Kwaliteit open zwemwater Limburg langzamerhand beter Ballonnenwedstri Tekenwedstrijd buurtbuschauffeui^ Gemeente zorgt voor grats ophalen van oude koelkast en diepvriezers ':nm Hinderwet Bouwvergunning verleend Hinderwet Verkeersmaatregelen i.v.m. Fietsvierdaagse PEEL EN MAAS Bekendmaking Wratziekte Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Kermis Venray-Centrum 1992 Bekendmaking Gemeentearchief 2 weken gesloten PEEL EN Wt PEEL EN MAAS Donderdag 23 juli RAADHUIS VENRAY,. Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 1530 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; openbare orde en veiligheid; voor lichting en inspraak algemeen; dorps en wijkraden; personeel, organisatie en informatica; interne dienstverle ning; ekonomische zaken: bevorde ring werkgelegenheid, markten en kermissen, handel en middenstand, bevordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg/maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag vart 10.b0-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuis vesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Drlessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: Nestlé Nederland b.v., Witte Vennenweg 6, 5807 EJ Oostrum, voor het uitbreiden/wyzigen van een aardappelverwerkingsbedrijf waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamenlijk vermo gen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Witte Vennenweg 6 te Oost rum. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 6 augustus 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, De kwaliteit van het open zwem water in Limburg is de laatste drie jaar licht verbeterd. Dat geldt ook voor de veiligheid by de zwemgele- genheden in open water. Dat blykt uit de zwemwaterverslagen van de provincie over de afgelopen drie jaren. In Limburg zyn er 28 zwemgele- genheden in open water of opper vlaktewater. Die zijn onderverdeeld in de ingerichte en de vrye zwem- gelegenheden. Daarnaast zyn er nog een aantal gelegenheden, die een tussenvorm zijn, zoals de ver- blijfsrekreatiepunten. Dit zyn plaatsen, die in feite bedoeld zyn Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 14 juli 1992 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een veranda aan de Gildestraat 10 te Oostrum, tn.v. Th.G.W. Clephas; het bouwen van een erfaf- scheiding en berging aan de Jof ferspas 18 te Oostrum, t.n.v. H.A.R Gerritsen; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Dagoberthof 10 te Venray, tn.v. W.A.J. van Benthum; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Everestlaan 1 te Venray, Lh.v. A.J.P. Arts; het bouwen van een fietsen berging aan de Christoffel kruid 54 te Venray, tn.v. W.H.J. de Cock; het bouwen van een garage aan de J. v. Wyttenhorstweg 26 te Vredepeel, tn.v. RJ.G.M. Flin- senberg; het bouwen van een carport aan de Lisdodde 10 te Venray, tn.v. P.W.M. Wilmsen; het bouwen van een carport aan de Lisdodde 8 te Venray, tn.v. J.H.M. Koenen; het bouwen van een carport aan de Loenerveld 17 te Leunen, tn.v. E.J.M. Clermonts; het bouwen van een serre en raamkozyn in voorgevel aan de Kamperfoelie 81 te Venray, tn.v. C.A.J. Ebben; het bouwen van een woning garage/berging aan de Oomenlaan 6 te Venray, tn.v. M.A. van Lit Blan kenberg 18 te Weert; het bouwen van een woning aan De Vlies 16 te Veulen, tm.v. J.L. Poels, De Vlies 22; het bouwen van een bedryfs- ruimte aan de Eykenhofiveg 10 te Veulen, tn.v. W.M.M. Wismans; het verbouwen van een wo ning aan Klein Oirlo 3 te Castenray, tn.v. W.H.C. Strybos; het verplaatsen van een be drijfsruimte aan de Rouwkuilenweg 35 te Ysselsteyn, tn.v. J.A. Sche pers, Rouwkuilenweg 39; het bouwen van een