Venrays gemeenteraad vergadert a.s. dinsdag Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Hinderwet Commissie openbare werken ifé Bouwvergum verleend ,:w i li PEEL EN MJ PEEL EN MAAS Donderdag 25 juni.J Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664. Zaterdag: Onbevlekt Hart van Maria (O.L. Vrouw van Fatima). .9.00 Lsm. te.v. de H. Maagd Maria ivoor roepingen tot het priester schap. diakonaat en het religieuze leven. 19.00 ZONDAGSDIENST; Hub Hawinkels (koll.); Jacob de Bruyn; Johannes Willems en Theodora Frieze: Teng Peeters-, Johan Rongen en ouders Rongen-van Cuyck en kinderen; Herman Verhagen (koll.); Ans Jacobs-van Meijel (koll.); Jo De- nissen (koll.); Mai Aerts (koll.). Zondag: 13e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat. Hgm. Martha en Mariet Goumans-Janssen; jrd. overl. ouders Van de Beuken-Schaeffers (S); overl. ouders Clephas-Linders en Arno; Bert van Veghel; overl. ouders J. Buschman-Freriks en dochter Toos. 11.00 H. Mis met volkszang; gest. jrd. Johannes Wilmsen en Geertruida Litjens; Mien Hendricx-Hunnekens (koll.); Gerrit Rutten (koll.). Maandag: H.H. Petrus en Pau- lus, apostelen; Hoogfeest 9.00 Lsm. oude stichtingen. Dinsdag: H.H. Eerste martela ren van de kerk van Rome. 9.00 Lsm. fam. Wismans. 19.00 Lsm. Riek Bisschops-Hoevenaars (buurt); ouders Van Vegchel-Muysers (S); Jo zef Aarts en Antoinette Janssen (S). Woensdag; 9.00 Lsm. tot zekere intentie. Donderdag: 9.00 Lsm. tot zekere intentie (B); voor de overledenen (offerblok). 19.00 Lsm. overl. ouders Van Osch; Jan v.d. Zanden, daarna H. uur tot 20.00 uur. Vrijdag: H. Tomas, apostel; le vrijdag van de maand. 9.00 Lsm. t.e.v. het H. Hart van Jezus voor roe pingen tot het priesterschap, diako naat en het religieuze leven. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo; 9.30 Bart Derkx en Wilco Janssen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Mark en Joris Timmermans; lektor: L. Truijen. Zo: 8.00 Maurice Brons; 9.30 Hong Bui en Miriam Laurense; 11.00 Frank Rappel en Bart Thomassen; lektor: C. Hendriks. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Lektrice: L. Heutinck. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Lektrice: H. Brouwer. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag. Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Constance Snij ders en Jacoba Palm. 17.00 Gelegen heid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING opgeluisterd door het Gregoriaans koor; Piet Koenen; René Timmermans en overl. echtgen. (koll.); overl. ouders Pouwels-Derks en zoon Pierre; Har- rie Volleberg; overl. ouders Smits- Lijssen; Johan Lichteveld. Zondag: 9.00 Berta de Vries. 11.15 Lien Kleine-Staarman: Bert Schoenmakers (Beukenlaan); Wim Verleysdonk. 18.00 Truus Hage- Dieten (koll.). Maandag: Feest van de aposte len Petrus en Paulus. 8.00 Mathil- de Wasscher en t.e.v. H. Geest. 19.00 Overl. ouders Madou-Claassen. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Woensdag: 8.00 Uit dankbaar heid. 19.00 Overledenen (offerbus). Donderdag: 8.00 Overl. mede broeders. 19.00 Overl. echtp. Vercoulen-Keijsers. Vrydag: le Vrijdag van de maand toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 8.00 T.e.v. H. Hart van Je zus. 14.00 T.i.v. bruidspaar Leo Man- ders en Marianne Nellissen. 