r ai Venray's Mannenkoor [b minklijke larmonie Euterpe lin ■I Kamerkoor J Contrast Jeugdkoor {borrow People 'ngerenorkest Bojema Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Venray Zangers van St Frans Crescendo Ars Musica Jongerenkoor Chrisko De Bandelieren Fanfare O.L.V. Gilde Holthees-Smakt Venray's Gregoriaans Koor Aostrumse zangkompeneej Wijkcentrum Noord-West Wijk Zuid Wijkgebouw 'Op 't Nipperke' Buurtvereniging Brukske Jeugd Rode Kruis afd. Venray Jeugdvereniging De Springplank H.S.V. de Roerdomp Karei Knabbelaar Brukske JUM Merselo Jeugd- natuurwacht KB0 Venray-Kom Wereldwinkel Venray Rincon Espanol Lourdescomité afd. Venray Imkersvereniging Regio Venray Tennisclub Rodhe Darten Lopersgroep Venray Regio H.B.S. Diana PEEL EN MAAS - EN MAAS Donderdag 18 juni - Pagina 9 jdenlag 18 juni: Geen repetitie voetbalwedstrijd Nederland- land. >|||i iderdag 25 juni: Om 19.30 uur |e bassen en om 20.00 uur ekoor. uii: Bestuursvergadering, uli: Vergadering muziekcom- e. antie voor het koor: 30 juli en I3aug. nstein: 11, 12 en 13 sep- er. jept: Zondagochtendconcert, i papier: aan de Molen hofweg ide melkfabriek links af (vanaf lelden by A. v. Gestel, tel l 8l f Harmonieorkest iderdag 18 juni: Geen re- iderdag 25 juni: 20.00 uur Re- lelden: H. v.d. Steeg, tel. mda il: Jeugdvierdaagse, 16.30 uur jjedyplein. Concert schouwburg, 1450 anwezig. Barbecue, 16.30 uur. i: Serenade 25-jarig huw. M. i. Laatste repetitie voor zomer- lüe. Ig.: Eerste repetitie na zomer- uil Serenade schouwburg. Jeugdorkest ag 18 juni: 18.45 uur Re- ag 25 juni: 18.45 uur Re- ïelden: P. Noten, tel. 87858. enda Barbecue. I: Laatste repetitie voor zomer- ïtie. lig.: Eerste repetitie na zomer de. Drumband |dag 22 juni: 1950 uur Re- 29 juni: 19.30 uur Re- i: Perdstal, tel. 82515. enda Dl: Jeugdvierdaagse, 1650 uur Bdyplein. Barbecue. S:8erenade 25-jarig huw. M. D. I: Laatste repetitie voor zomer se Üe' Eerste repetitie na zomer- 0.2 öe- iur huisvergadering: 22 juni, AB, uur Rabobank. dienst drumband ndag 22 juni: 19.15 uur P. 94ndag 29 juni: 19.15 uur T. v.d. S keer in de twee weken repeti- op zaterdagmorgen van 12.00 uur in het lokaal van de IT iktherapie van het Vincent Gogh Instituut aan de Sta- n •2 Is het eerste lustrurryaar dntrast Het koor is bezig met f l ^bereidingen van een tweetal 'ten die in de loop van dit gegeven zullen worden, kunnen altyd nieuwe, goede "en gebruiken! Met name bas en tenoren zyn welkom. Voor informatie: H. van Well (voor- tel. 04780-81041. 21 juni: Gezinsmis om 11 gfl zjjn om 10.30 uur in het )S »Ug juni: Koorrepetitie gil 100 tot 20.00 uur. ^6 28 juni: Koordag Steyl. fkrjjgen zondag een brief mee programma. Ouders die 1 Uden, belt u even met Joke, 006. 'Js was grandioos! Bedankt Bi die deze dag voor ons mo hebben gemaakt Vergeet niet 115 mee naar de repetitie te l®. Tbt zondag. N 19 juni: Geen repetitie diplomauitreiking. 