NATUURLIJK euw miniatuur serie 'Beeldjes' ;s Streekschouwburg op volle toeren 't Zandakker organiseert federatief Bondsconcours Kermistentoonstelling in museum 't Freulekeshuus )A .5 feeb St. Oda in zilver ihtingsavond r Kinderen en Cara I |elmarkt ianssum Hay Achten Lid van Verdienste bij Scheidsrechters Vereniging Ouders gaan op herhaling Geslaagd Expositie in Oirlo Öf VAN OORSCHOT MODE 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN Gepromoveerd Sporthal Gevonden Omroep Venray Geslaagde fietstocht VZO WV-nieuws nber. maas Donderdag 17 september - Pagina 3 Straatfestival op 13 rj|. is Verlinden Juwelier met de verkoop van ren miniatuur van het ju st. Oda, patrones van 3erd is het tweede miniatuur buu |fje waarvoor in 1991 'de r nu1 model stond. Verlinden toilet bouwt daarmee langzaam kam* er aan een serie waarin zoldei beeldjes, typisch voor in plaats zullen krijgen, tieeft de naam 'Beeldjes' A. Verlinden: 'Vorig jaar dat mensen dit initia- Kirderen. Ik denk dat het is voor mensen die ders cadeau willen doen »k zyn naar een typisch schenk. Ook by verzame- idee erg aangeslagen.' iren miniatuur van 'St. jeveer 20mm hoog en is Êrals hangertje en als or- 83£l op een suikerschep en/of Hangertje, suikerschep ipel worden geleverd in lentatieve en stijlvolle ge- ing Ingesloten is tmwblad waarop onder- rmatie over 'St Oda', de achtergrond van het rer de gemeente Ven ray. bv ST. OE1KE Idje van Sint Oda ('Sint volksmond) herinnert boren in 690 en dochter koning Eugenatius blind en genas daarvan van Sint Lambertus in na een pelgrimstocht vestigde zij zich in Ven- y), Maar toen de jonkers uit het dorp haar te na kwamen, vertrok ze weer uit het dorp waar ze zo graag woonde. Ze bleef er wel nog lange tijd de patrones tegen oog ziekten. Ze trok naar Weert en- stierf in 726 in St. Oedenrode Öat haar naam draagt. OMZIENDE BERG Het Odabeeldje staat in de Odaka- pel aan de Hoenderstraat in Venray. Het staat op de 'omziende berg', de plaats waar Oda bij haar vertrek uit Venray nog even verdrietig omkeek en vurig bad dat het dorp nooit ver woest of door de pest getroffen zou worden. Het beeld in de kapel is een kopie van het antieke origineel dat te zien is in de Petrus Banden- kerk of Grote Kerk. Dat is een kleurrijk houten beeld van 62 cen timeter hoog en omstreeks 1600 gemaakt. espondentschap Venray et Astma Fonds organ i- worlichtingsavond over en Cara, op dinsdag 29 8.S., aanvang 19.30 uur. tomst is bedoeld voor n kinderen met cara, Iers en overige belang en vindt plaats in het lurant van het St ikénhuis te Venray. De- e bereiken via de hoofd- van deze avond is omhet |l dentschap te presente- W peilen welke behoeften er n aanzien van aktivitei- ■J gebied van Kinderen en J in op deze avond lezin- I ;n door: dhr. Janssen kinderen met cara): fenngen; dhr. S. Ewalds I i) school en cara; mw. J. S(distriktsverpleegkundi- jnis van het Groene Kruis met cara; mw. A. Wil- atherapeute): fysiothera- ideren met cara. U0| ezingen is er de gelegen- Et stellen van vragen. en aanmeldingen L Janssen, Pavanestraat LP Venray. tel. 04780- Buro Klantenservice, ruis Noord-Limburg, tel. (830-17.00 uur). vereniging de 'Gevleugel- m' Wanssum e.o. organi- periode van september pril 1993 op elke 3e zon- uaandelijkse vogelmarkt, ogclmarkt kan zowel de »r als de liefhebber alle naries, parkieten en exo- gels kopen, maar ook 51 is het mogelijk vogel- ton, zoals drink- en voer- stkastjes en -materiaal, in etc. te kopen. 