19.00 Gezinsmis; overl. ouders Peeters- Heuvens en Hofmans-Custers; Har- riëtte Philipsen (buurt); Harry Ver meulen. Misdienaars en akolieten: Za; 18.30 Pascal Kusters. Zo: 9.00 Jaap Janssen; 11.15 Bernard Swüste. Ma en wo: Lieke. Di en vr: Patrick. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor lev. en overl. fam. Swinkels. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: O.L. Vrouw van Fati ma. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 13e zondag door het jaar. Kinder woorddienst. Zang door dameskoor Venrode. Voor Trees Reynders-van Kuyk (koll.); jgt. overl. ouders Pelzer-Verpoort; Petrus Egidius Rou- vroye; uit dankbaarheid bij de 89e veijaardag van moeder Tyssen- Pelzer. Zondag: 13e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Nederlands. Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven; jrd. Lei Versteegen. Maandag: H.H. Petrus en Pau lus. 19.00 Voor de zieken van de pa rochie. Dinsdag: H.H. Eerste martela ren van de Kerk van Rome. 8.00 Martinus Pontman en Gysbertus van Blokland. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Wijnhoven-Philipsen; Jo Verstee gen en zoon Marti en. Donderdag: 8.00 Jac Backus. Vrydag: H. Tomas; le Vrydag. 18.30 Kruiswegoefening. 19.00 overl. ouders Thielen-Hendriks en overl. fam. Wegens de vakantie van de pastoor is er van maandag t/m za terdag dagelijks slechts 1 H. Mis. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gerarda van Rosmalen; Piet Steenbergen; Marie v.d. Berg; Bair van Dyk; Piet Direks; gestjrd. overl. fam. Verheyen- Hendriks; Giel Vennekens en echt- gen. en wederzijdse fam.; jrd. Cor Aben.. Zondag: 8.30 Jan v.d. Berg; overl. ouders Jans-Verheggen; Antoon Janssen. 10.00 Overl. fam. Derks- Ewals; overl. ouders Kessels-Nissen; jrd. Piet Hermans; jrd. Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen; Giel Vennekens en echt- gen. en wederzijdse fam. (Her enkoor). Maandag: 9.00 Papa Vermeulen. Dinsdag: 9.00 Tbt zekere intentie. Woensdag: 9.00 Harrie Claessens. Donderdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest Vrydag: 9.00 Pierre Poels en Ma ria Aben. Misdienaars: Za: 19.00 Linda Stammen, Linda v.d. Wielen, Maike Koch, Fieke Basten. Zo: 8.30 Martin Kempen, Ivo Ghielen, Ralph Kes- sels, Wim Clephas; 10.00 Irene Camps, Monique Janssen, Karlijn Jacobs, Ursula Comelissen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 H. Eucharistie viering waaronder toediening van het H. Vormsel door mgr. J. Gyssen aan de kinderen. Medwerking Jon ge Garde Koor; Wim Vogelzangs; Sjaak en Jos Driessen. Zondag: 11.00 Hoogmis. Bert v.d. Ven; Grad Arts; Theodora Schepers-Woker. Woensdag: 9.00 H. Mis; Carolien Philipsen. Vrijdag: le Vrydag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis t.e.a. H. Hart en voor priester roepingen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 (Dameskoor); overl. ouders Janssen-Eiponts en kinderen; Dien Claessens-Vissers; An Janssen-Vollenberg (kaartvrien- dinnen); Nella Classens-Janssen en Geert Classens; Leo Willemssen; Ger Janssen; Ibon Steeghs-, jrd. Loui Roelofs. Woensdag: 9.00 Marie en Trina Janssen; An Janssen-Vollenberg (ouderenbond). Misdienaars: Loes en Sanne. Parochie Leunen 13e Zondag door het jaar. Zaterdag: 16.30 Doopviering Est her Keijsers. 19.00 Lsm. overl. fam. Janssen-Litjens; Fer en Marie Lu- cassen; Martien Jilesen; Michel Loonen en overl. fam. Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keysers en Marie Keijsers-Hendrix. 11.15 Maria Ewals-van Haeff; gest jrd. overl. ouders Litjens-Reintjes. 