJE Tentoonstelling 'Columbus 500 jaar' in de bibliotheek Venray een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren 8 t/m 17 Oktober Zondagochtend concert Schouwburg- nieuws Revue in Vredepeel Oktoberfeest in De Bonte Koe J Wedstrijd twirlgroep First Choice Grootse carnavaleske gala-avond in Maashees VVV-nieuws Dansles voor 55+ een aangename klus Gevonden Omroep Venray Geslaagd KJ MAAS Donderdag 8 oktober - Pagina 3 peentelyke Muziekfedera- kan terugzien op een muziektoemooi, op ^oktober jl. in Casten ray Ijjkse toernooi waaraan genomen door alle by de T aangesloten verenigin- L by toerbeurt georgani- een vereniging in jpitrum en de kerkdorpen, is de organisatie in han- Fknfare Dorpsklank doelstelling van dit het verkrygen van een me. vastgelegd in een Reling aan de hand waar- ■nigingen kunnen zien ale stand van zaken is. »r die verenigingen die jpemen aan een Bonds- iis dit byzonder waarde- ist biedt het toernooi de leid zich middels een con- snteren aan het publiek, dtter van de federatie els-Peters mocht buiten jende verenigingen vele pwelkom heten. De jurering van dit door Fhnfare Dorpsklank Castenray byzonder fyn verzorgde toernooi was in han den van dhr. Dirk Koster uit Deume. Door de deelnemende gezel schappen werd een werk ter beoor deling uitgevoerd, dat gewaardeerd kon worden met de predikaten: vol doende/ruim voldoende/goed/zeer goed. De behaalde resultaten waren als volgt: Fhnfare De Peelklank Yssel- steyn: goed; Drumband De Peel klank Ysselsteyn: zeer goed; Drumband Euterpe Venray: zeer goed; Jeugdorkest Euterpe Venray: ruim voldoende; Kon. Harmonie Euterpe Venray: ruim voldoende; Harmonie St Catharina Leunen: goed; Drumband St. Catharina Leu nen: goed; Drumband Ons Genoe gen Oirlo: goed; ïhnfare Ons Genoegen Oirlo: goed; Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum: goed; Thmboerkorps Sub Matris Tutela Oostrum: goed; Fhnfare Dorpsklank Castenray: zeer goed; Drumband St Oda Merselo: goed; Fhnfare St Oda Merselo: goed. apka idagll oktober a.s. kunnen rgrui etibers van de blaaskapel- terecht in Oostrum. grÉjrdtvoor de eerste maal een gehouden waaraan zes ellen uit de regio deelne- 1 betreft allemaal blaasor- niet een uitstekende naam -"1 in staat zyn om een geva- irogramma te brengen van I {muzikaal gehalte. Het eve- I wordt georganiseerd door urnse Eikenhofkapel, eenvolgens treden op: ipel uit Oostrum, De uit Middelaar, De Meule- uzikanten uit Wanssum, De uit Oirlo, Die Fröhli- isammler uit Leunen en inRosenthaler uit Merselo. Als hommage aan de onlangs overleden mede-oprichter van de Eikenhofkapel wordt de 'Jan Ver heden wisseltrofee' beschikbaar gesteld aan de beste kapel. Deze wordt gekozen door een gezamenly- ke beoordeling van een jury én een publieksjury. De door de orkesten uit te voeren programma's zijn geheel vry. Dat garandeert een afwisselend pro gramma met een mix van amuse mentsmuziek, bigbandmuziek, alsmede muziek in het Duitse en Tsjechische genre. Het' festival op zondagmiddag vindt plaats in het gemeenschaps huis, Watermolenstraat 1 te Oostrum en duurt van 13.30 tot ca. 19.30 uur. De entree is gratis. 35! tg 18 oktober wordt door ig voor de zevende keer ip georganiseerd. Ook dit er weer verschillende re- bands optreden. Vorige ]d de bands Hobson's Choi- Bc Crowd beschreven. Nu beurt voor El Diablo, Ka- )EM Tiop en Wat's in a namen. 