1 26 juni: 18.45 uur Geza- 1 repetitie. Tevens de laatste van het seizoen. •den by P. Faleo Franken, Heden, donderdagavond, oefenen schieten en excercitie, aanvang 19.00 uur. Zaterdag 20 juni werken op de schuttersweide. Vanaf 8.00 uur kan iedereen er terecht. Zondag 21 juni wordt het feest ge vierd van St. Jan onze patroonshei lige. Om 9.30 uur is de Gildemis in de Petrus Bandenkerk (Grote Kerk). De by een komst is om 9.00 uur op de parkeerplaats by het gemeente huis. Allen keurig in uniform. Zondagmiddag is er een schiet wedstrijd op de schutterweide in de Endepoel. De aanvang is om 13.30 uur. De schietcommissie zal onge twijfeld weer een mooie wedstrijd in elkaar zetten. Zondag 28 juni wordt het 2e Bondsfeest gehouden van de Bond Juliana. Dit feest wordt gehouden bij schutterij St Lambertus te Helden. Zondag 5 juli wordt het OLS ge houden te Keipen Oler. Agenda: Vrijdag 19 juni: Om 19.00 uur voor alten en sopranen; om 19.30 uur komen de tenoren en bassen er bij. Zondag 21 juni: Om 10.30 uur In zingen in de Galmhut; om 11.15 uur Hoogmis in de Paterskerk. Dinsdag 23 juni: Om 19.00 uur re petitie voor alten en sopranen. I.v.m. vakantie van de dirigent is er deze week maar één repetitie voor sopranen en alten en wel op dinsdag 23 juni. Wat hebben jullie met Pinksteren en een week later in Hegelsom fijn gezongen! Je kunt alvast noteren: vrijdag 3 juli de laatste repetitie voor de va kantie en op 11 juli is er een dave rende sluitingsavond/middag voor alle zangers en het bestuur. Gemengde Zangvereniging Maandag 29 juni a.s. feestelijke eucharistieviering in Het Schut tersveld by gelegenheid van het 65-jarig huwelijksfeest van de heer en mevrouw Van Els-van Leendert De heer Lei van Els is reeds meer dan 20 jaar lid van Crescendo, waar van vele jaren bestuurslid. Met zijn 92 jaar is hij het oudste lid, nog steeds bijzonder aktief en alom ge waardeerd. Een trouwe bezoeker van de wekelijkse repetities en steeds present als het koor naar buiten treedt De eucharistie zal met mooie tweestemmige liederen worden op geluisterd. De koorleden worden om kwart voor tien in Het Schut tersveld verwacht uiteraard in uni form en mét corsage. Bezoekt allen de repetitie van a.s. woensdag zodat we gezamenlijk een mooi feestelijk tintje aan dit unieke huwelijksjubileum kunnen geven. Dinsdag 23 juni: Van 19.30-20.00 uur repetitie voor de alten. Repeti tie voor het hele koor van 20.00-22.00 uur in de Essel, Ursu- lastraat. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden bij: mevr. R. Janssen, Adelbertweg 1, tel. 84227 of mevr. E. Coppus, Houtza gerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container by dhr. J. van Osch, Akkerweg 6. Ons jongerenkoor Chrisko nodigt enthousiaste zangers-zangeressen uit! Ben je tussen de 13 en 30 jaar oud, zing je graag, houd je van ge zelligheid en durf je uit te komen voor je geloof. Kom dan gerust eens kijken tijdens onze repetitie-avond, elke woensdag van 19.00-20.30 uur in het parochiezaaltje van de Vre- deskerk, Whistlerstraat 1. Voor meer informatie kun je kon- takt opnemen met Marly Driessen, tel. 88176 of met onze diligente Nor- ma Ansinger, tel. 85234. We zingen een keer per maand. De volgende datum is: zaterdag 4 ju li om 19.00 uur. Zondag 21 juni: We zingen de ge zinsmis om 11 uur. Jullie zyn alle maal om 10.30 uur in het zaaltje. Maandag 22 juni: Koorrepetitie van 15.30 tot 16.30 uur. Zondag 28 juni: Koordag Steyl. Jullie krijgen zondag een brief met het programma voor Steyl. We zoe ken nog ouders voor het vervoer te In verband met het Peeltoemooi en het voetballen is er GEEN re petitie. Programma Peeltoemooi 19 juni: Examentreffen met verlo ting 2 gratis 7-daagse busreizen naar Benidorm (beschikbaar gesteld door Van Ham's Busreizen). 