'Ysselsteyn Leeft' leverde 7.500,- op Bde raadsvergadering van gemeente Vierlingsbeek De Bonte Koe bestaat vijf jaar voor dames en heren een exclusieve collectie schoenen 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN JIF EER Openbare bibliotheek PEEL EN MAAS Groot sukses voor First Choice PEEL EN MAAS Expositie Rob H. Vermeer Bond van Wapenbroeders telt 200 leden Wortelstemp in 0JC Watjang?!? Oirlo Nieuwe expositie bij Kunstgalerie Toro Geslaagd Nationale kollekte epilepsiebestrijding ook in Venray in stijgende lijn -tl GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond Schoolstraat 34, Venray füilMAAS Donderdag 23 juli - Pagina 3 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Dr. DINGEMANS, tel. 89217 tijdens spreekuur Langstraat 106 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVO ER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RA Y-YS S ELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: BILLET, tel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST Verloskundigen voor de praktijken van mevr. Raay- inakers, mevr. Van Eerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door H. EERTEN Kruisdistel 5, tel. 88408 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 88408 VLEERMUIZENMIDDAG in de Jeugdbibliotheek Op woensdag 15 juli vond de feestelijke afsluiting van het leesprogramma 's Nachts plaats in de jeugdbibliotheek. In totaal heb ben 65 kinderen meegedaan. Alle kinderen die ook echt 5 Nacht boeken gelezen hadden werden uit genodigd. De vleermuizenspecialist Jan IÓeuskens uit Nederweert draaide de diaserie 'Leven in het donker' en na afloop werd er gek nutseld. Ieder kind maakte een eigen vleermuizenmobiel. In de pauze waren er heksensnoepjes en limonade. Aan het eind werden de kinderen lid van de orde der nachtbrakers, en werden de oorkondes enj leespassen uitgereikt. Het Spookhuis is nog tot de va kantiesluiting (3-17 augustus) te be zoeken. Kinderen die de oorkonde nog niet hebben ontvangen kun nen deze alsnog ophalen op de jeugdbibliotheek. Tbt ziens in de jeugdbibliotheek. Openingstijden Maandag thu donderdagl4.00-18.00 Vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 'n abonnement waard Thmara Hoevenaars, lid van m<yo- retten en twirlgroep First Choice uit Venray behaalde, door een zilve ren medaille op de Nederlandse se- lektiewedstrijden Baton-twirlen het recht tot deelname aan de Euro pese en Wereldkampioenschappen Baton-twirling. Deze wedstryd stond onder auspiciën van de Ne derlandse Twirl Sport Bond. De Europese kampioenschappen vonden plaats van 9 t/m 13 juli in het Engels Sheffield onder auspi ciën van de Engelse Twirl Sport Federatie. Ondanks een groot deel nemersveld van negen landen be haalde Tamara voor Nederland een goed resultaat. In de kategorie da mes junioren waren 38 deelne mers. Na een spannende eerste voorronde werd ze geplaatst in de semi-finale alwaar ze een goed re sultaat neerzette van een 15e finale plaats. In het landen klassement behaalde Nederland, van de negen deelnemende landen een vierde plaats. Op 3 augustus zal Tamara, onder begeleiding van haar coach (en te vens bondscoach van het Neder lands equipe) Wilma van Lin, vertrekken naar Parys alwaar op 5 augustus de Wereldkampioen schappen zullen starten. Inbraak in autobedrijf Door een gat in het hekwerk te knippen was toegang yerkregey tot een aan de Gezelienbaan in Ys selsteyn gelegen autobedrijf. Door del scharnieren uit een deur te ver wijderen was toegang tot de garage gekregen. Waarschijnlijk is het alarm, waarvan de draden waren doorgeknipt toch in werking ge gaan en heeft de dader het veiliger gevonden er maar zonder buit van door te gaan. uw weekblad Vaan maandag 13 julit tot en met vrydag 11 september 1992 wordt door Credit Lyonnais Bank Neder land NV regio Zuid-Oost in haar Noord- en Middenlimburgse kanto ren en in kantoren Eindhoven aan dacht besteed