3rvj iblo, 18.00 uur. Wat doe je nm0 arst van de inspiratie en je maai iband beginnen? In dit ge- chiet de oplossing: 4 jaar doelloos li zie pal en niets ondernemen, deoktober vorig jaar was het h3si aver, Na al die tyd kwam er ■dwl «mansformatie tot stand. iTlie Solution gooide al de pte energie eruit. Op het po- peelden zy hun nummers en bas, keyboard, zang en af Irum. Deze eenvoud, gekop- i de beide talenten, sloeg in bom. te ervaring werd een kom- nd bjj elkaar gezocht. De lam werd veranderd in El n een nieuwe wereldband isöjoren. Alle inspiratie wordt tot eigen nummers, waar- (P varieert van wave tot har- tiin de new romantics tot daarin belangrijke in- van de hedendaagse swin gmuziek. id begint rond zes uur en is moeite waard. 's in a name, 19.00 uur. de 3e en 4e band zyn in de hemelse klanken van i a name te horen. Deze 'es vonden elkaar op een st, waar hun opteden een ld sukses bleek te zyn. endheid nam een snelle ia optredens in Tilburg en repertoire bestaande uit ft van o.a. Lenny Kravitz en een sfeer gekreëerd waar- osterende massa heerlyk ten. Hier sluit de begelei- a slechts 1 akoestische gi- Oirlyk perfekt by aan. Zo n wordt het tempo omhoog wordt het publiek de ge- H geboden om eens lekker te gaan Whop, 20.15 uur. Deze 'Oor velen geen onbekende J® thup Whop (foto) heeft al de poppodia in de buurt n. By talentenjachten 're verschillende pry zen in ten ook op festivals zyn ze I geziene gast In februari Idoor de band de eerste offi- mtatie in omloop ge- de vorm van een cassette '1 'Sitting in a toilet room'. Whop (deze kreet is ge- een Garfield-stripalbum) en nummers waarby in- uit het begin van de jaren "ik te horen z(jn. Naast mers worden ook covers II van o.a. U2, The Cure en toones. werk zal binnenkort lien op een CD. 1,11 een band die je niet mag to waarover je na 18 okto- 1 meer uitgepraat raakt. zie advertentie elders in dit blad Op zondag 11 oktober a.s. is er een zondagochtendconcert van Da meskoor Venrode en Zanggroep Dississit in de foyer van de schouw burg. Dit concert is een jubileum concert omdat Venrode 35 jaar bestaat De aanvang is om 11.30 uur. Dameskoor Venrode o.l.v. Maurice Bessens, die zich op dit concert aan de Venrayse bevolking wil voorstel len als opvolger van dhr. Jean v.d. Tillaart zingt de volgende werken: Parapiglia; Nocturne; Psalm '69; As torrents in summer; Cent mille chansons; Resta con noi; In the be ginning; Stimmen; Get me to the church; Klinge Lied, lange nach. Zanggroep Dississit oJ.v. Don Henken zingt de volgende werken: Under the moon; Just the way you are; Theme from Mahognay; I write the songs; People; Bohemian Rapso- dy; Life on Mars; Beatle-medley. Tevens zoekt het koor dringend jonge dames, die op woensdag avond van 20.00 tot 22.00 uur wil len komen zingen. Venrode is een dameskoor dat 50 leden telt o.l.v. dhr. Maurice Bessems uit Weert. Het repertoire is zeer gevarieerd. Men kan geheel vrijblijvend eens komen kijken en luisteren in zaal Verstegen-Thielen op het Kennedy- plein te Venray. Voor informatie kan men altyd bellen by de sekretaresse mevr. J. Jenniskens, tel. 04780-84794. WALL STREET CRASH vrijdag 9 oktober, 20.00 uur WALL STREET CRASH Voor de zevende keer gaat de En gelse groep Wall Street Crash op toemee door Nederland. De zes voorgaande toemees zorgden voor louter uitverkochte zalen. De vyf zangers en zangeressen van Wall Street Crash, allen met een gedegen bagage aan opleiding en ervaring in muziek en theater, worden begeleid door de tien man sterke Neil Drink water Band. Dit alles, in samenspel met een vlekkeloze licht- en ge luidstechniek. garandeert en thea tershow, die met niets te vergelij ken is: swingend, dansend, met een uitgewogen choreografie en ver