20 juni: Kindermiddag Pimpernel en Peeltoemooi (fanfares/harmo nieën van Grashoek, Panningen, Someren-Eind, Bakel, Kronenberg) en een gezellige dansavond met Die Original Eugener Musikanten. 21 juni: Peeltoemooi (fanfares/har monieën van Asten-Heusden, Mete- rik, Maasbree, Beringe, Melderslo, Koningslust, Castenray, Hegelsom, Overloon, America). Opruimploeg voor de maand ju ni: Jos Bonants, Joris van Kempen, Thea van Kempen. Voor afmeldingen: Marian van Os, tel. 36538 of Leo van Dyck, tel. 36779. Voor algemene informatie: Geert Mulders, tel. 36830. Baume Mercier GENEVE MAiTRES HORLOGERS DEPUIS 1830 BEYOND PERFECTION. LA SEMAINE BAUME MERCIER Een bijzondere expositie van één van de meest prestigieuze, Zwitserse horlogecollecties. y. Tel 04780 86817 Zondag 21 juni: Om 11.00 uur re petitie in de St. Servatiuskapel van het WGI. Zaterdag 27 juni: Om 18.30 uur H. Mis in de Paterskerk te Venray; om 18.00 uur aanwezig zyn in officiële kleding. Donderdag 13 aug.: Om 10.00 uur H. Mis in Smakt (50-jarig huwelijk fam. Slieker). Op maandagavond tot september geen repetities. De maanden juli en augustus houden we vakantie, be halve 13 augustus. Vrijdag 17 juli is er een barbecue avond. Nadere bijzonderheden volgen. Inlichtingen en afmelden: W. Snyders, tel. 82975, Venray. Woensdag a.s. beginnen we onze repetitie-avond om 21.00 uur in het Allemans café te Oostrum. 18 juli: Jaarlykse feestavond ter afsluiting van het seizoen 91/92. 19 juli: Serenade priesterfeest pastoor De Keuster. 6 sept.: Deelname aan het zan gersfestival te Hom. 12 sept.: Jaarlykse bloemenaktie, bijeenkomst Herenpasweg. 3 okt: Deelname najaarsconcert zangvereniging De Maasgalm te Lomm; Deelname concert by mixed voices te Deume en na de pauze verdere verzorging van de avond. 1 nov.: Zondagochtendconcert schouwburg Venray. By de Aostrumse zangkompeneej is nog altyd plaats voor enkele en thousiaste zangers, kom eens luiste ren op woensdag in ons clublokaal te Oostrum. Ons koor bestaat uit 16 personen en staat onder leiding van Frans Verhofstad. U zult er zich onmiddellijk thuisvoelen. Tot ziens a.s. woensdag 21.00 uur in het AMC tegenover de kerk. Maandag 22 juni: 20.00 uur Sjoe len Den Hoender. Dinsdag 23 en woensdag 24 juni geen volksdansen i.v.m ziekte. Woensdag 24 juni: 14.00 uur Handwerken. Wijkgerichte aktiviteiten. inlich tingen: tel. 89515. Vrijdagavond a.s. is er een grote disco-avond met DJ Ron in wykge- bouw Zuid, Beukenlaan 4, aanvang 20.00 uur. Deze avond is voor jong en oud. Dus voor iedereen, Komt allen. Vrydag 26 juni weer kienen in wykgebouw Zuid. We beginnen om 20.00 uur en de zaal is open vanaf 19.00 uur. Er zyn weer prachtige pryzen te winnen, daarnaast ook Aktiviteitenprogramma voor de week van 21 t/m 27 juni Maandag: Biijartclub Op 't Nip perke, aanvang 19.00 uur. Dinsdag: 14.00-17.00 uur Vereni ging voor Ouderen Ons Genoegen. Kaarten, biijarten en handwerken. Country- en dansgroep Green Ri ver, aanvang 20.00 uur. Country- dansles voor iedereen. Woensdag: Jeugdvereniging de Spetters van 14.00 tot 16.00 uur Donderdag: Kaarten en biljarten van 19.00-23.00 uur. Mini-nuyoretten: dinsdag van 18.30-19.30 uur; woensdag van 18.30-20.00 uur. Zaterdag 20 juni; Van 13.30-15.00 uur knutselen voor de jeugd. Zaterdag 27 juni: Grote zomer- markt met live muziek en veel kin- deraktiviteiten. Kramen te huur a 35,-. Inl.: R Rodenburg, tel. 86872 of J. v.d. Kreeke, tel. 10564. Alles in en om het wykgebouw de Kiosk. Woensdag 17 juni: Openbare ver gadering, aanvang 20.00 uur. Vanavond start de Avondvierdaag se. Wjj lopen in groepsverband mee. Iedereen is gekleed in donke re lange broek en sweater JRK. Wy lopen 15 km en verzamelen om 17.15 uur by de Wettehng. De volgende personen zijn opge geven: Lisette v.d. Broek, Patrick Ja cobs, Roland Achten, Pascal Comelissen, Ursula Comelissen, Monique Jacobs, Johan Smits, Na- tasja Vogelsangs, Rogier Stevens, Natasja Vogelsangs, Mayke Hoede- makers, Jean Jacobs, Rudolf v.d. Veen, Maria Krouwel. Eenieder die nog in groepsverband mee wil lo pen kan zich tussen 17.00 en 17.15 uur op de Wetteling bij Maria Krou wel melden. Wjj lopen zondag ook het défilé mee. Op 26 juni gaan wy op kamp. Ba gage dient om 17.00 uur op de Cloc- kert te worden ingeleverd i.p.v. 18.00 uur. Alles dient gemerkt te zyn. Wy zyn niet aansprakelijk voor verlies of diefstal en beschadi ging aan luxe artikelen. Laat waar devolle spullen thuis. Men dient mee te nemen: slaap zak, luchtbed of matje (geen stret cher), toiletartikelen, countrykleding voor zaterdag (geen lucifers, zakmessen, aanstekers en geweertjes), 1 beker, 1 bord, 1 mes (tafel), 1 vork, 1 lepel. Wie dit ver geet kan helaas niet eten. Medicij nen dienen voor aanvang te worden afgegeven by Theo. Het programma voor de komende week Donderdag 18 juni (vanavond) geen club i.v.m. de jeugdavondvier- daagse. By na iedereen doet mee. Volgende week gaan we nog gauw even wat Rollebolspelen oefenen. De uitslag van de zeskamp van vori ge week: 1. team 5 met Aukje, Sil- vie, Bart, Joyce, Ruud en Hans. Zaterdag 20 juni: Club van 19.30 tot 22.30 uur voor de jongeren van 12 t/m 15 jaar. Het is by ons dan reuze gezellig. Geloof je het niet... moetje komen kyken! Dinsdag 23 juni: Van 18.30 tot 20.00 uur voor de kinderen van 9 t/m 12 jaar. Op het programma staan nog enkele Rollebol teamspe- len. Nog even flink oefenen want 27 juni wordt het ernst. Iedereen heeft een circulaire over de buitendag gekregen. Lever deze zo snel mogelijk in by de leiding. Ook degenen die mee op kamp gaan hebben een circulaire meege kregen voor het restant van het kampgeld. Maak dit over of betaal kontant op de clubavond. Tydens de koppelwedstrijd van Siebengewald, zaterdag gehouden, was er voor de Venrayse koppels geen eer te behalen. Zondag werd de 3e konings- wedstryd gehouden. By de k.h. was de overwinning weer voor B. Jans sen met 9000 gr, 2e werd Th. Cree- mers