B Nu werkt de tijd in uw voordeel. - lop spektakel op circuit De Peel •tning van Gilde Geysteren Venraynaar Dinsdag 28 t/m vrijdag 31 juli Fietsvierdaagse De Peel 1992 Blaaskapel Leunen werkt aan de Heimat-Abend Geslaagd Tevens Ferrari-treffen Rabobank. Aangenaam. Voorinschrijvingen begonnen PEEL EN MAAS ComputerWORK start filiaal in Uden Rijbewijs ja? Motorfiets nee? acramer tentsdonderdag heeft Willibrordusgilde uit ren naar oude traditie zijn koningschieten gehou- 19.00 uur verzamelden de ceders zich onder de schiet- n de eerste schoten werden door burgemeester Hahn, Van Kempen en bescherm- tron de Weichs de Wenne. die avond ook de EK-wed- X*. Nederland-Duitsland op het «nuna stond, wilden de gilde- s vroeg klaar zijn en daar- J keizer Harry Boom, die de 'ogels altijd maakt, reke- ihouden door een minder lutsoort te gebruiken. Tren twee vogels zoals altyd, voor de aspiranten/junio- len die nog niet aangeno- als volwaardig gilde- d.w.z. zij die by de laatste 'lering nog geen 16 jaar en één voor de echte gilde- s/senioren. En inderdaad de vogels niet lang vanaf zit neerkijken op de gil- |fs. want al bij het 112e iagde Hans Thijssen er in tUste resten naar beneden te Is Venraynaar, maar heeft jaren in Geysteren ge in is in die tijd lid van het Worden. Hoewel Hans nu 'Vtf Venray woont, lééft hy in en. zoals hij altijd zegt. Hij is kef in het gilde, zowel als Waaier alsook als lid van de Voorts is hij ook lid «kapel Kei d'r nève. Het gil- ïmet Hans als koning en ge- 'zjjn koningschap zal hy >p uitmaken van het bestuur W met name degene die het pr buiten toe presenteert jongeren was het Roel !rs die met het 119e schot liet sneuvelen. Daarmee wel voor het tweede achter- 'de jaar de titel jeugdko ren. Hy zal echter niet de Jben jeugdkeizer te worden gend jaar schiet hy mee by en daar ziet men hem Jjk al als een geducht rivaal, euwe koningen werden ver- voorgesteld aan de be- eer bij Huize de Landweer en daarna ging het snel naar het gildehuis, alwaar met z'n allen naar de voetbal wedstryd werd' gekeken tydens het nuttigen van het ko ningsbier of een ander drankje. Het leek wel een stadion, zoals er werd meegdeleefd door de gildemannen, die allen in hun geel-oranje T-shirt zaten. Na de wedstryd was er dub bel feest, zowel vanwege de konin gen als vanwege de overwinning. Afgelopen zondag heeft het gilde de Sacramentsprocessie opgeluis terd en vervolgens de koningen voorgesteld aan gildepriester pastoor Van Kempen. Daarna moest volgens het reglement de nieuwe koning 'naar huis worden gebracht' maar wanneer deze buiten Geyste ren woont, zo schryft dat reglement voor, 'dan begeleidt men hem naar het gildehuis'. En zo werd Hans dus 'afgeleverd' by het gildehuis, waar hij na een vendelhulde de gilde- broeders trakteerde. Bij deze huldi ging was uiteraard de hele familie Thyssen vertegenwoordigd. Hans' vrouw Lily heeft al te kennen gege ven haar man tydens optredens van het gilde te willen vergezellen als koningin. De eerste gelegenheid daartoe zal zyn op 5 juli a.s. als het gilde naar Kranenburg (heilig- kruisbedevaart) en naar Goch (Ro- senschau op kasteel Kalbeek) in Duitsland gaat. TIMMERWERKEN voor: ramen, deuren, kozijnen isolatieglas, renovatie dakvernieuwing, verbouwingen Timmer- en onderhoudsbedrijf AJ. van de Ligt Wanssum, De Cuyperstraat 37 CT4784-2184 Diefstal uit elektrozaak Er werd aangifte gedaan van diefstal van een stereo-installatie uit een elektrozaak aan de School straat Wanneer de diefstal precies heeft plaatsgevonden is niet dui- delyk. IN MAAS Aan de Technische Hoge school te Eindhoven is Roland Vlemmings cum laude geslaagd in informatica. Aan de Scholengemeenschap MBO te Venlo is Jolanda Vlem mings geslaagd