Fietsvierdaagse Overloon PEEL EN MAAS Goede belangstelling voor Jazz in Rooy u Geslaagd! Peelrunners Bowlen Anjeraktie van cultuurfonds voor Nederland sen. Maashees; Maurice Janssen Venray; Joost Kokke, Venray; Anke Klisters. Oostrum: Ruud Lemmers. Venray; Michael Lenzen, Well; Je roen v.d. Leur, Venray; Eric Lier, Merselo; Liesbeth Meester, Over- loon; Heidi Michels, Merselo; Han- neke Muller, Venray; Baufeje van Nunen, Oostrum; Jonie Oostveen, Oostrum; Brigit Otten. Venray; Joop Peeters, Well; Marcel Huk, Oos trum; Paul Poels, Venray; Tbon Poels, Venray; Ron Puyn, Swolgen; Johan Rambags, Well; Linda van Rens, Swolgen; Aiya Rys, Well; Keith Rongen Oostrum; Bram de Rooy, Venray; Dionne van Rooy, Maashees; Paul Rutten, Maashees; Jeroen van Schtyndel, Broekhuizen- vorst; Bas Smeets, Well; Anke Tigge- loven, Venray; Maike Verhey, Venray; Katja Versieyen, Swolgen; Martine Vissers, Blitterswyck; Da vid de Vries, Overloon; Sander de Vries, Venray; Maaike Wilms, Ven ray; Maurice Wolters, Blitterswyck; Daniëlle v.d. Woude, Venray; Jaap Zitman, Venray. Havo: Marc Arts, Venray; Nefe- li Aslanidis, Venray; Mark Barthel, Oostrum; Jan Bastiaans, Venray; Fulco v.d. Berg. Venray; Karin v.d. Berg, Broekhuizenvorst; Julienne Boers, Oostrum; Marlie Bom, Ven ray; Mathieu Bouten, Venray; Imke Bouwens, Venray; Eduard Camps, Oostrum; Farid Chakhssi, Venray; Erica Coendere, Meerlo; Roseliek Custere, Swolgen; Susan van Daal, Venray; Marike van Daelen, Oos trum; Marella Drente, Venray; Ani ta Ermers, Venray; Joep Feldmann, Blitterswyck; Monique Feldmann, Blitterswyck; Mario Gelden, Maas hees; Bob van Genugten, Venray; Dominique Gerritsen, Orilo; Mare Gretener, Well; Ymo Hartzema, Ven ray; Len Heidens, Castenray; Mary- se Hendriks, Overloon; Bram v.d. Hoogen, Well; Joyce Houba, Venray; Hans van Hout Venray; Barry Jans, Maashees; Lenny Janssen, Venray; Racel Janssen, Venray; Sascha Jen- neskens, Venray; Mari-José Jeuken, Venray; RUBEN de Jong. Venray; Astrid Kleeven, Geysteren; Peter- Paul Knechten, Leunen; José Kusters, Venray; Lisette Langer- werf, Meterik; Meta Leeuwenburgh, Venray; Ingrid Lenssen, Oostrum; Gerbert Loeffen, Venray; Marie- Thérèse van Loon, Venray; Rogier Martens, Oostrum; Wendy van Mil tenburg, Venray; Guido Min, Ven ray; Geertrui Molenaar. Wanssum-, Silvia Morales Lianes, Venray; Mie- ke Nabuurs, Overloon; Marieke Ou denhoven, Venray; Erwin v.d. Pas, Oostrum; Monique Peeters, Broek huizenvorst; Daan Peters, Venray; Annemiek Raedts, Oostrum; Bram Reynders, Venray; Edwin Renkens, Venray; Nicky Rutten, Tienray; Jo- landa Sanders, Broekhuizen; Marjo lein ter Schegget Venray; Natasja Schuurmans, Oost rum-, Fieke Schwachöfer, Venray; Richard Seij- kens, Venray; Jeroen Smits, Venray; Gunther Stamper, Venray; Annus- ka Stevens, Venray; Carola Stevens, Oostrum; Gerard Swinkels, Venray; Guido Swinkels. Venray; Anita Thoonen, Oirlo; Fatima van Veg- chel, Venray; Wendy Verbong, Swol gen; Nicole Verhaag, Venray; Jeske Weel, Merselo; Judith Wilbers, Venray. uw weekblad Venray zal a.s. zaterdag in het te ken staan van de jazz. De Stichting Jazz in Rooy organiseert voor de tweede keer een Jazzfestival