miemsNims Of NAF NAF HORLOGES fenray's nnenkoor tyfamerkoor ntrast Zangers Dameskoor kenrode «geren koor Chrisko Jeugdkoor „Jöorrow People IEL EN MAAS Koninklijke Harmonie Euterpe Gemengde Zangvereniging Crescendo Kinderkoor De Bandelieren M.M.S.K. St Petrus Banden Ars Musica St Theobaldus Gilde Overloon Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Venray PEEL EN MAAS Kinder- en Jeugdkoor De Troubadourtjes Fanfare O.L.V. Gilde Holthees-Smakt Jeugdvereniging De Springplank L.V.B. Venray JUM Merselo Wörtelstemp in Herberg De Peel Karei Knabbelaar Brukske Wijkvereniging Landweert Lourdescomité afd. Venray Lourdeswerk Heil der Zieken OOK Kuulfeesten Maashees Jeugd- natuurwacht VW-nieuws Rincon Espanol A.F.V. Venray PEEL EN MAAS f 119,- /Rv 2,1 1 MAAS Donderdag 2 juli - Pagina 7 31 M 2 juli: Om 19.30 uur tenoren en om 20.00 uur lag 9 juli: Om 19.30 uur jassen en om 20.00 uur St., wi- 20.00 uur Bestuursverga- 't Upke. i de repetitie vergade- commissie. I0g23 juli: Laatste repeti- I vakantie, is er na afloop de VMK-wisseltrofee nu i van Jac. Klabbers. ivoor het koor: 30 juli en aug. itreis Lahnstein: 11, 12 en pjber. jier: aan de Molenhofweg uelkfabriek links af (vanaf <ikn den by A. v. Gestel, tel jrin de twee weken repeti- zaterdagmorgen van 10 uur in het lokaal van de herapie van het Vincent i Instituut aan de Sta- het eerste lustrumjaar Het koor is bezig met ingen van een tweetal die in de loop van dit ven zullen worden, inen altyd nieuwe, goede gebruiken! Met name bas- moren zyn welkom. Voor jrmatie: H. van Well (voor- taï a. 04780-81041. moi rgzoa St. Frans 3 juli: Om 19.00 uur voor [sopranen; om 19.30 uur te en bassen komen erbij, de laatste repetitie voor de We zyn er vroeg by deze IVe beginnen de repetities i vrjjdag 28 aug. ilerdag 4 juli gaan Thomas, mevr. Gardeniers naar Leu- 'fj Ir een CD-opname. dag 11 juli hebben we groot om 20.00 uur repeti- Thielen. 10 juli: Om 14.30 uur hu- iü Overloon. 22 juli: Laatste tnd voor de vakantie, er een gezellige fiets en maken. We verwachten kg 24 juli: Om 12.00 uur H. ^jjde kapel van het ziekenhuis '■jarig huwelyk fam. V.d. 'fr indering graag uw afmel- wgeven aan mevr. V.d. Beke- |el 83332 of aan mevr. tel. 89813 ongerenkoor Chrisko nodigt 002u siaste zangers-zangeressen :p| I je tussen de 13 en 30 jaar ig je graag, houd je van ge- en dur^ Je uit te komen f. Kom dan gerust eens Jtijdens onze repetitie-avond, leafensdag van 19.00-20.30 uur parochiezaaltje van de Vre- Whist.lerstraat 1. [taeer informatie kun je kon- |y iffemen met Marly Driessen, ir deP°f met onze dirigente Nor- pnger. tel. 85234. ieJ**ngen een keer per maand, ^ende datum is: zaterdag 4ju- ^i.00 uur. 4 juli; Gezinsmis Heide 0°uur: we zyn om 18.30 uur de. Ja? tg 7 juli; Koorrepetitie van 20.00 uur. ^12 juli: Gezinsviering om )o is de laatste gezinsmis, 11 Verwachten jullie allemaal, "tog 14 juli: Koorrepetitie van W 20.00 uur. 25 aug..- Repetitie van tot 20.00 uur. 28 aug.: Huwelijksmis ip- hebben we weer genoten tij- ei o 0renda& zondag jl. in y, |°ngen, samen en nieuwe en gemaakt Allemaal be door jullie inzet en aan de eurs een hartelijk bedankt abonnement waard Harmonieorkest Donderdag 2 juli: 20.00 uur Re petitie. Donderdag 9 juli: 20.00 uur Re petitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda 5 juli: Barbecue, 16.30 uur Perdstal. 