en W. willen geen jziging in regels voor onen op kerkdorpen Van de Kamp Assurantiën nu: V.d. Kamp Partners „plosief groeiende vraag naar lp van Algemene Hulpdienst Kindervakantiewerk Venray eo. vraagt leiding rots opgezette iiiikse Markt -fri Wanssum Geslaagd Filmvakantie van start Benefietconcert werd sukses Ruiterroute voor gehandicapten in gebruik genomen Gevonden Ingezonden Openbare bibliotheek Muziekonderwijs voor gehandicapten 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN !M«NMAAS Donderdag 2 juli - Pagina 3 ollege van b. en w. van Ven niet van plan wijziging te In het zg. 'autochtoni- ■1', waarom o.m. het Jenoverleg heeft ge- In de kerkdorpen voelt »1 voor een versoepeling 1 'eling, waardoor het. zou toegestaan dat inwoners ene kerkdorp zich in een kdorp zouden kunnen Bij de behandeling van Kleine Kernen werd de uring zelfs afhankelijk 'fijslijvaneen eventuele versoe- De: van het autochtoniteitsbe- Üit een nieuw concept- denv oorstel blijkt echter, dat het voorlopig niet van plan is versoepeling te brengen, de huisvestingsproblema- glain van het ene naar het an- i kerkdorp zou worden oven. de vaststelling van het ingsmodel Woonkernen in oktober 1973 geldt in dat mensen zich alleen in n de kerkdorpen mogen I, wanneer zy in dat dorp I zjjn of hiermee een maat- jijk en/of ekonomische bin- ebben. Enkele jaren later iMS r wille van een evenwichtige ran Leunen en Oostrum de voor die dorpen versoe naar in 1990 werd de over- niet langer van ing verklaard voor Leunen. •Autochtoniteitsbeginsel' is ste tijd weer aktueel gewor- omdat de toepassing van kind stankcirkels in een aantal dorpen leidt tot een tekort aan woningen. Wel krygen de autochtonen voor rang by de verdeling van de weini ge woningen in de kerkdorpen. De wens tot versoepeling van de rege werd ook meerdere malen naar vo ren gebracht tydens de inspraak avonden over het Buck-rapport. GEEN VERSOEPELING Volgens het college pleit tegen een versoepeling het feit, dat daar mee slechts voor de korte termyn een oplossing zou worden geboden, die ten koste kan gaan van de 'ech te' autochtoon van een kerkdorp. Hierdoor ontstaat slechts een ver schuiving van de problematiek naar de minder door stankcirkels belast dorpen, totdat ook hier geen enkele ruimte voor beleid open staat. Ook zyn volgens het college aspekten als sociale binding inden- titeit, verenigingsleven en gemeen schapsgeest niet gebaat met een dergelijke versoepeling. Wel wordt gesteld, dat een oplossing voor de stankcirkelproblematiek, of vergry- zing van de bevolking van de kerk dorpen, aanleiding zouden kunnen zijn om de regeling te zijner tyd op nieuw te evalueren. Het voorontwerp-raadsvoorstel staat 'ter kennisname' op de agenda voor de vergadering van de com missie voor ruimelyke ordening en volkshuisvesting van maandag 6 ju li en zal later als voorstel om 'te besluiten de (bestaande) regeling te handhaven', aan de gemeenteraad worden voorgelegd. Ipt jaarverslag 1991 van de fene Hulpdienst Venray dat In het verslagjaar de >m hulp explosief is toege- i van 288 in 1990 naar 563 1. Dit gegeven is voor de l8sie maatschappelyke za- inleiding oin op dinsdag 7 invang 18.00 uur in kamer van het gemeentehuis) de van zaken met het bestuur t hulpdienst te bespreken, stichting stelt zich ten doel rlenen van vrywillige hulp vaar deze dringend nodig is lat moment niet door andere rleningsinstanties kan wor- iboden. In het voorbije jaar de vrywillige hulpverlening 1879 hulpeenheden (een een- |2 uur). De aanvragen waren stig van 179 personen, waar- 100 regelmatig hulp behoef ten de aanvragen is 90% stig van ouderen. In het voor sjaar was dit nog 72%. Een deel van de aanvragen betreft chappen doen, begeleiding tsenbezoek en klussen. In gemeten staan tuinonder- fn klussen bovenaan. Vanuit j, ingen komt een stygende en naar begeleiding by artsen- of llstenbezoek. Ttevens wordt tygende tendens gekonsta- blj verzoeken van ouderen tuinonderhoud. Het jaar- i g maakt tevens melding van het feit, dat de hulpdienst in 1992 start met de bediening van de loop brug