hobby- ruimte aan de Marjolein 28 te Ven ray, tn.v. M.L.L.M. Janssen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Aubadestraat 12 te Venray, tn.v. W.K. Tymensen; het bouwen van een bedryfs- ruimte aan de Grootdorp 47 te Mer- selo, tn.v. P.J. Poot; het verplaatsen en renoveren van overkapping doelen en plaat sen erfafscheiding aan de Groot- dorp 73 te Merselo, tn.v. M.J.H. Thielens; het verbouwen van een wo ning tot agrarische bedrijfsruimte aan de Eykenhofweg 3 te Veulen, tn.v. W.M.M. Wismans, Eykenhof weg 10; het verbouwen en uitbreiden van een ligboxenstal aan de Putten- weg 117 te Ysselsteyn, tn.v. Mts. G. en J. Broeders; het bouwen van een volière aan de Ravelstraat 9 te Venray, tn.v. J.G.W.M. Camps; het bouwen van een garag el berging aan de Droesenweg 6 te Heide, tn.v. Ld. Smets; het bouwen van een serre aan de Paterslaan 9 te Venray, tn.v. W.G.A. Iieynen; het verbouwen van een boer derij aan de Spurkt 5 te Venray, tn.v. C. Jacobs, Cerrespark 20 te Stevensbeek; het verbouwen van een woon huis aan de Hoofdstraat 5 te Oirlo, tn.v. H. Kusters; het bouwen van een berging/ erfafscheiding aan de Pr. Ire- nestraat 15 te Venray, tn.v. E Jans-Beken. De burgemeester van Venray, drs. J.EH.A.B. Waals voor de watersport (zeilen, kanoën of surfen e.d.) maar waar inciden teel by warm weer wordt gezwom men zonder dat er specifieke voor zieningen voor het zwemmen zyn. In Limburg zyn er 10 ingerichte zwemgelegenheden in open water, 6 vrije en 12 'tussenvormen'. Volgens de Wet voor Hygiëne en Veiligheid Zwemgelegenheden be horen de ingerichte tot de C-kate- gorie en de vrye tot de D-kategorie. Die onderverdeling is niet zonder reden gemaakt. Want de wet bepaalt dat uiterlijk in 1994 bij de ingerich te of C-zwemplaatsen allerlei voor zieningen moeten zyn, zoals «liepteaanduidingen, afgebakende zwemgedeelte(n), een geleidelijk af lopende onderwaterbodem, toilet ten en voldoende toezicht. Bij D-zwemplaatsen zyn er geen voorzieningen voor de veiligheid en de hygiëne, evenals bij de 'tussen vormen'. WATERKWALITEIT De waterkwaliteit by al deze zwemgelegenheden kontrol eert het Zuiveringschap uit Roermond re gelmatig. Wekelijks voert het Water schap metingen uit om de kwaliteit van het oppervlaktewater in de ga ten te houden. In het zwemwater- verslag geeft de provincie aan hoe het met de waterkwaliteit in de pe riode van 15 mei tot en met 15 sep tember is geweest Het regelmatig bepalen van de kwaliteit van het water is belang rijk om te kunnen beslissen of er gens nog wel gezwommen mag worden. De provincie benadrukt dat de kwaliteit van het open zwemwater het in de regel niet haalt by die van de zwembaden en dat de risiko's van zwemmen in open water groter zijn dan in zwembaden. De kwaliteit van het open zwem water wordt aa'iigeduid mét góed, aanvaardbaar of onaanvaardbaar. 1 Na elke kontrole wordt op de.bij de ingerichte zwemplaatsen aanwezige informatieborden aangegeven hoe de kwaliteit van het water is. Bij het vaststellen van de water- Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: M.W.H. Cox, Lollebeekweg 11, 5811AJ Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een vleeskalveren- bedrijf gelegen aan de Lollebee kweg 11 te Castenray; A. v.d. Sterren, Nieuwkuijk- sestraat 50, 5253 AM Nieuwkuijk, voor het oprichten en in werking hebben van een hotel gelegen aan de Maasheseweg 80a te Venray. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 23 augustus 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wij zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re- delijkeiwijs niet in staat zyn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken kwaliteit wordt vooral gekeken naar de hoeveelheid E-coli-bakte- riën. E-coli-bakteriën zijn op zich niet gevaarlijk maar zijn een soort graadmeter voor de aanwezigheid van andere, wel schadelyke bakte- riën. Met andere woorden, als er veel E-coli-bakteriën worden aange troffen in het water, is er veel kans dat er veel schadelyke stoffen in het water zitten. Dit is een snelle en betaalbare methode om de kwaliteit van het water te bepalen. Niet alleen bakteriën kunnen by het zwemmen problemen opleve ren. In sommige wateren kunnen ook algen of andere waterorga nismen voor veel overlast zorgen zoals huiduitslag en andere aller gische reakties. De provincie raadt daarom de zwemmers aan om niet te gaan zwemmen als het water er verdacht uitziet of naby zichtbare lozingen. VEILIGHEID Troebel water heeft weinig te ma ken met de bakteriologische kwali teit van het water. Troebel water kan heel schoon zyn terwijl helder water sterk vervuild kan zijn. Troe bel water heeft wel te maken met het 'doorzicht' van het water en dus met de veiligheid. Een duik in troe bel water kan gevaarlijk zyn omdat scherpe voorwerpen, plotselinge verzakkingingen in de bodem en obstakels onder water niet zicht baar zyn. Andere faktoren, die in vloed hebben op de veiligheid in en by het water, zijn de stroming van het water en de vervuiling van de oevers of stranden door glas en blik. Onveiligheid kan ook in de hand gewerkt worden doordat op sommige plaatsen er zowel motor boten als surfplanken als andere vormen van rekreatievaart zyn. Op plaatsen, waar het te gevaar lijk is om te zwemmen heeft de pro vincie een zwemverbodsbord neer gezet Voorts raadt de provincie het in verband met de veiligheid en kwaliteit van het water af om te zwemmen in de Maas, de kanalen en die plassen, waar de grindwin- ning nog in volle gang is. Ook in de nabijheid van aanlegplaatsen van boten en jachthavens is de hygiëne en veiligheid beperkt Het is volgens de provincie beter om niet te zwemmen in de Ooler- plas in Herten, Koeweide in Wes- sen. Ease B en C in Panheel, Schroevendaalse Plas, de plas Ha- tenboer langs de kant van het Late raal kanaal bij Roermond, Asseltse Plassen (met name in de Bongaert, de Eindplassen en langs de Eind weg) in Swalmen en de Rykelse Bemden by Beesel. Hier staan zwemverbodsborden. De 28 zwemgelegenheden, waar van de provincie de waterkwaliteit en de veiligheid onderzoekt zijn: Grote Siep, Mook (C-kategorie); Seu- renheide, Bergen (C); Kasteelse Bos sen, Horst (C); Schatberg, Sevenum (C); Startebos, Meyel (C); Heelder- peel. Heel (C); Leerke Ven, Heel (C); De Kis, Stevensweert (C); Oost- Maarland, Eysden (C); Heyderbos, Heyen ('Tussenvorm' T); De Bloks berg, Heyen (T); Bergerheide, Ber gen (T); Rekreatiepark Leukenneer, Bergen (T); Maasvallei, Arcen (T); De Schans, Arcen (T); Klein Vink (T); Meerdal, Horst (T); Maalbeek, Bel-' feld (T); Dilkensplas, Ohé en Laak (T); Hommelheide, Susteren (T); Leeuwenhorst Asselt (D-kategorie); Nieuw Nack, Roermond (D); Ooler- plas, Herten (D); Molengreend, Maasbracht (D); Grote Heg, Thom (D); Julianagroeve, Meers/Stein (D). INFORMATIE-ADRESSEN Algemene informatie over buiten zwemmen en de kwaliteit van het oppervlaktewater is verkrijgbaar tyj: Zuiveringschap Limburg. Afde ling Waterkwaliteitsbeheer, Kape laan Sarsstraat 2, Postbus 314, 6040 AH Roermond, tel. 04750-94444. Provincie Limburg, Bureau Op pervlaktewater, Limburglaan 10, 6202 MA Maastricht tel. 043- 897558. Van dinsdag 28 t/m vrijdag 31 juli a.s. wordt de Fietsvierdaagse gehou den. In verband met de rekonstruk- tie van de pleinen vindt dit jaar de start van deze Vierdaagse plaats bij het Boschveldcollege. Tijdens genoemde dagen