in Ven ray. Dit jaar met in totaal maar liefst vier bands terwyl in de middagu ren door de Old Time Freewheelers een heuse streetparade wordt ge houden. De belangstelling voor het Jazz festival is groot. Er zyn inmiddels al 600 kaartjes verkocht. De organisa tie gaat er vanuit dat 1000 toe schouwers in de Engelse tuin en de Dixietent aan de Raadhuisstraat, het maximum toelaatbare is. Wie nog binnen wil zal zich dus moeten haasten. Het Jazzfestival begint om 20.00 uur 's avonds. Optreden zullen de New Orleans Red Beans, The Story- ville Jazzband, de Opladener Jazz- compagny en de Charlestown Jazzband. Kaarten z(jn nog verkrijgbaar by de VW aan de Grote Markt en by de Venrayse apotheken. De op brengst van het festival is voor de Don Bosco Ruiters uit Ysselsteyn. een stichting die zich inzet voor het paardrijden voor gehandicapten. Meisje kwam aanlopen Zaterdagavond om 18.00 uur kwam er by de politie een melding binnen dat by een familie aan de Kruidenlaan een meisje van 5 jaar was komen aanlopen. Die familie kon van het meisje wel haar leeftyd te weten komen maar ze zei niet waar ze woonde. Omdat het meisje zich by de ook voor haar onbeken de familie thuis voelde, adviseerde de politie dat kind daar te laten in afwachting van een bericht van de ouders. Omstreeks kwart over zeven in formeerde een bezoigde moeder by de politie of daar iets bekend was van een kind. De politie kon de moeder mededelen dat haar doch tertje gezond en wel by een gezin aan de Kruidenlaan verbleef. Aan de Katholieke Tech nische School te Venray zijn geslaagd: Mechanische Techniek: Christi- aan Kromhout Venray; Er kan Ihstan, Venray; Ihsan Egilmez, Ven ray; Ilhan Savas, Venray; Maikel Linssen, Venray; Norwin Knel. Ven ray; Pozein Tang, Venray; Zeynel Bagci, Venray; Abdessamad Houb- ban, Venray; Chilum Hoefs, Venray; Doelah Verzade, Venray; Eric Lens sen, Well; Joost Wilms, Merselo; Nicky Pypers, Blitterswyck; Timur Cadirci, Venray. Mechanische Techniek CD- niveau: Chris Verkoeyen, Venray; Ferry Nabuurs, Overloon; Leon Fleuren, Maashees; Luc Gellings, Merselo; Maarten Manders, Over loon; Mark Crooymans, Overloon; Martien Vermeulen, Venray; Mauri ce Kartner, Venray; Ralph de Bru^jn, Overloon; Ramon Brauer, Blitterswijck; Ronald Weys, Leu nen; Twan Lensen, Venray; Twan Bloemen, Maashees. Installatietechniek: Aloys Pee ters, Overloon; Sander Spee, Wan ssum; Wilber Kuenen, Overloon. Installatietechniek 2e dipl.: Ha- kan Ortak, Venray; René van Ham, Oostrum; Ahmet Altin, Venray; Frank Wouters, Rips. Installatietechniek 2e dipl. CD- niveau: Erik Hendriks, Grubben- vorst; Marcel Hoedemaekers, Venray. Motorvoertuigentechniek: Anto nio Aretano. Venray; Badr El-Allali, Venray; Bas Keijsers. Leunen; Frank Keysers, Leunen; Johan Franssen, Venray; John Janssen, Venray; Rakesh Gogar, Venray: Ro bert Holtackers, Leunen; Ronnie Lindere Venray; Roy Backus, Leu nen; Tbm Willems, Blitterswyck; Willeke Poels, Venray. Motorvoertuigentechniek 2e dipl.: Emiel Weys. Blitterswijck; Mare Timmermans, Venray; Misha Peeters, Overloop; Pascal Philipsen, Melderslo; Michel Peetere, Over loon; Murat Unuvar, Venray; Robert von