Overloonseweg nrays toekomst er gewonden op Lions Club Venray gaf elf patiëntjes fijne vakantie de en drie gewonden J verkeersongeval voor dames en heren een exclusieve collectie schoenen Landbouwer mag van groot geluk spreken Gevonden Geslaagd Panden op de Monumentenlijst Schouwburg Venray houdt de vaart erin Ingezonden EN MAAS Donderdag 9 juli - Pagina 3 Nog lang zal een 45-jarige land bouwer van de Pastoor Ja- cobspeel moeten horen dat hy veel geluk heeft gehad, toen hjj vrijdagmiddag, tydens het ploegen, een volgens hem, gla zen pot ontdekte. Hy wist niet wat het was maar hy gooide het 'poye' de lucht in en toen dat weer op de grond terecht kwam maakte dat een sissend geluid. Hy deed nog bluspogingen maar dat hielp niet, waarna hy het met zand overdekte en van af een afstand keek wat er ge beurde. Er gebeurde niets, maar hy stelde dinsdagmorgen toch de politie in kennis van zyn vondst Deskundigen van de politie stelden vast dat het om een En gelse aanvalsgranaat, met een doorsnede van 12 cm ging By de val van de granaat was het bakelieten omhulsel ge sprongen. Een geluk voor de landbouwer dat ook de ontste kingspen eruit was gevallen, daardoor was de granaat niet tot ontploffing gekomen. Ook nu weer, en dat doen wy bij herhaling als men tydens landbouwwerkzaamheden iets vindt waarvan men niet weet wat het is, schakel dan de poli tie in, want die weten wel we gen te vinden om het onbekende te verwijderen, zon der dat het gevaar oplevert Gevonden voorwerpen van 30 juni t/m 6 juli Gele parkiet; Yorkshire terrier; groen dwergpapagaai; damesjack; winteijack; trainingsjack div. kleu ren; blauw/rose kindeijack; gouden ketting; fietssleutel; sleutel aan etui; doos met schroeven. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Ven ray, tel. 04780-84888, tst 224. Aan de Pabo te Helmond slaag de Biance Vermeulen. Aan de Hogeschool Gelder land slaagde mevr. P.EM. Timmer mans uit Venray voor MO-B Pedagogiek. Aan de Hogeschool voor de Kunsten te Arnhem slaagde Peter de Kok op de afd. modevormgeving Aan de Hogeschool Sittard slaagde Danielle Verheyen voor het diploma lerares basisonderwys. Aan de Hogeschool Maastricht faculteit tolk vertaler slaagde Jacin- tha v.d. Meer uit Leunen als beëdigd tolk vertaler Chinees-Engels. Onze oud-plaatsgenoot Wil- bert Staal, die in 1987 aan de Uni versiteit te Nymegen slaagde voor zyn 1ste graads Wiskunde en Eco nomie, slaagde nu aan het Conser vatorium in Arnhem voor 1ste graads Schoolmuziek, met als bijstudie piano, gitaar en zang Zyn afstudeerscriptie was getiteld 'Wat is muzikaliteit?'. Aan de Pedagogische Hoge school te Helmond zijn geslaagd voor leraar basisonderwys Desirée Smits, Leonie Overbeek en Ronald v. Laar, allen uit Venray. Aan de Hogeschool voor Eco nomische Studies te Rotterdam, af studeerrichting havenvervoer en logistiek management, studeerde af Bram van Soest, Gemmadal, Venray. Aan de Kath. Mavo De Kolk te Venray zijn na het 2e tijdvak geslaagd: Bianca Arts, Merselo; Judith Barents, Venray; Wouter Brechei- sen, Venray; Sander Coppus, Ven ray; Bart Djjkmans, Venray; Sharon v.d. Geugten, Venray; Rogier Kra mer, Venray; Kim v.d. Lienden, Ny megen; Ellen Mertens, Leunen; Paul Postma, Venray en Bram Ter- wyn, Venray. Aan scholengemeenschap Marianum te Venray zijn na de 2e termijn geslaagd: Lager economisch en admi nistratief onderwys: Jaqueline Coeren, Venray; Manja Speycken, Venray. Lager huishoud- en nijverheid sonderwijs, afd. textiele werkvor men: Denise Oosterwolde, Venray. Aan het Boschveldcollege te Venray zijn voor het 2e tijdvak geslaagd: Atheneum: Dionne Arts. Venray; Max Beterams, Venray,- Sandra By- nen, Melderslo; Frank Elias. Horst; Judy de Graaff, Venray; Sylvie de Jong Venray; Roel Kennis. Seve- num; Hans Lemmen. Horst; Dennis Nagelkerke, Ysselsteyn; Robin Stronks, Venray; Erwin Truyen, Horst; Havo: Mariëlle Arts, Merselo; Stella van Bommel, Horst; Marli Geurts. Ysselsteyn; Sandiena Goos- sens, Venray; Charlotte Schoeber, Horst; Anita Voerman s, Oirlo; Inge borg van