wordt daarom de St Antoniusstraat vanaf de Zuidsingel tijdelijk afgesloten voor alle motorvoertuigen. De af sluiting vindt plaats tussen 8.00 en 18.00 uur. elke week nieuws De burgemeester van Venray maakt bekend dat op het gemeente huis, kamer 232, tijdens kantooru ren voor een ieder ter inzage ligt de aangewezen terreinen, waarop wratziekte is vastgesteld en de Re geling bestrijding wratziekte II Ven ray van de staatssekretaris van landbouw, natuurbeheer en visserij. Ingevolge artikel 2 van het Besluit Bestrijding Wratziekte 1973 geldt voor terreinen waarop de ziekte is aangetoond een verbod om aardappelen en planten, waarvan ondergrondse delen kennelijk bestemd zyn voor wederuitplant, te telen of op zodanige wyze te bewa ren dat zij in aanraking komen met de grond van deze terreinen. Voor terreinen waar de ziekte dreigt op te treden geldt ingevolge van artikel 3 van genoemd Besluit een verbod op het telen van aardap pelen met uitzondering van de ras sen Belita, Delcora, Stemster, Thomana en Vebeca. De burgemeester voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals (art 18a WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelyke ordening vrijstelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwaanvragen: het bouwen van een tuinhuis je aan de Ouverturestraat 49 te Ven ray, t.n.v. W.F.J. Janssen, Griegstraat 47; het bouwen van een serre aan de Stationsweg 104 te Oostrum, tn.v. M.G.M. Litjens; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Pinksterbloem 24 te Ven ray, tn.v. L.G.A. Maas; 'het plaatséh van een prieel aan de Pavanestraat 57 te Venray, t.nv. L.A.J. Janssen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 24 juli 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bou waanvragen medewerking te verlenen. het plaatsen van een tuinhuis je aan de Silvesterweg 30 te Venray, tn.v. A.M. van Melis; het bouwen van een garageJ berging aan de Pater Tulpstraat 21 te Ysselsteyn, t.n.v. M.J.H. Arts; het bouwen van een loods t.b.v. boomkwekerij aan de Bremmen- kamp te Oirlo, tn.v. J.L.L.M. Wil- lems, Castenrayseweg 8. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 24 juli 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals (art 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelyke ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het bouwen van een woning garage aan de Kievitsweg te Ys selsteyn. t.n.v. A.J. Vullings, Kievits weg 3. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 24 juli 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Met spoed worden enige gevraagd met gewoon rijbewijs BE Voor inlichtingen over dit vrijwilligers* voor enkele uren per week, kunt u cm tact opnemen met de secretaris van li m Buurtbuscomité, kamer 232 gemeente huis Venray, telefoon 04780-23250 i Ouders opgelet Ook dit jaar wordt er by gelegenheid van de Venrayse kermis een ballonnen wedstrijd georganiseerd voor uw kinderen die niet ouder zyn dan 12 jaar. Zorg ervoor dat zy in het bezit komen van deelnemerskaarten die vanaf a.s. maandag verkrijgbaar zijn bij het VW-kantoor aan de Grote Markt en by de receptie van het raadhuis aan de Raadhuisstraat Er is een beperkt aantal kaarten ge produceerd (1.000 stuks), dus ben er vlug by, want op is op. Op vrijdag 31 juli vanaf 16.00 uur worden de kinderspelen met de ingevulde deelnemerskaarten verwacht op het kermisterrein RAADHUISPLEIN. Aldaar zullen de kaarten aap de speciale kennisbal lonnen bevestigd worden. Om 17.00 „u«r zal by de kerrnis- attraktie Royal Wheel (Reuzerad) het startschot voor de ballonnen- wedstrijd klinken, waarmee dan te vens de Venrayse kermis officieel geopend zal zyn. 8cl; endi