18 juli: Serenade 25-jarig huw. M. Hacken. 23 juli: Laatste repetitie voor zomer vakantie. 27 aug: Eerste repetitie na zomerva kantie. 1 okt.: Serenade schouwburg. Jeugdorkest Donderdag 2 juli: 18.45 uur Re petitie. Donderdag 9 juli: 18.45 uur Re petitie. Afmelden: R Noten, tel. 87858. Agenda 5 juli: Barbecue. 16.30 uur Perdstal. 23 juli: Laatste repetitie voor zomer vakantie. 27 aug: Eerste repetitie na zomerva kantie. Drumband Maandag 6 juli: 19.30 uur Re petitie. Maandag 13 juli: 19.30 uur Re petitie. Afmelden: Perdstal, tel. 82515. Agenda 5 juli: Barbecue, 16.30 uur Perdstal. 18 juli: Serenade 25-jarig huw. M. Thcken. 20 juli: Laatste repetitie voor zomer vakantie. 24 aug.: Eerste repetitie na zomer vakantie. Bestuur Bestuursvergadering: 21 sept. AB, 20.00 uur T. v.d. Heuvel-van Els. Bardienst drumband Maandag 6 juli: 19.15 uur S. van Goinga. Maandag 13 juli: 19.15 uur J. Raedts. Na de sfeervolle feestmis by gele genheid van het briljanten bruidspaar dhr. en mevr. Van Els- van Leendert, is de eerstvolgende uitvoering van deze mooie mis op vrydag 10 juli. Om 15.30 uur vindt er dan een plechtige huwelijksmis plaats. Tydens de wekelykse repeti tie wordt men hierover nader geïn formeerd. Ook in deze tyd, als vele leden ge nieten van een welverdiende va kantie, stellen wy het op prys, als u zich voor een bepaalde periode af meldt bij mevr. V.d. Ven, tel. 81317 of dhr. Croymans, tel 81578. Maandag 6 juli: Koorrepetitie van 15.30 tot 16.30 uur. Vrijdag 10 juli: We gaan op kamp, vertrekm om 17.00 uur (zie brief). Zondag 12: Laatste gezinsmis voor de grote vakantie. We verwach ten dus iedereen! Wat hebben we genoten en wat is er veel gezongen. Deze koordag was geweldig. Samen met De Steyllan- dertjes en Mezzo Forte op de bühne, een prachtig koor. Bedankt voor al le r|jders die ervoor gezorgd heb ben dat wy deze dag konden meeorganiseren. Agenda: Maandag 6 juli: Helpen kienen: N. v. Rattingen. Zondag 12 juli: Optreden Berghem. Repetities mini/mqjoretten: zon dag van 10.00-12.00 uur en woens dag van 18.30-21.30 uur in de gymzaal van de KTS. Repetities muzikanten woensdag avond van 18.30-21.30 uur en zon dagochtend van 10.30-12.00 uur in de aula KTS, St. Jozefweg. Opgave en inlichtingen nieuwe leden tydens genoemde repetitie uren. Afmelden by ziekte: mini/mqjo- retten: mevr. H. Linskens, tel. 83307; muzikanten by: dhr. P. Alaerds, tel. 80418. Dinsdag 7 juli: Van 1930-20.00 uur repetitie voor de bassen. Repe titie voor het hele koor van 20.00-22.00 uur in de Essel, Ursu- lastraat. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden bij: mevr. R. Janssen, Adelbertweg 1. tel. 84227 of mevr. E. Coppus, Houtza gerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container b(j dhr. J. van Osch, Akkerweg 6. KONINGSCHIETEN Het St. Theobaldusgilde viert op zaterdag 4 en zondag 5 juli a.s. het feest van haar patroonheilige, die tevens ook de patroonheilige van de parochie is. 