als apothekersas sistente. Aan de Pedagogische Hoge school De Kempel te Helmond is geslaagd voor het examen leraar ba sisonderwijs Anne-Marie Bekkers uit Venray. Esther Truyen, Tuinstraat 16 is aan het centrum voor onderne mersonderwijs De Rooi Pannen te Tilburg geslaagd voor de studierich ting middelbaar horeca-onderwys. Bernard van den Berg uit Oostrum slaagde aan de Katholieke Universiteit Brabant te Tilburg voor het doctoraal examen bedryfseco- nometrie. Aan de Stichting Nederlands Tandprothetisch Instituut te Amersfoort is dhr. P.C.C.M. van Kuijk uit Venray geslaagd voor het diploma tandprotheticus. Veronique Arts uit Venray is geslaagd aan de HTS Bedrijfskunde 'de Maere' te Enschede voor be- dryfskundig ingenieur differentia tie werktuigbouwkunde. Aan scholengemeenschap Marian urn te Venray zijn geslaagd: Lager agrarisch onderwys: Eve lien Aapkes, Blitterswijck; Irmgard v.d. Burgt, Meerlo: Dave Ewalts, Wanssum; Mark Geurts, Smakt; Ro bert Ghielen, Oostrum; Jos Jans sen, Vierlingsbeek; Renate Langewen, Venray; Moniek Linders, Merselo; Jeroen Megens, Afferden; Robert Mossou, Venray; Rudi Pelzer, Smakt; Eric Pingen, Holthees; Mi randa Ponjee, Venray; Jack Puyn, Venray; Diana Siebers, Venray; Con- ny Thiesen, Venray; Pieter Verrydt, Oostrum; Mandy v.d. Vorle, Venray; Nicole Wyers, Wellerlooi; Rob Wil- lems, Venray; Francine Wolters, Venray; Oguz Yapru, Venray. Lager economisch en admi nistratief onderwys: Saskia Baltis- sen. Well; Silke Hendrix, Deume; Denise Huwae, Venray; Robert Klomp, Venray; Arzu Kurtoglu, Ven ray; Claudia Langewen, Venray; Kim Litjens, Venray; Eva Ooyevaar, Melderslo; Sascha Peeters, Leunen; Marco Strijbosch, Venray; Leonie Thyssen, Venray; Ursula van Siype, Venray; Heidi v.d. Pasch, Broekhui- zenvorst; Wendy Wynands, Mete- rik; Moma Wynen, Venray. Lager huishoud- en ny verheids- onderwys, afd. beroepen: Diny v.d. Aker, Leunen; Thmara v.d. Beig, Venray; Hanneke van Deurzen, Castenray; Mandy Edwards, Venray; Yvette van Etten, Venray; Ilse Her mens, Venray; Lonneke Jansse, Venray; Simone Janssen, Oostrum; Daniëlle Jentjens, Venray; Bianca de Klein, Venray; Jolein Lakeman, Oostrum; Suzan Linders, Venray: Evelyne Reynders, Maashees; Anne-Marie van Rooy. Venray; Cin dy Schoenmakers, Merselo; Femke v.d. Ven, Venray; Cristel Wijnands, Oostrum; Nicole Bonants, Venray; Mireille Buwalda, Venray; Linda De- riks, Blitterswijck; Judith Her mans, Venray; Natasja van Goch, Oostrum; Miranda Verkeoyen. Oostrum: Sheila Flanegin, Arnhem; Hennie Hendriks. Venray; Marion Hendriks, Venray; Bianca Mulder. Smakt; Edward Rutten, Venray; Ralph Vloet, Oostrum. Afd. textiel verwerkende beroe pen: Rachel Deykers, Venray: Mar- tine Drabbels, Leunen; Susanne Klabbers, Well; Isabel Lopez. Ven ray; Denise Oosterwolde. Venray; Nathalie Rozema. Venray; Carima Sebaa, Venray; Karin Sybers, Ven ray-, Daisy Swaghoven, Venray, Reshma Raghoebarsing, Venray: Janneke van Dinther, Oostrum; Roos Janssen, Venray; Medine Po- lat, Venray. met zekerheid voorspeld kan wor den wie in het inhaalduel zal zege vieren. De luide knallen van de onderlinge botsingen en het over de kop vliegen van de auto's zijn in deze groep dan ook geen uitzonde ringen. Teneinde de veiligheid van de coureurs en het publiek te waar borgen, zijn de Saloon-Stockcars stevig uitgevoerd en is de baan opti maal beveiligd. Tydens twee manches zullen de Saloon-Stockcars de startopstelling voor de race om de titel van baan- kampioen bepalen. Het spreekt voor zich dat juist tydens deze kwa- lificatiemanches de ryders voor veel vuurwerk zullen zorgen, ten einde een zo goed mogelyke start plaats te verkrijgen. Immers, wie vooraan start heeft minder te duch ten van de