voor gehandicapten op het NS- station in Oostrum. Voor de uitvoe ring van de hulp en dienstverle ning zorgden 21 vrijwilligers. Hun aantal bedroeg in 1990 nog gemid deld 23. Zakkenroller weer aktief Tijdens de maandagse week markt probeerde een tassensnyder zijn slag weer te slaan. Met een scherp voorwerp snijdt de man een boodschappentas open. waarin hy vermoedt dat daar de portmonnee is. Maar maandag lukte dat niet by een 25-jarige inwoonster, want die bemerkte dat er iets aan haar tas werd gedaan. By de ontdekking rende de man weg, en dat was voor de vrouw het sein om de achtervol ging in te zetten. Had ze hulp gekre gen van andere marktbezoekers dan was het misschien gelukt de dader te pakken, nu bleef het by een poging. Wel kon de vrouw een goed signalement aan de politie doorgeven. Ook de politie heeft nog gezocht maar heeft niets kunnen vinden. De politie verzoekt ons te waarschu wen bij winkelen en marktbezoek de boodschappentas goed in de ga ten te houden en zeker de porte monnee veilig op te bergen. lag 5 juli wordt in Wans- groots opgezette Luikse [gehoudenRuim 150 deelne- zullen proberen hun goede- lie ze niet meer kunnen I Iken, aan de man te brengen. I wlig geworden spullen of din- He worden bewaard, omdat ze weerd moeten worden, voor is thans een markt, [oude bietenmolen wordt ge- als bloembak, evenals een n kruiwagen. Een foto of an- Iaart van een gebouw, waar i eboren is en nu verdwenen kt waardevol te zyn. Van een ïrrewiel wordt een prachtige fel of raam in een huis ge- een stalraampje een ipiegel. Een muziek tent wordt als wandversie- m 11 ^uis gehaald. e ambachten verdwijnen en tedschap, dat gebruikt werd habbekrats te koop. Tkn- 8 smid, houten schaven van de timmerman, sikkel en zeis van de boer, kaasvormen uit een kaasfabriek, strijkijzers uit, een wassery, scheermes en strijkriem van de kapper of een soldeerbout van een loodgieter. Maar er is ook veel te vinden, dat nog goed bruikbaar is. Serviesgoed, aardewerk, sportartikelen, boeken en tijdschriften, grammofoonpla ten, oud meubilair, kinderspeel goed, kleding, gordynen, elektrisch gereedschap, huishoudelyke appa raten, glaswerk, harken, spaden, schroeven, schilderyen, kampeer- artikelen, etc. De leden van de vereniging zyn al maanden in de weer geweest om voorbereidingen te treffen voor dit evenement, zodat dit zoals alle ja ren zeker zal slagen. Behalve talry- ke attrakties voor jong en oud, kunnen de bezoekers hun hart op halen aan vele lekkere hapjes en drankjes, die op de Luikse Markt aanwezig zyn. De bezoekers kun nen er op rekenen, dat er op 5 juli weer de bekende sfeervolle Luikse Markt in Wanssum is, die duizen den bezoekers zal trekken. De Luik se Markt is open van 10.00 tot 18.00 uur. Inlichtingen hierover zyn ver krijgbaar op tel.nr. 04784-1795 en 1229. Aan de Hogeschool Venlo stu deerde Gerard de Vries af als inge nieur polymeerchemie. John Dommeck is geslaagd aan de RH. De Kempel te Helmond. Mea Kuyt is geslaagd aan het InterVen College te Venray voor het diploma MDGO-AW. Aan de Hogeschool Nymegen is Mientje Lemmens uit Leunen geslaagd voor Kultureel Kreatief Edukatief Werk met specialisatie: Vrouwenleerroute. Aan de Hogere School v.d. Kunsten te Amhemafd. modevorm geving is geslaagd Monique Francken. Aan de Biologische School Horst zijn geslaagd: diploma LAO (A-, B-, C-, D- niveau): Jeroen Denissen, Heide; Ralf Denissen, Heide; Stefhan Driessen, Venray; Rob Pluk, Oirlo. Aan Scholengemeen schap Jerusalem zijn voor de tweede periode geslaagd: HAVO: Martine Basten, Venray; Frank Coenders, Tienray; Dianne van Coeverden, Venray; Ellis Corsti- aans, Venray; Johan Verhaag, Venray. VWO: Marieke van Ham, Venray; Marijke Schoenmakers, Venray. Aan de Scholengemeen schap Stevensbeek zijn voor het tweede tijdvak geslaagd: HAVO: Pascal v. Eeuwyk, Over- loon? Grad Klaas sen, Overloon. MAVO: Sandra v.d. Berg, Vier lingsbeek. 