met 2700 gr. De overwinning by de l.h. was ditmaal voor M. Her mans met liefst 10.000 gr, 2e A. van Mil met 7400 gr en 3e R. Vlem- mings met 2300 gr. Zaterdag a.s. Ie kringwedstrijd. Deze wordt gehouden aan de haven te Blerick. Zondag 4e en beslissende ko- ningswedstrjjd lange hengels, bij eenkomen om 7.00 uur aan de Creemersweert, Opgeven tot don derdagavond by H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Leden die hun kontributie nog niet voldaan hebben kunnen dit alsnog doen by H. v.d. Heuvel, Lan- rtmrpd 98 VPTIMV Zondag 21 juni gesloten i.v.m. va derdag. Maandagavond (jeugd van 10 t/m 15 jaar) van 18.30 tot 20.00 uur. 22 juni: Jeugdbingo. Elke dinsdagavond klaveijassen vanaf 20.15 tot 23.00 uur in de Ki osk. Er is ook gelegenheid om kla verjassen te leren. Inlichtingen: tel. 80145. Computerclub Karei Knabbelaar ook op dinsdagavond vanaf 20.15 uur tot ca. 23.00 uur in de Kiosk. Het is toegestaan je eigen computer mee te brengen. Mensen met inte resse in het computergebeuren zijn van harte welkom. Inlichtingen: tel. 80145. Woensdagmiddag voor de jeugd van 4 t/m 12 jaar van 14.00-15.30 uur. 24 juni: Koken. Vrijdagavond darten voor volwas senen vanaf 20.00 tot 24.00 uur in de Kiosk. Inlichtingen: tel. 80145. Zaterdagmiddag jeugd-darten van 10 tot 16 jaar. Aanvangstijd 13.30 uur tot 15.00 uur. Inlichtingen: tel. 80145. Donderdag 18 juni: Geopend van af 19.30 uur i.v.m. de wedstrijd Nederland-Duitsland. Vrydag 19 juni: Het voetbaltoer- nooitje dat vandaag gepland was is verschoven naar 3 juli. Vanavond zijn we gewoon open voor 12-15 jaar. Zaterdag 20 juni: Alleen geopend voor genodigden van de JUM- reunie. Zondag 21 juni: Geopend vanaf 15.00 uur voor 15 jaar en ouder; Om 20.15 uur wordt de eerste halve fi nale van het EK-voetbal uitge zonden. Zondag 28 juni: Wild Voice in JUM. Hallo Jeugdnatuurwachters. Zo als vorige week al werd vermeld hebben we de zomeruitgave van De Natuurvriend weer klaar. Deze wordt deze week op de scholen be zorgd. Hierin staan weer een aantal leerzame verhaaltjes en ook nog en kele akties, waaronder de laatste puzzelwandeltocht van dit seizoen. Deze wordt gehouden op zondag, 28 juni a.s. Houdt deze datum dus al vast vry, want het is de afsluiting van het seizoen en de laatste aktie voor de schoolverlaters. Deze kun nen dus hun laatste stempels gaan verdienen. Tbt volgende week in Peel en Maas. Een excuus Met de berichtgeving in de editie van vorige week ging het even goed mis. Er zijn afspraken gemaakt om iets dergelijks in de toekomst te vermijden. Met welgemeende ver ontschuldigingen aan onze leden. Ontspanningsaktiviteiten Warm of niet, voor de liefhebbers is het weer kienen in In den Engel op woensdag 24 juni a.s. Aanvang twee uur. De natuurliefhebbers komen aan hun trekken op dinsdag 23 juni a.s. De aktiviteitencommissie orga niseert dan een wandeling door de Peel van twee kilometer. De geschie denis van de Peel en Ysselstein zal daarby uitgebreid worden toege licht Na de wandeling gaat het rich ting Oesterzwamkwekerij en naar een chrysantenkwekerij. De wan deltocht en de excursie naar ge noemde kwekeryen wordt