Bannisseht, Venray. Motorvoertuigentechniek CD- niveau: Jamo Ceresa, Wanssum; Pascal de Klein, Venray; Sam Jans sen Groesbeek, Venray. Motorvoertuigentechniek CD- niveau 2e dipl.: Gys Aben, Over loon, John Aarts, Venray; John Len ders, Wellerlooi; Mario Litjens, Leunen; Rob Fleuren, Wellerlooi. Timmeren: Leon Janssen, Wan ssum; Pascal Kusters, Venray; Toon van Goch, Oostrum. Timmeren 2e dipl.: Marco Ver meulen, Venray; Sacha Kemme- lings, Wanssum; Erik Theeuwen, Wanssum; Harm Franssen, Venray; Rqy v.d. Heyden, Wanssum. Timmeren CD-niveau: Aron Arts, Venray; Bjom Leyssen, Oostrum; Donald Moorren, Venray; Raymond Reynders, Maashees; Rob Weerts, Overloon; Rob Gielen, Wan ssum; Sander Janssen, Venray. Metselen: Ramon Linders, Over loon; Robert Verhoeven, Overloon; Eric de Bruyni, Venray; Jeroen van Malsen, Venray; Tom Arts, Oos trum. Schilderen: Heini Janssen, Ven ray; Barry Janssen, Venray. Schilderen 2e dipl.: Patrick Bergs, Venray. Schilderen CD-niveau 2e dipl.: Eddy Reynders, Oostrum. Mechanische techniek (kopklas) CD-niveau 2e dipl.: Rick Ewaits, Venray; Roy Jenniskens, Leunen. Installatietechniek (kopklas) CD-niveau 2e dipl.: Aladin Unal, Venray; Christian Verheyen, Leu nen; Niels Beelen, Overloon. Motorvoertuigentechniek (kop- kas) CD-niveau 2e dipl.: Dean Law- son, Venray; Sander Poels, Overloon. Schilderen (kopklas) CD-niveau 2e dipl.: Duncan Kroh, Venray; Pa scal Jacobs, Venray. Aan de Kath. Mavo De Kolk te Venray zijn geslaagd: Renate Aldenhoven, Venray; Nadia Aou^j, Venray; Mohamed Aoussar, Venray; Chantal Arts, Ven ray; Christel Arts, Oostrum, Marie ke van Asten, Ysselsteyn; Christel Berbers, Venray; Michiel v.d. Berg Venray; Olaf Bongers, Venray; Je roen Bönschen, Venray; Yvette v.d. Boom, Venray; Caroll Boschmans, Venray; Lise Broekaar, Venray; Mai kel Brons, Venray; Peter Camps, Venray; figen Caylak, Venray; Farid Chaouki, Venray; Nicol Claessens. Ysselsteyn; Anjo Coppus, Venray; Debby Coppus, Venray; Biondy van Cuijck, Venray; Roy Custere Ven ray; Karima El Haddad, Ysselsteyn: Laila El-Guada, Venray; Robbert Ei bers, Leunen; Paul Engelen, Ven ray: Hans Fonville. Venray; Said Fourkour, Venray; Jorrit Fransen, Maashees; Sjakie Franssen, Heide: Ivo van Gerven, Venray; Vincent van Gerven, Venray; MEINDERT van Goinga, Venray; Marian Grui ters, Venray; Emiel Hardenberg. Venray; Mirella Hendriks. Venray; Peggy Hendriks, Venray; Jean nette Hermsen, Venray; Roy Hermsen. Venray; Bianca v.d. Heuvel, Venray; Nickée Hoedemaekers, Venray; Ni cole Houwen, Venray; Sandra Ja cobs, Heide; Wilco Jansen, Venray; Arno Janssen, Venray; Virginie Janzing Venray; Debbie Jennes- kens, Venray; Bas Keysers, Maas hees; Katja van Kimmenade, Venray; Claudia Knapen, Veulen; Marc Kuypers, Venray; Mike Kuun- ders, Ysselsteyn; Mark Langohr, Venray; Bea Lenssen, Venray; Ag nes van Lier, Ysselsteyn; Joris van Lierop, Leunen, Chantal van Lies hout, Maashees; Kim Linders, Ven ray; Wendy Linders, Venray; Christian Linskens, Venray; Judith Linskens, Oostrum; Jan-Pieter Lit jens, Veulen; Michiel van LKoon, Maashees; Jos Maas, Heide; Daisy van Maris, Venray; Charlotte Ma ters, Venray; Peggy van Me\jel„ Leu nen; Robin Meyer, Venray; Martyn