Weert Venray; Sandra Wy- nands. Horst Het college van b. en w. heeft besloten een aantal panden te plaat sen op de gemeentelijke monumen tenlijst Dat zyn de panden Patersstraat 15 en 17 en Stations weg 65. Ook het Sint Jozefklooster is, voor wat betreft het exterieur, op de gemeentelyke monumentenlijst geplaatst evenals een gedeelte van het thans als gemeentehuis ge bruikte voormalige klooster Jerusa lem, voorzover, dat niet aan de buitenzijde is verbouwd. Het betreft hier de voormalige kapel met de crypte en de karakteristieke ele menten in het gebied tussen raad huis en de muur langs het Kerkpad. Het werd niet nodig geacht de voormalige school een de Eindstraat die thans als moskee in gebruik is, op de lyst te plaatsen. Tuinhuisje in brand Door tot nu toe onverklaarbare oorzaak raakte het by een woning aan de Heidseweg staande tuinhuis je in brand. De brandweer was snel ter plekke maar het tuinhuisje moet als verloren worden be schouwd. Vandalisme bij brouwershuis Tbt tweemaal toe kreeg de politie een melding dat rond de verbou wing van het vroegere Brouwers huis aan de Leeuwstraat door jongeren vernielingen werden aan gericht. Tben de politie arriveerde bleken de jongeren verdwenen. De schade kon niet worden mede gedeeld. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCH RAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Oorver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. KE1JZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1300 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen 3n G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak R. EELDERINK. tel. 10021 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak li. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van Eeerten, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RA AY MAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Klantenservice: ma. t/m vr.: 830-17.00 uur bereikbaar onder tel.nr. 077- 874800.Voor: oproepen wijkverpleeg kundige in spoedgevallen: algemene informatie; maken eerste afspraken met diëtisten; aanmelding voor diverse kursussen. Dringende hulpvragen bulten kan tooruren: tel.nr. 077-874800. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100: aanmelding voor kraamzorg: ma. t/m vr. van 09.00-12.00 uur: tel.nr. 077- 874100 Ledenadministratie: ma. t/m vr.: 09.00-12.00 uur: tel.nr. 077-873888 Venray: wykgebouw de Clockert, Berg weg 4, Venray, tel. 04780-81269. Spreekuur en uitleen: elke werkdag van 15.00-1730 uur. Wegen van zuige lingen: maandag-, woensdag- en vrij dagochtend van 11.00-12.00 uur. I ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag van 09.00-22.00 uur en in het week end van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE- I VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. HANDICAPS... Vragen hierover? bel: Informatie Vborziening Gehandicapten-Limburg tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrydag Bl'RO SLACHTOFFERHULP Bereikbaar op werkdagen van 9.00- 1230 uur en van 1330-1630 uur Schoolstraat 34, Venray Na een grandioos lustrumseizoen blykt de verkoop voor het seizoen 1992-1993 weer als een trein te lo pen. Na de eerste run op abonne menten blykt er voor ongeveer een half mi\joen gulden aan kaarten verkocht te zijn. Binnenkort krij gen abonnementhouders die tot op heden vergeten zyn om hun abon nement te bestellen een herinne ring. Dan blykt dat er een tweede golf bestellingen op gang komt. Bo vendien zyn op dit moment de be- dryfsbestellingen nog niet binnen, terwyl op 12 september de vrye verkoop start. Uit alles blykt dat het weer een fantastisch schouwburgseizoen gaat worden. Op het kantoor van de schouwburg liggen programma boekjes van theaters uit het gehele land. Als men die bekykt blykt dat Venray met haar programma een byzonder goede indruk maakt. Ve len beschouwen het Venrayse pro gramma vergelijkbaar met dat van Carré in Amsterdam. De publieke belangstelling voor het nieuwe pro gramma onderschrijft deze op vatting. Omdat er in het nieuwe program ma