MmWÈ Ysselsteynse missionaris vraagt geld voor missie Kuipplantententoonstelling in Botanische Tuin D'n Hof I Opel-dealer Atebe Garage benoemd tot zes sterren dealer Voordelig gebruik van sporthal De Wetteling en gymzalen van de gemeente Venray Kermis Ysselstej dus feest de Jerf" uv nk PEEL EN MAAS Donderdag 2 jui.L Grote Kerk Deken GJ.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H. Elisabeth van Por tugal. 9.00 Lsm. Harrie Messemaec- kers; Helena Amoldina Haenraets en de HJE.H. Henricus Haenraets (S). 19.00 ZONDAGSDIENST; Lies- Loonen-Quicken (koll.); ouders Hein Aben-Janssen (koll.): John Wilms (koll.); Lo Gooren; Maria Ou denhoven; Mie Swinkels-Seykens; jrd. Antoon van Rooy; Wiel Jansen (koll.); Hub Hawinkels (koll.); Mia Aerts (koll.); Ans Jacobs-van Meyel (koll.); Herman Verhagen (koll.). Zondag: 14e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat Hgm. overl. ouders Kersten-van Ticheloven; P. Janssen- Oudenhoven en overl. fam.; Wilhel mus Hubertus Janssen; overl. ouders Gerardus Thyssen-Matere, overl. kinderen en overl. fam.; overl. echtp. J. Tillemans-Duyf (S); jrd. Toos v.d. Ven-Janssen (koll.); Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay. 11.00 H. Mis met volkszang; Helmes Janssen; Maria Hagens- Maessen (koll.); Riek Bisschops- Hoevenaars (koll.); Jan Bruysten (koll.); Tbos Peters-Cuypers (koll.); Nelly van Mil-Giesbers; Jo Denissen (koll.). Maandag: H. Maria Goretti. 9.00 Lsm. oude stichtingen. Dinsdag: 9.00 Lsm. Jac Backus. 19.00 Lsm. voor de overledenen (of ferblok). Woensdag: 9.00 Lsm. Jo Wennekers-Muysere (S); uit dank baarheid (B). Donderdag: H.H. Martelaren van Gorcum. 9.00 Lsm. tot zekere intentie (B). 19.00 Lsm. tot zekere intentie (A). Vrijdag: H. Amelberga. 9.00 Lsm. voor de wereldvrede. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Hans van Pelt en Sef Muysere. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 W. Bistervels, lektor. Zo: 9.30 ton Fooien en Wilbert van Ham; 11.00 Ties Koopmans en Hans Wei- jers-, lektor: G. de Groot Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektrice: zr. Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: zr. Hélène. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 16.45 Groepsmeditatie in het Stiltecentrum (gebouw G). Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGS VIERING. Wim Beterams; overl. ouders Martinus Peters en Gertru- da Rongen; Thei Min (koll.); Maria Weytens-Kennis (koll.). Zondag: 9.00 Voor de parochie. 11.15 Truus Magotteaux-Klabbers; Konrad Thyssen en overl. fam.; Jo Lenssen-Schoenmakers (koll.); jrg. Piet Baeten en overl. fam. Geen avondmis. Maandag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 Antoon Boveé en overl. lam. 19.00 T.e.v. St Antonius. Woensdag: 8.00 Overledenen (of ferbus). 19.00 Tot zekere intentie. Donderdag: 8.00 Voor de zieken. 19.00 Echtp. Kusters-Vergeer. Vrijdag: 8.00 Run. Arts-Janssen. 15.30 T.i.v. bruidspaar Manfred Bre- zinski en Anja Stekelenburg 19.00 Gezinsmis; Toon Verstegen en overl. fam. Verstegen-Janssen. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Emiel Kusters. Zo: 9.00 Pascal Kusters; 11.15 Jaap Janssen. Ma en wo: 19.00 Sakia. Di en vr: 19.00 Roel. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Ta van Ryn en overl. fam. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Priesterzaterdagvie- ring. Geen H. Mis om 8 uur. 10.30-11.00 Biechthoren. 11.15 Ge zongen H. Mis. ca. 13.30 Lof. