Britse toprijders op circuit "De Peel iheidsrechtersvereniging jrst-Venray e.o. ktaat zestig jaar een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren n| roep Venray VW-nieuws 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN SLW Seniorenservice start met uitleen van gereedschap Venrayenaar voor de 25e keer naar Lourdes Venrayer bij Prijzenslag Geef u nog voor moi^en op voor de cursus Amerikaans voetbalteam Openbare bibliotheek Gevonden Expositie Aquarellen PEEL EN MAAS Lourdescomité afd. Venray Geslaagd PvdA PEEL EN MAAS NMAAS Donderdag 20 augustus - Pagina 3 id n! eumactiviteiten al een goe- >htQ,Jideerder, n. 1. op 23, 28 en nt(K 23 augustus wordt een Jibileumtoemooi voor stan- ^%ns gehouden op het sport- Wittenhorat in Horst. Op 8 augustus wordt in sa- klng met "Vrienden van de rechters" een feestavond n, waarby 6 zilveren en 2 jubilarissen zullen worden jd. En op zaterdag 29 au- s er een jubileumtreffen 19.30 tot 21.30 uur een re- m bestuur en jubilarissen k estpaviijoen by "Trefhove", Int bclubgebouw van dejubile- vereniging, op sportpark *78M rst" in Horst. IENIS its 1930 ressorteerden de rechters uit de regio Noord onder de toenmalige 'nlo, die in 1993 besloten de nngen van de groep beurte- Venlo en Tien ray te hou- juli 1932 kwam een eerste 10.82 'më tot stand met de Tng van de groep Tienray. dere versnippering te voor- rerden in datzelfde jaar de Venlo en Tienray opgehe- ontstond op 29 september ietsale nieuwe groep onder de "Scheidsrechtersvereniging nray en Omstreken". «wpJar later sloten de scheids- 5 van Venlo zich aan by de gelen en vormden daarmee me vereniging "Venlo en ten". wereldoorlog liep het alet leden van de jubilerende ver- op van 25 naar byna 40, de oorlogsjaren was er een mgval. Het duurde echter JU n/ofi de Scheids rechterevereni- -Venray en Omstreken ide maand - om precies te Ünsdag 29 september - haar viert, worden tot der zestiger jaren voordat het le dental weer wat op peil kwam dank zy diverse wervingsacties en de in spanningen van Tbon Pypers (voor zitter van 1950-1962), Herman Langenkamp en Pierre Pypers. In 1970 telde de vereniging byna 70 le den. Tot de leden behoren niet al leen actieve veld-en zaalvoetbalscheidsrechters, maar ook veel oud-scheidsrechters. Mo menteel zyn er 91 leden en het bestuur hoopt, dat in dit jubileum jaar het 100 ste lid zal mogen wor den ingeschreven. GROOT TEKORT In de jaren rond de oprichting vormde het grote aantal scheids rechters een probleem. Nu, na 60 jaar, is het andersom. De groei van de voetbalsport en het toenemen van het aantal aan de competitie deelnemende elftallen heeft een groot tekort aan arbiters doen ont staan. De laatste jaren is het tekort zelfs zo groot, dat wedstrijden in de 2de klasse regelmatig geleid moe ten worden door verenigingsmen sen. Intensieve wervingspogingen hebben het probleem nog niet kun nen oplossen. ACTIVITEITEN De scheidsrechtersvereniging Horst-Venray en Omstreken heeft inmiddels, behalve in de regio, be kendheid in de provincie, binnen- en buitenland. Zy heeft een even omvangrijk als gevarieerd program ma voor haar leden, zowel op "vak gebied als op het gebied van ont spanning. Ondanks het grote leden verloop in de loop der jaren, is het opvallend, dat de vereniging in haar zestigste bestaansjaar pas haar 12de voorzitter heeft in de persoon van Chrit Joosten uit Ven ray. De organisatie van het landskampi oenschap voor voetbalscheidsrech ters in 1974 Horst is een van de belangryke wapenfeiten van de ver eniging. Een belangryke gebeurte nis was de officiële opening van het eigen clubgebouw "Trefhove" in 1985, dat door de leden zelf werd ge bouwd. Uniek en heel belangryk was in 1989 de oprichting van de "Stichting Vrienden van de Scheidsrechters", die op structurele wyze probeert financiële middelen vry te maken voor de scheidsrech tersvereniging en daarby