4P: Marlie v. Glabbeek, Overloon; Ingrid Jans-Beken, Venray; Sander Noordam, Holthees. Hoewel de vakanties in deze regio nog niet begonnen zyn starten in de Venrayse bioscoop de vakantie films van dit jaar. Op de eerste plaats is dat het langverwachte ver volg op Flodder: FLODDER IN AME RIKA. Het staat nu al vast, dat dit de topper van het jaar gaat worden, want de voorpremière, afgelopen zaterdag, werd een ware triomf. Tevens start deze week de vroiyke maar ook ontroerende film MY GIRL. Ook dit is een film die hoge ogen gaat gooien. Het sterretje uit 'Home Alone' zorgt ook hier voor aangename momenten. Voor de jeugd, maar ook voor ouderen gaat Walt Disney's onvol prezen meesterwerk SNEEUWWIT JE EN DE ZEVEN DWERGEN in. Dat betekent gewoon feest voor jong en oud. Geprolongeerd worden BEETHO VEN de formidabele familiefilm over een slimme St Bemhardhond, die de boel op stelten zet en voor de 9e week gaat BASIC INSTINCT door. Deze film trok zelfs op warme da gen en tydens voetbalavonden nog steeds volle zalen. Het is dan ook een van de beste thrillers ooit gemaakt Over twee weken start een nieu we wereldhit LETHAL WEAPON 3. De film die momenteel in Amerika rekords aan de lopende band breekt Het benefietconcert dat jl. zondag werd gehouden in de schouwburg te Venray werd een sukses. On danks de tropische temperatuur in de foyer luisterde een behoorlijk aantal mensen naar het optreden van de muzikale groepen die belan geloos hun werk ten beste gaven. Op een enthousiaste wyze wisten zy het publiek tot het einde toe te boeien. Nieuw Spraeland organiseerde dit concert om een dagopvangcen trum te realiseren voor gehandi capte kinderen te Zamosc in Polen. Drie Poolse gasten, die voor het pro- jekt 'Hulp aan Zamosc' een bezoek aan Nieuw Spraeland brengen, woonden het concert by. Dit was de eerste in de ry van aktiviteiten die Nieuw Spraeland in petto voor hen heeft tydens hun verblyf in Venray. Onder andere bezoeken zy verschil lende instituten in de gehandicap tenzorg. Op deze manier kunnen de Poolse bezoekers een indruk op doen van de methoden die Neder land hanteert in deze sektor. Vandalen aan het werk Een aantal vandalen heeft het kennelijk leuk gevonden om drang hekken, die in de buurt van de Helfrichstraat-Kruitweg geplaatst waren, dusdanig te verplaatsen dat daardoor gevaar voor het verkeer ontstond. De politie kon de vanda len niet in de kraag grijpen. Dat deed wel een buiger die er ge tuige van was dat enkele jongeren met dranghekken aan het slepen waren die by de Kempweg-Weg in de Berg stonden, Hy liet de jonge ren de hekken op de juiste plaats te rugzetten. Aan dat verzoek werd gevolg gegeven. De namen van die vandalen zijn by de politie bekend. Met enig feestelijk vertoon werd de sinds kort in gebruik zijnde rui terroute voor gehandicapten offi cieel in gebruik genomen. De route is niet alleen een primeur voor Ne derland, maar vooral ook een be wijs hoe door medewerking van velen voor gehandicapte ruiters een route kan worden aangelegd. De route moet extra breed zijn omdat de begeleiders de kans moeten krij- gen mee te lopen en er moeten rui me opstapmogelykheden worden aangelegd. De Stichting Don Boscoruiters staat ten dienste van de gehandi capten, die belangstelling hebben voor het paardrijden. De stichting heeft zich van de medewerking we ten te verzekeren van een gediplo meerde instruktrice die ervaring heeft in het lesgeven aan ruiters Ibt nu toe hebben 400 kinderen zich aangemeld,' om met ons te ge nieten van een leuke week kinder vakantiewerk. Helaas hebben we tot nu toe voor 25 groepen leiding. Wy zyn daarom dringend op zoek naar nog 40 k 50 jongeren van 15 jaar of ouder, die ons willen helpen. Ben je 15 jaar of ouder en heb je in de week van 27 tot 31 juli 1992 Met ingang van 1 juli gaat Van de Kamp Assurantiën, Stationsweg 7a, als gevolg van het bundelen van krachten, als nieuw bedrijf van start onder de naam Van de Kamp Partners. Het nieuwe bedrijf zal worden bemand door Mike van de Kamp, reeds vanaf 1983 als zelfstan dig ondernemer werkzaam en opgeleid by diverse verzeke ringsmaatschappijen, Mario van der Vleuten, vanuit een grote verze keringsmaatschappij overgestapt en Marian van der Weegh, die reeds jaren