spektakulaire inhaal- duels. Tevens rijden deze avond de snel le Superstocks met de regionale toppers Frank Lauf en Marcel de Bruin uit Siebengewald, de feUe kleine Stockrods, de sensationele Hotrods waarbij close-racing en crashes heel normaal zyn, de ranke Formule Tbyota's met de streekfavo- rieten Henk Hanssen uit Horst en Harry Maessen uit Ysselsteyn, de vinnige Mini-Rods en de altyd weer verbazend snelle Achteruitrijders. Op zondag 5 juli wordt de race ge reden, waarby bepaald zal worden wie zich baankampioen by de Saloon-Stockcars mag noemen. Vooraf is het bijzonder moeilyk om een favoriet aan te wijzen, aange zien door de vele crashes in deze groep bijna iedereen weieens ge wonnen heeft "Ibch zyn de Duitsers Frank Loef en Ralf Stoffels naast de Belgen Gerard van Pamel en Eric Verwaest de grootste kanshebbers voor de titel, doordat zy in het ver leden de meeste suksessen behaald hebben. Maar omdat by de Saloon- Stockcars alles mogelyk is, moeten ook de kansen van streekryder Jo seph Verlinden uit Swolgen niet uitgevlakt worden. Overigens rijdt deze klasse eerst de race om de ti tel, waarna er twee revanche manches zullen plaatsvinden. De reden hiervoor is dat anders door de vele ongelukken het startveld wel eens erg uitgedund zou kunnen worden. Verder komen deze zondag alle klassen driemaal in aktie, met uit zondering van de Achteruitryders die niet ryden. De races beginnen 's zondags om 13.00 uur op circuit De Peel dat ge legen is aan de N277 (Midden Peel- weg) tussen Ysselsteyn en Rips in de gemeente Venray, ter hoogte van vliegbasis De Peel. Als extra attrak- tie zijn beide dagen bovendien mini-motorfietsen beschikbaar, waarmee de kinderen zich uitste kend kunnen vermaken. (weekend van zaterdag 4 en Bijuli as. staat het Venrayse De Peel grotendeels in het i jjj bet baankampioenschap lasse van de Saloon-Stock- ugezien in deze groep van erde auto's bijna alles is toe- zal het publiek verzekerd i een grote dosis spektakel, is vindt er op zaterdag 4 juli oots Ferrari-treffen plaats, I het publiek van harte wel- litosport-weekend op de Ven- ,1ste begint zaterdag 4 juli al 00 uur, wanneer het publiek parkeerplaats by het circuit kan voor het bewonderen [cheidene typen Ferrari. De- en by een in het kader van (Ten van de nationale club e edele Italiaanse automo-- Vervolgens beginnen de ra- 18.00 uur, waarbij de Stockcars de boventoon zul- ren. oeest kenmerkende aspekt e klasse is het feit dat het be- van de finishvlag al als een estatie gezien mag worden, e regel in het reglement van iep stelt namelijk als eis dat 1 niet tegen de ry richting in st mag worden. Het gevolg is dat iedere coureur voort rekening moet houden met en crashes. Vooral by het el- sseren vinden er talrijke in- n plaats, waardoor er nooit Donderdag 25 juni - Pagina 7 Hoe ziet uw financiële situatie eruit over 15 of 20 jaar? Is dc dag van morgen al moeilijk tc voorspellen, de dag van overmorgen is nog veel lastiger in te schatten. Maar wat die ook mag brengen, u staat er beter voor met een flink kapitaal achter de hand. Met Cumulent kunt u dat op eenvoudige, belastingvrije wijze opbouwen. CIlMtll.PlIT Voor de studie van kin- hjsktu armst na deren, voor iets extra's naast uw pensioen of gewoon als appeltje voor de dorst om er over een aantal jaren iets speciaals mee te kunnen doen. Cumulent is een nieuw, speciaal door de Rabobank en de Robcco Groep ontwikkeld spaar- plan tegen minimale kosten en met een maximaal belastingvrij rendement. Afhankelijk van uw persoonlijke voorkeur kunt u met Cumulent sparen en beleggen. Wij adviseren u daarbij natuurlijk graag. RstlObSflk GS Cumulent, Belastingvrij Kapitaal Plan. De 2140 deelnemers die afgelo pen jaar gestart