Mertens, Leunen; Niko Mihoglu, Venray; Robin van Mill, Oostrum; Steven Minken, Wanssum; Joyce Muysers, Venray; David Nabben, Venray,- Louise Oome, Venray; Mar- tijn Paalvast Venray; Angela Pal a, Venray; Priskilla Palmen. Venray; Harrie Palmer, Venray; Jasper Pan- nekoek, Venray; Judith Philipsen, Ysselsteyn; Patty Pluk. Venray; Jer- maine Reryaan, Venray; Joost Roe- lofs, Venray; Inge van Rooy, Maashees; Ftené Rutten. Maashees; Lorette Saït. Venray; Amal Salhi, Venray; Boulye Sanders, Venray; Gaëlle Sanders, Venray; Cindy De oiganisatie van de TKO Fiets vierdaagse. die dit jaar gehouden zal worden van 29 juni t/m 2 juli, is ieder jaar weer een hele kluif voor alle medewerkers van de Tourklub. Toch slaagt de TKO er ieder jaar weer in om zo'n Fietsvierdaagse perfekt te laten verlopen. Met deze 10e TKO Fietsvierdaagse hebben de organisatoren weer een kombinatie gevonden tussen gezelligheid, ge zondheid en ontspanning. De routes die uitgezet zyn in de omgeving van Overloon zijn vol af wisseling en lopen door bossen en heide, langs water en over mooie landwegen. De startplaats is evenals andere jaren b(j 't Hof van Loon. Er zyn mogelijkheden tussen 3 afstan den, nl. 20, 35 en 50 km. Indien men minimaal drie keer fietst ontvangt men op de laatste dag een zeer prachtige herinnering. De pauzeplaatsen geven een echt rustpunt, waar men kan genieten van gratis koffie of limonade en van het vaak mooie uitzicht op de Maas of bossen. Degenen die de 20 of 35 km rij den kunnen ook gratis deelnemen aan de routekwis. Deze kwis is zo wel voor jong als oud. Hierbij zyn prachtige prijzen te winnen. De pryzen van deze kwis zullen op de laatste dag uitgereikt worden (s.v.p. wel een pen meebrengen). Inschrijven en starten iedere dag by 't Hof van Loon van 16.00 tot 19.30 uur. Om 21.00 uur sluit de pauzekontrole en om 22.00 uur sluit de eindkontrolepost De routes zyn met pijlen aangegeven, terwyl men daarnaast iedere dag een rou tebeschrijving ontvangt Er zjjn ten opzicht van vorig jaar weer veran deringen in de routes aangebracht le dag: Merselo. De 20 en 35 km gaan via bungalowpark De Vers, Venray, Weverslo naar fam. Jans sen. Dan via Schaapskuil, Klein Dorp weer terug naar Overloon. De 50 km gaat over 't Veulen naar Griendtsveen waar de pauzeplaats is. Dan gaat men via de Timmer- mannsweg. Schaapskuil weer terug naar Overloon. 2e dag: Jager im Grünenwald. De 20 km gaat via Vierlingsbeek, Holthees naar de pauzeplaats Jager im Grünenwald, dan via Maashees. Smakt weer naar Overloon. De 35 km gaat via Holthees, Geysteren, Well naar de pauzeplaats by gebr. Peters, hierna gaat men via Bergen (pont). Maashees weer naar Overloon. De 50 km gaat tot de pauzeplaats hetzelfde als de 35 km, daarna gaat men via Siebengewald, Bergen, Maashees weer naar Overloon. 3e dag: Kleine Loef. De 20 en 35 km gaan via Heideree Duien, Kuu- lenweg naar de Kleine Loef, hierna gaat de 20 km via Twistweg, Siberië weer naar Overloon. De 35 km gaat vanaf de pauzeplaats via de Vrede- weg, Vlakdyk, Rondweg weer naar Overloon. De 50 km gaat via Kleindorp, Veu- lenseweg naar de pauzeplaats De Berkhoret, hierna via de Kemp- kensberg, Rips, Siberië weer terug naar Overloon. 