op het kantoor werkzaam is. Deze drie jonge mensen zullen de huidige en toekomstige cliënten nog beter van dienst kunnen zyn door de kennis van de veelzydig- met een handicap. De route is aan gelegd in het prachtige natuurge bied van de Heidse Peel. Staatsbosbeheer, eigenaar van het natuurgebied, heeft vanaf het begin alle medewerking verleend en om dat te onderstrepen was de direk- teur van Staatsbosbeheer naar de opening gekomen. Het was ge- meentesekretaris De Bever die de gasten welkom heette en daarbij leerden wij ook de andere kwalitei ten van hem kennen omdat hij goed op de hoogte bleek te zijn van de mogelijkheden die er aan gehan dicapte ruiters kunnen worden gegeven. Woorden van waardering en dank werden uitgesproken door zowel de voorzitter van de Don Boscoruiters als door de direkteur van Staatsbos beheer dr. ir. Van Asperen. Burge meester Waals prees die samen werking in het bijzonder van de gemeenschap van Ysselsteyn, die ook nu weer had bewezen, dat als ze iets kan doen voor de gemeenschap er nimmer een vergeefs beroep wordt gedaan. vry, kom ons dan helpen, voor waarde is datje graag met kineren optrekt Ouders waarvan kinderen meedoen worden ook dringend ge vraagd zich als leiding beschikbaar te stellen. Heb je interesse. Bel ons sekretariaat: 04780-87560. Op donderdag 16 juli is er om 20.00 uur in Den Boggerd, Sport- laan te Venray een instruktieavond. heid aan aangeboden produkten. Het dienstenpakket omvat o.m. alle verzekeringszaken, schaderegeling, pensioenen, hypotheken, financie ringen en spaarvormen met hoge rente. Het nieuwe bedryf is ontstaan uit Van de Kamp Assurantiën, dat in 1976 in een bykamer van het woon huis startte en uitgroeide tot een van de grootste assurantiekantoren van Venray. Als een van de eerste kantoren in verre omgeving werd geautomatiseerd en als een van de eerste kantoren in Nederland werd de maandbetaling van alle polissen ingevoerd. Dit bedryf dient nu als basis voor de nieuwe richting, die Van de Kamp Sc Partners inslaat. Gevonden voorwerpen van 23 t/m 29 juni Bruine heren zonnebril; drie bankbiljetten; motorhandschoe nen, trui; donkerblauw kinder schoentje; 3 sleutels aan etui; bos sleutels; zwart beursje met 6 sleu tels; gymtas met sportkleding; fietspomp; stereo cassettedeck; no- vopen in houder; tuinstoel. Voor inlichtingen kimt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. VERKEERSONVEILIGE LANDBOUWVOERTUIGEN Enige tyd geleden reageerde ik op een bericht in uw krant over (bij- na)-ongelukken die vaak door land bouwvoertuigen veroorzaakt worden. De gebrekkige verlichting of het gemis aan verlichting maakt het voor andere verkeersdeelne mers moeilyk de afstand tot deze weggebruikers in te schatten. In het Tilburgs Nieuwsblad las ik on langs een artikel, dat ik middels Peel Sc Maas onder de aandacht wil brengen van het Venrays gemeente bestuur. Het artikel luidt als volgt: 'Tilburg - Bij het bevorderen van de ver keersveiligheid verdient het land- bouwverkeer bijzondere aandacht, zo vindt het Regionaal Orgaan Ver keersveiligheid (ROV). Daarom heeft het een handleiding gepubli ceerd voor alle Brabantse gemeen ten. Het boekje moet de gemeente besturen ertoe brengen aktiviteiten te ontplooien om het aantal onge vallen waarbij landbouwvoertuigen betrokken zyn te verminderen. De handleiding is gebaseerd op gunsti ge ervaringen in de afgelopen twee jaar in West-Brabant Er staan tal van aanwijzingen en adviezen in voor de opzet van akties. Het boefje is samengesteld door de werkgroep Landbouw en Verkeersveiligheid waarvan behalve het ROV ook verte genwoordigers van het Landbouw schap, Rijkswaterstaat en Interpolis deel uitmaken'. Verbetering van de verkeersveilig heid in Venray is een zaak die ons allen ter harte gaat. L. v. E. GrRp je kans! Doe nog snel even mee met het leesprogramma 's NACHTS. Word ook een Nachtbraker! Moet jy 's avonds ook naar bed? Net als het spannend wordt? Als de boeven toeslaan, de uilen op jacht de vleermuizen om je oren sche ren, de vampiers hun slachtoffers zoeken, de heksen uitvliegen