bijsterende efl'ekten. Het repertoire is al even dynamisch als de show zelf. Ook deze voorstelling moesten wy uit kostenoverweging in vooraf gaande jaren aan Venray voorby la ten gaan. De financiële basis, die wij vorig seizoen hebben opge bouwd, geeft ons thans echter de mogelijkheid deze unieke theater belevenis naar Venray te halen. Een absolute must voor iedere muziek liefhebber, die bovendien een spek- takulaire show weet te waarderen. zondag 11 oktober, 14.30 uur CIRCUS CUSTERS Kinderm uziekshow Voor de jeugd van 4-12 jaar brengt Circus Custers de Kindermuzieks- how, een vrolyke voorstelling ge schreven rond de liedjes van Circus Custers uit bekende tv-program- ma's (Sesamstraat, Blufshow, Stop en Stapshow). Inhoud: De twee clowns Flip en Flodder hebben een haat-liefde ver houding. Flip, de slimme clown, speelt de direkteur en is gekleed als een spreekstalmeester. Hy houdt van nette, rustige en kulturele lied jes en is vry saai. Hierdoor valt de ander, Flodder, gekleed als een ech te clown, vaak in slaap. Met Flodder valt altyd heel wat te beleven. Door de jarenlange ervaring met dit programma in heel Nederland, garandeert Circus Custers met deze show een waar Kinderfeest! woensdag 14 oktober, 20.00 uur ROBERT PAUL 'Het Trappenhuis Entertainer Robert Paul gaat na het suksesvolle programma 'Ruim tevrees' voort op zyn ingeslagen weg en is in Venray present met een nieuw zeer verrassend pro gramma getiteld Het Trappenhuis. Deze humoristische soap-story speelt zich af in- en rond het trap penhuis. Gaandeweg maken wy kennis met de zeven aldaar wonen de, schilderachtige figuren: buren dus! De voorstelling geeft een beeld van burenlief en -leed in als zyn ge ledingen. Het verrassende van deze produk- tie is dat Robert Paul de man is, die alle personen speelt en daarmee zyn veelzijdig theatertalent aardig kan profileren. Deze populaire voor stelling is vorig seizoen reeds in premiere gegaan. De publieksreak- ties waren van dien aard, dat een prolongatie er dubbel en dwars in zat. Een amusementsvoorstelling, die de lachers op de hand zal krijgen. Op zaterdag 24 oktober presen teert de 'Dansgarde' uit de Vrede peel een wervelende revue onder de naam 'Samirnof. De revue zal wor den gehouden in zaal De Kleine Loef in Vredepeel. De aanvang is 20.00 uur en kaartjes zyn aldaar verkrygbaar voor ƒ5,-. Zondag 25 oktober, het le Bonte Koe Oktoberfeest. In navolging van het befaamde 'Munchener Oktober- fest' organiseert De Bonte Koe haar eigen oktoberfeest. Vanaf 's middags 12.00 uur staat het café in het teken van bier. grote potten schuimend bier, wyn, Ober- krainer muziek, gezang en hopelijk veel plezier. De Bonte Koe is deze dag de 'Bierstube' waar dit traditio neel oogstfeest gevierd zal worden. De muziek zal verzorgd worden door het Venrayse Oberkrainer or kest Die Eugener Musikanten. Zy presenteren by deze gelegenheid hun eerste CD met de titel 'Weil es uns freude macht'. Zondag 25 oktober, vanaf 12.00 uur een nieuw feest, andere mu ziek, nieuwe gezichten, het le Bon te Koe Oktoberfeest. TIMMERWERKEN voor: ramen, deuren, kozijnen isolatieglas, renovatie dakvernieuwing, verbouwing Timmer- en onderhoudsbedrijf J. van de Ligt Wanssum, De Cuyperstraat 37 04784-2184 Op zondag 11 okt. is het éindelijk zover. Miyoretten en Twirlgroep First Choice organiseert de le twirl- wedstryd in het zuiden. Deze wed strijd staat onder auspiciën van de Nederlandse Twirl Sport Bond. Een honderdtal fanatieke twirlsporters zullen a.s. zondag het zuiden bezoe ken voor de wedstrijd. Deze zal