's Morgens zal er op de diverse plaatsen in het dorp de reveille worden geblazen. In de na middag en wel om 13.00 uur ver trekt men naar het schietterrein aan de Bossenhoek voor het ko- ningschieten dat een van de hoog tepunten is. Het gilde verwacht ook nu weer ieders belangstelling omdat het toch altyd weer een spannende ge beurtenis is wie de nieuwe koning zal worden. Wanneer de traditionele schoten in de Lindenboom zyn afgevuurd wordt de nieuwe koningin afge haald en zal het koningspaar de aanwezige jeugd trakteren. Zondags wordt er een plechtige H. Mis met gilde-eer opgedragen worden voor de levende en overle den gildebroeders en gildezusters. Dan zal het altaar weer geflankeerd zyn door de vendeliers, koning, commandant en hoofdvaandeldra ger. De drum-showband neemt plaats in het priesterkoor en zorgt voor de muzikale omlijsting. Na de H. Mis zal de eed van trouw worden afgelegd door de nieuwe ko ning van de wereldlijke en geestelij ke autoriteiten te overvendelen onder het spelen van het Wilhel mus van de drum-showband. DRUM-SHOWBAND KAN WEER LEDEN GEBRUIKEN Om de drum-showband van het gilde verder uit te bouwen met nieuwe instrumenten is men weer op zoek naar nieuwe leden die dit kunnen versterken. De opleiding hiervoor is niet zo moeilyk want als je je A-diploma hebt kun je al volle dig in het korps meespelen. Van de vereniging krijg je een instrument in bruikleen en er is een terugbeta- lingsregel by de vereniging, wan neer je het A-diploma hebt gehaald. De opleiding gaat via de muziek- scholl uit Boxmeer, maar de lessen worden in Overloon gegeven. Ook voor het uniform wordt gezorgd. Het enige dat u nog moet doen is u aanmelden. Kom gerust eens vry- blyvend kyken op een donderdag avond in het gildehuis, wanneer de blazers repetitie hebben. Je zult dan zien dat er in een ongedwon gen en gezellige sfeer wordt gerepe teerd onder leiding van Marion v. Eyck. Het is het proberen waard om je nu als lid aan te melden, ook om dat in september de muzieklessen weer beginnen. Ook voor de oplei ding van slagwerk is nog plaats. Voor de opleiding van majorette moet men nog even wachten omdat die momenteel vol zit. Afgelopen zondag nam onze schuttery deel aan het tweede Bondsfeest van de Bond Juliana by de Koninklijke Schuttery St. Lam- bertus te Helden. Op deze zonover goten dag wist de schuttery enkele mooie resultaten te boeken. Tydens de optocht behaalde we een eerste prys voor de beste houding. Onze vaandrig Jo Lenssen behaalde een schitterende eerste prys. Onze ko ning, Giel Krijnen, wist een tweede prys in de wacht te slepen. Het mu ziekkorps behaalde een eerste pry's. Het korpsschieten leverde de vol gende resultaten op: A-18p; B-16p; C-18p; Dl-14p; D2-16p; Jeugd-17p. Na enkele rondes wist de A een 5e plaats in de wacht te slepen, terwyl de C een 3e prijs en de jeugd een le prys pakte. De A liet vandaag even zien dat het een gevaarlyke outsi der kan zyn tijdens het OLS. Stelt u zich eens voor: Venray winnaar OLS 1992. Heden, donderdagavond, oefenen schieten en exercitie. Aanvang 19.00 uur. Kom allen zoveel moge lijk om het A-team te steunen in een van de laatste oefeningen voor het OLS. Zaterdag 4 juli wordt er weer ge werkt op de Schuttersweide, aan vang 8 uur. Op zondag 5 juli a.s. is het weer zover: het Oud Limburgs Schutters feest. Dit jaar wordt het OLS gehou den in Keipen Oler. Om 10.00 uur komen we bijeen bij het gildehuis café De Klomp alwaar we dan geza menlijk de materiaalwagen inla den. Om 10.30 uur komt de bus. waarna zo spoedig mogelyk ver trokken wordt naar Keipen Oler. De kosten voor de busreis zyn ƒ5,- voor leden