afgesloten met een kop koffie of een andere verfrissing in Café Roelan- zia. De tocht naar het vertrekpunt voor de wandeling wordt gemaakt met eigen auto. De niet-autobezit ters vinden zeker wel een plaatsje in een van de auto's en geven voor de bijdrage in de kosten ƒ2, per persoon aan de chauffeur. Verder dient men rekening te houden met een bijdrage in de onkosten voor de gids, zynde ƒ2,50 per persoon. Kon- sumpties in café Roelanzia zyn uiteraard ook voor eigen rekening Verzamelen op het Kennedyplein en vertrek om 14.00 uur. Zal het u een zorg zijn? Onder deze titel richt de KBO zich tot de 60-plussers die nog geen keu ze hebben kunnen maken als het gaat om het lid maatschap van een ouderenbond. De afdeling Venray-kom maakt zich met de andere bekende oude- renorganisaties sterk voor de mate riële en minder stoffelijke belangen van ouderen. Daarby valt te denken over de politieke invloed die oude ren zouden moeten laten gelden en alle andere mogelijkheden om mee te blijven tellen in de samenleving Een aantal ouderen hebben over de aansluiting bij de KBO al een brief ontvangen. Met hen zal moge lijk ook persoonlijk kontakt wor den gelegd. Geïnteresseerden die zich voelen aangesproken door de KBO en mis schien niet persoonlijk zyn aange schreven kunnen zich wenden tot de sekretaris Jan Lipman. Isabella- hof 17 te Venray. tel. 84897. Mocht die niet bereikbaar zyn dan kan men altyd nog de heer Herman Bal- tilQSPn hpllpn r>r> v,T- ftlQ>r7 Bananen in de Wereldwinkel Vanaf vrijdag 19 juni verkoopt de Wereldwinkel bananen uit Nicara gua, zolang de voorraad strekt Evenals by alle andere produkten in de Wereldwinkel zijn deze bana nen rechtstreeks by de producen ten ingekocht. De extra opbrengsten zyn bestemd voor ver betering van de woon- en werkom standigheden van de werknemers op de bananenplantages. 'Krom maar rechtvaardig' Normaal zijn de Nica-bananen al leen te koop by een enkele groente man. Deze jaarlijks terugkerende aktie, waar Wereldwinkel Venray voor het eerst aan mee doet, is er op gericht de konsument attent te ma ken op deze bananen. Doel hiervan is dat de klant by de eigen groente man of supermarkt vaker naar ba nanen uit Nicaragua vraagt. En aangezien de klant koning is zal een goede winkelier hier niet aan voorbij kunnen gaan. Tenslotte is ook de Max Havelaar-koffie tegen woordig in vry wel iedere super markt te koop! De bananen, die onder de naam TROPI op de markt komen, zyn kleiner en krommer dan hun soortgenoten die van de grote mul tinationals afkomstig zyn. De smaak is volgens kenners echter heel goed. De Nica-bananen in de Wereld winkel zyn zelfs per stuk te koop. Enkele smakelijke recepten krygt u er gratis by. De Wereldwinkel is te vinden in de Henseniusstraat 3A (achter het Henseniusplein, dus hartje Ven ray). Openingstijden: maandag t/m vrijdag 14.00-17.00 uur en zaterdag 10.00-16.00 uur. Kontaktpersonen: M. van Zeben (tel. 11689) en A. Won- dergem (tel. 84545). El pasado domingo dia 14 ha teni- do lugar el Congreso de LSOBA (or- ganización de ayuda a emigrantes de todas las nacionalidades) como nuevas lineas de trabqjo hacia el fu- turo se