actief is om de leden van de vereniging opti maal te laten functioneren. JUBILEUMTOERNOOI Aan het jubileumtoemooi voor standaardteams op 23 augustus wordt deelgenomen door de teams America, BW'27, Caste nray, DIS, Griendtsveen, Hegelsom, Mel- derslo, Merselo, Meterik, Oostrum, Sparta'18, Swolgense Boys, Witten- horst en Ysselsteyn. Een sportief unicum hierby is, dat alle deelne mende verenigingen zich akkoord hebben verklaard met het voorstel van de organisatie om de teams, die uitkomen in een lagere klasse, elke wedstrijd 1 doelpunt per klassever- schil voordeel te geven. Dit zou in vele gevallen een z. g. achtervol gingsrace voor de hoger geklasseer de teams kunnen betekenen. De poulewedstryden beginnen om 10.30 uur, waarna om ca. 14.30 uur de vervolgwedstryden worden gespeeld. De finale is om 16.30 uur gepland. De pry suit reiking is om 17.30 uur en er wordt deze dag geen entree geheven. DE JUBILARISSEN Op vrydag 28 augustus worden op de festavond zes zilveren en twee gouden jubilarissen gehuldigd, die de volgende dag tijdens de receptie gefeliciteerd kunnen worden. De zilveren jubilarissen z\jn: Wiel Ach ten uit Meerlo, Theo Krebbers uit Wanssum, Coen van Meyel uit Griendtsveen, Tbon Poels en Her man Veltrop uit Venray, en Jo Wy- nands uit Vredepeel. Jac Jansssen uit Horst en Herman Langenkamp zyn de gouden jubilarissen. weekend van zaterdag 22 23 augustus a.s. staat het ÜfrcÜir"be Peel" grotèn- hflt teken van het Baan- GD>'genschap in de klasse van de ocks. Mede dankzy de uit- reputatie die circuit "De Groot-Brittanië geniet, is 'Pulserende vereniging S.M.C. erin geslaagd om de tien Ilse Superstock-rydere voor '~TO: pioenschap naar Nederland (EK >ed,i Higf ak* a van Omroep Venray hl |i M 90.2 en via de kabel op de kerk -6 Mhz met op: ^krdag: GD' De Rooy-lyn. Nieuws, des londinformatie en gesprek- itnw ir Venrayse zaken. iir: Eric's Schlagerfestival, zen zweert by Nederlands- stalige muziek. (tut >0 4 r: De Rooy-lyn. Vandaag nk v.d. Molen met o.a. een aflevering van MuZaRooi. AMSlL_Ur: ^rettië weekend. Ont hoof D(k rauziek na een drukke mi pi en et uur: Evenementenagenda. een ontspannend en gezel- lend voor u verzameld en M nteer<* door Nico Broers. _Jf'00 uur: Geurts en Van Ideale kombinatie van muziek. pr: Houwe Zo! Het zondag- programma van Hanna van Hayke de la Whisky. Jr wordt er alleen gedraaid P horen, bel dus 12362. De Droom van Boom. porden met Gido Boom is een droom. jMtuben in de middag. Het programma van Ru- °ng waarvoor u beter thuis uur: Muziek en sport (of M- Frans Jansen brengt u |°Pde hoogte van de sport- '"sen in dit weekend. 06 Rooy-lyn. Met 'vraag van Eric Tonnissen. Peelgrass. Het wekelykse van Rein Wor- De Rooy-lyn. Willem in Wonderland, i ïben voor Luisteraars *De Rooy-lyn. w uur: Wy doen 't graag, dekplaten programma, dat F te ontvangen is in het St. F ziekenhuis. Bel voor de leen felicitatie of een ver ft 27269. Het autosport-weekend op de piste in Venray begint zaterdag 22 augustus om 15.00. wanneer de hekken van het circuit geopend wordne om de coureurs te laten trainen. Vervolgens beginnen de wedstryden om 18.00, waarbyde ra ces van de Superstocks de meeste aandacht zullen opeisen. Deze compacte en snelle zelfge bouwde auto's behoren tot de abso lute smaakmakers van de hedendaagse autospeedway. Niet al leen het altyd grote deelnemers veld, maar meer nog de onderling gelyk opgaande stryd zorgen voor veel spektakel en spanning. Aange zien het elkaar duwen op de rechte stukken is toegestaan, moet een topcoureur naast een goede wagen ook nog de beschikking hebben over de nodige stuurmanskunst Of schoon de nederlandse ryndere tot Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Augustus: 23: Zomerpop '92, Opmeer 25 t/m 29: New York Comedy Nights, A'dam 28: Dan Seals, Arnhem September: 1 t/m 6: Tbjechov, Amsterdam 2: Iron Maiden, Den Bosch 3 