een aantal herhalingen zitten van goede voorstellingen die vorig seizoen reeds door abonnement houders werden gezien, krijgt men dit jaar in de vrye verkoop goede kansen om topvoorstellingen als Anatevka e.a. te kunnen zien. Ook André van Duin komt in de vrye verkoop op 12 september en dat zal een extra verkoopimpuls gaan geven. De keuze van het publiek is dit jaar zeer breed gespreid over alle voorstellingen. Uiteraard zyn er nu reeds voorstellingen uitverkocht, maar men kan nu in abonnement nog steeds boeken voor toppers als Josephine, Tsjechov, Hallo Dolly, Ei- ne Nacht in Venedig, Annie get yout gun, Sikulu en Giselle. Het Venrayse schouwburgpro gramma zorgt hiermee weer voor een stuk promotie in de regio en geeft eens te meer aan waarin een kleine plaats toch groot kan zyn. Twee motoren ontvreemd Er werd aangifte gedaan van diefstal van 2 motoren vanaf een be- dryf aan de Deumeseweg. Hoe de diefstal heeft plaatsgevonden kon nog niet worden medegedeeld. Onder invloed Op de Ysselsteynseweg werd een 24-jarige bestuurder van een perso nenauto aangehouden, naar aanlei ding van het rijgedrag. De politie konstateerde drankgebruik. Hem werd, nadat hy de proeven had on dergaan, een rijverbod van 12 uur opgelegd, kreeg de mededeling dat proces-verbaal zal worden opge maakt en dat zyn rybewys werd in gevorderd. Inbraken tn auto's Een inwoner van Oirlo deed aan gifte van inbraak in zyn aan de Dio- nysiusstraat geparkeerde perso nenauto. Door forcering van het slot was toegang verkregen. De ra- diocassettespeler ter waarde van ƒ2.000,- werd ontvreemd. Een inwoner van Ysselsteyn deed aangifte van inbraak in zyn in de Van Megenstraat in Leunen gepar keerde personenauto. Vermoedelijk is gebruik gemaakt van een valse sleutel. Naast de radio werd ook het komplete auto-alarm ontvreemd en een portemonne met een klein geldbedrag. By terugkeer by haar geparkeer de personenauto aan de Hoge Beek, kwam een inwoonster van Grub- benvorst tot de ontdekking dat een ruit was ingeslagen. Kennelijk is de dader tydens het werk gestoord. Nu bleef het by ƒ200,- schade. In de bossen van Smakt werd een stapel autobanden ontdekt, die daar klandestien waren gestort De Venrayse dienst gemeentewerken zal deze 'puinhoop' wel weer moeten opruimen, omdat door de dader geen spoor is achtergelaten. Auto gestolen Er werd aangifte gedaan dat in de nacht van dinsdag op woensdag een Volkswagen Golf, geparkeerd op de Westsingel, was ontvreemd. De benadeelde is een inwoner en de auto heeft een waarde van ƒ19.000,-. Bosbrandje Dinsdagavond moest de brand weer uitrukken voor een beginnen de bosbrand in een aan de Maasheseweg gelegen bosperceel. Dankzy de snelle melding en inzet van de brandweer bleef de schade beperkt tot ongeveer 150 m2 bos en struiken. Door zon sprong auto voorruit Met een harde slag sprong zon dagmiddag de voorruit van een naby de Jera in Ysselsteyn gepar keerde personenauto van een inwo ner uit elkaar. Deskundigen waren van oordeel dat de ruit door de hitte van de brandende zon was ge sprongen. Verder werd gekonstateerd dat het niet onmogelijk is geweest dat getracht is in de auto in te breken want een zyruit was al uit de spon ning gehaald. Maar ook hier is de dader kennelijk in zyn werk gestoord. De stralende gezichten spraken afgelopen zaterdag by aankomst in Wanssum voor zich. Stralende ge zichten van acht spierdystrofiepa- tiënten die terugkwamen van een week vakantie op Texel, die finan cieel mogelijk werd gemaakt door de Lions Club Venray en praktisch door de inzet van vele vrijwilligers. Het was dit jaar voor de vyfde keer dat Limburgse spierdystrofie- patiënten van een vakantie op Texel, in het speciaal daarvoor bestemde 'Tesselhuus' konden ge nieten. Reden voor de Lions Club Venray, zelf aan de vooravond van hun der de lustrum, om de mensen die van het begin af aan by de voorberei dingen en uitvoering betrokken zyn, eens extra in het zonnetje te zetten. In het voortr^jekt zijn dat het echtpaar Daniels en mevr. Kooien, ouders van kinderen die