U itkeringsfraude Toekomst Onderwijs Service Centr in gevaar Wij gaan naar school NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Commissie sociale zaken Tijdelijke afsluiting wegen Voorkomen is beter dan genezen Bekendmaking Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Commissie economische zaken Kollektekalei sept./okt. 18 ft PEEL EN m PEEL EN MAAS Donderdag 17 september. qjni arte RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuursonder- steuning, tel. 04780-23269, alléén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; open bare orde en veiligheid; voorlichting en inspraak algemeen; dorps en wijk raden; personeel, organisatie en in formatica; interne dienstverlening; ekonomische zaken: bevordering werkgelegenheid, markten en ker missen, handel en middenstand, be vordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuisves ting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; grond uitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. De openbare vergadering van 5 oktober 1992 van de commissie so ciale zaken zal geen doorgang vin den wegens het ontbreken van voldoende agendapunten. De vergaderingen van 2 en 30 no vember a.s. zullen wel plaats vinden. Zondag 20 september a.s. wordt de Halve Marathon gehouden. In verband daarmee zal tydelyk een aantal wegen worden afgesloten voor bestuurders. De afsluiting vindt plaats van 10.00-16.00 uur of zoveel korter of langer als in ver band met de aktiviteit nodig is. In die periode worden de navol gende straten afgesloten-. Hoebertweg, Goudsmidstraat, Touwslagerstraat, Pettenmaker straat, Weg in den Berg van Veltum- se KI effen tot Kempweg, Kempweg van Weg in den Berg tot Hardeweg, Silvesterweg, Melchiorhof, Karpa tenlaan, Etnalaan, Athoslaan, Bren- nerlaan, Vliezenweg, Kiekweg, Handrik, Weverslo, Weversven, Zandstraat, Ossendyk, Kemp- kensberg. Tijdens de periode van afslui ting kunnen, in verband met het afgesloten z(jn van de Kempweg, bewoners van de wijk Bergkwar- tier c.a. hun w(jk bereiken via Vogezenlaan-HaammakerstraaL Voor nadere informatie omtrent bovenstaande kan kontakt worden opgenomen met de afdeling Open bare Werken via; doorkiesnummer Juiste en volledige informatie voorkomt problemen Het systeem van uitkeringen in ons land is gebaseerd op wederzyds vertrouwen. Terecht, zo blykt. De meeste mensen zyn by het ver strekken van gegevens eerlyk en volledig Slechts een minderheid maakt misbruik van het uitke ringsstelsel, pleegt dus fraude. By- voorbeeld door feiten of gegevens te verzwygen, te verdraaien of te ver zinnen, met de opzet er beter van te worden. Per 1 september is de 'Wet in voering sociaal-fiscaal nummer gemeenten' van kracht geworden. Deze wet verplicht een aantal instanties op verzoek van de ge meente, de informatie te verstrek ken, die nodig is voor de uitvoering van de Algemene Bijstandswet (ABW), Rijksgroeps regeling Werkloze Werknemers (RWW), Wet inkomenvoorziening ouderen en gedeeltelijke arbeids ongeschikte werkloze werkne mers (IOAW) en de Wet inko mensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (IOAZ). De gemeente wordt hierdoor nog beter in staat gesteld de door de kliënt/aanvrager verstrekte gege vens, te kontroleren op juistheid en volledigheid. Voor deze gegevensuit wisseling is géén toestemming no dig van de aanvrager/kliënt Goedwillenden hoeven zich niet be dreigd te voelen door scherpere kontrole. De invoering van deze nieuwe wet by afd. sociale zaken, is een goede gelegenheid enige vragen met be trekking tot fraude te beant woorden. Welke instanties zyn informatie- plichtig aan de gemeente, afd. so ciale zaken? 