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 14e zondag door het jaar. Kinder woorddienst Voor Pierre Hendriks; Ger Jongen (koll.); Martha en Ma- riet Go uman sJan ssenMia Swinkels-Crynen; Wim Peetere (koll.); Gerardus Overkamp. Zondag: 14e Zondag door het jaar. 030 Harrie Janssen en overl. fam.; overl. ouders Van Lin- Heiligere en zoon Nout 10.00 Hoog mis. Nederlands. Voor byz. int (K): voor het geestelyk en tydeiyk wel- zyn van de parochie. Maandag: H. Maria Goretti. 19.00 Ger Jongen. Dinsdag: 8.00 Agnes van Ass. Woensdag: 19.00 Overl. oudere Simon s-Willems; mevr. Reyndere- van Kuyk (buurt). Donderdag: H. Martelaren van Gorcum. 8.00 Overl. oudere Janssen-Peters en zoons Gerrit en Piet. Vrijdag: 8.00 Overl. oudera Van Rooy-Hendriks en overl. zonen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Nel v.d. Berg- Linskens; overl. oudere Janssen- Peeters; Lies Janssen-Wolters; Giel Vennekens en echtgen. en weder zijdse fam.. Zondag: 8.30 Overl. oudere Jans- Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Toon Thielen; Pierre Poels en Maria Poels-Aben; Jeu Arts; Antoinet van Mil-Kruysen; Piet Litjens; Lei en Ger Janssen; overl. oudere Haegens-van Lin; Jan Comelissen (koor Harmony). Maandag: 9.00 Tot zeker intentie. Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid aan O.L. Vrouw van Oostrum. Woensdag: 9.00 Harrie Claessens. Donderdag: 9.00 Uit dank baarheid. Vrijdag: 9.00 Gest jrd. overl. oudere Achten-Verdyk. Misdienaars: Za: 19.00 Daphne Reijntjes, Bianca en Saskia Jans sen. Callista Smedts. Zo: 8.30 San- der en Erik Schuurmans, Tom en Joep Vaessen; 10.00 Lizette Jans sen. Gwenda Nielen, Bianca Camps en Yvonne Thielen. Maandelijkse kollekte: In dit weekend in alle H. Missen de maan delijkse kollekte voor onze eigen kerk. Brief van zr. Truus Lemmens. Zeereerw. heer pastoor en alle lieve mensen van Oostrum. Wat bent u weer geweldig goed voor my ge weest! ƒ2.265.- Van de Vastenaktie. Wat kan ik daarmee veel arme stumperds vooruit helpen. Ik heb twee huizen met 'polio' kinderen, en dat zyn kinderen met een goed verstand maar kunnen niet lopen. Nu kan ik voor hen schoenen met beugels kopen en daarmee kunnen ze naar de school. U begrypt wel hoe gelukkig die stumperds dan zyn! Dank zij u allen! Moge God u allen zegenen. Met lieve groetjes van uw zeer dankbare Oostrumse, zr. Truus Lemmens. Parochie Oirlo Zaterdag: 14.00 PI. Eucharistie viering uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huw.feest echtp. Vereteegen-Bonants. 19.00 H. Mis; Thei Philipsen; jrd. led Vervuurt; Harrie Vriens-, overledenen van de fam. Maas; Jozef en Johannes Baten en Theo Vollebergh. Zondag: 11.00 Hoogmis. Jacobus Baltissen en Francisca van Ooi; Jo hanna Gerritsen-Roelofs; Maria SmitsJeurissen (vw haar ver jaardag). Woensdag: 18.00 Gez. H. Mis uit dankbaarheid b.gv. 30-jarig bestaan van de Bond van Ouderen H. Ma- chutus. Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 (Herenkoor); jrd. Peter Janssen en Bemardina Emonts; Ger Janssen; Jan van Houdt; Sir Runen; jrd. overl. oudere V.d. Sterren-Jenniskens; jrd. Han- drie Kuijpere en dochter Truus. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; Dien Classens-Vissere (ouderenbond). Misdienaars: Marianne en Anke. Parochie Leunen le Zondag van de maand: bij zonder kollekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Pijpere-Philipsen-van Meljel; overl. fam. Claessens-Gussen; overl. fam. Houben-Broekmans; weekd. Marie Willemse-Janssen (1); weekd. Wil lem Baltussen (1); gest jrd. Mathys Litjens en echtgen. Zondag: 10.00 Hgm. Willem Jen- niskens en Wilhelmina Jennis- kens-Martens; weekd. Pierre Philipsen (1); gest jrd. Gerard Thys sen. 11.15 Gest jrd. Antoon Jans sen en Elisabeth Jenniskens. 