ge houden worden in sporthal Den Asseldonck te Nieuw Bergen. Hier zal vanaf 's morgens 10.00 uur de kompetitie starten voor de gouden, zilveren en bronzen plakken. Iedereen is vanaf 10.00 uur van harte welkom om een kijkje te ne men bij deze wedstrijd. De sport Ba- tontwirlen krijgt in het zuiden steeds meer bekendheid, door haar veelzijdigheid in onderdelen, leef tijden en kategorieën. Het deelne mersveld varieert vanaf 7- tot 20-jarigen. Uiteraard zal de organiserende vereniging ook haar steentje aan deze wedstrijd bijdragen. Op de wedstrydvloer zullen drie teams, diverse solisten en duo's hun routines vertonen. Ter gelegenheid van het 33-jarig bestaan van carnavalsvereniging De Bliekers uit Maashees organiseert deze vereniging een grote gala avond. Voor dit feestelijk gebeuren, wat plaats vindt op zaterdagavond 21 november a.s. zyn enkele van Limburgs bekendste carnavaleske artiesten gekontrakteerd. Zy zullen voor een afwisselend programma gaan zorgen zoals slechts zelden te zien is geweest in onze contreien. De Bèkse Klinkertjes en de Ven rayse dans- en showgroep Cat-Fever zullen met hun professionele optre dens de avond opluisteren. De Vier- lingsbeekse Alt Prinsen Kompanjie vertoont hun balletnummer waar mee ze eerder hoge ogen gooiden op diverse Europese wedstrijden. Natuurlijk kan een buutredner niet ontbreken. De organisatie is zeer verheugd met de komst van de Lim burgs kampioen 1992 Ger Frene- ken. Voor de humoristische samen spraken zyn de Bretel Boys, de Trennesetters en Berb en Gradus een garantie voor sukses. Dennie Christian, de presentator van me nig schlagerfestival, zorgt voor een internationaal tintje in het pro gramma. De avond wordt besloten met muziek van de bekende Venlo- se band Kappes Kook. De toegangsprijs heeft men, dankzij enkele sponsors, laag kun nen houden en bedraagt 15,-. Kaar ten zyn verkrygbaar by de Rabobank in Maashees, tel. 04781- 36455. Deze gala-avond is een program ma-onderdeel in het feestelijke weekend t.g.v. het 33-jarig bestaan van de Maashese carnavalsvereni ging De Bliekers. In dit weekend zal ook het jaarlijkse BCL-Treffen in Maashees plaatsvinden. Ernstig gewonde bij botsing tegen boom In de vroege morgen van vorige week donderdag is door onver klaarbare oorzaak een personen auto. bestuurd door een 26-jarige inwoner, op de Maasheseweg tegen een boom gebotst. De bestuurder moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden ver voerd. De auto was ryp voor de sloop. Oorlogstuig Tijdens oogstwerkzaamheden aan de Teeuwenhofweg kwamen en kele gevaarlijke oorlogssouveniers naar boven. De mannen van de EOD zfjn van de vondst in kennis gesteld en zullen het gevaarlyke spul opruimen. Schoolstraat 34, Venray Vanaf vrijdag 2 t/m donderdag 16 oktober is de tentoonstelling 'Co lumbus 500jaar' te zien in de open bare bibliotheek te Venray. De expositie is een initiatief van de werkgroep Noord-Limburg van de Landelijke Vastenaktie en het IK- VOS regio Noord-Oost Brabant en Norrd- en Midden-Limburg. Op 12 oktober 1492 zette Christof- fer Columbus voet aan wal op een van de eilanden van de Bahamas. Hy zocht een nieuwe handelsroute naar Zuidoost-Azië. maar stuitte on verwachts op een 'nieuwe wereld'. De oorspronkelijke bewoners noemde hy per vergissing India nen. Columbus wordt in de Wester se geschiedenis gezien als een held. De verovering van dit continent le verde vervolgens veel goud, grondstoffen en glorie op. Toch is de herdenking van Columbus' rei zen ook aanleiding om stil te staan by de schaduwkant. Middels de