aan de werken van de in 1937 in Tilburg geboren en thans in Best wonende kunstenaar Rob H. Vermeer. Robs werken hebben het land schap als uitgangspunt. Meestal gaat het herkenbare landschap op in een enorme ruimtelijke kompo sitie, waarbij zijn poëzie, zijn kleur keuze en zijn agressieve manier van schilderen een enorme span ning oproepen. De openingstijden van het Credit Lyonnais-kantoor zyn van 09.00- 16.00 uur van maandag tot en met vrydag. De aktie: 'Opsporing Oud- Indiëgangers door de Bond van Wa penbroeders Venray-Horst e.o. is een groot sukses geworden, waar mede de afd. Venray de grootste af deling is van de 16 afdelingen in Limburg. In ruim 2 jaar bereikte de afd. Venray met de aanmeldingrvan de heer Arts té Ysselsteyn (2-2-RVA) T Dec. Div., het 200e lid. Dhr. Arts verbleef ruim 3Vfe jaar in het toen malige Indië. De afd. Venray, die aktief is met de maandelijkse bijeenkomsten en ex cursies, verwacht tot een groei te komen van ruim 400 leden. 90% Van de leden heeft de politionele akties in Indië ervaren en waarvan velen nog dagelijks de gevolgen on dervinden. Tot het verkrijgen van erkenning is er een sterk streven van de Indië veteranen om voor hun gesneuvelde makkers, een be noeming te verkrijgen van plein, laan of straat; dit zodat niet verge ten wordt, dat zij ver van huis en haard, hun nog jonge leven gaven voor 'Orde en Vrede'. Diefstal in uitgaanscentrum Van een muziekgroep die ge speeld had in een uitgaanscentrum in Ysselsteyn werd een diplomaten- koffer gestolen waarin een aantal muziekstukken en microfoons za ten. De diplomaten koffer was tij dens de Ysselsteynse kermis ontvreemd. Vorige week donderdag werd by de politie aangifte gedaan. Op zondag 26 juli zal Wortelstemp een bezoek brengen aan OJC Wat jang?!?. Het is niet de eerste keer dat deze band, opgericht in 1989, een bezoek brengt aan de soos. Na voorgaande suksessen zullen ze dus nu weer hun bluesachtige mu ziek ten. gehore brengen. De fans van deze band zullen deze zomer hun hart op kunnen halen want dan verschijnt de eerste CD, ge naamd 'Bad Rabbit' van Wor telstemp. De soos is geopend vanaf 15.00 uur en Wortelstemp zal aanvangen om circa 17.00 uur. Dit alles is en- treevrij. Het vooral by de jongere oudere, of de oudere jongere, bekende en populaire café De Bonte Koe, bestaat vyf jaar. Wilbert Jeuken, eigenaar van dit café wil dit niet on gemerkt voorbjj laten gaan en heeft samen met zyn programma- groep, een kompleet feestweekein- de in elkaar gezet. Wilbert Jeuken is afkomstig uit het jeugd- en jongerenwerk en was, toen hy met De Bonte Koe begon, redely k op de hoogte van wat jonge ren in hun vrye tyd willen doen. Met name de betrokkenheid van de bezoekers, met wat er in het café ge beurt, is voor Wilbert Jeuken erg belangrijk. De programmagroep die Wilbert Jeuken in het leven heeft geroepen, is daar een voorbeeld van. Vaste klanten hebben zitting in die groep en samen met Wilbert Jeuken worden aktiviteiten verzon nen en uitgevoerd. Een unieke si tuatie in een commercieel café. Het is dan ook geen wonder dat er in de afgelopen jaren tal van akti viteiten in De Bonte Koe zyn geor ganiseerd. Er werden talloze live-concerten gegeven, met name door bands uit de regio Venray. Een oude traditie zoals het Vastelaove- scafé werd in ere hersteld. Konin ginnedag is by De Bonte Koe uitgeroepen tot Smartlappendag. Niet alleen op muzikaal gebied, maar op cultureel, sociaal en maat schappelijk terrein, was er in De Bonte Koe van alles te doen zoals de Nicaragua-dag, de 1 mei viering, di verse akties voor Afrika maar ook fotografen en kunstenaars expo seerden in De Bonte Koe. Het helaas ter ziele gegane programma Ossen- gal Lokaal, heeft hier nog menig in teressante discussie opgeleverd. Op sportief gebied was De Bonte Koe een van de eerston die met een grootbeeldvideoscherm de bezoe kers in de gelegenheid stelde om belangryke