14.30 Doopviering Angela Houben. Maandag: 19.00 Lsm. Bert Jen niskens en echtgen.; pastoor Jac ques Haenen en overl. fam.; jrd. Tbon Verechuuren. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. Martinus de Bruyni en Petronella Jeuken en overl. kinderen. Donderdag: H.H. Martelaren van Gorcum. 19.00 Lsm. overl. fam. Croymans-Peters; Thei Heidens en overl. fam.; Pierre Philipsen (Boo- den straat). Vrijdag: 13.00 Huwelyksmis Rob Peetere en Karin van Ooi. Geen avondmis. Misdienaars: Za: 19.00 Maaike Leyssen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Jeroen hamann, Gys Kersten en Rudi Linders; 11.15 Soiya Broers en Janny van Osch. Ma, wo en vr: 19.00 Heidi Voesten en Inge van Til burg. Willen alle misdienaars zo spoedig mogeiyk schrifteiyk opge ven wanneer ze in de komende gro te vakantie niet kunnen komen dienen! Lektoren: Za: 19.00 Mia Theunis. Zo: Lies van Bavel. Gedoopt: Esther Key sere, Drie- kooienweg 30, Evertsoord; Guus Ne- lissen. Vullingsstraat 8. Huwelyksafk.: Rob Peetere en Karien van Ooi, beiden uit onze pa rochie (3e roep); Martien Vullings uit onze parochie en Dorothé Rood- been uit Kroonenberg (3e roep). Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Gezinsmis, the ma: 'Vakantie' m.m.v. Jongerenkoor Ibmorrow People. Deze H. Mis is voor de overl. fam. Coppus-de Groot Zondag: Geen H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis tot zeker intentie. Misd.: Rudie en Mariëlle Swinkels. Rektoraat Veulen 14e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Petro nella Verhoeven-Leyssen-Ewals; jgt. overl. ouders Vollenberg-Ryswyck; voor priesterroepingen. Zondag: 10.30 PI. Hoogmis b.gv. het gouden priesterfeest van rector P. Wysman; voor de parochie; Mar- lie Weys. Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor br. Jo- zué en br. servatius Nabuure. Woensdag: 8.00 H. Mis J. Runen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 13.30 PI. Hoogmis b.gv. 25-jarig huwelyk Reintjes Jacobs. Akolieten: Za: Paul Liijens en Marcel Vermulst Misdienaars: Zo: Twan Hagens en René Reintjes. Parochie Ysselsteyn 14e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Jongerenkoor); Fr. v.d. Pas (buurt); F. Bouwmeister-, oudere Philipsen-Creemere. Zondag: 9.30 ('Asperges mej; jrd. Henri van Lipzig en echtgenoten. 11.15 Mndd. Wim Hendriks; A. Broeders (vrienden). Maandag: Geen dienst. Woensdag: 19.00 Jrd. Harrie Jen niskens; Ant. Verheyen en overl. fam. Vrijdag: 19.00 G. v.d. Munckhof; Wilh. Bollen en echtgen.; te.v. H. Hart. Misdienaars: Za: 19.00 D. v.d. Burgt en Marl. Potten. Zo: 9.30 N. Jaspers en Sj. Slangen; 11.15 Rob en Eric Jenniskens. Wo en vr: K. Jaspers en B. Poels. Spreuk van de week: 'Gebeden veranderen de wereld niet maar veranderen de mensen en mensen veranderen de wereld!' Doopschema: (augustus) Op de zondagen 2 en 16 kan in onze (nood) kerk het Sacrament van het Doopsel worden toegediend. Ook op andere dagen kan dit gebeuren bui ten de niet-genoemde zondagen. Maak tydig een afspraak! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Theod. Hen- drix en Wilh. Engelen; Harrie This- sen (buurt). Misd.: Aiya v. Dyck en Ellen Poels. Zondag: 10.00 In dankzegging. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren. Dinsdag: 8.30 Jgt. Johannes v. Ryswyck-Klaassen en kinderen; Herman Thissen; Tien de Ryk. Woensdag: Geen H. Mis. Donderdag: 8.30 Jgt Christ Kes- sels en Antonia Claes. Vrijdag: 8.30 M.H. de Ryk. Kerk poetsen: Mevr. Kersten en mevr. Arts-v. Hoof. Het is de eerste zondag van de maand: denkt u aan de speciale kol lekte voor de kerk! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Elisabeth van Por tugal. 19.00 T.i.v. Jan Peetere. Zondag: 14e Zondag door het jaar. 10.00 Overl. oudera Botden- Geurts en zoon Tbnnie; fam. Van Enckevort en Crit Maandag: H. Maria Goretti, mar telares. 8.30 Byz. int (MJ). Dinsdag: Zoete Lieve Vrouw van Den Bosch. 8.30 Voor het Bisdom van Den Bosch. Woensdag: Z.Z. Maria Adofina en gezellinnen, martelaressen. 8.30 Fkm. Bloemen-Brienen. Donderdag: H.H. Martelaren van Gorcum. 8.30 Voor de Kerk in Nederland. Vrijdag: H. Amelbergs. 8.30 Voor een christelyk Europa. Misdienaars: Za: Angela en Maai ke. Zo: Kora en Antoon. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens. Gedachte: Iemand liefhebben wil zeggen: Hem te zien zoals God hem heeft bedoeld. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 5 juli zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven ray, ds. J. den Ouden-Ligtelein uit Venlo voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 09.30 uur. Gelyktydig met deze dienst is er de Jongeren- kerk. Tydens de dienst is er kinder opvang en wordt er kindemevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blittera- wyck zal mevr. Den Ouden- Ligtelein eveneens voor in de dienst. Medewerking aan deze dienst wordt gegeven door de muzi kale kantory. Aanvangstijd is 11.00 Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor pater Naus SVD; rektor Heynen en voor alle gevraagde intenties en stichtingen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid en v.b.i. 10.00 Hoogmis voor René Buyzen; Mar tien Hermans; vader en moeder Van Dyck; Anny, Ser en Sjaak Jeu ken en tz.i. In de maand juli is er geen H. Mis in de St Jozefkapel. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het by wonen van een bybeltoespraak met als thema 'Acht geven op het profetische woord' in de Konink- ry kszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpeclje 2a Horst Pastorie: Clapvaeren 4, Horst tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 5 juli om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. J. den Besten, Ede. In de maanden juli en aug is er geen zondags school. Oud zwembad aantrekkingskracht jeugd Herhaalde malen komen by de politie meldingen binnen, dat de jeugd zich 'uitleeft' in en aan het oude zwembad, waardoor gevaarlij ke situaties kunnen ontstaan. Nu werd gekonstateerd dat enkele roosters waren weggehaald. Weer heeft de politie de gemeente ver zocht eindelijk eens vaart te maken met de sloop van het oude zwembad of er een andere bestemming aan te geven, voordat er ernstige ongeluk ken gebeuren. Diefstal uit personenauto's Maandagmorgen ontdekte een in woonster dat er ingebroken was in haar aan de Haammake ret raat ge parkeerde personenauto. Met ge weld was toegang verkregen. Ontvreemd werd de radiocasset- tespeler. Ook in Oostrum was ingebroken in een aan de Randerade geparkeer de personenauto. Ook hier was met geweld toegang verkregen. Ont vreemd werden een zaagmachine en gereedschappen. Dit alles ter waarde van 1.100,-. Terwijl een Duits echtpaar uit Heideshem een bezoek bracht aan het Duits kerkhof aan de Timmer man nsweg in Ysselsteyn, was