ex positie 'Columbus 500 jaar' vraagt Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Oktober: 10 t/m 30: The Sleeping Beauty, Amsterdam 12-13: Calos do Carmo, Amsterdam 15-16-17: Cyrano, Amsterdam 18-23: Indonesische Concerten, Almelo, Amsterdam 21; Von Magnet, Den Haag 23: Golden Earring, Arnhem 24: Megadeth, Den Haag 29: Don Carlos, Den Haag November: 1-3: Toto, Heerenveen, Den Bosch 5: Status Quo, Leeuwarden 7: Discofeest, Eindhoven 8: Magnum, Tilburg 14-15: Tsjechov, Amsterdam 17: Walter Trout Utrecht 20: Fhith No More, Arnhem 24: Rob de Nijs, Rotterdam 28: Patrick Bruel, Rotterdam 28: Bluesestafette '92, Utrecht December: 1 t/m 31: Cats, Amsterdam 1: Black Crowes, Rotterdam 12: The Young Christmas, Den Haag 17 t/m 31: Wereldkerstcircus, Am sterdam 18 t/m 26: Josephine, Amsterdam 22 t/m 28: Peter Pan, Den Haag Dansen houdt jong! Onder dit motto is men bij CREA Danscen trum Jeanne Sc Paul Janssen in Venray al een aantal jaren aktief be zig om iedereen van jong tot oud op een aangename en verantwoorde manier met dansen te laten ken nismaken en er zich verder in te verdiepen. Vooral als men een dagje ouder wordt is het zeker belangrijk dat men voldoende beweging heeft en houdt Dit kan op allerlei manie ren, maar dansen is iets waar je met z'n tweeën op een ontspannen de manier aan lichamelyke inspan ning bezig bent zonder dat het gaat vervelen. Het is voor degenen die hier reeds mee bezig zijn een weke lijks uitje waar men telkens weer naar uitkijkt Vanaf dinsdag 3 november wordt er weer begonnen met een nieuwe kursus voor beginners vanaf 55 jaar. Op een eigentijdse manier worden de meest voorkomende dansen geleerd, waar men prak tisch gezien het meest aan heeft In dien gewenst kan er ook alleen ingeschreven worden voor deze kursus, er wordt dan voor een ande re partner gezorgd. Voor informatie en inschrijving kun u behalve op de speciale infor matiemiddag op 15 oktober ook telefonisch terecht op onderstaand adres. CreaDanscentrum Janssen, Raad huisstraat 6, Venray, tel. 04780- 10500. de werkgroep aandacht voor de pro blematiek van de inheemse volken, voor de ecologische afbraak in Latyns-Amerika en voor de ekono- mische achterstand van de meer derheid van de bewoners van Latijns-Amerika. De tentoonstelling bestaat uit twee delen. Een gedeelte gaat over de Macu-Jndianen in Brazilië. Door de eeuwen heen zyn de Indianen in de Amazone verdreven van hun grond. De Maco-stam is meer dan eens door grootgrondbezitters ver jaagd. Nu woont de stam op een heuvel vlak langs het water. De Macu-stam telt 100 mensen, vroe ger waren dat er vele duizenden. Door middel van foto's is te zien hoe de Macu-Indianen thans leven. In het tweede gedeelte zien we hoe we kritisch kunnen konsume- ren met het oog op Latyns- Amerika. In dit deel van de exposi tie wordt de bezoeker aan de hand van een aantal konkrete produkten gekonfronteerd hoe 'ons' konsump- tiepatroon verbonden is met Latyns-Amerika. Aandacht wordt geschonken aan zuivere koffie (Max Havelaar keurmerk), cacao, soja en fruit. Uiteraard besteedt de bibliotheek ook aandacht aan boeken. Zo staan er in deze periode boeken apart over o.a. de geschiedenis van Latyns-Amerika, over de Amazone en over Indianen. Ook Tomans van Latyns-Amerikaans schrijvers krij gen aandacht. Tevens wordt vanaf 2 oktober t/m 16 oktober permanent de diaserie 'Sta op en kyk' getoond. Deze dia serie geeft via onder meer een ge schiedenisoverzicht, de stryd om de onafhankelijkheid en het ver schil tussen arm en ryk een indruk van de problematiek van Latyns- Amerika. KINDERBOEKENWEEK (7-17 oktober) Het thema van de kinderboeken week 'Land in ziiicht!' sluit dit jaar aan by de herdenking van Colum bus' reizen. Naast een tentoonstelling van de bekroonde boeken is op de jeugdaf deling extra aandacht besteed aan het thema 'Land in ziiicht!'