14.00 Doopviering Guus Nelissen. Maandag: Hoogfeest van de H.H. Petrus en Paulus, apostelen. 19.00 Lsm. Sef Gooren, overl. ouders en overl. fam.; Harry Geurts (Schoor); Nelly op 't Veld-Arts. Dinsdag: 19.00 Hoogmis b.g.v. 25-jarig huw. Piet Emonts en Fien Emonts-Steeghs. Woensdag: 19.00 Mndd. Wilhel- mina Loonen, Antoon en Bernard Loonen en beide echtgen., Johanna Verheyen-Loonen en echtgen.; Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: 19.00 Gestjrd. Hen drik Marcellis en echtgen. Vrijdag: H. Tomas, apostel; le Vrydag van de maand. Vanaf 8.45 ziekencommunie aan huis. 15.00 Huw.mis Ludo Arts en Carien Man ders. 19.00 Lsm. te.v. H. Hart (offer blok); gest. jrd. Gerardus Smits, echtgen. en dochter Maria en Jaap Josten. Misdienaars: Za: 19.00 Cécile van Pol en Sonja Broers. Zo: 10.00 Paul, Frank en Mark de Klein; 11.15 Hei di Voesten en Inge van Tilburg. Ma t/m vr: 19.00 Jenny Jenniskens en Marian Manders. (Als je eens een keer niet kunt komen dienen, zorg dan zelf voor een vervanger. En ben ook bereid om voor een ander te vervangen!) Lektoren: Za: 19.00 Annie Reint- jes. Zo; 11.15 Harry Bovée. Huwelyksafk.: Ludo Arts uit Ys- selsteyn en Carien Manders uit on ze parochie (3e roep); Rob Peeters en Karin van Ooi, beiden uit onze parochie (2e roep); Martien Vullings uit onze parochie en Dorothé Rood- been uit Kroonenberg (2e roep). Rektoraat Heide Zondag: 13e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis ggj. Wim De- riks en Jan Janssen. Akoliet: Mar tin Verkoeyen. Woensdag: Kostbaar Bloed van onze Heer Jezus Christus. 8.00 H. Mis uit dankbaarheid en als eer herstel van de H. Harten van Jezus en Maria. Misd.: Inge en Judith Poels. Rektoraat Veulen Zaterdag: 19.00 Hgm. Dina Drabbels-Klaassen; Jacobus Ewals en Maria Ewals-Holtackers. Zondag: 11.00 Hoogmis voor fam. Van Dongen-Franken; overl. fam. Geelen-Boonen; jgt. Jac Nijsen; overl. fam. Van Staveren-van Son. Maandag: Hoogfeest van Petrus en Paulus. 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis te.v. H. Hart ti.v. offeraars. Akolieten: Za: Ruud Bexkens en René Reintjes. Misdienaars: Zo: Sandra Smits en Miriam Snoeks. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); mndd. J. Janssen; jrd. F. Thijssen- v.d. Poel; jrd. J. Buise. Zondag: 9.30 Overl. ouders Vink- Vervoort-Wilmsen: geestelyk wel- zyn van de parochie. 11.15 Overl. parochianen. Maandag: Hoogfeest: H.H. Apostelen Petrus en Paulus. 19.00 Uit dankbaarheid (S). Woensdag: 19.00 Giel Tromme len en overl. fam. Vrijdag: 14.00 (Grien dtsveen); ti.v. bruidspaar Van Meijel-Rongen. 19.00 Geen dienst. Misdienaars: Za: 19.00 N. Jaspers en B. Pouwels. Zo: 9.30 B. en S. Slan gen; 11.15 T. v. Asten en B. Poels. Ma en wo: H. v.d. Hoff en R. Keyzer. Vr: (Griendtsveen) Sj. Ewals en K. Jaspers. Doopschema: In de maand juli op de zondagen 12 en 19 en in de maand augustus op de zondagen 2 en 16 kan in onze kerk het Sacra ment van het Doopsel worden toe gediend. Maak tydig een afspraak! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Marie v. Osch; Lei v. Dyck; Maria Poels-Bouten; dank zegging 80e veij aardag; jrt. Bernard Giel en en Maria Arts. Misd.: Roel Wismans en Robbert Windsant Dinsdag: 8.30 Herman Thissen (koll.). Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 H. Mis te.v. H. Hart v. Jezus. Misd.: Marijke Loonen en Nancy Arts. Donderdag: 8.30 Jgt Mathias Manders en Rosina Schanz en dochtertje. Vrydag: 8.30 Tien de Ryk. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Cyrillus van Alexandrie. 19.00 T.l.v. Jan Peeters. Zondag: 13e week door het jaar. 10.00 Jgt. Martien van Rasteren en fam. Van Hoof-Fleuren. Maandag: Feest van Petrus en Paulus. 8.30 Voor de Paus en de kerk. Dinsdag: Eerste martelaren van de kerk van Rome. 8.30 Byz. int (MJ). Woensdag: Feest van Kostbaar Bloed. 8.30 Voor de kerken in de Oostbloklanden. Donderdag: 8.30 Voor de vakan tiegangers. Vrydag: H. Tomas, apostel, Eer ste Vrijdag. 8.30 Schoolmis: te.v. H. Hart Misdienaars: Za: Mariska en Rob. Zo: Nicole en Peter. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Remy Claasen; Gerrit Koopmans en Leo Koopmans en tz.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees voor Piet Ermers en uit dankbaar heid. 10.00 Hoogmis voor Arnold Reynders; Ria v.d. Oord-Berge; Nöll de Hoog; vader en moeder Van Dyck; Ser en Anny van Dyck en uit dankbaarheid tz.i. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef; Rosy Hettema van Thiel; uit dankbaarheid en v.b.i. voor de ver eerders van St Jozef. Protestantse Kerkengemeenschap Op zondag 28 juni zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven- ray, mevr. ds. T. Struys uit Nuenen voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder neven dienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wijck gaat mevr. Struys eveneens voor in de dienst. Aanvangstyd is 11.00 uur. Men moet hooien als schijnt, 'n spreekwoorden de, maar wat ook daadwerk praktijk werd gebracht bjjj lie Maessen in Ysselsteyn, op 'n warme en droge zoir, 1938. Maar omdat die drogf dag in juni (hooimaand) op dag viel, moest men in, toestemming hebben vaiiili lijke overheid om dringend kelijke werkzaamheden ini bouw op zondag te verricht de pastoor van Ysselsteyn bewuste zondagmorgen in, al vanaf de kansel in alle H, voor de noodzakelijke lm zaamheden dispensatie gi mensen op 'deze foto 1 goed begrepen en togen, met gaffels en houten h het land om het hooi halen. Op de foto zien we v.l.n.t, hadden hun zondagse sti om): Harrie v.d. Weyer, sen, Chris Hellegers. Harri sen, Agnes Maessen, ItengP Til Maessen, Mies SwinJ Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bywonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Het koninkrijk Gods is nabij' in de Konink rijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpedje 2a Horst. Pastorie: Clapvaeren 4, Horst, tel. 87786. Dia-avond: Op donderdag 25 juni om 19.00 uur is er een dia-avond in gebouw Rehoboth aan het Cuppen- pedje. Dhr. Aleman, evangelist voor Spaiye en Zuid-Amerika. hoopt zijn werk in die landen te laten zien. De toegang is gratis. De avond begint om 19.00 uur zodat ook kinderen naar deze avond kunnen komen. Iedereen is welkom. (art 18a WRO) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelyke ordening vrystelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwaanvragen: het bouwen van een carport aan de Peter Janssenweg 21 te Ys selsteyn, t.n.v. A.J. Rongen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 26 juni 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray dra. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Gebr. Van Raay, Houtklef 10, 5804 AW Venray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een rundveehou derij gelegen aan de Houtklef 10 te Venray; P. direks, Steegkamp 2, 5811 BG Venray voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een varkenshouderij gelegen aan de Steegkamp 2 te Castenray. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 25 juli 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot. schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd. Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad, te houden op dinsdag 30 juni, aan vang 19.00 uur in het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray. 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Notulen van de openbare verga dering van de gemeenteraad ge houden op 26 mei 1992. 4. Ingekomen stukken. 5. Verzoek ex art. 74 WBO om ver goeding van de kosten van het herstellen van vernielingen Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: H.C.J. de Wit. Timmermanns- weg 41,5813 AL Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een varkens- en rundveehouderij gele gen aan de Timmermannsweg 41 te Ysselsteyn; Maatschap J. en J. Bouwman s, Veldstraat 33, 5815 CW Merselo voor het uitbreiden of wijzigen van een vleesvarkenshouderij gelegen aan de Veldstraat 33 te Merselo; A.H.G. Wilmsen, Kempkens- berg 12, 5813 AE Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkenshouderij gelegen aan de Kempkensberg 12 te Ysselsteyn; Maatschap Van Bommel- Seegers, Zwartwater 1, 5816 AA Vre depeel voor en nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkenshouderij gelegen aan de Zwartwater 1 te Vredepeel. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 25 juli 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur1. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wy zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termijn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re delijkerwijs niet in staat zyn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken tb.v. basisschool De Hei te Heide. 6. Verzoek ex art. 74 WBO van de Stichting Katholiek Onderwijs Venray-Zuid om vergoeding van de kosten van het slopen van één buitenberging en het opk nappen van één buitenberging van basisschool De Foekepot. 7. Verzoeken ex art. 74 WBO om vergoeding van de kosten van het herstellen van vernielingen en blikseminslag t.b.v. diverse basisscholen in Venray. 8. Vaststelling voorlopige in komsten, uitgaven en staat van voorzieningen van de openbare basisscholen Te Venray over de jaren 1985, 1986 en 1987. 9. Vaststelling van de afrekening basisedukatie voor de regio Noordelijk Noord-Limburg 1991. 10. Projektmatige en ilnanciële af ronding zwem-, squash- en re- kreatiecentrum De Sprank. 11. Regionaal budgetbeheer gesub sidieerde Woningbouw: a. Vast stelling tiende wijziging van de Gemeenschappelijke regeling Gewest Noord-Limburg; b. In stemming met bestuursove reenkomst inzake doordecen tralisatie budgetbeheer volkshuisvesting. 12. Vaststelling subsidieverorde ning Besluit Woninggebonden subsidies. 13. Aanvaarding schenking (caril lon) van Rank Xerox Manufactu ring Nederland B.V. 14. Vaststelling nieuw rampenplan gemeente Venray. 15. Herziening baatbelasting re- konstruktie Henseniusplein. 16. Rapport Air-Express Center Ne derland Haalbaarheidsonder zoek naar een 'Hub' voor express-vervoer op luchthaven De Peel, van het Nederlands Economisch Instituut in op dracht van de Kamer van Koop handel Noord-Limburg. 17. Verkoop grond in Land weert aan TC Rodhe. 18. Grondruil en grondverkoop in St. Joriskwartier met en aan de Woningbouwvereniging Noord- Limburg en Verhoeven Vast goed bv te Venray. 