voetbalwedstrijden te komen kijken. De Bonte Koe kent verder een voetbalclub, een zaal voetbalclub, twee volleybalteams, een biljartclub en een tafelvoetbal club. Gezamenlijk is met deze clubs al twee keer een sportdag ge houden. Tbch moet er na vyf jaar een en ander vernieuwd worden. Binnen kort zal de voorgevel van De Bonte Koe een facelift ondergaan. Dan zal meteen een aantal geluidsisoleren- de voorzieningen worden aange bracht zodat aan de laatste normen op dat gebied voldaan gaat worden. iBBBBAMMA Het jjestp rogrammk begint he- den,_ donderdagavond, met een avondhgSBseör opd- Op vrydag 24 juli zal in Kunstga lerie Tbro aan de Langeweg 30 een nieuwe expositie geopend worden. Tbt 6 september a.s. zijn daar sculp turen te bezichtigen van de kunste naars Ben Oldenhof en Jos Smeets. Ben Oldenhof maakt voorname- lyk beelden uit 2 nmi staalplaat. De overgangen tussen twee vlakken, tussen licht en donker, weet hy ge raffineerd te accentueren met b.v. een zware lasnaad. Zijn werken zyn beelden als een compositie van vlakken, een abstract schilderij in drie dimensies. De meeste beelden zijn zwart gelakt of speciaal behan deld waardoor ze een zwart/bruin uiterlijk krygen. Soms krygen de beelden een rode verflaag. Jos Smeets maakt gebruik van meerdere materialen zoals hout, ijzer, keramiek (met goudglazuur), touw en leder. Zijn kunstwerken vertonen veel beweging. Jos Smeets werkt ook regelmatig aan projek- ten, samen met andere kunste naars. Voor deze beide Amsterdamse kunstenaars geldt, dat hun werk vry is voor interpretatie van de be schouwer. Hoewel de expositie op vrijdag 24 juli om 18.00 uur officieel geopend zal worden, zyn de werken van daag, donderdag 23 juli, al te be zichtigen. De openingstijden van kunstgalerie Tbro zijn donderdags, zaterdags en zondags van 14.00 tot 18.00 uur. Op vrydag is de galerie geopend van 14.00 tot 21.00 uur. Tydens de officiële opening zal ze ker een van de kunstenaars aanwe zig zyn. medewerkers en de huidige mede werkers. Op vrijdag 24 juli is er een Karaoke-avond. Hierby kun je lied jes meezingen die door een achter grondkoortje worden ingezongen en waarvan de tekst woord voor woord op een tv scherm verschijnt. Verder zal die avond het smartlap- penduo De Hartebrekers optreden. Zaterdagmiddag om 14.00 uur zijn er aktiviteiten voor kinderen zoals schmincken, buttons maken, straattekenen, muziek maken enz. Vanaf 21.00 uur is er de Zomerse Bonte KrOEg-avond met barbecue, een cocktailbar, muzikanten, een goochelaar en mimespelen. Op zondag 26 juli organiseert De Bonte Koe een vrijmarkt. Iedereen kan een kraampje huren om het overtollig goed te verkopen. Aan vang rond 13.30 uur. De zondag is ook uitgeroepen tot Venrayse muzi kantendag. Buiten en binnen zul len zo'n tien bands acte de presence geven. Enkele namen: De sign, Végéband, Groovy, Wild Voice, Sjaak van Els and friends. Rond 20.00 uur wordt het feestweekend afgesloten met een supersessie. Hieraan nemen o.a. Clemens Mc Ven, Rick de Vito en Bart Buis. Tte Breukelen slaagde aan de Universiteit voor Bedrijfskunde Ny- enrode voor het diploma commer- cieel-technisch de heer A.P.A. Verheyen uit Heide. Wilma Jenniskens-Maessen heeft haar diploma bedryfsarchiva- ris gehaald aan de G.O. in Den Haag. Aan het InterVen College lokatie Venray zijn ge slaagd: MEAO: Geert Baken, Venray; Roel Belgere, Meerlo; Susan Bete- rams, Wanssum; Gonnie de Boer, Maashees; Daniella Bom, Oostrum; Bert Bosma, Venray; Dick Brinkhof, Venray; Mare Christiaens, Mel- derslo; Wilbert Claessens, Heide; Harm Coenen, Melderslo; Frank Crooijmans, Venray; Rene Derkx, Vierlingsbeek; Esther Dircks, Oirlo; Monique Engels, Oirlo; Sacha Franssen, Venray; Leon Gerrits, Overloon; Rob Hazekamp, Wan ssum; Alfred Hilhorst, Venray; Jac queline Kersten, Tienray; Patrick Kleeven, Catenray; Ron Koppers, Venray; Petra%Lerou, Venray; Dana Liriclers, MerseTö; Pascal Lucassen, Venray; Mark