zijn in Venray hebben de folder 1992 met alle in formatie en inschrijfbiljet reeds ontvangen. Voor alle andere die plannen maken voor de komende vakantieperiode onderstaande in formatie. De Fietsvierdaagse wordt dit jaar gehouden van 28 t/m 31 juli; dit is de eerste week van de schoolvakan tie, terwyl in de loop van die week de bouwvakvakantie begint Inschryvingen U kunt zich in laten schry ven op de volgende adressen: WV Venray, Grote Markt 23, 5801 BL, tel. 04780-10505; fa. Poels Rijwielen, Grotestraat 64, 5801 BH Venray, tel. 04780-81553; WV Horst, Kerkstraat 16, 5961 GD Horst tel. 04709-87604; Profiel. Hoofdstraat 10, 5961 EZ Horst tel. 04709-81561; WV Box meer. De Raetsingel 1, 5831 KC Box meer, tel. 8855-76665; Robabank, Kerkstraat 8, 5871 AR Broekhuizen- vorst, tel. 04763-1541. Inschrijven kan ook op de week markt te Venray op de maandagen 6, 13, 20 en 27 juli, standplaats ach terkant videotheek - Leen Bakker. Kosten Fietsvierdaagse Het inschrijfgeld voor alle afstan den bedraagt voor volwassenen ƒ16,- per persoon. Voor kinderen tot 14 jaar bedraagt het inschrijfgeld ƒ12,- per persoon. Houders van een bejaardenpas betalen ƒ14,50 per persoon. Voor kinderen tot en met 4 jaar is deelname gratis (alleen als ze ingeschreven worden). Kortingen Als u voor 13 juli inschrijft ont vangt u ƒ2,- korting op bovenver meld inschrijfgeld. Degene die tussen 14 en 27 juli inschryven krygen een korting van ƒ1,- op bo venvermeld inschrijfgeld. Inschrij ven per dag ƒ6,-. Onder de voor inschry vers wordt een fiets verloot Routes U kunt zich inschrijven op de 25, 40 en 60 km. Per dag kan er gewis seld worden. U bent dus niet gebon den aan de afstand waarop u inschrijft. Voor de herinneringsme daille moet u minimaal 3 dagen meefietsen. U kunt ook per dag in schryven. Kampeerplaats Nieuw is de fietsvierdaagse- kampeerplaats. Op nog geen 200 meter afstand van de startplaats kan men van zaterdag 24 juli tot en met zaterdag 1 augustus terecht met caravan of tent Kosten ƒ60,- per eenheid. Alle voorzieningen zyn hier aanwezig. Een unieke gele genheid om familie, vrienden of kennissen mee te laten genieten van dit wielerfestyn. Informatie en opgave by de WV Venray. tel. 04780-10505. Startplaats Nieuw is ook de startplaats. Niet de schouwburg (i.v.m. de opbouw van de kermis is deze niet bereik baar) maar het Boschveldcollege, gelegen aan de Zuidsingel, zal 4 da gen lang ons domein zyn. Fietsen voor stalling kunnen gebracht wor den op maandag 27 juli vanaf 16.00 uur. Koster per dag ƒ1.50 in cl. ver zekering. Parkeergelegenheid voor deelnemers aan de Fietsvierdaagse tegenover het Boschveldcollege, in gang sportpark. Vertrektyden Dagelyks vertrekken vanaf het Boschveldcollege: 60 en 40 km tus sen 09.00 en 13.00 uur, 25 km tus sen 10.00 en 13.00 uur. De kontro- lepost in het Boschveldcollege sluit om 18.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u zich wenden tot P. Hendrix. Pr. Marijke- straat 11, Venray, tel. 04780-83277 of A. Verberkt, Oranjestraat 5. Ven ray, tel. 04780-82005. 'n abonnement waard Het organiserend comité van de blaaskapel Die Fröhlichen Riiben- sammler uit Leunen is weer volop bezig met de laatste voorbereidin gen van de Heimat-Abend en het Ti- rolermatinee. Deze evenementen zullen dit jaar weer plaatsvinden in de feesttent by café Martens aan de Albionstraat en wel in het tweede weekend van juli. Dit blaasfestyn vond andere jaren altyd plaats in het derde weekend van augustus. Nu is de organisatie uit moeten wijken naar juli in ver band met de late vakantie van vele muziekkapellen. HEIMAT-ABEND Deze zal gehouden worden op za terdag 11 juli a.s. en bestaat uit een twee kapellenshow. De twee kapel len die optreden