planearon: - intentar llegar mas de cerca con información a la basse, debido a que, éstas cada vez se aislan més. - Seguir realizando cursos formati- vos, dado la importancia de estos. - Protestas en coryunto hacia la ley de subsidios de la Comisión v. Es. - Mas atención al problema que en el futuro tendra la Tercera Edad. HACE estubo presents y les puede informar sobre los temas. El próximo sabado dia 20 y orga- nizada por la secretria de la Juven- tud de FAEEH, serd la manifestación con entrega de fir- mas de los jovenes en protesta ha cia el Consulado de la Nueva Ley del Servicio Militar, la salida seró a las 11.30 desde la Estación Central de Rotterdam. Tambien ese dia Las Rocieras ac tuarial en Amsterdam, y para ter- minar el dia las miyeres han organizado para este dia el Dia del Pad re a partir de las 20 horas; Para todos mucha suerte y exito. Un saludu de HACE. Regen en nog eens regen. Somber weer tijdens de Limburgse Bede vaart in Lourdes, van 4 t/m 11 juni. Jammer is dat als men al zó lang uitkijkt naar zo'n pelgrimstocht. Ondanks deze slechte weersom standigheden, is men niet by de pakken gaan neerzitten. Er zyn toch nog diverse bezienswaardighe den bezocht. De eenheid onder de pelgrims was goed en de wil om er wat moois van te maken ontbrak niet. Zodoende kan men toch nog terugzien op een mooie bedevaart. Huis-aan-huis kollekte Het Lourdescomité afd. Venray heeft van het gemeentebestuur ver gunning gekregen om te koliekte ren t/m 27 juni. De opbrengst van deze kollekte is een van de belang rijkste inkomsten van het Lourde scomité. En uit deze opbrengst kunnen weer heel wat zieken wor den verblijd met een reis naar Lourdes. Er is nog steeds een grote behoefte bij de zieken om eens naar het Zuidfranse Maria-oord te mogen gaan. Onze medewerkers zyn op pad voor de zieken uit Venray-kom en kerkdorpen. Samen met uw finan ciële steun kan er weer iets moois van gemaakt worden. Wy bevelen deze kollekte van harte bij u aan. Kontaktdag A.s. zondag 21 juni wordt een de monstratie verzorgd door Jan Weys en Jan Verkoeyen met omlarven. Bijeenkomst om ongeveer 10.30 uur. Adres: Loenerveld 11 te Leunen. Byenwacht Enkele weken geleden is men er op attent gemaakt, dat overlast ty dens de zwermperiode van de honingbij, wespen en hommels een beroep gedaan kan worden op le den van de Imkersveren iging. Voor Oostrum is ook beschikbaar: dhr. Muller, Ooster Thienweg 16a tol Uitslagen Rodeo-toernooi: GD D2: 1. Altink/Altink, TC Rod he; 2. Emons/David, TC Rodhe. GD Dl: 1. Wjjnhoven/Poels, TC De Gagel; 2. Visser/Schoonderbeek. TC Rodhe. HD D2: 1. DroessenA'. Osch, TV Ysselsteyn; 2. Janssen/Janssen, TC Rodhe. HD Dl: 1. Schoonderbeek/Jennis- kens, TC Rodhe; 2. Heynen/Hey- nen, TV Vierlingsbeek. DD D2: 1. Eikmans/Geurts, HTC Horst; 2. Hulleman/Poels, TC Redhe. DD Dl: 1. Haitsma/Hendriks, TV Broekhuizen; 2. De Boer/Lukassen, TV Vierlingsbeek. DD C: 1. V. Hamersveld/Walma, TC Venray; 2. Baltussen/Peelen, TV Vierlingsbeek. HE D2: 1. Jan Altink. TC Rodhe; 2. Henk Stiphout, HTC Horst. HE Dl: 1. Patrick Zwiers, TC Ven ray: 2. Rob Geurts, HTC Horst. DE D2: 1. Anita Verheyen, TC Merselo; 