Mooren, Venray; Ma- non Mooten, Oostfuni; AmoÉSbt(- nissen, Overloon; Paul Verhoeven, Venray; Yvonne Vogelsangs, Casten- ray; Michel Wilms, Venray. CCD: Angelique Coiyaerts, Ven ray; Faidra Hartzema, Venray; Ralf Langohr, Venray? Marco Peeters, Vierlingsbeek; Roland Simons, Oostrum; Tom Stevens, Venray? Jan- Hein van Well. Holthees; Marcel van Wijk, Venray. AW: Susan Boom, Venray; Maud Dekker, Venray; Nancy van Dyck, Holthees; Chantal Jenniskens, Leu nen? Suzan Kronenberg, Venray: Mea Kuijt, Venray; Rianne Peeters. Oostrum? Walter v.d. Rijt Venray; Janneke Smits, Maashees; Conny Thijssen, Ysselsteyn? Inge van Til burg, Merselo. VZ: Saskia Arts, Merselo? Marian ne van Ass, Merselo; Angelique Bol- ten, Meerlo? Veronique v.d. Brink. Melderslo; Bianca Claassen; Oost rum; Renate Franssen, Venray; Marian Hendrix, Oostrum; Lisette Hendrix, Melderslo? Danielle Hoex, Venray; Monique Jenniskens, Ven ray? Yvonne Kusters, Venray; Nicole van Lieshout, Maashees; Angelique Maessen, Venray; Anita van Stave ren, Leunen: Annette Wynen, Mel derslo. Kort VZ: Mariette Geurts, Smakt; Bianca Hegmans, Melderslo; San dra Heidens, Melderslo; Roos Her mans, Leunen; Trudy Peters, Venray? Linda van Tilburg Oirlo; Angelique Wynen, Melderslo. De kollekte voor het Nationaal Epilepsie Fonds, De Macht van het Kleine, die van 29 juni tot en met 4 juli 1992 gehouden werd. heeft in de gemeente Venray ƒ4.775,- opge bracht. In 1991 was de opbrengst ƒ2.831,-. Dankzij deze kollekte kan veel ge daan worden aan wetenschappelijk onderzoek, voorlichting en aktivi teiten voor mensen met epilepsie. Alle gevers hartelijk dank. WIJZIGING SUBSIDIËRING PEUTERSPEELZALEN Voordat de raad akkoord kon gaan met het voorstel tot een wijzi ging van de subsidiëring Peu terspeelzalen kwamen alle frakties aan het woord. Het bleek dat dit on derwerp in het verleden in ver schillende commissies aan de orde is geweest. Daaruit had het college een voorstel gedaan om een vast be drag van ƒ2.500,- per peuterspeel zaal per jaar te subsidiëren èn een vast bedrag van ƒ100,- per peuter per jaar evenals 50% van de reële huisvestingskosten. Ondanks dat in de commissie andere standpun ten waren ingenomen (o.a. een be drag van ƒ125,-) per peuter) is het voorstel van het college onveran derd gebleven. Het standpunt van het college was en is dat peu terspeelzalen behoren tot het parti- kulier initiatief. Wel wil het college er aan meewerken zodat de leid sters een minimumloon kunnen ontvangen. De PK-fraktie bleef bij haar standpunt dat ook de leiding onder de subsidieregeling behoort te vallen. Omdat die fraktie geen ge- lyk kon krygen stemde zy tegen het voorstel. Vanuit de CDA-fraktie werd nog getracht het bedrag per kleuter op te trekken tot 125,-, maar met de toezegging dat straks een en ander nader onder de loupe zal worden genomen om dan mogelyk een an der standpunt in te nemen, stemde die fraktie toch in met het voorstel van het college. De raad had geen moeite met de vaststelling van de jaarrekening over 1991 van het kinderdagverblyf De Knuffelbeer. Die jaarrekening sloot met een tekort van ƒ58.441,-. HERIN DELING Burgemeester Dittner verwoord de nog eens zijn teleurstelling over het standpunt van Provinciale Sta ten omtrent de komende herinde ling, waardoor het dorp Vortum- Mullem by de gemeente Vierlings beek als verloren moet worden beschouwd. Wy hebben, aldus bur gemeester Dittner, goed gespeeld maar niet gescoord. Wy gaan nu eens alles op een rytje zetten om te bekijken wat wy nog kunnen on dernemen. Toch heb ik vertrouwen in de toekomst al zyn wy ernstig in de politiek teleurgesteld. Rein Broeren, raadslid namens het doip Vortum-Mullem verklaard ook in de opstelling van de politiek teleurgesteld te zyn en met hem het hélé dorp. De raadsvoorzitter verklaarde nog dat men ondanks deze teleurstelling het democra tisch genomen besluit zal moeten accepteren. Oorlogstuig