19. Voorbereidingsbesluit t.b.v. het bouwplan van Tennisclub Rod he tot het bouwen van een ten- nishal in het bestemmingsplan Landweer!. 20. Wijzinging van de 'Uitkerings- en pensioenverordening wet houders 1970'. 21. Vaststelling bestedingspro gramma 1992. 22. Aanpassing begroting 1992. 23. Financiële afwikkeling uitvoe ring 3e fase De Bleek en uitvoe ring enkele voorzieningen schouwburg. Donderdag 2 juli wordt een open bare vergadering gehouden van de commissie openbare werken, aan vang' 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. a. Verslag vergadering 92-06; b. Verslag vergadering 27-4-1992. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. 6. Gewestaangelegcnheden. 7. Aanvullend krediet openbare werken St. Joriskwartier. Voor gesteld wordt in te stemmen met beschikbaar stellen van een aanvullend krediet groot ƒ240.000,- tb.v. aanleg openbare werken St. Joriskwartier. 8. Pachtoverschrijving. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. TO up Burgemeester en waitgl hebben in hun vergadering juni 1992 voor de ondei bouwplannen bouw\ verleend. Zy die menen gifte van één of meer van gunningen rechtstreeks belang te zyn getroffen, ki grond van de wet AROB ds by het college van burgeme wethouders van Venray veerd bezwaarschrft indle wel binnen dertig dagen u genoemde datum. het plaatsen van een overkapping aan de Sportt— Venray, tnv. SV Venray p/al" laan 15; het verbouwen van ning aan de Langstraat 48 ray, tn.v. R. Dechnar; het uitbreiden van ning aan de Nieuweind 26 ray, t.n.v. A. Kerkhoff; het bouwen van een ging carport aan de Silve 31 te Venray, t.n.v. L.H.G. Le Mambostraat 18; het uitbreiden van toor aanbrengen luifel Helfrichstraat 14a te Venn Koenen en Co; het verbouwen ning aan de Alpenhof 6 te t.n.v. G.H.P. den Teuling; het bouwen van een rc garage aan de Bershof 2 te' t.m.v. W.J.G. Loenen, Knn|5a 50; het bouwen van plaatsen buitenspouwplaat TE Janslust 9 te Heide, t.n.v. MJ Osch; het bouwen van een tje/nachthok aan de Desks te Merselo, tn.v. M.T. Janss het bouwen van een je/berging aan de Lollebeel te Castenray, t.n.v. P.G.M. D. het bouwen van een loods aan de Twistweg 12a! peel, t.n.v. P.C.M. v.d. Zande het bouwen van een je aan de Menuetstraat 20tt t.n.v. W.C.J. Verheyen; het bouwen van eet aan de Loenerveld 9 te t.n.v. L.J.J. Hustings; het bouwen van eenjc. aan de Geysterseweg I9te0 tn.v. A.M.L. van Soest; het uitbreiden v ning aan de Kroon kruid 46 Bi] ray, t.n.v. H.J.M. Wilmsen; het bouwen van een je aan de Aan de Dril 131« tn.v. E. v.d. Vorst; het uitbreiden van ning met garage/berging Marjolein 48 te Venray, t Jans-Beken, Daslook 7; het bouwen loods/opslagruimte aan de te Heide, tn.v. Poels Varkct dryven; het uitbreiden ""'rcg wasruimte en pompruimis 10 II1 Maasheseweg 93 te Camping de Oude Barrier; het bouwen van mer aan de Akkerweg 12(5 tn.v. Alcast bv, Horsterul Castenray; het uitbreiden van aan de Beekweg te Venray. v.d. Laar. Peeldijk 9 te Mil' het bouwen van een dubbele garage aan de Alaer te Venray, tn.v. A.J.P.M. dert, Lorbaan 2a te Veulen: het uitbreiden van ning aan de Kattestaart 2 ray, tn.v. J.H.M. Bus; het verbouwen van e« ria aan de Jan Poels selsteyn, tn.v. J.C. Peelweg 1; het bouwen van de Kruidenlaan 25 te Ven J.A Pasma. De burgemeester van VU drs. J.F.H.A.B. Waals elke week nieu'

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16