lyden aan spierdystrofie. Aan hen de moeilij ke taak om elk jaar acht kinderen te selekteren en de begeleiding te zoeken. Zonder de andere vrijwilli- gers(sters) te kort te willen doen, werd verpleegkundige Annemie Soons uit het Zuidlimburgse Sweik- huizen extra in het zonnetje gezet. Als enige is zy tot nu toe alle vy f ke ren mee geweest Hoewel zij in het dagelijks leven hoofdverpleegkun dige is op het Franciscusoort te Val kenburg a/d Geul, waar dit jaar, zij het toevalling, ook alle patiënten vandaan kwamen, leverde zij haar verlofdagen in om dit jaar weer als begeleidster mee te gaan. Het vervoer van en naar Den Hel der werd wederom dankzij de on dersteuning van de WeJeBe garage uit Blitterewyck en taxibedrijf Im pala uit Venray met twee prima bus sen en idem chauffeurs geregeld. tot slot waren er woorden van dank aan de familie Verstraelen uit Wanssum voor de verzorging bij het vertrek en tydens de ontvangst. Namens de ouders en kinderen werden de begeleiders en de leden van de Lions Club bedankt door de heer Daniels. Zo kwam een eind aan een zeer geslaagde vakantie op Texel. Het zo merse weer legde de basis voor een goed humeur tijdens een vakantie die bol stond van de aktiviteiten zo als rondvluchten, strandbezoek, rondritten en als klap op de vuur pijl een bezoek aan de vlootschouw in Den Helder. Zo'n vakantie kost ruim ƒ10.000,- en wordt door de Lions Club Venray geheel gefinancierd uit de op brengst van de jaarlijkse asperge verkoop. daags voor moederdag op een zestal plaatsen in het land, hoofdzakelijk in de Randstad. De le den doen dit nu reeds elf jaar en be stemmen sedert vijf jaar de opbrengst aan de vakantieweek voor de spierdystrofiepatiënten. Dit soort aktiviteiten is een we zenlijk onderdeel van het Lionisme aldus Erik Peters, onlangs be noemd tot president van de Venray se Lions. 'Gebruik maken van je interne kracht als vriendenclub en je inzetten voor een goed doel, draagt by aan je eigen geluk en dat van anderen', zei hy. Het geluk dat afgelopen zaterdag by die anderen werd aangetroffen is in ieder geval weer aanleiding voor de Lions om volgend jaar met nog meer enthousiasme en energie asperges te gaan verkopen. n Maas van afgelopen week met een artikel over het ge nu vliegveld De Peel voor jjk vrachtvervoer. De schry- de Venrayse politiek mee, zorgvuldige afweging van de n tegens nodig was. In het werclen vooral de 'voors' na- jjjk belicht. De daarin ge- de onjuiste argumenten wil Ule van een goede beeldvor- orrigeren. jrkloosheid in Noord-Lim- eekt gunstig af tegen de pro- jen landelijke cijfers, rugloop in leerlingenaantal vertraagd - het landelyk van de gemeente is er ht om - onlogisch - het Aantal op 40.000 inwoners en vervolgens werkgele- aan te trekken. Het omge- ls het geval: Venray moet kelyk(er) gemaakt worden luwe industrie en het vesti- regionale voorzieningen, stjjgt ook vanzelf het in- mtal sneller dan zonder ak- dd. 40.000 Inwoners is geen het mogelyke resultaat beleid. Gebruik van het 9 Wfed voor expresvervoer zou gen - zeker voor de korte zorgen voor ernstige krap- l" L arbeidsmarkt, leiden tot lichtige groei en onze plaat- ekonomie kwetsbaarder voor coiy'uncturele schom- >n. Wat dat laatste betekent, navragen by de mensen die zjjn by Rank Xerox, eluidsisolatie by vliegveld i onderwerp van jarenlange jmdat de landelijke overheid rwil van rechterlijke uitspra- om dit in voldoende ge- op de juiste wyze uit te Dat doet voor De Peel niet vermoeden. Isolatie idien weinig zin als je 's i je stoep zit, of een wande- 84-, J is op de Buck-avonden n dat de Venrayse bevolking ndiger opvattingen op na- de schryver van dat Twan Jansen fraktievoorzitter PvdA van de redaktie, leven we in een land iedereen er vrij en bly een nening op na mag houden II*4. en die mening ook nog openlijk mag verkondigen. En daar behoeft een ander het dan ook nog gerust niet mee eens te zyn. Daarom dan ook enkele kantteke ningen by de hierboven .gestel de stellingname. Omdat de Noordlimburgse werkloosheid gunstig afsteekt