Start advertentiewerving Gemeentegids 1993/1994 ORTOMffflD es' Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Openbare kennisgeving Commissie openbare werken Verkeersp onveiligb Venray Commissi onderwijs, jeugd, spon rekreatie PEEL EN PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Paterestraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben. Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H.H. Cosmas en Dami- naus, martelaren. 9.00 Lsm. ouders Neeteson-Custers. 19.00 ZONDAGSDIENST; Sjraar Poels; Jan Clevers (koll.); Johan Jonkers en overl. fiam.; overl. ouders Arts- Verkoeyen en kleinkinderen; Jacob de Bruijn; Gerard van Hoof (koll.); jrd. Leo Koopmans; jrd. Louis van Straelen; Johan Rongen en overl. ouders Rongen-van Cuyck en kinderen. Zondag: 26e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat Hgm. P. Janssen- Oudenhoven en overl. fam.; tik.v. Oorlogsslachtoffers en om vrede in de wereld; Kitty Pouwels (koll.); Bert van Vegchel; Peter Muysere en byz. ing. 11.00 H. Mis met volks zang; Jan van Haren; Jan Kuypers en Mensi Zegers; ouders Hendrik Keysere-Derckx (koll.); jrd. Dora v.d. Sterre-Hendrix. Maandag: H. Wenceslaus, mar telaar. 9.00 Lsm. ouders Schols- Leers en overl. fam.; Ben Schim v.d. Loeff. Dinsdag: H.H. Michael, Gabriel en Rafael, aartsengelen. 9.00 Lsm. voor de wereldvrede. 19.00 Lsm. ouders Seuren-Linssen. Woensdag: H. Hleronymus. 9.00 Lsm. Piet Creemers en fam. Donderdag: H. Teresia van het kind Jezus. Vandaag begint de ok tobermaand. wordt ook wel eens ge noemd de rozen kran smaand oftewel missiemaand. Wy zullen deze maand iedere dag de rozen krans bidden, behalve op zondag Om 8.40 uur in de kerk en wel voor uw intentie en voor de intentie van onze parochie. Wy hopen dat velen met ons de rozenkrans komen bid den of dat u eens naar onze maria- kapel gaat, die iedere dag behalve zaterdag en zondag, van 9.00-17.00 uur geopend is. 8.40 Rozenkransge bed, waarna eucharistieviering; Le.v. O.L. Vrouw van de H. Rozen krans; Dina Wismans (S). 19.00 Lsm. overl. ouders Van Osch, waar na uitstelling tot 20.00 uur. Vrijdag: H.H. Engelbewaarders, eerste vrijdag van de maand. 8.40 Rozenkransgebed, waarna eucha ristieviering; Leo Gooren. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Bart Derkx en Wilco Jansen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Frank Kappel en Bart Tho massen; lektor: A. Noyens. Zo: 8.00 Maurice Brans-, 9.30 Mark en Joris Timmermans; 11.00 Hong Bui en Miriam Laurensse; lektor: J. Truyen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Lektrice: zr. Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: zr. Hélène. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Antoinette Eise rier en Eva Rojer. 17.00 Gelegen heid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Overl. ouders Martinus Peters en Gertruda Ron gen; René Timmermans en overl. echtgen.; Harrie Volleberg; overl. ouders Jenniskens-Janssen en Els (koll.); overl. ouders Van Soest- Bollig Zondag: 9.00 Overl. fam. Linders- v.d. Woldenberg 11.15 Uit dank baarheid-, Bert Schoenmakers (koll.); Mien Driessen-Klaassen (koll.); overl. fam. Ewals. Maandag: 8.00 Constance Sny- ders en Jacoba Palm. 19.00 Giel Ver meulen; Bér Tbnen; Ben Peters. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St An toni us. 19.00 Tbon Jeuken. Woensdag: 8.00 Voor de wereld vrede. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Donderdag: 8.00 T.e.v. H. Geest 19.00 Weekd. Sjef Ewals (1). Vrijdag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Gezinsmis voor de ge zinnen van de parochie. In de oktobermaand bidden we 's avonds om kwart voor zeven de ro zenkrans behalve op zaterdag en zondag. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Jaap Janssen. Zo: 9.00 Ber nard Swüste; 11.15 Martin Leen- ders. Di en vr: Roel. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Heinz Muller (koll.); Anna Lindere- Donders. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: H.H. Cosmas en Dami- naus. 8.00 T.e.v. het Onbevlekt Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravond mis voor de 26e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst Zang door Kinder- en Jeugdkoor. Voor Ger Jongen (koll.); Martha en Mariet Goumans-Janssen; An Strybosch van Rooy (koll.); Tbm en Fanny Thmin iau-Croqué (koll.); Hein La- mers (koll.); Louise Rouvroye- Ritzen. Zondag: 26e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelyk en ty- delyk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Overl. ouders Van Lin-Heiligers en zoon Nout; overl. fam. Albers-Huybers; Johanna Bodden. Maandag: H. Wenceslaus. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Harrie Linders (koll.); Ber Phi lipsen en fam. Dinsdag: H.H. Michael, Gabriel en Rafael. 8.00 Matin us Pontman en Gysbertus van Blokland. 19.00 Voor de vrede. Woensdag: H. Hleronymus. 8.00 Tbon Albers. 39.00 Voor alle over ledenen. Donderdag: H. Teresia van het kind Jezus. 8.00 Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. 19.00 H. Uur. Uitstelling van het Allerheiligste; Ger Jongen; Piet Vermeltfoort en overl. fam.; Piet Fleurkens (koll.). Vrijdag: H.H. Engelbewaarders, eerste vrijdag. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelyk Hart 15.00 Kapel Veltum: huw. Roger Thewissen en Karin de la Roy. 18.30 Kruiswegoefe ning 19.00 Overl. ouders Thielen- Hendriks en overl. fam. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gezinsmis opge luisterd door ons Kinderkoor; An na Poels-Janssen; Bair van Dyk; Piet Custers; overl. ouders Manders- Emons; Bert Egelmeers; overl. ouders Tyssen-Peeters; Giel Venne- kens en echtgen. en wederzydse fam.; Greta Lemmens. Zondag: 8.30 Overl. ouders Jans- Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Piet Direks; jrd. overl. ouders Volleberg-Litjens; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; overl. ouders Loonen- van Rens en deken Loonen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem.koor met volkszang). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Jan Verheyen. Woensdag: 9.00 Tbos Bemaerts- Pander Maat Donderdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest Vrijdag: Eerste vrydag van de maand. 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaars: Za: 19.00 Roel Kes- sels, Ralph Kessels, Paul de Beer, Leo van Delft Zo: 890 Linda Stam men, Fieke Basten, Maike Koch, Maijolyn Moraal; 10.00 Lisette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps, Yvonne Thielen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Jrd. Wim Vogelzangs; overl. ouders Wolters-Janssen; Wim Steeghs. Zondag: 11.00 Hoogmik' (Heren- koor); st. Tbeodorus Peeters, Eliza beth Wynhoven, Gertruda Achten, overl. oudere Peetere, Wynhoven, Achten, broeders en zustere en tot intentie Grada Sanders; Bert v.d. Ven; Grad Arts. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen; tot byz. int Vrydag: Eerste vrydag van de maand, toegewyd aan de vereni ging van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis te.v. H. Hart van Jezus en voor priesterroepingen; tot eer herstel van het Goddelyk Hart van Jezus; Wim Vogelzangs en overl. fam Parochie Castenray Zaterdag: 13.30 Huw.dienst bruidspaar Verbeek-Vullinghs. 