met geweld toegang verkregen tot hun auto. Ontvreemd werden een video camera, een tas met cosmeticaspul- len en een verrekyker. De inbraak heeft plaatsgevonden maandagmid dag tussen 15.00 en 15.45 uur. Inbraak in sportcomplex te Leunen In de nacht van zondag op maan dag werd door forcering van een zij deur toegang verkregen tot de kantine van het sportcomplex van de voetbalvereniging Leunen. Alle kasten en laden bleken opengebro ken en doorzocht te zyn. Ont vreemd werden wat sigaretten en snoepgoed. Ook kon worden ge konstateerd dat de bierkraan was gebruikt. Niet kon worden vast gesteld om hoeveel glaasjes pils het zou gaan... Ook in 1992 kunt u voordelig ge bruik maken van de binnensport- akkommodaties in Venray. Het speciale tarief geldt voor bepaalde uren in het voor- en naseizoen. Voor meer informatie kunt u te recht bij de afdeling welzyn van de gemeente Venray. Van maandag t/m vrydag tussen 09.00 en 12.00 uur. De Ysselsteynse pater R de Boer van de Congregatie van de H. Geest die 41 jaar in het diocees van Moro- goro in Ihnzania heeft gewerkt ont ving een brief van zijn bisschop mgr. Adrian Mkoba. Hierin wordt dringend om financiële steun ge vraagd voor de stichting van een pa rochie in de voormalige buitenpost Maharaka, dat een volledige missie post is geworden. De parochie met 3000 Christenen heeft dringend een kerk met pastorie, een zuster huis, een kliniek en twee kleuter klassen nodig. De bisschop herin nert zich hoe de Ysselsteynse missionaris drie parochies heeft gesticht en bovendien met zyn pro paganda er in is geslaagd geld by- een te krijgen voor het stichten van drie andere parochies in het dio cees Morogoro. Pater De Boer wil er alles aan doen om Mgr. Mkoba aan ƒ100.000,- te helpen en hoopt dat men giften wil storten op rekening nummer 15.93.19.625 by de Rabo bank te Ysselsteyn tg.v. de Stichting Congregatie van de H. Geest IffHI In samenwerking met Jaques Klerx en Regio 3 van de Nederland se Oraiyerie Vereninging heeft de Stichting Botanische Tuin weer een kuipplantententoonstelling georga niseerd van 4 tot en met 19 juli 1992 in D'n Hof te Overloon met als thema: 'Kuipplanten voor iedereen'. Het gaat daarbij om kuipplanten die voor iedereen houdbaar en ook betaalbaar zijn. Men zal op D'n Hof een groot aantal voorbeelden aan treffen over wat er zoal mogelijk is met kuipplanten: kuipplanten in een schaal (meerdere soorten), maar ook alleenstaande planten in een bijzondere pot of gewoon in een plastic container. Een kleine greep uit het grote assortiment: Mandevil- la. Hibiscus, Abutilon, Solanum. Cestrum, Lantana, Oleander, etc. Daarnaast kan men ook zien wat er aan potten e.d. aangeboden wordt om een kuipplant nog mooier uit te laten komen. Regio 3 van de Nederlandse Oran jerie Vereniging is present met een informatiestand. Daarnaast zyn ook de fa. Peetere uit Boxmeer met allerlei tuinomamenten voor de tuin en hoveniersbedrijf 't Höfke aanwezig. Buiten het thema 'Kuipplanten voor iedereen', is er natuurlijk ook de grote kollektie kuipplanten van Botanische Tuin D'n Hof zelf. Ken ners weten dat vooral de geslachten Palmae, Solanaceae, Malvaceae en Liliaceae hierin prominent aanwe zig zijn, soms in zeer grote exem plaren. De kollektie van D'n Hof wordt ty dens de tentoonstelling aangevuld met grote planten uit de verzame ling van Jaques Klerx te Malden en de familie De Leeuw uit Aarle Rix- tel. Ook is er aandacht voor fuch sia's, want ook de fuchsia is een kuipplant. Tydens