zullen het publiek doen boeien door zowel hun muziek-, zang- en showoptreden. De avond die om 20.00 uur begint zal geopend worden met het optre den van Die Breultaler Musikanten uit Echt Deze kapel bestaat uit 20 leden waaronder de zangeres en hun leider is inbegrepen. Dit Lim burgs gezelschap heeft onlangs de CD 'Spass mit den Breulthaler' uit gebracht Het tweede gedeelte van de avond zal verzorgd worden door de Dorpsmuzikanten uit Rykevoort Zij zullen de laatste uren van deze Heimat-Abend vullen met het ma ken van een gevarieerd programma waar vooral de blaasmuziek van Ro bert Payer en Ernst Mosch voorop staan. Vlam in de pan Maandagavond om even over zes uur werd groot brandalarm gege ven voor een uitslaande brand met mogelijk nog mensen aanwezig in de woning, aan de Geeststraat in Oostrum. De bewoners, een echt paar van middelbare leeftyd, ont dekte dat bij het koken in de keuken de vlam in de pan was geslagen. Ze hadden nog gepro beerd de brandende pan te doven met een tafelkleed maar dat lukte niet omdat de vlam oversloeg naar de afzuigkap en vervolgens naar het schrootjesplafond. Ook de bu ren namen aktief deel aan het blus- singswerk, door het vuur met een tuinslang te bestrijden. Tben de brandweer arriveerde was het vuur gedeeltelyk gedoofd. De eveneens gealarmeerde ambu lance hoefde niet in aktie te komen. Er was behoorlyke rook-, roet- en waterschade. Hoe groot de schade is kon ons niet worden medegedeeld. Doorrijden na aanrijding Maandagmorgen ontdekte een bewoner van de Haalakker in Oirlo dat de voor zijn woning geparkeer de personenauto beschadigd was. Uit de sporen en de schade aan de auto kon de politie vaststellen dat die door een ander motorvoertuig moet zijn veroorzaakt, maar dat de bestuurder vergeten heeft zyn visi tekaartje achter te laten. Ook de dansliefhebbers onder het publiek zullen deze avond weer vol op de gelegenheid krygen een dansje te maken. De toegang tot deze Heimat- Abend is vijf gulden per persoon. TIROLERMATINEE Op zondag 12 juli zal het Tiroler- matinee om 13.30 uur in de feest tent beginnen met een optreden van de organiserende blaaskapel Die Fröhlichen Rübensammler. Hierna zal er een gezamenlyk op treden zijn van de Echtenraayer Muzikanten uit Blerick en de Ker- senlanders uit Mierlo. Het matinee zal worden afgesloten met een twee uur durend optreden van de Zwarte Fanfare uit Aarle-Rixtel. Ook voor de jeugd onder het pu bliek hebben wij weer aantrekkelij ke kinderspelen onder begeleiden. Verder zal er een grimeur aanwezig zyn en er is video. Zo is het voor ouders met kleine kinderen ook de moeite waard om deze middag het Tirolermatinee te komen bezoeken. De toegang tot het matinee is gratis. Bij dit alles, deze twee dagen, ge koelde dranken en heerlyke hapjes voor u door ons verzorgd. Zo zal het voor iedereen de moeite waard zijn dit weekend vry te hou den om een bezoek te brengen aan de Heimat-Abend en/of het Tiroler matinee in de feesttent by café Mar tens aan de Albionstraat te Leunen. Inlichtingen: tel. 04780-89231. BEZORGING PEEL EN MAAS Peel en Maas verschijnt wekelijks op donderdagmiddag. Onze be zorgers doen hun uiterste best om de krant voor 19.00 uur bij u in de bus te hebben. Voor bezorgklachten kunt u bellen op vrijdag vanaf 9.00 uur tot 18.00 uur, op ons kan toor, tel. 04780-82727. Wij be zorgen dan uw krant tussen 12.00 en 13.00 of tussen 18.30 en 20.00 uur. Ook kunt met uw bezorgklachten in onze boek- en kantoorboekhan del, Grotestraat 68, terecht. Er wordt uitsluitend vrijdags op genoemde tijdstippen na bezorgd. ABONNEMENTEN Adreswijzigingen, nieuwe abon nementen en 'annuleringen die nen, voor dinsdagmiddag 12 30 uur bij ons zijn doorgegeven. Al leen dan