19.00 Deze mis wordt opgeluisterd door het Dameskoor en Ensemble Fanfare b.g.v. het 15-jarig bestaan. Voor Marie en Trina Janssen; Leo Willemssen; Sir Kunen; Huub van Thee; Dien Classens-Vissere (LVB); Nella Classens-Janssen en Geert Classens; overl. oudere en Hein en Martinus Emonts-, Marie en Sjang van Kuyck en overl. oudere Van Kuyck-Verrydt; lev. en overl. leden Fanfare Dorpsklank. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Altyd Durende Bystand (zy die of ferden); 19.00 Lev. en overl. leden LVB. Vrydag: 14.00 T.gv. 25-jarig huw. Kuypera-Hagens. Misdienaars: Za: 13.30 Marian en Suzanne; 19.00 Anke en Sanne. Vr: 14.00 Sanne en Suzanne. Parochie Leunen 26e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Harrie Cor- nelissen en Maria Comelissen- Vloet; Mathys Litjens en echtgen.; Martin Jilesen; Harry Geurts; Jan van Cuyck, echtgen. en overl. kin deren; Frans Rongen en overl. fam.; overl. fam. Reintjes-Litjens; Gerard Willemse en marie Willemse- Janssen; weekd. Carolien Claessens-Verechuuren (6); weekd. Tb Pijpere-Philipsen (1). Zondag: 10.00 In verband met de harmonie-feesten is de Hoogmis in de feesttent aan de Steegse Peelweg; voor lev. en overl. leden Harmonie SL Catharina; gest. jrd. Jan Reintjes en echtgen. 11.15 Mndd. Herman van Leipsig en zoon Frans. 1490 Doopviering van Lieke van Berlo. Maandag: 19.00 Lsm. Sef Gooren, overl. oudere en overl. fam. Dinsdag: H.H. Michael, Gabriel en Rafael, aartsengelen. 19.00 Mndd. Pierre Philipsen. Woensdag: H. Hieronymus, priester en kerkleraar. 19.00 Mndd. overl. fam. Van Rens- Loonen. Donderdag: H. Teresia van het kind Jezus, maagd. 19.00 Lsm. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen.. Johanna Verheyen-Loonen en echt gen., Joos Loonen en Maria Loonen- Scheffera. Vrydag: Eerste vrydag van de maand; H.H. Engelbewaarders. Vanaf 8.45 uur ziekencommunie aan huis. 19.00 Lsm. te.v. H. Hart (vw offerblok). Misdienaars: Za: 19.00 Wendy Thoone en Maaike Leyssen. Zo: 10.00 Jenny Jenniskens en Marian Manders; 11.15 Heidi Voesten en In ge van Tilburg. Ma t/m vr: 19.00 Roel Litjens en Soiya Broers. Lektoren: Za: 19.00 Mia Theunis. Zo: Lies van Bavel. Rektoraat Heide Zondag: 26e Zondag door het jaar. 10.00 H. Mis voor Elizabeth Michels-Rongen stichting Akoliet: Martin Verkoeyen. Woensdag: Gedachtenis van de H. Hieronymus, priester en kerk leraar. 8.00 H. Mis uit dankbaar heid en als eerherstel van de H. Harten van Jezus en Maria voor een gezin.. Vrydag: 14.00 Huw.mis bruidspaar Ellie Smets en Peter Veretappen. Rektoraat Veulen 26e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Jacobus Ewals en Maria Ewals-Holtackere; Dina Drabbels-Klaassen en Antoon Drabbels; overl. oudere Sanders- Poels en zoon Th(j; overl. fam. Van Soest-Cox; als 3e zesw.d. Jan Ver- dellen. Zondag: 10.00 H. Mis voor de pa rochie. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie- Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrydag: Eerste vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis t.e.v. H. H,art ti.v. offeraars; gest. jrd. Jan Reintjes en echtgen. Akolieten: Za: Twan Hagens en Paul Litjens. Misdienaars: Zo: Karin Jeuken en Roy Smets. Parochie Ysselsteyn 26e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Mndd. Jan Jans sen; jrd. opa Janssen; jrd. A. van Hoof-Ewals; jrd. oudere Van Hugten- Gulpen; Past Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg- Verlinden. Zondag: 990 Mndd. Sj. Classens; jrd. P. Claessens en Echtgen.; H. Philipsen. 