'op deze vogelmarkt vogels aanwezig, tvolgende vogelmarkt p op zondag 20 sept, van un» 00 uur in het gemeen- en ii Zandhoek' (bij de flssum. tring van videospelen igifte gedaan van ver- i(n> diefstal van diverse Joederen uit een video- urt°lto Henseniusstraat Op 5 werden die goederen, 'ndo spelcomputer, di en en een adapter mee- een nog onbekende legitimeerde met '■an een bekende inwo on zg. niet komen en toende verzocht die goe- 'halen. Waarde meer dan Be dag werd die truc ook bÜ de videotheek aan de Dok hier werden diver- en andere goederen ter waarde van ruim ui bleek recentelyk 0 'Beide verkopers konden to' een goed signalement litle doorgeven. Tydens de Algemene Ledenverga dering van de Scheidsrechters Ver eniging Horst-Venray is Oirlonaar Hay Achten benoemd tot Lid van Verdienste van deze onlangs jubile rende vereniging. De benoeming viel hem ten deel vanwege zyn voorbeeldige en lang durige inzet als lid van de vereni ging. Onder meer leidde hy drie jubileumcomité's (1972-1982-1992) en ook was hy voorzitter van Tiet co mité ter gelegenheid van de ope ning van clublokaal Trefhove. Verder werd Jac Heidens uit Leu nen door het bestuur voorgesteld als nieuwe penningmeester. Daar mee kwam een einde aan zyn waar nemend penningmeesterschap van enige maanden. Overigens werden tydens het ju bileum nog een aantal jubilarissen gehuldigd. De vereniging kent twee gouden leden. Herman Langen- kamp en Jac Janssen. Verder wer den Wiel Achten, Theo Krebbers, Coen v. Meyel, Tbon Poels, Herman Veltrop en Jo Wijnands in het zon netje gezet vanwege hun 25-jarig ju bileum als scheidsrechter. Veel ouders met kinderen op de basisschool willen graag helpen met het huiswerk, maar vinden dat moeilijk omdat hun vroegere schoolkennis is weggezakt. Het is lang geleden dat zy zelf naar school gingen en veel van de daar opgeda ne kennis hebben ze daarna niet meer nodig gehad. Ook is het vaak een probleem dat de methodes voor het leren van taal en rekenen, zoals die vroeger op school gebruikt wer den, niet lyken op de methodes van nu. Daarom organiseert de Stichting Volwassenen Educatie op verschil lende plaatsen in de regio Noorde lijk Limburg kursussen 'Ouders op Herhaling'. Het byspykeren van oude kennis is meestal voldoende om ouders in staat te stellen hun kinderen te begeleiden bij het ma ken van huiswerk. Daarnaast wor den in de kursus ook de overeen komsten en verschillen behandeld tussen de manieren van leren van vroeger en nu. Dan blijkt dat veel van de huidige lesstof best te begrij pen is. De verwarring rond de te genwoordige schoolmethodes wordt namely k voor een groot deel veroorzaakt door de vele nieuwe termen, die gebruikt worden. Als die zyn uitgelegd, is het al een stuk gemakkelijker geworden. In de kursus Ouders op Herha ling worden de deelnemers tevens nader in kontakt gebracht met de bibliotheek in hun eigen woonom geving. Daar leren ze het grote aan tal mogelykheden ervan beter kennen en gebruiken. Dit ten voor dele van hun kinderen en uiteraard ook van henzelf. Kortom: de kursus Ouders op Herhaling helpt ouders op verschil lende manieren hun kinderen in het basisonderwijs te helpen. De kursus kost 65 gulden per jaar en wordt gegeven op woensdagavond in Venray van 19.30-22.00 uur. Voor meer informatie kan men bellen met de Stichting Volwassenen Edu catie Noordelijk Limburg, tel. 04709-83298, 86197 of 87665. Aan de universiteit van Leiden is Karin van Goïnga uit Venray, geslaagd voor drs. Chinese letter kunde en cultuur. Aan de pedagogische academie te Utrecht is Désiree Brekelmans uit Venray geslaagd. Aan de technische universiteit te Eindlyoven is John Geurts uit Ys- selsteyn geklaagd voor het doctoraal examen scheikundige technologie. T.ftaq de TU Eindhoven is Hubert Vïöomen uit Heide geslaagd voor het examen werktuigbouwkundig ingeyieur. In het gemeenschapshuis De Lin de te Oirlo vindt op zaterdag 26 en zondag 27 september de jaarlijkse handwerk- en hobbytentoonstel ling plaats. Veel mooie spullen die de dames en heren gemaakt heb ben worden tentoongesteld en men kan deze ook kopen. De opbrengst is voor de kerk van Oirlo. De openingstijden zijn: zaterdag van 14.00-21.00 en zondag van 10.30-17.00 uur. Iedereen is welkom en de toegang is gratis. Een trui die gioot is, warm en mooi, Voor wie van komiortabel houdt. Ze draagt 'm buiten. 01 naar haar werk. Mooi gekombineerd met short. Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond De vrye verkoop voor het nieuwe seizoen, die afgelopen zaterdag van start is gegaan, loop evenals de ver koop van de abonnementen als een trein. Inmiddels zijn de volgende voor stellingen uitverkocht: Toon Her mans, Jeans 2, Josephine, Hair, Paul de Leeuw, Tineke Schouten, Tsjechov, Hoog tijd, Harrie Jekkers, André van Duin (2x). Nagenoeg volgeboekt zyn: De schitterende Zuidafrikaanse musi cal Sikulu. Deze voorstelling is momenteel in geheel Nederland uitverkocht en overal vandaan ko men er nu boekingen voor Venray. Het is te hopen dat Venray de kaart jes niet voor de neus laat wegkopen. De musical Annie get your gun door de New York Broadway Compa ny komt slechts in een beperkt aantal plaatsen in Nederland, waar onder Carré Amsterdam. De voor stelling wordt betaalbaar door een subsidie van de stichting 'Bedryf en Cultuur'. Twee andere grote musicals zyn nog te verkrijgen en wel Hello Dolly en Anatevka, beide voorstellingen door het Ballet van Vlaanderen. Ook de operette Eine Nacht in Vene- dig door het Operettetheater van Warschau is bijna volgeboekt. Dat zelfde geldt voor De Frivole Fram boos, het Carnavalsconcert, De Nits, Hans Liberg en John Lanting. Dus als men nu nog snel reageert hoeft men straks niet boos te worden als er dan geen kaarten meer zyn. Dit zyn geen hersenspinsels, maar realiteit. Dat men bij de schouwburg niet zou weten wat er in de gemeenschap leeft wordt door deze cyfers volledig de grond in geboord. Ondanks dit sukses is de Venray- se schouwburg nog niet uit de geva renzone. De kosten blijven ook dit jaar weer stygen. Tbch moet men nog steeds werken met een budget dat ongeveer gelijk is aan het bud get van 1980! Zoiets is natuurlyk onmogelyk. Om de toekomst veilig te stellen kwamen bestuur en di- rektie twee jaar geleden met een re vitaliseringsplan dat resulteerde in een verbouwingsplan. De kosten daarvan bedragen drie viertiende miljoen en drie negentiende mil joen (cyfers van 1980). Om by te blyven moet men steeds opnieuw investeren en cultuur kost nu een maal geld. Ook elders in de provin cie en in de direkte omgeving is men bezig met die vernieuwing. Maastricht kreeg voor 30 miljoen een nieuw theater aan het Vrythof. Eindhoven bouwde voor 50 miljoen een nieuw muziektheater. De gemeente Weert wil het Munt- theater, dat nog niet zo lang bestaat als de Venrayse schouwburg, ver vangen door een nieuwbouw van 17 "miljoen. Ook in Kerkrade heeft men grote plannen die echter nog niet in de openbaarheid kunnen komen. Maar ook een plaats als Cuijk, veel kleiner dan Venray. heeft haar theater verbouwd voor 7 miljoen en bouwt daarnaast nog een extra klein theater erbij. In Roermond zijn er ook proble men. Daar meent het gemeente bestuur in haar naïviteit dat een derde het gat in de begroting van de gemeente c.q. schouwburg wel zal willen dichten. Privatisering is een heilloze weg zoals dat elders grandi oos is mislukt. De Venrayse plannen zyn dus erg realistisch en bovendien erg be scheiden in verhouding tot hetgeen elders gebeurd. Daarom is het zo jammer dat de inmiddels twee jaar oude plannen nog niet veel dichter by realisering zijn gekomen. Hoe langer men wacht, hoe duurder het allemaal gaat worden. Intussen had men dit jaar wel een twintigtal voorstellingen maal 60 extra plaatsen kunnen verko pen. Dit zou ƒ36.000,- in de exploita tie gescheeld hebben. Met dat bedrag alleen al kan men ƒ300.000,- investeren. Jammer van dat geld. Bovendien zou het nieuwe Schouw burgplein er met de nieuwe gevel ook heel wat fraaier hebben uitge zien. Dit wydse plein vraagt om een robuustere bouw in*jd$ -omgeving. Dit plein ontbeert de nieuwe mo derne schouwburggevel. De bouw plannen zijn duidelykwgerieht op de toekomst. Juist waar een perfekt funktionerend centrum voorhan den is, dient men er voor te zorgen dat dit ook voor de toekomst be waard blijft. Drumband schutterij *t Zandak ker organiseert op zondag 20 sep tember a.s. het