4e dag: Sambeek. De 20 en 35 km lopen tot aan de stuw in Sam beek hetzelfde, tw. via de Kiekuut- weg, Voortweg. Veerweg naar de stuw in Sambeek. Hierna gaat de 20 km via Vortum-Mullem, Mullemse- dijk weer naar Overloon. De 35 km gaat vanaf de pauzeplaats richting Boxmeer, Stevensbeek weer naar Overloon. De 50 km gaat via Stevensbeek, Ryckevoort, naar Beers waar de pauzeplaats is. Vanaf hier fietst men via St Hubert, St Anthonis, Oploo weer naar Overloon. Ko6ten. Volwassenen voor vier dagen fietsen ƒ9,-. Kinderen tot 14 jaar mogen alle vier avonden deel nemen met herinnering voor ƒ6,-. Het is ook mogelyk om per avond deel te nemen. De kosten bedragen dan voor volwassenen ƒ3,- en voor kinderen ƒ2,- per avond. De organisatie is in de ervaren handen van de Tburklub Overloon. Voor inlichtingen kan men bellen: Jos van Osch, tel. 04781-41488 of Jan van Kempen, tel. 04781-42049. venum; Mariëlle Droesen, Heide; Leon Duykere, Venray; Hanneke van Els, Wanssum; Dannie Emonts, Venray; Nancy Fonteyn, Horst; Giel Fortuin, Sevenum; John Franssen, Heide; Monique Geurts. Ysselsteyn; Leanne v.d. Goor, Sevenum; Nauel Guachati, Venray; Feize Guachati, Venray; Michiel Haegens, Horst; El len Heesen, Leunen; Clarissa van Helden, Melderslo; Mascha Hen- drickx, Leunen; Yvonne Hen- drickx, Merselo; Mieke Hermans, Venray; Rudy Herraets, Horst; Ra mon v.d. Heuvel, Venray; Linda Heuvelmans, Hegelsom; Arjen Hil- horst, Sevenum; Yvonnen Hoebere, Horst; Kristel Hoebere, Horst; Ron- ny Holtackers, Leunen; Johan Hou- ben, Meterik; Maureen Hubens, Sevenum; Simone Huys, Sevenum; Anne-Marie Jacobs, Broekhuizen; Anouk Janssen Groesbeek, Venray; Harriet Janssen, Heide; Ingrid Janssen, Ysselsteyn; Bart Janssen, Hegelsom; Anita Jenniskens, Leu nen; Tjeerd Jenniskens, Ysselsteyn; Marlou Joosten, Meerlo; Climmy Keysers, Sevenum; Kim Keysers, Horst; Arjan Kerren, Sevenum; Roel Kersten, Leunen; Elly Klerken, Sevenum; Noël Knops, Hegelsom; Arno Kuenen, Leunen; Ine Kuy- pera, Castenray; Sandra Lamberts, Venray; José van Loosbroek, Horst; Roy Manders, Meterik; Rogier Meyer, Venray; Wendy Norbisrath, Meterik; Mark Onckels, Horst; Pa tricia Onstein, Millingen/Rijn; Ron nie van Osch, Castenray; René Peetere, Horst; Cindy Pen ris, Ven ray; Yvonne Pluk, Meideraio; Eric Provaas, Horst; Maureen van Rengs, Horst; Robert van Rens. Melderslo; Reno Rongen, Swolgen; Martine de Schipper, Meerlo; Liesbeth Scho- bers. Horst; Esther Seuren. Mel derslo; Rudy Seuren, Horst; Rutger Severens, Sevenum; Wiljan Siebere, Horst; Davy Snellen, Tienray; In grid Spee, Venray; Mark Spreeu- wenberg, Ysselsteyn; Jeroen Stad, Oostrum; Jeanine Steijvere, Seve num; Mariëlle v.d. Sterren, Meterik; Nancy Stevens, Ysselsteyn; Suzanne Sturme, Ysselsteyn; Antoine Trom pers, Horst; Peter Verbruggen, Ven ray; Niek Verhaegh, Sevenum; Marco Vemooij, Horst; Noud Vis- schere, Meerlo; Jeroen Wanten, Se venum; Inge v.d. Water, Meerlo; Michiel Werkhoven, Wanssum; Ka rin Wetjens, Sevenum; Elanor Wij nen, Venray; Roel Wynen, Horst; Sharon Willemse, Wanssum; Loes Willemssen, Sevenum; Tom Wil- lemssen, Sevenum; Tim Zeelen, Venray. Aaii