Tydens werkzaamheden nabij de oude vuilstortplaats aan de Laag- heidseweg werden daar zowel afge schoten als nog op scherp staande brisantgranaten gevonden. Die 'souveniers' zyn in afwachting van de komst van de mannen van de EOD veilig gesteld. JI d voor de raad van de ge- £1 Vierlingsbeek ongewone «vond vergaderde de ge- "MW zonder een ongewoon plal afgemelde raadsleden, item*, jjabuurs en de heren Kbop- nente ^aS en Van Eïi deze vergadering missen. ezencf 3 ingekomen stukken lag jiutie van de CDA afd. Ven- K* arin die politieke party yjngvan volwaardig le fase 6 |js in Venray, steun vroeg niad van de gemeente Vier ling"^ ek. Het college wilde die ïïdl"1 cvoor kennisgeving aanne- ^de CDA-fraktie had toch 1^ de resulutie in de commis- jrwys te bespreken. Daarte- liet college geen bezwaren. GELOOFSBRIEVEN EL. Cl 1 m oofsbrieven van de heer uit Overloon werden commissie onderzocht en de commissie zyn er geen om de heer Hendrikx als van mevr. Nabuurs toe te De beëdiging zal in ring van september ttI den kerk van Ysselsteyn, die momen teel vernieuwd wordt Dhr. Keijsers kon aan pastoor Steneker een che que van ƒ6.000,- overhandigen. Dhr. Keysers loofde de inzet van het kerkbestuur en het bouwcomité, met name tydens de manifestatie Ysselsteyn Leeft. Hy betreurde het wel dat de verbouw van de Ys selsteynse kerk, niet door Ys selsteynse ondernemers gebouwd wordt. Hij was wel blij dat hij kon zeggen dat de nieuwe haan op de to ren, het resultaat was van de mani festatie Ysselsteyn Leeft. De overige ƒ1.500,- werd in drie bedragen opgesplitst, 500,- Ging naar de ponyclub De Welsh Ruiters, die tijdens de manifestatie voor het De opzet van Ysselsteyn Leeft, om het dorp Ysselsteyn te promoten, is volledig geslaagd geweest. Het zal echter nog 10 jaar duren voordat de volgende editie van Ysselsteyn Leeft zal worden gehouden. AGENDAPUNTEN bezwaar was er tegen een 3"lamgeving in Holthees. Een I Holthees ligt nl. niet aan de bergweg en ook niet aan de jweg. Daarom was voor dat n straatnaamgeving nood- en de raad had geen be et de weg, waaraan het pand aam kreeg van Koes teeg. vaar had de raad tegen verkoop van gronden ogeweg met en aan de heer irs. Er zal op korte ter- iproblemen te voorkomen, loongrondverklaring wor- egeven. stra voorzieningen aan re- fietspaden aan de Oplose de Langstraat werd een )n uitgetrokken van ƒ25.034,-. Igdheid was er by enkele en dat die voorzieningen optimaal zouden zyn. De er had de verzekering aan ouder gegeven dat een en snel mogelijk in orde zou gemaakt. Met die toezeg- wen die raadsleden te lde vaststelling van de huur- van zowel de sportzaal in als van de sporthal in hadden de raadsleden :n. Wel was er vanuit ïtfraktie bezorgdheid mg van de onrendabe- Die fraktie was bang dat igingen buiten de ge- igstelling zou kunnen om tegen een goedkoop ta- uren te huren. Maar dat is taak van de gemeente u die stichtingen hun eigen kunnen doppen. Burge- Dittner deelde nog mede laatste onderhandelingen de privatisering zullen nden. ie Ysselsteyn Leeft' 015 april in en om de Rui- tManege plaatsvond, is een •kes geworden. Dat bleek pvond tijdens een byeen- datzelfde Ruitersportcen- n ,aar dhr. Keijsers namens D W Ysselsteyn Leeft diverse 5 kon uitreiken voor een to- van ƒ7500,-. Het bestuur die de organisator was Manifestatie is nl. van me- u de eventuele opbrengst ^steyn Leeft, beschikbaar Moet worden aan enkele loe'en t.b.v. de Ysselsteynse leenschap. 'kte bydrage ging, en dat verwonderlijk, naar de de parkeren en de entree hadden ge zorgd. Ook de Don Bosco Ruiters kregen ƒ500,- voor hun inzet Lb.v. de gehandicapte medemens. Deze vereniging zorgde tijdens Yssel steyn Leeft voor de ysverkoop. De resterende ƒ500,- ging naar de Om roep Venray die tijdens de mani festatie live-uitzendingen had verzorgd, wat voor Ysselsteyn Leeft een mooie promotie was.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3