de tentoonstelling zyn er ook veel soorten kuipplanten te koop, veelal tegen lage pry zen. De Botanische Tuin van Overloon is in deze tijd van het jaar in zomer tooi en ongeveer drie-kwart van de planten staat in volle bloei. De 5 hektare grote tuin omvat ook een fraai pinetum met meer dan 350 verschillende soorten en daarnaast een uitgebreide kollektie loofbo men. Andere onderdelen omvatten een lelietuin, kruidentuin, heide- tuin, rotstuin, kaktuskas, heemtuin en een grote natuurvyver. Openingstijden D'n Hof: maan dag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur; zon- en feestdagen 11.00-18.00 uur. Opel-dealer Atebe Garage bv. Oude Oostrumseweg 4 te Venray is als enige Opel-dealer in Noord- Limburg uitgeroepen tot zes ster ren dealer (het maximale). Het be treft hier de jaarlijkse beoordeling door Opel-importeur General Mo tore Nederland. Namens de impor teur overhandigde de heer Jac van Dyk, District Manager After Sales van GM Nederland, de by de verkie zing behorende prijs. Jaarlyks worden alle afdelingen van het Opel-dealerbedryf onder de loep genomen en beoordeeld. Gene ral Motore is daar in 1975 mee gestart, met het doel de kwaliteit van de Opel-dealerbedryven doorlo pend te verbeteren. Dealers, die vol doen aan de zware kwaliteitseisen, krijgen daarvoor sterren toege kend. Er kunnen maximaal zes sterren worden behaald. In de loop der jaren hebben steeds meer dea lers zich gekwalificeerd voor de 'zes sterren'. De kwaliteit en de service van de dealers zyn de laatste jaren sterk opgevoerd. Er zyn uitgebreide opleidingen georganiseerd door Ge neral Motore en mede daardoor konden in 1991 wederom een groot aantal sterren aan de in totaal 185 Opel-dealera worden uitgereikt. De kwaliteit van de dealer-organisatie van General Motore is daardoor weer verder toegenomen. General Motore is als eerste in de autobranche met deze kwaliteits kompetitie begonnen; later is dit door andere merken overgenomen. De zes sterren gelden voor: het personeelsbeleid-, het service- management; de service-organisa tie; de service-afdeling; de totale uit rusting van het bedryf, en als belangrykste de klantenbinding. Ir. G. Schaap Direkteur After Sa- les van General Motore Nederland: 'In de loop der tyd zyn de automo bielen van Opel byzonder voor uitstrevende 'high tech' auto's geworden, waar niet iedereen zo maar onderhoud aan kan plegen. De klant moet dus volledig kunnen vertrouwen op de deskundigheid en de eerlykheid van zyn of haar Opel-dealer. Het is', zo vertelt de heer Schaap, 'een interne zaak, de ze beoordeling. GM beschikt over een zeer goede dealer-organisatie, dealerbedrljven die er alles aan doen om tevreden terugkerende klanten te hebben en ze te behou den. Zij zetten zich volledig in om onze filosofie 'De Opel-Dealer. Be taalbaar Beter' waar te maken. Het is dus geen publiciteitsstunt maar een waardering voor de inspannin gen van Opel-dealer Atebe Garage in 1991'. Namens Opel-importeur General Motors Nederland bracht de heer Jac van Dijk van GM de gelukwen sen over aan het gehele personeel van Opel-dealer Atebe Garage bv te Venray. Het was zijn eigen fiets By de politie kwam een melding binnen, dat rond de Petrus Banden- kerk een jongeman bezig was een fiets te vernielen. Toen de politie ar riveerde was de jongeman nog be zig zijn agressie af te reageren op die fiets, maar het bleek zijn eigen fiets te zyn... Dat werd later ook door de vader van de jongen be vestigd. Hy was kwaad, omdat hy nog geen bromfiets mocht aan schaffen. Op 'n mooie en warme a in juni 1934 werd door graaf dit leuke plaatje gei zou bijna zeggen: middent Een stellede dorstige ma niet zo te zien van 'n koele c een wel ongebruikelijke pi het begin van de Grotestra zien we nog de zware giety; terpomp die ook nog enkè na de oorlog dienst deed. g op de achtergrond (momen tels) was het bekende cag trum van Gerrit Arts. De foto is gemaakt vóór nog bestaande (na de oog bouwde) café In den EngeLj dames zyn: Miet en An v.