scholengemeenschap Jerusalem te Venray zijn geslaagd: VWO: Emile Aben, Overloon; Ronald de Beijer, Venray; Maryn Bexkens, Venray; Remko Bonte, Oostrum; Alois Brandsma, Well; Luuk de Bruijn, Venray; Bart Camps, Oostrum; Maarten van Dijck, Broekhuizenvorst; Wim van Dyck, Broekhuizenvorst; Carina Dirkx, Blitterswijck, Mariken Eder- veen, Venray; Loek van Els, Venray; Gys Ensink, Overloon; Roel Er- mens, Maashees; Mauri ts v.d. Gaag, Venray; Jules Geelen, Veulen; Marie-Cecile v.d. Geer, Venray; Mai kel Gijsbere, Leunen; Noortje van Goch, Oostrum; Patty Hofmans, Venray; Margo Hoftyzer, Leunen; Caspar Hout Venray; Cecile Jans- Wrij rijden is voor veel n/j Wisten een grote ivens, iUvjtf alleen maar om een no- op te bouwen. ,00 pc^£LV<ffeurs van van ^en, ligt dat enigszins Wekelijks rijden deze ongeveer 10.000 kilo- Mw de reizigers veilig op wteraming te brengen. U3ant dat is het belan- 'bpen donderdag kregen 'haujfeurs van van Ham Mn speciale oorkonde uit handen van de van Neoplan (het w waar van Ham Rei- rijdt). Alle negen chauf- ilQdden meer dan 1 1,1 kilometers schadevrij Een prima prestatie Wniddelde van 10.000 ty' Bij van Ham Rei- nien dan ook terecht t deze medewerkers werfc fa afgeiQpen jaren wdden gedaan. toto Gé HirdesfGLH Info-avond Vrijdag 19 juni om 20.00 uur is er in café 't Hukske in Meterik een info-avond die verzorgd wordt door twee ervaren trainers van AVT. Te vens zal deze avond gebruikt wor den voor enkele huishoudelijke mededelingen vanuit het bestuur. Een grote opkomst is dus heel be langrijk. Agenda: 28 juni: Vaals-Venlo. 22 juli: Stratenloop Sevenum. Inbraak in dependance Mavo Door forcering van een ruit werd toegang verschaft tot een van de lo kalen van de dependance van de Mavo aan de Kiosk. Er werd een te lefoontoestel Fox 1100, ter waarde van 500 gulden ontvreemd. Het toestel is voor de dader waardeloos omdat dit zonder centrale onbruik baar is. Verder was in het lokaal nogal wat schade aangericht door vernielingen by het openen van la den en kasten. JEUGD Vanavond is er weer de jaarlykse feestavond. Deze begint voor de jeugd om 17.30 uur. A.s. zaterdag 20 juni is er de twee de wedstrijd om de uitwisseling met Boekei. De volgende personen worden om 11.00 uur op de bow ling verwacht: Ralph. Karlyn, Mo- niek. Jan, Linda, Patrick, Ursula, Micha, John, Kitty. Roland en Bart. Aanvang van de wedstryd is om 11.30 uur. Bejaarde lette niet op Zondagavond omstreeks 23.15 uur wilde een 83-jarige fietser, ko mende vanaf de Kempweg, de West singel oversteken, maar hy lette onvoldoende op het verkeer. Een 63-jarige bestuurster van een perso nenauto kon een botsing niet voor komen. De bejaarde werd voor behandeling naar het ziekenhuis overgebracht, waarna hy naar huis kon worden vervoerd. iet Boschveldcollege iray zijn geslaagd: meum: Henk Aarts, Mel- Jlaaike Arts, Meerlo; Bianca nray, Katja Baten, Horst-, Bekker, Horst; Ingeborg rge. Venray; Jean-Jacques niset iis, Venray; Martyn Bon- Sevenum; Frank Bovee, uizen; Joep Burger, Over- ngrid Bussemakers, Seve- Nieke Cleven, Meterik; *jg Colbers, Broekhuizen; Jan- irtenbach, Venray; Rob Cou- maf H^el80m' Ivonne Couwen- uj: sselsteyn; Eric