Bondsconcours voor Taxnboerkorpsen van de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen. Dit concours vindt plaats in sporthal De Wetteling te Venray. Om 12.00 uur zal wethouder J. Driessen van de gemeente Venray dit concours openen, waaraan 20 korpsen uit de hele provincie zul len deelnemen. De korpsen zullen worden beoor deeld door het jury-trio dhr. P. Jans sen uit Maastricht, A.M. Jansen uit Amsterdam en A.J. Thissen uit Pa penhoven. Om 15.45 uur zullen de resultaten van de korpsen, die uitkomen in de 3e en 2e divisie, bekend gemaakt worden. Omstreeks 19.15 uur zul len de korpsen uit de eerste en ere divisie de uitslag van hun optreden krijgen. Het concours staat onder leiding van de aktiviteiten-koördinator L.B.T. dhr. Harry Logister uit Landgraaf. De entree bedraagt ƒ5,- p.p. Uit deze regio doen de korpsen Drumband van de Brassband Venlo, Drumband Kon. Harmonie Concor dia Planningen en Drumband Fanfa re Concordia Meterik mee. Velen bezochten tijdens de Ven rayse kermis de tentoonstelling 'Van Kerkmis tot Kermis' in de spe ciaal hiervoor ingerichte tent op het kermisterrein. Tbt 2 november a.s. is deze exposi tie nog grotendeels te bezichtigen in het Venrayse museum 't Freule- kehuus. Omdat de kermis van oudsher verbonden was met de kerk, is er nu een kamer ingericht met beel den, zoals vroeger tydens de kermis-processie. Eveneens in de 'mooie' kamer is een kollektie zeer fraaie sieraden uit deze streek te bezichtigen, die in bruikleen zyn afgestaan door juwe lier Verlinden uit Venray. Na interne verbouwing is de vaste tentoonstelling aangevuld met oude landkaarten, tevens is er een ruimte ingericht waar de vroegere Venrayse ambachten te bewonde ren zijn middels dokumentatie en hun gereedschap. Op donderdag 10 september jl. verdedigde in het gebouw voor bestuur en beheer van de Universi teit Twente oud-Ven raynaar Geof frey Hagelaar met sukses zyn proefschrift 'Plannen in mensen werk', waardoor hij promoveerde. TENTOONSTELLING KERSTSTALLEN/KERSTGROEPEN Intussen worden voorbereidin gen getroffen voor de volgende wis seltentoonstelling. Daarvoor heb ben wij medewerking nodig van mensen uit Venray en omgeving. Wie een oude of zelfgemaakte kerststal, kerstgroep of kerst voorstelling bezit en bereid is die voor de kersttentoonstelling in de maanden november tot en met ja nuari aan ons uit te lenen, wordt vriendelijk verzocht kontakt met ons op te nemen, dit kan op alle werkdagen. Museum 't Freulekes huus, Eindstraat 8. 5801 CR Venrav, tel. 04780-83880. Auto ontvreemd Een Volkswagen Golf van een oudere jaargang, die geparkeerd was op de parkeerplaats van het Gouden Leeuwterrein, bleek later niet meer op de plaats te staan waar de eigenaresse die had neergezet. Ze deed van deze diefstal aangifte. Een speurtocht door de politie had resultaat want de auto werd elders in het centrum teruggevon den. De bedrading was doorverbon den. Waarom de dader niet verder is gereden kon niet worden vast gesteld. Nu bleef de schade beperkt. De Wetteling Donderdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Rooyse VK/Manual 21.00-22.00 Manual 22.00-23.00 Vrijdag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Bonte Koe-Heiputters 19.30-20.30 ZV Venray-Bronboys 20.30-21.30 Venrode-Knipuigske 21.30-22.30 Josette-FC Litax 22.30-23.30 Zaterdag: Jumpers Zondag: Red Caps 't Zandakker 't Trepke Maandag: Gemeente Rooyse VK Huukske 1-Roermond Venray 3-Venrode 1 Huukske 2-Drukshop Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers KNVB 10.00-18.00 16.30-17.30 17.30-20.30 220.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 Gevonden voorwerpen van 8 t/m 14 september Jachthond bruin met wit-, horloge met kleurrijke wijzerplaat; sleutel aan sleutelhanger; twee sleutels aan ring; strijkijzer. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. Programma van Omroep Venray op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met Nico Broers. Vanavond zal uitge breid aandacht besteed worden aan de Beatnight in Horst, die op zater dag 26 sept, in de Merthal te Horst gehouden zal worden. Tydens de uitzending zijn er voor de luiste raars van Omroep Venray vrykaart- jes te winnen voor het optreden van Dave Berry the Cruisers, Her man Hermits en de Tee Set. Luiste ren dus! Vrijdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lyn met Frank v.d. Molen met o.a. een nieu we aflevering van MuZaRooi. Zaterdag: 18.00-20.00 uur: Sport en informa tie met Huub Geurts. Zondag: 10.00 uur: Houwe Zo! Het zondag morgenprogramma van Hanna van Beek. 11.00 uur: Verzoekplatenprogram- ma met Hayke de la Whisky. Bel voor een groet of plaat: 04780- 12362. 13.00 uur: Jojo's time machine. 14.00 uur: Ruben in de middag Het zondagmiddagprogramma van Ru ben de Jong waarvoor u beter thuis kunt blyven. 16.00-18.00 uur: Muziek, sport en informatie met Frans Janssen. Bel voor het doorgeven van uitslagen e.d.: 04780-12362. Maandag: 19.00 uur: De Rooy-lyn met Eric Thönissen met o.a. 'vraag en aanbod'. 21.00-22.00 uur: Peelgrass. Het we- kelykse country-programma van Rein Wortelboer. Dinsdag: 19.00-21.00 uur: De Rooy-lijn. Woensdag: 19.00 uur: De Rooy-lyn met Gido Boom. 20.30 uur: Verzoekplatenprogram- ma voor o.a. de instellingen. Bel voor de groeten, een felicitatie of een verzoekplaat: 04780-27268. 22.00-23.00 uur: Gevarieerd mu ziekprogramma. Het weer was uitstekend, dus konden de deelnemers aan de VZO Fietstocht van jl. zondag genieten van de prachtige omgeving bij Hele- naveen en Griendtsveen. Dankzy de ongeveer 300 deelnemers mag deze tocht zeer geslaagd genoemd worden, en kan het mooie bedrag van ƒ1.000,- overhandigd worden aan het Zambia-projekt, een land- bouwprojekt dat mede onder steund wordt door de LLTB. Voor de puzzelaars volgen nog even de oplossingen van de gestel de vragen. 1. Helenavaart; 2. Deur- neskanaal; 3. Verlies; 4. Runderen en geiten sinds 1975; 5. Electro- monteur en Boerenarbeider; 6. st, 1, b of v; 7. 0 m3; R 3d Uit de ingeleverde formulieren zyn de volgende prijswinnaars te voorschijn gekomen: le prys: An neke Comelissen, Heide; 2e pry's: M. de Laat-van Hellemond, Yssel- steyn; 3e prijs: G. Linders, Yssel- steyn. De prijswinnaars krygen hun prys thuisbezorgd. De VZO dankt de deelnemers aan deze fietstocht en de organisatie voor het opzetten van deze tocht en hoopt, dat dit evenement volgend jaar herhaald kan wordén. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Palerslaan 2, tel. 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 11132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers. mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. van EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 88408 Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. September: 11 t/m 25: Cirque Plume, Utrecht 15 t/m 27: De musical Cyrano, Amsterdam 15 t/m 30: Josephine, Scheve- ningen 19: Babes in Toyland, Utrecht 26: The Rap Event of the Year, Amsterdam 28: Engelbert Humperdinck, Rot terdam 29: Neville Brothers, Rotterdam 29: The Dubliners, Utrecht 30: Neville Brothers, Mighty Miles, Amsterdam Het concert van James Brouw, d.d. 29 sept. gaat niet door. Oktober: 1 t/m 11: Josephine, Scheve- ningen 4-6: The Dubliners, Eindhoven. Amsterdam 4-5-6: The Chippendales, Utrecht 5: James Last, Rotterdam 5: Michael Brod. Utrecht 8-9-10: Chippendales, Nymegen 11: Dutch Swing College Band, Den Haag 12: Crosby, Stills end Nash. Utrecht 12: Paul Brady, Utrecht 13: Hammer in Concert, Rot terdam 16-17: Heineken Night of the proms, Rotterdam 19: Tbto, Rotterdam 23-24: Willy de Vile and Band. Utrecht. Maastricht 24: Megadeth, Arnhem 31: Rowwen Hèze, Den Haag November: 2: Tbto, Den Bosch December: 7: Metal li ca. Den Bosch Diefstal brommer Een inwoner deed aangifte van diefstal van z(jn Puch Maxi brom fiets die hfj had gestald in de stal ling van de NS te Oostrum.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3