en de spoken hun donkere hoeken verla ten. Wil jy ook wel eens een nacht braker zyn en allerlei avonturen beleven? Nou dat kan! Doe gewoon mee aan het leesprogramma 's NACHTS. Lees voor 12 juli 5 boeken met een blauwe maansticker. Deze boeken staan in 'het spookhuis' in de jeugdbibliotheek. Voor ieder gele zen boek krygje een stempel in je leespas. Heb je 5 boeken gelezen dan kun je toetreden tot de 'ORDE DER NACHTBRAKERS'. Je krygt dat per post een uitnodiging voor de feestelijke 'vleermuizen' afslui ting op woensdag 15 juli in de jeugdbibliotheek. Daar kryg je die middag dan ook de oorkonde. Wil je hier meer over weten, kom dan snel naar de BIEB, er zyn nog enkele speciale NACHTkrantj es! Veel leesplezier en tot ziens in de jeugdbibliotheek. Vandalisme Er werden vernielingen gekon- stateerd aan het 'straatmeubilair' aan de Lollebeekweg in Casten ray. Verkeersborden waren door vanda len omgedraaid. Het vandalisme werd zondagmorgen ontdekt. Voor mensen met een lichameiy- ke handicap is het bespelen van een muziekinstrument vaak niet goed mogeiyk. Aanpassing van een instrument, of van de muziek kan een oplossing bieden, maar is soms nogal kostbaar. De Leerlingen- en Ouderraad van de Muziekschool beheert al sinds vele jaren een (bescheiden) fonds, dat bedoeld is om gehandicapte mensen - middels aanpassing van het instrument - toch in staat te stellen om te musiceren. In de loop der jaren zyn er her haalde oproepen geplaatst in de re gionale bladen, echter zonder veel resultaat De LOR is van mening dat indien zich niemand meldt n.a.v. deze oproep, het geld besteed moet gaan worden aan een ruimer doel. Als u of uw kind gehandicapt is en toch graag muziekonderwijs zou willen volgen, neemt u dan kontakt op met de sekretaris van de LOR, Marijke Verheij, Niessenstraat 2, 5801 RN Venray. tel. 04780-86486. Samen met de direkteur en do centen van de Muziekschool wil de LOR bekyken wie en in wat voor mate in aanmerking komt om van dit fonds te profiteren. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Dr. DINGEMANS, tel. 89217 t(jdens spreekuur: Stationsweg 15 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVE RVO ER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C van GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Klantenservice: ma. t/m vr.: 830-17.00 uur bereikbaar onder tel.nr. 077- 874800.Voor: oproepen wijkverpleeg kundige in spoedgevallen: algemene informatie: maken eerste afspraken met diëtisten; aanmelding voor diverse kursussen. Dringende hulpvragen buiten kan tooruren: tel.nr. 077-874800. Kraam centrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; aanmelding voor kraamzorg: ma. t/m vr. van 09.00-12.00 uur: tel.nr. 077- 874100 Ledenadministratie: ma. t/m vr.: 09.00-12.00 uur: tel.nr. 077-873888 Venray: wykgebouw de Clockert. Berg weg 4, Venray, tel. 04780-81269. Spreekuur en uitleen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Wegen van zuige lingen: maandag-, woensdag- en vrij dagochtend van 11.00-12.00 uur. ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar ran maandag t/m vrydag van 09.00-22.00 uur en in het week end van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dageljjks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Opèningstyden: ma t/m do 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-1230 uur en 13.00-16.30 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. HANDICAPS. Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrijdag BURO SLACHTOFFERHULP Bereikbaar op werkdagen van 9.00- 1230 uur en van 1330-1630 uur Poging diefstal auto Uit sporen viel op te maken dat getracht was een by de Kiosk gepar keerde personenauto van een inwo ner te ontvreemden. Een zijruitje was ingeslagen en er was al aan het kontaktslot 'gewerkt'. Het vermoe den is, dat de dader in zyn werk is gestoord. Als daarvan getuigen zyn, dan worden die dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie. GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES =iFIEER Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3