Ustr IVe 19 lelei einl [Le De teruggestuurde deefc kaarten dienen voor 18 sq 1992 weer ingeleverd te w y de receptie van het raadhuis tober zullen de winnaars D prachtige prijzen bekend gemaakt in Peel en Maas. Tévens liggen op eerder de adressen deelnamefort klaar voor de tekenwedsö onderwerp is natuurlijk mis! Ook alle Venrayse ba len zullen voorzien word deelnameformulieren. Del gen kunnen t/m 3 augustus V( verd worden bij de kermis tie-tent op het RaadhiplC Openingstijden expositie van 14.00-22.00 uur en or van 18.00-22.00 uur. §*ju De prijsuitreiking van dt wedstryd zal plaatsvmd |'L woensdag 5 augustus 16.00 |,,e kermisplein Raadhuisplei: het Reuzerad door clown Malloot'. Het is vaak veel werk een oude koelkast of diepvriezer naar de ge- meentewerf te brengen. Deze moei te kunt u zich in het vervolg besparen. Om milieuhygiënische redenen heeft de gemeente Venray per 1 juli 1992 met recyclingbedrijf de Cirkel een kontrakt voor de inzameling van koel- en vriesapparatuur af gesloten. Wanneer u een oude diep vries of koelkast kwyt wilt, moet u voortaan dit bedryf bellen. Er wordt direkt met u afgesproken op welke dag uw apparaat aan de straat (onttrekking weg aan openbaar verkeer) Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis dat zy in verband met de aanleg van Ryksweg 73, gedeelte Venlo- Boxmeer, voornemens zijn aan de raad van de gemeente het voorstel te doen tot onttrekking aan het openbaar verkeer van: een gedeelte van de Bagger- weg, met lengte van circa 190m ge rekend vanaf de parallelweg van de Venloseweg, kadastraal bekend ge meente Venray sektie R nr. 652. Het betreffende voorstel ligt met de daarbij behorende tekening nr. 12398, waarop aangegeven het aan het openbaar verkeer te onttrekken weggedeelte met ingang van 23 juli 1992 gedurende een periode van 14 dagen ter inzage, in kamer 232, afd. openbare werken, van het raadhuis. Belanghebbenden kunnen gedu rende genoemde periode van 14 da gen bezwaren tegen het voorstel indienen bij de gemeenteraad. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.II.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris I.v.m. vakanties is de studiezaal van het gemeentearchief Venray voor publiek gesloten van 31 juli t/m 14 augustus 1992. Vanaf 17 augustus 1992 kunnen wij u weer van dienst zijn. irkc- Villi moet staan. De Cirkel haaltcuu kasten en diepvriezers bint me week gratis bij u op. Ze ma Ie] leeg en voldoende schoon i Wanneer kunt maken? U kunt van maandag t/m vn dens kantooruren een afspn G ken om uw koelkast of diq Rel op te laten halen. Adres: Ra bedryf De Cirkel. Kievit t f» Beringen, tel. 0476076477 Omdat De Cirkel voort ju oude koelkast of diepvrie uu thuis komt ophalen, wort teh niet meer by de gemeentfl lat genomen. elke week nieuw a ud ia fel 8.31 Jongen kwam tón Dinsdagmiddag kwam 4 va' verklaarbare oorzaak jongen op het fietspad Henri Dunantstraat, ter ha de Servatiusweg, ten val. M ly k werd gedacht dat de ven 1 gen van dien aard waren ambulance moest worden meerd. Dat bleek echter rt i jj te zyn. Wel moest dejonj - onder medische betöfült stellen. "ii Twee cavia's in g< Vry dagavond, omstreed uur, werd er bij een woninj Pastoor Stry kersstraat aS Toen de bewoner ging kjjW i nog net de achterlichten n wegrijdende auto. By z\jn' üii stond een doos met daarin da via's. Hjj stelde de politie' uw vondst in kennis. Die zuil» ten de cavia's een goed teh) zorgen. Ongewone die6 i Een inwoonster deed af de politie van een zeer® diefstal. Zy had haar fieij Bi Gouden Leeuwflats gestald ig] gesloten. Toen zy terugtó ia haar fiets bleek de link® j) van haar fiets te zyn geb®

Peel en Maas | 1992 | | pagina 12