en ƒ10,- voor niet-leden. Tydens het OLS hebben we nr. 49. Om 16.20 uur zal het muziek korps zyn optreden verzorgen. Van 17.00 tot 17.05 uur zal de buksmeester zyn kontroleschoten lossen. Van 17.05 tot 17.45 uur is het de beurt aan het zestal. Jongens, laat eens zien waar Venray tot in staat is. Zorg ervoor dat uw kleding per- fekt in orde is en het koper ge poetst, breng vervangende kleren mee en laat iedereen in zijn wezen. Als laatste willen we iedereen veel sukses toewensen, zodat we na afloop kunnen zeggen: 'Limburg houdt rekening met Venray'. uw weekblad Vrydag 3 juli: Repetitie kinder koor 16.00-16.45 uur; repetitie jeugdkoor 16.45-17.30. Vrydag 10 juli: Repetitie kinder koor 16.00-16.45 uur; repetitie jeugdkoor 16.45-17.30. Zaterdag 18 juli: Afsluiting kooijaar. Houden jullie de 18e vry, meer informatie krygen jullie morgen. Op donderdag 25 juni is de weke lijkse repetitie om 20.00 uur in het Pelgrimshuis. Dit is een gezamenlij ke repetitie met Gennep. De genera le repetitie is op zaterdag 4 juli om 17.00 uur in de Kleppenburg te Oef- fel t. Studeer de partyen vooraf goed zodat de repetities gebruikt kun nen worden voor samenspel en klank. Op zondag 5 juli zal onze fanfare tezamen met de Harmonie van Gen nep een uitvoering geven in de schouwburg van Cuy'k. Aanvang 20.00 uur. Als werken worden uit gevoerd o.a Moments for Morrico- ne. Glasnost Rumisberger Marsch, Choral Variationen und Fuga en Fantasia super l'homme armé. Het geheel staat onder leiding van onze dirigent Frank Heere en wordt uit gezonden door Omroep Brabant. 16 Juli is ons jaarlijks optreden in Het Schuttersveld. Opruimploeg voor de maand ju li: Ben Winants, Leo van Dyck, Ber- tien Hermsen. Voor afmeldingen: Marian van Os, tel. 36538 of Leo van Dyck, tel. 36779. Voor algemene informatie: Geert Mulders, tel. 36830. Het programma voor de komende week Donderdag 2 juli (vanavond) van 18.30 tot 20.00 uur club voor de kin deren van 6 t/m 8 jaar. We gaan kie nen in 2 bedryven. Zoals het in het echt gebeurt en levend bingo waar- by men opdrachten moet uit voeren. Donderdag 2 juli is er ook pro grammavergadering voor de leiding van de donderdaggroep, aanvang 20.15 uur. Zaterdag 4 juli: 'Buitendag'. We gaan met z'n allen naar de Schat- berg in Sevenum. Verzamelen om 10.00 uur by het clubgebouw. Mee nemen: zwemspullen, lunchpak ket, stevige tas met naam. Terugkomst omstreeks 1730 uur. Zaterdag 4 juli: Van 19.30 tot 22.30 uurbezoektyd voor de 12- t/m 15-jarigen. Heb je zin in een stuk gezelligheid, kom dan langs. Dinsdag 7 juli: Van 1&30 tot 20.00 uur voor de kinderen van 9 t/m 12 jaar. Op het programma staat de die- renolympiade met o.a.: krablopen, nylpaardenrace, mollenrace, giraf- feloop, etc. Ouders: denk aan de kampby- drage! Haast je. Zoals bekend maken wy op dins dag 1 sept. onze jaarlykse reis. Deze keer gaan we naar Maastricht waar we o.a. een bezoek brengen aan het Provinciehuis. U kunt zich hiervoor opgeven op woensdag 8 en 15 juli by Miep Wilmsen, StLuciastraat 15, 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur. De kosten zyn 50,- p.p. waarbij wy u vriendeiyk verzoekn dit bedrag by opgave te betalen. Als er plaat sen over zyn dan kunnen er intro- ducé's mee, deze betalen dan echter ƒ60,- p.p. Vrydag 3 juli: Voetbaltoemooitje voor de jeugd