kunnen ze nog dezelfde week worden doorgevoerd. An ders zullen de wijzigingen pas een week later worden uit gevoerd A.s. zaterdag 20 juni. doet in Uden ComputerWORK zijn intrede. Het automatiseringsbedrijf uit Ven ray dat sinds 1989 bestaat, opent aan de Kastanjeweg 3-5 zijn filiaal. ComputerWORK verkoopt en repa reert computers, installeert netwer ken en verzorgt opleidingen. Het bedryf levert aan bedrijven en aan partikulieren. ComputerWORK is gespecialiseerd in tekenkamerauto matisering met behulp van Auto CAD. Sinds januari van dit jaar verzorgt het bedrijf overigens al opleidingen in Uden. De Udense vestiging wordt geleid door de heer Paul Groenendaal, die tot voor kort vanuit zyn woonplaats Zeeland in deze branche aktief was. In het pand aan de Kastanjeweg, aan de rand van het centrum, wor den zowel verkoop en service als opleidingen ondergebracht Com puterWORK verkoopt computers - stand alone of in netwerken - en randapparatuur. Het bedrijf is dea ler van IBM en Compaq en voert als 'huismerken' Videographics en Goodforce. Ook de service van alle geleverde apparatuur gebeurt in eigen huis, waarby ComputerWORK garandeert dat computers van Videographics en Goodforce bin nen 24 uur gerepareerd worden. Het opleidingscentrum biedt onder leiding van gekwalificeerde docen ten een breed aanbod aan algemene en specialistische kursussen. De opleiding WordPerfect 5.1, MSDos, Windows. DBase, Lotus, Reflex en PlanPerfect worden in Uden zelf ge geven. Opleidingen waarvoor speci fieke appartuur nodig is, zoals Novell en AutoCAD, kunnen voorlo pig alleen in Venray worden ge volgd. Voor het trainingswerk op het gebied van het tekenpakket AutoCAD ontving ComputerWORK Opleidingen overigens vorig jaar de AutoCAD Trainingsaward van de Nederlandse distributeur. AANBIEDING ComputerWORK heeft zich sinds de start van 1989 mogen verheugen in een sterke groei. Als tweemans- bedrijf begonnen biedt de firma nu werk aan circa 20 mensen. In de af gelopen periode heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot een komplete automatiseringspartner voor be- dryven en instellingen. Met name de levering van CADsystemen voor de bouwkunde en de werktuigbouw heeft de laatste tijd een grote vlucht genomen. Ook de partikulier die op zoek is naar een bedrijf dat ook ser vice en nazorg verleent kan even wel terecht by ComputerWORK. Ofschoon zeker geen cash en carry- winkel, hanteert ComputerWORK scherpe pryzen die ook partikulie ren zullen aanspreken. Ter gelegen heid van de opening bijvoorbeeld. Wie een PC aanschaft krijgt daarbij gratis een Epson...-printer ter waar de van 700 gulden, plus een aantal nuttige programma's. De aanbie ding geldt uiteraard zolang de voor raad strekt en alleen bij Computer^ WORK in Uden, Kastanjeweg 3-5. Veel hotelgasten van de Wieënhol zyn motorryders, net zoals Hay Voermans, eigenaar van het hotel. Zij vragen dan ook regelmatig bij hem of zyn motor gehuurd kan worden. Aangezien Hay Voermans zyn eigen motor te waardevol daar voor vindt, is hij op het idee geko men om aan zyn hotelgasten een motor te gaan verhuren. Voor ƒ125.- per dag (in het weekend ƒ135,-) kan men by hem een motor huren om daarmee te gaan to uren. Een servi ce die hij niet alleen voor zyn hotel- gast°n wil verlenen, maar ook voor de inwoners van Venray. 'Wat heeft men nu aan een motorrijbewijs zonder motor. Dat is hetzelfde als dat men een motor heeft maar geen motorrybewijs. Motorrijders willen nu eenmaal bij goed weer erop uit Voor myn gasten wordt nu de idea le gelegenheid geboden'. Wil men meer weten over de huur van een motor bij de Wieën- hof, dan kan men kontakt opne men met tel. 89393.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 7