te gen de provinciale en landelijke cij fers, wil dat toch niet zeggen.dat we er nog wel wat werklozen by kun nen hebben zonder in de proble men te komen. Proberen het zó te houden of nog te verbeteren door het aantrekken van industrie of een andere vorm van werkgelegen heid, zou kosten wat het kost onze taak moeten zyn. Tb rugloop van het aantal leer lingen, met de LTS als voorbeeld, duidt er wél op, dat in ieder geval deze tak van onderwys het moeilijk zal krygen om de klassen te vullen. En dat mag voor de andere scholen toch wel een teken aan de wand zyn. Nergens hebben we gezegd dat we 40.000 inwoners moeten heb ben. Maar als we, met het Buck- rapport, streven naar 40.000 inwo ners dan zal er werk aan de winkel moeten komen. En dat werk zien we zo direkt nog niet zitten. En met de komst van enkele honderden militairen en hun gezinnen, uit Duitsland, wordt de noodzaak van meer werkgelegenheid nog eens onderstreept Hoe de komst van expresse- vervoer op het vliegveld zou kun nen leiden tot krapte op de arbeids markt; tot onevenwichtige groei en een kwetsbare ekonomie, is ons niet helemaal duidelijk. Wy dach ten dat de te eenzydige metaal industrie en de daarop gerichte toe leveringsbedrijven in onze gemeen te, kwetsbaarder is voor coryunc- turele schommelingen dan het aantrekken van een geheel nieuwe vorm van werkgelegenheid. Wy blyven het jammer vinden dat we deze kans niet hebben aan gegrepen en dat met name het col lege van b. en w. van mening veranderde en die vluchten niet meer ziet zitten. We lopen toch nog alle kans dat die expresse-vluchten straks op een vliegveld even over de Duitse of Belgische grens gestatio neerd worden. En of ze dan het Ven rayse luchtruim myden, blijft de vraag. De redaktie eweek woensdagavond, om- 21.10 uur, raakten vier 3' jn gewond by een verkeere- I op de Overloonseweg. Een i, naast de bestuurder zit- hwoner van Venray raakte bekneld, dat de brandweer er een half uur nodig had He bevryden. Hy werd met Hoofdletsel naar het zieken- rvoerd. Ook de andere inzit- i in de leeftyd tussen 21 en werden naar het ziekenhuis sonenauto, komende uit de t Overloon, werd bestuurd pn 24-jarige Venrayer. Tussen lrkt en de Buitenweg is de torschjjniyk tengevolge van een te hoge snelheid by een inhaal manoeuvre, gaan slingeren. De bestuurder verloor de macht over zyn stuur en de auto botste tegen een links van de weg staande boom. Volgens de politie was het gedrag van het publiek meer dan ergerlyk. Auto's, fietsen en bromfietsen van nieuwsgierigen belemmerden de doorgang van ambulance en brand weer, waarmee kostbare tijd verlo ren ging. Terwyl benzine uit de auto lekte, stonden nieuwsgierigen met een brandende sigaret in de onmiddellijke nabijheid. Door gebrek aan personeel kon de politie niet voor een afzetting of een omleidingsroute zorgen. nacht van zaterdag op zon- "«reeks half vier, deed zich P^crg onder Ysselsteyn ueersongeval voor, dat aan 'Jarige Joseph Peetere uit het leven kostte. De i eren twee andere inzitten den uit Vredepeel afkomstig, [UI 1 ernstig gewond naar het 86 ziekenhuis overgebracht 'rtal kwam van de Ys- kermis en was op weg '°on. Zy namen de weg •r via Kempkesberg naar (Jjllk. Op dit stille wegge- "J de auto, bestuurd door Je inwoner van Vrede volle vaart tegen een boom. zÜn ernstige verwondin- bestuurder kans om by be buurt liggende boerdery slaan. De brandweer is on geveer vyftig minuten bezig ge weest om de beknelde man uit Overloon, die naast de bestuurder zat, uit het autowrak te bevryden. Hy werd in zorgwekkende toestand naar het Venlose ziekenhuis overge bracht waar hy in de loop van maandag is overleden. Zyn drie vrienden uit Vredepeel, waarvan er een hersenletsel opliep, werden naar het Venrayse ziekenhuis over gebracht Inbraak in auto Door een klein ruilje in te slaan was toegang verkregen tot een aan de Haammakerstraat geparkeerde personenauto van een inwoner. Uit de auto werd de autoradio, ter waar de van ƒ250,-, ontvreemd.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3