van 12-15 jaar. Vanaf 19.00 uur op het trapvel^ e. Zaterdag 4 juli: We zy'n vanaf 20.00 uur open voor 15 jaar en ouder. Zondag 5 juli: Geopend vanaf 15.00 uur voor 15 jaar en ouder; vanavond hebben we weer video. Dinsdag 7 juli a.s. zal de blues- rock band Wörtelstemp een optre den verzorgen in café Herberg De Peel in Ysselsteyn. Deze band brengt al sinds een aantal jaren rui ge tot zeer ruige bluesrock op de planken. Dit gaat gepaard met een show die zyn weerga niet kent Naast eigen werk worden ook co vers gespeeld van o.a. The Black Crowes, Beach Boys, Wham Ed die Cochran en ZZ-top. Het eigen werk zal overigens over een paar maanden te horen zyn op hun debuut-cd 'Bad Rabbit'. De aanvang is 20.30 uur en de toegang is gratis. Iedere zondagmiddag is er van 12.30 tot 17.00 uur muziek in de Ki osk. U kunt er dan gezellig een spel letje kaart spelen, dammen, schaken, enz. Ook kunt u onder het genot van een kopje koffie een praatje maken met de andere be zoekers. Maandagavond (jeugd van 10 t/m 15 jaar) van 18.30 tot 20.00 uur. 5 juli: Spellenavond. Elke dinsdagavond klaverjassen vanaf 20.15 tot 23.00 uur in de Ki osk. Er is ook gelegenheid om kla verjassen te leren. Inlichtingen: tel. 80145. Computerclub Karei Knabbelaar op dinsdag vanaf 20.15 uur in De Kiosk. Het is toegestaan om de eigen computer mee te brengen. Iedereen is van harte welkom. In lichtingen: tel. 80145. Woensdagmiddag voor de jeugd van 4 t/m 12 jaar van 14.00-15.30 uur. 8 juli: Knutselen. Vrydagavond darten voor volwas senen vanaf 20.00 tot 24.00 uur in de Kiosk. Inlichtingen: tel. 80145. Donderdagavond 9 juli: Zomer avondkompetitie 1992 Peelland Dartbond. Het is byna zover! Ons 10e wyk- feest vindt plaats op 24,25 en 26 ju li a.s. Nadere mededelingen en bijzonderheden staan in het pro grammaboekje dat u van de week hebt ontvangen. Het wykfeest be looft weer een groots spektakel te worden. Mogen wy u begroeten op feestterrein naby wy keent rum 't Stekske? Geef u tydig op voor deel name aan de zeskamp; de inschrijf termijn sluit op donderdag 9 jub a.s. Inleveradressen: Wilhelmien Nooyen, Maijolein 27 en Math Vol- lenberg. Akelei 102. Traditioneel wordt er een kinder feest gehouden aan het einde van de zomervakantie. Op zaterdag 5 sept as. is er voor de kinderen een groot circusfeest. Zie voor de aan kondiging en het deelnameformu- her het programmaboekje van het wykfeest. De inschrijftermijn sluit op dinsdag 25 aug. Inleveradressen: Chantal van Hoek, Lathyrus 1 en Math Vollenberg, Akelei 102. Tydens het wykfeest wordt een bewoner van onze wyk Landweert, welke zich byzonder verdienstelijk maakte voor onze wyk, onderschei den met 'het zilveren bömke'. Kent u iemand die u zou willen, voordra gen? Dit kan nog, maar dan moet u ons dit wel zo spoedig mogelyk la ten weten. Motiveer uw voordracht en lever deze in by onze sekretaris, Nico de Wit Kamperfoelie 76 te Venray. De meeste aktiviteiten liggen mo menteel stil i.v.m. onze jaarlijkse zo merstop. Daarom wordt er geen aktiviteiten programma gepubli ceerd. In september gaan wij weer van start FOTO-DIA-MIDDAG Op zondag 12 juli a.s. vindt de foto-dia-middag plaats in het ge meenschapshuis te Leunen, aan vang 14.00 uur. Er zyn tydens de laatste bedevaart heel wat foto's en dia's gemaakt De dias worden allen via het