Craenmehr, J slo; Iris Cremers, Meerlo; curSl i van Dyck, Oostrum; Han- vani Hikman, Sevenum; Karen CUTS j, Venray; Viviennen aanc Castenray; Kim Driessen, Sandra Duyf, Tienray; ibisch, Venray; Gys Edel- Overloon; Jeroen Evertz, /VN juni; Sander Fieten, Horst; Ir- jrards, Horst; Maarten van Venray; Sander de Groot, Roland Hermans, Venray; h Hermsen, Smakt; Ralf v.d. Venray; Lilian Hoedemae- jwnray; Julian van Houtum, lm; Winke Houwen, Casten- »y Houwen, Melderslo; Stan Broekhuizenvorst; Lieke Tienray: Martyn Kaak, Cindy Kuijpers, Horst; Ro- iirvers. Sevenum; Bart Lam- Ifenray; Romkje Lerou, Cindy Loenen, Ysselsteyn; sMittelmeijer, Hegelsom; In- link, Sevenum; Fiona tiioon; Suzanne Muysers. Gerwin v.d. Munckhof, Ys- Wouter Ofner, Venray; Lin da van Ooy, Melderslo; Machiel Peters, Hegelsom; Harraid Poels, Melderslo; Rob Reijndere, Yssel steyn; Karsten Reiniere, Venray; Masja Renkens, Sevenum, Esther van Riesen, Venray; Wendy van Rosmeulen. Ysselsteyn; Wilma van Staveren, Veulen; Peter Steeghs, Leunen; Kim Stevens. Leunen; Kim Strybos, Castenray; Jan Sturm, Overloon; Ria Tbc ken. Horst; Mare van Tilburg, Merselo; Frank Ver hees, Venray; Claudia Vemooij, Horst; Maijolein Verryth, Sevenum; Ftoel Verstegen, Veulen; Ron Ver- steegen, Hegelsom; Jeroen Vliegen- berg, Wanssum; Klaartje de Vocht, Venray; Marco v.d. Voort, Broekhui zen; Joyce Vreede, Meerlo; Suzanne van Well, Horst; Suzan Wyere, Wan ssum, Loes Wijnhoven, Meterik. Gymnasium: RoiandyBioe- men, Venray; Marian Claessens, Horst; Marcel Dinghs, Castenray; Heidy Driessen, Sevenum; Esther Emonts, Ysselsteyn; André van Ha meren, Horst; Johan Hoeymakere, Horst; Bas Jakobs, Horst; Raoul Kui per, Geysteren; Kerstin Maes, Castenray; Dianne Peeters, Horst; Leentje Savelsberg, Venray; Linda van Vegchel, Venray; Rogier Vissers, Sevenum; Marleen van Wely, Oostrum. Havo: Lars van Arensbergen, Wanssum; Bianka By en, Venray; Brenda Boonhof. Venray; Danny Bosma, Venray; Ge Bovee. Sevenum; Mieke van Bree, Leunen; Maaike de Bruyn, Venray; Robin Clabbers, Broekhuizenvorst; Maurice Craen mehr, Horst; Nandor Cserep, Ven ray; Bram Derix, Horst; René Driessen, Horst; Mieke Drissen. Se- DorvJerdag 18 juni - Pagina 11 Scholte, Venray; Emile Scholte, Venray; Carla Smedts, Venray: Ilse Smeets, Ysselsteyn; Maijoke Smits, Maashees; Mi scha Stappers, Venray; Erwin Streefland. Venray: Ronny tielen, Horet-America; Rudy Trui- jen, Oostrum; Karolien Utas, Ven ray; Angelique Verhoeven, Vfeulen; Maggie Vermeulen, Venray; Maartje Vereteegen. Venray; Luc Vferetrae- len, Venray; Janus van Vliet, Well; Christian Vrieswyk; Venray; Bram van Wees. Venray; Hilde Willems, Ysselsteyn, Marcia Zweden, Oost rum. Aan de Scholengemeen schap Stevensbeek slaag den o.a.: Mavo: Cindy Arts, Overloon; Erwin van Benschop, Overloon; Pol van Boekei, Vierlingsbeek; Mark Comelissen, Venray; Mariet Crooy mans, Overloon; Carlo Hendriks, Overloon; Joris Jansen, Overloon; Harriëtte Kessels, Vierlingsbeek; Eric Lensen, Holthees; Annemarie Maurix, Overloon, Peet van Mil, Overloon: Pepyn Ophey, Vierlings beek; Bas School, Overloon. Mavo: Stef Ariaens, Venray; Robert Beerkens, Overloon; Hellen