2. Irma Pop, TC VEnray. DE Dl: 1 Anja Clephas. TC Ven ray; 2. Jeanny Jakobs, TC Rodhe. HD C: 1. Craenmehr/Franken, TC Broekhuizen; 2. V. Schijndel/V. Schyndel, TC Broekhuizen. HE C: 1. Peter Franken, TC Broek huizen; 2. Rob Hazekamp, TV De Gagel. Juniorensukses Tijdens de Limburgse kampioen schappen behaalde ons juniorenlid Saidje Drentje een zeer verdienste lijke 2e prys. Vrydag a.s. wordt er in café De Peel haas weer het maandelijkse whiskydarten gehouden. De aan vang is 20.30 uur. Iedereen is^van harte welkom om deel te nemen aan deze wedstrijd. Uitslag Pinks tertoe mooi: Winnaarsronde: 1. Harrij Wil- lemse; 2. Pascal Janssen; 3. An toon v.d. Broek; 4. Wil Klokgieters; 5. Mart Barents jr.; 6. Peter Willems sr. Verliezersronde: 1. Henk Die- bels; 2. Ingrit Timmermans; 3. Pe ter Willems; 4. Anthony Klokgie ters; 5. Jan Willems; 6. Theo Mathey. De hoogste score was voor Wil Klokgieters met 156; de hoogste fi nish was voor Peter Willems met 126; de beste dame was Ingrit Tim mermans. Op zaterdag 30 mei wist het team van dartclub De Pielhaas uit Venray zich te kwalificeren tot de laatste 8 teams van Nederland. De finale wedstrijd zal gehouden worden op zondag 21 juni in het Zuiderpark Stadion te Den Haag. Op deze dag zal de winnaar uit de bus komen. Door middel van kruisfinales zal de kampioen van Nederland bekend worden. Wy wensen daarom het team van de Pielhaas veel sukses toe. Trainingen Maandag 18.30 uur vanaf de Sportlaan: lichte looptraining. Dinsdag 19.00 uur aan de Sport laan-. baantraining met warming- up. rekoefeningen. looptechniek en intervaltraining, aangepast aan elk niveau. Aansluitend naar keuze een intervaltraining of een rustig duur- loopje op de weg. Donderdag 19.00. vertrek ran af de Sportlaan: Inlopen, rekken en gevarieerde oefeningen, aangepast aan ieders niveau op verharde en verlichte wegen of (in de zomer) in het bos. Zaterdag 16.00 uur vanaf cam ping De Barrier, Maasheseweg: Bostraining met gevarieerde oefe ningen en/of duurloop over veld- en bospaden als voorbereiding op het crosslopen. Extra Op zondag 21 juni is er nog een extra training om 9.30 uur. Met het oog op deelname aan de estafette Vaals-Venlo is er dan een duurloop van ongeveer 90 minuten. Ook mensen die niet aan de estafette deelnemen kunnen dan komen trainen. Informatie: Maijo van Heyster, tel. 04780-82397, Gert Vermeulen, tel. 04780-80999. Frank Ryshou- wer, tel. 04780-86268. Zaterdag toog een afvaardiging per auto en motor, het kan nit op. naar het jubileum toernooi van VZOD Geleen. Hier wordt nog ge schoten op de blazoenen die als centrum het fameuze pepermuntje hebben. Dit pepermuntje brengt bonuspunten op. nl. de 6. De roos wordt genoteerd als 5. Hiervan wist M. Hendriks dankbaar gebruik te maken en eindigde daardoor op de le plaats. Verdere le plaatsen waren voor mevr. A. Thijssen en bij de senio ren P. van Ooi. Het eerste zestal liet 565p voor zich noteren, niet slecht bij deze telling. Tteam twee behaalde 420p. Donderdag oefenen. Zaterdag gewestelijke kampioen schappen short-metric te Stein. Aanvang 11.00 uur. elke week nieuws

Peel en Maas | 1992 | | pagina 9