11.15 Geestelyk welzyn van de parochie; overl. paro chianen. Maandag: 19.00 Jrd. oudere Swinkels-Verschuuren en kinde ren; T. Geurts-v. Dyck (KBO). Woensdag: 19.00 A Broeders; Hendricus Litjens; Uit dankbaar heid (P). Vrydag: 19.00 Lev. en overl. leden LLTB; Godefridus Vermeulen en echtgen.; te.v. het H. Hart van Jezus. Misdienaars: Za: 19.00 D. v.d. Burgt en Sj. Slangen. Zo: 990 Sj. Ewals en H. v.d. Hoff; 11.15 R. Jen niskens en M. Potten. Ma: M. Arts en W. Claessens. Wo: K. Jaspers en W. Verheyen. Vr: T. van Asten en W. Claessens. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Peter Mathys Gie- len, echtgen. en overl. kinderen. Misd..- Robberd Windsant en Bjom de Mulder. Zondag: 10.00 Voor lev. en overl. van de parochie. Misd.: Mary ke Loo nen en Bianca Zegers. Dinsdag: 8.30 Jgt Peter G. Mi- chels en Petronella Poela Woensdag: 18.40 Rozenhoede. 19.00 Jgt Sibertus Muysere en Ma ria Mich els. Misd.: Willem Loonen en Wil Pbels. Donderdag: 8.30 T.e.v. O.L. Vrouw. Vrydag: Eerste vrydag van de maand. 8.30 T.e.v. H. Hart; Sjeng van Hoof (buurt). Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H.H. Cosmas en Dami- anus, martelaren. 19.00 Overl. oudere Botden-Geurts en zoon Tbnie. Zondag: 26e Zondag door het jaar. Bezoek van Zambiaans echt paar. De dienst wordt opgeluisterd door het Jongerenkoor van Merselo en door het echtpaar. 10.00 De in tentie is voor de kerk in Afrika. Maandag: H. Lustentius Ruiz en gezellen, martelaren in Japan. 8.30 Byz. int (MJ). Dinsdag: H.H. Michael, Gabriel en Rafael, aartsengelen. 8.30 Voor de kerk. Woensdag: H. Hieronymus, priester en kerkleraar. 8.30 Voor de kennis van het evangelie. Donderdag: Rozenkransmaand. H. Theresia van het kind Jezus. 8.30 Voor roepingen. Vrydag: Eerste vrydag van de maand; H.H. Engelbewaarders. 8.30 Schoolmis te.v. H. Hart. Misdienaars: Za: Nicole en An toon. Zo: Marieke en Janine. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Sjef Schaeffers; Jacoba Lensen- Linssen; pater Linssen en tz.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermere; Fien Zegers; v.b.i. en uit dankbaarheid. 10.00 Hoog mis voor Amoldus Reyndera; Ria v.d. Oord-Berge; pater Jozef en rec tor Heynen en tz.i. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef uit dankbaarheid; mevr. Kleu ters; Huib Verdegaal; Wim Snydere en tante; fam. Brouns. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 27 sept. zal in het In- terVen College, Leunseweg 2a te Venray, mevr. M. Spoelstra uit Deur- ne voorgaan in de dienst Aan vangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bijwonen van een bybeltoespraak met als thema 'Verantwoordelijk heden en beloningen van het ou derschap' in de Koninkrykszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aan vang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld As. zondag 27 sept is er een eu charistieviering van de oecumeni sche basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is "Thuiskomst". Voorganger is pastor F. Meyer. Plaats: Kapel be jaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kin demevendienst Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpecy'e 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 27 sept. om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ev. J.AJ. Bals, Horst CatechisaÜe/Bybelonderwys: Maandag 28 sept: Groep I (vanaf 6 jaar) 18.45 uur,- groep II (vanaf 12 jaar) 19.40 uur. Laten wij met Maria bid den tot God onze Vader: Om geloof en vertrouwen voor jonge mensen, die het vaak niet gemakkelijk heb ben; dat zy zich gesterkt weten door onze geloofsge tuigenis en ons meeleven. Door