t/m 26: Samson en DAlila, Am sterdam 4: Maria de Lourdes, Amsterdam 5: Back to the Sixties, Harderwijk 12: Van Morrison, Eindhoven 14: Nana Mouskouri, Eindhoven 15 t/m 27 Cyrano, Amsterdam 17: Black Sabbath. Groningen 25: Lee Tbwere in concert, Katwyk 27: GWAR, Den Haag 28: Richard Thompson, Venlo 29: Neville Brothers, Rotterdam Oktober: 4: The Dubliners, Eindhoven 6: The Dubliners, Amsterdam 8: The Dubliners, Groningen 8-9-10: Chippendales, Nymegen 10: Gilbert O'Sullivan, Den Haag 21: Don Giovanni, Den Haag 23: Emerson Lake en Palmer, Den Haag 30-31: Young Schubert, Den Haag 31: Fkts Domino, Den Haag Reserveren kunt u iedere dag vanaf 09.00 uur, dus ook op za terdag. de Europese top behoren, zullen zy toch met het nodige respect naar hun Britse collega's kyken. De ei landbewoners beschikken name lijk over een' grote vloot aan competieve Superstocks, waaron der de complete wereld-top. Door dat de beste rijders van de Britse Arena- en Spedeworth-organisatie naar Venray komen, zal het voor de Nederlandse rydere een ongetwij feld moeilyke klus worden om de titel van Baankompieoen in hun eigen land te houden. Een treffend bewys van de macht van de Britten vormde het vorig jaar op circuit "De Peel" verreden Wereldkampioen schap van de Superstocks, toen Darren Innocent, Gary Lambert en John Mickel de plaatsen één tot en met drie bezetten. Belust op revan che hopen de Nederlandse azen Tbon Schut uit Dordrecht, Frank Lauf uit het Limburgse Siebenge- wald en Willy Peetere uit nymegen ditmaal de Britse armade voor te kunnen blijven. Zy zullen dan wel het reeds genoemde Britse trio als mede hun landgenoten Pete Phil lips, Mo Smith, Howard White, Tony Roots, Dave Turner. Jeremy Brown en Edoly Freeman te snel af moeten zyn. 's Zaterdags ryden de Su- peretocks twee manches die mee tellen voor de startopstelling voor de race om het Baankampioen- schap. Tévens ryden deze avond de felle kleine Stockrods, de sensatio nele Hotrods waarbij close-racing en crashes heel normaal zyn, de ranke Formulle Tbyota's met de streekfavorieten Henk Hanssen uit Horst en Harry Maessen uit Ys selsteyn, de vinnige Mini-Rods, de voortdurend botsende Saloon- Stockcars en de altyd weer verba zend snelle Achteruitrydere. Op zondag 23 augustus wordt de race verreden, waarby bepaald zal worden wie zich Baankampioen by de Superetocks mag noemen. De Superetocks ryden eerst een man che die nog meetelt voor de star topstelling. waarna de Kampioenwedstrijd en een Revanche-race afgewerkt worden. Verder komen deze zondag alle klassen driemaal in aktie. De trai ning op zondag begint om 11.00 uur, terwijl de races om 13.00 uur aanvangen. Circuit "De Peel" is ge legen aan de N 277 (Middenpeel- weg) tussen Ysselsteyn en Rips in de gemeente Venray. ter hoogte van vliegbasis De Peel. GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES SFEER Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond SENIORSERVICE gaat haar dienstverlening uitbreiden. In de praktijk van alle dag blykt dat met de goede raad soms ook nog meer nodig is. Een eenvoudig stukje ge reedschap is in een aantal gevallen onmisbaar om de goede raad ook uit te voeren. Om bepaalde klusjes zelf op te knappen beschikt SENIORSERVICE sinds kort over gereedschap dat door iedereen kan worden geleend tegen een kleine vergoeding van adminstratie- kosten. SENIORSERVICE hoopt hiermede tips in het zelf uitvoeren van be paalde klusjes ook metterdaad mo gelijk te maken. Klein handgereedschap. Het set gereedschap bevat de meest eenvoudige zaken zoals schroevendraaiers, tangen, moereleutels, hamer, lymtangen, een voltmeter en meer van dit soort handig mee te nemen zaken. Men kan desgewenst ook even een enkel stukje gereedschap lenen, voor het geval de buurman net dat niet heeft wat je zo nodig hebt Op de openingsuren van SENIOR SERVICE kan men terrecht op de Marktstraat a