< hof, beter bekend als Miete den Engel. De man met han Dekkers en helemi Tbon Custere (van schilt Paterelaan). De middelste helaas niet bekend. J. v.4 Pa eii Wk pei e-i In kennelijke st in de nacht van zaterd* dag kontroleerde de politie sonenauto op de St Cathan in Leunen naar aanleidiuj rygedrag van de 43-jarigel bestuurder. De politie kous dat de bestuurder 'in staat' verkeerde. Behalic fy proces-verbaal, dat hemi gezegd, kreeg hij een ryva 12 uur en volgens de tham de procedure werd het rijk genomen. Winkeldiefstal Een 57-jarige inwoon! Overloon werd vrijdagn een supermarkt aan Del OP! heterdaad betrapt toen ze bedrag van ƒ32,- levensn wilde meenemen, zonder4 len betalen. Zy werd aand overgegeven, die proces-vet maakte. in Si ten kot ten [UI het vei t Tydens de Ysselsteynse komend weekend, zal ook zich weer van de beste ki zien. Speciaal voor allejonj Ysselsteyn en omgeving iOllI schitterend programma gesteld. Op zaterdag 4 juli h we met een traditionele of"" ge kermis-discotheek. led 14 jaar en ouder is well vang 20.00 uur precies, ƒ0,00 precies. Op het moment dat in Werchter Festival aan zijn dutje begint zal in de Jeral valgeweld losbarsten. Op d hebben wy beslag weten tt op een aantal top-bands uil en verre omstreken. Het fes gint met de Horeter forma Squad. Deze 3-mans formal in 1991 (toen nog met zijn en als je ze hoort lykt het»! jarenlang spelen). Ze spela van bands die byna niema en juist daarom klinken zei ïy'k origineel. Slam Squadi te missen band! De tweede band die onsp*. marmeren podium zal brt Great Balls of Fire. Dezeb gint langzamerhand stamgasten van de Jera te en veel van onze bezoeken het prachtig vinden om d« weer te zien schitteren. ogen tydens hun optree doet lijkt het alsof je zestig ten eirdo's hoort spelen, ft is dan ook gigantisch alsje gfc openen van je ogen gekken ziet staan. Als laatste staat Fratsen programma. Deze band uit! bestaande uit Roeland, Mn en Manoe kondigt zich zelf' de spreuk: 'Geen gelul: dat spul'. Onder dit motto! ook in de Jera speciaal W hun vulledig kleerkast M en zich totaal opofferen men tot een kei gezellig* Al met al redenen gaf naar de Jera te komen U|4 schitterende festival. Hetb 15.00 uur en de entree ing Zl( 03 dac Hetb eei« 119,I Maandag kun je om 1 weer terecht by de Jera os treden te bezoeken van Suffocat. Deze band is erapd iy dat zy in het voorprogranü van de Harries. Deze bandt zal later op de avond aan ka helikopter vanuit het bo« vieren gelegen Arnhem. 0| bezoekers van de Jera hebt' )|J een aantal malen de singk' od band kunnen horen. Kom a,6 kyken, dan beloven wijf ioui goeds. De avond begint" het uur en de entree is ƒ2.511 pi Op dinsdag hebben «1 een betonnen kop en uii van voorgaande jaren wetë werken met ziekeiyK P niet te doen is. Vandaar tt fo dinsdag dicht zyn. MoclS' jm nog niet genoeg hebben W dan kunt u onze medewet ff gens in de buurt van een' op gaan zoeken.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16