0.a. bedrijfsverenigingen, be lastingdienst sociale verzekerings- BEVOORRADINGSREGELING Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierby bekend hun besluit van 8 sept. 1992 waarby besloten is tot toepassing van de be voorradingsregeling voor bevoorra dend verkeer door uitbreiding van deze regeling in tyd. Besloten is: 1. in te trekken van hun besluit van 9 juni 1992 nr. 92.5727 het bepaalde onder 2 sub N, inzake vaststelling van een bevoorra dingsregeling; 2. tot aanwijzing van de navolgende straten waarvoor een bevoorra dingsregeling geldt met dien ver stande dat inryden van bevoorradend verkeer tot maxi maal 10 meter lengte wordt toe gestaan van maandag tot en met vrijdag van 06.00 tot 12.00 uur en op zaterdag van 06.00 tot 09.00 uur en op genoemde dagen gedurende twee uren aanslui tend aan de algemene winkel- sluitingstyd, waarby ten aanzien van dit verkeer in de Grotestraat en Passage een gewichtsbeper king wordt ingesteld tot maxi maal 8 ton: - Hofstraat, inryden vanaf de Ju- lianasingel - Grote Markt, inryden vanaf de Hofstraat - Marktstraat, inryden vanaf de Grote Markt - parallelweg Mgr. Goumans- plein, inryden vanaf de Grote Markt - Schoutenstraatje, inrijden van af de Wilhelminastraat - Wilhelminastraat tot 20 meter vanaf de aansluiting met de Grotestraat - Eindstraat vanaf de Marktstraat tot Mgr. Goumansplein - Schoolstraat, inrijden vanaf Schouwburgplein - De Omloop - rijbaan Schouwburgplein, inry den vanaf de Meröeloseweg - Grotestraat, inryden vanaf de Patersstraat - Henseniusplein noordelijk ge deelte, inryden vanaf Hense- niusstraat. Het besluit en de daarby behorende stukken liggen gedurende dertig dagen na dagtekening van deze be kendmaking ter inzage op kamer 232 van het gemeentehuis, alwaar ook nadere informatie over de maatregel kan worden inge wonnen. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Konin gin gericht en ingediend by de Commissaris van de Koningin. Venray, 17 september 1992 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris bank, ministerie van VROM (afd. huursubsidie), Informatiserings bank (afd. studiefinanciering), an dere gemeenten, werkgevers, ziekenfondsen, pensioenfondsen en het Hoof van de politie in de zin van de vreemdelingenwet. Wat is fraude? Van bijstandsfraude is sprake wanneer de kliënt, door bewust en opzettelyk oiyuiste of onvolledige inlichtingen te verstrekken, ten on rechte bijstand of teveel bijstand heeft ontvangen, bij een aanvrage om een uitkering moeten de juiste gegevens worden verstrekt. Wijzi gingen in de omstandigheden na dien kunnen gevolgen hebben voor de uitkering. Indien het inlichtin genformulier en de maandelijkse inkomstenverklaringen, volledig en juist worden ingevuld, zal nie mand in een 'fraude' situatie geraken. Voorbeelden van fraude Uit de praktijk blijkt dat fraude gevallen zich hoofdzakelijk voor doen ten aanzien van: - een duurzame gezamenlijke huishouding vormen en deze verzwijgen; - alimentatie ontvangen en deze niet opgeven; - spaargelden of ander vermogen niet opgeven; - 'dubbele' sociale uitkeringen ontvangen; - inkomsten uit arbeid verzwijgen. Taak van de Sociale Recherche De sociale recherche, die handelt in opdracht van het gemeente bestuur, stelt in alle gevallen van een sterk vermoeden van fraude, een bijzonder onderzoek in. Wan neer daarna de vermoedelijke frau de bewezen wordt geacht, wordt nadat de verdachte is gehoord op het politieburo, een proces-verbaal opgemaakt Met dit proces-verbaal wordt rapportage gedaan by de offi cier van justitie. Dit kan leiden tot Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Maatschap Kuunders, Lang straat 97, 5752 RK Deume voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een var- kensmestbedrijf, gelegen aan de Meerselsepeel 9 te Ysselsteyn; A.H.G. Wilmsen, Kempkens- berg 12, 5813 AE Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Kempkensberg 12 te Ysselsteyn; Maatschap Poels Driessen, Haag 19, 5815 CB Merselo, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een var kenshouderij gelegen aan' de haag 19 te Merselo; L.J.M. van Vegchel, Breeven- nenweg 3, 5809 EK Leunen vooi een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkenshoudery, gelegen aan de Breevennenweg 3 te Leunen. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamei 309, elke werkdag van 09.00 tol 12.00 uur worden ingezien tot 17 oktober 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuui van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door d< aanvrager en degenen die tegen d< aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redener niet in staat zyn geweest bezwaar tx maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worder gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuui postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. Op bovengenoemde datum word de vergunning van kracht, tenzi. vóór deze datum beroep is ingestelc en een verzoek wordt gedaan om d< beschikking te schorsen of eer voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken een strafrechterlyke vervolging tengevolge waarvan de vermoedely- ke fraudeur mogelyk als verdachte voor de rechter moet verschynen. De rechter kan een geldboete of ge vangenisstraf opleggen. Gevolgen van fraude Naast de strafrechterlyke vervol ging krijgt de fraudeur als van zelfsprekend ook nog te maken met de afd. sociale zaken. De ten on rechte uitgekeerde bedragen wor den teruggevorderd, zo nodig via de rechter. De uitkering wordt even tueel aangepast b.v. deze wordt ver laagd of beëindigd. Tenslotte krygt de fraudeur in beginsel ook te ma ken met een administratieve sank- tie op de bestaande uitkering. Deze sanktie wordt mogelijk gemaakt door de bepalingen in betreffende wetten zelf. De sankties worden vastgesteld, afhankelyk van gezin samenstelling en/of leeftyd, op ten minste 9% gedurende 4 weken en maximaal op 18% gedurende 6 maanden. Verdere informaties? Voor het verkrijgen van meer in formatie over deze publikatie kunt u terecht bij afd. sociale zaken, doorkiesnr. (04780)-23315. (art. 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of artikel 50. lid 8, van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen het bouwen van een loods woning aan de Ysselsteynseweg te Ysselsteyn, t.n.v. J.F. Maessen, Ys selsteynseweg 84. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 11 september 1992 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: C. Gommers, Peelweg 27, 5813 AD Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een mestvarkens- en rundveebedrijf gelegen aan de Peel weg 27 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 17 oktober 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Wy zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe re delijkerwijs niet in staat zyn ge weest, kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een kantoor pand aan de Patersstraat 19a te Ven ray, t.n.v. Maassanden Beheer en Belegging b.v., Kuilenhurk 30 te Vessem; het bouwen van een paarden- nachtverblijf met uitbreiding hooi- opslag aan de Kleindorp te Merselo, tn.v. J.H.M. Rongen, Heidseweg 53 te Heide; het bouwen van een paarden- nachtverblijf met hooiopslag aan de Janslust te Heide, t.n.v. J.H.M. Ron gen, Heidseweg 53. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 september 1992 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 8 september 1992 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van 10 sociale koopwoningen aan de Sleutelbloem 34 t/m 48 (even), Pinksterbloem 1 en 2 te Venray, t.n.v. Bouwbedrijf Th. Teunissen, J. Poèlsweg la te Ys selsteyn; het bouwen van een woning met garage aan de Meerselsepeel 7a te Ysselsteyn, tn.v. A.G.M. Backus-, het bouwen van een mestvar- kensstal met tussengang aan de Kempkensberg 3 te Ysselsteyn, t.n.v. A.J.F.M. Jespers; het bouwen van een pluim veestal en slopen bestaande aan Den Tiel 6 te Merselo, t.n.v. H.J.M.M. Schoenmakers; het bouwen van een woning aan de Nicolaashof 6 te Venray, tn.v. H. Robben, Gildestraat 34 te Holthees; het bouwen van een garage aan de Marjolein 40 te Venray, tn.v. M.F.J. Gijsberts; het bouwen van een garage aan de Randenrade 80 te Oostrum, tn.v. Y.E.M. Linssen, De Gouden Leeuw 156 te Venray; het uitbreiden van een cafeta ria aan de Albionstraat 21 te Leu nen, tn.v. dhr. De Vries, Meeuwstraat 68 te Purmerend; het bouwen van een carport aan de Matterhomlaan 32 te Ven ray, tn.v. W.J.K. v.d. Heuvel; het verbouwen van een pand aan de Horsterweg 53 te Casten ray, tn.v. C.L. Tseng; het bouwen van een garage aan de Randenrade 82 te Oostrum, tn.v. A.W.A. Achten, Grotestraat 74 te Venray. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals (art 18a WRO) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwaanvragen: het plaatsen van een tuinhuis je aan de Vijverhof 9 te Ysselsteyn, tn.v. L.P.J. Janssen; het bouwen van een berging aan de Aronskelk 37 te Venray, tn.v. J.B. Scholte; het bouwen van een terras overkapping aan de Hatendonk- straat 12 te Oostrum, tn.v. G.M. Sikes; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Steegse Peelweg 31a te Leunen, tn.v. A.H. van Hees. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 september 1992 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals Op woensdag 23 september a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie econo mische zaken, aanvang 18.00 uur in kamer K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Vaststelling verslag van de ver gadering van 7 juli 1992. 5. Ontwerp-raadsvoorstel inzake uitgaven en dekkingsmiddelen m.b.t. 'promotie en acquisitie' mede in relatie tot het beste dingsprogramma 1992. 6. Ontwerp-raadsvoorstel tot op heffing en eindaanwending werkgelegenheidsfonds. 7. Voorstel inzake terugplaatsing markt 8. Ontwerp-raadsvoorstel inzake de gewestbegroting 1993. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. 20-29 sept.: Nierstichting 27 sept-3 okt.: Nationale! Geestelyke Gehandicapten 11-17 okt: AVO-Intergratie( capten. 17 okt.: Jeugopvang Zm ging Spio. 18-24 okt.: Unesco Centn derland. 25-31 okt: Nederlandse Bnfheu den Stichting. 30 okt.: Scouting De Peelsj» sn J Alleen voor deze koliek» vergunning verleend. Kolk buiten de aangegeven pei J niet toegestaan. De kollektai kollektrices moeten een op treffende kollekte gericht If tiebewys kunnen vertonen "ij sta ild. m ld sJ< Co: ::ie 10. 'n abonnement raj Het Onderwijs Service Centrum 'Netwerk' van de Venrayse basis scholen en scholen voor Speciaal Onderwijs aan de Tinnegieterstraat wordt in zyn voortbestaan bedreigd door een gebrek aan vrijwilligers. Netwerk is destijds ontstaan op ini tiatief van een paar direkteuren van basisscholen en staat geheel ten dienste van de aangesloten 24 scholen. Wat doet Netwerk zoal? Netwerk heeft een uitgebreide mediatheek opgebouwd waaruit alle scholen materialen kunnen lenen. Het gaat om projekten, videobanden, ge luidscassettes, dia's, lespakketten en opgezette vogels. De materialen worden via een geautomatiseerd systeem uitgeleend en bij de scho len bezorgd en opgehaald. De pro gramma's van de schooltelevisie worden ook opgenomen. Daarnaast is er een orthotheek opgezet Hierin zijn materialen opgenomen, die door de scholen ge leend kunnen worden voor kinde ren met problemen op bepaalde gebieden, by voorbeeld spelling of rekenen. Vaak zijn deze materialen te duur om door iedere school af zonderlijk te worden aangeschaft. Een derde belangrijke taak is het bemannen van de vervangerscen trale. Alle aangesloten scholen kun nen by ziekte van een van de leerkrachten gebruik maken van deze centrale om hun vervanging te regelen. Daarnaast wil Netwerk graag een plek zyn waar leerkrachten mid dels tentoonstellingen en work shops geïnformeerd kunnen worden over nieuwe ontwikke lingen. Helaas is er op dit moment maar 1 part-timer beschikbaar voor al de ze werkzaamheden. Daardoor is Netwerk veel te vaak g< Ier Jeslcö zaken blijven liggen door aan tijd. Het fantastische ir uniek in onderwijsland, door gebrek aan mensen d vast te lopen. Helaas ontbre iwc geld om personeel te went De werkgroep is dan ooki op zoek naar VRIJWILLIG 8e op vaste tyden, b.v. enkele j" den per week willen help denken o.a. aan mensen, dk ge hun leeftyd gestopt zijne werk, maar nog graag ietsoJ,r; den willen hebben. Wy (to dit werk zeer afwisselend boeiend is. Natuurlijk zflnl dere mensen welkom. Wie va ons helpen? Als u meer informatie u dan kontakt op met 0SCS Tinnegieterstraat 6 in Vetó 04780-81747. gv 30 dk Snelheidskontnl 11 Op de Deumeseweg ter van de wegwerkzaamheden de politie een snelheids) (snelheid ter plaatse 50 1 uur). Er werden 202 voert"! kontroleerd, 72 reden te s kunnen de acceptgiro^® moet zien. De gemeten lagen tussen de 60 en 941 uur. Poging tot inbraak tanfc m In de nacht van vrijdag* J® dag is geprobeerd in tebfl I het tankstation aan de Rip" ni Vredepeel. De inbraak is ded kende oorzaak niet voltoo» lyk dat de dader heeft ben» het alarm afging. De txpW ei nu met een braakschade^ veer ƒ250,-.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16