. Op een onbewoond tropisch eiland, waar nog maar kortgeleden een piraat met een enorme schatkist is aan gespoeld, staan de boeken over ontdekkingsreizen en piratenver- halen. Bij het pirateneiland ligt verdere informatie over de kinder boekenweek. Iedere woensdagmiddag wordt er van half 4 tot half 5 voorgelezen in de jeugdbibliotheek. In de kinder boekenweek worden natuurlyk zee- en piratenverhalen voorgelezen. In de maand oktober zyn de groe pen 5 van de basisscholen uitgeno digd voor een bezoek aan de bibli otheek. Tydens dit bezoek wordt o.a. aandacht besteed aan het the ma piraten. De kinderen maken een portret van zichzelf als piraat Zo ontstaat er een piratenportret- tengalery. Iedereen wordt uitgenodigd om op ontdekkingstocht te komen in de jeugdbibliotheek. KAPPEN MET KAPPEN Van 18 t/m 24 oktober organiseert de NOVIB een aktie voor het be houd van het tropisch regenwoud. Aan de aktie 'kappen met kappen' zal ook de bibliotheek Venray meedoen. Gevonden voorwerpen van 22 sept t/m 5 okt Mechelse herder; blauwe parkiet; rood/bruine kat; horloge met zwart banc(je; horloge met rood bandje; spy kei jack; gouden oorknop met witte parel; autosleutel aan bruine sleutelhanger; 5 sleutels aan leer tje; 4 sleutels aan sleutelhanger; 2 sleutels: tas met douchespullen; trapskelter; halsdoep horloge sleu tels ketting. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Key zer en dr. Van Dongen: DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vry dag 1800 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vry dag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nacht luikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 11132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak V. GEURTS Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEK DIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door H. van EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 82411 Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met Nico Broers. Vrijdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lijn met Frank v.d. Molen met o.a. een nieu we aflevering van MuZaRooi. Zaterdag: 1800-20.00 uur: Sport en informa tie met Huub Geurts. Zondag: 10.00 uur: Houwe Zo! Het zondag morgenprogramma van Hanna van Beek. 11.00 uur: Verzoekplaten program ma met Hayke de la Whisky. Bel voor een groet of plaat: 04780- 12362. 1800 uur: Jojo's time machine. 14.00 uur: Ruben in de middag Het zondagmiddagprogramma van Ru ben de Jong waarvoor u beter thuis kunt blijven. 1800-1800 uur: Muziek, sport en informatie met Frans Janssen. Bel voor het doorgeven van uitslagen exl.: 04780-12362. Maandag: 19.00 uur: De Roqy-lyn met Eric Thönissen met o^a. 'vraag en aanbod'. 21.00-22.00 uur: Peelgrass. Het we kelijkse country-program ma van Rein Wortelboer. Dinsdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn. Woensdag: 19.00 uur: De Rooy-lyn met Gido Boom. 20.30 uur: Verzoekplatenprogram- ma voor o.a. de instellingen. Bel voor de groeten, een felicitatie of een verzoekplaat: 04780-27268. 22.00-23.00 uur: Gevarieerd mu ziekprogramma. Voor de Middelbare Midden standsopleiding te Helmond slaag de vorige week onze plaatsgenoot Thki Mihoglu.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3