Daarbuiten is het even bellen op nummer 81213 of 82839. Ook voor SENIORSERVICE is de "klant" nog steeds koning Als op 3 september a.s. de Lim burgse Bedevaart naar Lourdes ver trekt zal het voor de Venrayenaar Sraar Philipsen, de 25e keer zyn, dat hy met de "Limburgse" naar Lourdes gaat. Op zich niet zo bijzon der, want het aantal mensen, dat al veel vaker Lourdes bezocht is groot. Ook uit de regio Venray. Het bijzon dere is echter dat de heer Philipsen voor de 25e maal een voortrekkers rol vervult. Men mag dat een presta tie noemen, maar veel meer zal de Lourdesganger vervuld zyn van dankbaarheid, dat hy dit al zo vaak heeft mógen doen. In Venray geniet de heer Philip sen grote bekendheid wat het Lour- deswerk betreft Hy is één van de oprichters van het Lourdescomité en vervult al vanaf de jaren zeven tig de funktie van penningmeester. Tevens is hy al vanaf de beginperio de kontaktman van de Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Vele zie ken. maar ook gezonde pelgrims heeft hy niet alleen mogen begelei den naar en in Lourdes, maar heeft ook een belangryke taak vervuld by de voorbereiding op zo'n pel grimstocht Hij bezoekt de pel grims, maar draagt ook mede zorg dat men weet wat een Lourdes- bedevaart inhoudt Enkele weken voor vertrek komen alle pelgrims tesamen, om door woord en beeld een indruk te krygen, van wat hen later in Lourdes te wachten staat In Lourdes staat hy voor iedereen klaar om als hotelleider de mensen raad en daad by te staan. De groep Venrayse zieken en pelgrims is ieder jaar groot De grote pel grimstocht vindt meestal in juni plaats. Maar dit jaar zal de heer Phi lipsen ook in september van de par ty zyn om niet alleen de ruim 20 Venrayere te begeleiden, maar meer nog om de opdracht te vervullen, die hy heeft aanvaard van de direk- tie van de Limburgse om in maar liefst in twee hotels de leiding te ne men. Een niet geringe opdracht Des te meer een teken dat men ook van hogerhand de kwaliteiten en de menselykheid van Sraar Philipsen op de juiste waarde weet in te schat ten. We hopen, dat de heer Philip sen nog vele jaren zyn dienstbaarheid aan de Lourdes- pelgrims zal mogen geven. De Venrayer J. van Baal zal op 26 augustus te zien zyn in het beken de tv-programma Prijzenslag ge presenteerd door Hans Kazan en uitgezonden door RTL 4. Tydens de opnames, op 1 juli jl. wist dhr. van Baal het dichtst onder de prys te komen van een CD met CD-houder. Die kostte ƒ79,- terwyl dhr. v. Baal met 58,- door mocht gaan. By de thermometer moest dhr. van Baal de prys raden van een "Fo- wertoren". Ook dat lukte maar uit- eindelyk sneuvelde dhr. van Baal aan het rad, waarmee hy te weinig punten draaide om de finale in te mogen. Bromfietser gewond Het afremmen van een 16-jarige bestuurster van een bromfiets uit het Veulen op het rywielpad langs de Albionstraat werd te laat opge merkt door haar vriendin die ach ter haar reed. Die bestuurster van 17 jaar uit Ysselsteyn, botste tegen de afremmende bromfiets op. Beide bestuurstere kwamen ten val en de 16-jarige werd voor onderzoek naar het ziekenhuis overgebracht Na on derzoek bleken die verwondingen mee te vallen en kon zy naar huis worden vervoerd. Het ongeluk vond vrydagmiddag om ongeveer kwart voor vier plaats. Schoolstraat 34, Venray Het Groene Kruis GGD Noord- Limburg starten in Venray de cur sus "Stoppen met roken". Deze cur sus is bestemd voor iedereen die een steuntje in de rug kan gebrui ken, als hy met roken wil stoppen. De cursus begint op 1 september a.s. en kost 90 gulden. Negen byeenkomsten Deze cursus bestaat uit negen by eenkomsten. De eerste by een komst heeft een oriënterend karakter en de deelname is vryblyvend. Op de tweede byeenkomst van deze cur sus stoppen de cursisten met ro ken In de cursus wordt aandacht besteed aan: - adviezen voor een eerste rooklo- ze dag - hoe is het roken aangeleerd, en