de week, gedurende de oktobermaand, dagelijks het Rozenkransgebed na de H. Mis van negen uur in de kerk van Oostrum. Op de woensdagavond om 19.00 uur Plechtig Lof met rozen kransgebed. Bidt u met ons mee - voor het behoud van het geloof. O.L. Vrouw Behoudenis der Kranken bid voor ons. Hierbij verklaart uw echte bakker het appelseizoen voor geopend! Er zijn dus weer appelbollen, open appelvlaai, rozijnenbrood appel Onze jubileumaanbiedingen lopen nog t/m zaterdag Uw Echte Bakker echte bakker In de Venrayse St Petrus» kerk droeg de zoon van deif dokter Adolf Ellerbeck, p$j fridus Ellerbeck ofin op Ie; in april 1906 zyn eerste rij H. Mis op. We zien hem hl® foto) helemaal vooraan (j van zyn vader (met witte U moeder vanuit de kerk feestelijk versierde Hoenj huiswaarts keren. Op dei grond zien de Marktstraata men van de Grote Markt Dokter Adolf Ellerbeck) zich als arts te Venray in 181 40 jaar als zodanig werfa zyn geweest overleed hy op, ber 3911. De foto is genera* het woonhuis van de dokte kende pand in de Hoend waarin momenteel (1992)0 gehuisvest J. vil Pai lersf NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Omstreeks mei 1993 verechynt een nieuwe uitgave van de gemeen tegids van Venray. Die gids is voor zeer velen een eerste kennisma king met de Venrayse gemeenschap in al zyn schakeringen, terwijl het voor onze eigen inwoners een boe kwerk is, dat veelvuldig en met gro te regelmaat wordt geraadpleegd. Juist vanwege het grote belang van een goede en attraktieve nieu we gemeentegids is voor de nieuw uit te brengen editie (de huidige uit gave dateert van december 1991) op nieuw gekozen voor een nauwe samenwerking tussen de gemeente Venray en het bureau City Tburist Promotions te Waalwijk, dat ook de vier vorige gemeentegidsen mede gestalte heeft gegeven en die edities zyn prima in de smaak gevallen. (art 18a WRO) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelyke ordening vrijstelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwaanvragen: bouwen van een carport aan de Thngostraat 7 te Venray, tn.v. P. Haaksma. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 september 1992 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray dre. J.F.H.AB. Waals Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het verbouwen en uitbreiden van een woonhuis aan de' Mgr. Hanssenstraat 40 te Oostrum, tn.v. P. Loonen. Wanssumseweg 17a; het bouwen van een kantoor aan de Veulenseweg 20 te Veulen, t.n.v. Nyssen bv; het uitbreiden van een woon huis vervangen dakkonstruktie aan de Hoebertweg 1 te Venray, tn.v. M.M. Drabbels; het bouwen van een woning aan de Brem men kamp te Oirlo, tn.v. J.L.L.M. Willems, Castenrayse- weg 8; het verbouwen van een wo ning aan de Min. Ch. Ruysstraat 14 te Venray. tn.v. H. Bom, Spy- keretraat 13 te Aalter. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 september 1992 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, dre. J.F.H.AB. Waals Ook de nieuwe gids 1993/1994 zal in de gehele gemeente huis-aan- huis verspreid worden. Verder zal de gids door de gemeente aktief ver spreid worden onder bedryven, in stellingen en personen, die zich in Venray nieuw komen vestigen of hun belangstelling daarvoor tonen. Uiteraard komt de gids ook ter be schikking van het thans nog in Duitsland gelegerde luchtmacht- personeel, waarvan zich naar ver wachting straks een belangrijk deel in Venray zal gaan vestigen. De gids wordt ook gebruikt als naslagwerk m.b.t het lokale be drijfsleven. Het gemeentebestuur maakt de plaatselijke bedrijven daarom gaarne attent op de moge