Bekkers, Vierlingsbeek: Hanneke de Boer, Maashees; Gunter Claas- sen, Overloon; Paul Claes, Overloon; Maijon Daniels. Vierlingsbeek; Jep- heune Dundas, Venray; Jeroen Frie- dericy, Overloon; Hilde van Gend, Vierlingsbeek: Muriël Hendricx. Venray; Renata Hendriks. Overloon: Marina Jacobs. Overloon; Timo Janssen. Vierlingsbeek; Eddy van Kempen, Overloon-, Petra Nooyen. Overloon; Roelf van Rens, Holthees; Caroline Reynolds, Venray; Cindy Schaminee. Vierlingsbeek; Ilse Smits. Holthees; Wilma Timmer mans, Vierlingsbeek; Esther Visser, Overloon; Ivonne Vogelsangs, dver- loon; Jessie Vogelsangs, Overloon; Natasja v.d. Vooren. Holthees; Jo- chem Vullings, Vredepeel; Jacqueli ne Willems, Merselo. LEAO: Natascha van Dyck, Overloon; Ralph Ewals, Venray; Jos Janssen, Overloon; Joy Joosten, Geysteren; Yvonne Peetere, Over loon; Ramon Ftoox. Vierlingsbeek; Herraid Siebert, Vierlingsbeek; Da ve van Vegchel, Vredepeel; Ine Vo gelsangs, Overloon; Christel Weymans, Overloon. LHNO: Coen Drost Vierlings beek; Jeroen Drost Vierlingsbeek; Sally Lucassen, Overloon. Aan de scholengemeen schap Dr. Hub. van Door- neschool te Deume zijn geslaagd: Consumptieve Techniek (brood- banketbakken): Richard' Peetere, Ysselsteyn. Land- en Tuinbouw: Erik Cou- wenberg. Ysselsteyn; Theo Meulen- dyks. Ysselsteyn. Mechanische Techniek: Frank Geurts, Ysselsteyn. Motorvoertuigentechniek: Tbm van Asten, Ysselsteyn, René Kue nen. Ysselsteyn. In het kader van de landelyke Aiyeraktie van het Prins Bemhard Fbnds en de 15 regionale Anjer fondsen wordt van 15 juni t/m 24 juli in Limburg weer de jaarlykse Aryerlotery gehouden in alle ge meenten. In tegenstelling tot voor gaande jaren bestaat de hooftiprys van deze lotery niet uit een Volvo personenauto maar uit een geheel verzorgde 24-daagse cultuurreis naar Indonesië voor 2 personen tw.v. ƒ15.000,-. Voor het overige deel bestaat het prijzenpakket uit 24 geldprijzen t.w.v. ƒ10.000,-. Het Prins Bern hard Fonds en de Ajerfondsen subsidiëren per jaar zo'n 3000 projekten op cultureel ge bied. Het benodigde geld daarvoor wordt onder meer tjjdens de Anje raktie byeen gebracht In de provincie Limburg werd in 1991 ca. ƒ450.000,- toegekend aan zo'n 200 projekten. Het zwaarte punt van de subsidiëring in Lim burg lag in de sektor amateuris tische muziekbeoefening instu- mentaal (HaFaBra) en voocaal. De fondsen hebben als thema: Prins Bemhard Fbnds en Ajerfond- sen, geven om cultuur die je lief is. Een televisiesport van Jaap Drupsteen zal de Aiyeraktie gedu rende deze 2 weken ondersteunen. Voor nadere informatie: Sekreta in aat Anjerfonds Limburg. Postbus 5700, 6202 MA Maastricht tel. 043-897004. Kontaktpereoon ge meente Venray is de heer F. in *t Zandt bereikbaar op het raadhuis, tel. 04780-23361. Oliesporen Wie de veroorzaker was van een groot oliespoor, waardoor de Zuid singel 'spiegelglad' werd, kon niet worden achterhaald. De brandweer moest in aktie komen om deze weg weer verkeersveilig te maken. Ook moest de brandweer in aktie komen op de Stationsweg. Een oliespoor. door een onbekende da der achtergelaten, had die weg ge deeltelijk spiegelglad gemaakt

Peel en Maas | 1992 | | pagina 11