hoe leer je het roken af? - wat te doen in moeilyke si tuaties? - spanning en overgewicht ivm roken. Behalve informatie daarover wordt met elkaar gepraat over de er varingen, nadat met roken is gestopt. Een speciaal getrainde cur susleider geeft deze cursus waaraan maximaal 15 cursisten kunnen deelnemen. De ervaing leert dat na afloop 60 70% van de cursisten is gestopt met roken. By de cursus hoort een cursusboek. De cursus is Venray vindt plaats op 1,7,8,10,11,14,17 en 22 september en 6 oktober in de Clockert, Berg weg 4. De byeenkomsten duren van 20.00-21.30 uur. Meer informatie Meer informatie kimt u vragen by het bureau Klantenservice van het Groene Kruis tussen 8.30-17.00 uur, tel. 077-874800. U dient zich voor 21 augustus a.s.(morgenü) aan te melden. Als de belangstelling groot is, bepaalt de volgorde van aanmelden de deelname. Op maandag 17 augustus jl. arri veerde op Schiphol een groep van 22 amerikaanse spelers. Mede door sponsering van garage van Haren BV, Thxl Verstraten en Bergerheide is het mogelyk ge maakt om voor dit Amerikaanse se lectieteam een traningskamp te beleggen in Nederland. Het doel van dit traningskamp is om kennis en ervaring op te doen met het Europese voetbal. Dit Amerikaanse team. uitko mende onder de naam United AU Stars USA, is geselecteerd uit spe lers die uitkomen in de Soccer Fe deration van de staat New York. Het niveau is vergelykbaar met een le klasse elftal. Coach van dit team is de oud- Venrayenaar Peter Apere. Peter Apere is 17 jaar geleden geëmi greerd naar Amerika en is daar als coach aan een club verbonden. Het Amerikaanse team speelt de komende 14 dagen tegen de volgen de tegenstanders: EWC, Blerick, Meerlo, Spel. Irene, Panningen, Witten horst, SVEB en SV Venray. Op 25 augustus is dit team uitge nodigd voor een bezoek aan PSV te Eindhoven alwaar het stadion en training bezocht wordt Op zondag 30 augustus wordt de terugreis weer aanvaard. Pro gr. United All Stare USA: 18 aug. EWC 19.00 19 aug. Blerick 19.00 20 aug. Meerlo 19.30 21 aug. Spel. Irene 19.00 22 aug. Panningen 18.00 Schapen op de spoorbaan Weer moest de politie in aktie ko men voor het verwyderen van loslopende schapen op de spoor baan, ter hoogte van de Rosmolen. Het was al vaker voorgekomen dat van dezelfde eigenaar schapen op de spoorbaan liepen. Die eigenaar is te verstaan gegeven dat hy maat regelen zal moeten nemen, zodat herhaling voorkomen zal worden. Andere zal proces verbaal worden opgemaakt De zomereluiting is voorby. Vanaf maandag 17 augustus is de biblio theek weer geopend op: Van maandag t/m donderdag van 14.00-18.00, vrydags van 14.00-21.00 en zaterdags van 10.00-13.00 uur. De ansichtkaartenaktie loopt nog: wie de leukste vakantie of zo- mergroet aan de bibliotheek stuurt, maakt kans op een boeken-of bibli otheekbon ter waarde van 25 gul den. Het adres is: Postbus 178, 5800 AD Venray. In de periode van 11 t/m 17 augustus: Er is weer een hond zyn baasje kwyt, een Labrador (Gabber) wil heel graag weer lekker gaan wande len met zyn baasje. De hond hoopt dat zyn baasje snel met de gemeen tepolitie contact opneemt. Verder is er een herenhorloge, een zwarte herenportomonnee, zil veren armband met schelpjes, een hangslot met ketting, een wieldop en een blauwe vlag met witte lettere gevonden. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venray, tel.: 04780- 84888, toestel 224. Vanaf 21 augustus a.s. exposeert Ellen Wynhoven uit Uden in SL Wilbertskamer van restaurant Den Boogaard, Wanssumseweg 1 te Geysteren. Sinds een aantal jaren ook aan Instituut Pieter Brueghel in Veghel. Allereerst heeft zij een aantal jaren boetseren/pottenbakken gedaan. En vanaf het begin van de jaren tachtig is zy zich gaan verdiepen in tekenen en schilderen, waaronder portret-en modeltekenen en land schaptekenen. De meeste belangstelling gaat uit naar aquarelleren, waarin zy zich de laatste jaren steeds meer heeft gespecialiseerd. Sinds een aantal ja ren exposeert zy regelmatig, aa. in Uden, Zeeland (NB), Lottum en Well aan de Maas. Het restaurant is op maandag en dinsdag gesloten. elke week nieuws Nu de vakantieperiode voor de meeste mensen voorby is, zult u van ons ook weer regelmatig op de hoogte worden gehouden van het wel en wee van het Lourdes Lief dewerk. Allereerst staat op het program ma uit de 134e Limburgse Bede vaart naar Lourdes, die gehouden wordt van 3 t/m 10 september a.s. Aan deze bedevaart zullen 21 pel grims uit onze regio deelnemen, waaronder enkel zieken. Zoals u el ders in dit blad kunt lezen, zal Sraar Philipsen voor de 25e keer als leider de Venrayse groep bystaan. De nieuwe donateurs kaarten zyn weer binnen, zodat er weer gestart kan worden met de aanbieding van deze kaarten, waarvan de opbrengst bestemd is om in 1993 weer zoveel zieken een pelgrimstocht naar Lourdes te kunnen aanbieden. Wanneer deze aktie start, hoort u nog van ons. De 135e Limburgse Bedevaart naar Lourdes is een combinatie met de V.N.B. Voor alle inlichtingen en eventue le opgave voor deelname, kunt u zich wenden tot dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42. tel. 83575 of H. Beerkens. tel. 83428. Met deze bedevaart kunnen geen hotelzieken worden geplaatst Pieter-Jan Straatman uit Venray is geslaagd aan het Overmaas Colle ge te Sittard S.V.H. voor restaurant kok. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Dr. DLNGEMANS tel. 89217, tydens spreekuur Langstraat 106 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Mereeloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag ran 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSEL8TEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: A. ONG, teL 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTS ENPRAKTUK W.H. Kremer en W.GA.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Vlasakker 1, Oostrum, tel. 10956 DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak K. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr, Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 8 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 88408 Een nieuwe start. Ons dagelyks leven wordt zeker mede bepaald door de voorwaarden die vanuit het politieke vlak wor den gesteld. Nog een paar weken en we zullen merken dat ook onze politieke ver tegenwoordigers terug zyn van va kantie. De Party van de Arbeid wil het komende "vergadereeizoen" op haar eigen wyze inzetten. Ook het gewone menseiyke con tact zal belangryk zyn in het met elkaar overleggen en stelling ne men in de politieke besluitvor ming. Om dat contact een eigen kleur te geven organiseert de Party van de Arbeid op zaterdag 12 sep tember aanstaande een middag voor eigen leden en andere be langstellenden. De activiteit Op die middag worden leden van de Party met eigen kinderen.vrien- den en kennissen op een bepaald punt in het centrum van Venray verwacht Onder het motto "Ken je Venray wel?" wordt iedereen dan uitgenodigd volgens een bepaalde route een wandeling door Venray- centrum te maken. De kinderen die willen krygen een aantal opdrach ten mee. De volwassenen zullen aan het eind van de wandeltocht aan de tand worden gevoeld of ze Venray met al zyn verschillende min of meer openbare instellingen wel kennen. Samenzyn tot besluit Alle deelnemers en andere be langstellenden zullen elkaar op het eind van die middag ontmoeten in het clubgebouw Het Wisselpunt by de atletiekbaan. Opgeluisterd door het Rooy orkest en het Rooy koor wordt de middag besloten met een drankje en een hapje. Een moge- lykheid om ook het menselyke ge zicht in het hele Venrayse politieke gebeuren te ervaren. Een kans die men niet mag missen. De leden ontvangen nog een pereoonlyk uit nodiging. 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3