lijkheid om ook in deze nieuwe edi tie acte de présence te geven door het plaatsen van een advertentie of VERBOD HONDEN OP KINDERSPEEL PLAATSEN IN BRUKSKE Burgemeester en wethouders van Venray maken hierby op grond van artikel 70 van de Algemene Politie verordening Venray bekend dat het verboden is zich met een hond op een voor het publiek toegankelijke en kennelijk ais zodanig ingerichte kinderspeelplaats of speelweide in de wijk Brukske te bevinden. Dit verbod treedt in werking op de dag nadat deze openbare kennis geving in het plaatselijk weekblad Toelichting: Op de bijeenkom sten, die in het kader van de Sociale Vernieuwing met bewoners van de wyk zyn gehouden, is de behoefte aan bovenstaand verbod gebleken. Vooralsnog geldt een dergelijk verbod daarom alleen voor de kin derspeelplaatsen in de wyk Bruks ke. Na één jaar zal deze maatregel worden geëvalueerd. Venray. 24 september 1992 Burgemeester en wethouders voornoemd, dre. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dre AW.M. de Bever, sekretaris Voorafgaande aan de openbare vergadering van de commissie openbare werken zal op donderdag 1 oktober om 18.00 uur een toelich ting worden gegeven op het rapport Analyse verkeersonveiligheid Venray'. De Stichting Wetenschappelijk Onderzoek Verkeersveiligheid SWOV heeft de verkeersongevallen in Venray geanalyseerd en de rap portage Analyse Verkeersonveilig heid Venray aan de gemeente uitgebracht Uitgenodigd voor het bywonen van deze presentatie in de raadszaal zyn o.a. Veilig Verkeer Nederland, VBV, Werkgroepgehandicaptenbe- langen Venray, Scholen Ito n tak t- raad Noordelijk Limburg, gemeentepolitie, werkgroep ver keersmaatregelen. Vanaf 20.00 uur is het vervolg van de vergadering commissen openbare werken in kamer 127. De agenda hiervoor is thans nog niet bekend. tal temd bedryfsrapportage. De ao £|3Sti daarvoor gebeurt door de ba Leeuw van City Tburist h er2( ons bv vanaf 28 sept. a.s. U kunt er in ieder geval zekerd zijn, dat bedoelde enige officiële, in opdrac het gemeentebestuur uitte gids is. <jfOe Voor inlichtingen kunt wenden tot dhr. G. Spelbosj heid bestuureondereteunii 23227. inn Aan de Stichting Wetens: lyk Onderzoek Verkeersvd (SWOV) is verzocht om e te verrichten naar de v onveiligheid in Venray. De Stichting heeft hiertoe gevallen zoals geregistreenl Verkeere Ongevallen Rep (VOR) nader onderzocht eni ken met ongevallen in refere meenten. Het resultaat is de rapc< Analyse Verkeersonveiligi* Venray. De SWOV zal op donderdi tober a.s. in de vergadering 2 raadscommissie voor werken een presentatie vera Iedereen die zich betrokka by de verkeersveiligheid In' wordt uitgenodigd deze pre by te wonen. De presentatie zal plaat? op 1 oktober 1992 van 20.00 uur in de gemeentehuis. Wie vooraf kennis wil nero de rapportage wordt venod takt op te nemen met de' Jansen, uitvoerend sekretati u. missie openbare werken, 232 van het gemeentehui! 23415. Op donderdag 1 oktoh^" wordt een openbare v< houden van de commissie i wys, jeugd, sport en reh aanvang 18.00 uur in kante van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en' delingen. 4. Gewestzaken. 5. Vaststelling verslag van* missievergadering van 1992. 6. Tbelichting op de onl gen in de volwassenent en de rol van de overheid terzake. 7. Bespreking Regionaal U Plan 1993. 8. Concept-raadsvoorstel verzoek ex art 74 van sisonderwjjs om ve$ van de kosten van ven^il(iI van de vloerbedekking sisschool H. Maria te 9. Rondvraag. 10. Sluiting. ajjjj nadt in uJ etr ji mtvrii IE KJ; >/i: I uw weekblad löfl

Peel en Maas | 1992 | | pagina 18