beeldscherm vertoond. Zo wel van de foto's alsook de dia's kunnen foto's worden bijbesteld. Baling by opgave. De bestellingen worden later aan huis afgeleverd. Behalve pelgrims, die deelnamen aan de Limburgse bedevaart naar Lourdes van 4 t/m 11 juni, zyn ook familieleden en kennissen van har te welkom. Er is weer heel wat te be kijken en by te praten. Graag tot zondag 12 juli a.s. De jaarlykse huis-aan-huis kol- lekte is ook dit jaar weer een groot sukses geworden. Hartelyk dank aan iedereen, die heeft bijgedragen aan het welslagen hiervan. Heel in het byzonder dank aan de vele kol- lektanten die zich ook nu weer voor dit mooie doel hebben ingezet. Op zaterdag 4 juli halen wy weer oud papier op aan de route Vredes- kerk. Wilt u het papier goed gebun deld, legen dozen opengevouwen, aan de straat zetten. De container aan de Hubenhof is iedere zaterdagmorgen open. I voor uw m KETTING- i m i FORMULIEREN i I drukkerij j 0 van den munckhof bv j A i grotestraat 68 venray i A tel. 04780-82727 i Op zaterdag 4juli as. vinden weer de jaarlijkse Kuulfeesten plaats na by de vyver te Maashees. Deze Kuul feesten vinden reeds voor het 8e achtereenvolgende jaar plaats en vinden hun charme vooral in het gemoedelyk samenzyn in de open lucht op een van de mooiste stukjes van Maashees: in de 'Knul' by de vyver. De festiviteiten worden zaterdag avond om half acht geopend door de jeugdfanfare BMB bestaande uit jeugdige muzikanten uit Broekhui zen, Maashees en Broekhuizen- vorst Zy zullen een openlucht concert geven dat ongeveer een uur zal duren. De avond zal daarna op geluisterd worden door het in onze regio befaamde show-orkest Disign uit Venray. Dit orkest brengt een ge varieerd programma dat zowel door jong en oud gewaardeerd wordt. Verder zal er by het vallen van de duisternis een geweldig kampvuur worden ontstoken. Indien het weer wat minder is, kan men terecht in een grote feesttent maar gerekend wordt op een mooie zomeravond. Vooral by mooi weer kan het el kaar treffen op dit rustieke plekje van Maashees ontzettend gezellig zyn. De opbrengsten van de feesten zyn bestemd voor fanfare St. Cecilia te Maashees. Opbrengsten van de feesten zyn bestemd voor Fhnfare St Cecilia te Maashees. Op brengsten die hard nodig zyn om een groeiende en bloeiende vereni ging haar leden datgene te kunnen bieden, waar ze normaal gesproken recht op hebben. Hallo Jeugdnatuurwachters. Afge lopen zondag hebben we onder tro pische temperaturen onze laatste puzzeltocht gehouden. De deelna me was niet zo groot, waarschynly k door het weer. Ongeveer 60 JNW- ers en ongeveer 140 niet-JNW-ers hebben de tocht gelopen en waren vol lof over de tocht en de vragen. Velen hadden problemen met de grote boom rechts van het Wevers ven. Dit is een populier en geen lin de. Ook kenden velen de 'vuilboom' niet (met de lenti-cellen). Maar het gaat er tenslotte om, dat we iets le ren tydens de tochten. Al met al een goed geslaagde laatste puzzel- tocht van dit seizoen. Denken jullie eraan, om regelma tig het Vlytig Liesje te verzorgen, met name tydens dit warme weer! Tot volgende week in Peel en Maas. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Juli: 10 t/m 12: North Sea Jazz festival 92. Den Haag 12; Kasteelpop Jongeren Festival, Arcen 18-19: Belgium Rhythm 'n Blues Festival, Peer 20: Belga Beach Festival, De Panne 31: Chippendales, Groningen Augustus: 1: Intercult Music Jam, Maassluis. 8: Lucifers House Tour '92. Apeldoorn 14-15: 10e Antilliaanse Feesten, Hoogstraten 19 t/m 29: Nationale Ihptoe, Breda 22: Clouseau, Bameveld 22: Geinpop voor Unicef 92. De Bilt 29: Croco's Town Bluesfestival, Almelo September: 3: Marillion, Rotterdam 20: Nana Mouskouri, Den Haag 25: Lee Towers in concert, Katw|jk 26: Wall Street Crash, Den Haag 28: Engelbert Humperdinck, Rot terdam 29: Toto, Arnhem BEZORGING PEEL EN MAAS Peel en Maas verschijnt wekelijks op donderdagmiddag. Onze be zorgers doen hun uiterste best om de krant voor 19.00 uur bi] u in de bus te hebben. Voor bezorgklachten kunt u bellen op vrijdag vanaf 9.00 uur tot 18.00 uur, op ons kan toor, tel. 04780-82727. Wij be zorgen dan uw krant tussen 12.00 en 13.00 of tussen 18.30 en 20.00 uur. Ook kunt met uw bezorgklachten in onze boek- en kantoorboekhan del, Grotestraat 68, terecht. Er wordt uitsluitend vrijdags op genoemde tijdstippen na bezorgd. ABONNEMENTEN Adreswijzigingen, nieuwe abon nementen en 'annuleringen die nen, voor dinsdagmiddag 12.30 uur bij ons zijn doorgegeven. Al leen dan kunnen ze nog dezelfde week worden doorgevoerd. An ders zullen de wijzigingen pas een week later worden uit gevoerd. La Colonia Espanola de Venray quiere agradecer por medio de estas lineas a la familia Gonzalez Coene Lorenzo, por la maravillosa velada que en conjunto hemos pa sado ese 26-6-1992 y deseamos a los recien casados una vida tan amena y completa como fue dicha velada. El Grupo de Hombres de Venray celebrara su encuentro mensual el primo dia 10 de Julio para tratar te rn as como: Ley Servicio Militar, so- bre trafico y vias en las vacaciones etc. Para eüo contamos con todos los del Grupo, la vita sera como siempre. Con las Vacaciones ya en puerta. el Centro permaneceré cerrado, desde el 20 de Julio, hasta el 21 de Agosto inclusive. El proximo sabado 4 de Julio no es KINA y si el dia 11, el motivo es la excursion que el Grupo de Muje- res organiza a Cuijk. Un saludo de IIACE. De clubavond van 18 juni was snel afgelopen aangezien de drie aanwezigen geen foto's b|j zich had den. Men was dus zo rond het twee de doelpunt weer thuis. Vandaag (2 juli) komen de leden van de Amateurfotografen Vereni ging byeen om 20.00 uur in het clubgebouw aan het Kennedyplein. Rond 20.15 uur vertrekt men dan naar de lokatie Noordsingel van het Vincent van Gogh Instituut om daar te fotograferen. Architektuur én natuur in een gebied. Dat bete kent dat er voor iedereen wel wat te fotograferen valt! Na afloop wordt de eerste helft van het seizoen 1992 gezellig af gesloten bij een van de leden thuis. De eerste avond na 2 juli is 27 augustus. 'n abonnement waard Kind kreeg geen vrije doorgang Tben de 11-jarige Hansje met zyn fiets, komende vanaf de rondweg Brukske, wilde oversteken naar de Lindenlaan, werd hij door een per sonenauto, bestuurd door een inwo ner van Liessel aangereden. De jongen liep daarbij verwondingen aan zyn voet op. Hij werd per ambu lance naar het ziekenhuis vervoerd. De oorzaak van het ongeluk was, dat de bestuurder van de auto aan de fietsende jongen geen vrye door gang verleende. Ifïleestergoudsmid Juwelier htarrie frencken

Peel en Maas | 1992 | | pagina 7